Új privát üzeneted érkezett!

Ja harap mint a fene....tiszta kék-züd a vállam...még akartam vmit de elfelejtettem....

Kép

Kép

Kép

ja vettünk ülést!


Kép

fanna3
 
 


Niki: Igen, ma vagyunk 2 hónaposak, köszi! :D :D

Judit: Már jobban vagyok. Makacs pirim van. :D :D
A derekam nekem is fáj mostanában....nem csak vasalás közben. :?

Kata: Valamit nagyon akartam mondani....de elfelejtettem....Na, majd töröm a fejem...
jaimee1
 
 


Á-á-á! Még mindíg az elöző oldalt olvasom!

Niki! Nemsokára (még ma) leírom a muffin receptjét.

Judit! Ha gondoljátok és Szolnokon jártok, akkor én el tudom vinni a mézet Kecskemétre. Most febr. megyek 15-én, 22, márc. 7,8.

Anna! Nem vettünk sportkocsit, mert most még jó a pegperegonk, még rá tudom cipzározni a tetejét is. Nyárra meg egy szülőkaros triciklit újítunk be. Virslit egyéves kora óta kap. A Kaisers-nek van pulykavirslije, az jó puha, 6 db van egy csomagban, azt nagyon szereti. Vettem neki Norbisat is :oops: , hogy abban jó sok hús van, de az meg elég kemény volt. Amire még most rákapott: Szole-Met Croko Kid kölyöksonka. Ez is elég nagy hústartalmú.

Na még olvasok, aztán jövök.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 

 
 

Na, ha tudom ennyi van hátra, akkor mindent végigolvastam volna.

Anna! Annyira gyönyörű Nimi! És végre te is látható vagy! Gratula az autósüléshez!
Ez a harapós korszak nekünk is volt, most a csípésesnél járunk!
Hát sajna ennek a virslinek én sem örülök, mert tartósítószer is van benne. De sajna (már lehet írtam, akkor bocsi) Balázs nagyon önnállósodik, egyedül eszik, na nem kanalat kell elképzelni. :lol: Mindent apró falatra kell vágni. Ma már a kigyóuborkát próbálgatta. Szóval a menű úgy néz ki, hogy pl. levesből a zöldség, hús, tészta a tányérján. A zöldborsót is nagyon szereti, meg a főtt répát.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Rékának boldog hófordulót!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Haj :)

Erika, ehh... Csodás óvónőtök van :? De le merném fogadni, hogy inkább nézi a koszos gyereket, minthogy megmosdassa az oviban.
Tündériek a gyerkőcök, az jó, ha jó testvérek :D

Judit, nekem inkább a lakások belső elrendezésével van problémám :roll: :) Ha mán ennyi enerdzsit belefeccöltek, jól használhatóra is megcsinálhatták volna... Ha valami csoda folytán tudnánk ott lakást venni, tuti, hogy átvariáltatnék pár falat :)
Gratu a majdnemmásodikfoghoz! :D Nameg az új, hasznos szavakhoz :wink:
Fertőzésveszély? Átvitt, vagy valós értelemben? :oops:

Jaimee, vonalót nemazé montamte! :D Csak fitogtattam, hogy a látszattal ellentétben nem csak bamba, szemfüles is tudok lenni :mrgreen:
Hát akkor, mááááma is Boldog Második Hófordulót Rékának! :lol: És ahogy a vonalzód áll, holnapra is :wink: :lol:

Mosogatni én is szeretek! Az egyetlen házimunka, amit tényleg szívesen megcsinálok :) A vasalásról viszont lemondtam :oops: Talán egyszer újraélesztem...
Takarítással én is úgy vagyok, mint Szilbee...akkor vagyok nyugodt, ha én csinálom :oops: De 2-3 gyerekkel lehet én is bevállalok egy takarítónénit :)

Kata, köszi a pörgős tippet :) Egyelőre kielégíti a forgószék :lol:

Niki, itt a térkép :)

Ditke, igen, úgy tűnik rendbejött Bogyóm szeme :) Nem váladékozik már.
Jah, börzézni tényleg úgy lehet érdemes, ahogy Judit írta: előre kiszámolt zsével :lol: Én sem akarom elkölteni a havi bevételünket, most még egyelőre kíváncsiságból szeretnék elmenni (még nem voltam).

Szilbee, dejóóóó :D Márminthogy Dávidon csak ennyire jött ki a himlő... Ne is rosszabbodjon! :)

Szamóca, úgy elképzeltem a hamicsipegetést...olyan aranyos lehet :lol:

Katlina, az utolsó képen mit csinált Robika, amit sikerült elkapni? :lol: A nagyfiú, hogy ácsingózik a járókában :D

Fanna, egészségedre a mercite :mrgreen: Ahányszor csak látom Nimit, mindig megállapítom, hogy nagy szívtipró lesz a kislegényből :lol: Szép gyerek, nah. Kipróbáltátok a Zúj ülést?

Olga, jó sok mindent eszik Balázs! Nem lesz gond az élelmezésével :)

Annaluci mostanában kiskutyásat játszik...amit beletesz a szájába, ráharap a négy fogával és pár másodpercig így tartja – kéz nélkül :D Hja, és imádja a Coca-Cola-s automatás reklámot (gondolom elsősorban a zene miatt), úgyhogy vasárnap megnézzük azt a Happiness Factory filmecskét :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Haligali!!!


Anna, Nimiről nagyon jók a képek, olyan szép!!! És amikor mosolyog!!! :D :D

Ditke, dokinál mi hír?

Erika, majd írj, hogyan alakulnak az éjjelek!

Judit, majd Budára megyünk, apának kötelező továbbképzése lesz, és a Bíróképző Akadémián fogunk aludni. Gyakrolatilag wellness hotelszínvonalú, medencével, pezsifürdővel, gyönyörű szobákkal, és felkészültek a családosokra is, kiságy, stb. Csak nekem kell fzetni a szállásért-kajáért, úgyhgy gondoltuk, ezt nem hagyjuk ki!
Ja, és a babaruha-börze: félek elmenni, ha én oda beszabadulnék....!!!!

Szilbee! Mizujs? Dávidnak továbbra is jó a kedve?
Leventének van kedvenc meséje?

Erika, boldog hófordulót Réka babának!

Judit, lecsúsztam a Pilatesről... Majd egy hét múlva....

Katlina, nagyon édes Robika, olyan rég láttuk!
MI is úgy tűntünk el éjfélkor a színről, ahogy ti fogtok! Ja, és nekünk is bézs-bordó volt a dekoráció! NAgyon szép, mutatós lesz biztosan! de izgi!!! És fátyol, kiegészítők?
Sikerült zenét szereznetek? nekem csak dololászós változatban van mega R&J...
Van valami hír a vérvétel eredményéről?

Na, asszem vissza kell olvasnom...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


jah, igen!

ZSófi, néha én is elcsodálkozom, hogy pl. málnát 4 hós kortól adnak övegesben... De bevallom, az áfonyásat megkóstoltuk.. :oops: :oops: Nem lett baja! Ahgy te érzed, úgy add a kajcsikat!!! Ha az emmber óvatos, abból sosincs baj!

Judit, azért én is megbirkózom a lakással, csak a múltkor igencsak a végét járta az energiám-kedvem. De sosem takarított más helyettem, heyettünk. MErt PEti is sokszor besegít!! Nálam a legutálatosabb a mosogatás! AZt rém úúúúúútálom!

Na, a rövid távú memóriám nem valami jó...
nem tom, mit akartam még írni...
Nah, ha eszembe jut....

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Fanna!!

Nagyon szép kisfiad van!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


sziasztok.

Olga én élnék a lehetőséggel, ha Juditnak is jó!!!!!!!!!!!!!
22.-én fodrásznál leszek délelőtt, kb 9 től 11-ig. mert este megyünk bálba. ha nem ebbe az időpontban jössz, akkor nekem bármikor jó. Autóval közlekedek, és odamagyek ahova mondod.

Judit?????????????,

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Fanna!
nagyon szép ez a kislegény!

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Mátéról egy kép:

Kép

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Kép

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Köszke... :D


Tyűjjjjjjjjj az ilyen kukacos képeket naggggyon szeretem!!!!!!!!! :lol: ...!!!!!!!!!!!!

......mit fognak szólni pár év múlva a legények hozzááá....hehehe....

Judit!
Olvasom itten a coca kóla...hámmondom....ja de csak a reklám.... :oops: űhhhh

Ház......no...én épp rálátok majdneme...ottan biztos nem vennék...csak a környék miatt.....sztem elég lepukkantos...átlagéletkor 120 év.....+ fincsi kocsmák...+fincsi századeleji bolttal....szal.....no nem is ez alényeg...haenm a felső szinten ugyan nem lehetne mezítelen napozni...mert innen a 4.ről rálátni...na meg a látványképen ahol belül mutatja fajin a zöld ahogy az ablakon kilátni...csak ez nagggyon nem így van.....gondolom odarajzolták.....bár lehet 10 év múlva királyabb lesz minta a rózsadomb...fene tudja....azé én inkább a városra szavazok egyelőre.....meg 76 nm es 20 milla.....máshol is ennyi???? kemény.....ja meg ha véletlen vki ide akarna költözni csak mondom hg szeptemberben poloskajárás van... :D mikor az első évemet töltöttem velük...gáz volt mert életemben nem láttam poloskát...és milyen büdös. Szal egy éjjel 4 lapáttal vittem a wc-be.... :D no ha ezek után vki jön...szívesen látjuk!!!! :mrgreen: ...ha eltesznek láb alól ezért a reklámért...ugye hiányozni fogok??? :roll:

Olga!
Csipeget???? demegnézném!!!!!! Mikor mentek a foglalkoztató bölcsibe? Vagy már voltatok? Miis megyünk...csak még nem kértem időpontot....

fanna3
 
 


Ivett, hogy kigömbölyödött Máté :lol: Milyen édes ő is :D

Fanna, nekem mindenképpen :D Jah, a szép, nagy, lombos ződ fák nekünk is feltűntek, osztán ilyesmi nem rémlik arrafelé :mrgreen: Mert mi is szoktunk arra kocsikázni, új házakat lesegetni ajutóbó :) Nameg aszonnyák a honlapon, hogy karjnyújtásnyira a Zagyva...háááát, még madártávlatban is jó hosszú kar az :roll: A várost elérni is csak a hídon keresztül... nade ezt neked nem köll magyarázni :roll: Szal a terveket én is szívesen nézegessem, de jó vagyunk mi itt is :D Csak ne lenne kicsi ez a lakás...maradnék szívesen. Monnyuk egy darabig még maradunk is :roll:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Ehehehe...látom kinézed belőlem a gondos anyát, aki kólát nyom a gyerekbe :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Fanna! ÓÓÓ de szép Nimi! :D De jó hogy már VÉGRE tettél magadról is... így legalább oldalról megismerlek, ha... ;)

Dorka! Miért kérded a mesét? Konkrétan úgy mese nincs, csak ilyenek, hogy.... Bambi, Kisvakond, Teszvesz város, Thomas, Bob az ezermester (vagy mi.. ), Nemo ... ööö most nem jut több az eszembe...

Pettyek jól vannak... vagy leginkább nem vannak... olyan mintha hirtelen elvágták volna a pettyeződést... tizet ha meg tudtam számolni... Ami volt az is kifakadt már. :) Azé még lesegetem, hogy lesznek e még ... de nem hiszem... 8)
szilbee
 
 


Hehe...működik a vonalzim. :D De azért odaírtam a szülinapot, bizti, ami bizti.
jaimee1
 
 


Fanna: Nálunk is volt annó poloska. De mi megálltunk egy lapátnyinál. Per hét. (Bacsó Nándor utca, a Plusznál...) De ez is marha sok volt. Mivel semmitől sem undorodom jobban, mint a poloskától. Hamarabb megcsókolok egy békát és megsimizek egy pókot, stb....
jaimee1
 
 


Dorka: Mosogatógépre gondoltál már? nem mintha nekünk lenne....de tesómnál szuperül működik, két gyerek mellett imáikba foglalják. Mondjuk, nem volt olcsó...

Takarítónő? Hát ahogy magam ismerem, előző nap kitakarítanék,ahogy jön a takarítónő, hogy ne égjen a kép a kosz miatt. Elmosogatnék, kimosnék, ilyenek...

Na megyek. Réka kajás.
jaimee1
 
 


Jaimee!
No közös vonásunk... :lol: én is kitakarítanék.......de azért ez így elég gáz neeeeeeem??? :lol:
Bódog Hóferdülőt!!

Szilbee!
Dávidnak van hőemelkedése? Szegénke de jól bírja!...Legalább túl lesz az egész családosod.... :roll:

fanna3
 
 


Olga Erika ment mail, aztán jövök a többieknek is írni!
Menek fürödni...1 óra és itt vagyok.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Fanna: De. Eléggé, szó ami szó....

:D Én meg megyek petyót cserélni. Mármint Rékán.
jaimee1
 
 


Egy "picikét" rosszul érzem magam ebben a takarítás témában, lehet, jobb lett volna, ha hallgatok. De nem akarom most emiatt sem kevesebbnek, sem rosszabnak érezni magam, hogy nem teljesen szakadok meg a házimunkában. Legfeljebb a kedvem lett pocsék.

De ettől függetlenül Rékának boldog hófordulót. És Anna, Nimi olyan nagynak tűnik nekem, még Jázminhoz képest is. :shock:

Ivett, Máté is milyen kis hurkás.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szami: Nem tudom, mit írtál, majd visszaolvasok, :oops: :oops: :oops: de a mi kérónk 70 m2 és egy babánk van. Ide minek takarítónő? Ne érezd magad rosszul, nem azért írtam ám! :wink:
jaimee1
 
 


Ettől függetlenül? Azért köszi!
jaimee1
 
 


Jaimee, a rossz kedvemtől függetlenül.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szami: Ne érezd rosszul Magad! Az a lényeg, hogy Neked jó így.
De én is úgy vagyok vele, mint Jaimee és Fanna, kitakarítanék előtte, hogy ne égjen a pofám. Nem szeretem csináli a házimunkát, de muszáj. Bár ha találnék valaikit, aki 2000 Ft-ért ennyi mindent megcsinál, lehet kísértésbe esnék.
Múltkor nem írtam, de Jázmin csodaszép.

Fanna: Nimi nagyon szép fiúcska. Biztos már írtad máskor, de Ti szopiztok még?

Ivett: Máté is szépséges.

Balwin Judit: Köszi a térképet. Valóban nem a legjobb a környék. Bár mi nem gondolkodunk költözésen, nemrég lakunk itt és ez a ház már elég nagy négyünknek. Sőt remélem esetleg majd egy harmadik baba is elfér.

Jaimee: Bacsón laktok? Szoktunk arra sétálni, öcsém a Waldorf Iskolába jár.

Voltam este a Csernus előadáson. Nem szeretem, de jó volt az előadás.

Szerintem ma már nem jövök, álmos vagyok.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Hali! :D

Erika!

De szípek vagytok! Húú micsoda vasgyúró kisfiad van. Tényleg nagyon édeik az együttalvós képen.

BBJudit!

Én is úgy vagyok főzés terén sok mindennel mint TE, sajna sok mindent nemtok megcsinálni mert csak én enném.

Kiccsaládom igénye kimerül a Bolognai spagetti, Lasagne, borsópörkölt, gyros, valamint rántott csirke vagy p. mell. Pár hete megcsináltam életem első paella-ját (vagy hogy kell írni :oops: ) ja ! tengergyümölcseivel. Hát valami isteni lett.

Katlina!

De szép és romantikus esküvő lesz. Az a gyertyafényes ötlet hát nagyon tetszik.
De jó lesz Neked!

Fanna!

Naon szépséges pasi a fiad!
Te meg, hoyg milyen csini csaj vagy! :shock:

Ivett!

Jaj de drága Máté! És mekkora már. :oops:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kép

Kép

Ilyen volt a Mi termünk 2006-ban.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati!
de szép volt!!!!!!!!!

csak gyorsan egy kép vagyis kettő

ilyen lesz a rucija az ovis farsangon a csajszinak Kép


Kép

Kép
kbernadett
 
 


Ehehehe...hát sztem én is felporszívóznék a takarítónő előtt... :lol: Én azt szoktam a leginkább elhanyagolni :oops: Utálom előkotorni a szekrényből...ha mán a kezemben van, semmi gond :mrgreen:

Szamóca, nemán! Senki sem rosszindulatból írta, amit írt. Semmi felróható nincs abban, ha segítséget veszel igénybe. Egészségedre :) Több idő jut a családra :) Mi fele alapterületen élünk, mint Jaimee-ék, szintén egy gyerekkel... ide azé gáz lenne (rám nézve), ha takarítónőt fogadnék :wink: Viszont anyumkámékhoz nem bánnám, ha járna valaki...2 szintes nagy ház, macskával (macskaszőrrel), és csak anyum tartja rendben, az operált csípőjével.

Kati, defajin! Hol volt ez?

Judit, letelt az egy óra :mrgreen:

Nézem a nagy fagyit...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Köszke Betti!

Bár kicsi a kép de azért látni, hoyg nagyon jól érzi magát a ruciban. Emlékszem én is amikor Beatrix kicsi volt de tudott feszíteni a farsangi szerkókban. Az idén kalóz lesz ( az egész osztály).
Na majd Szonja.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


BAlwin!

A szecska elején a kollégiumban. Gyermekváros vagy miaz :oops:

Én meg vártam a Született feleségeteket. :(

Na jóccakát!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Szamóca, ne hülyéskedj, nehogy itt rosszul érezd magad!!!
Én mindig ámulok, hogy te a három gyerkőccel mi mindenre odafigyelsz, és mennyi mindent csinálsz: kezdve onnan, hogy tavaszi hangulatot varázsolsz a házatokba, Mátéval tanulsz, vendégeket fogadsz, babaúszásra jártok; ápolod a gyerekeket, ha betegek, minden szavadból kitűnik, hogy a családodért élsz!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szép estét Mindenkinek!

Szamóca: Ha valaha egyszer terhes leszek, tutira lesz takarítónőm. Előrébb hoztam az időt. Sőt a vasalást is kiadom bérbe. A nagytakarításokat is, ugyanis én a világon a legeslegjobban ablakot utálok takarítani. Amikor én kicsi voltam, nekünk otthon is jött egy néni minden héten. Az volt a lényeg, hogy legalább nagyjából rend legyen. A szomszédunkban egy kb. 130 m2-es házat 2000Ft-ért takarít egy néni, annyi pénzért.. tök jó.

Betti: Nagyon jó az új avatarod. Jól áll ez a szőkés haj. Ha meglátom a képeteket, mindíg azt hiszem, hogy süt a nap. :lol: Bettike csini lesz :lol:

Kati: de nagyon szép volt az esküvőtök helyszíne! Hol volt?

Fanna: Nimi nagyon jó pasi. Hová lesz az első út az autósülésben?
szolkata
 
 


Niki: ott laktunk, pont a sulira nézett az ablakunk. Jó kis csendes kéró volt, nagyon szerettünk ott lakni. Vissza is mennénk arra a környékre, de felkapott lett, méregdrága arra minden, ahogy hallom...

Betti: Kigúvadt a szemem.....de nagyon klassz a rucija Bettinek. :D

Senki meg sem dícséri a vonalzómat?

Kati: Hű, gyönyörű volt a terem... :D Hol is volt ez? Nálam még nem késő. Itt vagyok ugye, pártában.... :D

Szami: Visszaolvastam, egyetértek Dorkával.
jaimee1
 
 


Jamiee: Réka babának boldog hófordulót!

Szilbee: örülök, hogy jó kedved van, mert persze a fiúk is jól vannak. :lol: És tudom, hogy nem válaszoltam egy, még régen feltett kérdésedre (hol tartok a ciklusomban), de folyamatosan azon gondolkodom, mi lenne jó. Most úgy gondolom, hogy - más topicokat olvasva, ahol egymást lovalják hónapokon keresztül - ha nem mondom meg. Úgy is rögtön megírnám, ha lenne valami. Persze tudom, kedvességből kérdezted,meg figyelmességből, és bocsi, hogy csak most válaszolok. És például az is lehet, hogy nem is lehet másik gyerekünk, és most abba is beletörődtem, hogy szeptembertől ovi, nekem meg vissza dolgozni.
szolkata
 
 


Jamiee: de, de, de annyira jó lett a vonalzód :lol:
szolkata
 
 


próbálok képet felrakni...

Kép
szolkata
 
 


hopp, és tudja, és tudja... :lol: de ügyes vagyok :lol:
szolkata
 
 


Sziasztok!
Judit!
bocsesz már, ha rám vártál! Kisgizi nem akart beájulni, meg közben tátott szájjal lestem a nagyfogyit, oszt irígykedtem!

Szami!
Ebben semmi kivetnivaló nincs, ne izélj már!!!!!

kati!
nagyon szupi volt a termetek! A mienk is piros/bordó -fehér volt.
Én már két hete várom a született feleségeket, ha valakinek megvan valamelyik évad please. adok cserébe dr houset.

Szolkati!
Rólad is egy fotó! szuper! édesen mosolyog a kisfiad is!

Fanna!
Nimi nagyon sokat nőtt! És miylen helyes pasi! na ha már megvan az ülés akkor nincs kibúvó márciusban!!!! ha jól látom a corában vettétek, még az akciósakból?
poloska? hát az sem egy kedves állat! És miért van arra sok? miért szereti a helyet?

Niki!
Én most a könyvére vadászom, a barátnőm szerint naggyon jó, szóval próbálnám megvenni, de most az alexandrában elfogyott! Meg dr house balekját is.

Jaimee!
de nagyon szép a vonalzótok, és Rékának boldog hófordulót!

Ivett!
Máté is nagyon sokat nőtt! Paraméterei?

Évi!
Nagyon elvesztél!

Ildi!
valami komoly vevő ma?

fülbevalósoknak izenem nagyon szép darabok. Grétinek lassan fél éve benne van, amit belőttek, egyzserűen nem hajlandó megengedni, hoyg kicseréljem már mindent bevetettem ennek érdekében, de hajthatalan, szó szerint, ő rohan, én hajtom.

ha valaki még könnyű kocsiban gondolkodik, nagyon tudom ajánlani mienket, habár nem esernyő, de a piacon kapható legkönnyebb chicco ponee xs. beépített tálca, esővédő lábzsák.... imádom, és minden kocsiba befér!!!!!


Ja, még a kajákról akartam, hoyg azt olvastam, hogy pl. az eper magját mi nem tudjuk eltávolítani, meg a külső szőrös "héját" amit állítólag nagyüzemileg igen, sé ezért adható. mi is adtuk, nem lett semmi baj sem, szerencsére

Mosogatógép. nekünk van, és mindenkinek ajánlani tudom, nem olcsó, de nagyon hamar behozza az árát, nem beszélve az időről, amit nem azzal kell eltölteni. a mosogatásnál mégiscsak jobb, ha nem nekem kell belenyúlni a vízbe!

na kidobom, aztán olvasok tovább

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Dorka!
Kár, na majd a jövőhéten, aztán ha így haladsz, mehetünk egyzserre! :wink:
Mikor mentek? Gondolom Petinek ez már fix időpont! De szupi lesz nektek!
Babaruhabörze? neked is csak azt tudom ajánlani, amit Editnek. csak fix összeggel érdemes, amit előtte apával!!!! leegyeztet az ember láyna, a későbbi konfliktusokat elkerülvén (tapasztalat)

Szilbee!
de jó, hoyg nem jön ki több petty Déviden, már a hétvégre el is felejthetitek ezt a kórságot!

Betty!
Sorry, nekem rossz a szemem, semmit nem látok. minek öltözik? rakjál nagyobb képet please!

jaimee!
Mi az a piri? menzi? Nem nagyon ismerem a szlenget. ha egyáltalán az.

judit!
fertőzésveszélyre a turizás szenvedélyének megfertőződésére gondoltam, na jó bonyolult mondtot sikerült összerakni

Katlina!
Jó lesz ez a gyertyafény, és alatta a ~keringő fog szólni? Olyan lagziban már voltunk, ahol ez ment, csak nem árt hozzá tánctudás is, még a végén kiég a ruha!

Fanna!
HIÁNYOZNÁL!!!!

na megent kidobom, mert elvész a süllyesztőben!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


BBJ: Piri? Igen, mensi. Babaneten ragadt rám. Van a Piri, meg a barátja, a Barna. Egyiket sem szereti nagyon, aki babát szeretne. :D

A fülbevalót ki lövi be? Kozmetikus? Védőnő?

Kata: Gyönyörűek vagytok. :D

Nem csinálsz vonalzót? Most nagyra vagyok, hogy nekem sikerült megreguláznom. :D Nem a ciklusosra gondolok, bár azt is elnézegetném...hanem csemetéset.
Még hogy nem lehet több gyereked, na persze.... :D :D

Köszönöm mindenkinek a hófordulós megemlékezéseket. :D
jaimee1
 
 


Hali!

Kép

Csak egy rövid hsz... :)

Szamóca! Ugyan már én ha csak fele annyira gondos anyuka és feleség lennék, mint te már örülnék... :lol:
A takaríttatásra visszatérve még, én azért is szeretem magam csinálni, mert akkor nem szólok bele állandóan a dolgokba... nekem ez az egyik rossz szokásom... :oops: Bár tudatosan próbálok rajta javítnai, de nem megy olyan egyszerűen... :oops:
szilbee
 
 


Kata! Az nem baj, ha kicsit most "feladod", mert akkor nem görcsölsz rajta annyira... ;) Könnyebben jön olyankor a baba...

No lépek kofízni... :D
szilbee
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Kati, nagyon szép volt a terem! Nekünk nem volt lakodalmunk (egyikőnk se akarta - s azóta se bántuk meg), "csak" egy ebéd a családdal. De a neten találtam egy képet, ahol lufik is vannak a dekorációban. Katlina, az ilyen nem tetszik?

Kép

Ti magatok készítitek el a dekorációt vagy valamilyen cég? És végül milyen lett a ruhád? Nem hoztál képet róla? Torta?

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Jaimee, nálunk mindkét lánynak a kozmetikusom lőtte be (a védőnőt hónapok óta nem is láttam... ). Mindketten 4 hónaposak voltak, de próbáltam úgy időzíteni, hogy mire a sapi kell, megszokják. Nálunk egyiknél sincs vele gond. A nagyszülőktől kapták: Anna a férjem, Jázmin az én szüleimtől. De ezek nem azok a kifejezett bébi fülbevalók, hanem egy mérettel nagyobbak. Amit a kozmetikus belőtt, azt 3-4 hét múlva lehetett cserélni a véglegesre.

Mosogatógép: szerintem is áldás, de megéri jobb minőségűre beruházni, ami HALK!!! (vagy beépíthető...)

Kata, a Te fiad és kelendő lesz a lányoknál :lol: Neked meg jó szemüveged van...

Szilbee, hogy repül az idő! Lassan egészséges lesz a család, de jó! Ennek örömére teszek két képét, amivel a tavaszt várjuk:
Az első a tavasz tündérünk:

Kép

Ez pedig a tavaszváró ablak:
Kép

Máté ma Halász Judit koncertre megy, jó lesz neki. :D Mi meg Gekkózunk délután Jázminnal, aztán este tervezgetés. Holnap megyünk az ügyvédhez, megbeszélni a szerződés részleteit.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


De szép! :D Az anygyalkát is te csináltad??
szilbee
 
 


No teszek már egy pár képet, most hogy van egy pötty időm...

Az én baris kisebbik csemetém Nagyon betegnek néz ki, nem? ;) És a pöttyök még elkezdtek leszáradni + azóta se jött elő több neki. :D
Levente a Micivel.
Itt pedig nagyfiúsan alszik.
szilbee
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?