Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Ebba, hogy bízol bennem :) .Persze tudom, hogy a világvége nem itt van, mert már úgy vagyok vele/ ha nem sikerül/, hogy mikor kezdhetem már újra szúrni magam :oops: .Ha hétfőtöl kezdhetnék azt sem bánnám.Csak ott úgy félek a hirtelen szembesüléstől :oops: :roll: .
Fodrász vagyok.Tőled kb. 60 km-re.

Kincs gratula :) !Második inszem, az nagyon jóóóó!Lehet korai még a 10. napi teszthez bármiféle reményt fűzni, de akármit is mutat másnap talán egy kicsit könnyebb túltenni magam rajta.Na, ezen még gondolkodom tovább :roll:

Kép
kobak
 
 


Kobak!
Nekem 6 inszem sikertelenül,és a második beülti sikerült!
Anyósodnak meg mondd meg,hogy ne legyen ilyen negatív.Nagyon sokat ronthat a te hozzáállásodon!nekem is vannak ismerőseim,akiknek elsőre sikerült!De az első beültim is elindult,csak megállt. :cry: Akkor csináltam tesztet a 12-ik napon,de nem mutatott semmit,a 14-en pedig ott virult a két csík.Most a másodiknál nem csináltam tesztet,talán babonából,megvártam a vérvételt.
Én most nem dolgozom,itthon maradtam táppénzen.A tanévet már nem kezdtem el.De nagyon hiányzik(a babákért mindent).

Kincs!
Én is az édességtől írtózom!Lehet egyneműek lesznek! :wink: De ha megmutatják magukat holnap akkor én már tudni fogom! :P Azért izgulok is egy kicsit,remélem minden rendben van odabent.Eddig az eredményeim nekem is jók.

Árnika!
A clostyval én is megjártam!Most egy kicsit biztos várnod kell míg rendbe jösz.Legközelebb nem fogsz kapni,csak mindig mondani kell,hogy nem birod!Nagyon sajnálom,hogy így alakult,de legközelebb tuti siker!

Kép
ani0227
 
 


Árnika!
Milyen mellékhatásaid vannak?Mert ha nem stimulálódtál túl,akkor nincs baj!

Kép
ani0227
 
 

 
 

Sziasztok !

Az előző stimulációból maradt 4 db orgalutran 0,25 mg/0,5ml szurim.
Nekem 9254 Ft-ba került darabja , most mást irtak fel ezért eladnám.
6500 Ft/db áron . Hűtőben van tartva 2008. 07 hó-ig érvényes.

Kata
kata0411
 
 


Sziasztok!

Árnika! Sajnos a clostitól annak idején nekem is olyan tüneteim jelentkeztek, hogy el sem hittem. Szerencsés vagy, hogy az orvosod hamar átlátta, abba kell hagynod. Velem 6 hónapig szedette egy nőgyógyász, és még akkor is én döntöttem úgy, hogy inkább orvost váltok, mielőtt elpusztulok csendesen. Nekem a váltás jól jött, mert két hónap múlva terhes lettem a kisfiammal. Hátha Neked is így lesz! :P Én mindenesetre szorítok!!

Szia Kobak!
A fejem tegnap óta nekem is annyira fáj, hogy majd beleőrülök. Szerintem a hidegfrontra lehetünk érzékenyek, ami itt köröz felettünk. Én bevallom nem bírtam és tegnap estére és ma délután is bevettem egy fájdalomcsillapítót, mert már a sírás határán álltam. Más egyébként semmi különös. Lassan itt a csütörtök, majd csak kibírom addig valahogy. Bár már én is éreztem erős kísértést a tesztelésre, de még tartóztatom magam. Úgy gondoltam, hogy miután csütörtökön kell vérvételre mennem, tehát elvileg akkor már történnie kell valaminek, ha szerdáig nem kezdek menstruálni, akkor veszek egy tesztet és csütörtök reggel megcsinálom. Így nem kell még azt a napot is bizonytalanságban tölteni, amíg a vérvétel eredménye meglesz.
Neked is fel a fejjel! Pihenj, egyél és ne hallgass senkire, csak saját magadra.

Puszi mindenkinek

Kac
kac11
 
 


Sziasztok

Mostmár kicsit jobban vagyok. 2x1 kellett volna szednem, ami a múlt hónapban is ˝˝elvileg˝˝ bevált. De már akkor is fájt a fejem tőle, de úgy voltam vele hogy vmit vmiért.
Most a 2.nap reggel már arra keltem hogy görcsöl a fejem, de azért bevettem . Utána már szinte nem is láttam a fájdalomtól, majd jöttek rókáék, és erős szédülés, és ez egész nap.
Úgyhogy már tegnap este nem vettem be.

Azt hiszem hogy amit a szervezet ennyire elutasít az nem lehet jó. Nekem mindig figyelni kell a gyógyikra. Egyszer 19 petesejtet, egyszer 20db sikerült csinálnom stimu alatt. Mondanom se kell nem volt felemelő érzés, és mégsem sikerül sosem.
Az előző hónapban is a clostitól volt 8 tüszőm.

Ebba! valamit félreértettél, én nem vagyok tanár! Drukkolok neked nagyon.

Kabóca! Mi az az ágyas pálinka? :oops: :shock:

Kac, Kobak csak nyugi, sokat gondolok rátok, és drukkolok nektek is. Én is tudok első lombikból, és egy tüszőből sikert!!! Nem a mennyiség számít.

Lehet furcsa lányok de én mindig úgy érzem, hogy egyszer én is mami leszek, minden kudarc ellenére tudom hogy egyszer sikerül. Megyek mert alig látom a monitort. :cry:

puszi mindenkinek
árnika
 
 


Sziasztok Lányok!

Én korábban már leírtam a rövid történetemet, de most kérdezni szeretnék ezzel kapcsolatosan, hátha van közöttünk olyan aki hasonló cipőben jár, és tud valami biztatót írni. Nekem nem régen volt az első stimulációm, mely során 4 érett tüszőből 1 db petesejtet sikerült leszívni, de trensferre már nem kerűlt sor, mert 2. napon leállt az embrió. A kérdésem az, hogy szerintetek legközelebb is ilyen kevés tüszőre számíthatok? Esetleg az orvos más injekciókkal v. azok mennyiségével javítani tud ezen a gyenge eredményen? Az igazság az, hogy ugyanitt, az inszeminációs előkészítésnél - tudjuk, hogy lényegesen kevesebb hormon kell- pontosan ugyanennyi tüsző érett meg. Ezen azért csodálkozom. Szerintetek?
mary&mary
 
 


Árnika!
Én nem mondtam, hogy az vagy, mármint tanár :lol:
Persze, hogy leszel te mami, még nagymami is, és akkor milyen furi lesz visszagondolni, hogy valaha mennyit kellett várni a babára:)

kobak!!
Ne értsd félre, én nem mondtam, hogy nem fog sikerülni :oops:
de tényleg, ma mindenki félreért... lehet, hogy valami tényleg van a levegőben.
fodrász? hm...

voltam UH, meg vérvételen.
nem jó hír. 38x27mm-es folyadékkal telt cystosus mképlet, magyarul ciszta:(
Vérvétel eredmény holnap.
ja? és holnap kérdezem meg B.B-t, hogy mi lesz.
már úgy összezavarodtam. Ha ciszta, akkor nem lesz tüsző ebben a hónapban? vagy mi?

miért nincs B.B. mostanában sokat?
ebba
 
 


kobak!
én tényleg tiszta dili vagyok!!!!
úgy olvastam, hogy tőled kb 60m-re. Elkezdtem gondolodni, hol lehet itt fodrászat. Már csak azért is, mert mögöttünk a tó van, tehát eléggé kiesik.
Errre olvasom, hogy 60 km!! Na? Ez vagyok én :shock:
ebba
 
 


Sziasztok!
Ez szigorúan női szakasz, vagy csak elnyomják az erősebbik nemet?
Véletlenül tévedtem erre, de elég rendesen itt ragadtam. Nálunk sem egyszerű dolog a gyerekáldás, csak hogy még cifrább legyen mindkettőnkel van probléma.
Nem tudom miért, de szivesen olvasgatom amit írtok, talán innen szeretnék erőtmeríteni a továbbiakhoz. Lehet.
Most vagyunk túl az első lombikon, jelenleg várakozó pozicióban. Hosszú volt az út idáig és még kitudja hol a vége. Nem szeretnék senkit untatni.... -talán nem fogom megbánni, hogy írtam ide!
remegõs
 
 


Hali!!

Ebba ha tüszőrepit kapsz akkor sem reped meg a tüsződ?? (csak kérdezem?)

Árnika sajnálom a rosszullétet! B.B. vel mikor tudsz beszélni?
Mi az hogy furcsa? Irgum burgum!!! :twisted:
Soha nem szabad feladnod/nunk!!!!!
Én mindig hittem, hogy anyuka leszek, sőt több gyerkőc anyukája!!
Voltak nehéz időszakok de azt soha nem engedtem meg magamnak, hogy az járjon a fejemben,hogy nem lesz gyerekünk.
Sőt ha valami átalakítás volt a házon, úgy beszéltem, és terveztünk, hogy a gyerek miatt így és így csináljuk.( pl a járdát szélesre csináltuk,hogy a babakocsi elférjen, a konyhában jó hely a mikrónak, a könnyű melegítés miat..stb és a gyerekszobát is sokszor tervezgettem mi hol lesz,és párszor imádkoztam is a szobában babáért).
A hited fontos!

Remegős üdv a csapatban!
Eddig női szakasz volt már nem :D ,szimpatikus amikor egy apukajelölt nem csak passzív szemlélő hanem aktív támasza a feleségnek és igazán érdeklik a dolgok!
(az én férjem is már jól értette a hőmérőzést, hormonok elemzését, jó tüszőméretet stb...ez nagyon sokat jelent!)

Mary van aki nehezebben reagál a hormonokra, bármit és bármennyit kap, de lehet az is,hogy jól eltalált stimuval több petikét sikerül "termelned"
Döntöttél kivizsgálás terén?

Tesztközeli lányoknak DRUKKKKKK! :wink:
Vendég
 


Sziasztok :)
Déltől már dolgozom, csak gondoltam benézek még munka előtt.Köszönöm a bíztatást ill. amit írtatok.Eldöntöttem nem lesz teszt.
Kac: sanálom, hogy Téged is utolért ez a fránya fejfájás rajtam tegnap egy aspirin és egy du.-i 3 óra hosszás alvás segített, de este újra kezdődött :cry: .Mit ne mondjak reggel Te voltál a 2. gondolatom:Neked még egy nap, nagyon drukkolok!!!Hogy vagy?

Ebba: nem értettelek félre, nem idézlek de azt írtad reméled, hogy sikerül, én erre válaszoltam :)

Üdv, remegős írj még magatokról :)

Egy kérdés: elfogyott az aspirin protect-em szerintetek kell még szednem?Köszönöm a választ :)

Most csak ennyi, minden jót Nektek :)

Kép
kobak
 
 


Sziasztok!

Kobak! Én is sokat gondolok rád. Nem mentél egy kicsit hamar vissza dolgozni? Elég strapás munkád van, nagyon vigyázz nehogy túlhajtsd magad.
Nálam semmi különös, a fejfájásom végre ma reggelre elmúlt, sokkal jobban vagyok. Ezt az egy napot nagyon nehéz lesz átvészelni, de elég sok a meló idebenn, majdcsak eltelik valahogy. A jó hír, hogy még nem vérzek, pedig ma meg kellett volna jönnie. Mindenesetre nem ringatom magam hiú reményekbe, holnap már okosabb leszek.

Remegős! Üdv Neked is! szerintem egy férfinak sem könnyebb a helyzete adott viszonyok között. Az én férjemmel minden rendben, és soha nem tenne olyan megjegyzést, hogy most az én hibámból nem lehet neki gyermeke ( második gyermeke) de azért tudom, hogy neki sem könnyű. Neked is ugyanúgy szorítunk majd, mint itt a többieknek. 8) 8)

Kiskincs! Veled mi a helyzet?

Üdv:

Kac
kac11
 
 


Kedves Mindenki!
Először is szeretném megköszönni a barátságos fogadtatást!
De, nem vagyok szent, -ezt megkell, hogy valljam! Nem mondom, hogy nem tettem meg mindent, de igyekeztem kivonni magam ebböl a hercehurcából.
Mi a pesti Kaáliba vagyunk törzsvendégek. Volt, hogy váltani akartunk elkeseredettségünkbe, de kitartottunk mert láttuk a dokinkon az "akarást."
Pisti
remegõs
 
 


Szép jó estét!

Ebba: mit sikerült beszélni BB-vel?Mi lett a vv. eredmény?

Kincs: köszi a drukkot.Nálunk is úgy vannak kalkulálva dolgok, hogy ha baba lesz akkor is megfelelő legyen pl. lecseréltük az autót egy nagyobbra /ennek már lassan két éve/

Kac: kezdődik nálam a ziziség, akkora a gyomrom lassan mint egy borsó.Holnap dél körül be tudok kukkantani, remélem........
Addig is megahiperdrukk hegyek++++++++++++++++++++!

Felhívtam TZ-ét kérdeztem az aspirinről azt mondta nem kell szednem tovább.
Ma még csak fél napot dolgoztam, a holnapi már hosszabb lesz, de lesz egy ebédszünetem :roll:
Jó éjt és NAGYON SZÉP NAPOT!!!!!

Kép
kobak
 
 


Sziasztok

Ebba! Mizujs?

Kincs! Láttam a pocid! :lol:

Kac, Kobak nagy-nagy drukk! Kobak várjuk az eredményt!

Mary! A szervezet hol így , hol úgy reagál a gyógyikra. De ált. megpróbálnak következtetni az eredményekből, és a szerint összeállítani.

Remegő üdv köztünk. Örülök neki, hogy írtál ide. Hívd oldalbordád is! :lol:
Nálunk a párom természetesnek veszi már a dolgokat, csak engem félt nagyon. Ő csak a dokihoz nem szeret bejönni velem, de az igazság az, hogy nem is igénylem és szeretem ha jön. Nem jó látni az arcán az aggodást.
Ha van kedved írj még magatokról!

Timi mizujs voltál Valicskó dr-nőnél? Nekem hétfőn de. kell menni.

Ani! Uh mi volt mesélj?

Többiek??
árnika
 
 


Sziasztok!

Hát sajnos nekem most sem sikerült. Mindössze 3 lett a HCG-m, ami egyenlő a 0-val :cry:
TZ nagyon aranyos volt, próbálta keresni az okokat, meg minden, de igazából nincs magyarázat. Mindenesetre januárban újra indulnak a dolgok. Hátha akkor talán.....

Kobak! Nagyon drukkolok, hogy neked sikerüljön.

Mindenkinek nagyon köszönöm az eddigi drukkokat.
Most megpróbálom ezt gyorsan kiheverni.

Puszi mindenkinek

Kac
kac11
 
 


Sziasztok!

Szia Kac!Nagyon nem is tudok mit írni, sajnálom :( .Sokat gondoltam Rád, annyira szorítottam.Te is írtad egy pár hsz-al fentebb, nem szabad a múlt megmagyarázhatatlan dolgain rágódni, tovább kell lépni.
Az azért jó, hogy már januárban újra lehet kezdeni, én azt hittem 3 hónapot ki kell várni.Akkor lehet újra összefutunk?
Mondjuk én gondolkodom néha azon, ha nem sikerül akkor egy pár vizsgálatot lehet érdemes lenne elvégeztetni.Olyan vizsgálatokra gondolok amik vezetik a lehetséges sikertelenségek okainak listáját.
pl:IR, pcos,

Remélem sikerül hamar "kiheverned" és nem fogsz eltűnni.

Kép
kobak
 
 


Kac!
Sajnálom...

Árnika!
Tegnap rendben volt minden az uh-n.Kiskukacok nem látszódnak,de ez még nem jelent semmit.A férjem már el is könyvelte,hogy kislányok lesznek,és egy kicsit bánatos is.De már este nézegette a lány neveket.Két hét mulva megyünk a 4 D-re,akkor már biztosan tudni fogjuk.De végül is mindegy,csak bajuk ne legyen.Eddig oké minden.
Hol láttad Kincs pociját?Én is akarom!

Kép
ani0227
 
 


sziasztok!

remélem mindenki jól van!?
én kedden délután voltam Valicskó doktornőnél.hát mit ne mondjak eléggé kiakadtam én is meg ő is.ugyanis a cukorterhelés papíromon csak a cukorterhelés eredménye volt meg az éhgyomori inzuliné.a terheléses inzuliné nem volt,de telefonon lekérte és eléggé ki is akadt az eredményen.208,6 lett és azt is mondta,hogy megmondja őszintén ilyen magas inzulin szinttel még nem találkozott.úgyhogy nagyobb adag gyógyzsert is kaptam mint az átlag.4-5 napig 2*1/2 majd utánna napi 2*1 a meforal850-ből.valamint szénhidrát mentes életmód!minden erőmmel igyekszem és megteszek mindent,hogy baba legyen!a doktornő egyébként nagyon bíztatott hogy jó esélyeim vannak és sajnos nem csoda,hogy ekkora inzulinszint mellett elvetéltem és ezt stabilizálni kell.úgyhogy most diéta,gyógyszer és mozgás!nehéz elkezdeni de tudom hogy menni fog!mindent megteszek!de azért az jó,hogy a cukorszintem az jó.és nem vagyok cukorbeteg.de ha nem megyek el a doktornőhöz,akkor előbb vagy utóbb azzá váltam volna.tudni kell azt,hogy anyukám is cukorbeteg.tehát örökletes sajna.úgyhogy lombik majd csak 3-6 hónap múlva.kontrollra 3 hónap múlva kell menni és előtte cukorterhelésre,hogy mit javultam.de ha időközben teherbeesnék akkor nem kell menni terhelésre.ezt mondta a doktornő.na az volna még a csoda....hogy spontán teherbeessek.nincs nekem olyan szerencsém.sajna.na ennyit rólam.bocs,hogy ilyen sokáig tartott.

ani!örülök,hogy jól vagytok! :D

kac!nagyon sajnálom,de bízz a következőben!meglásd az sikerül! :wink:

kobak!nagy-nagy drukk neked! :lol:

remegős!üdv a csapatban!gyere sűrűn!mesélj sokat! :wink:

ebba?mi újság veled? :shock:

kincs!én is szeretném látni a pocidat!hol lehet?remélem jl vagytok!? :lol:

árnika!majd írj,hogy mi volt hétfőn!de.hányra mész?sajna annyian szoktak lenni,hogy kedden is 2-re hívtak és 3 után jutottam be.előtte menj vizitdíjat fizetni ott kapsz sorszámot!csak azért írom,mert volt aki előbb a doktornőhöz ment és leküldték majd később hívták be.remélem jól vagy!?goblen?én elkezdtem a világítótornyosat.annyira jó!!!!majd írj!pusz! :D

többiek?kabóca?giga?viki?
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Timi húú nem semmi eredmény de kezelve vagy!!!
Annyira örülök!! :D

Kac :cry:

Ha ennyire akarjátok ide is rakok pocifotót :oops: , bár a kép minősége nem fantasztikus ..... többi pocakos nem kap kedvet??
Kép
Egy hete készült.
Vendég
 


kincs!gyönyörű pocid van!nagyon jól látszik és szép is. :D további boldog pocaknövesztést! :wink:
egyébként annak én is örülök,hogy végre ennyi év után kezelve vagyok.ideje volt már.bár már hamarabb is lehetett volna kezeltetni,de mindig nőgyógyászati betegségként magyarázták.én is csak onnan tudtam meg hogy endokrin,hogy te mondtad és amikor netünk lett ott utánna jártam.remélem mostmár jól fognak alakulni a dolgok.pusszancs!Timi :lol:

többi pocakosok!várjuk a képeket!!! :shock:
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Kincs! Gratuálok a pocidhoz, pihenj és növeszd nagyra.

Timé! Hátha ezzel megtalálták a bajodat és végre a kezelés után akár spontán is teherbe eshetsz. Az én tapasztalatom szerint is az okok megtalálása a legnehezebb, ha az megvan, és kikezelhető, onnan már gyerekjáték. Csak az a baj, hogy az okokat legtöbbször magunknak kell megkeresni, és sokszor sötétben tapogatózunk. Egyébként az interneten megcsináltam azt a pcost esztet, azt írta igazából nem valószínű, hogy fennáll, de a hajlam meglehet rá. Neked ez a teszt mit írt, mielőtt elmentél a vizsgálatra?

Kobak! Mi a helyzet a tesztelésnél? Nagyon izgulok érted! Írj!!

Még egyszer mindenkinek köszi. Reméljük legközelebb sikerül.

Kac
kac11
 
 


Kincs!Nagyon édi!

Na jó,akkor én is! :D
Kép

Kép
ani0227
 
 


húúúúhaaaa ani!ez aztán a poci!!szép nagy.hát nem véletlenül.....hiszen két kis pindurid van!hál Istennek!
nagyon aranyos!örülök neki nagyon! :D
ahogy növöget mindig rakhatod a képeket nagyon kíváncsi vagyok a későbbiekre.biztosan nagy pocid lesz.hiszen már most sem kicsi.csk így tovább!jó pocaknövesztést :lol:

kincs!majd te is rakhatsz fel a későbbiekben ahogyan növekszik a pocid! :wink:
timé&tati
 
 


kac!nekem egyértelműen azt adta ki a teszt,hogy pcos vagyok!
ha neked azt írta,hogy nem valószínű,akkor nem is vagy az.de igazad van.én is örülök,hogy végre megtalálták a bajomat és végre kezelnek.így már hátha spontán jön a baba.de ha nem akkor még néhány hónap és lombik.az első is sikerült,csak elvetéltem és sajna nem véletlenül,hiszen ilyen magas inzulinszint mellett nem csoda.de most mindem erőmmel azon vagyok,hogy ez stabilizálódjon és a babóca egészséges szervezetbe kerüljön.

és hidd el a következő sikerül!nagyon drukkolok neked!!bízz te is! :wink:
timé&tati
 
 


Sziasztok!
Csak pár percem van.
Sajna nekünk sem sikerült.
Kac: akkor a januáriban újra összefuthatunk.
Eddig meglepően jól viselem/jük.
Majd jövök még, de most rohannom kell.
Sziasztok!

Kép
kobak
 
 


Lányooooook
Olyan jó hogy benéztem!
Kincs! Bocsi, ha esetleg ez neked .... Kép

De én örülök neki, furi pocid van!

Ani! Neked is Nagyon Kép

Kac! Sajnálom :cry: ... De azért gyere még hozzánk.

Timi! Örülök neki, hogy kezelnek, így biztos hogy sikerülhet.
Van valami amit, nem értek, a magas inzulinszint nem cukorbetegséget jelent? Neked cisztásak a petefészkeid?
Én már halottam hogy akit kezelnek vele annak spontán is sikerülhet!
Timi a gobleinről nem akarsz nekem küldeni képet?

Azt a fránya tesztet én is mindig kitöltöm, és mindig azt írja hogy nagy a valószinüsége a psos-nak. Viszont nekem nincs cisztám.

Ebbaaaa?????

Kobak ? Teszt?

Akaroook még ilyen fotókat: Gigi, Kabóca, Poppi..

Azután mi is csinálunk :wink:
:lol: :lol:
árnika
 
 


árnika!de küldhetek neked a goblenről képet de csak este,mert én annyira hütyü vagyok,hogy nem értek hozzá,de ha hazajön a férjem elküldjük neked ok?remélem tetszeni fog...a tiéd?hogy halatsz?
a magas inzulinszint ha nem párosul magas cukorszintel akkor még nincs kialakulva a cukorbetegség,de ha nem kezelik akkor előbb utóbb az lesz az ember.ezt a magas inzulinszintet ami nem párosul cukorbetegséggel,inzulinrezisztenciának nevezik.erre kaptam a gyógyszert.ja és igen nekem cisztásak a petefészkeim.már műtöttek is vele,de semmit sem ért.remélem mostmár a gyógyszeres kezelés segíteni fog.
írj minél előbb! :lol:

kobak!sajnálom!de majd a következő!!bízz benne!drukkolok! :wink:
timé&tati
 
 


Kobak!

Sajnálom nagyon... :cry:
Sztem pihenjétek ki, mert nagyon megterhelő a szervezetnek. B.B. mondta a januárt? Mert én is három hónapot tudok.


Nektek: Kép


Akartam csinálni vonalzót, de béna vagyok... :twisted:
árnika
 
 


Sziasztok!

Kobak :cry:

Árnika,hogy vagy?? Closti nélkül minden rendben?
B.B. vel beszéltél???
Miért furi a pocim?
Aninak aug.elején leírtam itt a topikban, hogyan kell vonalzót gyártani..ha lesz kedvem megkeresem :wink:

Ani szépen növögettek!!
Milyen méreteitek voltak uh-n?
Én alig várom a 18.hetest....és azt hiszem videónk is lesz :D

Timi a metet,hogy viseled?? Hasmenés?

Remegős?? Ebba?? Gigi?? Viki???

Kellemes vasárnapot!
Vendég
 


Árnika!

Megtaláltam :D
A TickerFactory. http://tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php oldalon bal oldal Trying To Conceive/Pregnancy cím alatt rákatt a Trying To Conceive-re (pregnancyre a kismamik)
Aztán next, válasttol egy vonalzót és ismét next!
Választol vmit ami a vonalzón halad és next!

Cycle Start Date: Beírod a mensid kezdetét!

Cycle Length: ciklusod várható hosszát!

(kismamiknál Due Date-hoz a szülés várható idejét)


Ovulation Cycle Day ha akarod az ovuláció napját!
Mást nem szoktam beírni és ismét next!
aztán a bbCodot bemásolod ide a profilodba!

Sok sikert!
Vendég
 


Kincs!
Fej szélesség:3,8 és 3,6cm
mellkas sz.:3,8 3,8cm
combcs.: 22 mm
ez volt a 15 -ik héten.
Te voltál azóta?
Nem találtalak az iwiwen!Hova tüntél?
A 18-ik héten én is megyek uh-ra.

Kép
ani0227
 
 


Ani én a genetikai uh óta nem voltam, ezért várom nagyon a 18hetest.
AFP-d mikor veszik le?
Vendég
 


Sziasztok!
Remélem jól vagytok! Nálunk a helyzet változatlan.

Pisti
remegõs
 
 


Szia Kincs!

Nekem már levették!Szerdán jön meg az eredmény.Azért hamarabb,mert fejlettebbek a babák.

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok

Kincs! Tündéri vagy, köszönöm a segítséget.
A furi az aranyos! (Én is szeretnék ilyet karácsonyra :wink: )
Remélem sikerült meggcsinálni a vonalzót
Mikor mész UH-ra? Raksz majd fel képet Kiskincsről? Nekem tetszenek nagyon az ilyen fotók , és veszem a mintát le :lol:

Ani ez azt jelenti, hogy ikrek és két héttel fejlettebbek a koruknál? Nem semmi. (és mi lesz még ezután :wink: :lol: )

Többiek?
Gigi, Szibri, Kjaja, Mazsi, ..... Timi, Kabóca, Kobak, Kac , Ebba Mary, Bocsi ha vkit kihagytam

Remegős üdv! Mikor mentek újra programra?

Lányok Viki már lehet babázik! :P :P

Én jól vok mióta nem szedem a clostit. Nem voltam B.B.-nél, nem tudom elmenjek-e. Mit tudna mondani szegény. Gondolkozom, hogy lehet meg kellene próbálnom újra a gyógyit, hátha nem reagálnék már olyan csúnyán rá.
Holnap megyek Valicskó dr.-nőhöz.

Mindenkinek szép estét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!
kincs! a mettől az elején hasmenés volt :? de mostmár jobba helyzet.mióta lecsökkentettem a szénhidrátot már nem vészes.

árnika ide küldjem a goblenről a képet?gondolom nem gond a többieknek ha igen
:wink:

többiek???jól vagytok????

én megvagyok.gőzerővel a metet szedve és diéta meg torna.hú kicsit változott az életvitelem de ez már kellett .majd ha minden jól alakul jöhat a baba!már alig várom.de ez még időbe telik.minden jót kívánok mindenkinek!legyetek jók!pusz! :P
timé&tati
 
 


halihó!
Köszi, hogy érdeklődtetek felőlem, nem valami jól vagyok, próbálom nem a baba körül forgtni gondolataimat, ami megy is, mert mindennel el vagyok havazva.
Holnap megyek egy magándokihoz, aki megnézi a papírjaimat, és hátha valami újat lát, amit debrecenben nem vettek észre. Mindig futószalagos vizsgálaton voltam, hátha így nem lesz, ill. valami okosat lát ez a doki.
Ő Miskolcon olyan meddőségi szakember. Egy rokonom kisbabáját többek között neki köszönheti.
majd holnap este kiderül.

figyu!!
Ha ciszta van, akkor nincséletképes tüsző? nem tudom.
pussz
ebba
 
 


Na végre van vmi élet! :D

Timi hajrá új élet!

Árnika kívánok neked szép pocakot!!
Ügyes vagy a vonalzóval!

Ebba a ciszta nem megrepedt tüsző! Így nincs kilökődött pete...esetleg ha kettő tüsződ érett, az egyik repedt a másik nem...itt mindenki bízik a csodában :wink:
Várjuk a beszámolót!

Ani már én is az eredményt várom, de nem tudni mikor érkezik.

Szép estét!
Vendég
 


köszi 7kincs!
de figyu, ez a drága ciszta még az előző ciklusomból maradt. Tehát ott a mensimmel nem távozott. Akkor sincs új tüsző? n, ezt nem értem, csak nem jól, ill. nem pontosan fogalmaztam :roll:
ebba
 
 


Árnika!
Egy héttel fejlettebbek kb.

Timi!
Várjuk a képeket mi is!Legalább is engem érdekel.

Ebba!
Én is ezzel a problémával küszködtem év elején,de nekem sem volt világos ez a rész. :roll: De ha mentem uh-ra,sosem mondták,hogy lenne.Nekem nem is akart kiürülni.Fogigátlótól visszaszívódott....köv.hónap újra,norcolut...köv.hónap újra,duphastontól nem múlt...semmi.Augusztusban a semmitől elmult,beülti és most babák!

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm az érdeklődést, a hétvégém elég mozgalmasan telt, így nem tudtam válaszokat írni, de most pótolom.
Kobak! Nagyon sajnálom. Úgy bíztam benne, hogy legalább Neked sikerül. De majd legközelebb. Azért írjál, hogy vagy! Beszéltél TZ-vel? Mit mondott?

Árnika!
A 3 hónap az meglesz, mire a következő punkcióig eljutunk, csak abban bíznánk, hogy ha egy kicsit korábban elkezdi " tréningezni " a petefészkeimet, akkor hajlandóak lesznek egy kicsit hatékonyabb termelésre. Azért lenne fontos, mert a mostani 6 -ból 4 megtermékenyült, de a második napon 2 csúnyán fregmentálódott. Látszólag a másik kettő rendben osztódott, de lehetséges, hogy a fregmentálódás náluk is bekövetkezett csak később. Ha esetleg több sejttel tudnának dolgozni, és csak az 5. napon kerülnének vissza az embriók, jobban ki lehetne szűrni ezt a hibát. Hát mindenesetre én ezt a magyarázatot kaptam, lehet benne valami.

A pocakosoknak jó növesztést :D A többiek pedig gyűjtsenek erőt a majdani pocaknövesztéshez.

Pusz

Kac
kac11
 
 


Sziasztok

Nos ma voltam a diabetológián és Valicskó DR.-nő szerint vszinű PCos vagyok, igaz biztosat majd a vérvétel után tud mondani. Nagyon aranyos dokinéni, és szakmailag is toppon van.
Nem is tudom milyen érzések kavarognak bennem. Egyrészről na végre vmi amit lehet orvosolni ha úgy van, másrészről ha eszembe jut az elmúlt hét év ......


Timi várom a képet, ha esetleg nem szeretnéd ide akkor küldd privibe.

Ebba eredmény??

Kac! Ezek mind igaz amit leírtál, mi is átbeszéltük B.B.-vel, nekem azt mondta , mármint az 5. napról hogy Kb. ugyanannyi az esély ha akkor adják vissza őket. mint 2-3 naposan.
És ráadásul gondold el öt napig aggodni.... végülis sztem szól ellene is érv, és mellette is.
Én egy egész életen át szeretnék már ˝aggódni˝ értük :lol:

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat.
Személyesen nem beszéltem TZ-vel.Nálunk úgy történt az "eredményhirdetés", hogy elmentem Miskolcra ott vették le a vért és az eredmény /0,1 HCG/ tudatában felhívta az ottani doki TZ-t.Így maradtnuk annyiban, hogy most vérzés alatt csinálnak M.-on egy uh.-ot, majd januárban jelentkezzek Debrecenben.Ok, hogy mi lehetett a gond, semmi konkrét.Úgy vettem ki a doki szavaiból így az első után nem foglalkozik ezzel senki.Sajnos azt látom ahogy olvasgatok sokszor bőven túl az első sikertelenség után sem.Nem vagyok már egy mai csirke, így jövőhéten szeretnék elmenni a sima nődokimhoz és elbeszélgetni vele, mit javasol, mire tud még ő kivizsgálni, hogy ne fussak plusz köröket években.Ti mit javasoltok, mit kellene vizsgálni?
Kac: Köszönöm, igen remélhetőleg legközelebb sikeresebbek leszünk.Neked milyen protokoll volt ?Hogy vagy?
Előre is köszönöm a segítségeteket :)

Kép
kobak
 
 


Szia Árnika :) ilyen vérvételre szerinted el tud küldeni engem a nőgyógyász is?
Én is úgy gondolom/tam, hogy esetleg nagyobb az esély ha több napos korukban ültetik vissza őket azaz több sejtesek.
Köszönöm a segítséget a "tapogatózáshoz" :roll:

Kép
kobak
 
 


Sziasztok!

Már most nem írom, hogy lányok, mert látom gazdagodtunk egy férfiúval is. Sok szeretettel köszöntelek én is köztünk Pisti. Remélem tényleg tudsz majd egy kis kitartást, és mindenféle okosságokat meríteni köztünk, tőlünk.

Kobak: sajnálom én is. Tudom, ez ilyenkor nem túl sokat segít, csak ha te túlteszed magad rajta. Én azt hittem, hogy Miskolcon bezárják a Kaálit. A dokim (Sajgó) elment Pestre, és azt hittem, hogy ezzel ott vége is lett a dolognak. A lányok mind a ketten maradtak? Hogy bírja magában Molnár doki? Szerettem oda járni, nagyon jó kapcsolat alakul ki szerintem ott is a "személyzettel". Ki a magán nőgyógyid? Gondolom Ő is Miskolcon van. Bocs a sok kérdésért.

Nem tudtam még mindent visszaolvasni, olyan sokat írtatok mióta nem jártam erre. Látogatási hullám indult be nálunk, és így, igazából olyan fáradt vagyok sokszor, hogy csak pihenni akarok, ülni már nem. Azt látom, hogy egy páran elmentetek a dokinőhöz, és Ő végre legalább tud lehetséges okot mondani a sikrtelenségre. Az ember ilyenkor is rájön, hogy mindent megtesz a baba érdekében, akár életmódot is vált. Sokan mondják, hogy ez segít. Szorítok nektek nagyon, és sok kitartást kívánok.

Pocakosok! Mennyire más a pocitok, pocink. Ani, látszik, hogy két csöppség lapul nálad. Én is hasonlóan terjeszkedek. Ma töltöm a 14. Jó, hogy felraktad az eredményeket, mert így majd tudunk hozzád viszonyítani. Bár szerintem is gyönyörű nagyok a babáid. Ez szerintem még akkor is szép eredmény, ha egy lenne. Kincs, persze a te pocikád is nagyon cuki, és látszik, hogy magatokra nem is szedtetek semmit, csak a bébikre. Nekem két hét múlva lesz az AFP-s vérvételem, és utána a dokis megbeszélésem, meg szeretnék egy UH-t is csináltatni, hogy lássuk a piciket.

Sok puszi mindenkinek!
kabócabobár
 
 


Helló!
kobak!
Ez, hogy mondtad, egyrészről jó, más részről rossz, de legalább meglenne az ok. Nem?

csajok!

voltam tegnap ennél a miskolci meddőségi nődokinál. Nagyon egyenes ember, a debreceni kaáli felől egyforma a meglátásunk, mégpedig a köv.: (de tényleg várom a visszajelzéseket, hogy igazam van-e)
Mostanában annyira sok a külföldi, hogy szinte már futószalagon megy az egész, és ezt ne a dokikra értsétek, mert ők annyit dolgoznak, hogy le a kapappal... jójó, hogy kell a pénz, mert ugye az ukránoktól nincs tb támogatás, és tőlük lehet pénze az intézetnek több. De! Leutazok, időpontom van, 3órát várok, és 5percet vagyok bent, kirohanok, mert már a köv.-t hívják be, és akkor merül fel bennem egy csomó kérdés.
Mégegyszer mondom, hogy nem a dokik a hibásak, de már elkellne 3 orvos is.
A pestire meg azt mondta ez az orvos, hogy márciusra van előjegyzés, budai meddőségiben is ez van.Mosnjuk úgy vettem ki a szavaiból, hogy inkább pesti kaáli párti.
Megkérdezte, hogy nem próbálnunk-e meg egy inszeminációt itt a miskolci Semmelweis kórházban. Na, ezen azóta is töröm a fejem...nem tudom :?
szerintetek??
ja? és bocsi, hogy hosszú vagyok :)
pussz
ebba
 
 


Sziasztok

Ma voltam a vérvételen, pfuj az a lötyi :twisted: ha szerencsém van akkor pénteken eredmény. Viszont az éhgyomri cukrom 5.8 lett, szerintetek ez nem magas? még utána nézek neten

Kobak én PCO-ban még kezdő vagyok, nekem Kincs :D Sokat segített(köszi) és itt a pcos oldalon töltöttem ki a tesztet, ami szerint pozitív. A doki szerint itt magyarországon az orvosok között még nagyon gyerekcipőben jár, nem is igazán tudnak róla!!
Kérdezd meg a nődokid, töltsd ki a tesztet itt a neten, és én a helyedben elmennék egy diabetológushoz is.
Én most azt mondom minden hozzánk hasonló gonddal küzdő nőnek meg kellenne csinálnia ezt is mint az AIDS tesztet pl.

Ebba! Amikről írtál azok felmerültek már bennem is, mi is gondolkoztunk az elején rajta hogy hova menjünk, de tőlem B.B. pl elnézést kért a sok várakozásért, és ha tömeg is van úgyanúgy leülünk és átbeszéljük vele. Nekem ő szakmailag megfelel.
Tudom neked más mert nem db-i vagy. Ha úgy érzed hogy váltanod kell, válts!! csak ide azért gyere :lol: :lol:

Igaz ha ne adj isten kiderül , hogy PCOs vagyok, akkor újra értékelem a véleményem :twisted: :twisted:

Többiek???

Puszi mindenkinek

Ebba írok privit

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!
Olyan embereket keresek akik a miskolci kaáliba járnak. Én is miskolci vagyok nov. 30 után lehet meglesz az első insemem.
szmet
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: