Új privát üzeneted érkezett!

Orsi,
Mikor kell elkezdeni a darabos ételt? Mi már szépen megesszük, ha pl. tőlem kap pár falatot, nincs öklendezés, de az ő hammáját még turmixolom, mert így könnyebb, gyorsabb etetni, meg csak két fogunk van. Mikor kell neki cipőt hordani? Én úgy gondoltam, ha már megy pár lépést :roll: Nem kapunk Liliről képet, na meg a fiúkról? Ide soha nem teszel :?

Kisfóka,
Köszönjük a kérdést, igen, jobban van már.

Boniko,
Az apás kép csúcsszuper, nagyon édes a két fiacskád :lol:
:lol: :lol:

Petitpois,
Laura még mindig egy tündéri gyönyörűség! Van cipőnk, de csak akkor adom rá, ha hűvös van, és elmegyünk csavarogni. Itthon nem.

Donika,
8500 körül van, sajna centit nem tudok, még nem mértük, de Dóri hosszú baba, ez látszik is rajta :D 9-12 hónaposig méretezést hordunk. Azért reménykedem, hogy nem lesz nagyon magas lány :roll:
Vendég
 


petitpois írta:Lilinek milyen van?szereti?

amilyen a Te lilád annak a rózsaszín változata ill. amilyen a fehéred annak a barnája.
Szereti... vagyis irreleváns :wink:
őt azért ez nem hozza még lázba

fanni73 írta:Engem pedig a lábzsák téma érdekelne... ikres kocsiba...
??? Vagy egyáltalán hogy van ez a dolog? Cipőcske nálunk még nem aktuális :lol:

ikres kocsiba kettőlábzsák kell :)
mi érdekel?

pandácska írta:Orsi,
Mikor kell elkezdeni a darabos ételt? Mi már szépen megesszük, ha pl. tőlem kap pár falatot, nincs öklendezés, de az ő hammáját még turmixolom, mert így könnyebb, gyorsabb etetni, meg csak két fogunk van. Mikor kell neki cipőt hordani? Én úgy gondoltam, ha már megy pár lépést :roll: Nem kapunk Liliről képet, na meg a fiúkról? Ide soha nem teszel :?

Darabost?
ez nagyon babafüggő, Lili csak azt evett világ életében, más meg 1.5 évesen kezdi. Nincs rá szabály.
Cipőt én csak kintre adok és onnantól, amikor magától megy.
2008as babásban nem vagyunk nagyon érintettek :wink: azért nem teszek képet.
9-12 hós cuccokat hordtok???
Lili 6-9 hósat, egyedül bodyból kell a 9-12es. gatyából még 1-2 3-6 hós jó rá.
de lassan 9 kg lesz :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
Az érdekelne, hogy milyen lábzsákot tudok beletenni az ikres kocsiba. Nézegettem őket, de gőzöm sincs, melyik fér bele?
Márkó már 5 kg... hamarosan behozzuk Lilit :lol:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Fanni :D
szerintem bármelyik belefér. Kettő kell és mindkét oldalra bekötsz egyet.

legalábbis a mi graco egymásmelletti kocsinkba simán befért 2 graco lábzsák

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika,
köszi, Máté bőre változó, állandóan kenem, sztem a fogzással is összefüggésben van, napokig tök szép a szája körül, aztán megint pirosodik, érdesedik.. :?
szépek a keresztelős fotók, nálunk még csak tervben van
Zsombinak lehengerlő a mosolya.. :D

Petitpois,
milyen rég láttam Laurat, még mindig nagggyon édes
utazás biztos szupi lesz, majd írj hogy viselte
nekünk most lenne lehetőség spanyolországba menni 1hétre, jönne anyukám is babyszittelni. :D , de nem tudom, vhogy olyan pici még, mit csinálok vele a tengerparton.. :?:
viszont van aki azt mondja, amiben van vmi, hogy most még könnyebb mint majd jövőre amikor már jár...
hát nem tudom, lehet hogy inkább gyerek nélkül egy wellness hétvége lesz belőle, még döntenem kell, hogy melyik legyen
mi már eszegetünk ezt-azt, alma nekünk sem igazán vált be, vagyis barackkal lecsúszott
zöldség nehezebben megy, répát almával már evett, de nem mondhatni, hogy imádja

Pandus,
tényleg nagyon ügyes Dóri és jó hosszú csajszi.. :D
mikor ült fel???
mi nagyon próbálkozunk, de még csak félig támaszkodik és hintázik őrülten amíg fejre nem esik.. :D

Boniko,
cukik a fiúk.. :D

Kép
fendike
 
 


Orsi,
Köszi :wink: Akkor majd Lili képeit vadászom de, ha felteszel a másikba, azért szólj itt is!

Fendike,
5 hónaposan kezdte, de akkor még nem rendszeresen, meg nem is igazán maradt úgy. Szerintem inkább véletlen volt. Utána a 6. hónap elején elkezdett naponta többször, rendszeresen felülni, és úgy is maradt, szépen egyenes háttal. 2 hét múlva már mászott, és pár nap múlva meg állt. Nagyon sűrű volt a 6. hónap. Az alma simán nálunk se nyerő, csak barival.
Vendég
 


Köszi Orsi :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fendike!
Köszi, majd Te is tegyél fel Mátéról képet! Mikorra tervezitek a keresztelőt? Hát igen, tengerpartra én se vinném, sztem még kicsi, nem hiszem, hogy igazán élvezhető lenne, márcsak a bőre miatt is.

Boni!
Nagyon aranyos Zsigi, apával nagyon szeretik egymást! :lol: Főleg ha csicsikáról van szó! :lol:

Fanni! :P
Én lábzsákot az ebay-en néznék, tök szépek vannak, és egész jó áron, főleg, hogy kettő kell.

Pandus!
Akárhogy is, Dóri az apjára ütött, már ami a nagyságát illeti! :D Dórinak van már fogacskája? Elég mozgalmas volt a 6. hónap. :shock:

Kép

Kép
donika
 
 


Petitpois!
Megnéztem a pediped cipőket, nagyon tetszenek! :D Szerintem cipő elegendő akkor, ha majd már fel tud állni, vagy nem?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
igen a cipo eleg akkor ha mar allni tud en csak azert rendeltem mert olyan cukik es nem tudtam megallni hogy ne vegyek belole.Es mivel a postakoltseg fixi igy rogton kettot rendeltem de nagyobb meretet igy tuti jo lesz majd jovo ev elejen is ha mar alldogal.
A fiusak is olyan kis cukik nehez valasztani mert mind szep......
Zsombinak van mar fogacskaja?Nekunk meg semmi...

Fendike,
mi is tengerhez akartunk eloszor menni de oktoberben mar csak kanarian es esetleg portugaliaban van meleg de minketto 3 oras repulout igy lemondtam rola.Nekem eleg volt mikor juliusban otthon voltunk pedig az csak 2 ora volt es Laura tok jol viselte..
Ezert dontottunk a fekete erdo mellett,nem kell vigyazni a leegesre :lol:
Viszont jovore bepotoljuk egy honapra megyunk :lol:

Boniko,
en meg meg sem dicsertem a Zsigit,nagyon kis edes a sapis a legjobb...

Nagyon huzos ejszakank volt legalabb 6szer szoptattam..Vagy 7x?vagy 8x? :lol: :lol: Kicsit zombi vagyok
Ja lanyok es keszuljetek megy a hidegfront itt mar tombol :twisted:

Kép
petitpois
 
 


Donika :P
Te vettél már onnan valamit?
Lehet, hogy nem is veszek lábzsákot, hanem inkább overallt. Keveset babakocsizunk, s az overall pont ugyanolyan jó. Nyáron is tettünk alájuk termoplédet, azzal azért untig elég a sétához a ruha rajtuk.
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Donika,
Igen kettő fogunk van, ők egyszerre jöttek ki, és most jön még, mert nagyon elkezdtünk újra nyálazni, és nyűgösködni :?

Petitpois,
Az elmúlt napokban nekünk is ilyen éjszakáink vannak :? Szerintem nektek is lesz fogatok hamarosan.
Vendég
 


Sziasztok!

Orsi,
írtad múltkor, hogy havi 300-500 hízás tök normális, hát múlt hónapban pont 500at híztunk, most viszont teljesen stagnál a súlya, múlt héten semmi, előtte 120, azelőtt megint semmi.. :shock:
ez mitől lehet???
lemozogja??
nem elég tápláló a tápszer??

Donika,
keresztelőt még nem tudom, én családom nyomatja nagyon, férjem kevésbé, úgyhogy lassan halad a szervezés
asszem nálunk is csak jövőre lesz beachelés a babyvel, férjem menne nagyon, de én picit tartok tőle
Zsombinak nem jön még a foga, éjszakák milyenek??
neked rendbejött a pajzsmirigyes dolog??

Petitpois,
mi is inkább jövőre nyaralunk, rábeszélem a családot...
ennyiszer kelt Laura??? :shock:
bizti a foga! nem olyan, hogy éjjel hirtelen nagyon felsír??
nálunk az volt, felemeltem, bekentem neki, benyomta az újját és már aludt is
és volt olyan is, hogy álmában nagyon hangosan felsírt, állítólag ilyenkor erősen nyilall nekik.. :?

Kép
fendike
 
 


fendike írta:hát múlt hónapban pont 500at híztunk, most viszont teljesen stagnál a súlya, múlt héten semmi, előtte 120, azelőtt megint semmi.. :shock:
ez mitől lehet???
lemozogja??
nem elég tápláló a tápszer??

Fendike, nehogy félreértsd, amit írok, de ezt gondolom.
Miért kell mindennek az okát tudni??? Először aggódtál azon, hogy az anyatejjel van gond azért nem hízik, most már a tápszer sem elég tápláló...
ilyen típus és kész, nem lesz 1 évesen 12kg, na és akkor mi van?
hízik, fejlődik. Minek méred még mindig hetente?
Ha havonta mérnéd, lehet, hogy most csak 300 gramot hízna, de a lényeg, hogy nem stagnál v. csökken a súlya (nem napi v. heti szinten, hanem nagy vonalaiban)

nincs semmi gond ezzel a hízással

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
ok, napi és heti szinten nem érdekel, de gondoltam havonta azért 150-200 kevés
azon nem aggódom, hogy nem lesz 12kg 1évesen, csak furcsállom, hogy így leállt... :?

Kép
fendike
 
 


szerintem ne foglalkozz ezzel, megtömni úgy sem tudod.
minden ygereknél vannka hónapok amikor nem híznak, máskor meg akár 1 év után is fél kilót 1 hónap alatt.
tényleg nincs nagyon erre semmi magyarázat.

(ill. szoktak olyat mondani, hogy ha nem nő a súlya, akkor hosszra nő sok gyerek, ilyen nálatok nem volt?)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


180akat eszik, nem tömöm és nem is akarom, ő teljesen jól elvan, mosolyog egész nap, éjjel alszik, csak én parázok.. :D
a hossza tényleg nő, kezdi kinőni a 68asokat hosszban, széltében 2szer beleférne.. :D , ez lehet akkor!!

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok, most van időm. Bár Gréta már nyüszizik!

Csütörtökön volt a gyógytornász megnézni Grétit, a nyakát rendben találta, szépen emelte a fejét! :D A csípője is rendben van, de még kell törnáztatnom!
Annyi probléma van, hogy amikor emeli a fejét, akkor a fenekét meg a lábait is emeli, olyan mintha hintázna a hasán. Azt mondta a gyógytornász, hogy ez valószínű egy rossz beidegződés, és mutatott gyakorlatokat, mit csináljak vele. Ha nem múlik el, akkor ő fogja tornáztatni, 1 hónap múlva jön, és megnézi. De azt mondta, ne ilyedjek meg, szokták ezt csinálni! :? Valaki gyerkőce csinálta ezt?

Képzeljétek tegnap megkaptuk a 4. játszószőnyegünket, én elhiszem, hogy nagy találmány, na de ennyire! :shock:

Fendike!
Voltatok kontrolon Máté csípőjével? Mit mondott a doki?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


kisfóka írta:Annyi probléma van, hogy amikor emeli a fejét, akkor a fenekét meg a lábait is emeli, olyan mintha hintázna a hasán.

Valaki gyerkőce csinálta ezt?

persze, ez nagyon gyakori probléma, hipotón babák csinálják ezt. (ezért is emelte később a fejét)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!
Kérdsem lenne, ha tudtok segíteni, megköszönném!

Fendike, azt hiszem nálad olvastam, hogy a 6. héten már menstruáltál.
Nálam az a helyzet, hogy szülés után 6 hétig ment a barnázgatás, és amikor el akartam menni kontrolla, el kezdtem vérezni, de már 13 napja tart, normális ez? Neked milyen hosszan tartott?
Gondoltam, hogy a jövőhéten elmegyek megint orvoshoz, de múltkor sem tudott túl sokat mondani, csak azt hogy, várjunk, vagy ha nem csillapodik gyógyszert tud felírni, de az sajnos átmegy az anyatejen keresztűl.

Köszi a válaszokat Petra!
petra76
 
 


Icsilya!

Köszi a választ. Remélem, ha tornáztatom akkor javulni fog! Vagy kell majd a gyógytornász szerinted? Egyébként a hipotónia az mitől alakul ki?

Petra!
Én 6 hétig véreztem, és utánna még 2 hétig barnáztam. Szerintem beszélj a dokiddal! Milyen gyógyszert ír fel? Én Cerazetet szedek és azt mondta a dokim, hogy ez a gyógyszer csekély mennyiségben megy át a tejbe!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


kisfóka írta:remélem, ha tornáztatom akkor javulni fog! Vagy kell majd a gyógytornász szerinted? Egyébként a hipotónia az mitől alakul ki?

feltetted a 100 milliós kérdést :)
ezer és 1 okot fel lehet hozni, de hogy konkrét gyereknél mitől alakult ki azt elég nehéz megmagyarázni akkor ha a terhesség alatt nem volt gond, normál lefolyású volt a szülés... stb.
Majd a gyógytornász úgyis megmondja, hogy elég-e, ezt előre nem lehet megmondani.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kisfóka köszönöm a gyors választ!
Elsőkörben teljesen elzárkóztam a gyógyszer szedésétől.
Ha más nem marad akkor, biztos gyógyszer lesz a vége, megyjegyzem a bogyó nevét!

Köszönöm!
petra76
 
 


Kisfóka,
az én fiam ugyanezt csinálta. Tök későn, 7,5 hósan kezdett rendesen átfordulni, majd később kúszni is kicsit bénán, féloldalasan. Mászni már rendesen mászott, majd 11 hósan elindult magától. (Még a gyerekorvos is meglepődött, hogy az én későn fejlődő gyerekem ilyen hamar megy. ) Mi is aggódtunk, megmutattuk egy gyógytornásznak, aki azt mondta, hogy akkor vigyük vissza, ha nem áll föl magától egyéves korára. Úgyhogy így nem tornáztattuk. Szerinem próbálj meg nem aggódni annyira! :D
20140901102739
 
 


Kisfóka!
Eleinte, amikor Zsombit hasra tettem, ő is a fejével együtt emelte a lábát. Ezt nem gondoltam agnormálisnak, később már csak a buksiját emelte, 4 hósan átfordult hátról hasra, és vissza. :wink:

Petitpois!
Hú, akkor hosszú nyaralás lesz jövőre! :D Nincs még nálunk se fog, pedig már sokszor azt hittem, na majd most, aztán mégsem.

Fanni!
Decemberben akartam lábzsákot rendelni az ebayről, nagyon tetszett, de aztán kaptunk ajándékba. :P

Fendike!
Köszi kérdésed, jobban vagyok, már ami a pajzsmirigyet illeti, holnap lesz meg a vérvétel eredményem, aztán hívom a drnőt. Remélem a papírjaim is jobbak lesznek, mint korábban!!! :roll:

Éjszaka mindig megszoptatom 1x, általában f2-f3 körül, de van úgy, hogy 4 körül, aztán húzza reggel 6-f7-ig, akkor ismét szopi, és legtöbbször ismét visszaalszik! :wink:

Orsi! :D
Vettem bio brokkolit, mivel, és hogyan készítsem szted?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
épp ma csináltam nekik brokkolit. Én megpároltam pár rózsát és krumplit. Összeturmixoltam, bele egy kiskanál olivaolaj és pár kanál natúr joghurt (plusz én csirkehusit is tettem bele). Kicsit hígítottam vízzel, mert túl sűrű lett. Nagyon fincsi lett. Megették.

KépKép
lili73
 
 


Donika,
elfelejtettem, hogy te még nem adsz joghurtot Zsombinak. Akkor nem tudom, mivel lehetne feldobni, lazítani rajta. Mondjuk párolt almával? Azt amúgy is mindenhez lehet tenni.

KépKép
lili73
 
 


Kisfóka

az én fiam 6 hónapos koráig csinálta ezt.
mi jártunk Dévény gyógytornára (Vásárhelyen van egy nagyon jó gyógytornász), 7,5 hónaposan fordult meg először.

Kép
zsuzsi73
 
 


Donika,
krumpli, brokkoli, hús, alma olivaolaj
Vendég
 


Jó reggelt!

Lányok!
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Sok mindenkinél volt ilyen gond, úgy látom! :? Tornáztatom Grétit szorgosan, még élvezi is, mert vigyorog egyfolytában. Október 9.-én jön a gyógytornász ( Dévényes ő is), és ránéz megint. Azt mondta, ha nagyfokú lenne még mindig ez a feszítés, hívjam előbb és jön!
Ha nem múlik, akkor neki kezd a tornáztatásnak ő, és rendbe hozza!

Jaj, sose gondoltam volna, hogy ilyen gondunk lesz! De fő a pozitív hozzáállás, javulni fog! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Sziasztok!

Nekem is az a gondom, hogy mikor lehet kezdeni a darabos kajcsit, mert Orsi nem hajlandó a turmixot megenni, csak a darabosat.
Mindent szívesen megeszik, de egyben.
Nekünk 7 fogunk van :shock:

És kiflit adhatok neki? mármint a glutén miatt kérdezem, de az annyira csúszna neki.
Véleményetek?

Orsi? Hunci? Panda?

Kép
csiperke
 
 


Csiperke,
örülj neki, nem kell pépesíteni :D !
Én amúgy úgy csinálom, hogy pépesítek + beletörök krumplit vagy más puha dolgot, így pépet is és már kezdetleges formában darabosat is esznek. a múltkor meg egész puhára főtt sárgarépát harapdáltak a kezemből, persze vigyáztam, hogy csak kicsit harapjanak a végéről.
glutén - táblázat szerint 8-9 hótól, de van, aki csak 1 éves kor után adja.

KépKép
lili73
 
 


csiperke írta:Sziasztok!

Nekem is az a gondom, hogy mikor lehet kezdeni a darabos kajcsit, mert Orsi nem hajlandó a turmixot megenni, csak a darabosat.
Mindent szívesen megeszik, de egyben.
Nekünk 7 fogunk van :shock:

És kiflit adhatok neki? mármint a glutén miatt kérdezem, de az annyira csúszna neki.
Véleményetek?

Orsi? Hunci? Panda?

Lili sosem evett pépeset, csak darabosat volt hajlandó, sokáig csak kézzel és maga. Most már villával és kanállal is egész jól eszik.
Gluténest én 8-9 hótól adtam emlékeim szerint.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petra,
én 4-5 hétig vérezgettem változó intenzitással szülés után, aztán 1hét szünet, majd pont aznap amikor a 6hetes kontrollra mentem, elkezdtem barnázgatni, de nekem 6-7 napig tartott és azóta normálisan mensizek kb. 30naponta...
Sztem menj dokihoz, mostmár csak mond vmit.. :roll:

Kisfóka,
voltunk kontrollon pár hete, rendben volt, nem is kellett újra UH, úgyhogy működött a dupla pelus! :D

Kép
fendike
 
 


Sziasztok bocsi az eltünésért! csütörtök reggel annyira korán indultunk, fiam is nyügi volt, hogy elköszönni sem volt időm.bocsi... a hazautat (2éls fél óra) jól bírta ZSigi, alcizott, az utolsó 10 percben ébredt fel, de elnézelődött.
Aztán a pénteki nap kifárasztotta mert elvittük bemutatni dédmamáknak, és es6tére a friss levegő és a sok futkosás miatt kicsit kikészült..fél hétkor már követelte a fürcsit.

az első két éjjel anyukáméknál volt jól elvolt. szombaton megint sok emberrel találkozott így éjjel 2 óránként fennt volt..de egyébként ügyi volt. AZ utazóágy sem volt neki ő probléma, sőt a légzésfigyelő is kafán működött benne, apa megoldotta :lol:

Vasárnap már mi felnőttek akartunk visszamenekülni, ZSigmond megszokta a jó friss levegőt...aztán visszafelé is jól bírta az utat és amikpor hazaértünk evett és anya hasán aludt egy óriásit.. éjjel pedig nagyon jól aluidt szintén

bocs az off-ért..

Remélem mindenki jól viseli a hirtelen hideget!

Hugomnak van egy babája a Pepe baba, és azon volt egy édes overál pont ZSigi mérete! Anyukám leamortizálta a babáról és ráadta az unokára :lol: Szegény Pepe baba most be kell érje egy pléddel.. :oops: :lol:

be kellett tegnap szereznem hálózsákokat, mert (sajnos Brendon esett útba nem volt occsó) mert ZSigi kimászik a "palacsintávátekert" takaróból)

esetleg tudtok olyan helyet ahol olcsóbban lehet kapni vastag hálózsákot?

azt figyeltem meg, hogy mostanában ZSigi mintha nem aludna annyira mélyen és sokat nyögdécsel.. gondoltam fáj a pocija de nem sír! tanácstalan vagyok, mert annyira nyugodt a gyerekem, lehet a hasfájást is csendben tűri :roll:

viszont ügyesen beállt a 3 órás evésre..
Vendég
 


Fendike köszönöm az információkat!
Úgy tűnik, hogy tegnap estére és ma reggelre csökkent a vérzés, várok péntekig, ha nem múlik el akkor irány a doki.
Remélem, hogy megoldódik addig, aztán meglátjuk jövő hónappban! :)

Köszönöm a segítséget!
petra76
 
 


boniko írta:azt figyeltem meg, hogy mostanában ZSigi mintha nem aludna annyira mélyen és sokat nyögdécsel.. gondoltam fáj a pocija de nem sír! tanácstalan vagyok, mert annyira nyugodt a gyerekem, lehet a hasfájást is csendben tűri :roll:

nem feltétlenül hasfájás ez, sok baba a nappali információt így dolgozza fel éjjel, nem kell foglalkozni vele.

nem ismerem a brendonos zsákárakat, de itt gyönyörűek vannak.
(ha Lili aludna ilyenben, tuti innen vennék :) )
http://ruhafalva.hu/index.php?option=co ... &Itemid=65

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ordsi köszönöm szépen!

a választ is, és a linket is! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Orsi, többi tapasztalt anyuci
Milyen joghurtot lehet ilyenkor adni a babáknak? Van egyáltalán olyan? Sokan Danoninót adnak, de az tejszínes. Olyat lehet? Szerinted ezek a tejpépek jók? Úgy értem, nincsen bennük semmi káros dolog?
Vendég
 


Danonino??? :shock: :shock: :shock:
konkrétan én azt sosem adok, tele van cukorral, meg minden xarral...

natúrjoghurt, jó esetben bio, azt lehet gyümölcspéppel ízesíteni, vagy olyan gyümölcsjoghurt, amiben nincs aroma+színezék.
(én a sparon sajátmárkás biot szeretem a legjobban, az nem is drága)

tejpépekben semmi káros nincs - bébiétel kategória az is, szigorúan szabályzott -, tápszerpor + valami pépalap összekeverve.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Igen, olvastam, hogy mások Danoniót adnak, azért is kérdeztem, azt hittem már mehet :oops: Köszönöm, akkor ma beszerzem ezeket!
Vendég
 


Sziasztok!

Orsi,
a joghurtot nem csak 10 hónapos kortól lehet adni? Elkészítettem a husit, és jégkockatartóban lefagyasztottam úgy, ahogy javasoltad. Jövő héten lesz 7 hónapos, akkor adok neki először husit. A sütőtököt mennyi ideig kell sütni a sütőben? Valaki azt mondta, h 2 óra, vki szerint 1/2 óra. A mostani tökök jók már?

Panda!
Miért szeretnél tejpépet adni, amikor van anyatejed? Azt nem tápszeres babáknak szoktak adni elsősorban?

Képzeljétek, a pici fiam vasárnap kapaszkodva felállt!

Ilyen rossz időben Ti viszitek sétálni a babákat?

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Panda,
én Humana gyümölcsjoghurtot adok a gyereknek. Ebben nincs cukor, csak természetes szőlőcukor. Négyes csomagolásban lehet kapni dm-ben biztos, talán rossmannban is van. Az ára kb. mint a frutapuráé, olyan 500Ft körüli (talán ).
20140901102739
 
 


gömböcske írta:Orsi,
a joghurtot nem csak 10 hónapos kortól lehet adni? Elkészítettem a husit, és jégkockatartóban lefagyasztottam úgy, ahogy javasoltad. Jövő héten lesz 7 hónapos, akkor adok neki először husit. A sütőtököt mennyi ideig kell sütni a sütőben? Valaki azt mondta, h 2 óra, vki szerint 1/2 óra. A mostani tökök jók már?

Miért szeretnél tejpépet adni, amikor van anyatejed? Azt nem tápszeres babáknak szoktak adni elsősorban?

Ilyen rossz időben Ti viszitek sétálni a babákat?

joghurt tényleg inkább 10 hó, ezt nem is néztem.
Sütőtöknek szerintem ha kisebbre van darabolva, akkor 250 fokon 1 óra, én tegnap sütöttem és az nem volt jó.

tejpépet anyatejes gyerek is kaphat, fiúk kaptak, Lili nem.

ha nem esik az eső mi megyünk ki, ill. akkor nem, ha iszonyú nagy a szél. ha most nem mész ki mi lesz a -10 fokban? :D

Gratulálok az ácsorgáshoz :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 



Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jó reggelt!

mi minden nap megyünk sétálni, jól be van öltöztetve .sőt esőben is voltunk..esővédővel! muszály, mert fiatalúr követeli a fürdetés elötti megszokott levegőzését! csak nem annyit vagyunk kinnt...

gömböcske gratulálok a felálláshoz!
Vendég
 


képek

az új zenélő forgómmal Kép

alszok Kép

mosoly a zenélő békámnak Kép

anya térdén nézelődöm :lol: Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Orsi!

Köszi a választ! Akkor eddig jól táplálom a babát. Remélem, anyatejből is eszik eleget, mert nem mérem a mennyiséget. A tejpépet is orvos írja fel?

Boni!

Nagyon tündéri Zsigi!

Képzeljétek, este 7-től nem lehet bírni a fiammal, lehet, hogy a korábbi sötétedés miatt előbb szeretne lefeküdni? Csak sajnos apa, aki fürdeti későn, 8 körül ér haza, tegnap én fürdettem, és végig keservesen sírt.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Boni :P
Zsigi nagyon édes! És veszettül korán mosolyog :shock:
Puszi

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Boni!
Zsigi nagyon aranyooos! Látom nálatok is sláger a 'térden nézelődés'! :D

Fendike!
Örülök, hogy minden rendben Máté csípőjével! :D

Reggel Gréta sokáig bírta hason,éééés nem emelte se a fenekét, se a lábait! Annyira boldog voltam! Jó, tudom ez még semmit nem jelent, de akkor is....örültem nagyon! :lol:

Rakok fel egy képet, Vagány Gréta:
Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: