Új privát üzeneted érkezett!

Boldog Névnapot Luca!!!!!
Kép
picipocak19
 
 


Jesszusom, megcsináltam a Született feleségek tesztet és Bree lettemKép(((((((((((((((((((((
Én nem vagyok ilyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boldog névnapot Lucának!

Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!
Hat ma sikerult 5.38ig aludnia Kép Utana meg 7ig visszaaludt. Hogy miert van ez? Kép

Lanyok en nem talalom a tesztet. Hat en tuti nem leszek Bree. Tegnap annyira ki voltam purcanva a faradsagtol, hogy az ongyilkos csaj lettem volna tutira a teszt szerint KépKépKép

Boldog nevnapot Lucanak!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

 
 

Tényleg Luca!
Boldog névnapot!

Én nem találom azt a tesztet Kép

Kép Kép
fricky
 
 


Pocak, Tibicsoki, Ezvicc és Fricky!
Luca köszöni szépen a névnapi üdvözleteket, és én is, hogy ilyen figyelmesek vagytokKépKép

Én nagyon le vagyok maradva ezzel a született feleségekkel...Soxor még a megasztárról is megfeledkezek, pedig azt szeretem. Mióta gyerekem van, sokkal feledékenyebb vagyok. Néha azt sem tudom, milyen nap van.

Kizsó
Úgy néz ki, én sem leszek közgazdászKép Egyszerűen nincsen időm, energiám tanulni. Segíteni nem nagyon tud senki, szülők dolgoznak, a férjem is éjjel-nappal, gyakorlatilag egész nap egyedül vagyok Lucával. Ha valaki így le tud diplomázni, azelőtt emelem a kalapom.
Gratulálok az új lakáshoz!Kép Jó nagy karácsonyi ajándékot vettetekKép Biztosan élvezitek a rendezgetéstKép És ahhoz is gratulálok, hogy Kinga ilyen kis ügyi. És igazán írhatnál gyakrabbanKép

Én egy kicsit aggódom (de tényleg csak kicsit): Luca felül, próbálkozik a felállással, viszont mászni csak hátrafelé tud. Hátrafelé tök ügyesen mászik, de ha benyomakodik egy sarokba, ahol nem tud megfordulni, hogy hátrafelé kijöjjön belőle, akkor nem jön rá egyszerűen, hogy előrefelé is kijöhet. Normális ez szerintetek?

Dóri táblázatfelelősKép
Luca 8 hónap, 74 cm és 8300 gr, kösziKépKép
A diakép vetítővel kapcs. az jutott eszembe, hogy esetleg megpróbálhatnád az apróneten, hátha van használtan (persze, ha nem vadi új kell) vagy a vatera.hu vagy a teszvesz.hu oldalakon. Arra a műanyag valamire gondolsz, amit a szemhez kell tartani és a mi gyerekkorunkban élte virágkorát? Nem is tudtam, hogy ilyen drága, mint írtad.

Olvasgatók!
Írhatnátok is, hogy többen legyünk ebben a topicbanKép Nem szült mostanában valaki, aki esetleg olvasgat minket? Vagy régebben, tök mindegy.

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Fricky, ha jól emléklszem(reggel óta) a Gallery-re kattintva jött fel a feleségek képe és a quiz.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Tibicsoki!

Akkor már ketten vagyunk. A férjem momdta, hogy csak az ne legyekKép

A kvíz linkje: http://abc.go.com/primetime/desperate/index.html

Diavetítő a fotóimhoz kellene, de egy profi ára 40 e -nél kezdődik.

Üdv: Dóri
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a sok gratulációt! Jól esik! Az igazat megvalva már egy kicsit elegem van a rakodásból. Kép Egy hónapig pakolásztunk szép lassan mindent el, most meg egy hét alatt vissza mindent az új helyre. Persze jó, hogy új helyük lett, csak már csinálnék valami mást is a pakolgatáson kívül! Kép

Fricky! Az én két képemre gondoltál, amikor azt írtad " Milyen szépek a babók!" vagy úgy általába az eddig felrakottakra? Csak azért kérdezem, mert az én két képem Zsófiról van! Bocsi, ha félreértettelek! Kép

Marqueza! Bocsi, hogy kijavítalak, de Zsófira gondoltál szerintem! Kép
A hátrafelé mászástól pedig ne ijedj meg, mert Kingus is így kezdte. Először hátrafelé csúszott, mászott aztán előre. Nekünk az jött be, hogy mindig tettünk elé valami csalit, és aztán nagy nehezen elindult előre is. Most meg már... Kép
Luca! Nagyon sok boldog névnapot!
Kép

kizsó
 
 


Dóri!

Hallottam, hogy a Breet alakító Marcia Cross-t kirakták most a sorozatból, mert annyira utálják a szerepét a nézők............


Kizsó!

Örülök, h sikerült a költözés.Én nyáron csak a babaszoba kialakításakor kialakult fennforgástól is idegbeteg voltam.Tudod: meleg, nagy has és mivel itthon voltam csak én pakolásztam kb így: 5 perc munka 20 perc pihenés..de megérte

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok,

Tegnap sajna nem tudtam jönni, szóval most bepótolom: Nagyon boldog névnapot Lucának!
Dancánka csak a súlyát tudom: 10,6 kg, a hosszátz egyedül nem tudom lemérni, annyit ficánkol.

Kizsó,

Sok örömet az új kuckóban!

Judit

Én Lynnette lettem....

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Kizsó
Ne haragudj a névkavarás miatt, de borzasztó név és arcmemóriám van. Ha valakivel kezet fogok, már abban a pillanatban el is felejtem a nevét. Ilyenkor mindig baromira koncentrálnom kell. Olyan ciki.
Mászás: felhívtam a gyerekorvost, ő is megnyugtatott. Köszi neked isKép

A névnapi jókívánságokat is köszönjük mindenkinekKép Nagyon figyelmesek vagytok, ezt is gyakran elbénázom (el szoktam felejteni másokét sokszor, tisztára mint egy pasi) Erre is figyelek majd.Kép

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Kizsó!
Persze, mindenki babájára gondoltam! Kép

Én Gabrielle lettem, ami csak annyiban nem igaz, hogy én nem csalnám meg a párom!

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Bea!

Ne aggódj bennem emberedre találtál.
Nagyon ciki, de én még néha a közvetlen ismerősökre sem emlékszem. A múltkor például a férjem legjobb haverjánál kérdezték, hogy ugye ismerem a csajt, én rá vágtam teljes magabiztossággal, hogy persze, ő a srác nővére, de kiderült, hogy a tíz évvel fiatalabb barátnője volt, ráadásul még a nevét is elszúrtam....Kép Ekkorát rég égtem. Mindenki nézett, hogy hogy lehetek ilyen ....És a szülei is fül tanúi voltak az esetnek.

Üdv: Dóri
Vendég
 


<pre>

Nicknév Gyermek neve Születési ideje Születési súlya Születési hossza Jelenlegi súlya Jelenlegi hossza
Liu Amira 2005.09.30 3500 gr 50 cm
Tibicsoki75 Fanni 2005.09.22 2750 gr 50 cm 5513 gr 60 cm
Jucus1 Gergő 2005.08.12 3950 gr 52 cm 7580 gr 68 cm
Eper8 Nagy Maja Jázmin 2005.06.22 3350 gr 49 cm
Ezvicc Attila 2005.06.16 3700 gr 52 cm 8120 gr 72 cm
Picipocak Orosz Fruzsi 2005.04.25 3400 gr 50 cm 9600 gr 73 cm
Kizsó Fabó Zsófia Lilla 2005.04.09 3640 gr 50 cm
Dóri79 Mohácsi Ágnes 2005.04.04 2600 gr 48 cm 8400 gr 71 cm
Marqueza Stiller Luca 2005.04.02 3500 gr 51 cm 8300 gr 74 cm
Nnicole Németh Nikolett 2005.03.31 3000 gr 49 cm
Dia1 Farkas Noémi 2005.02.04 3600 gr 51 cm
Fricky Dalmady Bence 2004.12.21 3400 gr 51 cm 9800 gr 75 cm
Koviki74 Kristóf 2004.11.05 3100 gr 50 cm
Kaprijudit Vandlik Danca 2004.10.13 2800 gr 47 cm 10600 gr
Kira Bertha Kíra 2004.09.25 4000 gr 53 cm
Nyeste Soltész Emma 2004.08.29 4250 gr 56 cm</pre>
Vendég
 


Kaprijudit!

Miért volt anno Danca inkubátorban?

ÜdvD óri
Vendég
 


Marq!
Ne aggódj kicsit se, az Emma is hátrafelé kezdte. Sőt. Inkább csak egy helyben emelgette külön-külön a kezeit, lábait. Aztán azon a héten, amikor 9 hónapos lett egyik délután egy óra leforgása alatt megtanult mászni, mint egy kis krokodil, jó magasra emelgetve a végtagjait, nagyon vicces volt. És ugyanezen a héten felült és felállt.
Most persze már szaladgál mindenfelé a lakásban, nagyon jól elfoglalja magát. Mázlim van, mert a férjem itthon dolgozik, ez régen nem így volt - totál magam voltam a kicsikkel egész nap - sosem volt ilyen idilli az életünk, mint mostanság. Délután pedig a nagyok, egyszóval van élet a házban. Mégsincs egy percem sem. Az éjszakákról pedig ne is beszéljünk.

Ezvicc!
Akkor kezdődött nekünk is mint az Atinak, és azóta is 2-3 ébredés, cici. Persze megindokolom magamnmak, hogy nem hagyom üvölteni, mert akkor félálomban neki áll vakarózni, és rettegünk az ekcéma kiújulásától. Így aztán magam mellé veszem. Általában nem ébred fel teljesen, de a legváratlanabb pillanatokban kell ugranom, és persze mindig kéznél kell legyek. Fogalmal sincs mit rontottam el, talán a fogzás miatt kezdődött, aztáén valahogy így maradt. A nagyokkal soha nem volt ilyen gondom. Tényleg nem tudom mit csináltam másképp.

Kizsó! Én is gratulálok a kéglihez! És Zsófi nagyon édes!
Meg a többi baba is. Olyan hihetetlen, hogy ilyen gyorsan megnőnek.
nyeste
 
 


Dori!
koszi a tablicskut!!!

Lanyok kepzeljetek el, ma 3.ejszakka csak reggel 4kor kelet, es utana visszalszik szinte 8ig. Jol ki tudtam magam aludni Kép Jo lenne, ha igy maradna Kép

Neztetek a szuletett felesegeket? Jaj, en ugy szeretem ezt a sorozatot, olyan jo kedvem lesz tole. Allitolag a ket unnep kozott dupla reszek lesznek naponta.

Nyeste!
HAt szerintem nem rontottal el semmit.

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Dóri!
A tábla tök jó, és a többiek légyszi szolgáltassanak adatot KépKépKép

Ezvicc!
Ez komoly? Dupla részek?? Kép Egyébként én tegnap nagyon bealudtam rajta Kép

Nyeste!
Sztem sem ronottál el semmit. Azt mondják, hogy nincs két egyforma gyerek. Anyukám is sokszor mondja, hogy bár nagyon hasonlít rám Bence, belsőleg iszonyat különbözőek vagyunk. De u.ez érvényes rám és a nővéremre is! Szóval a lényeg a lényeg, nem vagy semminek elrontója KépKép

Ezvicc!
Gratla Atinak a nagy alváshoz, és tartsa meg a jó szokását! Kép

Képzeljétek! Vettünk Bencének igazi ünneplő ruhát a szülinapjára, és karikor már abban fog feszíteni! Olyan igazi szövet naci, mellény meg csokornyakkendő. Olyan kis csini! Majd csinálok róla képet, és felrakom!

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


sziasztok

Maja 65cm és 7550gr (a táblázat kedvéért)
mindjárt 6 hós de még mindig nem fordul meg magától!? viszont sebesen kuszik többnyire hátrafelé és idegesen dobol a lábaival, ha már meguntaKép
Az éjszakák sajnos nálunk sem olyanok mint régen (végigaludta) többször felébred legtöbbször a dentinox-cumi kezeléssel visszaalszik, de min. 1-x cici kell hozzá, rájöttem nem az a legrosszabb, hogy felébred hanem, hogyha nem tud v. akar vissza aludni. Én is egyre fáradtabb vagyok, és nem tudom mi romlott a kicsi lányom alvókájában Kép mostmár teljesen átérzem Ezvicc a helyzeted.

üdv: Györgyi
eper8
 
 


Ezvicc!
Persze , h nézem a sorozatot! Végre egy normális csajoknak való valami ha már a Melrose Place-t nem adják.
Ha gyanúsan álmosnak érzem magam, azonnal veszem fel és másnap nézem. Én is láttam, h a két ünnep között duplán lesz.
Ja és a férjem is nézi, pedig ő nem bírja az ilyen sorozatokatKép

Dóri, tök jó a tábla!

Kijavítanád Fanni súlyát 5430 gr-ra? Az előzőleg beírt adat ruhástól volt megadvaKép Bocs

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok,

TÉnyleg dupla részek lesznek két ünnep között a sorozatból, de én úgy értettem, hogy az eddigi részeket adják le azok kedvéért, akik eddig nem nézték.

Dóri,

A szülés végére kiderült, hogy rossz helyen van a köldökzsinór, elment a szívhang. Ezért lett császár. Miután megszületett, nem volt tökéletes a légzése, ezért kellett 3,5 napig a dobozban üdülnie:-)

Judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Felteszek egy képet csak úgy........
Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy nem szívesen láttok! Nem is jövök, de egy magyarázattal tartozom. Amikor azt a bizonyos üzit küldtem ami miatt kiutáltatok, akkor halt meg édesapám. Valahogy nem tudtam mérlegelni, minden probléma törpének tűnt az enyém mellett, és jogtalanul mérges voltam, amiért Marqueza ítélkezett Pocok felett amiért drága játékot vesz és Ezvicc problémázott a babája súlyán, aki mellesleg tényleg klassz kiskrapek. Kifakadtam, úgy ahogy nem kellett volna. Igazatok van csak úgy jöttem és nem is voltam "tag". Még egyszer bocsánat. Kérlek Titeket ne gondoljatok rosszat rólam! Sziasztok!
tmira
 
 


Tmira!
Ez nem igaz, hogy kiutáltunk, csak többeknek rosszul esett az akkori hozzászólásod!
De látod, hogy most hogy elmondtad mi volt akkor, megértünk téged.
Nyugodtan gyere, ha akarsz, mi csak örülünk az "újaknak" Kép Legalább te is ki tudod beszélni magadból a gondokat-bajokat.

Most akkor hogy lesz? Megismétlik az eddig vetített részeket, és a szokásos időben az új rész?

Tcsoki!
Kicsi lány nagyon sasol KépKépKép

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Tmira!
Sajnálom ami történt Veled! Én megértem azt ahogy viselkedtél abból amit most leírtál. Gondolom nem estek jól a válaszlevelek, nehéz feldolgozni, ha az ember elveszíti bármely szülőjét. Részvétem. Remélem kicsit rendeződtél érzelmileg. Tényleg szivesen látunk itt, és köszönjük a nyiltságodat, és hogy leírtad az okot. Ugye lányok írhatok többesszámot?

Nem vagyok nagyon profi Született Feleségek ügyben, de a tegnapit láttam és én is úgy értettem, hogy duplarész előről naponta a lemaradtak kedvéért! Tehát ez lesz a szintre hozó kurzusKépHogy az újabb részeket adják-e vagy nem arról nem esett szó.
Képzeljétek az idén saját képeslapot gyártunk a férjemmel. PhotoShop program segítségével, ettől én most totál felvillanyozódtam, ha nem haragszotok megosztom Veletek az egyik képeslapot, tudom, hogy még van egy teljes hét karácsonyig, de nem bírom ki, hogy ne mutassam meg Nektek, ja és hátha valakinek ötletet ad, még nem későKép
Kép
picipocak19
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így ismeretlenül írok, de Picipocakhoz lenne egy kérdésem a képeslappal kapcsolatban. Igazság szerint még soha sem használtam a PhotoShop programot és most nincs is időm, hogy nagyon belemélyedjek. Azt szeretném megkérdezni, hogy honnan töltötted le a háttérnek való képet? Utána simán beillesztetted a fényképet? Szívesen készítenék én is egy pár képeslapot a lányomról, de nincs időm a program részletes áttanulmányozására.

Egyébként én is a Dél-Pestiben szültem áprilisban. Szoktalak benneteket olvasgatni, de csak most jutottam odáig, hogy regisztráljak is. Nagyon édik a babócák!!!

Előre is köszi a segítséget.

Kati
katinka77
 
 


Katinka!

Kinél szültél és milyen volt és kisfiad v kislányod van?
Írjál!
Kép

üdv

KépKép
tibicsoki75
 
 


Katinka!

http://www.hatterkepek.hu/index.php?subcat=248
Hát, hogy simán az túlzás, ha nem ismered a programot nem olyan gyorsan megy a dolog este állj neki, ha a baba már alszik.

Én is áprilisban szültem, 25-én, Te?
picipocak19
 
 


Hali Csajszik!
Gyönyörűek ezek a bébikKép Nonó 8100g 74 cm.
Mi sem alszunk éjjel. Mondjuk soha nem is aludta még át az éjszakát. 2 óránkét ébred, cici aztán vissza alvás. Elég zomboid vagyokKép
Dia

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Helló Dia!

Kép nélkül nem ér Kép
picipocak19
 
 


Az a baj hogy nem engedi feltenni a képeket, mert nagyok, én meg béna vagyok, és nem tudom lekicsinyíteniKép

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Pocak!
mi iden ilyen lapokat kuldunk Kép
egy progival csinaltam, amit a netrol toltottunk le, es mar elo is hivattam oket.
Kép

Tmira!
En sem haragszom, megertelek.

Kepzeljetek, az Atti azt hiszem 4.este alszik egesz 4oraig, utana meg visszaalszik kb 8ig. Szinte hihetetlen. Ugy orulnek, ha ez igy is maradna.
Viszont este furdes, oltozes utan elkezdett visitani, de ugy, hogy le sem tudom irni. Raadasul apjanak becsipodott a deraka, nekem meg olyan hanyingerem volt (hanytam is utana), es szegenyem csak seta kozben hagyta egy kis idore abba. Kb egy oran at sirt, ilyen meg nem is volt. Nem akarta a cicit elfogadni. Az orrat is porszivozni kellett, annyira sirt. Iszonyatosan megijedtunk. Lazat is mertunk, de csak 37volt. Miutan hanytam (tisztara be voltam ilyedve, hogy terhes vagyok, mert az Attival hanytam rengeteget) o is jobban lett es elfogadta a cicit es be is aludt.
kb 5kor meg beriasztott a legzesfigyelo, mondanom sem kell, hogy megremultem az este utan, meg foleg. Berohantam, kikaptam szegenyt. Semmi baja nem volt,hala Istennek, csak jol megijesztettem szegenyt, ahogy kikaptam az agybol. Szerencsere a fel ev alatt azt hiszem most masodszor riasztott be, pedig egy lapos a legzesfigyelo.

Bocs, hogy ilyen hosszura sikeredtem.
puszi mindenkinek!

Ti, hogy csinaljatok iden a Karacsonyt? A fat nalatok mikor hozza a Jezuska, es az ajandekokat?

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!
A légzésfigyelő riasztás alapból tök rossz! Nekem hála istennek csak egyszer riasztott be, de úgy megijedtem én is, hogy az csuda!
Tök jó ez a képeslap! Honnan van a program? Bár akiknek akartam, azoknak már feladtam Kép Akiket meg a neten ismertem meg, azoknak elektronikusat küldök Kép
Én még a karácsonnyal kapcsolatban nem vagyok nagyon izgatott, mert úgy gondolom, hogy az idei kari inkább nyűg lesz szegénykémnek, minthogy élvezné. Majd a következő. Na az már tuti izgalmas lesz. Majd rajzol a Jézuskának, hogy mit szeretne Kép De idén még nem csinálunk különösebb felhajtást. A szokásos, ahogyan eddig is volt.

Katinka!
Üdvözlet közöttünk! Várunk ám minden részletet KépKép

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!

Nagyon tetszenek a képeslapok. Az az igazságk, hogy én sem ismerem ezt a Photo Shop programot, csak hallomásból. Viszont szeretnék csinálni ilyen képeslapot. Nagyon bonyolult megtanulni? Nagyon tetszik Picipocak képeslapja.

A tiéd is tetszik Judit, te mivel csináltad. Lehet, hogy az a program nem olyan bonyolult?!

Szeretnék én is karácsonyi képeslapot csinálni, segítsetek.

Sziasztok
Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok!

Köszi Picipocak. Azt hiszem akkor egyik este nekiállok, majd meglátjuk mennyire lesz hozzá türelmem. a háttérképeket már letöltöttem hozzá.

Én április 7.-én szültem a kislányomat, Anettet Csütörtöki doktornál, akivel nagyon meg voltam elégedve. A kórházban is jól éreztem magamat. A szülés nagy élmény volt számomra, bár nem ment könnyen. Alapban túlhordtam a lányt, nem akart kijönni. Már az indításról volt szó, amikor valószínűleg egy vírus hatására meggondolta magát. Így nem volt könnyű, de a végén minden fájdalmat elfelejtettem, amikor a kezembe adták.

Üdv:

Kati
katinka77
 
 


Én is túlhordtam Fruzsit, a vasárnapi ctg után (amin semmi szülési jel nem volt) mondta a dokim, hogy hétfőn be kell feküdnöm, erre vasárnap éjjel megindult a szülésKépTeszel fel képet?

Ezvicc!
Nagyon tetszik a képeslapod!!!!!! Tök jó! Melyik programmal csináltátok?

Tücsök,
küldj egy képet a babódról, de jó felbontásut ne minitKép oroszancsi@invitel.hu
picipocak19
 
 


Picipocak!

Megcsinálod nekem! Hát ez szuper, keresek egy képet, és elküldöm. Elöre is köszi, de tényleg. Jövőre én is megtanulom és már profi leszek.

Köszi Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Szia Pocak!

Kérhetek még írásos segítséget?Kép

Odáig eljutottam, hogy háttér, beillesztettem még a fényképet is, de a körvonalat nem tudom kerekké tenni és elhomályosítani.

Ha nagyon bonyolult leírni akkor hagyjad.

Köszi,

Kati

Kép
katinka77
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok! Ezek a képeslapok tényleg naggggyon jó ötletek! Kép

Katinka!
Akkor mi lehet, hogy egy asztalnál reggeliztünk valamelyik nap a szülés után? Én ápr. 9.-én szültem este. Császáros voltam, aztán az első szobába kerültem a két ágyasba. Te merre voltál?

kizsó
 
 


Sziasztok!
csak gyorsan irok,mert rohanok. A progi neve valami Ulead. A babaszoban akadtam ra egy topicban. Valami naptarkeszítos topicban. Le lehet 30napra ingyenesen tolteni.
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Pocak! Tényleg nagyon klassz a képeslap! Bevallom őszintén, én már annak is örülök, hogy idén időben feladtam a bolti lapokat.Kép Talán jövőre kreatívkodom én is...

Ezvicc
Kicsit irigykedem az átaludt éjszakákraKép Azóta is?
Lehet, hogy mi már 23-án feldíszítjük a fát (ha a férjem emberi időben hazaesik). Mert úgy tervezzük, hogy 24-e ne a rohanásról szóljon. Persze ez inkább a következő években lesz fontos, mikor Luca már várni fogja a Jézuskát.

Katinka! Gratulálok a babádhoz és remélem többször is jösz majd.Kép

Dóri
Köszönjük a táblázatot!Kép

marq
Kép
Kép
marqueza
 
 


Marq!

Én is pont ma jutottam arra( szívderítő porszívózás közben), hogy már 23.-án este feldíszítem a fát.Nem nagyon izgat a dolog ugyanis baba mellett nem hiszem, h túl sok
mindenre lesz idő.Mellesleg karácsonyoztunk mi már 22-n is mikor a szüleim a húgomnál töltötték az ünnepeket, mivel ő külföldön él.

Kizsó!

Neked miért lett császár?( Nekem is az volt)

Lányok, nagyon ötletes az a karácsonyi sk képeslap!!!
Megpróbálkozom jövőre én is asszem, mert ha minden igaz, a Jézuska hoz nekünk egy baba kis nyomtatótKép

Tibicsoki

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Mi alapból 23.-án díszítünk. Van amikor még előbb, így tovább lehet élvezni. Általában akkor feldíszítjük amikor megvesszük.

Én karácsonyra egy dvd-t készítek a nagyszülőknek Ágiról és rólunk, egy diaporámát, ami az idei évről szól, mi is történt, zenei aláfestéssel. Először jönnek a pocakos fotók aztán Ági szépen sorban....
Vendég
 


Sziasztok!

Kizsó!

Sajnos nem hiszem, hogy együtt reggeliztünk. Mi vasárnap reggel már jöttünk haza. Aznap nem is reggeliztem a kórházban, mert semmi nem maradt meg bennem. Egyébként minden nap más szobában voltam szinte.Kép Először a császárosokhoz kerültem, mert nem volt máshol hely. Onnan, miután kihozták a lányt átkerültem az utolsó 4 ágyasba (ahol a 14 éves anyuka volt, talán emlékszel rá). Szombaton pedig az első 1 ágyasba, mert félő volt hogy megfertőzök valakit. Nem sokat töltöttünk bent, de nekem nem volt rossz tapasztalatom.

Ezvicc!

Köszi a progi nevét, valószínűleg azt is megnézem.

Marq!

Köszi. Szép nagy baba Luca. Nem sokkal idősebb Anettnél, mégis nagyobbnak hat.Kép A paraméterek meg majdnem ugyanazok.

Kati
katinka77
 
 


Sziasztok!

Régebben irtam néhányszor ebbe a topicba, most visszatérnék ha nem baj Kép
Október 13-án született a 3. babánk, Dominik. 4250g, 52 cm-vel, csaszival.
2 hónaposan 5840g,58 cm.

Katinka!
Én is a Csütörtöki dokinál szültem, okt.13-án

Nagyon édik a képeslapok!!!
PhotoShop progit le lehet tölteni valahonnan?
Naptárkészitő progit nem tudtok véletlenül? Találtam egyet, de azzal nem tudok olyat késziteni amin mind a 12 hónap rajta van.

Most nincs több időm, majd megpróbálok később is jönni.

Mindenkinek szép napot!
Judit & Domi 9+3Kép
judy68
 
 


Judy,

Édes a bébi!Szép nagy! Gondolom a 3 gyerkőc mellett nincs túl sok időd mostanában.
Azért örölök , h itt vagy.Egyébként pont ma reggel gondoltam rád és Liura. Õ régen írt!
Liu! Mizu veletek?

KépKép
tibicsoki75
 
 


Judit!
ha van Office a gepen, akkor nezd meg, hogy a word, excel mellett van-e publisher. Abban van naptarkeszito. Ha van, szivesen segitek!!!
Hogy birod a 3gyerkoccel? Mekkorak?

udv
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szia Judit,

Mókás, hogy Domi pont az egy évvel Danca után született:-)
Gratulálok a legkisebb manóhoz!
Nagyon édes!

Judit

Kép

Kép
url=http://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!

Tibicsoki,
tényleg nincs túl sok időm. Domi eléggé lefoglal. Most kezd még csak ellenni egyedül, de csak 10-15 percig.
Meg mostanában ha volt időm inkább ruhák, játékok után kutattam a neten.

EzVicc!
Nem találtam Pubhlishert, viszont van PhotoShop, csak nem sokat értek belőle.

A lányom márc-ban lesz 9, a "nagyfiam" okt-ben volt 4 éves.
Nem könnyű velük, elég akaratosak, főleg Martin.
Teljesen mások voltak mindhárman kicsikorban. Edina 3 hónapos korától külön szobéban aludt, Martin ki nem állhatta a kiságyat, vagy 2,5 éves korái velünk aludt, majd külön ágyban, de a mi szobánkban. Aztán sikerült átszoktatni Edi szobájába, de le kellett feküdnöm mellé este amig el nem aludt - még popcakosan is. aztán mikor már nagy pocim volt megértette, hogy nem tudok odafeküdni, de éjjel 2-3x felkelt és sírt. Kb. 1 hónapja már nem ébred fel éjjel, viszont éjjeli fény kell neki.
Domit le tudom tenni este aludni a kiságyba, de éjjel olyan 2-3 óra körül felébred, szopizik kicsit, onnantól ott van az ágyunkban.

Végül is Martin mellett már hozzászoktunk, hogy baba van az ágyunkban.

Most mennem kell, talán be tudom csomizni az ajándékokat.

Szép napot mindenkinek! Kép
Judy & Domi 9+4Kép
judy68
 
 


Helló Lányok!
Megpróbálok képet rakniKép
Olyan szépek ezek a gyerkőcök.

[link=Kép


Kép
dia1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: