Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt mindenkinek :!: :!: :!:

Kata
De igen ő az.
Neked milyen tapasztalatod van?
Az első csemetémet nem nála szültem úgyhogy élesben nem tudom milyen. De én nagyon bízom benne.

Nektek is kellett szájon át utro-t szedni?

Képzeljétek tegnap azt hallottam hogy ha sok grapefruitot eszünk könnyebben leszünk várandósak. :shock: :shock: :shock:

Én azt hiszem kipróbálom, baj nem lehet belőle :D :D :D

Zsuzska
Mi egyszerre tesztelünk? Én nagyon szorítok neked :lol: :lol:

Ladiva
Én is nagyon sajnálom, sajnos tudom én is milyen érzés. Egyébként fagyi babátok nincsen?

Kellemes hétvégét mindenkinek, mi nem leszünk itthon hétvégén úgyhogy én hétfőn jövök.
Vendég
 


Jó reggelt!

Most hívtak az intézetből és 7 biztosan megtermékenyült :lol: Hétfőn kell mennem 10-re, mostmár ez is tuti.

Kriszta,
nem ismerem, mert csak 3x voltam nála, utoljára majdnem egy éve, amikor átküldött a S. dokihoz. Az első két alkalommal nagyon szimpatikus volt, de a 3-nál vagy rossz napja volt, vagy nem tudom mi, de akkor kicsit bántónak éreztem.

Nekem 3x3 utrót kell használnom egy nap és úgy, hogy 3x2 dugdosva, 3x1 szájon át. Tanár úr mondta ezt, mert így egyenletesebben oszlik szét a progi.

i.kata
 
 


Nekünk nem lett fagyi babánk. Kata, szuper a 7 kis embriócska! Ebből még fagyi baba is lesz!!! Gratulálok és szorítok!

Kriszti, nekem az utrót úgy mondta Tanár úr, hogy 3x2 hüvelyen át és 3x1 szájon át. Ezt lehet így is és úgy is szedni.
Vendég
 

 
 

Ladiva,
köszi! Akkor 3 hónap múlva mehettek megint lombikozni, vagy hogy van ez?

i.kata
 
 


Hát azért több mint három hónap múlva. A várólista továbbra is él, és bár rajta vagyunk újra, a legközelebbi időpont olyan május környékén lesz, bár biztosan fog egy picit csúszni is. Ez akárhogy is nézem, kb. fél év. Addig marad a spontánodás, vagy pedig a következő lombik előtt egy saját finanszírozásút is be lehetne vállalni. Ez azonban nagyon sok lemondással járna, hiszen nem kevés összeg. Ne érts félre, nem vagyunk gazdagok és ez az összeg igencsak megviselne minket, de mindenesetre elgondolkodunk rajta, megnézzük, hogy miről kell és miről tudunk lemondani a cél érdekében. Közel sem biztos, hogy be tudnánk vállalni. De az a gondolat, hogy félévente kapunk esélyt a TB-től arra, hogy babánk legyen, az nagyon elkeserít, emiatt gondoltunk a saját finanszírozásúra. Ráadásul a spontánnak nagyon kicsi az esélye nálunk a párom katonácskái miatt. Bár csodák mindig történhetnek és én ebben is bízom. Hátha...

Mindenesetre nektek nagyon drukkolok, aztán pozitív teszttel gyere ám!
Vendég
 


Ladiva,
megértelek. Fél év várakozás az rengeteg! Ha nekünk nem sikerül, nekünk is megerőltető lenne anyagilag egy saját finanszírozású lombik. Tegnap volt egy nő, akinek a 9.lombik programja van most és mondta, hogy 472e Ft csak a beavatkozásés még erre jönnek a gyógyszerek. Leesett az állam, valamiért kevesebbre gondoltam, mondjuk olyan 200-ra. :oops:
Szerintem azért van remény spontán babára is, ne adjátok fel azt se!

i.kata
 
 


Szaisztok!

Feleség!
Tök jó, hogy egyszerre tesztelünk :wink: :lol:
NAgyon drukkolok én is Neked :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

KAta!
Hajrá hétfő :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ladiva, Dezsina, Kriszta,
ha holnap 10-re megyek a beültire, akkor reggel még használjak utrót? Olyan 6 körül szoktam betenni, hogy utána még tudjak vele feküdni.

i.kata
 
 


Kata, szerintem ne tegyél be utrót, viszont vigyél magaddal, mert a beülti után berakják majd neked. Én legalábbis így gondolom, nekem így volt. Az egyetlen különbség az volt, hogy én reggel hétre mentem, nem tízre. De hidd el, nem ettől az utró adagtól fog eldőlni a siker, ezen aztán már végképp ne izgulj.
Vendég
 


Ladiva,
köszi! Nagyon izgulok, hogy sikerüljön :oops:

i.kata
 
 


Kata!
Egy kalappal holnapra!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kata
Én is tízre mentem és nem kell reggel betenned az utrot. Ők teszik be. Szorítok neked. És a kicsi csemetéiteknek. Az altatás simán ment?

Nekem is így mondták az utrot de én korábban nagyon rosszul voltam amikor szájon át kellett szednem. Érdekes most semmi bajom nincsen tőle.

Halottam olyat is akinek csak úgy szívódott fel ha szájon át kapta. És ez véletlenül derült ki.

Már csak egy hét :D :D :D
Izgulok
Vendég
 


Kriszta,
simán ment az alatás. Ahogy visszavittek a szobáb, teljesen magamhoz tértem és aludni sem tudtam. Mondjuk iszonyatosan fájt is. Ami nagyon zavar, hogy péntek óta ugyan jócskán enyhült a fájdalom, de nagyon fel vagyok fújódva. MOndjuk ez lehet az utrótól is.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Kata, mi újság? Meg volt a beülti ? Hogy vagy ?
Bocsi, de a hétvégénk nagyon zsúfolt volt, azért nem jelentkeztem.
Kriszta, Zsuzska hanyadikán teszteltek ?
Ladiva, fel a fejjel !!! Nekem is van egy ismerősöm, aki 9. vagy 11. lombiknál jár, és saját maguk fizetik már. De bírom benne a nagy kitartást !
Dezsina, merre vagy ?
wepe
 
 


Sziasztok!

2 gyönyörűséggel a pocimban jelentkezem:-)
Úgy alakult, hogy volt 2 nagyon tuti embrink és egy 3., ami nem volt annyira tuti. Beszélgettek, hogy mi legyen azzal, met azt nem fagyasztják le, viszont még túl fiatal is lennék 3-hoz. Beszélgettünk párommal és ő nagyon félt attól, ha 3 kapok vissza, nehogy megtapadjon mind3. Úgyhogy mondtam, hogy legyen a 2 tuti.
Szóval a 7 kis embrinkből csak ez a 2 gyönyörűségünk maradt.

i.kata
 
 


Kata!
gratulálok! :!:
Nagyon szép a sztárfotó is :D
akkor most pocisimi és nyugi! :wink:
dezsina
 
 


Kriszta!
drukkhegyek!!!! :lol:

Ladiva!
én elöször addig szedtem, amig a Tanárúr mondta. Aztán addig, amig megcsináltam a nega tesztet. A 4.re már kiokosodik az ember... :(
dezsina
 
 


Kata, gratulálok! Drukkolok, hogy sikerüljön! És most pihizgess, amennyit csak tudsz.

Annyira szomorú, hogy valakik már túl mindenen a 9. lombikoknál tartanak. Azért remélem, hogy ennyi sikertelenség nem fog érni és már a következő sikerülni fog.

Dezsina, én úgy döntöttem, hogy feleslegesen nem szedem tovább a gyógyszereket. Szombathoz két hete volt a beülti, de már most vasárnap meg is jött, úgyhogy szombaton abbahagytam a gyógyszereket. Előtte azért teszteltem még egyet, de az is negatív lett, így nem volt lelkiismeretfurdalásom.
Vendég
 


Ladiva!
jól tetted szerintem. Ha megjött, akkor tényleg nincs értelme :( nagyon sajnálom, hogy nem sikeredett! De a kövi fog :!: :wink:

Hát... 9 lombik! azt hiszem én nem csinálnám (de megsúgom, hogy csak anyagi okok miatt) 8)

Wepe!
hétvégén én sem bírok jönni... mindig van valami :)
dezsina
 
 


Csajok,
köszi a drukkokat! Ahogy megkaptam a képet ott bent a műtőben,elkezdtek potyogni a könnyeim, mintha csak azt mondták volna, gratulálunk ön terhes. :oops: S.doki kérezteis, mi a baj? Mondtam hogy csak örömkönnyek :lol:

Hát az a 9 tényleg rengeteg.
Ma volt egy csajszi, akivel többször találkoztam múlthéten a vizsgálatokon. Ő kint él Svédországban és hazajött lombikozni, mert kint 2 év a várólista :shock: . Itthon viszont nincs tb-je, így szegény fizetős volt. 2 év csak várakozás...nagyon durva! Szegény mesélte, hogy tavaly sok haláleset volt a családjában és az örökségét fordítja a lombikra.

i.kata
 
 


Jóisten! Két év ott a várólista?? Hát ott vajon ennyi meddő pár van vagy sokkal szigorúbbak a szabályok? Én ezt a kb. fél évet is soknak tartom. Remélem, hogy valami változtatást terveznek a szabályozásban, mert ez így nem igazán kerek.
Vendég
 


Ladiva,
nekem is hasonló volt a reakcióm, amikor meghallottam a 2 évet. Amúgy ma sem volt fent tömegnyomor, mert ma is csak 2 vagy 3 leszívás volt. Máskor állítólag tele szoktak fent is lenni.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Ladiva!
Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze, de a következő biztosan sikerül.

Mikor mi voltunk, akkor februárban azt mondták, hogy augusztusban mehetünk és már júniusban rám szóltak, hogy mehetünk. 2x meg novembert mondtak, és szeptemberre már volt hely. Úgyhogy biztos Ti is hamarabb sorra kerültök.

Egyébként a múltkor olvastam valahol, hogy sok külföldi jön ide, mert még önerőből is jóval olcsóbb mint máshol. És sajnos ezért lesz egyre hosszabb a várakozás is, mert ugye nem úgy van, hogy az itt élők először és ha marad hely, akkor a kintiek, pedig így kellene.

Érdekes, amit az utróval írtok. Nekem nem kellett előre szedni, hanem a beülti után rakták fel először, és szájon át egyáltalán nem is szedtem. Úgy látszik, mindig változtatnak valamin.

Zsuzska!
Ha nem jön össze spontán, akkor ne halogassátok tovább januárnál. Mi sajnos sok évet elfecséreltünk, mivel nem volt különösebb bajunk, mindig hittem, hogy összejön spontán is, aztán nem jött. Ma már tudom, hogy előbb kellett volna mennünk.

Kriszta és Kata!
Megy a drukk ezerrel. Kata, amikor én voltam leszíváson akkor teltház volt, hatan voltunk.

Wepe!
Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit mondanak Neked jövőhéten. Biztos lesz megnyugtató megoldás. :P :P :P

És persze minden spontánoskodónak drukkhegyek.

Sziasztok
Lilla
Vendég
 


Sziasztok!

Kata
Nekem ugyanígy volt, azt mondták nyugodtan szedhetek espumisant. És hogy pár korty vörösbor még jót is tehet.

Teljesen más érzés most mint előzőleg, most nagyon jól vagyok csak annyit érzek hogy nagyon sok energiám van, ami az elmúlt időben nem volt. Egyebet nem érzek. Remélem ez nem jelent rosszat.

Tényleg elgondolkodtató hogy külföldön miért így mennek a dolgok.

Ladiva
Azt gondolom, hogy ha egy kicsit az ünnepekkel lesztek elfoglalva és az ember nem is gondolná, akkor biztos hogy sikerül. Én szorítok.
Vendég
 


Wepe!
Az a helyzet, hogy bevallom, én már teszteltem :oops: :oops: :oops: :oops:
És pozi lett.... de nem tudok örülni neki.... már jártam úgy, hogy pecsételés miatt lett + tesztem..... bár most nem pecsételek, de olyan mensisen fáj a hasam :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ez a reggeli: Kép

Ez az esti: Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska ez azért szerintem nem semmi. :lol: :lol: :lol: Én biztos örülnék neki. De szerintem a holnap reggeli már biztos lehet nem?
Mindenképp jelentkezz én nagyon szurkolok.
Nagyon izgi :shock:
Vendég
 


Zsuzska,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez egyszerűen SZUPER!
Csinálj holnap egy újabb tesztet, de még jobb lenne, ha szerdán csinálnád, mert ha tényleg van baba, akkor erősebb lesz szerdára a csík. Úgy tudom 2 naponta, vagy 1,5 naponta duplázódik a hcg szint.
Jújj, nagyon izgulok érted!

i.kata
 
 


Zsuzska,
ma még csak a 24. napon vagy, nem? Őrülten korai volt még a teszt, nem? Ha már ma pozitív lett, akkor a 28. napra már határozott vonalnak kell lennie.

i.kata
 
 


Zsuzska,
most vizslatom a teszteket és ha már a reggelin is ott a halvány csík, a délutánin meg erősebb, akkor nem véletlen!

i.kata
 
 


Zsuzska,
gyere az újabb teszteddel, mert én már tűkön ülök (az ikreimmel) :lol:

i.kata
 
 


Jaj, lányok, olyan aranyosak vagytok, reggeliből hármat is csináltam és mind csont negatív lett :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dec. 8-án megyünk konzultációra és megbeszéljük az inszemet..... ez van :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
csinálj egyet 2 nap múlva, hátha. Nem lehet véletlen, hogy 2 teszt is pozitív lett!
Én még reménykedek.

i.kata
 
 


sziasztok!

Zsuzska!
:shock: nem értem. ez annyira pozitivnek hat :shock: Milyen teszt volt a tegnapi és milyen a mai :?:

Kriszta!
drukkhegyek :!: :!: :!: :wink:

Ladiva!
:wink:

Kata!
drukkok :!: :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilla!
szerintem aki nem tb-s, annak nincs sorszám, tehát nem tolja ki a mifélénket... :roll: hiszen a sorszám azért van, mert a tb csak egy bizonyos mennyiségű beültetést támogat. Ezt a keretet pedig nem lehet túllépni.

Wepe!
:)
dezsina
 
 


Csajok, direkt ugyanazokat csináltam.... egy vizeletbe mártósat és egy lepisilőset, mindkettő 10-es erősségű volt. Ez van, valami miatt nem akart velünk maradni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dezsina,
most veszem csak észre, hogy 1 nap különbséggel van a születésnapunk :lol:

i.kata
 
 


Kriszta, Kata!
Drukkhegyek :lol: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
a 10-es tesztekről én azt hallottam, hogy nagyon nem megbízhatóak. A tegnapi is 10-es volt?

i.kata
 
 


Igen, mindegyik.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,
akkor ne éld bele magad, és szerintem 2 nap múlva tesztelj egy 25-össel, mert azok megbízhatóbbak.
Annyira együttérzek veled. Nekem a 3. inszem után volt egy halvány pozitív tesztem 25-ös teszttel és másnap már nega volt. :cry:

i.kata
 
 


Érdekesek ezek a tesztek. Én azt hallottam, hogy minél kisebb az érzékenysége egy tesztnek, annál megbízhatóbbak, tehát a 10-es elméletileg a legérzékenyebb és legjobb. Dehát most már elbizonytalanítottatok.

Mindenesetre Zsuzska, még várj egy-két napot, had duplázódjanak azok a hormonok és akkor tesztelj még egyet. Drukkolok!

Lilla, a következő mensinél majd elmegyünk konzultációra, aztán meglátjuk, hogy mit saccol be Tanárúr lehetséges időpontnak. Hiszem, hogy a következő sikerülni fog. Addig is nyalogatom a sebeimet, és sorra látogatom a fodrászt, kozmetikust, barátnőimet egy kis figyelemelterelés gyanánt. Ha terhes nem vagyok, legalább szép legyek. :P És igen, jönnek az ünnepek, lesz mivel foglalkozni, aztán már hipp-hopp el is telt egy hónap.

Kata, vigyázz magadra!!!
Vendég
 


Ladiva,
én úgy tudom, hogy a szervezetünkben alapból van egy minimális mennyiségű hcg, talán max.5, de mivel a 10-es túl érzékeny, ezért előfordulhat, hogy érzékeli a természetes hcg szintünket.

i.kata
 
 


Sziasztok,

tervezem, hogy otthonról is jelentkezem, de nem jön össze, és meló is elég sokkkkkoló :wink:
Zsuzska, sajnálom, hogy nem jött össze :cry: :cry: :cry:
Ne add fel, bizni kell :!: :!: :!: , mint ahogy Ladiva, és Dezsina is teszi, olyan jó példát adnak :arrow: nekem :D :D :D
Kata, neked mennek a szorítások ezerrel :!: :!: :!: Nagyon jó lett az első fotója :wink: Otton pihengetsz :?:
Feleség, hogy vagy :?:
Aki önerőből csinálja a programot, az nem tartozik bele a várólistába - én így tudom, mert mintha mondták volna :shock:
wepe
 
 


Kriszta, bocsi, hogy nem a neveden szólítottalak :oops: :oops:
És drukkolok, hogy a sok energiád bejöjjön :lol: :lol: :lol:
Tegnap találkoztam egy barátnőmmel, 11 hónapos kislánya van, de annyira aktív volt, és képzeljétek már úgy sétálgat, hogy én ilyet még nem láttam :)
Lilla, remélem, jól vagytok, és Kira baba szépen növöget :D :D :D
wepe
 
 


Wepe,
itthon leszek egész héten :lol:
Én is úgy tudom, hogy van egy havi kerete a tb-től az intézeteknek, és a fizetősök ettől teljesen függetlenül mennek.

i.kata
 
 


Kata!
és elötte egyel vagy utána :?: :D
dezsina
 
 


Dezsina,
egy nappal előtted ünneplem :lol: Engem nem a gólya hozott :wink:

i.kata
 
 


Kata!
akkor Mikibácsi hozzátok pontosan érkezett :D Tőlünk elkésett, mert a rénszarvasokon nem volt téligumi... :lol:

Zsuzska!
sajnálom, hogy nem volt jó a teszt. a 25-ös tesztek ezek szerint biztosabban kimutatják a terhességet. a 10-es tesztek pedig a hcg-t... :(
dezsina
 
 


Dezsina,
én 2 héttel későbbre voltam várható, de anyum kérte a szülés megindítását. Apum külföldön tanult, depressziós is lett a távolságtól és így előbb hazajöhetett és tovább volt a családdal. Hát igen, én már akkor is feláldoztam magam, hogy együtt lehessünk :lol:
Unokatesóm a kisfiával dec. 5-re van kiírva. Már szugeráltam a kiskrapekot így kívülről is, hogy legyen a szülinapos párom :wink:

i.kata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: