Új privát üzeneted érkezett!

Katyerina :D
fehérjére tényleg sükség van :D de sok van a tejtermékekben is :D
egyél sok sajtot :D :D :D

én is bízom abban, hogy tudni fogom, meddig mehet. No, meg jópáran már végigcsinálták kicsik, sőt az én fiaimnál sokkal emelgetősebb korszakban lévő babák mellett..... nálunk sem lesz semmi gond :D

egyelőre így jól működik a rendszerünk :D bízom benne, hogy az uts. pillanatig mozgásképes leszek, mert az a mi családfelállásunknál elengedhetetlen :shock: :lol: :lol: :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katyerina :)
Tripla gratula :)
A HCG szinted után elég biztos voltam benne, hogy inkább két babád van, mint egy, de lám, a három is belefér :)
Én, amikor már ránézni sem tudtam a húsra, fehérjeport ittam turmixba keverve. Lehet kapni az Amwaynél egyet, ami elég jó, vagy ha nincs amwayes ismerősöd, akkor testépítő boltban is lehet venni fehérjeport.

wish
 
 


köszi lányok!

tegnap sikerült beburkolni két szelet rántott halat :) , de ez a fehérje por nem rossz ötlet, azt hiszem beszerzek vész esetére :)

katyerina
 
 

 
 

Hello, csajok!

Hát, akkor ide is bejelentkezek (vagy átjelentkezek). Remélem, sok hasznos infót kapok itt is, kedves tapasztaltabb lelkitársaim! :D

katyerina,
még a másik topicban üziztem...

Nálunk már nagy az izgalom, bár még csak 7 hetesek vagyunk, szinte lehetetlen titokban tartani. Anyukám már elkezdte járni a baby-boltokat, meg fejben átrendezte a lakását, mintha vele történne mindez. Remélem, nem kapok tőle sikítófrászt.
Én a Bajcsy-Zsilinszky kórházat néztem ki, illetve ezt ajánlották, és láttam, most indult ott szülésfelkészítő tanfolyam. Ma be is nézek egy előadásra. Szerdán talizok a leendő orvosommal, remélem lesz olyan tuti, mint Krizsa mágus. :D

Amúgy egész jól... Mindenki kérdezi, van-e és hány az inger, erre aszondom, nem is hányingernek nevezném, inkább egész napos étvágytalanság és undor ül rajtam, ami estefelé kezd talán oszlani...

orsi,
amilyen strammul viselsz mindent, téged nem féltelek az emelgetéstől.

Hát, további mindenjókat mindenkinek, még beszélünk... :D Pompi
pompomlány
 
 


Anikó :)
Visszolvastam és látom, hogy lekerülte a figyelmemet valahogy a bébifoto. Nagyon aranyos, milyen sokat nőtt már :)
Nekem ez annyira hihetetlen, hogy ilyen gyorsan nőnek, szinte a semmiből keletkezve. Tényleg igazi csoda :)
Ne idegeskedj jó, éjszaka inkább aludjál, minden rendben lesz a bébivel ezután is.

wish
 
 


szia pompomlány!

örülök, hogy átnéztél ide is :), olvastam az üzid, köszönöm, valóban sikerült jól rákoncentrálnom, bár én kettőre koncentráltam, de kaptam egy harmadikat is. A 3 babóca még nem biztos, mert a középsőnek nem volt igazán szívhangja, nem sikerült befogni, majd a következő ultrahangnál többet tudunk...

Hát anyukámmal én is megfogok küzdeni, bár én elég drasztikusan kezdtem, mert kiadtam, hogy mikulásig senkinek nem mondhatnak semmit és legelőször május elején szeretnék hallani babaruhavásárlásról. :twisted: de ugy sem fogják kibirni és szerintem titokban elkezdenek vásárolgatni. meg főleg közel laknak ausztriához és már most látom magam előtt ahogy túrják a bolhapiacokat. Bár a multkor én is voltam velük és gyakorlatilag csukott szemmel kellett járnom, mert kb 2-3 bölcsödét fel lehetett volna ruházni gyönyörű babaruhákkal. kb 1 euroért két-három darab rugit elhozhattál és a pelenkázótól elkezdve a gyerekülésig minden volt, ha szemfüles vagy....
nehéz meccs a lelkes nagymamákkal :lol:

katyerina
 
 


Sziasztok!

Katyerina!
Na, ez a nem semmi! Gratulálok Nektek! Gondolom az első sokkoló pár nap/ 2 hét után már jobban fogjátok tudni mi lesz, biztos vagzok benne, hogy ha meghozzátok a döntéseteket, azt a lehető legkörültekintőbb információszerzés után fogjátok tenni, és úgy lesz jó, ahogy Ti gondoljátok!!! Sok sikert előre is!

Melcsi!
Köszi szépen, őt nem ismerem, igazából a Bálintot sem...majd a héten bejelentkezem hozzá, aztán meglátjuk szimpik vagyunk -e egymásnak. Fiatal a dokid?

Zsebi!
4 lombik, 1 fagyi (ez a mostani), Betegség: endometriózis, petevezetékek nem működnek. Várható : Május 28
van uh képem, de nem tudom felrakni, átküldhetem Neked?
név: fiú Jaxson Adam, lány: Scarlett Alexandra (lány még nem tuti)

Kép

KépKép
nikso
 
 


Nikso!
Javítottam a táblában az adatokat. Még megírnád hágyn éve vagy és hogy ki volt a Kaáliban az orvosod?
Küld át az uh képet és akkor azt is beteszem a táblába és utána teszek is fel egy frissítést.

Pompomlány!
Gratulálok és üdvözöllek a csapatban. Problémamentes babavárást kívánok.

Katyerina!
Mi a 12. hétig csaka szűk családban mondtuk el a babákat és vásárlás december elejéig van betiltva. Bár már én egy két apróságot ami épp akciózott beszereztem.
Pelenkázólap, plusz az anyagot megvettük a fejvédőjükhöz mert azt anyu fogja varrni.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


jujj, ez hirtelen meglepő volt a 3 zebra :)
olyan hihetetlen én még csak ott tartok, hogy terhes vagyok, a 3 még nem is tudatosult teljesen, majd a köv ultrahangon :)

katyerina
 
 


Katyerina!
Hát ami jár az jár. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Nikso!
Ne haragudj, megkérdezhetem, hogy külföldiek vagytok ezekhez a szép idegen nevekhez?
Pompomlányzó, Katyuska!
Azért ez még mindig jobb az anyukákkal, mint nálunk. Amikor szóba hoztuk tavasszal, hogy nekifutunk a következőnek, nem volt ám öröm, csak elhuzták a szájukat a szüleim, hogy lehetnek ám problémák, minthogy feküdni kell, vagy ilyesmi... Mindketten nyugdijasok... :?

Sajnos van 1 kis barnácska, amire Krizsánk irt fel Duphastont. Tegnap mentünk be a receptért, találkoztam is vele, és fekvést javasolt. Igy most pihengetek, de azért be fogok nézni, a barnácska már tegnap óta javult.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi!
Akkor valóban pihengessél amennyit csak tudsz most ez nagyon fontos. Tessék esténként meginni egy pohárka bort.

Lányok!
Már nem elmékszem ki keresett kismamáknak biztonsági övre való bigyót. De a minimanó boldtban lehet kölcsönözni 6000 forintért úgy hogy amikor visszaviszed le vásárolhatod a 6000 forintot. Tehát ingyen van.



"ÖVTERELŐ

Az övterelő használatát azért javasoljuk, mert a kocsi biztonsági öve pont a kismama hasán fut át, ami egyrészt kényelmetlen, másrészt egy esetleges (akár ráfutásos) balesetnél megnyomódhat a pocak. Az övterelő azonban elvezeti a hasról az alsó övszárat, így kényelmesebb és biztonságosabb az utazás - a kismamának és a pocaklakónak egyaránt!

Kölcsönzési feltételek:

Elvitelkor 6.000 Ft. letéti díjat kell fizetni. Bérleti díj nincs. Visszahozatalkor a letéti díj teljes összegben levásárolható!
"

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!

azt hiszem Kata keresett ilyet, de nekem is szükségem lesz rá, mert állandóan beleprésel az ülésbe az öv, Apa meg egész uton azzal van elfoglalva, vezetés közben, hogy biztos, hogy nem szoros-e az övem és állandóan huzkodja az övemet :D

A minimano boltot megtudod adni, hogy hol van?
köszi

katyerina
 
 


Zsebi!

azt hiszem Kata keresett ilyet, de nekem is szükségem lesz rá, mert állandóan beleprésel az ülésbe az öv, Apa meg egész uton azzal van elfoglalva, vezetés közben, hogy biztos, hogy nem szoros-e az övem és állandóan huzkodja az övemet :D

A minimano boltot megtudod adni, hogy hol van?
köszi

katyerina
 
 


Katyerina :)
www.minimano.hu

Téged már tényleg nyom az öv? Olyan fura, mert emlékszem a barátnőm is a terhessége elejétől panaszkodott, hogy nyomja az öve, engem meg egyáltalán nem zavar még mindig. Csakazért akarok én is övterelőt beszerezni, hogy ha véletlenül koccanunk, akkor is védve legyen a baba. De persze inkább ne koccanjuk :)
Azt hiszem ez olyan, mint a légzsák. Kell a kocsiba, de az a jó, ha feleslegesen van benne :)

Zsebi :)
Köszi a tippet, ez így nagyon barátságos kölcsönzésc:)

wish
 
 


Wish :D
engem is zavar. azonnal érzem a hasamon.
érzékeny az egész :D

és tényelg feleslegesen legyen használva

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebi! Köszi!!!
A "baj" az, hogy már vettem, ugyanis a páromba vasárnap ugyanott (50m-rel feljebb) még egyszer belementek hátulról. Ezek után 1 percig sem gondolkoztam. Meg én nem is Bp-en lakom, nem is tervezek már utat oda a baba születéséig (nem tudok 2x2 órát utazni + mászkálni ott). Ha előbb tudom, akkor a párom elhozhatta volna, de remélem így megmarad, és esetleg tudom még a későbbiekben használni (a következő babánál) :lol: .
És én is folyton húzkodtam az övet, és idegesített, hogy pont "ott" van. Hát most már lent van! :lol: :lol: :lol:

dkata
 
 


Zsebi
BOcsi, valahogy kimaradt: 33, és Kováts dnő. Ezer köszi, mindjárt küldöm.

Melcsi,
Férjem amerikai, én is kint éltem 8 évig, baba-project miatt jöttünk haza 5,5 éve, aztán itt ragadtunk. Ráadásul a vezetéknevünkhöz nem nagyon menne magyaros név. (Williams)
Vigyázz Magadra, és feküdj amennyit csak tudsz, nekem is kellett 3-4 hétig!

Kép

KépKép
nikso
 
 


Sziasztok lányok! Kép

Orsi! :D
Én szorgalmasan iszom a fehérje port de voltaképp ez mire jo?
Pocakod?

Melcsi! :D
Barnázgatásod jaqvulgat?
Egy kis rutascorbint is szedjél és elfog mulni tutira!!!!(ez az én agylövésem :lol: ugye Zsebike? )

Katyerina! :D
Sokszor eszembe jutsz!
Mikor lesz a következö ultrahang?

Pompi! :D
Örülök,hogy átnéztél ide is!

Wish! :D
Köszönöm,nagyon aranyos vagy!
Ez a hihetetlen fejlödési ütem engem is sokszor lenyügöz!


Nikso! :D
Szépek a nevek!

Én is beszerzek egy ilyen övterelöt mert vagy huzgálom vagy elkell hogy tartsam a hasamtol mert nagyon zavar! :shock:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok Lányok :)

Kicsit eltűntem, de azért sikerült visszaolvasom :)
Katyerina :)
nagyon nagyon ügyes vagy hogy három babucid is lapul a pocakodban, de azért nagyon nehéz is lehet :oops: Nagyon vigyázz magatokra, és az hogy milyen döntést hoztok majd meg az lesz a legjobb!!!!
Zsebi :)
ha megkérlek beleraknál a táblába, ma kezdem a 9. hetet és 2 baba lapul a pocakban :lol:
Pénteken kell mennem UH ra, már nagyon várom, úgy szeretném már őket látni.
a hányinger viszont már 2 hete megtalált, valami borzalmas..... :roll: szegény párom próbál reggelnete segíteni, de tegnap még azt is mondtam neki, hogy vigyázzon mert a végén őt is lehányom.... :? :oops: eléggé sajnáltam szegényt.
Az is elég furi, hogy én már most nem tudom öszegombolni a nadrágomat. Tegnap vetteam a C@A ban egy gumis nadrágra felhúzható övet ebben nyomulok most, így már sokkal jobb, mert tegnap már cikisnek éreztem, hogy 2 x szoltak, hogy jé rajtad piros bugyi van :oops:
de szerintetek ez normális, hogy már most olyan mintha nőne a pocakom?
pbj12
 
 


Pbj!
Nem furi hisz ikreket vársz!!!!!
Én a saját gatyáimban nem fértem már bele 9 hetesen így egy régi nagyobb gatyámban nyomultam majd 12 hetes voltam mikor megvettük az első kismami gatyámat. :)
Beírtalak a táblába!

Lányok!
Remélem akkor sikerül mindenkinek a minimanóban beszerezni ezt az övtartót és utána ha megszületetett vehettek valami szépet a babának az árából. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szóval mindenkit zavar az öv rajtam kívül? :lol: Na nem baj, nem vagyunk egyformák. Azt hiszem engem kipárnázhat a zsírréteg, azért nem zavar. A túlsúly előnyei... :)

Judit :)
Részvétem a hányinger miatt.
A pocid meg nem csak olyan, minta nőne, hanem nő is :) Ahogy Zsebi is mondta, ikreket vársz!
Én az egy babámmal a 14 hét körül vettem észre, hogy kezdenek kényelmetlenebbek lenni a gatyáim. Szóval ikrekkel simán lehet jóval hamarabb.

wish
 
 


Hello, csajok!

aniko, zsebi,
köszi az üdvözlést, mindig jólesik... :D

zsebike,
legközelebb már lécci engem is táblázatosííííts, jó?
Pompomlány, 35, Bp.Kaáli, Krizsa, 1. lombik, 2 zebrucsku, (szülés vár6ó időpontya: 2007.06.16. (8.hét felé közeledünk)... Köszi!

terhesnaci: én már a transfer utáni 2. héten megvettem, akkora lett a pocim egy hét alatt, mint egy 3-4 hónapos terhesnek. De persze azóta visszament. Majd előveszem még...

Engem is érdekel: Hol van a Minimanó bolt?
pompomlány
 
 


Pompomlány!
Beírtalak a táblába. :)Még majd a meddőség okát írd meg légyszí.

A minimanó boltról mindent megtudsz a www.minimano.hu-n. (1149, Budapest, Nagy Lajos Királyné 112.)

Ja és még valami a minimanóban állítólag ikreseknek 10 %-ék kedvezmény van. :)

Lányok!
Várom sok szeretettel a pocak képeket is. Ne csak írja mindenki hogy mekkora képeket is kérünk.

Orsi!
Tudnál segíteni mit tegyek. Egyszerűen a mellem alatti részen a pocak tetejénél annyira fáj a böröm napok óta nem látok rajta semmit se kiütést se pirosodást. EGyszerűen mindtha viszketne de közben ég mint a rosszbaj. Nem tudok mit tenni vele. Valami jó ötlet?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


köszi lányok az infókat.
szerintem, ha jövőhéten megyünk uh-ra akkor elugrunk a minimanóba is.
legalább valamit vehetek :D

Anikó!
nagyon ari vagy, hogy gondolsz rám, és te sem vagy elfelejtve. Inkább el vagy tűnve. Mi van a dokival? Maradtál a Vajdánál?
A fehérjével kapcsolatban nekem harcimókus azt mondta, hogy egyek sok husit és nehogy vega legyek most, mert a baba idegrendszere most fejlődik és szükség van hozzá állati eredetű fehérjére is. Na most én kb 1 hete nem bírok letuszkolni a torkomon semmilyen állati forma fehérjét :oops:
Wish ajánlotta, hogy esetleg ihatnék fehérje turmixot.

De ma végre megkívántam valamit!!!!! Túrós tésztát :lol: , ugy faltam mint aki már három hete nem evett! piszok jól esett. asszem megyek megint enni :lol:

katyerina
 
 


Zsebi! Ugyanaz a helyzet nálam is!!! Tudom h. nem a legjobb ötlet, de én vakarom... :lol:
Egyébként naponta 2x kenem, krémmel + olajjal is, mert most tágul nagyon a bőr. Nekem a hasam alsó része is viszket. (A Dm-ben vettem krémet és olajat + babaolajam is van - hát ezekkel kenegetem - nem túl sok sikerrel!)

dkata
 
 


Sziasztok! :lol:

Pár napig nem olvastalak titeket, a hugoméknál voltam. Úgy látom, minden rendben! :lol: Ez az övterelő engem is foglalkoztatott, most már biztosan beszerzem!:-)

Üdv neked Pompomlány! :lol: Dupla gratula! :lol:

Nikso,
tényleg szép neveket választottatok! :lol: Te voltál már vmilyen konkrét vizsgálaton? Kiskönyved van már?

Lányok, most jöttem UH-ról, jaj, nagyon édes volt a babánk!
:lol: Képzeljétek, annyira ficánkolt, össze-vissza mozgott, én még soha nem láttam ilyet! :lol: Az orvosom vagy hatszor megmérte, hogy túl nagy, végül úgy döntött, hogy legyen 41,6 mm! :lol: Így is kb. 1 héttel nagyobb a koránál! Én olyan büszke vagyok rá! :lol:
20140901102739
 
 


Zsebike!
Téged hivnálak segitségül a barnácska miatt.Privi megy.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Szasztok kismamik! :D

zsebi,
köszi a híreket, a + jóhírt is (kedvezmény) :)
Tegnap már nekem is eszembe jutott, hogy a "kiskatonák miatt" részt kihagytam! Köszi!

hajni,
köszi a gartulát, és hát természetesen neked is jár a mocorgó babádhoz ugyanez! Jó lehetett látni! Én is nagyon várom már a köv. UH-t (jövő héten kellene majd egyet csináltatnom), mert akkor mindig megnyugszom egy kicsit, hogy ott vannak, jól vannak. Hát, rólam ezt nem annyira lehet elmondani. Szép lassan bekúszott az életembe az egész napos (nem is tudom hány, de nagyon sok) inger. Nem valami kellemes... elmúlhatna már!

És Ti... jól? 8)
pompomlány
 
 


Zsebi :D
ez a bajom nekem is emgvolt. sajna semmi használható ötetem nincs.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!
Zsebi olvastam, hogy kérded, hogy vagyok.
Semmi különös csak a szervezetem megint megviccelt.
Bár sokat is melóztam, mert volt egy határidős könyv aminek meg kellett csinálnom a tervét, lehet, hogy za kavart be. eg yhéten 3 éjszakát nem aludtam. Szóval babó nincs, de tünetek voltak :lol: .
Egyébként meglepően könnyen veszem most ezt! Azt hiszem megkeresem Krizsánkat! Már egy éve nem láttam!
Szóval, mondjatok nekem vmit. Csináltatok valamit másképp lányok, most, hogy sikerült nektek a baba, mint a többi beültetésnél?
Byby
byby
 
 


Orsi!
Neked nagyok könnyen ment, mi a titkod? :lol: :lol:
Byby
byby
 
 


ja és még egy, nem baj, hogy ide írogatok?
Byb
byby
 
 


Kép

Melcsi!
Válaszoltam. :)

Byby!
Nem baj hogy ide írsz. :) Szeretettel látunk bármikor.
Én személy szerint annyit csinátlam másképp hogy előtte voltam talmapasszi nénininél aki lelkileg is helyretett bennem egy két dolgot. Illetve most nem figyeltem mit eszem mit isztom ettem ami jólesett ittam amennyi jólesett és ezen felül könnyű életmódban mindent csináltam. :)

Sajnos szerintem recept nincs mindenkinek máskor jön a baba lheet nem azért mert épp minden nap banánt evett hanem épp akkor akart baba siekredni.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


byby írta:Orsi!
Neked nagyok könnyen ment, mi a titkod? :lol: :lol:
Byby

mire vonatkozik a kérdés? :shock:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Byby arra gondolt hogy mi a siker titka hogy neked megint sikerült. :)

Kár hogy nincs ötleted erre a bördolgora mert nagyonkellemetlen. Most napközben többször bekentem körömvirág krémmel ez egész jól csillapítja. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi :D
iszonyú xar :D nekem szabályosan fájt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebike!
Nem kaptam meg!
Pompomlányzó!
Én jövő szerdán megyek UH-ra, már nagyon várom, olyan bizonytalan vagyok, hogy biztos ott van-e még, stb. Pedig én is állandóan futkosok kifelé a konyhából, feszül a mellem, stb, szóval a jeleket küldi szerencsére. Sőt ennyire még 1x sem volt. Csak hogy még nem érzem a hasamban, ez olyan bizonytalan érzés, még csak az UH-n látható biztosan. Már alig várom hogy érezhessem, de az még legalább 1 hónap.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


melcsi,
ne aggódj, ott van az a kis borsószem, de hát hogy nézne ki, ha már most lyukakat ütne a hasadon! 8) Mi lenne később? Monnyuk én is folyton előveszem a "tudós" kismama könyveket, amikben le van írva, hogy az elején még nem sok jel van arra, hogy a hasban mi zajlik. Ilyenkor csendben előveszem az UH-képet és a hasamhoz ölelem... :)

Tegnap voltam egyébként egy magánrendelőben terhesrendelésen. Hát asszem nem fogok holmi SZTK-k-kal szenvedni, ahol másfél-két óra ücsörgés után még mindig nem kerülök sorra. Inkább fizetek 6 ezret havonta, hogy emberszámba vegyenek! Amúgy meg jól "felkészített" a doki, hogy az ikres terhesség "hú de veszélyes". Érdekes, csak én nem aggódom...
És Ti, kedves ikres kismamik?
pompomlány
 
 


Melcsi!

ne aggódj! egy kis barna mindig belefér, minden doki ezt mondja, akkor bizti ugy van. egyébként a barátnőmből a terhessége első 3 hetében ömlött a vér és most egy gyönyörű kislányt szült pár hete.
de azért megmondom őszintén, hogy az egésznapos hányingert én sem nagyon csipem, de ha meg véletlenül nincs, akkor mág állok megszeppenve, hogy most akkor mi van, már nem vagyok terhes??? :oops:
szóval bolond az ember lánya :wink:

Pompi!

nekem némi fenntartásom van az ikerterhességgel, de bennem 3 babát regisztráltak. Szóval az orvosok rémálma vagyok.
De azt hiszem beszerzek egy kényelmes matracot, pihepuha ágyneműt és terhes gatyák helyett terhes pizsiket. aztán valahogy kihúzzuk a 9 hónapot.
szóval a dokik az egynél több babát nem szeretik. de az ikerterhesség szépségeiről Orsi tud a legtöbbet, ő már végig csinálta :D


lányok!

a terheskönyvecske, meg a terhes gondozás az hogy megy?
A nőgyogyi fog adni, vagy szólni, vagy a háziorvoshoz kell elcsattognom, vagy közvetlenül valami védőnőhöz? és egyáltalán mikor?
köszi

katyerina
 
 


Katyerina!
A körzethez tartozó védőnőhöz kell elmenni és ott kapsz könyvecskét. :) Rajtad múlik amikor elmész én 8 hetes voltam mikor elmentem. :)

Melcsi!
Ne izgulj minden rendben lesz. :) Megnézem miért nem ment el amit írtam.

Pompomlány!
Hát azért én nem azt mondom hogy ikres terhesség akkor biztos hogy baj lehet, de valóban sokkal nagyobb odafigyelést igényel. A négy hetenkénti járás helyett nekem két hetenet kell menni. És majd meglátod sokkal hamarabb elfáradsz mint az aki egy babát vár. A hasad hatalmasra fog nőni és azért azzal is közlekedni és dolgokat csinálni nem mindig könnyű.

De szerintem csodálatos dolgog. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Megjártuk a genetikai ultrahangot és úgy néz ki kisfiunk lesz :)
Megvan minden keze, lába, ujjacskája, szóval minden renden. Az AFP 0.8 lett, úgyhogy az is rendben.
Sajnos képet nem kaptunk, mert nem volt papír.

wish
 
 


Sziasztok

Wish
gratulálok a pici fiatokhoz

Zseboroszlán
te olyan hamar elmentél a védőnőhöz? Nekem G. dokik azt mondta, tavaly hogy csak a 9. hét után menjek.

Képzeljétek
decemberben randizunk tesóügyben Krizsa dr-al, úgyhogy most a fellegekben járok, hogy a férjecském belement.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Bocsi hogy megint zavarlak titeket. De most reggel óta kicsit gyagyás vagyok az örömtől. Azt szeretném kérdezni, hogy mit tegyek a tuti siker érdekében, mert sikerülnie kell a kistesónak, mert a párom csak úgy ment bele a dologba, hogy csak 1X - max még 1X ha lesznek fagyibabák, de nem több.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


wish!

gratula a kislegényhez! a 4D-n még nem látszott?

Erika!

Hát a tuti siker az nehéz kérdés. én most voltam homeopata dokinál és sikerült. Meg ugye blastot kaptam vissza, és az sem egy hátrány. Most először nem sajnáltam magam és leszartam mindent, meg ment a gynevac kúra is, ugyhogy fogalmam sincs, hogy mitől sikerült. Egy barátnőm viszont kétszer is spontán teherbe esett a homeopátiás kúrák után közvetlen, ami valóságos csoda, mert neki ellentétes oldalon hiányzik petevezető és petefészek, vagyis gyakorlatilag nem tud levándorolni a petesejt a férje meg nem bővelkedik kiskatonákban, ha jól emlékszem majdnem azospermiás.
Szóval azt hiszem, hogy ő tudna beszélni tuti sikerről, de ők is mindig csak csóválják a fejüket a kis sikertörténetükön.

zsebi!
köszi! ha majd hajdú drnőnél minden oké, akkor felkeresem a védőnőt.
Védőnőt csak körzet szerint választhat az ember, vagy szimpátia alapján? Mert egy idiótára nincs szükségem, már bocsánat :)

katyerina
 
 


Katyerina

védőnő = szerintem ha van aki tetszik neked akkor keresd fel és beszélj vele, a mienk sem volt egy nagy szám, de most új van.
Ha szabadon lehet orvost és gyerekorvost választani, akkor lehet hogy védőnőt is lehet.

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Katyerina!
Védőnőt nem lehet választani elvileg mert ő figyeli hogy minden rendben van-e a gyerek körül szociális helyzet meg ilyenek. Akihez tartozol az van. Gyerekorvost viszont lehet választani. :)

Wish!
Gratulálok a kislegényhez és örülök hogy minden rendben van.
Olyan rossz hogy soha sehol nincs mostanában papír az állami intézetek uh-jában. Miért nem mondják kérnek 500 forintot és kapsz képet.

Erika!
Tuti recept ügyben szrintem sincs tuti.
Én még Gimesnél nem is voltam amikor mentem a védőnőhöz. A kaáliban adtak egy igazolást hogy kismama vagyok (maguktól) és azzal sétáltam el. Gimes örült hogy mikor mentem már volt. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hello lányok! :lol:

Melcsi,
nemsokára UH - kitartás! :lol:

Wish,
Ezek nagyon jó hírek, én is gratula! :lol:

Erika,
én inkább nem adnék tanácsot, mert nem is tudok. Én egy hitetlen János vagyok, semmiféle földöntúli csodaszerben, okkult-, tudományos alapot nélkülöző dologban nem hiszek! A 4 lombikom közül semmit se csináltam másképp most az utolsónál. Egyszerűen most sikerült. Szerencsém volt.
Meg hát szerintem te aztán igazán nem szorulsz rá a segítségünkre, hiszen egyből egy a mérleged! :lol:
20140901102739
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: