Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, azért ez elég érdekes. 10 000 Ft elég sok pénz, de amennyibe kerül az egész lombik, ahhoz képest nem sok. A Tb-nek beleférhetene ez is a támogatásba, akkor lehet, hogy kevesebb lombikra is lenne szükség egy sikeres terhességhez, nem? Az neki is jobb lenne, és a lombikosoknak is.

wish
 
 


Szevasztok csajszik!!!

Állapotom változatlan, jól vagyok, a tünetek is változatlanok, tesztet nem csináltam és nem is fogok, hétfon majd minden kiderül.

Stella9: Eddig már annyi tévedes történt a teszteléssel kapcsolatban, hogy nem merek és kész.
Eddig egy másik forúmon voltam mert nem tudtam
hogy vagytok,(BMC), HÁT OTT VOLT RÉSZEM MEGLEPETÉSEKBÓL.

Szia Enigma:
Hát azzal kezdem hogy szerintem emlékszem rád!
Az ET egy napon volt mindkettönknek, nekem volt elöször, és amig én pihentem várva a páromat, te
neked folytak az elökészülések!! Remélem igy volt!
Gyorsan válaszolok minden kérdésedre: A rosszúllét
az altatástól volt, este tizig végig kaptam infuziót.Nekem 19-én volt púnkcío és 24-én kaptam
vissza két blasztot. Chorag...? nem kaptam csak
Utrogestant, folsav, Kálium-r, Duphaszton és Prednisolon.
Mi hétfön 8-kor ott vagyunk, találkozunk!!
Jó neked van zebrád!!Pusszantalak!!!

Szia PNG: Köszönöm a drukkot, hétfö a nagy nap!!!

Hello Madaran:
Hát képzeld hogy majdem nem volt ET a hiperstimú miatt. de már az ötödik napon a punkcíó után jóbban voltam igy megkaptam az addig két megmaradt babót(a 11-böl)

HÁT ENNYI MÁRA KEDVES TÁRSAIM, DRUKKOLOK MINDENKINEK: SOK BABOSODÁST ÉS BABOSODÁST ÉS MEGINT BABÓSODÁST.

SZOMBATON JÖVÖK!!!!
lavy
 
 


Szia Anna!
Igen már nagy babuci az én királyfim.KépMár 4600g.KépMa voltunk kötelező szurin elég hősiesen viselte.Tejcsit naponta 2x pótolom tápszerrel.De ha nyűgös napja van és szinte óránként van cicin akkor másnap annyi tejem van,hogy nem kell tápszer.De már csak 7 hét és kaphat bébiételt is végre.

Veled mizus?Sajna nincs időm végigolvasni,csak azt szoktam átfutni,hogy írt e nekem valaki.
Nagyon szorítok továbbra is!KépMegy a drukk ezerrel!KépPuszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 

 
 

Lavy, Enigma, akkor hétfőn okosabbak leszünk Kép Addig is pihizzetek sokat!
png
 
 


Csatlakozom az elöttem szólóhoz Kép
Mindjárt itt a hétfő. Vigyázatok magatokra, majd mi izgulunk helyetettek Kép

wish
 
 


Most már csak egy hétvége és itt a hétfő!!!!
Annyira izgi és drukkolok nagyon!
LavyKép remélem neked is ott a zebrád, csak hétfőig bújkál!

Szani
Hogy vagy?

Hajnesznek megy a drukk ezerrel és még egy kicsivel!!!!

Képzeljétek, tegnap megjött KépKépKépKép!
Úgyhogy szerdán megyek a dokihoz és remélem most már nem jön közbe semmi, és mehetek Hajnesz után Kép!
Jó lenne!
Nekem pont akkor kezdődnek az izgalma, amikor Ő már nagyon fog örülni (kopp-kopp-kopp)!
Pont úgy, ahogy korábban megírtuk a forgatókönyvet!
Aztán jön Png, Wish, aztán újra Anna és Szani és már át is neveztük a topikot babásnak. Én meg igyekszem nem felébredni ebből a szép álomból!!!
Pusza nektek!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella Kép
Tetszik az ütemezésed Kép

wish
 
 


Hello csajszikKép

Köszi mindenkinek a sok drukkot. Hát, őszintén be vagyok ám tojva. Félek a hétfőtől, túl akarok már lenni rajta, szörnyű ez a bizonytalanság. Pláne így Terka és Lavy hozzászólásai után...Kép Ezekre kíváncsi is vagyok, de talán tényleg jobb is ha nem tudom....

LavyKép Furi, mert amikor nekem az ET volt csak egy lány feküdt bent, de ő is punkciós volt. Utánam jött egy lány, de mire vele végeztek mi már leléptünk. Nagyon drukkolok neked!

AnnusKép Szia. Ne keseredj el, korai még a legrosszabbra gondolni. Épp írni is akartam neked, hogy miközben otthon fetrengtem az ET után beleolvastam más topikokba (bocsi csajok, tudom, hogy hülyeség, az uram is folyton kirángatja előlem a gépet...Kép). Szóval ott pont egy Dévais lány mesélte, hogy neki is a 3. beültetése lett sikeres. Előtte mindkétszer 3-3 blasztot kapott vissza, a másodiknál már ott röhögtek rajta, mert maradt 8! blasztoja is. És semmi. Aztán gondoltak egyet, és pont, ahogy neked is mondta, 2 nap múlva visszakapott 4 babót és azóta már meg is szült. Ekkor egyből rád gondoltam és most meg ezt látomKép Hidd el, neked így fog sikerülni, bent jobb helyen lesznek és társaságban be fognak indulni. Hidd el, kérlek. Én ezt most abszolút így érzemKépKép
Hát igen, én agyalok és ellentétben Lavyvel tesztelgetek mint egy idióta. Gyomorgörcsöm van ettől a hétfői naptól. Hülyeség, mi? Mert minden rendben lesz, ugye??? És utána???

SzanikaKép Ha olvasol. Köszönöm az üzeneted. Sokat tanulok ám tőled...Kép

StellusKép Végre! Ez jó hír. Drukk megy továbbra isKépKép

PngKép Az utatok egyáltalán nem fog bekavarni, sőt!!!!

Lányok!!! A hétfői vizitre is be kell jelentkeznem, vagy csak egyszerűen mondom, hogy ET-m volt 21 napja és itt vagyok?? Hogy van ez? Tudnátok még ma válaszolni, mert akkor még ma időpontot kell kérnem?
Köszi

Puszi!

WishKép TerkaKép ZsebiKép Neketek is nagyon szurkolok. Mindenkinek nagyon szurkolok!!!!!

enigma
enigma
 
 


Sziasztok!

Lassan kezdek magamhoz térni. Itt voltam ám, olvastalak titeket, csak nem írtam, mit is írhatnék? Olyan buta voltam, még tegnap is vettem 2 tesztet, de tegnap is negatív volt. Az utolsót hétfőn este vagy kedden reggel nézem meg, aztán kedden megyek Dévaihoz, ha addig nem jön meg. AnnaKép, te olyan reális voltál, a teszt után rögtön elfogadtad, hogy nem sikerült és kész. Én meg itt hitegetem magam, hogy lehetnek még csodák. Azért kellett volna nagyon, hogy sikerüljön, mert minden olyan ideális volt: a Seychelles, a sok pete, az a sok erős embrió... Kár, hogy Choragont nem kaptam. Ha így sem sikerül, akkor mikor sikerülne?

LavyKép, azt írtad, nem tesztelsz, mert mindenféle dolgot hallottál már. Ezt úgy érted, hogy pozitív teszt is okozhat csalódást, vagy hogy negatív teszt után is lehet petezsák? Reménykedjek, vagy ne? De akkor meg mi a csodának szedjem a sok gyógyszert egészen keddig??

EnigmaKép, LavyKép, nagyon-nagyon drukkolok Nektek! Nagyon!!! Már csak 3 nap. De milyen nehéz 3 nap, ugye? Minden rendben lesz!!! Szükségünk van nekünk is a Ti sikeretekre, hogy lássuk az alagút végét!! Várjuk a híreket hétfőn!

DiaKép, nagyon köszönöm a biztatástKép! Látod, most nem sikerült, de nem adom fel!!! Nekem is kell olyan édes kisbaba, mint a Tiéd és Gigié!! Látom, hogy tényleg ritkán tudsz jönni. Tényleg igaz, hogy hirtelen semmire nem lesz időnk? De hiszen a baba sokat alszik. Hogy van ez? Olyankor kell mosni, teregetni, főzni, ugye? Amikor meg ébren van, etetni, foglalkoztatni, játszani vele.. De szép lehetKép!!! Ha mosolyog rád, elolvadsz a boldogságtól! Ha átfogja a nyakad, könnyben úszik a szemed! Ilyen lehet az anyaság. Jól képzelemKép?

WishKép, a spontánt szavazzuk meg Nektek!! Nem könnyű a várakozás, megértelek. És egyetértek a véleményeddel a génvizsgálattal kapcsolatban! Ahhoz képest tényleg nem olyan drága, benne kéne hogy legyen az alapvizsgálatokban. Mindenki nyerne vele. Az állam pénzt, minket pedig felesleges lelki és testi szenvedésektől, anyagi megpróbáltatásoktól kímélnének meg.

StellaKép, köszi az érdeklődésedet, hát úgy vagyok, ahogy. Persze már nem lógatom az orrom, mert azt is mondhatom, hogy ez még "csak" a 2. próbálkozás volt, még van 3, és az rengeteg esély. Szóval tudok mosolyogni, már nem sírok, és várom az áprilist. Nagyon szorítok neked, hogy szerdán pozitív legyen a kezdet!!!

PngKép, neked is köszi a vígasztalást!! Nagyon örültem az eredményednek!! Sajnálom, hogy így megkínoztak, de azért éreztem a leveledből, hogy erős voltál közben. Ilyan csodálatos eredménnyel nagyon jók az esélyeitek, kívánom, hogy minél előbb sikerüljön a babika! A kollégáméknak még jó 6 évvel ezelőtt az 1. irányított együttlétből ikrek születtek a Dévainál. Akárhova nézel, mindenfelé a Dévaiba botlasz. Régi ismerősök is mondják, nahát, a Dévai még él? Mert ők is hozzá jártak és lett baba! Enigma is írta a sztorimat, hogy még a taxisofőrnek is, aki a Nyírőből vérvétel után átvitte Dévaihoz, neki is Dévais babája van. Hát akkor nekünk is megcsinálja, LányokKépKépKépKép!!!

HajneszKép, mi történik? Nagyon várjuk a beszámolódat! Mennyit ültettek be? Jól vagy?

AnnusKép, a múltkor is mondta neked Dévai, hogy semmi beágyazódási kezdeményezés nem történt? Ilyeneket miért nem mond az embernek? Pl. ha valakinek nem sikerült, de azért látja, hogy valami elkezdődött, azt azért mondhatná, hogy kicsit vígasztaljon. Most majd rá fogok kérdezni, mert én is jól megijedtem attól, amit neked mondott, szegénykém!! Hogy döntöttél? Elmentek most a genetikai vizsgálatra? Láttam, hogy a Kaálinál írták neked, hogy ha bajt is találnak, lehet rajta segíteni. Lehet, hogy ha tényleg 3 hét alatt megvan, akkor érdemes lenne magadat is megnyugtatni. Hátha csak 2 véletlen nemsikerülésről volt szó. A többségnek csak a sokadik sikerül, ki tudja, miért. Úgy látszik, a szervezetnek ezt is tanulnia kell: hogyan kell elfogadni egy odatett embriót.
Annus, amikor azt írtam, nem sikerült és megyek hányni, félreértettél. Én émelyegni szoktam, amikor nagy lelki megrázkódtatás ér, amikor nagyot csalódok. Egyébként nem feszül a mellem, semmit nem érzek, negatív a tesztem, úgyhogy ostobaság a részemről, hogy a keddet várom, hátha Dévai megszán és jót mond. De talán inkább azért várom már a keddet annyira, mert pontot akarok tenni a végére. Kezdődjön a következő, újult erővel és hittel!!!!!

Dolgozom most kicsit.

Puszillak benneteketKép!

Szani
szani
 
 


Enigma, sztem most szólj oda a dokinak! Nálunk is mindig az volt, hogy mondta, hogy mikorra menjek oda, de azért előtte csörögjek. És télleg csak nyugi Kép Mást nem lehet írni neked Kép Annyira szupi lenne, hogy neked összejön elsőre, hogy úgy döntöttem, hogy muszáj lesz így lennie Kép Különben is, látod, hogy Stella milyen jó ütemtervet készített, ha te csúszol, mi is fogunk, és az ugye senkinek sem jó Kép Már csak egy vacak kis hétvégét kell kibírnod Kép
Azért kérdeztem, hogy nem zavar-e be Egyiptom, mert ugye akkor nem tudok vizsgálatra menni. De gondolom, azt azért pár nappal korábban már meg tudja mondani, hogy mikor kell majd akciózni Kép

Szani, én is örülnék egy azonnali irányított ikreknek Kép Azért nagyon megnyugodtam, hogy minden rendben van velem, most kicsit újra visszatért a hitem Kép Úgyhogy én még az irányított előtt szeretnék egy babát Kép
Amúgy az a legnehezebb az egészben, hogy nem lehet semmit sem biztosra tudni. Pl., hogy most egy negatív teszt tényleg negatívat jelent-e, vagy nem, mert arra is volt ellenpélda. Én is mindig megszenvedem, amikor megjön, mert mindig arra gondolok, hogy attól még lehet, hogy babát várok, hiszen ilyen sztori is rengeteg van. Pár hónapja igyekszem magam arra rávenni, hogy megpróbáljam az első jelnél elfogadni, hogy most biztos nem sikerült - és szerintem így könnyebb átvészelni, nem reménykedsz annyira az utolsó pár napban, amikor is szinte biztos jelei vannak, hogy most sem jött össze. De persze a lombik részéhez nem értek... Azért továbbra is szorítok neked! Ha most nem is, a harmadiknak már sikerülnie kell! Addigra már tavasz lesz, a szép idő szerintem rengeteget dob az emberen!
png
 
 


Sziasztok lányok!
Nektek nem nagyon drága a Dévai?Én a fiamat Neki köszönhetem...de a második babát már nálla nem tudnánk kifizetni, ezért orvost váltottunk 3éve!
Már 4 lánynak ajánlottam-akik barátnőim lettek mára már...és ŐK már szültek is!
Sok sikert NEKTEK!
Valaha Én is ezt éltem át mint TI...és majd mégegyszer szertném....
Kandi72

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Kandi!

A Dévainál csak az elején kell fizetni, 1. vizitdíj 10 000 Ft, utána még kenetet vesz, az 7000 Ft, aztán talán még egy megbeszélés 6000-ért, s onnantól fogva a lombikprogram ingyenes.
Az elején az a huszonpárezer Ft semmi szerintem ahhoz képest, hogy ő ma a legjobb meddőségi szakorvos! Ha elégedett voltál vele (márpedig igenKép), akkor biztos, hogy érdemes váltani? Bár nem tudom, hogy inszemre jártál-e hozzá, mert az talán pénzes, azt nem tudom, mert én lombikos vagyok.
Hányadikra sikerült a kisfiad? Mennyi idős?

Szia! Szani
szani
 
 


Szia Andika !

Hát még Te is olvasod ezt a topikot ?
Én mostanában ideszoktam olvasni - és néha beledumálni, bocsi -, és szerintem itt a lányok döntő többsége lombikos, így az anyagiak nem olyan durvák, mint az inszemnél. Mert ugye ha ki kellene fizetni minden UH után a 6-7000 Ft-ot, mint ahogy mi tettük, + 40.000,-Ft az inszemenként (ha azóta nem mentek fel az árak), + kifizetni az átjárhatóságit és mindehhez sok-sok órát várakozni, akkor ugye már érthető a váltás. Bocsássatok meg, ha itt bárkinek is beletaposok ezzel a lelkébe, tényleg nagy szakember a Dévai, de vannak még rajta kívül jók és megfizethetők. Értehtő, hogy az ide íróknak ő a BEST ! Így is van ez jól ! De azért nem ő az egyetlen ...
Andi ! Jársz már közös dokinkhoz az újabb baba érdekében ? Mi már nagyon izgatottak vagyunk az áprilisi 2. babánk miatt. Zorka egy kicsit már most féltékeny Kép Minden jót nektek, Natit is pusziljuk és majd beszélünk !

Borzasztóan drukkolok a hétfői csapatnak !
Meg mindenkinek !
Juj egy kicsit had pletyizzek ! Hajni jól van, a többit majd ő elmeséli ha megint gépközelben lesz !

Üdv: sziszuka
sziszuka
 
 


Sziszuka!
Felhívlak valamelyik nap!
Gondoltam Rád,hogy -hogy bírod....?
A vackorosat és a Zozonak is pusza!
u.i.:2 hét múlva megyek a Khoz!
pusza Kandi72

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szani!
Igen Én insemes voltam...sokba került!-még igy is,hogy elsőre sikerült!
Dévai a második babára kijelentette,hogy a Tb-nem támogatja...kb.:100 000.-insemenként!!!!!!
...és találtam egy olyan orvost ill. itt jelentkezett egy lány-aki mondta,hogy marhaság...van olyan orvos-kórház ahol nem számít hány bébit akarsz!---és Sziszukát is Én vittem el hozzá!
Nátán 6éves volt november 9.-én!!!
Minden jót mindenkinek!
Kandi72

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok drága Lányok!
Nem bírtam már tovább nélkületek, felkeltem, vagyis félig lefolyva ülök a széken, hátha azt hiszi a testem, hogy fekszem...Kép
köszönöm szépen a rengeteg drukkot, olyan édesek vagytok!
Igen, jól vagyok, kicsit most több a para, hogy mi lesz, mert mióta megtudtam, hogy a 6 eszkimónkból ketten élték túl a procedúrát, ráadásul egyikük felengedés után rögtön osztódott is tovább, azóta állandóan elérzékenyülök ezen és csak "kis Hősöknek" hívom őket és úgy bánok a pocakommal mint a hímestojással. Úgy szeretném, ha velünk maradnának!!! Kaptam ma is Choragont - sajnos be kellett mennünk érte a Schöfibe és még szomorúbb, hogy nulla empátiával megáldott sorstársakkal találkoztam a váróban, akiket az én drága jó férjem világosított fel az állapotunkról, mikor a szemrehányásaiktól, hogy mit képzelek, hogy soron kívül akarok bemenni, köpni nyelni nem tudtam...persze tudom, nem az én nyomorom az egyetlen, de nekem olyan természetes, hogy a szurisok soron kívül bemehetnek, pláne ha éppen feküdniük kéne, nem? Na mindegy, aztán megenyhültek én meg ott támasztottam a falat és kerestem a földön egy pontot, amivel elterelem a gondolataimat a bőgésről, nem is amiatt, hogy ők milyenek, hanem hogy az én galamblelkű férjem olyan dörgedelmesen kiállt mellettem a folyosó másik végéről, ez annyira meghatott, hogy majdnem odaszaladtam és a nyakába ugrottam! (amit a liftben lefelé meg is tettem...)Egész délelőtt bőgtem emiatt...Kép Na mindegy, szegény Dévais Lányok megszálltunk itt titeket, csak mesélünk, mesélünk és mind Khoz járunk!!!Kép
talán a mnyh-val nem lesz gond,mert szedek még Estrofem-et is, ami jó vastagon tartja, szinte érzem is a súlyát kis nyomogatásokkal. Ugye ezerrel ágyazódnak be, azt érzem???
StellaKép
De jó, indulhat nálad is az eszkimóka!!! Akkor ahogy megbeszéltük ,oké?KépKépKép
Hú, hétfő izgis nap lesz! EnigmaKép, LavyKép hajráááá!!!!
SzaniKép
El sem akartam hinni, amit láttam, szörnyen lesújtott az a két sor.Kép De látom, erős vagy!!! Azt most gyorsan felejtsd el, hogy ha így nem sikerült, akkor mikor sikerülne, mert nem szabad ilyen következtetéseket levonni egyik vagy másik sikertelen próbálkozás után. Sajnos rengeteg dolognak kell egyszerre teljesülnie, hogy sikerüljön, most lehet, hogy valami hiányzott, ami legközelebb ott lesz. Lehet, hogy kedden mégiscsak jó hírt fogsz hallani. Persze nem jó, ha ábrándokba ringatjuk magunkat és koppanunk a végén, de olyat sem szabad gondolni, hogy most mindennek vége, mert messze nincs vége!!!
Hú Lányok, majd írok még a többieknek is, ha tudok, egy kicsit sokat ücsörögtem már.
puszi nektek
Hajni
hajnesz
 
 


Hajnesz

Nagyon drukkolok Neked, és várom a fejleményeket!! Neked mennyi ideig voltak lefagyasztva a kis eszkimóid? Lassan rászánom magam én is egy ilyen eszkimóka akcióra, de egy kicsit tartok is tőle. Egyébként én "Kaális" vagyok. Milyen gyógyszeres, szuris előkészítés kellett ehhez az akcióhoz?

Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Sziasztok!
Új vagyok itt,és jelenleg ott tarunk ,hogy időpontot fogunk kérni a Dévaiba.Pco-s vagyok,a páromat még nem vizsgálták,remélem ő egészséges.Mivel a szájonáti kezelés nem hatásos,ezért a nőgyógyászom a Dévai intézetet tanácsolta.Azt látom hogy itt azért már tapasztalat van bőven.Ezért jöttem ide hogy információkat gyűjtsek(az intézetről,a felkészülésről,az anyagiakról)Előre is köszi!
kavicska
 
 


PetyaanyaKép
Köszi a drukkot! Két hónapig voltak lefagyasztva. Az első sikertelen lombik után kihagytam egy ciklust, aztán folytattuk velük a következőben. Miért tartasz tőle? Az esetleges károsodások miatt? Engem sokan megnyugtattak olyanok, akik ismernek fagyibabás szülőket, meg utánaolvastam és mindenhol azt láttam, hallottam, hogy nincs nagyobb kockázat, mint "sima" lombik esetében.
Nálunk most így zajlott: 6. cn-on UH, endo 5mm, erre kaptam Estrofem-et, ami növeli a mnyh-t, ezt még mindig kell szednem, egészen a vérvételig. A 13. napi UH végre 10mm-es endot mutatott, úgyhogy a 14-en mehettünk transzferre. De mivel nem volt stimu, így nem volt tüsző sem, amiből sárgatest lehetett volna, ezért kaptam Choragon injekciót a 13. napon, a transzfer napján, tegnap és fogok még holnap is. Lehet, hogy nálatok egészen másképp van, bár a dokim régebben Kaális volt...Kép
Majd átnézek hozzátok! Drukk neked is ha indul az akció!!!
Hajni
hajnesz
 
 


Sziasztok lányok!!!

Köszönöm mindenkinek a drukkólást, aranyosak vagytok, hát ugy érzem egyre nehezebb lesz kibirni
ezt a másfél napot, föleg hogy nekem nincs zebrácskám, de remélem hogy nem is lesz rá szügség.

Enigma:
Valoszinü hogy neked van igazad,ha a "punkciós" lágy szöke volt és mosolygos akkor ö a Niki, és az ö mütétje után volt nekem a ET. Tehát idöben
probáld összerakni a képet és lehet hogy találkoztunk de az is lehet hogy nem. de most már mindegy hétfön ugyis találkozunk.

Szanikám:
Bármit fogok neked irni, bíztos hogy nagyon keves
lesz neked, szivböl együtt érzek veled, de ez is kevés, de kérlek ne szomorkdj mert ha nem lesz most a babokád, meg lesz a köv. probálkozáskor. Hinni kell benne.

De tényleg olvastam olyan esetet hogy neg. volt a teszt és a baba mégis ott volt.
Forditot esetben is volt rá pelda, elsö teszt teljesen poz. volt, másnap már halványobb volt csik, majd két nap mulva megjött a vérzés.

Ezért döntöttem én igy hogy semmi teszt, legyen aminek lenni-e kell hetfön.
Puszi neked és vigyázz magadra.

Mindenkinek jó éjszakát és kitartás lányok!!!

Hogyan rjzoljátok azokat a kis ari sárga babákat???

Holnap jövök.
lavy
 
 


Szani Drága!Kép
Nagyon-nagyon sajnálom,hogy nem sikerült!KépDe kérlek ne add fel!Nagyon szorítok továbbra is!Kép
Anyaság:
Hát nagyon fárasztó tevékenység.KépNagyon fáradt vagyok agyilag.Annyira,hogy volt olyan,hogy nem emlékeztem,hogy megszoptattam e Domit és a páromat kérdeztem meg.Vagy,hogy rémálmaim vannak,mert mindig a gyereken jár az eszem és nemtudok mélyen aludni.Bevallom,van,hogy eltörik a mécses mert hulla vagyok.Most már az is nehezíti,hogy nappal össz-visz alszik 1 órát aztán fel van egész nap./Reggel 5-től este 10-ig/KépNézelődik,beszélget,mosolyog.Aranyos,de sok is egész nap egyedül.Főzni csak hétvégén tudok amikor Tamás vigyázz rá,hétköznap pedig vagy anyósom főz vagy hideget eszünk.Épp ma beszéltem egy barátnőmmel ő is friss anyuka,hogy még a szexet se kivánjuk,mert örülünk,hogy 2 szopi között aludhatunk 3 órát/jobb esetben/.Szóval gyönyörű anyának lenni,imádom,stb csak ez a első 6 hónap nagyon nehéz.Gigi is azért nem ír,mert szegény még rosszabbul birja mint én.Ki van teljesen.
De azért kitartás!Remélem nem ment el a kedved az anyaságtól?KépSok sok puszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Húúú DiaKép én annyira vágyom erre, hgoy kilegyek emiatt, hogy el sem tudom mondani. Gondoljatok arra, hogy mennyit küzdöttetek érte, és hogy ott az eredmény, másnak meg még ez sem sikerül!! Kitartás, gyorsan nőnek!!!!!!!!!
Lavy! : meg ) és kész a: Kép vagy : meg ( és kész a: Kép vagy : meg O és kész a Kép Ilyen egyszerűen rajzolunk!

HÉtfőre megy a drukk mindenkinek.
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


EnigmaKép
rengeteget gondoltam rátok hétvégén! Remélem jó hírekkel jössz!!!

HajneszKép
Szerdán megyek a dokihoz és remélem mi is elkezdhetjuk a felkészítést a fagyibabákhoz!
Nagyon drukkolok nektek és remélem a kis Hőseid Kapaszkodnak rendesen!!!

LavyKép
Drukk
Stella

Kép
stella9
 
 


Hello csajok!!!

A drukkokat kérem holnapra, mert sajna csak akkor tudok menni. Péntek du. telefonáltam és azt mondta inkább kedd, mert hétfőn 8 műtét lesz. Mondtam, hogy addig megőrülök (bár nyílván órákat kéne most várni. Lavy, te ma mész???), de ezen már ne múljon. Szóval holnap. Már nagyon jó lenne tudni, hogy mi vanKép
enigma
enigma
 
 


EnigmaKép
Drukkolok átütemezve!
De azért ne rajzolj Kép-kat, jó KépKép???
Stella

Kép
stella9
 
 


StellaKép

a Kép annak szólt, hogy még egy nap. És sajna még totál nem biztos semmi, főleg nálam nem. Remélem holnap, de legfőképp 8 hónap múlva lesznek már Kép fejek

Hajrá Lavy!!!!KépKép Különben tényleg egy szőke lány volt, de mindezek ellenére nekem úgy rémlik, hogy akkor senki nem volt bent rajtunk kívül. És ha időponthoz kötnénk? Nekem kb fél 12-kor volt a transzfer. Neked?
Mesélj, mi volt ma??
enigma
 
 


Sziasztok drágák.

Ez a nap a legboldogabb nap az életemben.
Mert hogy két gyönyörü Kép Kép kaptam a hasikámban
és mindkettö meg is maradt, és ott vannak a babokáim, és nagyon boldog vagyok.
Nagyon izgultunk, mert nekem nem volt tesztem, és a doki amikor beléptem azt kérdezte hogy milyen volt a teszt? Én meg azt mondtam hogy semmilyen.
Töbször is megölelt a föorvos úr es nagyon boldog volt ö is.

Drága Enigmám: Anyit kerestelek a tekintettel, de senki nem mosolygot vissza, igy gondoltam vagy nem jöttél vagy nem vagy nem érdekel hogy ki vagyok. most már tudom hogy mi volt a bibi!!

Képzéljétek mind kettö egyforma nagyságu, k.b. 10 mm-esek és ugy nézki az ultrahangi képen mind egy
cica két szemmel. És az a két szem az én kis drága KépKép-im.

Nagyon sokat gondolok rátok és kivánom mindenkinek azokat a pillanatokat amit mi atéreztünk ezelött pár órával.

10 nap mulva kell mennem vissza ultrahangra.

Amugy végig fogom kisérni mindenkinek a sorsát, és ha tudok fogok segiteni.
Hinni kell benne és minden O:K: lesz.

Puszi mindenkinek:
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
lavy
 
 


Lavy Kép
De jó, de jó, de jó Kép Nagyon örülök Kép
Lehet egy picit irigykedni is? Kép

wish
 
 


Hú Lavy!!!KépKép

Ez nagyon jó hír!!!KépKépKép Bárcsak én is ma mehettem volna. Valami ilyesmit jó lenne érezni holnap. Nagyon gratulálok, ügyes vagy!!!
Most van valami tüneted?? Már 10 mm??? Ez egyszerűen szuper, szuper!!!!!KépKépKép Vigyázz magatokra és ne tűnj el, mesélj majd mizu veletek.
Sok boldogságot!!!
Puszi
Enigma
enigma
 
 


HajnikámKép
Most olvastam csak a kis tortúrádat a szurivalKép, te szegény. Vigyázz továbbra is a kis hőseidre!!! Lavy már beindította a babaesőt, menjünk mi is utána, OK???KépKép

StellusKép Te mikor mész a dokidhoz végre? Szerdán?

KavicskaKép Szia köztünk. Mikor hívod a Dévait? Kábé 2 múlvára fog tudni időpontot adni. Az első csak egy megbeszélés lesz, vigyetek minden eddigi leletet magatokkal. Talán meg is fog vizsgálni és megbeszélitek, hogy hogyan tovább. Az első vizit asszem 10e ft. Szerintem ha minden lelet megvan, egyből belekezd egy stimulációba, talán inszembe. Van egy honlapjuk www.devaiintezet.hu, ott is van sokminden. Kérdezz, ha bármiben tudunk segíteni.

Húú, Lavy!!! Még mindig örvendezgetek itt magambanKépKép Ez szuper!!!! Dolgozol, vagy otthon vagy???

puszi mindenkinek
enigma
 
 


Kavicska Kép
Én násfél hét múlva megyek a Dévaihoz először. Majd beszámolok, hogy mi van az első alkalommal. És szerintem is hívd fel minél hamarabb, mert én is két hét múlvára kaptam csak időpontot

EnigmaKép
Remélem holnap Nektek mosolygunk sokat Kép Szorítok, ne engedd sehova a zebrákat Kép

Lányok, közben eltelet egy hét, egyre jobban várom, hogy 23-a legyen és továbléphessünk legalább egy bemutatkozással. Még kilencet kell aludni Kép

wish
 
 


LavyKépKép
Ez szuper!!!
Nagyon jó Valentin napi ajándék!!!
Nagyon örülök nektek, de csatlakozom Wish-hez,m ert egy picit irígykedek is!

EnigmaKép
Igen, szerdán megyek a dokihoz, aztán kb. 1,5-2 hét múlva talán transzfer!
Jó lenne...

Kép
stella9
 
 


WishKép Köszi a drukkot, már nagyon izgulok. Szeretnék jó híreket kapni holnap, nagyon, nagyon. Nem is értem minek izgulok ilyen iszonyúan. Minden rendben lesz és kész!!!KépKép

StellusKép 2 héten belül tuti meglesz a transzfer, lesz kiért izgulni megintKép Csak nyugi, minden OK lesz mostKép

pussz
enigma
 
 


LavyKép
Hú, de jó ilyet hallani, akkor úgy vesszük, hogy te indítottad el a babaesőt!!!Kép Olyan jó volt olvasni, annyira el tudtam ezt magamnak is képzelni, hogy 23-án csak fogom és beillesztem az üzimbe a soraidat, jó?! KépKépKép
EnigmaKép
Már nem bírok magammal holnapig!Kép+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
hajnesz
 
 


UramistenKépKép, Lavy!!!!KépKépKép

Ilyet még nem is olvastam sosem!! Mert mire ebbe a topikba jöttem, Gigi és Dia már túl voltak ezen a gyönyörű napon, amin te ma átestél!!!
Annyira jó, hogy ilyen is vanKép!!!
Nagyon boldog lehetsz!!! Őszintén gratulálok! Vigyázz magatokra, innentől fogva semmi sem lehet fontosabb!!
Az "öreg" Dévai így elérzékenyült? Örül ő is velünk, hiszen együtt küzd velünk.

Enigma és én holnap megyünk. Olyan kis butus vagyok, még ma reggel is csináltam tesztet, de ez is negatív lett. Felfogom, hogy nem sikerült, rengeteg lánynak nem sikerül 2.-ra, de..
Viszont Enigmának nagyon drukkolok, mostmár beindul a sikerszéria!! Aztán Hajni, Stella, Anna, Png, Wish meg én!!! És a többiek!

Puszi!

Szani
szani
 
 


HÚÚÚ: Ez nagyon meghatot csajszik.

Elérzékenyültem. Egy kicsit sirtam is.
Köszönöm szépen, ez olyan jó hogy itt vagytok és együtt tudtok örülni velem.
Megigérem hogy énis fogok örülni veletek, és az nem sokára lesz mert mindenkinek lesz Kép-ja.
Én hiszem és higyétek ti is mert az ugy lesz.
Ugy kell lenni-eKépKépKépKép

ENIGMA:
Tényleg sokan voltak ma de olyan rendi volt a doki, ahogy megérkeztünk, 7,45 ra 10 percre be is hivott. És Ö is nagyon örült velünk háromszor is
meg ölelt bennünket és meg puszilt.
Hát kell ennél több?
Nagyon szoritok neked holnap, nagyon, nagyon.

SZANIKÁM:
Ez olyan furi hogy teszt neg. de menszesz meg sincs.
Hát jöjön aminek jönnié kell de lelkedben ott
vagyok veled és szoritok neked!

HAJNIKép
Sokat pihenjél de nagyon sokat.
semmit ne csinálj mert én se csináltam semmit csak feküdtem és ettem. Bevált a recept.

WishKép és StellaKép
Mindennél a három hét a legnehezebb, a nagy várakozás!!
Nagyon vigyázzatok magatokra meg ne fázzátok mert az nem jó. hát mit irjak meg: Eljön nektek ez a nap csak hinni kell benne.

SokKépKépKépKépKépKépKépKépKép-t mindenkinek.
lavy
 
 


Lavy! Örülök neked! Enigmának holnapra hasonló jó híreket kívánok!
png
 
 


Sziasztok!
Holnap lesz a napja hogy felhívom a Dévait,de mindenképpen csak márciusban tudunk hozzá eljutni,mert nekem addig fix beosztásom van.Remélem a jövő hónapban tartalékosként leszek a beosztásban ,mert szeretnék teljes gőzzel a célra koncentrálni.Ami a vizsgálatokat illeti,letöltöttem az internetről,hogy mi kell,de mivel némely lelet 3 hét,és amire eljut az ember a fő atrakcióig lejárnak a leletek,majd akkor kezdem el megcsináltatni,ha már tudom mikorra kell.De UH leleteimmel Dunát lehet rekeszteni:-)Gondolom az első alkalommal a páromnak is kell jönnie,mivel házasok nem vagyunk,azt már tudom, hogy élettársi nyilatkozatot kell kitöltenünk,és őt még nem vizsgálták sosem sperma ügyileg....szóval valamikor adakoznia kell.Az is biztos hogy az első konzultáció 10e.,mert erre rákérdeztem,hogy pénzt kell -e vinni magunkkal,és erre az volt a válasz.Mindenesetre ,már most nagyon izgulok,és még talán türelmetlen is vagyok,pedig még el sem kezdődött a java.
Sok szerencsét mindenkinek addig is!
kavicska
 
 


Kavicska Kép
Az jó, ha megcsináltatsz minden vizsgálatot előre. Nekem is megvannak már.

Mi sem vagyunk házasok, nem tudom milyen papír kell majd az élettársság igazolásához. Elég ha ott aláírunk valamit, vagy el kell menni közjegyzőhöz? Nem tudja valaki, hogy mit kell csinálni?

wish
 
 


Mindenkinek sok szerencsét a mai naphoz is!...babásoknak :-) gratulálok!
További sok sikert!
Kandi72

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


EnigmaKép
Kép

Kép
stella9
 
 


Lányok, megjöttem Dévaitól.
Nincs babám, de nem vagyok elkeseredve, mert számítottam rá a sok neg. teszt után. Viszont rákérdeztem, hogy beindult-e valami, és azt mondta, igen, a baloldali petefészek elkezdte a sárgatesthormon termelést, vagyis elkezdődött a spontán beágyazódás, csak valamiért nem folytatódott.
Ez nekem már optimizmusra ad okot, működök!
Március közepén megyek hormonvizsgálatra és kenetre, április 7. után kezdjük a 3.-at.

Enigma kicsit később jött, ezért nem tudtam megvárni a vizsgálatát, jönnöm kellett dolgozni. Úgyhogy az ő hírei később jönnek. Rosszul aludt az éjjel, kicsit szótlan volt, érthetően izgul.
Megöleltem, megpusziltam, nagyon-nagyon szorítok nekiKépKép!!!!!!!!!!!!!

LavyKép, reméljük, elindítottad a sikerszériát!
Sokan vagyunk ám úgy, hogy nem jön meg a menszi a 3 hét alatt, mert a gyógyszerek visszatartják. Én is úgy mentem a múltkor, hogy nem jött meg, ráadásul az elején még voltak is pozitív tesztek, csak akkor még nem tudtam, hogy a Choragon injekció miatt. Később negatív tesztem lett, de mivel előtte pozitív volt, meg a menszi sem jött meg, azt hittem, terhes vagyok. Nagyon nagy csalódásként ért, mikor Dévai mondta, hogy nem lát semmit. Ezért szerintem a vége felé nem árt egy tesztet csinálni, mert ott a vizsgálat közben szembesülni egy nemleges válasszal egyszerűen alig elviselhető. Bár az is igaz, hogy pozitív teszt után nemleges választ kapni Dévaitól, az meg felérhet egy gyomorszájonvágással. Lavy, szerencsére neked ezen már nem kell aggódnod. Pihenj továbbra is, ahogy eddig!!!! Nagyon örülök a boldogságodnak!!

DiaKép, nem gondoltam volna, hogy ennyire megterhelő a babanevelés. Hogy lehet mindezt ikrekkel véghezvinni? Vagy hármasikrekkel? Még pár hónap, aztán tényleg könnyebb lesz. Látom a főnökasszonyomnál. (Igaz, neki van 1 nagyi + 1 házvezetőnő + 1 Szani, akik besegítenekKép.)

Puszi nektek!

Szani
szani
 
 


LavyKép én is Veled örülökKépKép szuper érzés lehet.
Hogy bírtad ki, hogy nem teszteltél addig??? LÁtod, a türelem bébiket teremKép
Meddig dolgozol?? Hiszen ketten vannak, vigyázni kellene rájuk. Blasztok voltak????

Enigma, továbbra is Veled vagyok lélekben, nagyon vigyázz magadra!!!!!

jaj, de jóóóóóóóó, hogy felfrissül a topic.
én egyelőre el sem tudom képzelni, hogy valaha ilyen örömhírrel tudlak titeket megörvendeztetni.
Őszintén: egyik szemem sír, a másik meg Lavyel örül.....
(nekem mikor lesz?????)
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szani Kép
Sajnálom, hogy nem sikerült, azért én is reménykedtem a negatív teszted ellenére. Az jó, hogy nem vagy elkeseredve, büszke vagyok Rád, én tuti padlón lennék. Az április egész gyorsan itt lesz, nem? (mondom én, akinek jövő hét szerda is messze van Kép). De az már a tavasz közepe, akkor sikerülni kell mindennek, akkor éled a természet Kép

Nagyon remélem, hogy Enigma jó hírekkel jön Kép

AnnaKép
Él tudom képzelni, hogy ilyen örömhírrel jössz. Sőt, csak azt képzelem el. Bízzunk benne, hogy mindanyiunknak sikerül!!! Kép

wish
 
 


SzaniKép
Hát én is nagyon szorítottam és reménykedtem máig, hogy talán mégis...De ugye milyen hamar meg lehet látni a jót is a rosszban? Örülök, hogy optimista maradtál, tényleg hamar eljön az április és valóra válhat az álmotok!
AnnaKép
Jön a tavasz, Ti is újult erővel indulhattok a következő körben! Aztán már csak örvendezünk!Kép
LavyKép
Hú, én sajnos már dolgozom, de nagyon nagyon kímélősre vettem a formát. Képzeld, egy angol intézet oldalán azt olvastam, hogy 24 óra ágynyugalom után már lehet dolgozni, persze csak finoman. Ez egy kicsit megnyugtatott, mert én most 5 napot becsületesen végigpihiztem. Hát nem tudom. De Neked nagyon örülök, példa vagy itt mindenki előtt, hogy érdemes bízni!!!Kép
Hajni
hajnesz
 
 


KépKép

Megvan nekem is a két cicaszememKép!!!!
Szóval ketten vannak, de még mindig remeg kezem, lábam. A másik nagy szerencse, hogy a sövény 2 oldalán helyezkedtek el, így van esély. Persze mondta, hogy még semmi sem biztos, mert lehet, hogy a sövényen tapadtak meg és akkor az elhal, ill. riogatott a 28., max 32. héttel, utána mindennap ajándék. Ez persze a kihordást jelenti. Olyan fura, mert pont ezek miatt nem tudok 100%osan örülni, megnyugodni még, bocsássatok meg ezért.
Szerintem max. a 12. hétig szolid és visszafogott leszek. Ugyanakkor nagyon nagyon örülök és valahol számítottam, hogy ezekkel riogat majd, hisz tudjuk, hiper óvatos és inkább negatív.
Persze gratulált, kaptam puszit és képet isKépKép
Valahogy azért úgy érzem, hogy mivel eddig is ilyen ügyesek voltak, most már minden rendben leszKépKép.
Ugye csajszik????

Köszönöm a sok drukkot, szurkoljatok még tovább. 10 nap múlva újabb UH, az megint egy nagy mérföldkő lesz!!!

Puszi nektek és persze ilyen szépet kívánok én is mindenkinek. Drukkolok!!!!
KépKépKépKépKépKép

enigma
enigma
 
 


KépKépKép
Ez fantasztikus, szuper, csodálatos!!!! Annyira örülök neked, mintha nekem sikerült volna!!!
Fú!KépKépKép
Hajni
hajnesz
 
 


Enigma!!!!
Ez Szuper!!!
Nagyon örülök nektek!!!

HajneszKép
A jópélda elöttünk...

Kép
stella9
 
 


Enigma!
Nagy nagy gratula! Tudtam egyszerűen éreztem, hogy ennek sikerülni kell és kettő egyszerre. Fantasztikus! Vigyázz nagyon magatokra! Pihenj sokat!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Enigma! Csatlakozom az előttem szólókhoz! Ezt már igazán megérdemeltétek Kép Próbálj meg nagyon örülni a hírnek, és minél kevesebbet gondolni olyat, hogy mi lesz, ha... Kép
png
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: