Új privát üzeneted érkezett!

Boci
Szóval nagyon jó volt a film!:) Hogy vagy?
Jobban vagy már? Ti akkor elvileg februárban indultok ismét el?

Mraan
Hogy vagy? Nagyon jó az avart képed!:)

Többiek mi újság?
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Szia Kakukk!
Köszönöm. Imádom a csikóhalakat :D
Nálunk az van, hogy holnap megyünk a 3. vérvételre és talán most végre tudunk a dokival is beszélni. :)
És te hogy vagy? Van már időpontod a laparos műtétre?
mraan
Budapest
 
 


mraan
Holnapra kértetek időpontot a dokihoz vagyis beszéltetek róla, hogy konzultáltok majd a továbbiakról?
Nekünk a három vérvétel és a férjem kivizsgálása közben külön időpontot kellett kérnünk a prof.-hoz, aki elmondta aztán a továbbiakat.:(
Én megvagyok, már alig várom, hogy mehessek a nődokihoz!:) :) A laparos műtétre még nincs, de remélem amilyen gyorsan csak lehet adnak kapok rá időpontot, mert nem sok választ el attól, hogy a kövi mensinél az ügyeletnél kössek ki.:(
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 

 
 

mraan
Ma megvolt a harmadik vérvétel vizsgálat!:) Tudtatok beszélni a dokival? Mit mondott???

Én tegnap meló után meglepiből bementem meglátogatni tibmát, tök jó fej!:) Ma volt a méhtükrözése, remélem minden ok és már ébredezik!:) Nagyon drukkoltam és szurkolok, hogy holnap már hazaengedjék! :D :D :D :wink:

Többiekkel mi újság, mindenki melózik mi? :? :(
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Szia Kakukk!
Köszönöm kérdésed :) , igen, túl vagyok a 3. vérvételen, de nekem ez is egyszerű vérvétel volt, állítólag azért, mert a prolaktinom nem volt alacsony az első vérvételen. :shock:
Végül Muber dokival tudtunk beszélni. Nekem szimpi volt. Miután mondtuk neki, hogy endometriózis miatt mind a 2 petefészkemet csonkolták 9 évvel ezelőtt, mondta, hogy jó, hogy ilyen időben fordultunk hozzájuk, ugyanis nálunk még nincs meg a teljes 1 év próbálkozás. Holnap után lesz a 4. vérvételem, utána kell Urbancsek doktorhoz időpontot kérnünk, hogy megmondja, mi legyen a következő lépés. Már nagyon várom, hogy végre történjen valami. Lehetőleg jó!!!! :lol:
Nem is tudtam, hogy timbának most volt a méhtükrözése, biztos elkerülte a figyelmemet :oops: Én is drukkolok, hogy minden okés legyen nála. :)
mraan
Budapest
 
 


sziasztok!
holnapra mindenkitől kérek nagy drukkokat! :)
Holnap megkapom a kicsiket, csak ők lettek ketten.
Timbának jó gyógyulgatást, nekem néhány napig azért kellemetlen volt utána :cry:
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


Csuncsi, megy a drukk holnapra!!!!! :)
mraan
Budapest
 
 


Csuncsi én is nagyon szurkolok ma :!: :!: :!: :D :wink:
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Csuncsi, drukk!
Tibma, remélem jól tudod viselni a napokat.

mary80
 
 


Sziasztok Lányok!!!
Újra itt! :)
Köszönöm Nektek a biztatást, nagyon jól esett! És külön köszönöm Kakukknak, hogy meglepiből bejött hozzám! Nagyon nagyon jó fej és tök aranyos, még meglepi csokit is hozott! :) És így, hogy eldumcsiztuk az egész estét, úgy elszaladt az a pár óra, ami egyébként ólomlábakon jár, mint a sicccc... és remélem, hogy nem váltok miattam! :) (megvárt a Férjed?! :))
Rólam; minden rendben volt a vizsgálat során, nem találtak semmit! Kedvesek voltak az orvosok, a nővérek, mindenki! :) Majd voltunk az ARO-n, ahol azt beszéltük meg, hogy a következő mensi 20. napján jelentkezzünk. Ez kb. dec. 13 után lesz 20 nappal.
Már itthon vagyok, minimális vérezgetés és még minimálisabb görcsölgetéssel, ami remélem holnapra már teljesen elmúlik! De ki lehet bírni, nem akarom lekaparni a falat! :)
csuncsi; hogy vagy??? Mit lehet tudni? További drukkkkkkkkk!!!!!
Boci; a héten már nem dolgozom, de a jövő héten mindenképp felkereslek, még az is lehet hogy hétfőn! És tényleg ne haragudj, nem vagyok link, de ez most így jött ki... :( :( :(
tibma
 
 


Röpcsike,
Boldogságos Névnapot kívánunk!
Puszi

mary80
 
 


Mi van Csajok?Nagy csend honol!:(

mary80
 
 


Nincs mit irjak! Csak olvasok és drukkolok !!! :)
boci35
 
 


Helló Mindenkinek!

Köszönöm szépen a névnapi jókívánságokat, köszöntéseket!:) :)
Múlthéten annyit rohangásztam, hogy sokszor már attól féltem még a wc-n is arra az 1 percre elalszok. :oops:

Timba
Nem, nem vállunk, a férjem már eléggé edzett a rám való várakozás miatt. :oops: :lol: Édekes, mert van olyan nap amikor 10, 15 percet kések mire odaérek hozzá és akkor vidáman fogad :), de vajon amikor ugyanennyit kések és nem valami vidám :(.........és ekkor jön az, hogy rám mennyit kell várni. :D Az utóbbit akkor szokta csak mondani, ha xar napja volt :? , de én hazáig mindig megnevettetem! :lol:
Örülök, hogy találkoztunk, kicsit féltem, hogy talán lefárasztottalak az állandó szövegelésemmel. :oops: Amikor én is bent feküdtem, akár a soten, akár nem rég a kútvölgyibe én is örültem, ha valakivel lehetett egy, két szót váltani, mert odabent ha nincs látogató és az ember tiszta ideg, hogy mi történik majd vele vagy elege van a sok pihenésből alvásból, jó egy kicsit beszélgetéssel elütni az időt. Az ember sokmindent megtud a másikról és persze a gondolatait is párpercre eltereli a beszéd témája.:)
Nagyon örülök, hogy a műtét rendben lezajlott és hogy mindent rendben találtak nálad!!!:) :wink:
Akkor gyakorlatilag januárban kezdődik majd el a program ugye?

Mary, hogy vagy, mi újság?
Befagyott nálatok a kistó?

Boci
Meló a köbön?

Csuncsi
Mi újság, hogy vagy Te és a picurkák???

Én mához egy hétre megyek ahhoz a dokihoz rákszűrés és lapar ügyben, aki egy évvel ezelőtt a méhtükrözésemet csinálta. Remélem még ebben az évben megműt!!!:) Nagyjából összeszedtem már a leleteinket, de még egy, kettőt elő kell keresnem.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!
Tudtok nekem segíteni abban, hogy ezt a DEI OVU-LH tesztet hol lehet megkapni? Férjem csak a mai napon öt gyógyszertárat végigjárt (köztük a megadott címet is), de sehol nem kapott.
Köszönöm!
loncee
Budapest XIV. kerület
 
 


[quote="loncee"]S írta:lonceeziasztok!
Tudtok nekem segíteni abban, hogy ezt a DEI OVU-LH tesztet hol lehet megkapni? Férjem csak a mai napon öt gyógyszertárat végigjárt (köztük a megadott címet is), de sehol nem kapott.
Köszönöm!

Szia Loncee!
Mi sem tudtunk venni. :? A SOTE-val szembeni patikában Garbrielt adtak a férjemnek helyette. Állítólag meg van beszélve az ARO-sokkal., hogy ezzel helyettesítik, mivel a DEI LH teszt gyártóját nem tudják elérni, így nem tudnak belőle beszerezni. Szóval nyugodtan vegyetek Gabrielt. :)
mraan
Budapest
 
 


Köszönöm Mraan! Akkor Gabriel :)
loncee
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok! Köszönöm a drukkokat, remélem megérezték a pocakban is :)
Minden rendben, csak a hangulatom változó. Néha annyira bizakodom, azután meg rámtör a depi, hogy á, biztosan érezném, ha lenne valaki ott. Mindig azt hallottam, hogy akkor biztos a terhesség, ha az anyuka "ráérez", hogy igen, ez megvan. No, ilyet én nem éreztem... Viszont gyönyörűek voltak a monitoron :)

Nektek megmondták a méhnyálkahártya vastagságát? :shock: Nekem nem mondtak semmit, pedig jó lett volna tudni. (persze akkor nem foglalkoztam ilyen kérdésekkel) :?

Ja, és kék tollas dobozkát kaptam! végre értettem, miről beszéltetek :D
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


Csuncsi, bocsi, nem ide tartozom, de beülti után a sírba vittem a családomat. Páros napokon pozitív voltam, páratlanokon elkönyveltem, hogy nem sikerült.... És ezen nem tudtam változtatni. De mi lett az eredménye?!?! Nézd meg a vonalzómat :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika! Gratulálok!
A próféta szóljon belőled :)

Jövő héten már kiderül, hogy beborul-e... :roll:
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


sziasztok!

Murphy-sztorim van.
Kereken 3 hónapra ismét megjött, így elkezdődhetnek a vizsgálatok. Holnap megyek az elsőre, eddig oké. A 2. és 3. azonban Szentestére és karácsony 2. napjára esik, ha jól sejtem. juhú.... :)
Nagyon remélem, hogy emiatt nem kell újra hónapokat malmoznom a következő alkalomig (pl. Húsvétig, hogy stílusos maradjak).

Szerintetek?

Csuncsi, meddig kell izgulni?

üdv,
Zsuzsanna
zsuzsanna83
 
 


Sziasztok,
Röpcsike,
Boldogságos Szülinapot!
Tavaly ilyenkor jöttél látogatni a lábadozóba...elrepült 1 év...
Jól vagy egyébként?
Kérdésedre pedig válaszolva:befagytak a tavaink:)
Puszi
Többiek, mi újság?
Csuncsi, mikor mész?

mary80
 
 


sziasztok!
szerdán megyek. De ma nagyon mélypontom van. Tegnap teszteltem és volt egy halvány csíkocska. Ma viszont (éjjel kettőkor...) már semmi. A mellem eddig nagyon fájt, alig tudtam hozzáérni, tegnap már nyugodtan aludtam hason. Tegnap a hasam is marhára fájt.
Szóval van egy gyanúm, hogy volt, de nincs... :(
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


zsuzsanna, én pont így voltam egyszer egy inszemmel... Mentem volna..aug. 20. szeptemberben cisztám volt. utána okt. 23 hosszú hétvégével, utána visszamentem még mindig ciszta, utána Karácsony... És még kérdezik, miért tartott évekig, míg eljutottunk a lombikhoz...
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


csuncsi, akkor te is tudsz időzíteni...Pedig pont azért választottam a SOTE-t, mert azt olvastam róla, hogy szükség esetén van hétvégi ügyelet. Tudtam, hogy rá fogok szorulni, és ritka alkalom, hogy egyáltalán aktuális legyen bármi is. :(
Tavaly még privát rendelésre jártam, akkor még el tudtam kezdeni ott a szilvesztert, a jelek szerint itt ezt nem tudnám megoldani.
Az asszisztensnővel egyébként azt beszéltük meg, hogy 24. és 26. helyett 23. és 27. lesz a 2 időpont. Remélem, a dokik sem bánják majd.
Neked meg nagyon drukkolok, hogy csak vaklárma legyen a rossz érzésed!
zsuzsanna83
 
 


Csajok!
Képzeljétek! Úgy fogadott a prof., hogy jó hírem van. A véreredményei azt mutatják, ön terhes! :D
Együtt bőgtünk kinn egy csajszival, nevét nem tudom. Neki is sikerült, de mivel úgy sírt, először azt hittem, hogy nem.
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


Szia Csuncsi!
Jaj, ez nagyon jó hír! Gratulálok!!!!!!!! ennél szebb karácsonyi ajándékod nem is lehetne!!! Vigyázz Magatokra!!!

Tud valaki valamit Gyalogkakukk81bipbip-ről?! Hétfőn volt dokinál, azóta nem tudunk róla és már nagyon izgulok, hogy csak nem azért nem jelentkezik mert rossz hírei vannak, netán már meg is műtötték?!
tibma
 
 


Csuncsi, látod, látod :) Gratulálok!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Csuncsi,
én is nagyon gratulálok!!!Benéztem,hogy lássam,mi a helyzet és érdemes volt!ezek szerint semmit nem jelent,ha az embernek a végén már nem fáj a melle...legközelebb nem fogom ezen izgatni magam,de jó!

én most amúgy pihentetem a témát,amennyire tőlem telik.Sokkal jobban telik ez a 3 hónap,mint az 1.kezelés után.

Mindenkinek szép adventet,karácsonyi készülődést kívánok!
Vendég
 


Jujj, de jó! Megtört a jég, jönnek a jó hírek! Gratulálok Csuncsi!
zsuzsanna83
 
 


Csuncsi,
De jó, de jó!:)

mary80
 
 


Csuncsi gratulálok már egy éve hogy nálam is ez történt,amikor visszagondolok furcsa feeling fog el :)Nagyon jó...
Meg is ünnepeltük most 4.-én az egy éves megtermékenyülés napját a kicsi Krisztikének,mert igazán akkor jött létre :)
Szoritok mindenkinek!
Puszi,olvaslak titeket!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


[quote="csuncsi"]C írta:csuncsisajok!
Képzeljétek! Úgy fogadott a prof., hogy jó hírem van. A véreredményei azt mutatják, ön terhes! :D
Együtt bőgtünk kinn egy csajszival, nevét nem tudom. Neki is sikerült, de mivel úgy sírt, először azt hittem, hogy nem.

wow :D
Csuncsi! De jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon gratulálok! :)
mraan
Budapest
 
 


sziasztok! Köszönöm a drukkokat, biztosan azért sikerült! :!:
kamilla, szerintem nekem is bevésődött ez az emlék :)
mindenkinek puszi !!!!
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


Sziasztok!

benéztem hozzátok, és látom vannak sikerek!! Nagyon gratulálok nektek!! Vigyázzatok magatokra.

Mi valószínűleg február elején kezdjük a 3 és egyben az utolsó lombikot! Ha nem sikerül akkor így jártunk!!

Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok!
zsuzsika76
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntést!:) Jókor köszönöm meg a szülinapi köszöntést, bocsi! :oops:

Csuncsi, szívből Gratulálok Neked!!!:):):):):):)

Mi voltunk nőgyógyásznál, szerdán írok majd mert holnap kell hozzá visszamennünk.

Mary, Tibma, remélhetőleg tudok akkor privit is írni!:)
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Hahó!

Gratula a sikeres kismaminak, jövök holnap, irok nektek is.

Kamilla: irt Kriszti privit

üdv kispatak
Vendég
 


Sziasztok,
Krisztikém, Mmzsó-Boldogságos Szülinapot Nektek!
S hamarosan Adrinak is!
Röpcsike, várjuk a híreket!

mary80
 
 


Kedves lányok!Sok szeretettel kivánok nagyon szép boldog karácsonyt mindenkinek,és hozzon nektek kisbabát a következő év :wink: ezt kivánom!
Sok puszi!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Helló lányok!!

Kívánok mindenkinek nagyon boldog békés karácsonyt!
:lol:
boci35
 
 


Mindenkinek Kellemes Ünnepeket!Puszi

mary80
 
 


Mindenkinek Nagyon Boldog, Békés, Szeretetben gazdag Karácsonyt kívánok :!: :!: :!: :D Kép
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!
Már biztos mindenki túl van az ajcsi bontogatáson és talán a halak is elfogytak :)
Kívánok Nektek áldott, mézeskalács illatú karácsonyt és egy olyan új évet, amilyet szeretnétek!
Pussssz
tibma
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek békésen teltek el a karácsonyi napok és feltöltődtetek a családotok körében!

Most lehet jót bulizni és odacsapni az évnek! :lol: Mindenkinek jó hangulatú szilveszteri bolondozást kívánok és utána kezdődjön az Új Esztendő szerencsével, jókedvvel és boldogsággal megtelve!
cuppa Mindenkinek! :D
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


B.Ú.É.K mindenkinek!!!!! :lol:
boci35
 
 


Én is boldog újévet és sok gyereket kívánok mindenkinek!
mraan
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Nagyon Boldog, Egészségben, babák érkezésében, anyagi bevételben és mindent amit szeretne, Új Évet kívánok!:)

Gyorsan és nyugisan teltek nálunk az ünnepek.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Na, jöttek hozzánk, majd folytatom.

Endosok lenne egy kérdésem: mi van akkor ha valakinek mind a két petefészkét eltávolítják és mondjuk nincs lefagyasztva babája, akkor hogyan zajlik a lombikprogram? Csak azért kérdezem mert akkkor nincs hol petesejtet létrehozni és leszívni? :roll:
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


huhh, mindkét petefészket? ez elég kemény, én nem látok más esélyt, csak petesejtdonort. :( Az, hogy ez mennyire van szabályozva, nem tudom...
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


Gyalogkakukk81bipbip, remélem ezt csak kíváncsiságból kérdezted és nem azért, mert ennyire komoly a helyzet!
Nekem is lenne mit mesélnem... ha írnál egy számot priviben, felhívnálak. Nem azért, mert tudok válaszolni, csak hogy dumáljunk! :)
tibma
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?