Új privát üzeneted érkezett!

Csákó!

Timi!
Ismered a helyzetünket.....nőcit én is akkor fogadnék ha 200 nm-en és úgy 10-en nyüzsögnénk...bár talán abban már az unokák is benne lennének....ez az álmom!!!!!

Kati!
Esetleg mutatnál olyan képet is amin emberek is vannak????? CSak úúúúúgy kíváncsiságból :lol: ...meg hg hogy néztetek ki? ....bár a wiwen már néztem.....SZÉP!!!!!! :D

Kata!
Jaaa.... a Corából hazafele ..... :lol:
Melyik oviba mentek ha mentek? Már jelentkeztél?...Még mindig nincs türelmed vonalzót csinálni???.....

Judit!
Persze....most már kezd úgy kinézni hogy megyünk... :wink:
Poloska kérlek......ha jól tudom miután feltúrták itt a régi laktanya földjét...piszkálták fel ezeket a kedves állatokat az építkezésekkel...és azóta szept.ben jönnek picit...csak hát az első este ezt nem tudtam...írtóm se volt...és még a régi sz@r 30 éves ablak.....(most már csak akkor jönnek be ha kinyitom)

fanna3
 
 


Timi Timi!
Te csináltad???? Azt a virágot hogy kell?????.......Én is szeretnék!!! Máris olyan vidító ránézni még így képen is!!!!!!!!!!

fanna3
 
 


Nem én csináltam egyiket sem, de tudom, hol lehet venni :wink: :lol: Én nagyon kétbalkezes vagyok, viszont van egy jó beszerzőhelyem. Olyan édesek voltak, a két nagy szombat este anyukáméknál aludt, azalatt leszedtem a fát, a téli díszeket és feldíszítettem tavaszvárásra a lakást. Másnap reggel jöttek a szüleimmel és csak ámuldoztak. És Anna magától elkezdte énekelni a Süss fel napot :lol: Délután lefotózom az utcai ablakot is. :D

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 

 
 

Hááát, Szilbee, szegény kis beteg csemetéd teljesen lefogyott :lol: :lol: :lol: :lol: ÚÚÚgy aggódom érte :lol: Levente milyen nyugodtan alszik... Olyan másak ilyenkor- mennyivel kisebbnek, sérülékenyebbnek tűnnek! :oops:

Mostanában állandóan Téli-nyári almát hallgatunk, a kedvenc a Duna mellett és az Almamánia :lol: Szerintem már a szomszéd is fújja kivülről :lol:

Anna, egy közelebbi kép, hogy el tudd készíteni, ha Te ügyesebb vagy:

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szilbee!
Most már hogy láttam Ádámot, továbbra is azt modnom, mintha a száján köpte volna ki a kicsit. szakállat si köphetne hozzá, aztán elmehetne helyette dógozóba! :wink:

jaj tényleg miylen pasis az az alvós póz!

Szami!
még most bontottad le a karifát? Jól bírta akkor! (bár az igaz, hoyg még az én díszeim fele is az ablakban lóg oan lusta vagyok leszedni. de most ma megcsinálom!) én meg tavaszváró farsangos üvegdíszeket akarnék festeni. majd mindjárt le is tölötk párat.

jaimee!
nekünk is kozmetikus lőtte seperc alatt megvolt. nekünk két hetet mondott a kivételre, igaz a nyáron lőttük Grétinek, amíg nem volt haja, addig nem akartuk, csak egy félszem kellett volna, és elmehetett volna kalóznak....:roll:
Letinek nagyobb a haja már most, mint Grétinek volt anno, így lehet ő is megkapja a nyáron. Nekünk bébifülcsike lenne, ha beleengedné tenné a fülébe, lassan nem is lesz jó neki. :cry:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ja még azt akartam kérdezni, hoyg Szami, miért nem akartatok lagzit? Ha bálba szerettek járni biztos nem a tánci miatt!?

na mentem mentesíteni az ablakokat....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Leventének!
Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit! :lol: :lol: :lol: A száján... :lol:

Szamóca! Akkor kérném annak a beszerzőhelynek a címét! Annyira jóó! :D
Óóóó nekem is az almamánia a kedvencem... de Levente a másik albumról a Háztájinótát szereti.. :lol:
szilbee
 
 


de Csajok!!!!!!!!!.......... :D

fanna3
 
 


Judit, már két hete készültem a fa leszedésére. Nálunk még úgy van, hogy a Jázuska viszi el. Viszont a betegeskedések miatt valamelyik nagy mindig itthon volt, így csak most került rá sor. De mert Normann (vagy valami ilyesmi :oops: ) volt, nem hullott a levele, így annyira nem zavart.

Lakodalom: amikor megismerkedtünk a férjemmel, nem is tudott, de nem is szeretett táncolni :lol: Amikor összeszámoltuk, hogy hány vendéget kellene ahhoz meghívni, hogy ne legyen sértődés a családokban, közel 200-nál jártunk. :roll: Akiknek a fele min. 65-80 közötti lett volna és 90%-uk vidéki, akiket valahol altatni is kellett volna... :roll:

Azon a nyáron voltunk a barátnőmék sátoros , falusi hagyományos lagziján, s akkor döntöttünk úgy, a látottak alapján, hogy ez nekünk nagyon nem tetszik. Mi önző módon azt akartuk, hogy ez a napa rólunk szóljon, mi érezzük jól magunkat. És így, hogy volt egy remek ebéd a Róza vendéglőben, utána pedig a férjem szüleinél egy kis buli: zene, táncika, beszélgetés, (de ezen már csak a szűkebb család és a tanuk voltak ott. ), minden úgy volt, ahogy mi szerettük volna. Másnap pedig egy kis nászútra is mentünk.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Most hívott a Helen Doronos csaj, hogy ha minden jól alakulna, márciustól indulna itt is angol ilyen kicsiknek, mint Jázmin. :lol:

Judit, Anna, Olga: Ti adtatok már a kicsiknek a Túró Rudi túrójából? Jázmin ma benyomott a szója puding után egy egészet - a csokija nélkül :shock: Most meg várom, hogy lesz-e folt belőle vagy sem... :roll: Bár a sajttól sem jött ki rajta semmi...

Szilbee, Cegléden a Szuterén boltban vettem.
http://www.stonepress.hu/szuteren/egyeb.htm

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


a nagyfiúsan alvó keresztfunknak NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!!

Szabi is sok boldog névnapot kíván ezzel a képpel: :)
Helló uncsitesó, mikor megyünk már együtt csajozni?

Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Boldog névnapot, Levente!

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Köszi! Köszi! Majd délután megmutizom neki. :D

Dorka!
Áááá Szabi nem semmi! :lol:

Hmmm már látom a jövőt, ahogy a 3 fiú (vagy 4 ;)... ki tudja még :roll: ) megy este bulizni. :lol: Anyukád már kérdezte Ádámot, hogy nem akarunk e harmadikat is! :oops: Szegény úgy szeretne már egy kislány onokát! :wink: :lol:

Judit! Hát ilyen kis passzentos a 62-es rugi... Már alig tudom becsatolni. A fölső, meg ami a rugi alatt van, pocakvillantós már, de a gatyesz jótékonyan eltakarja. :lol:

Kép
Dorka! Gondolom ismerős a szerkó! :lol:
szilbee
 
 


Balwin!
Az utolsó képen épp grimaszol,mert örül neki hogy nem vettem el az ágytól hagytam hagy álljon!


Kati!Szami!
Nagyon szép volt a díszítés,nálunk én leszek a dekoratőr :D ,de valami ilyesmi felálást gondoltam ki!Még a csokor az talomban van halvány lilám sincs milyet is szeretnék,a tortát meg ma rendelem meg


Levente!!!
Boldog Névnapot!!!!!!

Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


És ez tegnap lemararadt Réka sok boldog hófordulót!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

LEVENTÉNEK NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT!

Minden baba édeske: Robika, Bettike, Dávid (egy pettyet láttam csak Rajta).

Fanna: A múltkor akartam írni Neked, hogy Dorkának is ilyen bojtos sapija van, csak rózsazín. (Zolivan tanakodtunk, hogy milyen j a bolt. Szép! Magyartanár létemre nem tudom.)

Judit: Neked meg azt akartam írni már rég, hogy én ülve szoktam vasalni és akkor nem megy szét a derekam. Terhesség alatt szoktam rá, de nagyon jó.

Két Judit: Ki nyerte a nagy fogyást? Az múlt hetit aki nyerte nagyon sokat fogyott. Teljesen kiakadtam.

Ivett: Nem Téged láttalak a Kút utcai Írószer bolt előtt egy sötét peugeot-ból kiszállni egy bébihordóval ma délben?

Katlina: Jó szervezkedést az esküvőhöz! Én a szervezést nagyon élveztem, de a lagzit annyira nem. Én nem is akartam és most is azt mondom, hogy jobb lett volna, ha inkább nászútra költjük azt a sok pénzt. Nekünk egyébként krémszínű volt a dekoráció.

Jaimee: A párom nagymamája is a Bacsón lakott. Zoli minden nyarat ott töltött és imádta. Azóta is emlegeti, hogy ott kéne lakást venni.

Kata: Ti is nagyon szépek vagytok.

Szami: Hangulatosak a díszek. Nagyon ügyi vagy! Bár engem nem kérdeztél, de én még nem adok túrót Katának. Semmi tejterméket nem kap 1 éves kora előtt az allergiaveszély miatt. Ha Jázmin bizonyítottan tejfehérje allergiás, hogyhogy megengedik, hogy adj Neki tejterméket?

Mosogatógép: Tényleg nagyon jó. és kevesebb vizből elintézi a mosogatást, mint amennyit én használnék, pedig én sem folyóvízben mosogatok.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Rólunk: Megvolt a bölcsis farsang. Élvezték a gyerekek, táncikáltak, eszegettek.
Kata reggel úgy megharapta a cicim, hogy azt mondtam, nem szoptatom tovább.
Most alszik mindkét leányzó, úgyhogy én is pihenek egy kicsit.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


SZép napsütéses napot Mindenkinek!

Szamóca: Almamánia a mi kedvencünk is :lol: Tetszik, hogy mindíg az évszakhoz öltözteted a házatokat, én lusta vagyok ehhez, max. karácsony.

Jamiee, Fanna: nem tudom hogy kell vonalzót csinálni, és most igazán nincs is időm, de amúgy amikor időm is lenne, akkor meg híreket olvasok a neten.... ördögi kör ez :lol: Egyszer biztosan lesz :lol:

Fanna: ovi: a Hold útiba szeretném, ha járna, az útba esik nekem is, férjemnek is, meg a szomszéd gyerkőcök is odajárnak. Majd májusban lesz itt Szolnokon jelentkezési lap az óvodákba, akkor fogunk jelentkezni. Olgától kérdezted, hogy foglalkoztató bölcsibe mennek-e. Az hol van? Az ua, mint a játszós bölcsi? Szerintem én kb. márciustól viszem Bencét itt a Széchenyin a játszósba.

Szilbee: Boldog névnapot Leventének! Cuki, ahogy alszik. Én úgy szeretem nézni, mikor Bence alszik, az ébredési illata ,az meg mindent visz, szagolgatom, meg ölelgetem.
De jó látni, hogy "ennyire" megviselte Dávidot a bari :lol: Óriás bébi :lol: Úgy meg tudnám gyömöszölni !

Ma meg reggel kivittem anyámékhoz egyetlen utódunkat, mert a szakdolit kell írnom (mint az látszik most is), és csak holnap délután megyek érte. Ja, képzeljétek! Az én félszobatiszta gyerekem az elmúlt két éjszaka felébredt, hogy neki pisilni kell. Én meg ki sem látván a fejemből, rohantam a biliért (az egyszerűbb volt), azt sem tudtam hirtelen, hol a lámpa, mit keresek... :lol: Aztán pisilt, ivott, és aludt tovább :lol:
szolkata
 
 


Köszike a dícséreteket, de potn ahétvégén akarok fodrsázkodni s a szőkét már csökkenteni akarom.

Hát majd a következő képeket megpróbálom nagyobban felrakni. Bocsi mindenkintől:-)

Tündér lesz amjd Bettike csak még pálcát kell neki csinálni, de fel kellett rá próbálni mert hátépp hogy bele fér a pocakja :oops:

Dorka jó volt találkozn:-)
Szabi nagyon aranyos volt ahogy aludt :-) kis cuki
Levente Boldog névnapot! :-)

sok pusz

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Csni!

De igen engem láthattál,egy fekete peugeot 207-esem van!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Bbj!

Tegnap mértem éppen meg akkor volt 5 és fél kiló,de azt nem tudom hogy hány centi majd jövöhéten méretkezünk kedden,mert akkor megyünk a második oltásra!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Köszönjük! :) Továbbítom a jókivánságokat az illetékesnek! ;)

Niki! Képet! Képet! Képet!

Anikó???

Kata! Hehe... jól meglepett a kissrác! :P :lol: Nagyon ügyes!
szilbee
 
 


LEVENTÉNEK BOLDOG NÉVNAPOT! :lol: De drága, ahogy alszik, egyemismeg a kis husit. :D

Mi pont most nőttünk bele a 62-es rugikba.

Kata: És hogy áll a szakdoli?

Szami: Szépek a díszek :D , mi ugyan rendszeresen Vízkeresztkor leszedjük a fát, de csak húsvétkor vakarom le a bejárati ajtóról a fenyőfát, rénszarvast, hóembert...A minap tettem el az ajtón lógó ádventi koszorút is....Ejnye, bejnye... :?

BBJudit, Szami: Köszönöm a fülbevalós hozzászólásokat! :D Keresztelőre megoldjuk ezt is.

NIKI: Kérünk fotókat a farsangról!
A bajszos nyerte a Nagy Fogyást, ahogy várható volt (szerintem). 46%-ot fogyott.

Nálunk semmi extra, holnap 2 hónapos oltás és orv. vizsg. Nézem Réka kiskönyvét. Kellene hogy gőgicséljen? :shock: Hááát még nem gőgicsél a lelkem.
jaimee1
 
 


Niki, pont ez az, hogy semmi nem bizonyított... :roll: Szerintem senkinek fogalma sincs, mitől lett ekcémás, bár akkoriban csak a tejpépet kapta az anyatejen kívül. A többi diéta elővigyázatosságból van. És időnként próbálgatni kell, hogy kinőtte-e már valamelyik lehetséges allergia okozóját. Ezért kapott a múlt héten sajtot. A nagyok egyáltalán nem voltak érzékenyek semmire és ők 8 hónapos koruktól kezdve kaptak kis mennyiség sajtot, túrót. Most én ettem a rudit és annyira kapkodott utána... :roll:

Remélem, tényleg úgy lesz, ahogy a doktor bácsink javasolja és egy éves korára kinövi az érzékenységet. Az meg szinte már csak egy hónap :lol:

Képzeljétek, a Gekkóban elkészítette az első tenyérnyomdáját Jázmin :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


javasolja=jósolja

Jaimee, nem gőgicsél? :shock: Nahát, nahát, tessék leszidni azt a gyereket :lol: :lol: :lol: Nyugodj meg, ha "jó" gyerek, semmit nem úgy és akkor fog csinálni, ahogy a "nagykönyvben" meg van írva :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Hú de rengeteget írtatok megint, persze ez csak jó.


Először is LEVENTE BOLDOG NÉVNAPOT!

Nagyon édesek a gyerkőcök a képeken! Olyan jó, hogy ilyen sok képet tettetk fel! Fanna, Neked nagyon jó az a piros kabát, nagyon tetszik!

Na tegnap azt mondta a doki néni, hogy Zsófi karján az az izé "atópiás dermatitis" :shock: szóval nem gomba és nem is ekcéma...egy Locoid nevű (szteroidos :? )kenőcsöt kapott rá, reggelre jó ronda lett tőle, pedig míg nem kentem, alig látszott. Érdekes...Kenni kell, amíg el nem múlik, igazából sok mindentől előjöhet, én a hozzátáplálásra gyanakszom, mivel gyógyszertári fürdetőt használtunk eddig csak, a Dreftre, amivel neki mosok, meg eddig nem volt érzékeny...na még jó, hogy olyan óvatos vagyok a kajákkal :? ez van.

Jamiee, Rékának boldog hófordit tegnapra, csak tegnap nem voltam már este, bocsi. Zsófi fülét egy védőnéni fúrta ki, aki ilyesmiket csinál itt Szolnokon. Ha védőnő teszi be a fülcsit annak talán annyi az előnye, hogy ő már az aranyat teszi be, nem kell cserélni, bár pici babának még könnyen ki lehet cserélni. Akartok Rékának fülcsit?

Kép

Kép
ditke2007
 
 


ja most olvasom, hogy keresztelőre. És az mikor lesz?

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Ditke: Atópiás dermatitis? És az mi? Vagy "polgári" neve nincs? Az mindenképpen tök jó, hogy nem ekcéma...

Én szeretnék fülbevalót, igen...De még meg sem vettük. Majd meginterjúvolom a védőnőt, ha legközelebb beugrik.
jaimee1
 
 


Ditke: Májusban, de még azzal kapcsolatban sem intéztünk semmit...Mindent mindig az utolsó pillanatban, ezek vagyunk mi. :D :roll:
jaimee1
 
 


Mosogatógépet én is nagyon szeretnék!!!Persze csak új konyhabútorral :arrow: na ez se ebben a lakásban lesz sajnos :cry: Én mindenkitől azt hallottam, hogy kevesebb vizet fogyaszt és hamar behozza az árát. Én meg folyó vízben mosogatok, ráadásul ahhoz, hogy normálisan jöjjön a meleg víz, jól meg kell nyitni a csapot. Tiszta pazarlás :? És biz' 3 gyerek mellett nagy házba én is fogadnék takicát. (még legszívesebben így is)

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Jameiee, ha májusban, azzal nem vagytok elkésve. Én 2 héttel előbb kezdtem el szervezkedni. :lol:

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Hali!
Szakdoli nem halad, még most kezdtem.
Ditke: Sajnos - én úgy tudom -, hogy az atópiás dermatitis elég közel van az ekcémához, nem véletlenül kaptál rá szteroidos kencét :( Viszont, ha pirosabb tőle, és holnap is olyan lesz, inkább vidd el másik dokihoz is, mert engem is kezeltek már félre, amitől még jobban lángolt a bőröm . Ezek a bőrbetegségek olyanok, hogy vagy eltalálja a doki vagy nem. :(
szolkata
 
 


Ditke: Igen, csak én látom, hogy áprilisban is ugyanitt fogunk tartani... :D Kövi lakásban nálunk is lesz mosogatógép. Akármennyire is szeretek mosogatni....Mert talán annyira mégsem.
jaimee1
 
 


Nekünk nincs mosogatógépünk, és valszeg nem is lesz, mert nem terveztük be a konyhabútorba. Én manuál nyomom :lol:
szolkata
 
 


Jamiee: fő a határozottság :lol: :lol:
szolkata
 
 


Jaimee: bocsi, most látom, hogy kicsit felcserélem a betűket a nickedben :oops:
szolkata
 
 


Én is szerettem mosogatni (kivéve a lábasokat, tepsiket :roll: ), amíg odafértem a mosogatóhoz :lol: Úgy félidő után Jázminnal már kín volt, igaz, én állni is alig tudtam :oops: Aztán meg a varrataimat nyomta a szekrény :roll: És valahogy sosem értem a végére...

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Leventének Boldog Névnapot! :D

Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szaisztok!

Szami!
Leti már vagy két hónapja eszi a túró rudit, mindenestül. már a tojást is kipróbáltuk, a narancson si túl vagyunk, sehol semmi reakció, hála az Istennek. már csak a pacalpöri, és a körömpöri híjja van, de azokra várnunk kell egy pár fogacskára!

Jázmint akarod vinni angolra? nekem is mondta a tanárnéni, de én nem akarom, majd csak olyan 3 évesen vinni Letit. és Anna?

A tepsiket a mai napig utálom mosogatni, én azt nem rakom be lehet be sem férne. Inkább rakok bele mindig valamit, hoyg azt csk ki kelljen dobni a kukába.

Niki!
A bajszos István nyert, bár én a Petinek szurkoltam, így csalódott vagyok. Téynelg nagyon sokat fogytak! hihetetlen!

Képeket, ha készültek!!!!

miért nem érezted magad jól a lagziban?

Szilbee!
De vickes vagy! nem úgy gondoltam!

Ditke!
Az csecsemőkori allergiás bőrreakció, ekcéma, bár ezt a bőrgyógyászok többsége nem szereti ebben a korban használni. csak azt mondja atópiás.
én Grétinél a penészes falra fogtam a kialakulását. Műanyag ablak, akkor költöztünk, szigetelt ház, és hőhidas lett, a hálóban bepenészedett alul....
nemcsak kaja, hanem belélegzett anyagok is okozhatják, csak azt akartam ezzel írni. de itt a rendelőben olvashatsz róla, és minden hasznosat, hogy mit kell iylenkor csinálni, vagy mit nem szabad. Ne ijedj meg, megfelelő prevencióval kordában tartható, nálunk most éppen a vírusos betegség hozta elő. 1-2 nap, és krémre nyoma sincs.
Vagyunk itt egy páran akkor ezek szerint....
anno énrám si úgy néztek mikor mondtam, mintha legalább a holdról jöttünk volna...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kép
Katlina! Ezt neked küldöm, egy Cibakházi pár készítette tavaly.
[img]Levente%20boldog%20névnapot!https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1202926286.0839.jpg[/img]

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Csuszka!


Levente!
Boldog Névnapot Kívánunk Drága!

Timi!
Túrórudibelsőt még nem adtam de sima túrót mán vagy több mint 1 hónapja...semmi gond vele...pedig én is allergiás vagyok mire nem..... :lol:
Taliztam a varrónőddel, olyan kedves volt minden beszerzést vállalt....mondtam is neki hg nagy segítség....mert egyedül nehezen szereztem volna be....

Ditke!
No akkor én nem írok semmit...mert Judit ért hozzá( sajnos)....csak azt akartam kérdezni hg ez nem ilyen bőrszárazság? Mármint az at. derm......
Köszke....életem első piros valamilye....eddig naon nem az én színem volt....de ahogy öregszem...kezdenek menni a normál színek is a feketén kívül... :roll:

no elküldöm aztán visszaolvas

fanna3
 
 


Márti, ez nem semmi!!!! :lol:

Igen, Judit, Jázmint szeretném vinni majd. Annának kifejezetten nem ajánlotta fejlesztő pedagógusa, mert szövegértéssel kapcsolatos gondjai vannak, amit még jobban megkeverne az angol. (Kecskeméten a Gekkó tulajdonosa angol tanár, vele is beszéltem erről, Ő is a fejlesztő pedagógussal van egy véleményen) Bookline-on nem nézted még a könyveket?

Balwinom, de szűkszavú vagy... Minden rendben?

Kata és miről fog szólni az a szakdolgozat? Haladtál már vele?

Ditke, hogy áll most Zsófi bőre? Használt a krém vagy még mindig csak csúnyább tőle?

Niki, mi volt a gond a lagzival? (minket mindenki gyagyának nézett, hogy miért nem akarunk, mikor pénz is lett volna rá :? )

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Niki!
Magyar tanár??....azjó!!!!!!

Mennyi tanárunk van itten-e......... :D :roll: ugyi???

Betti!
Bettikének a pisi hogy áll?....Változott hg visszamentél?

fanna3
 
 


Márti!

És te jól vagy?.....Jó hogy írsz néha!

fanna3
 
 


Anna, remélem tényleg elégedett leszel vele. Kicsit izgulok, még soha nem ajánlottam senkinek, s nagyon nem szeretném, ha pont Te csalódnál benne.

Bízom benne, hogy Jázminnak se lesz semmi baja, s hogy talán akkor a tejtermékeket (ha a tejet nem is ) kilőhetjük az allergizáló termékek listájáról :roll:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


KI ÉRTI EZT?
TEGNAP ÖCSIKE NEM FOGADOTT EL „PEMPŐT” CSAK 5-6FALATOT, AZT IS 2 NEKI FUTÁSRA. ENNEK ELLENÉRE 2X KELT FEL ÉJSZAKA.

ÖCSI „SZALADT” APA ELÉ. ILYET MÉG NEM CSINÁLT. PÁROM, MIKOR HAZAÉRT, LEGUGGOLT AJTÓBAN és KÖSZÖNT, NAGYFIÚNAK, és HÍVTA MAGÁHOZ. Ő MEG NÉGYKÉZLÁB KOTORT FELÉ.
OLYAN ARANYOS VOLT, és MEGHATÓ PILLANAT VOLT.

MI IS VOLTUNK BŐRGYÓGYÓN MA. ÚGY TÜNIK MOST EZ A DIVAT. :)
ÖCSINEK NAGYON CSÚNYA LETT A BŐRE. IGAZ EZ EGY HÓNAPJA KEZDŐDÖTT, AMIKOR MÉG CSAK ANYATEJEN VOLT, KENTEM TESTÁPOLÓVAL, MEG „EZZEL-AZZAL” DE NEM MÚLT. MÁR ÉN IS KEZDTEM AZT GONDOLNI, HOGY GOMBA. VAGY ÉTEL ALLERGIA. SZÓVAL ELMENTÜNK A RENDELŐBE. NAGYON RENDESEK VOLTAK. INFORMÁCIÓS PULTNÁL BESZÓLTAK A RENDELŐBE, HOGY KISBABÁVAL VAGYUNK, ÉS NEM VÁRATTAK TOVÁBB. MAX. 5 PERCET. AZT MONDTA NEKÜNK IS A DOKI, HOGY ATÓPIÁS VALAMI. MI IS SZTEROID TARTALMÚ, GYÓGYSZERTÁRBAN KUTYULT KRÉMET KAPTUNK. AZT, MONDTA A DOKI, HOGY ALAPBBÓL SZÁRAZ BŐRŰ JÓZSIKA. VÍZÜNK NAGYON VASAS AMI TOVÁBB RONT A HELYZETEN. HETI EGYSZERI USZODA VÍZE, AMI FERTŐTLENÍTŐS, SEM IGAZÁN TESZ JÓT. DE ABBA NE HADJUK. HA RENDBE JÖTT BŐRE, MENJÜNK TOVÁBBRA IS PANCSIZNI, ÉS CSAK HIDRATÁLÁSSAL TUDOM MEGELŐZNI.
KÉSŐBBIEKBEN KENJEM „LINOLA” NEVŰ TESTÁPOLÓVAL, ILLETVE AJÁNLT MÉG NÉHÁNY TERMÉKET. MINDEGYIK NAGYON DRÁGA.
BRIGITTÁNAK IS VOLT ILYEN A BŐRE. MINDEN FÉLE TESTÁPOLÓT KIPRÓBÁLTUNK, DE CSAK A LINOLA VÁLT BE.AKINEK HASONLÓ PANASZA VOLT, AJÁNLOM, PRÓBÁLJÁTOK KI.bRIGITTÁNAK SZÉPEN RENDBE TETTE BŐRÉT.
DE CSAK AZUTÁN HASZNÁLT MIKOR MÁR A SZTEROIDDAL RENDBEHOZTUK. UTÁNA MÁR NEM ÚJÚLT KI.

MOST MENNEM KELL

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Bocsi, csak éppen életjelet adok! Hazajött a férjem hétfőn, itthon uralmába vette a számítógépet. A melóhelyen meg semmire nincs időm!

Úgyhogy sorry, majd jövök, addig is legyetek jók :wink: :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Fanna!
Jól egyre többször szól hogy pisilnie kell illetve be se pisil. Eddig mindennap bepisilt mármint mielőtt írtam volna hogy a ok pityiza az oka..s hogy nem ivott két este s már egyből nem pisilt be.
Nah most ha már iszik is akkor is van hogy fel kell hogy pisilnie is kell.

Ma reggel szegényt korán kellett ébreszteni már ötkor ébreszgettem, mert apukám vitte az oviba olyan félhét hét között. De ugye a reggeli cicinek meg kell lennie hogy ne ordítson.....de szerencsére olyan ügyes volt. Ő mondta hogy öltözzünk fel. Evett kiflikét is reggel. nem is sírt. Nagyon büszke voltam rá!!!!!!

bocsi aki írt nekem valamit s nem reagálok rá!

szép álmokat

Kép
kbernadett
 
 


Szép estét!


Márti, hány ezer fős lagziról kaptunk itt képet??? Jóóóóó sokan lehettek... :D :D

Erika, remélem gyorsan rendbe jön Öcsike bőre! Pempőke meg majd talán holnap már több kell neki...

Betti, örülök én is, hoyg egy villámtalira összefutottunk! Olyan furcsa, hogy életben még csak egyszer találkoztunk, és mégis mintha már régóta ismernénk egymást!

Anna, veled is jó volt talizni, kaja ügyben legalább megerősítettél! Nimi jól bírta hazáig az utat?

Niki, majd számolja be (ha gondolod), mi újság szopi ügyben! Tényleg abbahagyod? Múltkor én is így gondotlam, nagyon tud fájni...
Ezt a lagzit nem is gondolnám... mit nem csíptél benne?

Ditke, majd írj, hogy javul-e Zsófi bőre! Ez furi, hogy jobban kipirosodott a krémtől... :shock:

Szilbee! Dávid nagyon édes! Szokott egyáltalán sírni???? :D
Még sosem hallottam hírét sem, hogy sírna, olyan jókedélyű baba!

Szamóca, esetleg kép a nagy Jázmin-műről?? :D

Kata, mi a témád? NAgyfiú jól viselkedik Mamiéknál?

Mi ma gy csepppppet nyűgik vagyunk... :?

Kép
Kép
dorkáék
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?