Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ma voltunk dokinál.Megnéztük uh-n,és azt mondta,hogy nagyon szép a koponyája,és a nő nem is jó síkban mérte.
Nem látnak semmi kórosat a kis buksijában,de biztos ami biztos,figyelni fogja,még csinál egy uh-t a 36.héten is,és jan.elején megnézeti egy olyan kollegájával,akiben nagyon megbízik.

Megnyugodtunk,és ebből az a tanulság,hogy nem szabad mindent felvenni,mert akkor rámegy az idegrendszerünk az aggódás miatt.
Megmutatta a kis arcát,mozgolódott,nagyon édi volt.

Köszönöm a drukkokat.

Fanni!az üzid nem jött át.hajrá holnap.

Lafi!super,hogy ujra köztünk vagy,és már babázhatsz.Apát nem ismerem,csak téged,de szerintem nagyon a te arcod.De lehet,hogy tévedek.

Rakok képet a kiscsajról:Csipi

Kép
csiperke
 
 


Csipi :D
örülök, hogy minden OK.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kép
Kép
Kép

Kép
csiperke
 
 

 
 

Jó reggelt!

CSiperke nagyon örülök, hogy minden rendben van! :lol:

gyönyörűek a képek!főkleg az aki rajtuk van! :lol:

FAnni itt is :lol:

Petitp nagyon szép a pocakod!

Mindenkinek szépeséges Napot!
Vendég
 


Csiperke,
Örülök hogy minden rendben bár gondoltam hogy így lesz :wink: nagyon édes Orsi baba :D
Vendég
 


Csiperke,
hálisten, hgy mindent rendben talált!!!!
Orsi nagyon helyes ahogy bújik! :D

Petitpois,
szépen kerekedik a poci, enyém nagyon hasonló méretű
mindig elfelejtem este fotóztatni, de ami késik... :D

Kép
fendike
 
 


Petipois,
Édes a pocid :wink:
Vendég
 


Csiperke,
nagyon aranyos Orsi baba :lol: es orulok hogy jo hireket kaptatok :lol:
Fanni,
drukk drukk+++++

Koszi lanyok a pocakdicseretet. :lol:

Kép
petitpois
 
 


Csipi :P
Nagyon örülök, hogy minden rendben :D

Levizsgáztam :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Szeretnék kérdezni! Most kezdem a 9. hetemet, de igazából a múlthéten történtekkel kapcsolatban lenne kérdésem? Egyik este azt vettem észre, hogy vérzek, semmi előjel és fájdalom nélkül. Bementem a korházba, ott a doki megnyugtatott, hogy a méhszáj zárt, meglátjuk mi lesz holnapig. Másnap az UH-on megállapították, hogy valami féle vérömleny van a méhemben. Hazamentem és éjjel, egy fél tenyérnyi vérömleny távozott belőlem. Ez volt szerdán. Pénteken(7.-én) az UH-on egy miómát véltek felfedezni 18 mm-eset, és azt mondták, hogy a vérzést is ez okozhatja. Azóta teljesen elmúlt a vérzés! A Kaáliból nov.29-én úgy engedtek el, hogy egy prüntyöke tapadt meg és minden normális!

Ismer valaki hasonló esetet, késöbb is lehetnek következmények, lehet hogy nem mióma hanem a vérömleny helyét látták????
A Kaáliban mért nem látták még a miómát?

Kérlek segítsetek.
Icsilya, esetleg találkoztál hasonló esettel??

Köszi Petra!
petra76
 
 


Fanni :lol: :lol: most mar pihizhetsz :lol:

Petra,
nekem is volt a hetedik heti UH-on miomam (14mm) de nekem halisten nem okozott semmilyen verzest es a doki nem is foglalkozott vele... csak ennyit tudok,verzesrol meg nem is hallottam :?

Kép
petitpois
 
 


Petitpois!
Köszönöm az infót! Látom már 25. hétben vagy. Nem növekedett a miomád? Úgy hallottam, hogy az ösztrogén szint emelkedésével nőhet?! Azt is hallottam, hogy a méh tágulása során okozhat gondot a mióma, bár gondolom, azért nem ilyen esetben!
petra76
 
 


Petra!
Nekem is volt myomám 14. hét körül, de a következő vizsgálatnál már nem volt ott, felszívódott! Vérzés nekem nem volt, annyit mondott a doki, hogy figyelni fogja, szüléskor van jelentősége, azt hiszem, de nekem eltűnt szerencsére! :D

Petitpois! :D
Nagyon szép pocid van! Majd én is teszek fel!

Csiperke!
Örülök, hogy minden rendben! :wink:

Fanni!
Gratulálok! :P

Ma voltam cukorvizsgálaton, tesztebéd után, 6,4 lett, a doki azt mondta, hogy határ alatt van épp, vigyázzak az étkezésnél, de nem kell többször visszamennem! :D Karácsonykor nem ehetek bejglit, max. 1 szeletet! :(

Kép

Kép
donika
 
 


Petra :P
Szia! Remélem, minden rendben lesz. Nem értek hozzá, de nem lehet, hogy miómád és vérömlenyed is van/volt? A vérömleny vérzett, s remélhetőleg már fel is szívódott, a miómád meg majd a terhesség alatt eltűnik? Legyen így :wink:
Egyébként mostmár nem vérzel, ugye?
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Petra,
szerintem az enyem is felszivodot mert azota nem latta a doki es mindig alaposan megvizsgal.Lehet hogy Fanninak van igaza es volt egy omlenyed is :? Mikor mesz kov.UH-ra?
Donika,
koszi :lol:
A bejglit sajnalom :cry: de azert lecsuszhat ott szerintem ketto is :lol: .

Kép
petitpois
 
 


sziasztok,

túlvagyunk az első éjszakán, jól telt. voltak bakik, de jól telt.
szóval nem evett semmit sem, mert elfelejtettük, melyik cumisüveg mire való, és már nem evett 2x és akkor kipróbáltuk a másika, abból meg már evett, szóval a teásból adtam neki a tápt, persze, hogy nem evett.
fejtem ma is, semmi, csak nagyon kevés, fel sem lehet fogni...
baba aludt egész éjjel, 2x ettünkl, akkor nyöszörögtünk, de kaja után alvás volt!!!!
Fürcsit is tök ügyin megoldottam, még jó, hogy kértem segítséget a nővárektől, hogy mutassák meg, és megmutatták és tök jól ment tegnap!
Képeket majd teszek fel!!!

Csipi, örülök, higy minden okés!!!!
Vendég
 


Petra,
nekem csak méhlepény miatt volt vérzésem, miómával nincs tapasztalatom, nem tudok okosat mondani... :(

Lafi,
tudom, könnyű mondani, de gyorsan belejöttök, bizti jól fog menni
azért ha belegondolok, én is parázom az első napok miatt.. :oops:

Fanni,
vizsga gratula!!!! :D

Donika,
egy pár szelet csak nem árt!?!?!!!
és van vmi más korlátozás is???

Kép
fendike
 
 


Lafi :P ,
nagyon sok boldogságot kívánok Hunor babához! :D A babáson sok segítséget kaphatsz tejcsi-ügyben, csak kérdezned kell! :D (Nekem is rengeteget segítettek, pedig csontra elapadt a tejem 2x is. Most meg még mindig kizárólag szoptatok, nem fogadja el még a gyümit se, pedig már falatozhatna mást is... :lol: )
20140901102739
 
 


Köszönöm a válaszokat!(otthon nincs internetem)

El múlt a vérzés, bár ma reggel volt egy kis barna, (de olvastam már Tőletek, hogy az nem biztos, hogy veszélyes!)

Ha Fanninak van igaza akkor ez halmazati "bűntetés" :D , de biztos minden meg fog oldódni.
20.-án megyek a nőgyógyászhoz, és talán utána még ünnepek elött elmegyek UH-ra is.
Ha szükséges, akkor mennem kellene gyakrabban UH-ra, de ha így folytatnám, minden héten lenne egy fotóm a prüntyőkéről :lol: (Gondolom azért nem hassználna neki)

Remélem a következő képen, már nem lesznek láthatóak ezek az oda nem való dolgok, nálam is felszívódik a mióma! :lol:

Köszi mégegyszer is, kicsit megnyugtattatok!
petra76
 
 


Petra! :D
Igen, barnázás többünknek volt, pl.nekem, magneb6 3x2, és pihenni, amennyit tudsz! Ha bármi gondod van, nyugodtan kérdezz!!!
Az uh nem árt a babának, bár ők azt hiszem nem túlságosan szeretik! :wink:

Fendike, Petitpois!
Elképzelhető, hogy kettő is le fog csúszni!!! :lol: A doki azt mondta, hogy nincs nálam terhességi cukorbetegség, de azért figyeljek oda, miket eszem! pl. csirke, pulyka, hal mehet, sertés, marha, kacsa, szóval a vörös húsok nem igazán, ez nálam eddig is így volt! A szénhidrátok bevitelét is mérsékeltem, kevesebb tészta, kenyér, stb. Sok zöldség, tojás, tejtermék, azokat is szeretem! Én bízom benne, hogy nem lesz gond, ha oda figyelek! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Köszönöm Donika!
Ma mindenképpen szerzek be magneb6-ot!! Sajnos a munka az sok így év végén, de ülő munkát végzek!
petra76
 
 


Jó reggelt :P
Képzeljétek, kezdek kismamásodni. Tegnap aludtam 5-től fél 10-ig, közben Apa beszúrta a heparint úgy, hogy annyit mondtam "ö", aztán 11-től reggel 8-ig :lol:
S szörnyű fejfájás gyötört, azért is pihentem le délután 8) , de lényegében még mindig alapjáraton fájdogál. Van valakinek valami ötlete a gyógyszer nélküli elmulasztásra?
Köszi!

Petra :P
Eddig nekem is van már 3 (illetve több, de ennyi alkalommal készült) fotóm róluk, pedig még 8 hetes sem vagyok :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Nagyon mélyen aludhattál! :lol: :lol:
Nekem sűrűn fájt a fejem az első időszakban, én sun breeze olajjal kenegettem, az vmennyire javított a helyzeten, meg vizes zsebkendőt tettem a tarkómra, de ha nem múlik 0,5 szem algopyrin is mehet!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika!
Ez olyan vietnámi balzsam szerű hősítő valami? Patikában lehet kapni?
Köszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!
Fanni!Gratula a vizsgádhoz.A Kaáliból mikor kapod meg az elbocsájtó papírkádat?

Lafi!Nagyon ügyi vagy,és apa is,meg Hunor is.Ismerkedtek egymással mi?Pocakod hogy van?Fáj még?

Panda??????????

Kép
csiperke
 
 


Fanni,
Látod, semmit sem lehet elég korán kezdeni! :lol:
petra76
 
 


Sziasztok!

Nagyon rossz éjszakám volt. Úgy döntöttem összepakolom a kórházi dolgokat egy helyre mert ha kell inkább legyen kéznél.

Fanni,
Gratula :lol: ügyes voltál!
Vendég
 


Sziasztok!

Pandus :
Az nem árt ha össze van pakolva a cuccod mert ha szükség van rá csak vinni kell. Pihizzél és hátha jobban leszel. Mi történt? Fájásaid vannak?

Lafi :
Gratulálok hogy már otthon lehettek. A szoptatásról csak annyi hogy a császárosoknál később indul be a tej de az otthoni nyügodt korülmények majd segítenek ebben. Még beindulhat a tejcsid!!! Sok boldogságot kívánok Honor babához. A fényképen nagyon édi.


Boniko : Köszike

Fanni : Gratula a 2 kis pocaklakóhoz!!! Gratula a vizsgádhoz

Petitpois : Szép pocid van és örülök hogy minden rendben van.

Csiperke :
Nagyon örülök hogy minden rendben van és hogy tévedés volt az egész. Most már megnyugodhatsz és jó kezekben vagytok mind a ketten. Orsi baba nagyon édi a fotókon.

Donika :
Csaki ovatosan az édességekkel és a bejglivel. De egy picit ehetsz belőle.

Lafi:
Ügyesek vagytok. Egy -két nap és kialakul a napotok . Addig meg összeszoktok Hunorkával


Magamrol :
Voltunk a babamozin. Nagyon jó volt ujra látni Krisztiánt csak az a baj hogy nem tudtunk olyan nagyon jó képet csinálni róla mert bele van bujva a lepénybe. Pedig 30 percig néztük és nem lehetett kimozdítani a lepénytöl. De azt hogy fiu azt bizonyította. A kis kukacát megmutatta de az arcocskáját nem ugy ahogy vártam. De így is nagyon örültünk. Az endokrinológiára a jövőhéten szerdán kell visszamenni mert most nem az én orvosom volt ott. Valószinüleg csökkentve lesz a szénhidrát adagom. De majd a jövőhéten többet tudok. Rakok fel képet amit kaptunk Krisztiánkárol



Kép


Kép

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Bocsi Krisztián sulya lemaradt. 1251g -ra becsülte az UH.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Halika!

Pandus!Keményedtél?Görcs?
Sosem lehet nyugodt az ember.De jo,ha össze vagy pakolva,és menj,ha ugy érzed,inkább feleslegesen.

Ma nekem is volt egy erős mensi szerü fájásom lennt,de azóta semmi,nem is tudom mi volt igazából.

Nyuszika!Szép súlya van Krisztiánnak.Szerintem nem lesz kicsi baba.Arika nagyon.Nekünk is mindig bebújik a lepénybe.Ők már csak ilyenek.

Kép
csiperke
 
 


Fanni!
Olyasmi, de nem lehet gyógyszertárban kapni, inkább gyógynövényboltban!

Nyuszi!
Szép súlya van Krisztinánnak! Lényeg, hogy minden rendben van, biztos szégyenlős, és azért bujkált! :wink:

Pandus!
Mi történt? Most hogy vagy?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika, Csiperke, Nyuszi
Átmásolom ide:
Este 10-kor elkezdtem görcsölni egy órán át de úgy rendesen. Akkor jöttek a keményedések 20 percenként. Néztem az órát utána 10 percenként végül 5 percenként. Szóltam páromnak hogy lehet kórházba kell menni. Vártunk együtt tovább végül 10 percesek lettek a keményedések majd megint 20 és akkor elaludtam. Az volt a fura hogy közben 3 óra alatt 10* voltam wc-n de nem csak inger volt hanem normális pisiltem is és nem ittam se elötte se közben folyadékot nem vagyok felfázva. Nem tudom mi volt ez :roll: de azért résen leszek. Most jobb a helyzet bár ma is vannak keményedések.
Vendég
 


Pandus :P
Bárhogy is lesz esetleg akár már az éjszaka, gyors és fájdalommentes szülést kívánok! Mostmár elég nagy és erős Dorka, így ebből biztosan nem lesz baj!

Donika :P
Köszi, igen, közben nyomoztam. Van itthon tigris balzsamom, abból kentem egy ici-picit a halántékomra és így sokkal jobb :D

Csipi :P
Már elbocsátottak. Ezentúl a választott dokimhoz megyek!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Még 19 napot szeretnék kibírni. Utána jöhet ha nagyon akar csak addig még hízzon egy kicsit .Bár tudom már nem lesz baj nem is olyan pici, tüdeje is érett de azért várja meg a 36. hetet.
Vendég
 


Pandus :P
Teljesen megértem. Drukkolok is, hogy maradjon még a kiscsaj, csak azért írtam, hátha...
Szerintem biztos, hogy valami front volt megint, de talán már elmúlni látszik, erre a fejfájásom a tanúm, ugyanis eddig egyáltalán nem voltam fejfájós!

Nyuszi :P
Én olyan kis béna vagyok, de igazából nem tudom értelmezni a képeket :oops: Leírnád, melyiken mit kell látni? Talán úgy menne! Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Nyuszi első képén két láb látszik és középen egy fütyi :lol: második képen pedig a pofikája jobb oldalról :D
Vendég
 


Köszi Pandus! Micsoda szégyentelen :oops: Látszik, hogy Pasi :lol:
És a 2. képen mi van mellette és fölötte? A köldökzsinór?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt!

PAndus remélem már jól avyg!

FAnni további rterhesstünet az alváson kívül?

:lol:

NYuszi :lol: micsoda kép :wink:

Szép NApot!
Vendég
 


Pandus!
Én brutál keményedös voltam (magnesii citriciböl 3x2 szedtem 500mg)
Szoval csak azt akartam irni hogy a 33-ik hét környékén van egy ilyen periodus amikor ez jobban beindul!
Én kicsit boroztam! :oops:
De jot tett,söt azzal vettem be a magnéziumot! :oops:
Egy-két nap és elmulik!
Sajnos mi ilyen tipusok vagyunk!
De minden rendben lesz!!!! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Pandus!
Remélem ma valamivel jobban vagy! Azért megnyugtató, amit Anikó írt, hogy a 33. hét körül a keményedések sűrűsödhetnek, és utána elmúlik! :wink:
Nekem is szokott keményedni a pocim, főleg este, én ma vagyok 30. hetes. Én is nagyon figyelem, milyen gyakoriak, úgy félek tőle! Na meg, az utóbbi időben állandóan kinyomja magát, ez a mániája, sokszor pipilés közben is! :lol:

Fanni! :D
Örülök, hogy jobban vagy!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
gratula a 30.hethez.Te is vaghatod most mar a centit :lol:

Pandus,
remelem jobban vagy es a kememyedesek is mulnak+++

Nyuszi,
nagyon cuki a kis Krisztian :lol:

Kép
petitpois
 
 


Szép njó reggelt!

Csiperke:
Köszi szépen. Remélem a mensis görcsöd nem tér vissza pár hétig. Már te is közelítesz a célhoz!!!!

Donika: Lehet hogy szégyellős. De azért egy kicsit így is látuk.

Pandus:
Kitartás. Rohamosan közeledel a célhoz és ezt Dóra baba is érzi. De azért hátha bent maradhat még egy kicsit. Pihenj sokat . De ha mégis menned kellene a szülőszobára már ahoz is elég nagy Dorika. Én azért szorítok hogy még maradjon anya pocijában.

Fanni:
Az első képen a két combja között a férfiassága látszik vagyis a / zacsija/. A mésodik képen oldal nézetböl az arcocskája ahogy szopizza az ujjait. Csak sajnos a lepényen keresztül nem lehet jobban látni. Körülötte meg a lepény látszik.

Boniko: Köszi

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi :P
Igen, köszi, így már értem. Nagyon édes :D

Boni :P
Teltségérzet. Nagyon semmit sem kívánok, viszont ha elkezdek enni, akkor meg nem tudom abbahagyni :oops:

Véda :P
Merre vagy?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Egy kis pasi:

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Aniko,
Köszi :D ha nem jártam volna kórházban már ezzel akkor azért nyugodtabb lennék. Bár így is nyugodt vagyok nem vagyunk már olyan picikék(vagyis a baba :D )

Ma jobb a helyzet mint tegnap már csak 18 napot kell kibírni :D
Vendég
 


Fanni :P

éppen most beszéltem egy barátnőmmel, a 9.hétnél tart és ő is egyfolytában enne :wink:

LAfi megpuszilgatnám ezt a gyönyörűséget! az alsó kép a kedvencem
:lol:
Vendég
 


Lafi,
nagyon aranyos Hunor!!!!! :D
A tápszert azért szereti, azt eszi rendesen???

Pandus,
kitartás!!!! :oops:
Tudom, milyen lehet, rám is csomószor a frász jön amikor keményedik!!
És most megint frontok, havazás, tuti nem tesz jót!!! :roll:

Petitpois, Donika
írtam privit!!!!

Kép
fendike
 
 


Lafi! :P
Nagyon aranyos a kis Hunor, olyan édes, ahogy tejcsis a szája!

Petitpois!
Köszi! :D :lol: Apával szent a béke?

Kép

Kép
donika
 
 


Pandus!
Tudom,hogy bent voltál!!!
Szorgalmasan olvastam is a hireket itt rolad!! :D
De ezt csak azért irtam mert amikor Ágostont vártam és itt többen voltunk hasonlo idöben pocakosok majdnem mindenkinél ez volt!
Ha jol emlékszem Kata még bent is volt egy ilyen 32-33 hét környékén!
És nekem is akkor volt egy pár nap kellemetlenebb!
Volt hogy már nagyon rossz volt...de ahogy jött ugy ment is!
Kis borozgatás kicsit több magnézium és már rendben is volt! :wink: :D
Remélem nálad is csak egy ilyen hullám és még bent marad a kislányka!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: