Új privát üzeneted érkezett!

Szami, Judit: Semmi gond nem volt a lagzival, csak én utálok a középpontban lenni és ott néha muszáj. Jobban élveztem a szervezkedést, ruhapróbát, zeneválogatást, stb. Meg nekem az a véleményem, hogy luxus ennyi pénzt kiadni egy napért, de nem sajnáltam volna mindezt a pénzt mondjuk egy tíznapos egzotikus útért. A párom viszont ragszkodott a nagy bulihoz (hiába néptáncos vér). Nem volt rossz, csak visszagondolva is azt mondom, gogy olyan nagyott nem vesztettem volna, ha csak esküvőt tartunk és utána mondjuk egy ebédet.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Jellemző, egyszer nem nézem át és teli van hibával.
Megpróbálkozok egy-két képpel, de nem túl jó minőség, mert telefonnal készült.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Kép Kép
Kép
Kép

Niki

Kép
Kép
csni
 
 

 
 

Hali!
Csak egy percre, mert özön a dolgom. Vagyis hát írnom kellene a nagy művet. Szolnok város önkormányzatának gazdálkodásáról, de nem igazán haladok, az eleje nyögvenyelős, bár ez nem sok lenne, de úúú...
Apával nem találjuk a helyünket itthon. Se tejet forralni, se fürdetni, meg csend van. Elég rossz. Most egy kicsit rossz kedve volt Bencének este, amikor beszéltünk és hallotta a hangomat, de hát mit várjunk, mindíg velem van. Majd holnap délután menek érte. A múlt nyáron egyébként már volt mamájáéknál többször is több napot, megszokta könnyen.

Niki: jók lettek a képek, Kata is már milyen nagy! Dorkának pörgős ruhája van? Az fontos?

Elfelejtettem...
szolkata
 
 


Sziasztok!

Niki!

Dorka magánszámát látjuk? Mire táncol ennyire? Aranyos nagyon! :D

Kata is sokat nőtt. A második képen az agondolkodó arc nagyon édi!

Jaimee!

Vonalzó szupi! :D :D :D Méghogy pártában, nem kell azt elsietni :D

Szilbee!

Dávid mekkora! :shock: Meg kell zabálni a kis kerek idomait. :D

Leventének az a póz, hát nagyon aranypofa.

Kata!

Én még nem is láttalak így Titeket! De szépek vagytok! :D És Te is bagyon fiatal vagy :?

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


LEVENTE!

MINDEN SZÉPET ÉS JÓT KÍVÁNOK NÉVNAPOD ALKALMÁBÓL!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Szóval a lagzi a Gyermekváros éttermében volt, nagyon kultúrált és tiszta (és drága) volt. A helyzet az, hogy semmi pénzünk nem volt , egy ismerősünk ajánlotta fel a lagzira való összeget és Neki törlesztettünk nagyon-nagyon sokáig. Egyébként anyagilag nem érte meg mert jóval kevesebb pénzt kaptunk mint amibe került.
Ja! és nem volt fotós (mármint fogadott drága pénzért) és a Zenét is ,,ajándékba" kaptuk.

Most akkor próbálkozok néháyn képpel.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kép
Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!

Szami!
Értem. Majd akkor később. kiváncsi vagyok, merta mi tanárunk ceglédi, lehet ő fogja tartani, ha igen nagyon aranyos, és ügyes!

Judit!
többet többet!

Niki!
Nagyon édesek a lányok! Hát, abban egyetértek, hogy iszonyat pénz egy napért! Egy szoba ára... meg még sok mindené....

Kati!
Mit szórtak Rátok? Rizst? az nálunk is volt egy fél kiló kihullott a csokromból, egy másik fél a melltartómból, a harmadik, meg a kontyomból. De azért jó volt!
És minden katonánál van iylen díszsor, vagy ezt hoyg intéztétek? meg a férjed ruhája....nekem jag nagyon bejön, ha abban a fehérben virít, remeg a lábam.....

Na még mit akartam....

Márti!
ja nagyon szép ez a díszítés és hány fős volt ahoyg nézem min 200!
Ti is voltatok?
vagy ez hülye kérdés?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Bocsi csajok, de ma nem voltam a topon, kicsit magamba zuhantam. Van ilyen is... Holnap majd kipihenem anyuméknál :wink:

Addig is:
Hé, férjezettek, tegyetek mán menyasszonyos képeket! Olyan jó nézegetni :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Holnap nem leszek, úgyhogy kicsi Letinek Nagyon Boldog Első Szülinapot kívánunk! :D

Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Judit!
Ksözi előre is, Nektek pedig boldog hófordulót!

Kata!
Végülis maga a témáról sokat lehetne íri, vagy csak hülyeség, ami gondolok? csak belekezdeni nehéz!

na mnetem aludni

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Balwin: Anna Lucus már 8 hónapos! Boldog hófordulót nektek! :D
Jó pihit holnapra (mára)!

...és ma már Leti is egy éves. Boldog szülinapot!!! :D

Megyek, ágynak dőlök, Réka kihagyja az éjféli szopit. :D
jaimee1
 
 


Kép
Letinek nagyon boldog első születésnapot!
Bbj! Majdnem elfelejtettem a rendelést, ha még nem késő, akkor ezeket megrendelnéd nekem, a pénzt meg majd megbeszéljük, törökszentmiklós nincs olyan messze hogy elmenjek érte.
Rendelés: 30-as 1db
25-ös 4-5 éves 1db
19-es 4-5 éves 1db
324-es 4-5 évesre 1 db
Előre is köszönöm a segítségedet.Cipőt is szerettem volna rendelni, de felpróbálás nélkül nem merek.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Kicsi Letinek nagyon boldog első születésnapot!!!

Kép

Annalucusnak pedig boldog 8 hónapot!!! Az anyukájának meg mielőbbi feltöltődést, aztén gyere Judit, mesélj! Tudod: akarsz róla beszélni??? :wink:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Leti!
Boldog Születésnapot!!
:)

Kép


Annalucus!
Gratula a 8. hónaphoz!!
:)
Kép

Kérünk képeket az ünnepeltekről!!!!!!!!
szilbee
 
 


ISTEN ÉLTESSE AZ EGYÉVES LETIT!

Annalucusnak boldog hófordulót!

Judit: Lenne nekem is két fürdőruci. Majd mindjárt megnézem milyenek és mekkorák. Te Grétinek mekkorát rendelsz?

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Köszike, mindjárt megmutizom neki a képeket!

Márti, nem még nem késő, mert ma akarok rendelni, szólni is akartam,hogy holnap az uccsó nap, és aki akar akkor még ma szóljon, hogy le nem késsünk!
Majd priviben megbeszéljük a többit!

fényképekkel este jövök, remélem....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Leti!
Boldog Szülinapot!!!!!!!!!!!!



AnnaLuca!
Boldog hóferdülőt!!!!!!

Kati!
Hát mi nem akartunk lagzit pont azért hogy másra kell a pénz,de anyósomék,ragaszkodtak hozzá!
Most már lehet hogy nem mert az ő pénztárcályát könnyítem :D :D :D
A zenét mi is nászalyándékba kapjuk,vagyis csak a felét mert az eggyik tagja a sógorom a tesólyát fizetnünk kell!
Fényképészünk nekünk sem lesz pont az ára miatt,de nekem így is tökéletesen megfelel

Márti!
Szép a díszítés habár nekem ez már egy kicsit sok :oops:

Két napja reggel 6-kor kelünk éjjel még mindíg nem alszunk,szóval egyre szebbek a karikák a szemem alatt,lesem tudok feküdni amikor ő alszik merthogy csak babakocsiban kinn hajlandó aludni :(

Balwin!!!
Kimerültél,vagy esetleg valami más(már ha publikus)

Kép

Kép
katlina
 
 


Niki!
Barbiesból a 3-4 éveset, a my little ponysból 2-3-at. az a 92-es, az előbbi a 98-as, de azt írta a csaj, hoyg barbiesok egy kcisit kisebbek az átlagnál.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Letíciának sok boldog szülinapot kívánunk!

Annalucusnak pedig boldog 8 hót!

Ditke&Zsófi

Majd még jövök...

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Drága Leti!

Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Judit: Akkor nekem kellene az 58-ból egy 9-12 hós és egy 2-3 éves (kétrészes pónis) és a 224-ből egy 3-4 éves (egyrészes Barbies).

Köszi

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Halihohoho :lol:

Boldog 1. szülinapot kívánunk Letinek!

Annalucusnak pedig boldog hófordulót!

Szolgálati közlemény Bbj: küldtem mailt. :lol:

Ditke: szőke kolléganőd is megszült éjszaka. Bővebben majd mailben, talán este ráérek.

Bocsi, de most csak ennyie
szolkata
 
 


Drága Kicsi SzerelemLetiBaba!
Boldog Első Szülinapot Kívánunk!
Kép


Mosolygós Anna Luca Boldog Hóóóófordulót!

Dorka!
Hmmm.....elég gáz volt.....ilyet még nem éltem mint az éjjel....3ig félóránként sírt Nimi...aki mindig alszik éjjel....még az ágyamban sem volt jó szegénynek.....amúgy baja nincs....nem lázas,eszik rendesen...nagyon remélem hg nem vmi lelki baja lett!!!!!!!!!

fanna3
 
 


LETI
ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!!!


Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


ISTEN ÉLTESSE ÜNNEPELTEKET NAGYON SOKÁIG, JÓ EGÉSZSÉGBEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!
Köszönjük szépen!
Petri, mivel nincs időm átolvasni a másik topikba, most látom, hogy Timinek is szülinapja volt. ha nem haragszol meg érte, utólag is:
Kép

és beszámolok egy örömteli eseméynről (ha még később nem si lesz oylan örömeteli):
Leti ELINDULT. Nem etődött, semmi kapkodás, szépen feltartott kézzel megindult, megtett 4-5 lépést. talán. nem tudtam megszámolni, fel sem ocsúdtam a meglepetésből, tőle is csak egy nagyon rövid hö-re futotta. Mostanában minden nap poénkodtam vele, hoyg 5, 4, 3, ... napja van, hoyg meginduljon, hogy le ne maradjon Grétitől (Gréti pont 1 volt, mikor megindult) és tessék! hihetetlen.
Szóval, megpróbálom majd lekapni, aztán feldobom a képet.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hát ez tök jóóó!!!!! :D Micsoda időzítés! :lol: Ez a második fantasztikus szülinapi ajádéka Letinek neked, Judit! :) Az első ugye a születése volt! :lol:
szilbee
 
 


Hát ez tényleg tök jó, hogy pont az 1, szülinapján indult el Leti! Gratula! Most már szaladgálhatsz majd utána! :wink: Nagyon várjuk a képeket!

Kata! Na és épp ma nem hallgattam a Névadót! De gyosan átnéztem a Sz. Imrés topikba, oda szokott írni a nővére, mindent tudok, azért este írjál! Halad a szakdoli? Bence mikor megy haza? A képen amit feltettél, inkább Rád hasonlít!

Niki, olyan aranyosak a csajszik! Katának kék szeme van, Dorkának meg barna, igaz? Már az iwiw-es képeken láttam. És Te is nagyon szép menyasszony voltál, a ruhád honnan volt?

Erika, hogy alakulnak az éjszakák, kajálás?

Zsófi karja ma már nem volt annyira piros. Ja, és azt mondta a dokinéni, hogy ez nem ekcéma, irekt rákérdeztem, CSAK az ekcéma előszobája (így fogalmazott) ez az atópiás dermatitis izé. Majdnem mindegy. Ja, és 6 kg!!!Pontosabban 5970 g-nak mérték, na de azt vehetjük 6-nak!
A papucsom a kedvenc játéka :? már megint elkapta.

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Judit!


Milyen jó lehet most nálatok!!!!!!!!!!!!!Mehetünk??? :D
Gratulálok Édeske! Látod hg nem kell sok fog a járáshoz!!!!!!!!!(nyugdíjas korban sem......)

pusza :D

fanna3
 
 


Judit: Gratula a Járáshoz!!!!!!!! :D

Ditke: Hát azért ha nem ekcéma, az mégis tök jó....előszoba, nem előszoba...

Niki: HP7 megjött már?

Nálunk: Megvolt a 2. hós oltás. Réka végig ordított. De nem gyengén, hanem mint akit nyúznak. Akkor kezdte, amikor lementem kaput nyitni a doktor néninek és abba sem hagyta csak az oltás után 3 perccel. Egyszerűen nem értettem, mi baja, hiszen tök aranyos a doktornéni, én vetkőztettem le, együtt mértük le a hosszát..... De csak sírt, üvöltött, sírt és üvöltött....Én meg csak lestem. Így: :shock:

Persze ha fokozható az egész, akkor mégjobban ordított oltás után, amit már megértettem, de addig...Lehet, hogy rám üt és orvos fóbiája lesz???? A doktornéni szerint megérzett valamit. De mit? Mert 5 perccel a doki érkezése előtt még vigyorgott, mint a vadalma és nagyon jól elvolt....

Súlyunk: 5100 g és 57 centi. Minden oké velünk. Ez a lényeg.
jaimee1
 
 


Letinek akkor egy újabb nagy nagy gratula mára! :) Nagyon cuki lehet!!

Anna, nagyon bírom a humorod, persze ezt a fogas nyugdíjas-elindulós poénodra értem, az éjjeletek már negyed ennyire sem volt vicces.... :( Nem lehetett könnyű, amikor semmivel sem tudunk nekik segíteni, az szörnyű érzés!! Remélem ma már jobb volt Nimi hangulata, és jó étvágya is megmaradt!

Ditke, akkor most addig kell kenni, amíg el nem múlik, igaz? És megelőzhető valahogy, hogy újból előjöjjön?

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Erika, oda se neki.... Szabi meg a gyógyszertárakban ordít feszt, az orvosi rendelő várójában meg elalszik... :shock: Pedig már vagy 4-5 gyógyszertárt kipróbáltunk... lassan kitiltanak mindenhonnan...
Azért remélem estére sem lesz nyűgi vagy lázas Réka! Nagyons zépen gyarapszik!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Először is gyorsan Nikinek a megigért recept, aztán visszaolvasok.

Fekete-erdő muffin

Hozzávalók kb. 12 darabhoz

20 dkg cseresznye vagy meggy
26 dkg finomliszt
2 1/2 teáskanál sütőpor
1/2 teáskanál szódabikarbóna
3 evőkanál kakaópor
4 evőkanál csokoládés tortadara/vagy aprított csokoládé
2 tojás
12 dkg barna vagy fehér cukor
0,8 dl étolaj vagy 12,5 dkg puha vaj
2,2 dl tejföl

Díszitéshez:
6 evőkanál cseresznye vagy meggylé
2 dl tejszín
cukor izlés szerint
12 szem cseresznye vagy meggy
csokoládés tortadara

Szilárd és folyékony hozzávalókat külön kikeverjük, majd össze. Ezután dolgozzuk bele a gyümölcsöt.
Kihülés után 1-2 teáskanál csreesznyelével meglocsoljuk a tetejüket. A tejszínt felverjük a cukorral. Mindegyik tetejére teszünk egy-egy evőkanál tejszínhabot, rá a gyümölcs, és tortadarával megszórjuk.
180 fokon 20-25 perc.


Azta csajok! Először a jó hír: húgom terhes!!! Vagy már írtam??? A lényeg, hogy a nagy örömében elfelejtette megkérdezni, hogy hol és hogyan történik a terhesgondozás. Netjük nincs, na én felajánlottam, hogy megkérdezem neki, itt a babaneten a debrecenes topikba. Azta! Az egyik csaj olyan keményen kiosztott, hogy még mindíg ég az arcom! Aztán a többiek hozzászólását is elolvastam (amit az én beírásom után írtak) és kiderült hogy ez a csaj nem jön ki jól a párjával, mert az iszákos, hajnalba jár haza, nem lehet vele megbeszélni a dolgokat. Ugyhogy rajtam verte el a port! Azta! Még mindíg nem tértem magamhoz! Ilyen bunkót! Áh, na inkább visszaolvasok.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Úgy látom képtelen leszek behozni a lemaradásom!

Szóval:

Letti: Nagyon sok boldog szülinapot kívánok! És gratulálok az elinduláshoz, jó időzítés volt! :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Letikém! Most látom a vonalzódon kicsikém, hogy ma van a nagy nap!!! Nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


sziasztok!

Leti!

Nagyon bdolog születésnapot kívánok neked!!!!!!!!!!!
Isten Éltessen nagyon sokáig!!!!!!


Dorka hát igen, bár meg mondom az öszintét, a párodat láttam meg s rajtad filoztam hogy te vagy e az a bizonyos vagy csak megint a memoriám az...tudni kell piszok rosz az arc felismerső képességem. Teház ha valaki meg látt szolnokon az kiabáljon rám mert vaksi meg hülye vagyok :oops:

Anna Luca neked pedig nagyon boldog hóforudlót!!!!

Olga gratula tesódnak!!!!

sok puszi
szép napot

Kép
kbernadett
 
 


Muffin,,,, Judit! Kiprópáltam a muffin receptek közül a narancsosat! Nagyon fini volt. :) Holnap is megcsinálom, mikor jönnek apósomék csak teszek bele csokidarabokat is.

Olga! Gratula a hugodnak. :D Be kell vallanom, hogy én bekuksiztam a debreceni fórumba, mikor láttam, hogy oda is írtál! :oops: :lol:
szilbee
 
 


gVégigolvastam!

Napi egy hozzászólásra maximálom a topikosok hozzászólásainak számát. Ez az első paragrafus! Majd Juditunk megfogalmazza!

Röviden:

Anna! Elmentünk ma a Mórára a játszóbölcsibe, de sajna betegség miatt ma és holnap nincs játszóbölcsi! :evil: Ezt igy reggel fél 9kor nagyon toleráltam! Tel.számot tudok irni, ha gondoljátok, lehet időpontot kérni.

Judit! A könnyvel kapcsolatban nekem is az jutott eszembe, mint Szaminak: Bookline. Bár most nem igazán merem ajánlani: tegnap jött meg egy könyvcsomag, és két könyv nem volt benne! De a számlába igen. Azt mondták telefonba, hogy küldik. Eddig semmi baj nem volt a rendelésekkel. Bár sógornőm is úgy járt velük tavaly, hogy kapott egy pluszkönyvet, amit nem rendelt. Mondjuk ő nem reklamált! :lol:

Akkor méztéma felöllem oké. Erika! Suliba leszek ötig. Ha végzel a fodrásznál, akkor szerintem majd gyere el a fősulihoz, a Kaszap útra. Sőt, ha a főépület második emeletére még feljönnél, akkor bármikor ki tudom adni a mézet.

Szami! Próbáltam a túró rudit, de nem szereti a túrót. Már kevertem neki házilag citrommal, stb, de úgy sem kellett neki. Dokinéni mondta próbáljam meg sósan, pl: kőrözöttnek. Még nem próbáltam.

Még később jövök.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga! túró+banán turmixolva.... lehetőleg először a banánt törd össze és úgy adj hozzá egy kis túrót. Ha már evett natúr joghurtot, akkor azt is lehet hozzá adni, könnyebb úgy turmixolni. Levente imádta nagyon ezt a kutymászt... de még az apja is!
szilbee
 
 


Olga, nagyon gratula a tesódéknak!!!!!!
Bevallom, nekem is furdalta az oldalam, és megnéztem, hogy ki írt neked vissza... :twisted: De durva az a csaj!
Nagyon visszafogottan, intelligensen válaszoltál rá!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Húú ez aztán az időzítés, de klassz lehetett amikor elindult. Gratula!

JA egyébként, rizs volt amit dobáltak.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Jaimee!

Drága kicsi Réka baba! De sajnálom, hogy oylan rosszul viselte azt az egész szúrkálós dolgot.


Olga!

Én si angyon örülök, hogy testvéred babácskát vár.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!

Ma egész nap rohangáltunk, holnap 8-10-ig Annának nyílt nap az oviban, utána folytatódik a rohangálás (tapéta, gőzkabin, szauna, csempe, kőlap nézelődés-érdeklődés), így csak annyi időre jöttem, hogy gratuláljak a hófordulós Anna Lucának és a nagyon ügyes egy éves Letinek!

Boldog szülinapot, kedves Leti!

Kép

Olga, a Te húgodnak is jó egészséget és nyugodt, problémamentes babavárást kívánok.

Jázmin is lépeget egyet-kettőt, bár ez inkább még amolyan vetődésféle... :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Lettike, nagyon sok boldog első születésnapot kívánok neked! Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Levente, utólag is boldog névnapot kívánok! Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Köszönjük szépen mégegyszer a köszöntéseket! :D
szilbee
 
 


Helló!

Apa meg Dorcsi Jóbarátokat néznek (persze társasjátéknak álcázzák), van egy kis időm.

Kata: Köszi, hogy elhoztál. Bence hogy bírta az éjszakát a mamánál? Ez volt az első alkalom?

Judit: Nem semmi volt ez a sok gyerek angolon, nem? Rádásul egy csomó újat is tanultak. Akkor a kutyust megvegyem?

Jaimee: Igen, hétfőn megjött a könyv. Ennek örömére Dorisz bele is ejtette a fürdőkádba. Olvasom, jó nagyon.
Réka babának puszi. Pirid hogy áll?

Fanna: Kata is ötször kelt éjszaka szopizni. Lehet front volt/van?

Olga: Köszi a receptet. Én is elolvastam a debrecenis topikba a csaj válaszát. Hú, de bunkó volt. Nagyon higgadtan reagáltad le. De a többiek aranyosak voltak. Ja, és gratula a hugodnak! Mikorra van kiírva?

Kati: Szép menyasszony voltál.

Szami: Végre letöltöttük egy csomó albumot az általad javasolt fórum segítségével. Köszi mégegyszer.

Na, elküldöm, mielőtt elszáll.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?