Új privát üzeneted érkezett!

timba! De aranyos vagy. Nagyon jó, hogy ilyen részletesen leírtad, mi, hogy történik. Legalább nem olyan hülyén megyek oda. :) Úgy örülnék, ha tényleg gyorsan tudnék végezni, mert pénteken elég hamar be kéne érnem a munkahelyemre.
mraan
Budapest
 
 


Állj az ajtóba és akkor hamar végzel!!! :D :D :D
Igen, én is kellemetlenül érzetem magamat, amikor odaértem és azt sem tudtam, hogy mit kell csinálni! Be is mentem a nővérkéhez, aki a lifttel szemben ül, ő segített! Szerintem ő is kedves!
Ügyes legyél! :)
tibma
 
 


Oké, igyekszem. :D
A nővérke pedig szerintem is nagyon kedves. Azért ez is sokat számít szerintem.
mraan
Budapest
 
 

 
 

Tibma
Nagyon aranyos ez a szarvasos kép :!: :) Hol készült?
A méhtükrözéses vizsgálatról érdeklődtél? Nekem altatásban csinálták 2007 októberében.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


2009 októberét akartam írni, 2007 nyár végén a hsg-m volt :oops:
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


http://szarvasfarm.ke.hu/
itt mindent megtudhattok a szarvasokról! Nagyon jó hely, ajánlom mindenkinek aki szereti az erdőt, az állatokat és a csendet. Aki írtózik a sártól, bogaraktól stb. annak inkább még küldök 1-2 képet :)
gyalogkakukk81bipbip; most biztos hülyeséget kérdezek, de a méhtükrözés és a hsg nem ugyanaz? Te kérted az altatást vagy eleve így akarták? Utána bent kellett maradnod? Köszi!
tibma
 
 


Tibma
Mindjárt megnézem a szarvasos oldalt......:)
Nem, nem kérdezel hülyeséget. A méhtükrözés és a hsg nem ugyanaz.
A hsg vizsgálatkor a méhet és a petefészkek átjárhatóságát vizsgálják meg. Nőgyógyászati vizsgálat van, a hsg (petevezeték-átjárhatósági vizsgálat) előtt, kúpokat kell használni, aztán az adott időpontra be kell menni, akkor aznap van még egy vizsgálat, aztán a röntgenesen megvizsgálnak. Végig ébren vagy, nem altatnak el. Utána kísérővel hazametsz. Tehát kb. 3, 4 órát ha a klinikán tölt ilyenkor az ember. Nem kell befeküdni.

A méhtükrözéskor a méhet nézik meg, hogy nincs e polip, myoma stb. Ezt altatásban csinálják meg, de nem tart olyan sokáig és 1,2 nap múlva ki is engednek.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Beutaltak valamelyik vizsgálatra vagy elakarsz menni?
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Köszönöm a részletes tájékoztatást. :)
Nem magamtól akarok menni, küldenek :( Murber doki küldött, de nekem nem egyértelmű hogy melyikre. De majd találkozom a dokimmal és remélem tisztázzuk a dolgokat, ha máshogy nem, hármasban! :)
tibma
 
 


Szívesen!
A kivizsgálásokon már túl vagytok? Milyen kezelést javasolt Murber doki? Terminált, inszem, lombik?
Ha kérdésed van, nyugodtan kérdezz csak! :wink:
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Áááááá, még semmi nem történt, csak az első vérvételen vagyok túl. Meg 2 műtéten endo miatt, az elmúlt 2 évben :( . Ezért vagyunk itt!
Köszönöm, szerintem temérdek kérdésem lesz, ahogy jönnek az események. Igyekszem visszaolvasgatni és rákeresni a fórumban a dolgokra, mert bízom benne, hogy nem csak én vagyok besz*rva :) és más már leírta, hogy mi történt vele. Most ez áll előttem, ettől félek! :) De aranyos vagy, és élni fogok a lehetőséggel!
Na, megnézted a szarvasokat? :)
tibma
 
 


Szia timba!
Nekem is volt műtétem endometriózis miatt. Mind a 2 oldali petefészkemen csokiciszta volt és sajnos mind a 2 petefészkemből lemetszettek egy-egy darabot :( . Ez 2001 novemberében történt, szerencsére azóta nem jelentkezett az endometriózis. :) Bár utána félévig hormongyógyszert kellett szednem, és aztán 7 évig fogamzásgátlót, hogy megőrizzük a megmaradt petesejtjeimet. (Remélem maradt is :? , mert mióta abbahagytam a fogamzásgátló szedését nagyon rendszertelen a ciklusom.)
mraan
Budapest
 
 


Sziasztok,
Tibma,
Neked is Boldog Névnapot!Tiszta hülye vagyok, bocsi! :oops:
Mraan,
Üdv a klubban!

mary80
 
 


Sziasztok!

Timba! Nekem márciusban voltak hsg vizsgálatom,tudod mikor szeretnéd, hogy történjen már valami,akkor nagyon gyorsan telik az idő. Március 1. derült, ki,hogy hsg-t kell csináltatnom, a klinikán még aznap ápr 8.-ára adtak időpontot, nagyon sokalltam,majd a saját dr-nőm megcsinálta mindenféle procedúra nélkül márc 18.-án. Nagyon örültem, majd mikor kész voltam, akkor telefonáltak a klínikáról, hogy sztrájk lesz és május 8. Mondtam,hogy OK, de már túl vagyok rajta. Szerintem nézz körül, mielőtt a klínikára kérsz időpontot, illetve ne olvass történeteket a vizsgálatokról!!! Nem kellemes, de kibírható!! Fel a fejjel és előre!!

:lol:
zsuzsika76
 
 


Mary80; köszönöm szépen! :) Nem vagy hülye!!!

Zsuzsika76; hát ezzel már elkéstünk! Elég sok történetet elolvastam, és már kellően kész is vagyok! :) De többet tényleg nem olvasok! Megkérdezhetem, hogy a doktornőd is a SOTE-n van? Megírnád a nevét? Jó priviben is. Köszi!
tibma
 
 


Tibma
Boldog szülinapot kívánok én is Neked!:)
Igen, megnéztem a szarvasos oldalt, nagyon szép kirándulás lehet! A térképen még nem néztem meg merre van, de majd megnézem, hogyhogy lehet oda eljutni. :)
Sajnálom az endo műtét sorozatot! :( Neked is cisztáid voltak vagy más panaszod volt, ami endora kialakulására adott okot?
Látom, akkor már az első vérvételen túl vagy, akkor utána jön a többi és aztán kiderül, hogy milyen kezelést is fognak nálatok elindítani.wink:
Murber doki most amikor megnézett uh-on látott endot?
Tényleg az endot, akkor is lehet látni, ha az embernek nem cisztái vannak?
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Gyalogkakukk81bipbip!
Igazából névnapom volt, de köszönöm szépen! :)
Kaposvárhoz vannak közel a szarvasok!
Volt cisztám is, de emiatt nem mentem volna orvoshoz, hisz magam sem tudtam róla. Az első tünetem (így utólag) az volt, hogy kb. 23 éves lehettem, amikor elkezdett fájni a hasam amikor megjött. Addig soha. Ekkor mentem el dokihoz, aki görcsoldó teát javasolt a magánrendelésén 10 ezerért (10 éve!!!). Nála többet nem jártam :) Gyógyszerekkel elvoltam, gondoltam másnak is fáj hát ez van! Így évek teltek el, hol jobban hol kevésbé fájt, mígnem 2007-ben lettek olyan fájdalmaim, hogy újra orvoshoz fordultam. Ő ultrahanggal cisztát mondott, és csak a műtét során derült ki, hogy endo. Nem is laparral csináltak, vágtak :( Azóta voltam már pár dokinál, de az ulrahang alapján egyik sem mondja meg, hogy endo (legalábbis nekem mindig cisztát mondanak) így nem igazán tudom megmondani, hogy ciszta nélkül látható-e.
Murber doki nem nézett meg uh-on, mert eléggé friss zárójelentést vittem neki :( Ha megnézett volna, akkor látott volna endot, mert a mostani műtétem során sem sikerült mindet eltávolítani :(
De fátylat rá, majd jön egy focicsapatnyi gyerkőc és rossz emlék lesz az egész!!! :P
Végigolvastam a történetedet, szerintem lassan Te is kiadhatsz egy könyvet az életedről! Most hogy álltok?
tibma
 
 


Sziasztok csajok

Kivel mi újság????Mary, mmzsó, zsuzsika,....................??????????

Újak üdv a klubban :)

Én beteg vagyok nincs hangom meg tök gyenge vagyok :(

A sejtjeink c fílm még kérhető akinek kell irjon privit 600 ft
További szép napot!!
boci35
 
 


Sziasztok!

Én most kicsit eltűnök,jót fog tenni egy kis pihenés,nem szeretnék ezzel témával foglalkozni.

mindenkinek hajrá!
Vendég
 


Szisztok!

Mmzsó: ne menj sehová, nem csak erről beszélünk... de tudom lehet,hogy neked is kicsit jobb lesz, én is így voltam ezzel a témával, meg szerda után lehet, hogy leszek is.....

Ma voltam az első vv......... Most már izgulok... :roll: :roll: :roll:
zsuzsika76
 
 


Zsuzsika76; én meg ma voltam a másodikon!!! Láthattuk egymást? Hánykor voltál ott? Én pont nyolckor!
Mi lesz Veled szerdán?
tibma
 
 


Timba!

Én 3/4 8 körül voltam ott! Farmer, zakó. Sokáig a WC előtt voltam ott vártam. Mi lett az eredmény?

Nem tudom,hogy mi lesz velem, már kezdek izgulni,bár nem szabad...
zsuzsika76
 
 


Tibma
Bocsi, akkor utólag is boldog névnapot! :oops: :D
Érdekes, amit az endod kiderüléséről írtál. :roll: Sajnálom, hogy kókler orvosnál is megfordultál, aki inkább csak a pénzre ment, minthogy alaposan megvizsgált és megfelelő ellátásban részesített volna. :evil:
Örülök, hogy sikerült aztán egy olyan orvost kifognod, találnod, aki a panaszaid elmondása után először uh vizsgálat majd igaz műtét útján, de kiderítette végül a probléma okát és ha teljesen nem is (mert az endo állandóan visszatér), de egy rövid időre aztán meggyógyított Téged. :D :wink: Remélem, hogy ez az endo nem okoz majd nagy akadályt! Hajrá babák! :D

Igen, azthiszem igazad van, lassan kiadhatnék egy könyvet az életemről. Sok minden történt velünk az évek alatt, de tudom, hogy sok minden nem történt volna meg, ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy, mondjuk nem vagyok rossz helyen és időben. :oops: :roll: :?

Mi most a harmadik lombikprogramunknál tartunk. Nemrég megtörtént a beültetés, két kis picurkát ültettek be és most ezen a héten derül ki az eredmény. :D
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Drága Zsó!
Örülök, hogy jelentkeztél :D és megértem ha most egy kicsit elakarsz vonulni, de ha nem is a babákról, hanem a munkádról vagy másról akarsz beszélni, akkor gyere és mesélj, beszélj arról, a társaság jót tesz! :D
A kezeléssel kapcsolatban csak annyit szeretnék mondani Neked, hogy nagyon sajnálom, hogy nem sikerült ez a program sem :!: :( Tudom, hogy Te mindig azt mondtad az orvosok tudják mit csinálnak és ha kell akkor úgyis elküldenek majd ilyen-olyan vizsgálatra, de ha azt veszed, hogy nálam és más embernél sem nézték meg pl-ul ezt az Ir problémát, ami a megtapadást befolyásolhatja vagy nálam eddig egyszer sem mondták azt, hogy több folsavra van szükségem, csak miután elmentem egy ilyen genetikai vizsgálatra akkor láthatod, hogy amellett, hogy megbízol az orvosaidban még utána járhatsz saját magad egy, két dolognak, amik talán fényt deríthetnek a sikertelenségedre.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Zsuzsika
De izgi!!! :) Nagyon drukkolok, hogy szerdán jó, pozitív híreket kapjál :!: :D ++++++++++++++++ küldök!:)

Boci
Én megrendelem a sejtjeink című filmet!:) Láttam már, de szeretném újból és újból megnézni, sok erőt ad!:)
Jobbulást kívánok Neked!:) Igyál teát, és egyél sok gyümit!:)
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!
Én még nem hallottam róla :oops: , megkérdezhetem, hogy mi ez a sejtjeink című film?
Nem tudjátok véletlenül, hogy DEI LH-tesztet hol tudnék vásárolni? Sajnos a SOTE-val szembeni patikában nincs. Gabrielt adtak helyette, de nem vagyok benne biztos, hogy ez is van olyan jó. :?
mraan
Budapest
 
 


Zsuzsika76, hát... így nem nagyon emlékszem Rád, de akár láthattalak is :) Jaj, ez még nem olyan vérvétel volt, amitől eredményt várok! Ez még csak a legelső vérvételek közül a második, tehát még el sem kezdődött semmi velem :(

Gyalogkakukk81bipbip, juj, de jó! Majd írd meg a híreket! Reméljük csupa jó lesz!!!

Mraan, nekem azt mondta a vérvevős nővérke, hogy nem kell ez a teszt és én is Gabrielt használtam! Hát remélem, hogy nincs akkora különbség!!!
Na, gyorsan végeztél?! :)
tibma
 
 


Mraan: Szerintem ne vegyél ilyen tesztet,de csak akkor ha tudod, hogy melyik nap PÉ. Én sem vettem,mert én előtte már megnézettem UH a kínlódások között a peteérésemet, ami a 14 napon volt,így volt mihez tartanom. Egyébként ha a 19. nap hétvégére esik, akkor célszerű azt a laborban mondani, és Ők segítőkészen megmondják az ajánlott következő időpontot. Én volt, hogy minden nap mentem, mert úgy jött ki. ( 22-23. nap)

Gyalogkakukk: Te mikor mész eredmény hirdetésre? szerdán? Szorítok neked!!!+++++++ eredményt neked! :lol: :lol:
zsuzsika76
 
 


Sziasztok

zsuzsika
drukkolok 1000-rel ++++++++++++

mraan

Én is itt hallottam erről a filmről !
3 lombikos párt követnek végig azt hiszem kb3 évig ki hogy megy végig mi történik vele! Nem akarom leirni de mintha csak magamat láttam volna :oops:
Nagyon nehezen tudtam megszerezni a másolatot mert senkinek nincs meg és letölteni sem tudták sehonnan!
Ez egy dokumentum film az eredeti ára 3000 körül van de annyit nem ér :)


Szivesen lemásolnám az enyémet nektek de nekem nincs hozzávaló igy ezért irtam hogy ettől a fiútól tudok nektek kérni ha kell :)

mmzsó :( :( :( :( :( :(

Van a barossal szembeni oldalon ha tovább mentek egy utcát egy sétáló utca ott van gyógyszertár ott van minden.


Nem jól alakulnak a dolgok nálunk :( nem tudom hogy megyek januárba ( szerintem sehogy ) :(

Ha valakinek marad meg MENOPUR átvenném!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
boci35
 
 


Szia timba!
Igen jó gyorsan végeztem, köszi a tippet :D , én voltam az első.

Sajna nekem kell az LH-teszt, mert az is lehet, hogy nincs peteérésem és így ugye így nem is érzem. :( Ráadásul, most gondba is vagyok, hogy mikor kezdjem el használni a tesztet, mert az előző ciklusom 50 nap volt, a mostani meg 19. :oops: Van valami ötletetek? Átlagoljak? Ráadásul az utóbbi időben ilyen összevissza jön meg. :(
mraan
Budapest
 
 


Mraan,
a helyedben felhívnám Andiékat és megkérdezném,vagy ha nem tudják,akkor a Murber doktort kérdzném meg akár telefonon,hogy ilyen szabálytalan ciklusoknál mikor kell menni.

Lányok,
ne aggódjatok,nem vagyok rosszul csak egy kis kikapcsolódásra vágyom.
azért is néztem be,mert tudom,hogy Zsuzsika és Kakukk,Ti eredményre vártok a napokban,és nagyon szorítok nektek és várom az eredményt,ami remélhetőleg pozitív lesz.

Kakukk,
azt gondolom most is,hogy az ember bízzon meg az orvosában és nem szerencsés a saját szakállunkra ötletelni,úgyis szólnak,ha valamilyen vizsgálatra szükség van.Urbancsek prof az egyik 1.ember az országban ebben a témában,nekem az a jó érzés,hogy rá és Murberre bízom magam.1 lombik kezelés esélye max.30%,nekem eddig 2X a 70% jött be,nem látok ebben semmi rendkívülit,hanem most pihenek és megyünk tovább.

Egyébként annyiszor írtam már a profról,hogy milyen mufurc és részvétlen,hát erre legutóbb jól rácáfolt.A maga visszafogott módján,de éreztette velem,hogy nagyon sajnálja,hogy rossz híre van,jólesett tőle,és most már legalább eljutottam odáig,hogy nem tartok tőle úgy,mint régen.
Vendég
 


Boci
Írtam privit!:)
Mi a baj, a fránya anyagiak........ :? Messze van még a január. :wink:

Zsuzsika
Nekem pénteken kell majd tesztelnem és a teszt eredményének tudatában kell felhívnom a dokimat.:)
Mennek a drukkok!!!!:):):):)

Mraan
A tesztek mellett mindig van egy kis táblázat ami alapján ki lehet számolni, hogy mikor érdemes elvégezni a tesztet, de szerintem most hívd fel a klinikát, hogy honnan számold a napokat. :wink:
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Szerintetek a nővérkét kérdezzem meg, vagy kihez forduljak? Bocs, hogy ilyen értetlen vagyok, de eddig még dokival nem találkoztam a SOTE-n, mert az időpontunk előtt másfél órával felhívtak, hogy az orvosnak valami elfoglaltsága akadt és ma nem tud fogadni, de azért menjünk be a pár oldalas kérdőívet kitölteni és a beutalókért. Azt mondta még a nővérke, hogy egyszer amikor megyek vérvételre, majd tudok az orvossal beszélni. :roll: Hát ezt nem tudom, mikor tudom megejteni, mert nem hiszem, hogy 7-1/2 8 körül az orvosok benn vannak (vagy tévedek?) és engem szabira nem igazán fognak elengedni. Ezt a napot is csak nagy nehézségek és szervezés által tudtuk a férjemmel szabaddá tenni. :? A mai világban sajnos nem úgy van, hogy gondolok egyet és szabira megyek. (Pedig tudnám díjazni :lol: )
mraan
Budapest
 
 


hello Lányok!
Már régen nem írtam, inkább csak olvasom a fórumot, most várakozó állásponton vagyok: az első inszemre várunk. Nálunk fiú-probléma van, úgyhogy nem aggódok nagyon és reménykedek hogy nem fog évekig elhúzódni a dolog, de belekalkulálom hogy akár lombik is lehet belőle. Megnyugtat hogy mások is járnak hasonló cipőben.

Nnna, veszek egy nagy levegőt és belevágok: bár még új motoros vagyok a szakmában, mégis úgy érzem hogy jó lenne találkozni sorstársakkal nemcsak virtuálisan, hanem személyesen is. Huh, kimondtam. :oops:
Sokszor leírjátok hogy ki mit viselt a rendelő előtt a várakozásnál, ebből arra következtetek hogy lenne igény az "igazi" találkozásra. Úgy képzelem ezt, hogy keresnénk egy füstmentes kávézót vagy cukrászdát ahol nem túl hangos a zene, és egy nagy asztalnál mindenki elmondhatná hogy ki ő, mit csinál, hol tart most az élete és hol tart a baba-tervezésben...ilyenek. És a Sejtjeink-ről is lehetne beszélgetni. Tetszik az 5let? Hiszek a szavak és a közösség gyógyító erejében, szóval már most 100%-ban biztos vagyok benne hogy jól éreznénk magunkat, bár kétségkívül kicsit furi lesz először ismeretlenekkel beszélgetni. Az az érdekes hogy nem vagyok egy ilyen szervezős típus, sőt, de most mégis úgy érzem hogy jót tenne egy ilyen beszélgetés. HM???????????
hanna74
 
 


Mraan, hát ez tényleg nehéz kérdés, hogy mikor kezdj! De szerintem ha a nővéreket megkérdezed és ők is bizonytalanok, csak tovább küldenek! Én a nővérek megkérdezésére szavazok! :)

Ezt a munkahelyről elkéredzkedek dolgot tökre megértem és már akartam én is kérdezni, hogy ezt ki hogy oldja meg?!

Hanna74, nekem tetszik az ötlet és biztos ott lennék, ha nem épp a kórházban fekszem! :) Én úgy vagyok vele, hogy a 3 éves endos pályafutásom során elég sok "idegennel" találkoztam (fodrász, kozmetikus, masszőr stb.) És sokszor nyíltabban tudok velük beszélgetni mint egy hozzám közel állóval! Lehet hogy defekt vagyok, de ez nem most derülne ki először :)
Szóval szerintem jó ötlet!!!
tibma
 
 


Sziasztok! Írtam egy könyvet, amivel segítőkezet szeretnék nyújtani az úttalan utakat járó, babára hiába váró embereknek és a környezetüknek. A saját történetemet osztom meg, csupasz-őszinteséggel, mert hiszem, hogy csak így lehet adni. :) Akik olvasták azt mondják, együtt sírtak és nevettek velem. Hosszú, túl hosszú ideig éltem(éltünk) a gyermek utáni sóvárgásba, és szeretném, ha másnak nem kellene éveket várnia a kisbabájára, ha valamilyen egészségügyi, vagy lelki okból várat magára a gyermekáldás. A könyv címe: Soha fel nem adni! a neten is több helyen megvásárolható, csak be kell ütni a keresőbe és feljönnek a lehetőségek. Segíts, hogy segíthessek. A könyv bevételéből pont a kiadását finanszírozom, a célom, hogy minél több emberhez eljusson!!!
ilduci76
 
 


Ilduci
Én régi motorosnak számítok már itt a soten és igaz már nem ide járok, hanem egy másik intézménybe, mégis nyomon követem minden itteni fórumos sorsát.:)
Mint félig-meddig kívül álló szerintem ez a találkozó nagyon jó ötlet!:)
Én itt a fórumon is sok vizsgálatra, kezelésre járóval beszélgettem, de persze teljesen más volt amikor együtt vártunk vizsgálatra és közbe elbeszélgettünk a családunkról, munkákról és a babáért eddig történt küzdésünkről.....
Sok barátom van mégis olyan kevesen értik meg sokszor az érzéseimet, örömeimet, de gondolom ezzel nemcsak én vagyok így?:roll:
Tavaly októberben nekem a lombikprogram előtt méhtükrözésre, Adrinak (akinek már boldog Anyuka) pedig az inszem kezelése előtt méhtükrözésre+laparoszkópiás beavatkozásra kellett mennie és míg a dokira vártunk, vizsgálatra járkáltunk fel s alá a klinikán tök jól eldumáltunk. Kb. 4,5 órát töltöttünk a klinikán, de tök jól elbeszélgettünk mindenféle dolgokról, nagyon jó volt. Más volt mondjuk mint itt.


Zsuzsika
Nagyon, nagyon Kép Neked :!: :!: :!: :D :wink:


Ilduci
Én megvettem ezt a könyvet és már el is kezdtem olvasni, szerintem nagyon jó könyv :!: :D Igaz még csak az elején tartok, de már most nagyon jó véleményem van róla, nagyon jó a megfogalmazása stb. :wink:
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Gyalogkakukk: Köszi a szorítást.... :lol: :lol:
Bízom a Jóisten akaratában és szeretetében...

Ha lesz találkozó,akkor én is szívesen elmegyek arra és egy jót beszélgetünk, biztosan más lesz.
zsuzsika76
 
 


Lányok! Most készülök a harmadik vérvételre, amikor ezt a terhelést csinálják. A tájékoztatón elég ijesztő mellékhatások vannak, azt szeretném kérdezni, hogy valaki lett ettől rosszul? Bármilyen tapasztalatnak örülök!
Köszönöm!
tibma
 
 


Sziasztok Csajok!
Mennek a drukkok!
Röpcsike,
nekem még mindig nem írtál?
Tibma,
Én borzasztóan álmos voltam, de csak ennyi.Járkáltam fel-alá az osztályon...még jó, h. nem volt senki, aki hülyének nézhetett volna:)

mary80
 
 


Mary80, köszönöm! Remélem ennél rosszabb velem sem történik :) Mi újság Veletek?
tibma
 
 


Tibma,
Ne is!
Köszi kérdésed, ki vagyok, mint 1 kutya:(de tényleg!annyira fáradt vagyok...az uramnak meg be van csípődve a dereka-szép kilátások...:)

mary80
 
 


Hát ez nem hangzik valami jól! :( Sok a munkád vagy egyéb dolgok fárasztanak ki?
De gondolj arra, hogy innen már csak felfelé vezethet az út! :)
tibma
 
 


Tibma
Én is nagyon álmos voltam, akárcsak Mary, de láttam, hogy volt olyan csaj, aki egy kicsit szédült, de egyébként semmi komoly mellékhatás nem volt.:)


Mary
Nem tudom írjak, panaszkodjak, amikor van neked is éppen elég bajod.:(
Kerestelek többször msn-en, de mostanában nem szoktál fent lenni.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Huh, köszönöm! :) Pedig már szerveztem kísérőt, aki összekapar miután elájultam! :) Reméljük rá nem lesz szükség!
tibma
 
 


Tibma,
Ne legyen rá szükség!
Zsó,
Kapcsolódj ki!
Röpcsike,
Panaszkodj csak! nyugodtan!
Mraan,
Ne izgulj, mi is túl estünk ezeken...
Hanna,
Én is szívesen elmennék,ha tudok!
Boci,
Baj van?:(
Zsuzsika,
Várjuk a híreket!

mary80
 
 


Szép estét Mindenkinek!

Hát ez nagyon klassz :D :D :D , hogy ilyen nyitottan álltok a találkozó kérdéséhez. Akkor az lenne a következő lépés hogy hol és mikor?
Én javasolnám a 4-6-os vonalát első közelítésben (valljuk meg elég tág fogalom), van valakinek ötlete nyugodt beülős helyeket illetően? Kávézó vagy söröző? Én 5-6-ig dolgozom általában, utána bármi jó, és nektek? Mit szólnátok egy péntek délutánhoz? Még Karácsony előtt jó lenne összehozni a bulit, írjatok 5leteket, hogy legyen miből válogatni. (SOTE I büfé nem ér :) )
Jó éjt
Hanna
hanna74
 
 


mary80, megfogadom a tanácsod, nem izgulok :D A tájékoztató papírra úgyis rá van írva, hogy mi a teendő, ha nem lesz pozitív a teszt. Úgyhogy úgy döntöttem elkezdem csinálni az ovuteszteket, aztán lesz, ami lesz. Nem akarok ezen parázni. 8)

Bár én nagyon új vagyok köztetek, egy találkozóba én is benne lennék.
mraan
Budapest
 
 


Sziasztok! Itt vagyok, túl vagyok rajta és szerencsére csak a para volt nagy! Minden rendben volt, még álmos sem lettem jobban mint voltam! :)
Viszont ma rengetegen voltak! (szerintem)
És nem tudom, hogy a folyosón ha háttal állok az ablaknak, jobb oldalon az utolsó ajtó mögött mi zajlik, de amíg ott voltam 3 lány ment be és jött ki egy kis segítséggel. Esetleg ott zajlik a beültetés? És utána hova kísértők őket?
Jó lenne, ha valaki itt lenne közülük és mesélne! És így ismeretlenül is DRUKKKKK!!!!!
tibma
 
 


Szia Tibma!
Örülök, hogy jól viselted a vérvétel vizsgálatot!:) Hős vagy!!!:) :lol:
Sokszor van, hogy nagyon sokan vannak, de ha elkezdik a doki az emberkéket behívni hamar kevesebben lesznek.:)
Ha az ablaknak háttal állsz, akkor jobb oldalon az utolsó ajtó, a műtő ajtaja. Amikor kezelés van és injekciót kell beadni, ott a műtő előterében adják be a nővérkék a szurit és a műtőben történik az inszemináció, valamint a lombikprogramkor a petesejt leszívás és a beültetés is.
Akik kis segítséggel jönnek ki, azoknak biztos petesejt leszívása volt és őket ilyenkor a szemközti gyengélkedőbe kísérik át, ahol két ágy van és ahol lefektetik őket párórára. A gyengélkedő, ha az ablaknak háttal állsz, akkor bal oldalról számolva a 4. ajtó. Első a wc, második az asszisztensek szobája, amiből a prof. szobája nyílik, harmadik Murber dr. szobája, a negyedik a gyengélkedő és az ötödik az abortuszosoké.

Zsuzsi
Nagyon drukkolok, remélem csupa jó hírekkel jössz majd!!!!:)
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?