Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Babai,
akkor neked nagyon oda kell figyelned, hogy mit veszel és eszel. :shock: Ez örökletes dolog nálad? Neked is minden nap többször meg kell nézned a cukrodat?

Kia,
kérünk képet a hóemberről!!! :lol:

Nálunk holnapi terv a hóember építése, jön anyukám így tud Petire vigyázni (kicsit folyik az orra, így nem akarom sokáig kivinni a hidegbe).

Ha nem jönnék addig, akkor MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÉS BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!

Kép
Kép
chessy
 
 


Chessy:nem tudok róla, hogy örökletes lenen. Ez a betegséget még az orvosok közt is kevés ismeri.Sokszor nem is értik sajnos, miről beszélek. Nem kell mérni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...azért az tényleg rossz, ha Neked kell elmagyarázni egy dokinak, hogy mi is a bajod.
Látom, Te sem tudsz aludni :)
Zsolti éjjel üvöltött 9-től 11ig...majd 1/2 3-ig aludt...de aztán már csak szenderegtünk...fél5kor meg keltünk...bár ébren voltam már 4től. De most lesz majd 4 pihinap...remélem a fiatalúrnak is el tudom magyarázni :D

Timi
Kép
vt72
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is veletek keltem, alig aludtam. Vivinek szokása, hogy éjjel nyomkodja a puszikat, majd alszik tovább, én pedig nem tudok :lol: De olyan finom puszikat ad, hogy megéri :)

Vivinek is beadattam a H1N1-et, olyan ügyes volt, alig sírt. Itthon beborogattam a karját, és addig felemelve tartotta, le nem csússzon.

Pár képet még felteszek, voltunk szánkózni.

Kép Kép

KépKép
b_judyt
 
 


Cuki szánkózós képek4Ügyes baba, hogy nem sírt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 




BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

A hó alatt alszanak a házak,
az egész világ csupa varázslat.
S mint valami tündérálom,
jön el hozzánk a Karácsony!
Meseszép Ünnepeket!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Babaim... holnap gondolok Rád!
Remélem jól vagy.
Holnap majd mesélj.
Timi

Timi
Kép
vt72
 
 


Vt, köszi.NAgyon izgulok (ismertek!). Alig várom, hogy lássam már végre az én drága kis Picurkámat!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...hányra mész? Vagy már voltál?
Timi

Timi
Kép
vt72
 
 


Este megyek 6-ra. (visszaszámolom az időt az uhuig :oops: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Akkor már csak 3,5 óra...mindjárt itt van...aztán várunk ám vissza :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Chessy
Sajna nincs kép a hóemberről - majd a következőről lesz... ez másnap eldőlt... :(
..de izomláz az volt miatta - nekem és Apának - kicsit nehéz volt az építés :lol:
Levi azóta is mondogatja, hogy szegény hóember :roll: :lol:

Babai
Lassan UH.
Kiváncsi vagyok... gyere!!

Judit
Jók a szánkós képek! :wink:

Karácsony
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Megjöttünk. Van egy 19 mm-es, dobogó szívű kisbabánk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...nagy-nagy örömmel olvastam! Gratulálok! További jó növekedést a picurnak...majd 2 cm...és a végén átlag 50 lesz belőlük :)) Mire nem képes az emberi természet :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Szerintem minden baba maga a Csoda!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...ennél a képnél szebben nem lehet Boldog Új Évet kívánni szerintem!

Mi ketten leszünk Zsoltival itthon este...apájának kimenőt adtunk...fürdés után mehet bulizni :))
Reményeim szerint megpróbálom hamar elaltatni a csöppséget...és hátha sikerül egy jót aludni. A petárdázástól tartok kicsit...de majd holnap elmesélem, hogyan viselte :)

Ki merre jár szilveszterkor? Gyerekkel vagy anélkül?

Timi
Kép
vt72
 
 


Búék!Mi itthon.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babai
:lol: Valóban ez a legjobb hír :lol: GRATULÁLOK!!! :P
Szép kép!!! :wink:
Veled együtt örülök!! :wink:

Mi is "itthon"
Apa már dolgozik... 04 óráig...

Szilveszter alkalmából az jutott eszembe,
Mi lenne, ha neked is jönne egy kis szerencse?
Búcsúztassuk együtt az óesztendőt,
S ünnepeljük együtt a sok jót, a jövőt.

Ünnepeljük meg azt, hogy egészségben élünk,
Ünnepeljük meg, hogy van akit szeressünk.
Gondoljuk végig ezt a régi évet,
Jövőre kívánjunk minden jót és szépet!

Éjfélkor millió sok pezsgődugó pukkan,
Petárda is szép számban: milliónyi robban.
Poharainkat egymással összekoccintjuk
És mindenkinek boldog új évet kívánunk!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


BUÉK még1x

Mi fent voltunk, éjfélkor volt puszi (Levinek) és megnéztünk 1-2 tüzijátékot (szomszédokban). Manónak nagyon tetszett.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


BUÉK azért az első napon is!

Zsolti meg sem hallotta a petárdázásokat..szerencsére csak negyed órát tartott. Fél 11kor kidőlt és aludt 3ig...majd 6ig..majd fél10ig :)) Kipihenten ébredtem...nagyon jó volt.
Nappal eléggé nyűgös volt...sokat sírt a kincsem..de most majd félórája már alszik...remélem így is marad. Az volt az újévi fogadalmam, hogy a saját ágyában próbálom elaltatni a törpét :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Nagy a csend....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Én be-benézek, de senki nem ír:(

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Néha jövök én is...bár sok újdonság nincs az életünkben...eszik-alszik-stb körforgásban élünk...sok sírással, nyűglődéssel és persze rengeteg szépséggel, vidámsággal, sétával tarkítva.

4 éjszaka bírtam saját ágyában kivárni az elalvást...tegnap kidőltem...nem bírom az éjszakázást...úgyhogy 10kor mentünk együtt aludni, kettőkor tettem át és aludt fél5ig.

Már kétszer átfordult hasonfekvésből a hátára...de látni még egyszer sem láttam...mindig csináltam közben valamit, csak a végeredményre néztem oda :))

Remélem mindenki jól van!
Babai...Te főleg...hogy viseled a terhességet?

Szép napot mindenkinek!
Timi

Timi
Kép
vt72
 
 


VT, köszi, jól vagyok, csak a köhögésem nem akar elmúlni. A háziorvos gyógyszert akar, én nem.
Azért nem csodálkozom, ha kidőlsz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jobbulást a torkodnak. Igyál sok mézes teát...bár azt lehet, hogy az IR miatt nem ihatsz...esetleg forralt bor persze jól hígitva? vagy ezek a forró italok? azokban is van cukor?

Egyre jobban bírom ám...az elején még minden második éjszaka kidőltem...most meg már 4 ment egymás után. Hiába...azért 37 év az 37 év... 10 évvel ezelőtt még jobban ment :)...de ez nem panasz ám...csak tényközlés :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Hát azt egyiket sme lehet. Hársfateát iszok tegnap este óta. Meg Stodalt. C-vitamint szedek.

VT, a kort én is kezdem érezni..................

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babai
Remélem gyorsan meggyógyulsz!

Timi
Kitartás!
Minden nappal egyre jobb lesz!
...és Gratulálok az átforduláshoz! :)

A kort én még nem érzem :roll:

Manóval tegnap történt egy kis baleset...
Após fogta a kezét és a gyerek ugrált fel-le az ágyról :?
Aztán csak sírt és sírt (közben én a konyhában...)
Egész délután nézegettük - vizsgálgattuk a lábát... nem volt lila, de egy kicsit dagadt.
Nem akart semmit felhúzni, nem bírta hajlítgatni, nem állt rá - így bemetünk a traumára.
Volt röntgen - amit végigordított... Az eredmény: Zúzódás a lábszáron és a bokán.
Itthon mondtam mindenkinek ( főleg a nagyszülők szokták ezt a hülye "játékot" játszani vele ) , hogy vége az ilyen ugrálásnak, nem lesz az, amit a gyerek akar...
Nem akarok egy törés... :evil:

Borogatni kell, kenni egy géllel (amit 6 év alatt nem is lehetne használni).. és ma sokat pihenni.
Szerencsére nem akar futkározni...
Ma még csak 2x sétált egy kicsit.

Tegnap mineden sírt - sírva magyarázta nekem este, hogy MENNI KELL DÉDIHEZ , NEM TUD LÉPCSŐN FELMENNI, FÁJ A LÁBA.. (szegénykém az hitte, hogy nem fog tudni már lépcsőzni, járni) :?

Ez a lábam fááj:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jobbulást Levimanónak...remélem hamar rendbe jön. Félelmetes számomra, hogy mennyire nincs veszélyérzetük ezeknek a kisembereknek és milyen könnyen történhet akár súlyos baleset is velük. Ilyenkor elgondolkozom, hogy ránk vajon mi vár? :)

Nálunk ma ismét csoda történt...20 perce egy nyikk nélkül alszik ágyában, ahogy letettem.
Bocs lányok...de úgy látszik beszűkült a beszélgetési témaköreim száma mióta gyerekem lett :)) Ez veletek is így volt?

Pedig normálisan megkérdezhetném, hogy kinek hogy teltek az ünnepek, merre jártatok, miket kaptatok, stb. Ehelyett azzal vagyok elfoglalva, hogy fél10-kor mehetek aludni (ha addig nem ébred fel) :)

Jóéjt mindenkinek!

Timi
Kép
vt72
 
 


Kia, Te hány éves is bagy?
Levikédnek jobbulást! Katonadolog, kinövi. Puszi a kis lábacskájára!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Először is boldog új évet szeretnék kívánni mindenkinek!

Babaimádó, jobbulást! Csodálatos az első UH kép, majd a többit is kérjük:)

LeviManónak is jobbulást, szegénykémnek biztos nagyon fájhatott:(

Timi, az elején ez normális, minden anya alig várja, hogy aludhasson egy kicsit. Később majd az is nagy szám lesz, ha megfordul, stb..., mi mindenre kíváncsiak vagyunk:)
Pl. Vivi elkezdett beszélni, végre mondja, hogy nana, nyanya(anya), én most csak ezzel vagyok elfoglalva. :D
Jön a 18. foga, már meg sem viseli, onnan veszem csak észre, ha kinyitja a száját.

Nálunk jól teltek az ünnepek, Karácsonykor őrülten bontogatta az ajándékait, sziveszterkor pedig nagyot aludt, az én legnagyobb örömömre.

Kép Kép Kép

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok,

Én új vagyok itt a társalgóban.
Gulyás dokihoz járok én is, most vagyok a 18. hétben :D
Az előző babámat máshol szültem, másnál, így elég sok kérdés motoszkál bennem...

Szülésznőt jó választani? Eddig volt alkalmam találkozni vérvételnél az Olasz Andreával, ha jól tudom, ő szülésznő. Illetve nem tudom, hogy a doki asszisztense, aki a magánrendelőben van, ő is szülésznő egyébként?
Gulyás doki milyen szülésnél?

Előre is köszönöm a segítséget, javaslatot, tapasztalatot, stb....

Edina
atimama
 
 


Atimama, az asszisztens neve Gabi és nagyon aranyos. Ő is szülésznő.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Atimama szia!

Én szültem utoljára a dokinál...november 17-én.
Szülésznőt úgy tudom, nem lehet választani...bár a Gabinál én is szívesen szültem volna. De három havonta váltják egymást...és ő pont akkor nem volt oda beosztva. Így két szülésznőm volt...mert közben műszakváltás volt.

Nekem nagyon jó emlékeim vannak a szülésről...a fájások indulásánál 1/2 2-kor felhívtam a mobilján...elmondtam, hogy éppen akkor mi a helyzet....mondta, hogy még várjak, mivel közel lakunk a kórházhoz...később 1/2 5körül már rendszeresen fájtam...útra készülődtünk...közben hívtam, de nem vette fel...5perc múlva visszahívott. Amint beértem, épp telefonált, hogy ott vagyunk-e már...nemsokára ő is megérkezett és szinte végig ott volt velünk. A végén császármetszés lett, de azt is profi módon csinálta meg. Amíg a kórházban voltunk, naponta bejött hozzám...szóval minden okés volt :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Köszönöm a gyors válaszokat!

Ezek szerint lehet, hogy nem is tudok választani, hanem aki jut...mondjuk az Olasz Andrea is nagyon szimpatikus volt nekem. Igaz, mást nem ismerek...

Azt hadd kérdezzem meg, hogy a fél 2 az hajnali vagy délutáni időpont volt? Csak azért kérdem, hogy bármikor lehet hívni a dokit, vagy éjszaka inkább kikapcoslja magát :D

Kép
Kép
Kép
atimama
 
 


Délután volt a szülés kezdete...20.21 perc lett a végkifejlet.

Én éjjel nem hívnám...a szülőszobán úgy is értesítik azonnal, ha odamész. De ezt vele biztosan meg tudod majd beszélni.

Gyere ha tudsz gyakran...én is szoktam jönni, ahogy hagy a picur.
A nagyobbik fiad hogy viseli a kistestvér jöttét?

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Babai
Idén már 30 :lol:

Timi - ez sokmindenkivel így van /volt :lol:

Judit
Nagyon szép nagylányod van... és Gratula a beszédhez! :wink:

Levi ma már "jól van".
Motorozik, fut... és újra ugrál, mindenre fel akar mászni...

Edina -Szia!
Gratula nagyfiúhoz és a pocaklakóhoz(fiú? lány?)!

Nekem még lehetett szülésznőt választani...
A doki Kunné Irént ajánlotta.... Nem csalódtam bennük.
Megbeszéltünk mindent előre... még gátmasszázs is volt...
Én őt hívtam, amikor éreztem, hogy eljött az idő...
(17 óra körül) ...kicsit hamarabb ment be az éjszakai műszakba miattam.
Ő hívta a dokit amikor beértünk és megvizsgált, mert már a tágulási szakasz végén jártunk.
A doki pár percen belül ott volt.... és egy fél óra múlva Levi is :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia... szép kor a 30as eleje... de a vége is az... főleg egy ilyen picivel.
Örülök, hogy Levi jobban van már.

Judy... Vivi nagyon aranyos... és szuper, hogy már beszél.

Nekem ma mintagyerekem van... eszik-játszik-alszik...alig van nyüszögés. Biztos éjjel elcserélték :D

Szuper, hogy két pocakosunk is van... újra átélhetjük a babavárás csodáját :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok,

vt72,
a kisfiam egyelőre örül a testvérkének, sokszor odabújik hozzám, meg van, hogy felhúzza a pocakomon a pólót és simogatja kicsit :D
próbálok neki egyre többet beszélni róla, hogy milyen jó lesz, meg minden...

a dokival persze mindenképpen akarok ezekről beszélni a következő alkalommal, hogy ne legyen félreértés, vagy ilyesmi. sajnos az előző orvosom nagyon rondán elbánt velem, és ma tudtam meg, hogy egy volt kolléganőmmel is, aki véletlenül szintén hozzá járt és most szült :( a neten meg istenítik azt a bunkót :evil:
így aztán csak reménykedem, hogy a szülés most élmény lesz számunkra és nem rémálom...

fné kia
sajnos nem tudom még, hogy pocaklakó fiú-e vagy lány, mert amikor kedden mentem volna a genetikai uh-ra áekbe, akkor közölték az ott összegyűlt mintegy 20-30 kismamával, hogy az oep nem utalt át valamilyen pénzt, ezért bizonytalan ideig nincs genetikai uh az áekben, csak a soten. soten időpont nulla volt, dokival beszéltem, nem tudott semmi bíztatót mondani, bejelentkeztem magánvizsgálatra, de oda is csak 18-ára kaptam időpontot. már tűkön ülök, hogy lássam őt, és kiderüljön, hogy ráfoghatom-e majd a vásárlótúrákat arra, hogy "na de drágám, ő most kislány lesz, kell pár édes lányruha is" :D

Kép
Kép
Kép
atimama
 
 


Sziasztok!

Én ma megyek a dokihoz este...kicsi fiam apájával marad itthon...jaj úgy izgulok, hogy minden rendben legyen majd...:)

Tegnap megvolt a próbaetetés cumisüvegből...hát, nagyon érdekesen nézett a drágám...nem értette, hogy miért vagyok én ott és miért máshonnan kapja a tejet???? Azért nagy nehezen rájött, hogy hogyan működik :)

Úgyhogy ezzel legalább nem lesz gond...azzal inkább, hogy ma elég nyűgös a drágám...fél-háromnegyed órákat aludt...és elég sokat sír...de majd megoldják valahogy. A férjem közölte nagy vidáman: "sütök majd egy rántott csirkecombot...aztán majd elcsócsálja" :D :D férfilogika :))

Aztán majd ha hazajövök biztos szépen megkér, hogy ha lehet egy darabig ne menjek sehová :))))) De lehet, hogy semmi gond nem lesz és tök jól elszórakoztatják egymást, csak én parázom túl a dolgokat :)

Atimama sajnos a kórházban azért vannak ilyen "apró" kellemetlenségek...pl. a szülésnél nem volt kórházi hálóing... a gyereknek a ruhán kívül mindent neked kell vinni...de ezekre fel lehet készülni...a Te esetedre azért nem annyira. És persze bosszantó is, mert hogy ez egy rendkívül fontos uh. A Hajdú Krisztina pedig, aki keddenként ott rendel..az egy szuper alapos nő.

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Timi
Örülök, hogy nyugodt (volt) Zsolti.... így tudsz (tudtál) egy kicsit pihenni.
Minden rendben volt tegnap?

Edina
Akkor 18-ára DRUKK!!!!!!!!!! :wink:

Én még a Szabolcsban szültem... (akkor készült a MÁV-os szülészet)
Ott sem volt hálóing, pelus... :roll:
...de hogy UH nincs... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia...jó volt tegnap kimozdulni...de a dokihoz nem jutottam be...megint bő egy órás csúszásban volt mire odaértem és nem volt kedvem megvárni...addigra már nagyon hiányoztak a fiúk :D

Aztán mikor hazaértem, minden rendben volt...bár a cumisüvegből apjától nem fogadta el a tejet...úgyhogy volt azért egy félóra bömbölés is...aztán megnyugodott valahogy. Éhes nem volt...bár nála ez nem tudható...néha akár 1,5 óránként is képes enni kérni...főleg délutánonként :)

Majd 28-án megyek újra...remélem addigra jobb idő lesz és akkor tudnak jönni a fiúk is...max addig a környéken sétálnak...merthogy abba a liftbe a mi nagy batár babakocsink nem fér be :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok itt, de ahogy látom annyi segítőkész ember van ezen a fórumon, hogy gondoltam megpróbálkozom, hátha befogadtok :D
A 13. hétben járunk a kicsivel, szóval az elején tartunk. A következő, 18. heti genetikai uh ügyében azonban nagyon elveszettnek érzem magam, mivel ez lesz az első kórházi vizsgálat és eddig nagyon eltérő infókat kaptam (eddig minden vizsgálat a doki magánrendelőjében volt). Megköszönném, ha valaki tudna friss infókkal szolgálni e téren (működik-e ilyen az áek-ban jelenleg, mikor/hol kell bejelentkezni, kik csinálják, milyenek a tapasztalatok stb.). Már arra is gondoltam, hogy valami külső (akár fizetős) helyen megcsináltatom, de nem vagyok biztos benne, hogy ez így rendben van-e.
Előre is köszi minden infóért!
szecs
 
 


Szia Szecs,

Én most kedden voltam (lettem volna), fentebb olvashatod a sztorit.
Egyébként jók a szakemberek, nem kell bejelentkezni előre, de amikor odamész jó korán reggel, akkor a betegfelvételnél mindenképpen jelentkezz be genetikai uh-ra, hogy benne legyél a gépben.

Érdemes felhívni a dokit, hogy azóta változott-e valami, nekem azt mondta, talán pénteken (ma) már tud új infot, hogy mikor indul újra a vizsgálat. Én kerestem már, de nem vette fel, még próbálom.

Ha esetleg sikerül megtudnod tőle valamit, megosztod velünk? :D

Kép
Kép
Kép
atimama
 
 


Atimmaa, a Hajdú dr.nő szerintem ugyanaz, aki az Istenhegyi Génközpontban dolgozik. Én hozzá megyek kombinált tesztre oda, de ha nem tudjátok elintézni az AEK-ban OEP-re, akkor csináltassátok meg a Genetikai központban a doktornőnél. Mindneki nagyra tartja őt én is azért választottam. 2 héttel korábban kell hozzájuk bejelentkezni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szia Atimama,

Köszi az infót, igen elolvastam a bejegyzésedet és hát... nem nyugtatott meg. Nekem is azt mondta, hogy telefonon érdeklődjek, de kb. 3-4 hét múlva (mert nekem csak akkor lesz aktuális), úgyhogy szerintem te hamarabb eredményre jutsz. De persze, ha bármit megtudok, akkor azonnal szólok!

Kedves Babaimado,

Én is pont a genetikai kp. honlapját nézegettem, csak nem voltam biztos benne, hogy ez kiváltja a kórházi vizsgálatot. Te rákérdeztél erre a dokinál?
Úgy hallottam, hogy tavaly olyan 14.000 körüli volt a genetikai uh. Neked mondtak esetleg valami konkrétabbat az árról és hogy mit kell vinned (a 16. heti vérvétel eredményére gondolok főleg). Vagy a vérvételt is itt csinálták neked? És az utolsó kérdés: szerinted lehet külön kérni, ha a Hajdú doktornőhöz szeretnék időpontot a központban?
szecs
 
 


Szia Szecs!

Én is ajánlom a Hajdú dr-nőt nagyon...nekem ő csinálta a magzatvízvételt és teljesen megnyugodva bíztam rá magam. És ez az ÁEK-ban volt...tehát azt sem lehet mondani, hogy csak a magánrendelésen alapos. Az állami ellátásban is ezer százalékos munkát végez.

Remélem hamarosan beindul újra a genetikai uh...én általában 1/2 8 - 3/4 8 között mentem oda...és így olyan 9-9.30 körül végeztem. Ha jól emlékszem még olyan is volt, hogy a doktornő hamarabb beért és simán elkezdte a rendelést hamarabb.

Timi

Timi
Kép
vt72
 
 


Köszi szépen Timi!

Én inkább a biztosra megyek, nem akarok úgy járni, mint szegény Atimama :(
Csak azt nem tudom, hogy akkor már érdemesebb ott csináltatni a vérvizsgálatot is, vagy az időben elkészül akkor is, ha a magánrendelőben vetetem le a vért. Eddig csak a 9. héten volt vérvételem a magánban, az eredményét pedig a 12. heti uh-n kaptam kézhez. Úgyhogy fogalmam sincs, hogy kb. mennyi idő alatt van meg és hogy a kórházban is ki lehet-e kérni az eredményét.
A magzatvízvétel nem lehetett semmi, én nagyon szívesen elkerülném! De nagyon örülök, hogy neked pozitív élmény volt a körülményekhez képest!

Szecs
szecs
 
 


Szecs
Üdv itt és Gratula!

Timi
Akkor jövőhétre DRUKK!
Amikor mente a dokihoz (2 alkalommal 2008-ban) jött Apa és Levi is...
(vittem üvegben tejet, de végül mégis szopi volt a másik szobában - rendelőben :P )
hordozóval pont befértünk a liftbe... :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: