Új privát üzeneted érkezett!

Csilla,

Tök jó ez a kép Gáborkáról :) msn, ühm....hát de kedvem lenne, csak általában úgy működik a netezésem, hogy be van kapcsolva a gép, és néha-néha ideülök 10-15'-re bekukk aztán mennem is kell tovább, mert Eszti ugye?,!! :lol:
De majd, ha alszik du. figyellek fönt vagy-e!

Tali, hát én még nem tudom, mert egyrészt azon a héten kell mennem dokihoz, de csak hétfőn fogom hívni időpontért, tehát még nem tudom melyik nap lenne jó.A másik meg, hogy hol?Mert Szentendrére én nem hiszem, hogy most kizarándokolnék, azért az nekünk nagyon messze van!
Ha a városban valahol akkor okés.Jó lenne már, főleg mielött szülök :wink:


Bogyo,


Nem jelent semmit, ugyanúgy rendesen vezet évek óta már szüléseket.Bár tapasztalatom még nekem sincs nála, de Flocikát kérdezd ő már kettőt is szült a fiatalnál, és azt mondta szuper!
Ugyhogy én is bátran ő mellette döntöttem az apukája után :wink:
De választhatsz mást is, csak nem tudom, hogy kinek nincs magánja!
manóci
 
 


Sziasztok csajok!

De meglódult a topik :D alig győztem olvasni. Ha vkinek nem válaszolnék elnézést.

Manóci!
Kedves ifjabbik gólyabácsinknál csak Andris született. A nagyok ketten a papánál. Nagyon szerettem Őket.

Bogyó!
2008-ban szakvizsgázik?????? :roll: Nem is tudtam, olyan rutinos, alapos volt mindig. És nagyon udvarias!!! Mindig elnézést kért vizsgálat elött, hogy "most kicsit kellemetlenkedni fogok" Én is csak ajánlani tudom. Gratulálok én is a ppocakhoz, gyere gyakran és mesélj!

Csilla!
Tali nekem délelött lenne jobb, amikor a nagyok még suliban vannak.
:?: Kép Szentendrés talit vmikor tavaszal kellen rendezni amikor már jó idő van. Pl családostúl egy Skanzen program. Ott van nagy játszótér, programok, néznivaló és le tudunk ülni a fűbe egy piknikre
Gáborkának nagyon boldog névnapot kívánunk!!! Kép

Kriszti!
De jó, hogy a régi formádban visszatértél. :P Olyan jó olvasni az élménybeszámolóidat. A 30-as velencei út nagyon szupi lehetett. Én jövőre törhetem a fejem hasonlón, de az én uram már 40 lesz :roll: Bár időnként lemegy Andris szintjére és rögtön 4 gyerekem van :lol:

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!
Megint itt vagyok, egy újabb kéréssel/kérdéssel :)
Most a szülésznőválasztáson gondolkodtunk el a párommal és ezért érdekelne mindegyikőtök véleménye a szülésznőről, akit ismer! Tehát ha megtennétek, hogy pár szóban jellemeznétek a szülésznőt, akinél ti szültetek és leírnátok azt is, hogy ajánlanátok e vagy sem, azt nagyon-nagyon szépen megköszönném!!
Remélem könnyebben tudunk úgy választani, ha megismerem a ti tapasztalataitokat....
Köszi!
hixti
hixti
 
 

 
 

Sziasztok!
Na,Manó,akkor ezt a pogit meggyúrjuk Dórival :lol: Múltkor kókuszgolyószerű valamit próbáltunk,csak nem kókuszba forgattuk,hanem csokireszelékbe meg cukorreszelékbe,kekszdarába.Domi gyönyörűen csinálta,Dorina meg zabálta a díszítést :lol: .
Tali nekem nem tudom hogy lesz,olyan összevissza vagyunk,az időbeosztásunk egyenlő a nullával :( Domi edzésére is úgy rohanunk,a belem kilóg :? .Ha van egy kis szabadidőnk,akkor ezerrel próbálunk lakást nézni,mert azért hiába jó itt,nem végcél az albérletben maradás.
Flocika,aranyos vagy,hogy így szereted az élménybeszámolóimat :D Nem tudom írtál-e már az üzletedről azóta,hogy megy?Szereted még mindig?Már én is alig várom,hogy legyen valamink... :o Most meg megyünk egy meglepi programra.Egy barátunk lepi meg a páromat még a szülinapjára,mert Velence miatt az tolódott,de nem mondja meg mi az,és mindjárt indulunk.Gyerekkori barátok,na tuti valami nosztalgikus hülyeségük lesz,mert állítólag mi csajok ezt nem n agyon fogjuk értékelni,annál inkább ők.De nem sztriptízbalhé lesz :lol: 8) .Igen, a pasik sokszor lemennek 3 éves szintre,én is dettó ugyanezt érzem a legtöbbször,hogy vele együtt három gyermekem van,és ő a legkezelhetetlenebb olyankor mind közül :lol:
Csillus!Gáborkának boldog névnapot kívánunk!!!!!!!!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszti,

Fú, az biztos tök jó lesz :wink: beszámolót várjuk :)
Süti?Megcsináltátok, jó lett?


Floci,

Bpcsi, akkor csak Andris!Úgy emlékeztem már kettőt is szültél nála! :oops: De mindegy is, a tapoasztalat így is jó volt, és nekem ennyi elég!


Csilla,


Gáborkának nagyon boldog névnapot kívánunk!
Bocsi, hogy csak ma, de tegnap nem is tudtam géphez jönni.Mi is vendégségben voltunk, és csak későn jöttünk haza!


Hixti,

Én mindenképp a szülésznőválasztás mellett vagyk.Választottam Esztinél is, a Csenki Marikát.Ő egy középkorú hölgy aki nagyon, nagyon kedves, aranyos, türelmes, és baromira érti a dolgát!
Szóval, ha tehetem most is őt fogom.Mármint szóltam neki, de ki tudja azt lehet-e ebben a nagy kóürházi összevisszaságban!Azért remélem igen :roll:
manóci
 
 


Manoci :), Flocika :)
Kosz a valaszt !

Floci - es TE a Podmaniczky re jartal hozza vagy maganrendelesre ?

Bogyo
bogyogyorgyi
 
 


sziasztok!

csajszik!

ksözönjük a köszöntést mkinek akinek eszébe jutott a pici fiam nagyon aranyosak vagytok! átadtam....

tali: nekem is a délelött jobb, most Szentendrében gondolkodom akinek jo, azt ök jo helyszin lenne csak sikerüjön összehozni..

Mano! sajnálnám ha nem tudnál jönni, de megértem tényleg messze lennél Szentendréhez..de jo lenne veled összefutni mindenképp, szolj ha bent jársz pesten, sajnos nem sikerült eljutnom felétek..


késöbb bövebben irok..


puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. 20 hetes kismama vagyok és Dr. Szentirmay Istvánról és a Máv kórház szülészetéről szeretnék minél többet megtudni. Mindenféle véleményre kiváncsi vagyok, jóra, rosszra egyaránt.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Linda

Linda

Kép
linda29
 
 


Manó,nem csináltuk még meg,délután értünk csak haza.Apa délelőtt gipszet önött Dorinával,azt nyüstölte már napok óta,most meg alig várja,hogy kifesthesse.Na,megvolt a meglepi,csak mentünk,mentünk,és egy kis repülőtérre jutottunk Dunakeszin.A párom kapott a barátjától egy szép kis sétarepülést egy kis géppel a Duna fölött,Visegrádig és vissza.Maradandó élmény,az biztos,és nagyon ötletes :)

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


sziasztok!


Kriszti, mindig azon csodálkozom h milyen kreativ vagy..nekem sose jutna eszembe ilye..de lehet h szeretet kell csak hozzá h tökéáletes meglepit szerezzünk párunknak?????nekem egyszer egy hasonlo volt..de az nem repülös...majd egyszer priviben elmondom..

bocsi de most rohanok..

puszika

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla!
Ez most kivételesen nem az én ötletem volt,hanem a barátjáé,én nem mertem volna ezzel meglepni,én föl sem ültem,nagyon féltem :(

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


csajok tud valaki mandalárol? nagoyn eltünt eddig minden nap irt..remélem nincs baja se neki se a babájának..

fura...

Kriszti, akkor is vanank jo ötleteid ne szerénykedj.. :P

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Hixti!

Szulesznokrol: En Korosi Ottilianal (o a vezeto) szultem a multkor, es most is nala szulnek, ha nem csaszi lenne. Nagyon klassz volt, az orvoshoz kepest igazan o volt az, aki a szulest vezette/segitette, legalabbis a ferjem igy latta (en nem lattam semmit, csak szenvedtem). Egy baratnom is nala szult, es o is imadta. Nagyon jol elfogadja az ember kivansagait.
Ugyhogy ot melegen tudom ajanlani.

Bogyogyorgyi!

En is az altalad kivalasztott dokihoz jarok egypar honapja, es nemsokara nala szulok. Eleinte nagyon lelkes voltam (szerintem a fiatalsag csak elony, meg akkor lelkesek es lelkiismeretesek, mar akiben van ilyen ereny), a ferjem is megdicsert a valasztasert. En is hezitaltam a rutin es a lelkesseg kozott, de ugy dontottem, lelkiismeretesseggel a rutint jol lehet potolni, aztan pedig ha ketsege van, megkerdezheti a papajat. A rutinos de flegma, kiegett, vagy penzehes orvos (sajnos ilyennel is szultem mar a mAVban) rutinja nem sokat er.

Azert mostanaban felmerul bennem aggodalom. Altalaban fogalma sincs, ki vagyok, milyen elozmenyeim vannak, nem igazan kerdezi, vannak-e panaszaim, (a multkor bepanikoltam, hogy esetleg megis cukros vagyok, felhivtam, mondta, hogy megnyugtatasul menjek el a laborba. Mikor a kovetkezo talalkozaskor meseltem az eredmenyerol, fogalma sem volt, mirol beszelek); egybol kitolti a kiskonyvben “osszehuzodas nincs, gorcs nincs” – es mar tobbszor is mondtam, hogy de igen, van. Akkoz azert mond valamit, ami jo tanacs, a kiskonyvben marad ugyanaz – csak en valahogy kicsit alaposabb vegigbeszeleshez vagyok szokva. Meg megnyugtatna, ha nem o kerdezne tolem, hogy “akkor ma mit csinalunk?”, plane, ha mar egy oraja is megkerdezte ugyanezt, meg kicsit jobban vegigkerdezne a lehetseges gondokat (dagadas, stb.).

Viszont tenyleg nagyon kedves, es nagyon rugalmas. Szuper, hogy meg egyszer sem kellett igazan varni nala, ez hatalmas elony nekem, meg hogy tudtam hozza akar keson is menni. Egy problemamra minden nogyogyasz eddig legyintett, harmat is szultem igy, o elkuldott szakorvoshoz – az meg is allapitotta, hogy nem szabad rendesen szulnom, csak csaszarral. Tehat valoszinuleg a lenyeges dolgokban alapos, es ez a fontos (en amiatt valasztottam Ot, mert egy nagyon lelkes privit kaptam valakitol, aki allitotta, hogy neki koszonheti az eletet, pedig nem is az o orvosa volt).

zsebibabak
zsebibabak
 
 


Csaszarnok! vagyis csaszaros sorstarsnok!

Most mar sok kerdesemre valaszt kaptam, de egy meg idegesit. A dokim szerint a szuloszoban sem kapom meg a babat, es az orzoben sem. Egyreszt ebbe bele fogok orulni, masreszt a tejtermelest sem segiti valami nagyon a dolog! Ugyan mindharmat sokaig szoptattam, minden szoptatassal alaposan megkuzdottem, igy nagyon fontosak az elso orak is szerintem.

Van javaslatotok, mit lehet csinalni, hogy az ember tudja szoptatni a szuloszoban/orzoben is a babat? Az orzo idoszakara nem lehet maganszobat kerni, igaz (amugy nem kernek, csak ha ez megoldana a szoptatas-ugyet)? Egyikotoknek sem tettek mellere a babust a mutoben?

Mintha paran azt irtatok volna nekem, hogy az orzobe behoztak parszor szopni a picit. Akkor is, ha a fejedet nem szabad felemelni? Akkor rateszi Neked a csecsemos cicire?

Mindenki megkapta az orzoben a babust?

Kosz a tanacsokat
Zsebibabak
zsebibabak
 
 


Zsebibabak :)

orok halam, hogy ilyen reszletesen leirtad a velemenyedet !! Koszonom !
Es te a Podmaniczky be jartal hozza vagy a maganrendelesre ?
privibe megkerdezhetem, hogy mennyit tervezel szuleskor adni neki ? (persze ide is irhatod..)

Miert kell csaszarral szulnod ?
szoptatasrol - nem vagyok egy szakerto, eloszor szulok :) de a Mav rol azt mondjak, hogy nagyon rendesen hozzak a gyerekeket szoptatasra, sot szinte egesz nap veled lehet a kicsi...nekem is ez tetszik ebben a korhazban..

A Korosi Ottiliat ki tudom en valasztani ? vagy csak a dokinak emlitsem, hogy vele szeretnek szulni ?
Koszi mindent, szep napot !!

Bogyo :)
bogyogyorgyi
 
 


zsebibabak!
En is koszonom a valaszod! Jovo heten elmegyunk a parommal a szulesfelkeszitore es ott megprobalunk "vadaszni" magunknak egy szulesznot :) A te szulesznod szerinted ott lesz?

A te kerdesedre meg annyit tudok irni (egy ismeros lany nemreg szult csaszarral a mav-ban), hogy o negyed orara megkapta a babajat az orzoben, de amugy tenyleg nem adjak oda szoptatni....
De en azt javaslom, h ezt beszeld meg a szulesznoddel, mert allitolag a MAV olyan nagy hangsulyt fektet a szoptatasra, akkor nyilvan ok is tudjak, hogy az elso orak mennyire fontosak... Es szerintem a szuleszno el tudna intezni, h megkapd a babadat egy probaszopira!
hixti
 
 


Kedves Bogyo!

Persze, hogy keresheted Ottiliat egyenesen! Priviben megadom a szamat, de a szuloszoban minden hetkoznap de. bennt van. Erdemes mar koran elkezdeni Vele "dolgozni", vagyis megbeszelni a dolgokat.

Igen, en is a WHO bababarat minositese miatt valasztottam nagyreszt a MAV-ot, es igen eros szerepet jatszik abban, hogy a vilag vegerol most is odajarok. De ugy latom, a csaszi utan meg annyira nem bababaratok: a neten ugy latom, kulfoldon (es neha itthon is) szokvanyos, hogy meg a mutoben megprobalhat az ember szoptatni.

De azert ne temessuk elore a meg elo halottat - en remelem, hogy ezt is meg lehet beszelni, ahogy azt is siman meg lehetett beszelni, hogy ne nyiszaljanak egy hettel elobb, hanem megvarjuk, amig a babus magatol ki akar jonni (legalabbis amig orvosilag ez nem veszelyes).

Zsebibabak
zsebibabak
 
 


zsebibabak!
Nekem is elkuldened Korosi Ottilia szamat? Es ha azt is elarulnad, h mennyit ker egy szulesert, nagyon megkoszonnem!
Ja, ha lehet emailben kuldjed ide: hixti kukac hixti pont hu
Nagyon szepen koszonom!!
hixti
 
 


Linda 29 :) talan ebben a topicban feljebb, vagy a masik topicban irt vki par napja pont rola, sajnos nem igen dicserte, de ez csak egy velemeny ....
sokan azt mondjak, hogy a legjobb a nogyogyaszati varoterembe menni es a tobbi notol erdeklodni...bar aki mar hozza jar, az biztos kedveli ot.
megertelek, mert en is szenvedek a valasztassal, az biztos, hogy a MAV ban szulok, de meg mindig nem biztos, hogy kinel - holnap megyek pont oda intezkedni, es mar lassan 12 hetes terhes vagyok.

Sok sikert !
amugy www.mavszuleszet.hu - ott irnak 2 sort a legtobb dokirol, de az nem derul ki, hogy pl melyiknek van csak magan rendelese,,stb, es hogy mennyi ker :):) ami fontos info lenne :)

Bogyo
bogyogyorgyi
 
 


sziasztok!

Mano, Floci, Kriszti, Dori, Orsi???????merre jártok?

Dori, küldtme iwiwre levelet olvastad?

Orsi msn, remélem ma fent leszek vagy holnap este..

Floci, vártalak, va n egy félbemaradt bezélgetésünk..

Mano, szolj ha pesten jársz...

Kriszti , gyere talizni tavasszal..

puszika

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


HIxti, irtam Neked Privit (bocs, nem emailt), uzenj, ha nem kaptad meg.

Bogyo, Te megkaptad a privimet? Valaszt nem kaptam.

Floci, Toled sem... :(

Valaki meg kerdezte (csak nem talalom), hogy Ottilia szokott-e szuleselokeszito tanfolyamon ott lenni - en ott talalkoztam vele eloszor, ott nyugozott eloszor le. De ez mar vagy 6 eve volt, akkor nem volt fogadott szulesznonk, csak a kovetkezonel. Nem tudom, tartja-e meg a tanfolyamokat.

Zsebibabak
zsebibabak
 
 


Zsebibabak!

Megkaptam a privit, valaszoltam is ra elvileg, de mivel tok bena vagyok, ezert lehet, h tobbszor is elkuldtem a valaszt, bocsi.

Nagyon szepen koszi a segitseget!

hixti
hixti
 
 


Uj Mavosok :)

vegul Szabo Gergo nel kotottem ki, es meg vagyok nagyon vele elegedve, igaz fiatal - de nem baj...
remelem a szules utan is csak csupa jot mondhatok rola..

udv mindenkinek :

Bogyo
bogyogyorgyi
 
 


Koszi Zebibaba :) !!
kozben voksoltam SZaboGergo mellett, nekem szimpi es alaposnak tunik, de ezt mar irtam most 2 perce a netre...majd en is megkeresem az Ottiliat, en is szeretnek szulesznot.
szio:

bogyo
bogyogyorgyi
 
 


Szasztok csajok!

Minden kis névnaposnak (gábor) boldog névnapot kívánunk utólag!!

MA voltunk Balázzsal szemészeten, mert a könnycsatornája elzáródott, át kellett mosni. Ti láttatok már ilyet? Elég borzalamas, üvöltés a köbön, nem volt egyszerű. Most alszik a szívem...

Csilla, írtam iwiwre!

Zsebibabák! Én mindkettőt császárral szültem: tehát a műtét közben fél percre odateszik melléd, aztán a műtét utá kb 2 óráal kihozzák szopizni Tök jó! Te meg úgyis hulla leszel, ki fogod bíri! És később is kihozzák még szopizni, ha akarod, másnaptól pedig veled lehet.

Kriszti! Örülök, hogy ilen pozitív vagy! Ezek után, ami veletek történt, tök jó!

Jaja, már mennem is kell, sír a kicsi! Tali? Nekem jó az árpilis 2-i hét! Küldjétek el priviben, hogy mikor és hol lesz és megyek!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Zsebibaba

nem kaptam meg a szamot...lehet, hogy vmi volt a nettel ??legyszi kuld at megegszer,,
koszi

bogyo
bogyogyorgyi
 
 


Sziasztok!

Én a Margitban szültem volna, de azt hiszem, mindenki tudja, hogy bezárták a szülészetét... :(

Ha jól tudom, a MÁV-hoz fogok tartozni, mert XIII. ker-i vagyok. Ismeri valaki közületek Dr. Koós-Hutás Piroskát? Tudtok róla egy pár szót írni? Hány éves? Tapasztalatotok van vele? Bármilyen infót köszönök!

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Csilla,

13.-án kell mennem a kórházba, de még nemtom hogy lesz mert most kivételesen du.-ra kell mennem :? Addig még dumáljunk :)

Dóri,

Szegény Balázska :( ez borzasztó lehetett.El is hiszem, hogy volt üvöltés rendesen.Én is lehet üvöltöttem volna :shock:
De remélem már egyre jobban vagytok!

Babdorka,

Szia :) Dóri tud neked erről bővebben nyilatkozni, ő kettőt is szült nála :wink: és jól ismeri!
manóci
 
 


Szia Dóri!

Mikor az egyik hugom(kettő van :D ) picurika volt,Anyu őt is elvitte ugyanígy,na el is mesélte,milyen borzasztó.Szegény,nagyon sajnállak benneteket,sem érezni,sem látni nem lehetett könnyű :( .Reméljük nem lesz ilyen többet,én is parázok ettől rendesen ám.Tudtam annó,hogy nagyon kellett Dominak is az a vizsgálat,mikor gyomorszondán voltunk vele 2 hónaposan,mégis azt hittem nekimegyek a nőnek,aki csinálta,olyan szörnyű volt nézni,Domi meg csak sírt keservesen.Bármit tesznek,a szülőknek ez borzasztó,ahogy látják a kicsikéjüket :( Kicsit vidámabb:Domit elvittem egy válogatásra,ahol bekerült a 2 fordulóba,most nagon büszkék vagyunk rá,ott teljesen el voltak ájulva tőle :) Ha a másodikon átmegyünk,2 éves szerződést kötnek vele :) .Dorina még kicsi ide,őt máshova viszem majd.Majd teszek föl képet,hogy pózol a kamera előtt, :lol:

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Bbadorka :)
KH piroskanak csak maganrendelese van, a Moszkva ter folott, itt sokan ismerik , biztos adnak majd szamot a lanyok.
O egy "sztar nogyogyasz", ezaltal a maganrendelesen is sokat kell varni ( 1 x voltam ott- 1 orat vartam, ugy hogy be voltam jelentve), jo fej no, de tobbet nem tudok. ( pl a terhesseg alatti 5 szal cigit meg normalisnak tartja..)
Sokan imadjak, masok fenntartasokkal kezelik - de ez rendben is van. Annyi biztos, hogy hozza sok penz kell :):)
de majd a tobbiek biztos tobbet tudnak
sok sikert !

bogyo
bogyogyorgyi
 
 


babdorka!
Én nála szültem mindkettőt nem is rég :)
Privim bajaczky@t-online.hu
Írj nyugodtan, ha tudok válaszolok!

Köszi csajok az aggódást, még mindig eléggé váladékozik a szeme, kis vérrel keverve. Nem szép látvány...3 napig normális a váladékozás, ha nem múlik el, akkor jövő héten megismétlik :( remélem, hogy nem lesz rá szükség...

Tali a jövő héten lesz???Mennék szívesen..mikor?hol?

Kriszti! Gratula a kiscsávóhoz. Hova vitted? Én is kerestem ilyen helyet, kicsiket is lehetne vinni?

Manóci! Hgoy vagytok????Írj mindent, azért olvasni szoktalak titeketT

Hogy álltok a húsvéttal? Én sehogy...az ajikat is csak a jövő héten veszem meg + 2 napra lízingelünk egy nyuszit. NA erre nagyon kíváncsi leszek.
Jó éjt!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Bogyogyorgi!

Remelem, most mar megkaptad a szamot! Kiabalj, ha nem.

Lanyok - kosz mindenkinek a csaszis tanacsokat, akkor mar nem aggodom annyira, bar nagyon szomoru vagyok, hogy a mutoben nem lehet szoptatni (ha mar bababarat korhaz, ezt igazan megoldhatnak! a baba a szules utani elso ket oraban a legeberebb, utana napokig alszik, ez nagyon fontos ido), es kulfoldon, ugy tudom, ez rutin. De az jo hir, hogy az orzobe behozzak a babust.

Eddig nem voltam meg maganszobaban (3 babaval), nem is szerettem volna, de most a csaszar miatt gondolkodom rajta (ugye a csecsemosok nem mindig a legsegitokeszebbek, lehet, hogy nem art, ha a csalad, ha ott van, tud segiteni?).

Szerintetek a csaszi miatt erdemes kulon szobat kerni?

Mas: a szulesznom ma a gyatra CTGk alatt sokat meselt a szuleszetek atalakulasairol. Akik meg nem szultetek, tudjatok, micsoda kaosz varhato az elkovetkezo 3-4 honapban? Erdemes az orvosaitoktol megkerdezni, ok hogy latjak, mi lesz (pl. a MAV_ban 4 korhaz szuleszetet vonjak ossze, tehat nyilvan eleg sokmindenki, orvos es szuleszno, az utcara kerul, vagy mas beosztasa lesz....). Nem irigyellek Titeket, akik 3-4 honapon belul szultok (en is csak remenykedem, hogy a kovetkezo ket hetben meg nem varhatok tul rossz meglepetesek...). Mindenesetre lehet, hogy a meghitt MAV szuloszobakbol tomott baba-sorozatgyarak lesznek, olyan rengeteg szules lesz.... Na mindegy, remeljuk a legjobbakat.

Mindenkinek jo hetveget
Zsebibabak
zsebibabak
 
 


Sziasztok!

Légyszi, aki ismeri Dr. Gulyás Istvánt, írja meg priviben, hogy hol van magánrendelése és, hogy mennyire volt elégedett vele.

Köszönöm előre is!
emendora
 
 


Jaj,lányok,borzasztó,hogy nem elég a pocakkal foglalkozni,emelni,töprengeni,gondolkodni,aggódni,stb.,még amiatt is idegeskedni kell,hogy mi hogyan lesz a kórházban,mikor eljön a nagy nap.Olyan kiszolgáltatott ez a helyzet,és akkor visszaélnek azzal,hogy úgysem tudunk mit tenni.. :(
Dóri!
Holnap megyünk a 2.válogatásra,és eldől,lesz-e szerződést.Dórit a Screenmodells-hez vinném,ott egy régebbi ismerősöm a "főnök",már annó is nála fotóztattuk Domit.Látom őt egyre többet a fókuszban,meg a tv-ben,újságokban máshol is,és náluk a gyerekek nagyon ügyesek,sikeresek,ott vannak minden rendezvényen,külföldön,tehát nagy nevük van,nem az a sok kamu hirdetés a regisztrációs díjjal,aztán semmi.....Itt is van regisztrációs díj,de legalább évek óta az élen vannak,tudnak felmutatni sokmindent,nem úgy mint a sok nevesincs.Persze ez is lutri,ki tudja mi van mögötte...úgyis akkor tudja meg az ember,mikor bekerül,de reméljük a legjobbakat :) Szóval én Dorinát hozzájuk viszem.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


sziasztok!

Dori nagyon sajnálom ami veltek történt,,tényleg nagyon szörnyü lehetett..bele se godnolok..nekem Boninál elég volt a vérvétel négy héten kersztül majndme napont a fejéböl vettek vért ujszülötként...hát nézni se tudtam..meg azota volt orházban is..de én már az egyszerü vizsgálattol rosszul vagyok hizsen ök is nagoyn nehezen viselik..

Kriszti!


nem is tudtam h modellkedtek..de jo, kiváncsi lezeka képekre, nagyon drukkolok nektek! mesélj még rol ajo, én is szerettem volna régen, h szerepeljenek a gyerekeim de legikább az h egyik babaujság cimlapján jelenjenek meg de sosem jött ösze..pedig ez nagy vágyam volt..

Mano!

Akkor lehet h 13án én felmegyek pestre de majd ugyis szolok neked...

puszi joéjt mkinek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Én eddig a Kútvölgyi törzstagja voltam, de sajnos megszűnik a szülészet. Tudnátok nekem ajánlani dokit a MÁV-ból? Egyáltalán a MÁV szülészetével mi a helyzet? Marad, minden rendben?
Nekem olyan dokira lenne szükségem, aki odafigyel az emberre, kedves, és császár után is szóba kerülhet a normál szülés, persze nem mindenáron.

Jöhet privi is, de ide is benézek majd.
Ja, és kcsilla, az utolsó hozzászólást olvastam, hol van ez az ügynökség? Pici fiamnál mi is gondolkozunk néhány modellkedésen, amíg pici.

Tünde

mtunde
 
 


sziasztok!

Tünde,bocsi biztos félreérthetö voltam, nem én vagyok aki segiteni tudna, sajnos nekünk se sikerült még be- felkerülnük sehová..csak neten tudok büszkélkedni a gyerekeimmel de kérdezd Doktorkittit, ö tud neked válaszolni!

De tegyél fel képet magatokrol, roppant kiváncsivá tettél..imádom (imádjuk ) a képeket..

szia Csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!
A Barátnőm Szabó Györgyöt ajánlotta, ő már a 3. terhességével megy hozzá. Van róla valami infótók?

Majd teszek fel képeket is később, Csilla :)

Tünde

mtunde
 
 


MTunde :) eredetieg en is hozza keszuletem, de mikor be szerettem volna jelentkezni, apr. vegere adott idopontot - nekem az mar keso, de lehet, hogy rogton a magan reszlegen kellett volna erdeklodni.
www.mavszuleszet.hu, azon belul a irnak a dokikrol es oda van irva a maganrendelesuk szama is, ha birod penzzel, ott biztos keszsegesebb lesz es rogton hamarabb is raer.

En vegul a SaboGergely nel kotottem ki, es idaig tetszik :) , hozza lehet jarni a korhazban is, Tb kartyaval, kiskonyvvel. Majd a szuleskor adok neki halapenzt - ha meg leszek elegedve.

Sok sikert !

Bogyo
bogyogyorgyi
 
 


Zsebibaba :)
most sem kaptam meg :( - de mastol jott mail, szoval mukodik.
Nem probalod meg a prividrol irni ?
es akkor en is arra valaszolok, amikor a babanet szol, hogy jott egy levelem, arra en nem tudok valaszolni, mindig ki kell masolnom,,stb,,tul bogyolult
szio:
Bogyo
bogyogyorgyi
 
 


Bogyogyorgyi!

Arra gondoltam, elmegyek a magánrendelésére rákszűrésre először, aztán utána meg megkérem, ha már terhes leszek (még nem vagyok, csak most kezdjük a kettes-projektet), hogy mostantól hadd járjak a kórházi rendelésre. Az új szabályok szerint úgysem szülhetek a dokimnál, vagyis külön fizetni kell érte, ha nem az ő ügyeleti idejére esik a szülésem...

Hát majd meglátom. Végig a terhesgondozást amgánban nem bírnám anyagilag. Akkor legfeljebb keresek más dokit.

mtunde
 
 


Csilla!
Ma túlestünk a 2. fordulón,és Domival megkötötték a 2 éves szerződést :D .Egész nap fotózáson voltunk,bele sem gondoltam,vagyis nem is hittem volna,hogy ez ekkora volumenű,mintha valami tv műsort néztem volna.Domit pikkpakk kisminkelték,mert seb volt az arcán,na eltűntették onnan gyorsan azt is :D .Kérdezgettem Dorinát,de mondták,fiatalka még,mert 5 évestől foglalkoznak gyerekekkel.Aztán mikor meglátták,ott tartották,fotózni kezdték,ő meg persze ezerrel pózolt,és leszerződtették őt is,csak lestem.Nem tudom mi alapján válogatnak,mert rengeteg gyerkőcöt kiszórnak,viszont egész nap jöttek fotózásra is a kiválasztottak.Mikor mi voltunk,sok szomorú arc volt,akik nem kerültek be.Ma meg a fotózáson érdekesebbnél érdekesebb gyerekek voltak,meg igazi szépségek is,változó,nem sablonokat keresnek szerencsére.Kapunk egy nagy portfóliót,és sok névjegykártyát,ami egy írásfüzet méretű kemény lap,tele fotókkal,méretekkel,adatokkal,hogy szórhassuk,ha válogatásokra megyünk.Na,mibe csöppentünk véletlenül,mi?? :D

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Bogyogyorgyi!

Ez nagyon kulonos, mert tobb Privit is irtam, meg emailt is mar kettot, most sem kaptad meg?

Zsebibabak
zsebibabak
 
 


Zsebibaba :) KOSZI ! :):) megjott ! ne haragudj, h ilyen sokszor kellett kuldeni.

MTunde :) ertelek - ez jo otletnek tunik. Es sok sikert a II. bebihez !

Szep napot mindenkinek:

Bogyo
bogyogyorgyi
 
 


Bogyogyorgyi, köszi :)

Azért van még valaki, aki nála is szült?

Tünde

mtunde
 
 


Sziasztok!

Hát itt vagyok ám én is! de egyre pörgősebb az élet ahogy Balázs cseperedik! :) Annyira édes, forog össze vissza, meg kúszni próbál! Jó, tudom nektek ez nem akkora élmény, de hát nekem az első csöppségem és totál le vagyok nyűgözve! Sajnos a fogmanók nagyon kínozzák és még nem bújt ki egysem! :( Amúgy ma kapott husit eéőször! ÉS! 2nap múlva már 6hónapos!!! Annyira megy az idő h csuda!!

Dóri! Sok puiszi a kis Druszánk szemére! neked hagyták h bent legyél?? Eddig akikkel beszéltem mindenkit elküldtek jó messzire, merthogy ez egy brutális beavatkozás, és h az anya ne lássa! Jobbulást nektek!!

Csilla!
Hogy vagytok? mi újság??

MAnó? Hogy s mint! Pocaklakó???

Flocika, hogy megy az üzlet??

TÜNDE!
Én Szabó györgynél szültem 6hónapja! Ha van kérdés szívesen válaszolok, de elmondom h bármennyit is kell érte fizetnem (vidéki vagyok) csak nála fogok szülni megint!!!!!

Valaki kérdezte a KÜLÖNSZOBÁT!
Én abban voltam és nagyon nagyon jó volt!! Igaz drága, de megéri! nekem legalábbis megérte!!


Puszi mindenkinek ORSI

Kép
borso18
 
 


Szia Lányok!

Meghalt a gépünk, de most már remélem tudok jelentkezni ismét: a párom lelket vert belé.....

Tiszta gáz, ami itt megy manapság! Azt hallottam, hogy a újabb négy kórházat voonak össze (egyik a MÁV).... de a szülészet megússza..... ez még csak pletyka... állítólag április végén okosabbak leszünk....
Amúgy tudja valaki, hogy a IV. kerület a MÁVhoz tartozik-e?

Felmondtam a dokimnak a sote II-n, úgyhogy jó esélyekkel indulok a MÁV-os mama címért.... :) Bejelentkeztem a Vermeshez 16-ára....
Remélem nem esek két szék közül a földre....
A sotés dokim kerek perec kijelentette, hogy nem hajlandó megcsinálni a csaszit. Szerinte nagy a kockázat....
ja, de szerintem a sima szülésnek is van legalább akkora.... de mindegy, ez az én vélyeményem! Az elkötés amúgy 65 ezer forint a sotén (a MÁV-nél nem tudom mennyi), és neked kell fizetned, de ha csaszid van, akkor ingyen megcsinálják.... nos, akkor inkább fizessek?! Ráadásul a szülést (ha simán szülsz) követő 6 hónapon belül adnak időpontot a laparoszkópos beavatkozásra.... két nap kórház, altatásos műtét..... szoptatott babával, szerintetek hogy megyek be?! A cicit otthon hagyom..... max úgy.....
A Vermes remélem megértőbb lesz! Szeretnék egy szuszra túlesni az egészen, nem kívánom kétszer odatartani!!!!!! Meg spórolnék is egy kicsit a beavatkozás költségein..... Ráadásul tényleg nehezen oldom meg a szoptatás mellett a két nap befekvést... ja, meg a négy gyerek elhelyezését......

Mondok jó híreket is ám: voltam 18 hetes UH-on....

EGÉSZSÉGES KISLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁNY!!!!!

Jó éjt mindenkinek! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok csajszikák!

Nagyon pörög a topik!!! :lol: Nem is maradt időm az írásra, csak címszavakban

Mandala!
Gratula az egészséges kislányhoz!!! Úgy tudom Újpest oda tartozik , én itt lakom. Te miért kérdezted?

Kriszti!
Ügyi pasikád van!!! Kérünk képeket a portfolióból!!!!!!

Orsi!
Boltocska megyeget, csak sajnos nyilt egy konkurencia a szomszéd ház aljában. Biztos elvisz pár vevőt. Ha van valakinek ötlete hogyan kéne kitúrni innen..... :wink:

Dóri!
Hogy van a kicsi szeme?Gyógyuljatok!!

Tünde!
Mi nem beszélgettünk réges régen a 2005 őszi babákban? Olyan ismerős a neved.

Ajaj, mennem kell, ma én dolgozom és még ki kell vasalnom néhány árut. Szép napot mindenkinek!!! Kép

Kép
flocika
 
 


Flocika! Lehetséges :)

mtunde
 
 


Sziasztok,


Mandala, Gratula a kislányhz :) Nevet választottatok már??
Újpest a MÁV-hoz tartozik!Szóval szerintem teljesen igazad van, hogy ha lehet egy csapásra essél túl mindenen.Drukkolok, hogy megértő legyen a doki!De ha nem, akkor is neked szerintem nem kéne fizetned a műtétért, hisz te a MÁV-ba tartozol!!Kivétel, ha ugyebár választanál orvost :(


Kriszti, de ügyesek vagytok :) :) :) Tök arik lehetnek a kis sztár gyerekeid! :wink: Képet, ha tudsz küldjél, légyszilégyszi


Orsi, köszi kérdésed, most jól vagyok, bár ezt a terhességet sokkal nehezebben viselem mint Esztivel anno.Gondolom többet pihentem, fiatalabb voltam stb.Alíg tudok aludni, feszít, fáj, nyilalgat, néha keményedik a hasam.Szóval kínlodok örökké valamin :(
A másik meg, hogy most nemtom már mi lesz ezzel a szüléssel.Mehetek, kell-e fizetni,vagy beutaló, vagy ha júli 1 -ig megszülök semmi gáz, szóval nemtom!De már a fa........om tele ezekkel, hogy nem bírják ők se eldönteni, és kétségek közt tartják a kismamákat.Minden héten egy újabb változat! :twisted:
13.-án megyek a dokihoz, hát ez is fontos kérdésem lesz, hogy most akkor??????
manóci
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: