Új privát üzeneted érkezett!

Annamária!
A Balog doki nálam csak a szülés elején volt jelen, amíg az én dokim megjött vidékről. De szuper aranyos volt!!
Zsizbó30
 


Köszönöm a megnyugtatást, Zsizbó30Kép))) Tudom, hogy aranyos, meg kedves, de mégis az ember úgy fél. Vagyis én igen. Az első gyerkőc császáros volt, de azt mondta, hogy megpróbáljuk ezt a babát megszülni..Jaj, jaj, mindjárt itt van a szülés! Csütörtökön megyek CTG-re, remélem, hogy akkor tudok egy kicsit beszélgetni majd a kórházas "dolgokról"...
angyalka33
 
 


Annamária!
Drukkolunk. Utána írd meg, hogy sekerült-e normál úton megszülni. De ha nem az sem baj!!! Csak a bébike és Te legyetek jól!
Zsizbó30
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Ma voltam UH-n és hát az borzalmas ami UH címszóval megy. Teljes fejetlenség, snki se tudja ki után következik és az összes doki viszi be a betegeit soron kívül. 3 órát vártam, hogy bejussak! Van ötletetek, hogy mit lehet csinálni?

Bodza
Bodza
 


Sziasztok Lányok!

Ma voltam UH-n és hát az borzalmas ami UH címszóval megy. Teljes fejetlenség, snki se tudja ki után következik és az összes doki viszi be a betegeit soron kívül. 3 órát vártam, hogy bejussak! Van ötletetek, hogy mit lehet csinálni?

Bodza
Bodza
 


Az igazság az, hogy ilyenbe én is beleszaladtam egyszer-kétszer. Igaz, egyszer meguntam és máskor mentem vissza. Tapasztalataim szerint azért ez nem mindig van így. Kitartás. Első babád?
Ági
geriagi
 


Bodza: tuti tipp nincs, de szerintem menj oda nagyon hamar ( ha nem csúsznak a kezsé 1/2 9-kor van. A 8 óra megteszi szerintem), és akkor tuti kevesebben mennek eléd! Amúgy nekem is a sarkamra kellett állnom a múltkor, mert ha nem, akkor én is végigülöm a délelőttöt. Amúgy szerintem is pofátlanság. Arról nem is beszélve, hogy ha a doki annyira kíváncsi a saját betegére, csinálja ő a rendelést, és akkor menjenek az ő betegei. De így gáz!
Kihez jársz amúgy?

Zsuzsa
zerko
 
 


T.Héder Klára!
A legőszintébb részvétünket küldjük Önnek és
kedves családjának én és az Édesanyám is nagyon
sokat köszönhetek a Főorvosurnak mindig az emlékezetemben fogom örizni kedves emlékét...
elég ha csak a három gyermekemre nézek
üdvözlettel:Kelemen Péterné Zsámbékról
Kelemen Péterné
 


Sziasztok!

Már csak 10 nap van hátra a szülésig. Én is voltam a héten. vagyis még tavalyKép) ultrahangon, de rutinosan csak 10 után mentem odaKép Velem volt a lányom, nagyon aranyosan bírta, de előre is engedtek. Az orvos, Szathmáry dr. nem volt türelmelten, sőt, kedves, aranyos, segítőkész, teljesen pozitív róla a véleményem. Nekem még negatív "élményem" nem volt még. Bár soha nem a reggeli csúcsban mentem.
Szorítsatok, hogy minden jól menjen, és akkor akarjon kibújni Nándi, amikor már itthon is lesz az orvosom.
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, ígérem, beszámolok mindenrőlKép))
Vigyázzatok magatokra, boldog új évet mindenkinek!
Annamari
angyalka33
 
 


Sziasztok,

jelentem, december 15-én, hajnali 3-kor megszületett Anna lányunk. Gyönyörű hajasbaba Kép
Nagyon könnyen szültem, az első fájástól számítva 6 órán beül meglett.
Gombos Katalin volt az ügyeletes szülésznő, nagyon kedves, rendes volt.
Nekem nagyon jók a tapasztalataim a kórházról. Előtte hallottam pár negatív véleményt a csecsemősökről, de el kell mondanom, mindegyikük nagyon kedves és segítőkész volt. Volt olyan csecsemős, aki minden alkalommal végigjárta a kórtermeket, hogy tud-e segíteni és a többiek is mindig készségesen segítettek, ha kérdeztünk valamit.

Andi
Andi
 


Szia Andi!
Gratulálok a pici lányhoz! Szép nevet választottatok Neki!
Ági
geriagi
 


Sziasztok,

itt egy varandos kispapa beszel. A Janos korhazba, Molnar doktorhoz jarunk. Ha valaki ismeri vagy van vele kapcsolatban tapasztalata, nagyon orulnenk, ha megosztana velunk, akar itt a forumon, akar direktben: kispapa2004@freemail.hu

Elore is koszonom: Kispapa
kispapa
 


Szia kispapa!
Az nlc-n van olyan fórum, hogy János kórház szülészete. Ott már olvatam a Molnárról. Nézzétek meg ott is.
Zsizbó30
 


Zsizbo, koszi a tippet. Erdekes modon ott sem volt rola tul sok minden, bar inkabb dicsertek. Privatba zero levelet kaptam. Meg valaki? Leccilecci!

-kispapa
kispapa
 


BUÉK mindenkinek!

Kedves Héber Judit!
Jövő hét kedden mi lesz az előadás témája?
Vagy, ha valaki más is tudja, kérem írja meg nekem.
Köszi:
Orsi
orsi13
 
 


Sziasztok!Azt szeretném megtudni van-e valakinek tapasztalata dr.Pálmai Bálintról Őt ajánlották.köszi.Vera
Kelemen Péterné
 


Minden Érdeklődőnek! Főleg Orsinak! :-)

Január 13-án a szülésre felkészítő témája, ha üres a szülőszoba oda mennénk be egy kicsit körülnézni és szokni a levegőjét! :-) Természetesen ez annak a függvénye, h. épp akkor nincs ott aktívan babát váró kismama-kispapa. Ha nem üres a szülőszoba, akkor az Újszülöttről beszélgetünk!
Mindenkinek minden jót!

HJ
hjosta
 
 


Köszönöm HJ!
Orsi
orsi13
 
 


Sziasztok!Keresem Csákvári Krisztinát 2003.06.18-án szültem egy szobában feküdtünk.Kelemenné Vera
Kelemen Péterné
 


Kedves HJ!
Sajnos megint nem tudtam elmenni a felkészítő tanfolyamra. :-(
Volt szülőszoba látogatás múlt héten?
Holnap mi lesz a téma?
Persze lehet, hogy megint nem tudok elmenni, mert már a finishben vagyok, és a heti kétszeri CTG is sok nekem, főleg, hogy már itt van egy pici fiú mellettem. :-)
Köszi:
Orsi
orsi13
 
 


Sziasztok


Nekem Balog doktort ajánlották a Jánosból Tud valaki róla valamit

Kriszta
Kriszta
 


Szia Kriszta!
Hozzám helyettesítésre jött be a Balog doktor amíg megérkezett az én orvosom. Nekem nagyon szimpatikus volt, kedves, megnyugtató.
Zsizbó30
 


Sziasztok,
Valaki tud-e nekem arrol infot mondani,hogy ha szules utan az alapitvanyi egy agyast szeretnem igenybe venni, akkor kell-e ezt szules elott jeleznem, es ha igen, akkor mennyi idovel hamarabb. Varhatoan egy honapon belul szuletik a pici.
Klaudia
 


Hogy került ide egy 2000. évi hozzászólás?
Zsizbó30
 


Szia Zsizbo30

A hozzaszolasom 2004 jan. 22-i, nem tudom, hogy miert 2000 datumra irta a rendszer.
klaudia
 
 


Szia Klaudia ! Én is itt szültem . A szobával kapcsolatban kérdezd meg az orvosod.Nálam úgy volt hogy amikor megszültem akkor derült ki hogy akkor éppen /éjjel/ volt -e valahol hely .Az alapitványi kétágyasban voltam elhelyezve. Nagyon jó volt IKEA-ágy saját fürdőszoba stb. Az egyágyas szobával az a probléma ezt a szülésznő őszintén megmondta hogy egy hagyományos kényelmetlen ágy van benne semmi plusz azonkivül hogy egyedül vagy és napi 7000 ft úgy emlékszem a dija .üdv. Vera
Kelemen Péterné
 


Klaudia!
Én az egy ágyasban voltam, ami nem alapítványi, hanem kórházi és fizetős. 5 eft/éjszaka. De tényleg vacak az ágy. Viszont az Ikeásból is van egy ágyas. Az 7 eft/éjszaka. A két ágyas ikea 4500/éjszaka. Amikor szülsz meg kell kérdezni, hogy melyik szabad és abból tudsz választani. Lehet, hogy a két ágyasban is egyedül leszel, mert éppen nem lesz senki. Előre egyiket sem lehet lefoglalni. Sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek!
Zsizbó30
 


Sziasztok!
Koszomon a valaszokat. Azt hiszem a sajat furdoszoba amit egyedul, vagy ketten hasznalhatunk az vonzobb szamomra, mint az, hogy feltetlenul egyedul legyek. A szobahoz tartozo furdoszobaban wc is van?
klaudia
 
 


Szia Klaudia!
Igen van wc is. A közös zuhanyzó tényleg nem volt vmi szupi. Ott tudtam lezuhanyozni szülés előtt.
Zsizbó30
 


Érdeklődnék, hogy mi lesz a keddi szüléselőkészítő témája. Előre is köszönöm az infót. Gabi
Etnoart
 


Sziasztok!
Én a Zsolnai dokinál szültem és szülés előtt be kellett feküdnöm. Ez idő alatt megismertem a Molnár és a Pálmai dokikat is. Mindkettőről csak jókat tudok mondani. Hiába voltam a Zsolnai betege, ugyanolyan alapossággal vizsgáltak meg mintha a sajátjuk lennék. Sőt a Pálmai nagyon-nagyon alapos, mindent elmagyaráz, az első perctől szimpatikus volt. A Molnár humora meg lehengerlő.
Kata
kovkata
 
 


Üdv Kata!
Mikor szültél?
Nekem 2004 szept.24-én született a kisfiam.
Ági
geri agi
 


A multkor kérdeztem tud-e valaki valamit Dr. Pálmairól azóta voltam nála .Nagyon rendes volt mindent elmagyarázott és végtelenül udvarias volt .Egyébként én hosszu évekig jártam a néhai Dr.Héderhez...és igen nehéz volt új orvost találnom akiben megbizhatok... ajánlom mindenkinek aki orvost keres Dr.Pálmai-t.üdv.vera
Kelemen Péterné
 


Szia Kata!
Miért kellett befeküdnöd? Nekem is most azt ajánlotta az orvosom, hogy feküdjek be, de már van itthon egy lurkó, és nem szívesen tenném meg.
Én holnapra vagyok kiírva, és ezért mondta az orvosom, hogy ha nem indul be a szülés, akkor be kellene feküdnöm.
Üdv:
Orsi
orsi13
 
 


Szia H. Judit!

(Anita vagyok, tudod, 2000 januárjában Ildivel szültem együtt.)
Csak egy kérdés: Milyen borotvát használtok a gát borotválásához?
Eldobhatót vagy vmi kifejezetten kórházi szerszámot?
Köszi :-)
Anita
anita
 
 


Sziasztok!
Rég jártam erre. Én is Jánosban szültem. Örülök, hogy jók a tapasztalataitok. Gratulálok a babákhoz, és drukkolok nagyon Orsinak! Kép

Zsunya

zsunya
 
 


Sziasztok!
Nekem azért kellett befeküdnöm mert ikreket vártam és jósló fájásaim voltak (vagy mi) már a 37. héten voltam. 2002. áprilisában szültem. Vidéki vagyok és így biztonságosabb volt. Így is úgy kellett megindítani a szülést (császár lett) mert az egyik bébinek már nagyon "szorult" helyzete volt.
Anita, szerintem az eldobható borotva higénikusabb.
Kata
kovkata
 
 


Szia Zsunya!
Ezek szerint emlékszel rám? Végül is a Jánosban kötöttem ki.
Ma voltam reggel CTG-n, aztán meg az orvosomnál, de semmi. :-(
Úgy látszik valamit kifelejtettek belőlem, mert az első sem akart kibújni, és úgy néz ki, hogy másodjára is császár lesz a vége, ha jövő hét szerdáig nem produkálok valamit.

Kata én is 2002. áprilisában szültem, neked fiaid vagy lányaid vannak, vagy?

Orsi
orsi13
 
 


Orsi Kép Olyan még nem volt, hogy bent maradt. Kép
Drukkolok, és várom a hireket.

Zsunya

zsunya
 
 


Sziasztok
Én csak Zsolnai dokit ismertem a Jánosba (a múlt idő azért van, mert nem voltam megelégedve). Most vagyok a 13. hétben, és ha rajta múlt volna, akkor már 4x lettem volna nála (3. után lecseréltem). Nem értem, hogy egy normális terhességnél, ahol semmi baj nem látszik az uh-on minek kell 2-3 hetente visszarendelni az embert. Az hagyján, hogy visszarendel, de ott kivárni a kígyozó sort... Többször már csak a lépcsőházban volt hely (kismamák, kisebb-nagyobb hassal télen a hideg lépcsőházban állnak!).Ja, és mire beértem el is ment a kedvem az egésztől, amit megszerettem volna kérdezni, már nem volt hangulatom, látva a fáradságát. És persze ez a tortura nem ingyenes! 2-3 hetente 4000Ft, szerintem egy kicsit durva. Hát ennyi. Másnak mi a tapasztalata vele?

Kép
Kép
monacs
 
 


Szia Monacs,

Most ki az orvosod, vagy meg nem valasztottal. En most a 37. hetben vagyok es a Szuromihoz jarok. Ha erdekel szivesen irok rola.

Klaudia
klaudia
 
 


Szia Klaudia! Én a Szurominál szültem, mint ügyeletesnél. Nagyon bejött nekem a stilusa. nem volt sok nem volt kevés. Normálisan érzéstelenitett és gyorsan varrt. Mindig ott volt, ha kellett és sosem amikor magam akartam lenni. Kép

Irnál róla, hogy ha az ember felfogadja akkor milyen gyakran kell menni, és mennyibe kerül? A következőt is majd nála szeretném, és akkor már felfogadnám.

Köszi
zsunya

zsunya
 
 


Szia Zsunya,

Orulok,hogy jo tapasztalatod volt, en is csak jot olvastam eddig rola es a szemelyes tapasztalatom is nagyon jo eddig, de persze a nagy esemeny meg hatra van.
En havonta egyszer mentem eddig hozza a terhessegem alatt. Ez neha a maganrendelojebe es neha a korhazba volt. Meg soha nem kellett ra varni, akkor hivott uh-ra, amikor ott nem volt rendeles, szoval nem ereztem pofatlansagnak a "soronkivuliseget". Mindig elerheto, mindenre valaszol alapos es nem siet. Egy vizsgalat, barmit csinal, vagyis uh-val egyutt is nekem 2000 Ft-ba kerult, ami az eddig olvasottak alapjan nagyon jutanyos. En soha nem sajnaltam ra a penzt, szerintem megkaptam az ellenszolgaltatast. Amugy a rendeloje a Margit Krt-on van, tehat jol megkozelitheto, es ott is van uh.

Klaudia
klaudia
 
 


Sziasztok!
Van már másik orvosom. Egy ismerősöm ajánlott dokit a Kútvölgyiben. Azért nem mertem a Jánosból válogatni, mert az nagyon ciki lenne, ha mondjuk pont akkor akarna világra jönni a poronty, amikor a Zsolnai az ügyeletes és az új orvosommal vmi lenne.
A pénzt én sem sajnálom ezekre a vizsgálatokra, csak szeretnék kapni is cserébe vmit. Még a várakozást is kibirom, de szerintem a váróban lehetne ásványvíz, ha már 2 órát ott kell bekkelnie az embernek.
Monacs

Kép
Kép
monacs
 
 


Szia Monat!
Én nemrég szültem a Zsolnainál és teljesen meg voltam vele elégedve. (bár valószínűleg minden orvosnál találsz elégedett és kevésbé elégedett pacienseket is...) A magánrendelésén a váróban tényleg kaotikusak az állapotok, de ha jókor mész, akkor nem kell várni szinte semmit sem.. Eleinte 4 hetente jártam hozzá, majd később 3 hetente a végén egyszer voltam 2 hétre, a legvégén pedig hetente találkoztunk a kórházban, ami ingyenes. Telefonon is mindíg elértem, ha kérdésem volt és nagyon odafigyelt mindenre. A szülésnél és utána is nagyon korrekt volt. Szóval nekem bejött. Remélem neked meg az új dokid fog bejönni.
Cleo
Névtelen
 


Cleo!
Mikor kell jókor menni? Tudtommal csak hétfőn rendel 5-7-ig. Én legutóbb pont 5-re értem oda, és már csak a lépcsőházban volt hely. 5 perc múlva, már kb. 5-en álltunk ott. 18.50-kor juttottam be a vizsgálóba, miután végeztem a Zsolnai rémülten nézett ki az ajtón, hogy még hányan várnak. Miért nem lehet bejelentkezni időpontra. Nagyjából úgyis mindenkivel 10 percet foglalkozik, nem? Szerintem be lehetne ezt osztani, úgy, hogy ne legyen rossz szájíz.
Móni

Kép
Kép
monacs
 
 


Sziasztok,
lassan két hete, hogy Zsolnai dokinál szültem. Nem ő volt a fogadott orvosom, de sürgős eset voltam, ő volt az ügyeletes, és császárral szültem. Meg voltam vele elégedve, minden nap bejött és érdeklődött. Szeretném megkérdezni, hogy hol van a magánrendelője. Ha gondoljátok a mail-címemre is küldhetitek. Köszönöm.

Kép
Kép
doren
 
 


Doren! Csak nem Dorka vagy, akivel egy szobában voltam 1 napig, eltűntél este, mi kerestünk, és kidetült, hogy szülsz??? Az kb. 2 hete volt.
DettiKép
Detti
 


Monacs!
Miért a magánrendelőjébe jártál a Zsolnainak? A kórházban nem kellett volna fizetned semmit. Na jó, fizettél amennyit gondoltál. Engem havi egy alkalommal vizsgált meg (uh. is volt) és mindig mondta, hogy mikorra menjek. Ez csütörtökönként 11 óra felé volt és így nem kellett várnom sokat. Vagy ha ügyeletes volt akkor megvizsgált szombaton is mivel úgyis bent volt a kórházban. Én nagyon meg voltam vele elégedve. A magánrendelőjében viszont még nem jártam.
Kata
kovkata
 
 


Szia Detti,
De igen, én vagyok. (lebuktam Kép ) Sajnos kényszerűségből tűntem el... De most már mi is itthon vagyunk hétfő óta, jól vagyunk és igyekszünk behozni a súlyunkat. Remélem veletek is minden oké.
Doren

Kép
Kép
doren
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: