Új privát üzeneted érkezett!

Andi, az klassz lenne :wink:

Vagy még jobb lenne ha addig megszülnénk... :roll: :lol:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabci,Andi!

Egyikőtök sem akar szülni????? :lol: :lol: :lol:

Jól van nem csesztetlek titeket :lol: ...tudom milyen idegesítő tud lenni, hogy mindenki ezt kérdezi..
Tényleg elkezdtek már az ismerősök,családtagok kérdzetgetni,meg hivogatni?????

Már úgy várom tőletek az sms-t....ha kapok, minidg azt hiszem tőletek jött...
Kicsit át tudom még érzeni a szitut,hisz nemrég volt nekem is...izgulok értetek!!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Köszi Panni! :D

Én igenis akarok már szülni, de sajna nem ezen múlik...

Amúgy ma egyfolytában fájogatok, elég gyakran pár másodpercre, most kezdtem az órát figyelni kb 6-7 percenként... de ez még biztosan nem az.... ahhoz túl lightos... és pincurkám odabent ma még szinte meg sem moccant...talán délelőtt 1x...

jajj, de jó lenne, ha elkezdődne... :roll:

Lili úgyis mamázik ma, most jöttem a kozmetikustól....képzelhetitek mennyire vicces volt a gyantázás ekkora pocakkal, mikor az ember már alig bír megmozdulni... :oops: :lol:

Na szóval készenállok!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 

 
 

Ja, kérdésedre válaszolva, telefonon még nemigen hívogatnak (kivéve anyukám minden másnap, mintha nem tudná, hogy ő lesz az első akinek szólni fogok, ha szülni készülök). Viszont mivel mi falun lakunk, és itt mindenki ismer mindenkit, hát nem tudok úgy elmenni boltba, postára, pékségbe, henteshez, akárhova, hogy kb 10-en ne állítsanak meg, hogy jé, Te még egyben vagy???? Qrvára idegesítő már!!!! :evil:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Asszem a nyákdugóm egy részével találkoztam az előbb a wc-n... :shock:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Csajok! Ilyenkor senki nem olvas?

Jönnek a fájások, hol 5, hol 7 percre, erősödik, nemtom......
Zsuzsi azt mondta várjak még, hogy rendszeresebb legyen, de én nem akarok itthon megszülni, sztem lassan elindulunk....

Szorítsatok!!!!!!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


De én olvaslak!!! Bár segíteni nem tudok, még tanácsot adni sem. :cry: :cry:

Szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!
És irigykedem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jelentkezz, vagy küldj sms-t Pannynak!

Kép
p.andi
 
 


Gabci!

Sztem ebből ma szülés lesz(vagy már meg is szültél?? :wink: )

Drukkkkkkkkk!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hozom a jó hírt.... :wink:

Gabci megszült ma 20.20-kor :wink:
Alízka 3200gr-os,54cm és villámgyors volt a szülés.
A rakparton mentőt kellett hívni ,mert dugó volt és Gabcinak már tolofájásai voltak...
Mindketten jól vannak, a pici már szopizott is :wink:

És még Gabci írta hogyí Andinak drukkol!!!!

Gratulálok Gabcika!!!! :wink: :wink: :wink:

Andi,rajtad a sor :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Úr Isten! Ez tök izgi!!!
Mintha valahogy érezte volna Gabcika! A kis boszorkány! :lol:
Sokat emlegette, hogy nem akar autóban szülni, meg tegnap is a Zsuzsai tanácsa ellenére mégiscsak elindultak a kórházba!!

GRATULÁLOK GABCIKA!!! :P :P :P :P


Úgy érzem a hétfői közös ctg-re nincs már esélyem :?
Mondogatom a fiacskámnak, hogy most már ő jön!!
De még nem igyekszik kifelé!
Én meg próbálom nyugtatagatni magam és úgy csinálni mint aki éppen nem a megőrülés határán van :roll:

Tök jó Gabcikának! Remélem nem csak gyors, hanem könnyű is volt a szülés! A kiscsaj meg biztos édes! :P :P

Kép
p.andi
 
 


Gabica Gratulálok!!!
Írigy,írigy. :D :D
Pedig nekem még nagyon sok van.
Pont múlt héten beszéltük,hogy már gyereknapon babázni szeretne.Hát bejött!!! :lol:
Hát a szülésznőnek nem sok dolga akadt vele.
Mindenkinek ilyen villámgyors szülés kellenne. :)
S O K B O L D O G S Á G O T !
daniki
 
 


Andi!
Reméljük Te is hamar babázni fogsz.
Bár ilyenkor a napok nem akarnak eltelni.
KITARTÁS!
daniki
 
 


Valóban! Nem telnek a napok!
És hogy Panny régebbi kérdésére válaszoljak: sokan kérdezgetik, hogy mikor jön a baba. És én már nem szívesen mondogatom, hogy " óóóó, már bármikor jöhetne". :oops: :oops: :roll: :roll:
Jó lenne, egy kicsit nem ezen pörgetni az agyam!
De nehezen megy :shock: :shock: :? :? :x :x

Kép
p.andi
 
 


Andi!

Holnapra vagy kiírva és holnap van Gyerek nap is :wink: Sztem Marcika direkt gyerek napra akar téged meglepni :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Olika ma 2 hónapos :wink: :lol: :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


El bírnám képzelni a holnapi szülést :lol: :lol:
Többen is mondogatták már egymástól függetlenül :shock:
Lehet, hogy úgy is lesz? :shock:

Hihetetlen, hogy Olika már 2 hónapos. Hogy telnek a hetek-hónapok! Gratulálok a hónapfordulóhoz!! És megszámlálhatatlan sokat kívánok nektek így együtt! :P

Kép
p.andi
 
 


Köszi :wink:

Hát tényleg tuti lenne a holnapi szülésed...
Figyi,én az elsőt napra pontosan a kiírt napon szültem :wink: :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Háááát Panny!
Valószínű, hogy el kell hogy keserítselek téged is, de legfőképpen magunkat: nem érzek semmi extrát. Azon kívül, hogy feszül a hasam egész nap, nem fáj semmi.
Nem lesz ma ebből Marci :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
p.andi
 
 


Andi!
Majd jelentkezz mi volt a CTG-n.
Mutat -e valamit.
Reméljük most már hamarosan kibújik a kisfiad.Most jön a kánikula,hátha benn már nagyon melege lesz. :D
Megy a drukk!!!
Kriszta
daniki
 
 


Gabi!

Gratulálok én is! :-) Sok boldogságot a picihez! Ha jól számolgatom lassan már hazafelé tartotok!

Remélem otthon is minden rendben lesz majd! Lili hogy fogadta Alízt?

Andi! Sok-sok türelmet, ezek a napok már iszonyat lassan telnek, emlékszem én is! Nagyon drukkolok hogy hamarosan kibújjon már a Ti Marcitok is!

Panny, Boldog "hófordulót" Olinak. Nekem olyan érdekes érzésem van mindig. Olyan gyorsan telnek a hónapok. Marci lassan már 3 hónapos. Egyfelől úgy érzem hogy 3 hónap milyen kevés idő, másfelől viszont olyan mintha "ezer éve" velünk lenne Marci. Nem is emlékszem már hogy milyen is volt nélküle! :-) A szülés előtt egy csomószor attól féltem, hogy milyen lesz majd vele itthon, most meg már elképzelni nem tudnám, hogy milyen nélküle! :-)

Rita

mpuma
 
 


Andi!

Pedig úgy vártam tegnap egész nap az sms-det :wink:
Nem baj...tényleg nincs már sok hátra...mostmár bármikor kibújhat.Tudod,nekem is a kiírás utáni nap ment el a nyákdugó és köv.hajnalban meglett Olika :wink:

Rita!

Igen,én is érzem ezt.Már nem is emlékszem milyen volt Olika nélkül...vagyis persze hogy emlékszem csak fura...olyan mintha mindig is velünk lett volna...én is mindig mondom apának h el se tudom képzelni az életünket nélküle :wink:

Néha olyan kevés a 2 hónap,máskor meg azt érzem h tényleg röpül az idő....ahhoz képest h szinte most volt h Márk fiam született...és annak már lassan 6 éve lesz :shock: :shock:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


SZiasztok

Nagy nehezen idetaláltam :)

Köszööm szépen a gratulációkat és dícséreteket!

Gabcikának én is szívből gratulálok! Dugó köepén tolófájások! :shock: Fú de bepánikoltam volna.... :oops: Nagyon ügyesek voltatok!

Az én szüléstörténetemet itt lehet elolvasni:

http://grapes.freeblog.hu/archives/2008 ... 8_majus_9/

Szerencsére nekem sem volt nagyon elhúzódó szülésem. A szülészet teljesen fullon volt, tolófájásokkal kerültem csak át a szülőszobára és a Dokit is egy másik műtétről hívták le (szerencsére még azt hiszem nem kezdte el), hogy jó lenne ha kb most azonnal jönne mert már mindját kint van a baba feje :lol:

Most szopiproblémákkal küzdünk, mert a csecsemősöktől annyi segítséget kaptam ezzel kapcsolatban hogy "ez a gyerek nem fog tudni szopni" és mondták hogy fejjem és etessem üvegből..... Közben kiderült hogy igenis TUD szopni a lányom, úgyhogy elnézést de bekaphatja az összes csecsemős, engem annyira megríkattak mint régóta senki... (Pont akkor mikor jött be a Doki látogatni, teljesen kínos volt, de nem bírtam abbahagyni a sírást :oops: ) DE mivel 2 hete üvegből eszik már behisztizik a cicin, úgyhogy holnap jön hozzánk egy szopis tanácsdó és segít visszaszoktatni. Emélem menni fog.

Kép Kép
szõlõ
 
 


SZőlő,

Tényleg hülyék ezek a csecsemősök! Pár nap után kijelenteni, hogy a gyerek nem tud szopni, ez a legszemetebb dolog! Még jó, hogy nem dőltél be nekik, és nem adtad fel! Szuper kitartó vagy, szerintem is menni fog majd a dolog. Drukkolok nektek, ügyesek legyetek!

Marcinak is az elején egy kicsit nehezen ment a szopizás. Ő az elején nem is tudott a "szokásos" pózban szopni, csak a hónalj-tartásban. Nekünk is kellett pár nap mire rájöttünk, hogy neki csak így megy a szopizás. Most már persze úgy belejött, hogy bárhogyan tud enni! :-)

Szóval hajrá!!!!

Rita

mpuma
 
 


Sziasztok!

Még mindig itt vagyunk, egyben Marcival :lol:
Köszönöm a bátorítást. Igyekszem kitartani (más lehetőség híjján) :P
A ctg rendben volt ma is, holnap ctg és flow.

Szőlő, remélhetőleg holnap a szopis tanácsadó hozza a megoldást és minden jóra/jobbra fordul :) Hajrá Mazsi!!!

Gabcika, nem ma jöttetek haza? Ha lesz időd mesélj már részleteket a könyvbe illő kórházba indulásotokról
:shock: :?
(csak zárójelben, ma 3/4 2 körül lejött a szülőszobákhoz egy barna hajú lány+kispapa+nagypapa és a Tigyi Zsuzsinak mutattak meg egy síró kislány babát, nem Te/Ti voltál/voltatok egész véletlenül?)

Kép
p.andi
 
 


Sziasztok!

Nagyon gratulálok mindenkinek:)
REmélem ez a jó kis front, és a közel 40 fok meg is hozza azokat a tökmagokat, akiket már nagyon várnak. MI múlt héten majdnem szültünk szerdán, még jó, hogy nem volt nyitott a méhszáj :? kicsit magas volt a szívh frekvenciája, szóval 150 alatt nem dobogott a fiam szive :o ! Kicsit megijedtem, de aztán mégse....
Gabcika...gratula, és nagyon jó, hogy ez így alakult :lol:
Andim...nem is tudom, talán arra vár aMarcitok, hogy mindennel elvégezz otthon, mert ugye még ma is volt mit :) :lol: :lol: :lol: :D Mindenki jól van egyébként?

Üdv: Kriszta

Kép
tóth. kriszta
 
 


Sziasztok Csajok!

Csak bejelentkezem! Tegnap hazajöttünk, jól vagyunk, Alíz tüneményes, Lili féltékeny, nehéz most egy kicsit vele.... :(

De Andi, mi voltunk!!! :D
Úgy reméltem, hogy már Te is megszültél!!! Kitartást!!! Nagyon drukkolok, hogy minél előbb meglegyen!!!

Részletekkel majd jövök később, most várom a védőnőt, meg Alíz is engem :D

Puszi mindenkinek!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabcika!

De jó hogy otthon vagytok már :wink: és klassz hogy jöttél :wink:

Lilivel kapcsolatban nagyon megértelek...nálunk ugyanez van Krizsivel(tudod írtam :( )

Ha lesz egy kis időd írd meg nekünk a kalandos szülésed :wink:

puszi!!!!

Szőlő!

Tényleg némelyik csecsemős egy agyrém volt sztem is :evil:
Nagyon ügyes vagy és kitartó,sikerülni fog!!!!!!
Biztosan fog segíteni a szopi tanácsadó!!Ne add fel!!!

Rita!

Nálunk is a hónaljtartás jön be a legjobban Olikának :wink: mert olyan nagy a mellem, hogy szegény a rendes tartásban szinte megfulladna :wink: meg úgy nem tud kiürülni rendesen a cicim.Szopipárnával nekünk így nagyon kényelmes :wink:

Andi!

Mást nem tok írni csak KITARTÁS!!! :wink:

Kriszta!

Ne ijesztgess itt minket :shock: bár már nincs sok úgyhogy jöhet az a baba
:wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni, istenem de tündéri ez a kép :D

Gancika örülök hogy otthon vagytok,majd írj ám beszámolót :wink:

Én is hoztam képet :)

Kép

Kép

Andi, mi újság felétek? A melegfront talán már meg is tette hatását? :wink:

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szia Mindenkinek!

Nálunk nincs semmi újság! Egybe vagyunk :P - :twisted:
(már azt sem tudom, milyen hangulatjelet tegyek ide :? )
De legalább Marcival minden ok a ctg-n és a flow-n is. Méhszáj nem nyílik még.
KITARTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panny, Szőlő édesek a babáitok!! Olika fotoján muszály nevetni olyan cuki, Melinda meg nagyon komolyan méregeti ám a világot!!
Remélhetőleg Gabcikától is látunk ilyeneket hamarosan.
Bár, én már láttam őt élőben :D :D Pont hevesen sírt!!! Édes volt még sírás közben is!!!

Szőlő, mi volt ma a szopis tanácsadóval, tanultatok valamit ami hasznotokra válhat?

Gabcika, ott ültünk kövzetlenül a szölőszoba előtt a párommal. Ott álltatok elöttünk!! Csinos voltál már néhány nappal a szülés után .
Gyere, amint van időd!

Andi

Kép
p.andi
 
 


Andi, nem volt még a szoptanácsadó, írt sms-t hogynem tudott eljönni a munkahelyéről, úgyhogy ma 2 és 3 között jön ki. Remélem valóban. :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok!
Nagyon édesek ezek a csöppek. :P

Gabica,de jó,már otthon vagytok!

Andi! Kitartás!Nemsokára már Te is babázol.Vagy esetleg már most???

Szőlő! Reméljük sikerül a szopizás.Sok kitartás kell majd mind a kettőtök részéről. Én a nagy fiammal jártam így,de hála, rákapott,és 2 éves koráig cicizett utánna. :lol:
daniki
 
 


Andi!

Mit is írhatnék... :wink: :wink: a lényeg hogy minden OK a babával odabennt :wink:

Szőlő!

Cuki a kiscsajszid,tényleg milyen kis komoly :wink: Olyan édik,amíg nem mosolyognak tudatosan addig ilyen kis gondterhelt,komolyak :wink: :wink: :wink:Olika is ilyen volt :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Csak rakok pár képet, másra nincs időm....

Olika és MazsiMelinda nagyon cukik!!! :wink: :D

Kép Kép Kép

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabcika nagyon édes a babó! :) Ő is milyen kishajasbaba :wink: Gratulálok mégegyszer!

Kép Kép
szõlõ
 
 


GABICA!
Nagyon édes ez a Kiscsaj!!!
Milyen falatok tudnak lenni. :D
Egyre jobban várom a szeptembert. Ennyi édes baba. :)
daniki
 
 


Andi!
Merre vagy? Remélem a szülőszobán! :P
daniki
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok épen , egészségesen de legfőképpen egyben! :roll: :roll:

Gabcika, jók a fotók! Édes a kicsilány :P
És micsoda égnek álló frizkója van :lol:

Most nem tudok más írni, csak irigykedem :roll:

Andi

Kép
p.andi
 
 


Olvassátok szeretettel ezt az idézetet.
Engem nagyon meghatott.
"Azért mert szerettek jöttem a világra, s lettem új fény, csillag, szülők boldogsága! Szeressetek mindig igaz szeretettel. A kincsetek vagyok, pici kincs, de Ember..."
daniki
 
 


Gabi!

Nagyon aranyos a lányod, nekem az első kép tetszik a legjobban! Olyan békés az arca! :-)

Sok örömet a picihez, Lilihez pedig sok türelmet! Remélem lassan rendeződnek a napjaitok!

Rita

mpuma
 
 


Gabci!

Nagyon édes a kislányotok!!!!Akkor asszem tőrhetem a fejem hogy kit válasszuk menyasszonynak Olikának:lol: :lol: :lol: :lol:
Igaz Rita???

És tényleg milyen hajasbaba ő is mint Olika :wink: Cuki!!!

Andikám!!!
:roll: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Hoztam pár képet,ha lehet.
Most jöttünk meg a 4D-s ultrahangról.
KISHERCEGNŐnk lesz. :lol:
Kép Hercegnő Kép Kép Kép
daniki
 
 


Daniki!

Éljen, még egy kislány! Lesz itt választék a fiúknak! :-)

A 3. képen épp cumizik? Nagyon kis édes! :-)

Rita

mpuma
 
 


Köszi Rita!

Mi is úgy néztük az ultrahangos hölggyel,hogy cumizik.Van valahol a lemezen egy imádkozós kép is ,majd megkeresem. :D
daniki
 
 


Kép


Azt hiszem ez az! :lol:
daniki
 
 


Daniki!

Gratula a kiscsajhoz :wink:
Nagyon édi....szuper ez a 4D!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Köszi Panni!
Tényleg hatalmas találmány.Hol volt ilyen még 9 éve?! :o

Andi hol vagy?
Nem segít ez a szeles idő?


Kriszta
daniki
 
 


Sziasztok!
Itt vagyunk! Nem segít a szeles idő SEM. Az a gyanúm nekünk már csak az oxitocin injekció fog segíteni kedden :( :(

Marcival egyébként minden teljesen rendben, ma is csinált a dokibácsi flow-t, ott is minden ok. Legalább jól van bent a drága.
Mi a párommal itt kint egyre rosszabbul viseljük a várakozást.
Főleg a párom kezd bekettyózni az "örzésemtől". Szegény nem mer sehova elmenni, hátha menni kell a kórházba, így meg lemarad egy csomó dologról. Úgy sajnálom! :cry:

Kriszta/Daniki tök jók a felvételek! Jól látom a 4D Genesis-nél voltatok a Lotz Károly u-ban? Mi is oda jártunk, csak nekünk az állandó délutános szonográfus csinálta a vizsgálatokat. Nagyon hozzáértő és főleg lelkiismeretes volt a hölgy. Tökéltes volt a "kiszolgálás". Még a 33. héten is tök szép képek készültek Marciról!! Nektek mennyire vált be?
Ja, és gratula a kishercegnőhöz!
Kiegyenlítődik a nemek harca. 3 fiúcska és 3 kislány van/lesz ezen a fórumon. :)

Kép
p.andi
 
 


Sziasztok!
Andi!
Köszi.
Úgy sajnálom,hogy nem szültök még. De legalább kedd mindjárt itt van.Hátha megijed,és előbb ki akar jönni.

Igen, a 4D Genesisben voltunk.Szerintem első osztályú a hely,és a hozzáértés is. Nekünk a Csilla csinálta,én nem tudom,hogy vannak beosztva. Szőkés hölgy.Nagyon precíz volt,és mivel a baba nagyon fotogénnek minősült,nem tudta abbahagyni.Szerencsére nem volt utánunk senki,így ráért.A 30 perces vizsgálatból így lett 1ó 15 perc. :P
Bár felébreszteni nem tudtuk,de egyfolytában mocorgott.
És nagyon szégyenlős volt,mindig el akart bújni.De rengeteg képet csinált.Majdnem 200 darabot.Nagyon örülök,hogy őket választottam.
Bár itt dél-pesten is vannak rendelők,de ezt a helyet dícsérik a legjobban.Nem hiába!!!Megérte a majdnem 2 óra BKV-zás,mert sajna kocsink nincs. :cry:
Vigyázz magatokra!
És most már tényleg sok erőt kívánok a végéig.

Kriszta
daniki
 
 


Örülök, hogy tetsztett nektek is a hely. :) A másik szonográfus is hasonló színvonalon dolgozik. Mi a Csillánál nem voltunk sose.
200 fotó, 1ó 15p vizsgálat, az nem semmi :shock: Dvd nem is készült?

Köszönöm a sok "erőt és kitartást"
:wink:

Kép
p.andi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: