Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Van itt valaki aki január elejére van kiírva a SM-be?
gucci
 
 


Szia Gucci!

Én dec 30 és jan első hete közé vagyok kiírva.
eleirbag
 
 


De jó Eleirbag!
Akkor lehet együtt leszünk? Jan 3-ra tervezzük a bébi érkezését. Már ha minden rendben lesz.
Holnap megyek a CVS eredményemért, meg ultrahangra, ugyanis negatív határértéken volt a Down szűrésem.
Szőnyi dokinál terveztem egyébként a szülést. Nagyon szeretem és jókat is hallottam Róla.
Egyébként múltkor megnéztem a kórtermeket. Volt két és egy ágyas ami nagyon tetszett. Tágas, jól felszerelt és tiszta volt mindegyik. Mellesleg hihetetlen nyugalom honolt az emeleten. Még a babák is nyugisak voltak. :-) A nővérek meg nagyon kedvesek voltak mind.
Szóval várom már, hogy ott tartsunk...
Veletek mi a helyzet?

Lehet, hogy találkozhatunk valamikor a szülés előtt? valamilyen kötelező vizsgálat kapcsán esetleg?
majd írd meg mikorra milyen vizsgálatokat írtak elő Neked, hátha tudunk egyeztetni.

Ma megyek egyébként Szőnyi dokihoz..lehet hogy holnapra én már tudok szolgálni valami időponttal..
gucci
 
 

 
 

Szia Gucci!

Én most hétfőn voltam ultrahangon, meg AFP eredményért, ahol szerencsére minden rendben volt és kiderült, hogy kisfiúnk lesz:). Legközelebb aug. 23-án kell mennem a kórházba 11 körül kontroll ultrahangra. Az én dokim a Szakács. Szívesen találkoznék "Veletek" valamikor! Nekem is nagyon szimpatikusak az emberek. Még a kórtermeket nem láttam, de én is jókat hallottam csak.
Jó lenne egy ismerős kismamával szülni együtt!

Üdv:

eleirbag
eleirbag
 
 


Hát egy kicsit elkerültük egymástEleirbag. :-(
Tegnap voltam ugyanis a CVS eredményemért a genetikán majd az ultrahangon.
Minden rendben egyébként. 15 cm-es a fiúcska és 6 mm-es fütyköse van. Súlyra pedig olyan 30dkg.
Mivel én magán rendelésre járok nem nagyon mászkálok a SM-be és 3 hétig semilyen vizsgálatot nem is írt elő a dokim.
De azért csak lesz majd még ahol remélem találkozhatunk.
Jó lenne megismerkedni még a szülés előtt...
Ha tényleg egy időben szülünk mehetnénk akár egy két ágyasba is..
Eddig ugyanis csak az egy ágyasba kívánkoztam..

Ha legközelebb mész menj fel nyugodtan és nézz körül. A nővérek tényleg kedvesek és eligazítanak majd.

Nem tudsz esetleg még sorstársat? :-)
gucci
 
 


Én is magánrendelésre járok, csak a dokim 1 hónapig szabin van, ezért küldött inkább a SM-be. Valószínű, hogy egyszerre szülünk, mert hétfőn az én babám 310 gramm volt. Én benne lennék, hogy közös szobában legyünk. Más sorstársat sajnos nem ismerek.
Örülök, hogy minden rendben Veletek!
eleirbag
 
 


:-) De klassz!
Nah ha ráérek és nem tudunk közös időpontot kérni valami kórházi vizslatásra akkor lehet majd meglátogatlak amikor Neked kell menni..
Esetleg együtt a szülőszobára is bekukkanthatnánk..
gucci
 
 


Oké! Rendben!
Megadom az e-mail címem, hogy tudjunk pontosítani!
eleirbag@freemail.hu

Szép hétvégét!
eleirbag
 
 


Köszi.
Az enyém gucci@elender.hu
gucci
 
 


Sziasztok!

Most találtam: http://www.schopfmereikorhaz.hu/

Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Erika :)

pont most akartam én is feltenni!
Én már megnézegettem, tetszett, hogy az orvosokról is van egy kis ismertető.
Prividet megkaptam, csak nem reagáltam rá, bocsi! Ha megyek, résen leszek a díjazás ügyében :wink:

Üdv
Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Szia Ildi!

Már azt hittem nem küldte el a rendszer az üzimet. De akkor most megnyugtattál.
Az oldal nekem is tetszett. Nem is gondoltam volna a doki bácsinkról, hogy ilyen jó előélete van. Hát igen nem hiába, profi!

Botond is kezdi kezdi az ovit? Nekem Ati is megy. Tiszta fura lesz. Nem is tudom, hogy mit kezdek magammal. Jó lenne valami munkát keresnem, de itt a környékbe ez sajnos egyenlő a lottó 5-ösel. Hát majd próbálkozom. Több barátnőm is hívott Pestre dolgozni, de nem szeretném hogy a gyerekek rovására menjen. Nem akarom, hogy reggel fél 7-től este 5-ig az oviba legyenek. Nem azért szültem őket, hogy teljes mértékbe mások neveljék. Ha már rosszak, akkor én rontsam el őket. Így legalább tudni fogom, hogy én vagyok a hibás, azért amiért olyanok, amilyenek.

Üdv. Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Szia Erika!

Kicsit irigyellek az ovi miatt, nálatok beveszik 3 éves kor alatt?
Botond csak dec-ben lesz 3, így csak jövő szeptemberbe megy. Télen nem akarunk ovit kezdeni, tavasszal meg mire megszokja megint szünet...
Néztem családi napközit, ahova azokon a napokon viszed csak, ha dolgod van. Botond nagyon társasági, imád gyerekek közt lenni, szobatiszta, úgyhogy gondoltam kipróbálom.

Én is láttam, hogy dokink még Indiába is képezte magát :wink:

Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Szia Ildi!

Hát igen. Itt sem lehet nagyon előbb kezdeni az ovit, csak ha valami nyomós okod van rá. De nekem szerencsém van ebből a szempontból, mert van egy kis protekcióm. Azért egy kicsit tartok tőle, mert már közölte Ati is , hogy már nem is szeretne menni. Aztán majd kiderül, hogy hogyan viseli. Remélem Ő könnyebben beszokik, mint Grétus. Gréti szerintem még most is sírós lesz. Szegénykémnek nincs a csoportba igazi barátja. Mindig a nagycsoportosokkal haverkodik össze. Azok meg minden évbe elballagnak. Néha nem értem ezt a csajt. De lehet, az is nagy probléma nála, hogy sohasem volt igazán másra bízva. Mindig velem vannak. Majd lesz valami.

Lassan nekem is kell hívnom a doki bácsit, mert nyáron szerettem volna beadatni magamnak a méhnyakrák elleni injekciókat, de 1 nappal lekéstem a dologról. Mert csak 26 éves korig lehet felírni. Én meg pont a szülinapom után mentem el hozzá. Hát így jártam. De mondta, hogy hívjam majd fel szept. okt. környékén, mert elvileg addigra forgalomba lesz egy újabb verzió, amelyet már 50 éves korig lehet beadatni. Nem bánnám. Igaz drága, de legalább egy nyavajától nem kell tartanom a sok közül.

Kellemes hétvégét!
Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy nem halt még ki ez a topik!

Jázmin, örülök, hogy te is feltűnsz itt néha :)
Nem is tudtam, hogy a SM be szültél! Ki a dokid?
Én annyira nem tudom mit tegyek! Én annyira szeretem a dokimat, és nem akarom őt otthagyni, de hát nem tudom megengedhetünk e majd magunknak ennyit... :roll:
De persze itt jön a képbe az, hogy ja, de hova mennék...Bonyolult ez így! Én még évődök!

Banyanszki, mi volt az júliusba amit írtál, hogy voltál a dokinknál és kiakadtál? Miért? Valami ennyire megváltozott nála vagy mi?
:shock:

Én egyébként császárral akarom a következőt is! Ugyhogy így akarom majd lebeszélni vele! Én tudom, hogy lehet próbálkozni máshogy is, de én nem élnék ennek a lehetőségével, meg avval, a lehetőséggel, hogy felszakadjak! Szóval maradok az újabb metszésnél :lol:
Ezt már legalább ismerem, és tudom mire számítsak :lol:

Harmadik babóca? Sikerült hatni párodra? Vagy nem?
Mesélj hogy megy az ovi? Elkezdte már? Kiváncsi vagyok hogy tetszik neki! És te akkor most visszamész dolgozni? Vagy hogy lesz?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Én január végére vagyok kiírva és bajlódom, hogy hol szüljek. SZTK-ba járok terhesgondozásra és a dokim mellette a Schöpfiben dolgozik, viszont az Istvánhoz tartozom. Amúgy totálisan meg vagyok vele elégedve és vállalna is szülést. Ita Jenő a becses neve. Hallottatok már róla vmit?

Jasmin,

150e volt úgy minden együtt? dokinak, szülésznőnek kell adni vmi kis hálapénzt???? Hogy megy ez fizetős kórházban?

bingii
 
 


Sziasztok!

Akíra :) :D :D Garamvölgyi dr-nál szültem :) Laci mondta, hogy ha kell, már most elkezdünk félretenni a szülésre, de nem engedi, hogy máshoz menjek szülni a következő babával... :) Iszonyúan jó fej a doki és én nagyon szeretem őt. Imádom a haját :lol: :lol:

Bingii,
A 150e csak a szülés maga. Erre még rájönnek a hálapénzek (szülésznő, orvos, csecsemősnővér, nővérkék stb.) Alsó hangon számolva szerintem minimum 250e cakkundpakk. Mondjuk orvosa válogatja, ki mennyit kér pluszban a szülésért.
Talán hazabeszélés, de én azt javaslom, hogy ha lehetséges, maradj a SM-nél. Azt hallottam, hogy rengetegen vannak a többi kórházban. Én is vacilláltam, főleg az Istvánban gondolkodtam (a pénz miatt), de nem bántam meg, hogy a SM-ben született a kicsilány. Volt idejük velem meg a babával foglalkozni. Aznap én voltam az egyedüli, de a következő hét minden napján 3-4 szültek ott. Nem sok, de nem 10-15 mint más kórházban. Szerintem.

A döntés a tiéd. Azt gondold végig, hogy mennyire bízol a dokidban, és aszerint döntsd el!

Szép napot mindenkinek!

Jázmin

Kép
Kép
jasmin_
 
 


Szia Jázmin :)
Hát Ivánnal mi is pont ezt fontolgatjuk! Mi jövőre tervezzük a kistesót és én meg a Herczeghez járok, és nem akarom ott hagyni! Nagyon nem szeretném :?
Ugyhogy azt hiszem osztunk szorzunk majd mi is és ha lehet maradok a SMnél! Szoktam nézni a fotóitokat és hát csúcs édes a kiscsaj :)
Látszik, nagy a szerelem az apucival :) Csak mint nálunk! Hazaér a munkából, gyerek ránéz és én el vagyok felejtve :lol:

Na megyek takarítok egy kicsit amíg alszik a lurkó :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon erősen gondolkodom, hogy a kórházban maradjak.
Jelenleg Villányi dokihoz járok. Az ő tarifájáról lehet valamit tudni?

Még egy kérdés: tudja valaki, hogy kötött-e a kórház valamelyik egészségpénztárral szerződést? Én azért szeretném arra elszámolni. Vagy ha minden rendeződik, akkor fognak?

Andernalin

Adnernaln
andernalin
 
 


Sziasztok,

Andernalin,

Azt biztosan tudom, hogy az OTP Egészségpénztárral van szerződése a kórháznak, mert mikor az első babámat szültem, én kértem az EP-t, hogy legyen szerződés, mert a fizetős szobát így el tudtam számolni. Mivel most is ott készülök szülni decemberben, már gyűjtöm az ep.számlán a pénzt, hogy a mostani költségeket is el tudjam számolni.
De ha felhívod a kórház Gazdasági igazgatóságát, akkor ők megmondják neked, hogy kivel állnak még szeződésben.
Egyébként bármely ep-nál kezdeményezheted a szerződéskötést.

Én is maradtam ennél a kórháznál, itt legalább tudom mire lehet számítani, és való igaz, hogy nincs tömeg.

Üdv,
Judit
angel068
 
 


Szia!

Köszönöm a választ. Igen, lehet, hogy az lesz a legegyszerűbb, ha betelefonálok. Kíváncsi voltam, hogy egyáltalán köt-e velük valamelyik EP, vagy ebben a káoszban már nem is tudom, mi hogy működik.

A.
andernalin
 
 


Jasmin: köszönöm szépen a választ. Nagyon meg kell fontolnom sajnos, hogy kicsi lányomat hol szülöm,mert most vagyuk egy iszonyat nagy házátépítésben, hogy legyen külön gyerekszoba meg nekünk egy háló és ez rendesen lenullázta a számlánkat. :( Szívesen szülnék a Schöpfiben, de nem tudom, hogy engedi-e majd az anyagi körülményünk.

bingii
 
 


Sziasztok mamik!
Értesítek mindenkit,hogy péntekenként újra lehet jönni zenebölcsizni a II. ker.be(Máriaremetei út ), 9.30 és 10.30-kor lesznek a foglalkozások. Illetve szerda délután zeneovi indul lelkes csemetékkel Várlak Titeket szeretettel. Ha kérdésetek van, írjatok bátran az info@sunizene.hu cimre.
Jó pocakosodást, szoptatást, beszéditanitast Mindenkinek! Es éljenek a gyermekdalok, mondókák!
üdv.
Norka
norkini
 
 


Kedves Bingii!

Az én orvosom azt mondta, hogy ő nem kér extra pénzt és a szülésznőnek, nővéreknek sincs külön tarifájuk. Külön szobát nem érdemes fizetni, mert tényleg nincs zsúfolásig tele a kórház. Szóval 150 000-t kell kifizetni. Persze lehet adni hálapénzt, nem kötelező.

Üdv:

eleirbag
eleirbag
 
 


Sziasztok!

Akira

Köszi jól vagyunk. Kyrus gyönyörű baba és már hatalmas.

Hát igen az ovi. Ati úgy néz ki, hogy szeret járni. Eddig!!!
Gréti pedig a szokásos, nyavajog. Nem tudom, hogy meg szokja -e valaha. Kicsitesó még függőbe van. Nem tudom, nem akar apa konkrétan nyilatkozni. Én közöltem, hogy még jövőre hajlandó vagyok szülni. Mert utána már "öreg" leszek hozzá. Majd kiderül. Majd a Jézuskától kicsitesót kérek.

Majd küldök egy privit.

hali mindenkinek Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Megkaptam a privit, majd mindjárt reagállok is :)

Hát mi a kistesó projectet jövő januárba elkezdjük! :)
Ugyhogy lehet jövő karácsonyra meg is lesz a kistesó! Jó lenne! :lol:

Drukkolok neked, hogy sikerüljön meggyőzni apát! Bár mondjuk az öreg kifejezést még nem tartom egészen időszerűnek, de persze én is azt mondtam páromnak, hogy én 30ig meg akarom szülni a gyerekeket! Ugyhogy egy már megvan, a másiknak is jönnie kell, nehogy kicsússzunk az időböl :lol:

Visszamentél dolgozni? Vagy most otthon vagy?
Remélem Gréti is hararosan megszereti az ovit! :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hali!

Akira

Még tarta a gyesem okt. 7-ig. Azután nem tudom mi lesz. Ha vissza is megyek dolgozni, sok változást nem jelent mert a saját cégünknél vagyok. Tehát az is itthon van. De most egy kicsit kimozdulnék. Viszont elég rossza a helyzet, mert itt a környékbe nem igazán tudok elhelyezkedni olyan területen, amilyet szeretnék. Majd alakul.

Üdv: Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Eleirbag,

köszi az infót Neked is. Ha így lenne akkor egy percig sem haboznék,mert más kórházakban is kijön szerintem ennyire a sok boríték.... Na majd legközelebb rákérdezek a dokimnál, hogy ő kér-e pluszba vmit.

Üdv
Brigi

bingii
 
 


Sziasztok!

Arról szeretnék információt kapni, hogy a SChöpf Mereibe milyen módon lehet bejutni a genetikai tanácsadásra. KÉne, hogy nézzenek az afp mellé, még egy béta hcg.t is, és állítólag, ahhoz először a genetikai t.-hoz kéne mennem.

Illetve állítólag még csinálnak itt ultrahangot is, és az orvosom azt mondta, hogy az ő beutalójával (másik kórházba szól), ide is elmehetek.
UH-hoz kell időpontot kérni????

Lehetőleg az uh-t és a genetikai tanácadást egy napon, a jövő héten szeretném letudni, mivel dolgozom, és így is szabit kell kivennem.

Valakinek van valamilyen információja vagy ötlete?????

előre is köszönöm!!!

babicskó
 
 


Sziasztok Lányok!

Már régen 4-5 hónapja nem írtam. 2006-ban szültem első babánkat, aki már nagylány lassan:-)

Viszont jövőre szeretnénk 2. babát, de teljesen elbizonytalanodtam a kórházzal kapcsolatban. Mármint nagyon-nagyon elégedett voltam a dokival-szülésznőmmel stb. de az árak eléggé letörtek amiket hallottam.

Ti tudtok valamilyen konkrét árakat? Volt valaki mostanában aki most fog szülni és friss adatai vannak?

Nekem akkor még 5000-7000 között voltak az árak a szobáktól függően.
A dokinak-szülésznőnek kellett fizetni annyit amennyit gondoltál vagy hallottál a többiektől. De mást nem kellett fizetni.

De most tényleg a labor 8000 ft egy alkalom és a szülés 200.000 Ft vagy ez nem igaz?

Köszi előre is ha valaki tud konkrétabbat.
Kari
kari
 
 


Kari!

A járóbeteg rendelés OEP finanszírozott. Miért kellene a laborért fizetned?

A szülés pedig 135.000 Ft (akár hüvelyi, akár császár), + 15.000 Ft a baba orvosi ellátása.

A szoba árakat pedig kérdezd meg vagy a http://www.schopfmereikorhaz.hu/ oldalon a vélemény gombra kattintva feljövő ablakban, vagy telefonon.

Azt hogy a Te orvosod a kér még pénzt a kórházi áron felül zsebbe, vagy a nem kér kategória, azt pedig egy emberrel tudod tisztázni, az pedig az orvosod. Van ilyen is, olyan is.

Üdv:

Zita
pzita
 
 


Helló csajok!

Ismét itt! Alig van időm írni! Nem is az a probléma, hogy a gép nem megy, hanem nem enged a hóhányóm leülni. Ez persze nemcsak a netnek szól, hanem az ebédnek, a pisilésnek, és egyéb ülő tevékenységnek is. Egyévesen elindultunk, azóta kicsi a világ! A védőnéninek csütörtökön odaadta a földről a szemetet, azzal a felszólítással, hogy "Tessék!" az agyam eldobtam, itthon bezzeg nem mondja.

Voltunk Árpival a kórházban, mert a kajálásunk egyre aggasztóbb, találtam egy kedves nénit, akit érdekelt a problémám, és egy kicsit belepillantunk a gyerekbe, mert a 8 kg 13 hónaposan, neki is kicsit kevésnek tűnik.

Nem sok a jó hír odabent, azt mondta egy néni, hogy 12millió a kórház épületének bérleti díja egy hónapban, kb 80 szülés van mostanság, ugye az szülésenként 150eft, hát nem nehéz kalkulálni, hogy ez idöskevés...félfizetéssel vannak az alkalmazottak, a múlt heti népszavában van egy cikk, miszerint bérlőket keresnek az épületre.

A szülésznőmtől tudom, hogy havonta hosszabbítanak szerződéseket, mert egyik napról a másikra élnek, nem mernek hosszú távra lekötni.

Januárban tesóznánk, addigra talán rendbe jövök belsőleg, de nem tudom lesz-e még hol tesózni...mindenesetre megcsinálni meg lehet, mert a dokim a magánrendelőben is inszeminál,aztán van 9 hónap kitalálni hol szülünk...de remélem erre nem lesz szükség!

Hahó többiek, ti is írjatok!!!!

Iloly irigyellek a nagykajás kiscsaj miatt, küldjön hajlamot telepatikusan! :lol:

Angel, Erika írtam privit!

Sziasztok a mihamarabbi viszontolvasásig! :lol:

Kép
manó-v-29
 
 


Szisztok!

Megpróbáltam visszaolvasni a leveleket, de sajnos nem találtam semmit Dr Arnold Lászlóról. Hozzá járok már legalább 4 éve, műtött is már engem, de arról sajnos nem tudok semmit, hogy terhesgondozás illetve szülés alatt milyen....?????
Ha esetleg tudna nekem valaki írni pár sort, azt nagyon megköszönönném!!!
znikusz
 
 


Hello Manó!!!!!!!!!!!!! :)

Úgy örülök, hogy előkerültél! Kicsit megijedtem, amikor az Árpiba pillantásról átváltottál a nem sok a jóhírre, de látom nem Árpiban nem sok... :lol:

Oké, küldünk valami evésfokozót, mert itt természetesen fordítva van a helyzet a nagyfiú a múltkor is ellopkodta a kicsik vacsoráját, amíg én megnéztem a kazánt. :shock:

Veled mi a helyzet? Utóljára a műtét után írtál, de az már igen régen volt. Egyébként a Kósásban olvastam, hogy írtál ide is. De én most írok oda is, mert igen-igen egyetértünk már megint.

Szia: i
iloly
 
 


Sziasztok!
:cry:
néhányatokat érdekelhet:
http://index.hu/politika/bulvar/szulesz3203/

...ha van rajta kalap, ha nincs....
elmo
 
 


Sziasztok !! :)

Már elég régen írtam, többnyire, ha időm engedi akkor csak gyorsan olvasgatok, de úgy látom ti sem értek rá az írásra.
Azzal kapcsolatban szeretnék érdeklődni, hogy tudja e valaki, van e lehetőség a Söfiben /Kósánál/ az éves rákszűrési vizsgálatot elvégezni, és kb. mennyibe kerül.
Köszönöm előre is a választ !
Sziasztok !
Szilvi3

Kép

Kép

Kép
szilvi3
 
 


Szia Szilvi! :D

Tényleg rég voltál...hogy vagytok?

Nálunk minden ok, Botonddal a héten kezdtünk egy bölcsi-ovit, (igazából családi napközi) nagyon tetszik neki, már kedden mikor kimentek az udvarra ott is hagytam, minden cirkusz nélkül! :D Egyenlőre kétszer fog járni egy héten, nagyon örülök, hogy bejutottunk ide, nagyon szuper hely! Ha valakit érdekel:
www.zsebibolcsi.hu


elmo,
Én is láttam a "rémhíradóban"...


Mindenkinek szép napot!

Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Szilvi!

A járóbeteg ellátás OEP finanszírozott, így ha Kósa fogad a kórházban rákszűrésre, akkor nem kell fizetni.

Üdv:

Zita
pzita
 
 


Benéztem ide, mi újság azóta a Schöpf-Méreiben amióta én szültem ott. (2001.január). Atyaég, szomorúan olvasom, hogy akkori fogadott orvosom, aki életem legnagyobb tévedése volt (és mindkét uncsitesómé) még mindig ott dolgozik. "Kedves" Villányi doktorról van szó. Hát csak a miheztartás végett, aki nála fog szülni, készüljön fel rá, hogy úgy viselkedik, amilyen lábbal felkelt. Velem nagyon türelmetlen volt, állandó "ne hisztizzen" felszólalással kiment elszivni egy cigit mig én majd beledöglöttem a fájásokba. Fájdalomcsillapitás? Megkérdezte, minek az, még csak 6 órája vajúdok, úgy szenvedek, mint aki már egy napja itt van. Köszönöm szépen, feküdt volna ott ő. Anyut nem engedte be, csak az utolsó fél órában, amikor már majdnem tolófájásaim voltak. Egyágyasba nem engedett, azt mondta arra is, minek? Üres a sokágyas szülőszoba. Szóval én jól megjártam vele is meg a szülésznővel is, pedig akkor még nem volt fizetős a kórház, én rengeteget fizettem a dokinak is a terhesgondozás alatt, és hülye fejemmel a szülésre is. Most nem tudom milyen állapotok vannak ott, gondolom, amióta puccos fizetős kórház lett, meg kellett rendszabályozni magukat a dolgozóknak. Engem valósággal le....tak, hogy miért nem tudom, hogy kell mellre tenni a babát. Első gyerek volt. Megetették állandóan, folyamatosan rámbukta a tápszert, mikor kihozták szopizni. Ennek eredményeképpen kb. 2 hónapos koráig szopott a fiam. Elintézték. Egyszóval egyáltalán nem foglalkoztak a kismamákkal, egyedül a sima osztályos nővérkék, ők segitettek mellre tenni végül a babát, amikor már 3.napra totál begyulladtak a melleim, a csecsemősök akkoris még csak kiabálni tudtak velem, hogy miért nem szoptatom. Aztán megkérdeztem, ugyan, hogy szoptatnám, amikor megetetik és meg sem mutatták hogyan kell. Én nagyon rossz élményekkel tértem onnan haza, nem volt kérdés, hogy orvost és kórházat váltok! Ez volt akkor. Bár nem hiszem, hogy a Villányi bármit változott volna azóta.
Vendég
 


Legfrisebb info: A Schöpf-Merei szülészete novemberben átköltözik a Nyírő Gyula kórházba. Ugyanis nem tudtak megállapodni a Fővárossal a bérleti díjról. Így a teljes szülészet átmegy a Nyírőbe. Ugyanúgy fizetős marad az ellátás.
nuli
 
 


neeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!

ez nem lehet igaz!!!!!!!!!!!!!!!

ne keserítsetek el!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha valaki tudja hol a konkrét hír, vagy hallani lehetett róla, vagy valaki megy dokijához hozzon híreket!!!!!!!!!!

le vagyok törve!!!!!!!!!!

a nyírő is megszűnt, hová mennek, kibérelik az ottani üres szárnyat
az már nem lesz ugyanaz...


üvöltök.....

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!

Tegnap mondta nekem Villányi doki, hogy pénteken megy megnézni egy másik helyet, ahová lehet, hogy a kórház költözik. Azt nem mondta, hogy melyik ez a hely, de a Róbert Károly krt-on van. Összeolvadnak egy másik, hasonló cipőben járó csapattal.
Nem mondta biztosra, de 99,99 %-osnak éreztem, a hangjából hallva.
Annyit mondott, hogy pénteken megnézi, milyen a hely, és november 15-től már ott szüléseket is levezetnek.

Ennyi az új infóm. Szerdán hívom, akkor mondja meg 100%-osra.

Andernalin
andernalin
 
 


Jesszusom!

Hát ezek borzasztó hírek! Mármint ha a dokim átmenne egy nem fizetős kórházba az csúcs lenne! De nem megyek mostanság hozzá... :?
Ha valaki tud többet írjon mi lesz a kórházzal! Ki hova megy, hogy alakulnak a dolgok! Mostantól jövök minden nap...hátha!
Szóval ha bárki tud valamit Herczegről sikítson! Akár privibe is! Banyanszki, főleg rád számítok, hisz te is hozzá jársz! :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Én próbáltam keresni a neten hivatalos hírt, vagy a kórház honlapján csak meg kellene jelennie, de semmi....valaki talál valamit!!!

Legszívesebben felhívnám a dokimat, v a szülésznőmet, de ha igazak a hírek a tökük tele lehet a sok telefonnal, 2 héttel a vég előtt, nem teszem meg.

És mi lesz a gyerekosztállyal? Mi Árpival most kezdtünk bele a kezelésbe, mert szegénykém egy kicsit hiányos ebből abból, be kell vasalni, ki kell kúrálni, de hová menjek vissza nov elején!!!!!

Olyan szar ez az egész helyzet!!!!!

Hogy fajulhatott minden eddig!!!

Kép
manó-v-29
 
 


Sziaszotk!

Ez borzasztó!!!!

Akira

Majd megpróbálom ma felhívni a dokit. Hátha tud valami konkrétat.

Üdv. Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Szavazzatok az év kórházára!!

http://www.hazipatika.com/simple/hosp2007?hid=40

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Sziasztok!

Erika,
én már szavaztam a múlt héten... :wink:
de ahogy olvasgatom a híreket, már nincs Söfi... :cry:
sztem az eddigi "felállás" is a sok rossz megoldás közül az egyik volt...de mégis megmaradt...ha visszaemlékeztek pont a bezárás volt a cél...beteljesedett..
:cry:

Jó pihenést a hosszú hétvégére!
Szép Ünnepet!

Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Sziasztok!

Én pénteken élveztem a korház vendégszeretetét, sajnos elhalt a terhességem, igy meg kellett szakitani:(

Mindenki nagyon kedves volt , mint ahogyan a szüléskor is (2005.10.30), a dokim meg személyzet nem mondott semmit az áthelyezés kapcsán, de az egyik szobatársam orvosa megemlitette a betegének, hogy elképzelhető, hogy átköltöznek a Nyírőbe.
Semmi nem fog változni állitolag, mivel ahogy van mindenki odamegy, ha igaz.....

Az első emeletet felújitják, le van zárva, emiatt, minden ágyon beteg volt, a szobatársamnak 1 éjszakát a szülőszobán kellett tölteni helyhiány miatt:)

Szerintem annyira nem rossz a korháznak, én az ellátással is meg voltam elégedve, ennyi idő alatt nem lenne képes senki csodát művelni.....

Akárhogyanis, a fizetős mivolt ellenére én ragaszkodom a dokimhoz, meg drukkolok, hogy a szülésznőm is ott maradjon/oda menjen ahol a dokiom dolgozik...:)

Heni

Kép
hencsi
 
 


Hencsi,

Sajnálom a mi Veled történt, gyógyulást mihamarabb!

Örömmel olvastam a kórházról a jó véleményedet, nagyon sajnálom Őket... :( Remélem tényleg egybe maradnak, és végre végleges otthonra találnak!


Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: