Új privát üzeneted érkezett!

Nóri!
Köszi meg is fogom nézni a Gólyahíres műsort. Kép
Örülök,hogy jobban vagy és csak tessék folytatni a pihit,látod amunkahelye is megoldja. Kép

Unique!
Ok. Akkor hétfőig kapsz haladékot. Kép

Reno!
Neked is mennek a drukkok hogy minél előbb ott maradjon a kicsilány. Kép

Lara!
Merre vagy, remélem veletek is minden rendben van.

Orsi!
Én is megnéznéma srátokat már. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szasztok,

Ma este voltunk a Brendonos papás-mamás felkészítőn...Vicces volt, egy kis masszázs-ebben apa már kiművelt, mivel a hátfájós időszakomban esténként gyakorolt rajtam már 1-2 éveKépKépAztán volt néhány vajúdási pozíció, amiből sajnos a konzervatív Jánosban csak keveset fogunk tudni gyakorolni....de azt tervezem hogy minél tovább megpróbálom kihúzni otthon....persze az ember mindenféléket tervezKépKép

Nóri,
Hát nem irigyellek ezért a sok gyogyóért, mindenképp beszélj az orvosoddal, de ha kell, akkor szedd be, és pihenj sokat, kérlek !! Nem vagy te felelőtlen, csak túl sokat akarsz egyszerre KépKépKépDe az ember mindig a saját kárán tanul sajnos Kép Szorítunk hogy elmúljanak a keményedések hamarosan....

Unique,
Húúú, már a 36. hét, nagyon közel a finish....én még abszolút nem vagyok összecsomagolva, egy csomó dolog még mindig hiányzik....de remélem a következő két hétben már tényleg én is elkészülök... Máté igazából nem rúg fájdalmasat, csak kellemetlen ez a borda dolog...KépKép Kezd azért egyre kevesebbet mozogni, de határozottan és szinte folyamatosan érzem a popsiját és a térdét isKépKépKép ezeket legtöbbször nekifeszíti a méh/hasfalamnakKép

A szoba már kezd alakulni, végre megvarrtam a függönyt, bár még a sötétítő hiányzik, holnap veszek takarót, még ki kell mosni az ágyneműket, meg a ruhákat is, falvédőt is szeretnék varrni, aztán az a sok vasalás....jajjaj, kell nekem annyit csavarogni Kép Végre a sok dobozt is elszállítmányoztuk anyósékhoz, mivel nálunk ugye nincs pince, igy el lehet férni a szobában...de a kaktuszok még mindig a pelenkázón várják, hogy az erkélyen ne legyen fagy - mikor jön már ez a fránya tavasz ? Ma összeírtama ruhákat...56-osból annyi van, hogy még a kistesónak is marad majd vadiúj szerintem - de 1-2 62 méretet még be kellene szerezni... szóval bírnám még sorolni....

Renoka,
Drukkolok hogy a lepénnyel minden rendben legyen még legalább egy hónapig...vagyis a 36. héten szerinted már meg fogsz szülni ? És miért gondolod hogy császár lesz ? a lepény miatt ?
Õssejt témában passzoltunk....valahogy túl távolinak tűnik nekem a hasznosítás lehetősége (mármint az orvostudomány fejlődése)

Orsi,
Ez nagyon kimerítő elemzés volt a császárról. Nem is tudtam hogy lehet edával is, nekünk úgy mondták hogy spinálissal megy. Ezekre megpróbálok nem koncentrálni, bízom benne hogy természetes úton kibújik őfelsége.

Zsebi, Wish,
Vasárnap akár hol tartunk babaszoba témában, kaptok egy kis ízelítőt, becsszó !!

Kriszta
33+6

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


OrsiKép
igen, okosabb lettem, de dönteni nem én fogok, hanem a dokim, aki szerint tuti a császár a lepény miatt. Orvos barátnőm, aki már 3x szült kardoskodik az altatás mellett, de éppen az általad felsorolt érvek miatt ("nem leszek jelen"), ódzkodom tőle. Na, majd eldől, aztán utólag konstatálok.
Szerezd vissza azt a fényképezőgépet, jó lenne látni a srácokat.
KrisztaKép, hát igen, nekem most még a 36. hét is távoli remény ilyen vénasszonyos lepénnyel, de azért van rá esély, hogy kihúzzuk addig. Egyébként a doki szerint a vérzékenységi hajlamom miatt meszesedik idő előtt. Minden este beszélek a Nagy Lepényhez, és kérem, hogy legyen jó szakács még egy ideigKép
A baba Hála Istennek jól van, imádom, amikor a talpát belenyomja a tenyerembe.
Õssejtben ugyanide jutottam, mint te, rengeteget olvastam róla, úgy tűnik igazából majd a tesónál van értelme levetetni, akkor megteszem. Tényleg nem a pénzt sajnálom rá, egyszerűen nem vagyok meggyőződve róla, hogy használható (orvosi vélemények alapján), olyan, mintha egy jó üzletet látna benne néhány cég, és ezt ki is használva félrevezetik a szülőket. De ne legyen igazam, és valóban meg tudjanak vele menteni gyerekeket!! Senki ne haragudjon meg a véleményem miatt.

Nagyon jó lenne, ha sütne ma a napocskaKép
reno
32+1

Zsebike, te most éppen hol tartasz? Vársz még kicsit? Kép
renoka
 
 

 
 

UniqueKép
Azt hiszem fej-fej mellett haladunk, pedig igyekszem ám lemaradni Kép!
Nálam is egyre gyakoribbak a keményedések és vannak jóslófájások is, de mivel a méhszáj zárt még nem aggódom, annyira!
A majrézsákom már készen, csak indulni kell, ha eljön az idő!
Apát is kioktattam, hogy mit hol talál, mit kell majd elintéznie.
Szóval tényleg ugrásra készen minden!

Akkor majd figyelem Duddu híreit, de remélem azért nektek is van még pár hetetek!

OrsiKép
Köszi az altatásos, EDA-s ismertetőt, tényleg okosabbak lettünk!

RenoKép
Kitartás, és ezt üzenem a lepényednek is Kép!
Örülök, hogy ennyire figyelnek rátok!!!

Stella
34+2

Kép
stella9
 
 


Kriszta!
Na jó akkor még egyet kell aludni, de holnap itt legyenek azok a képek!!!!!!!!!!!

Renó!
Én most erősítem a lelkemet és turbózom magam az esetleges kezdésre. Kép

Stella!
Azért ez már nagyon izgin hangzik. De még bízom benne hogy egy kicsit bennt maradnak a srácok, itt olyan hideg van a mami hasában csak jobb. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Renoka,

Távolról is küldöm a Nagy Lepénynek a kitartásra ösztökélő sugarakat ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++. Szerintem biztos kitartotok még a 36. hétig KépKép Akkor lehet hogy egyszerre fogunk szülni ? Én a 38. hét környékére tervezem KépKépKép
A barátnőm spinálissal szült császárral és esküszik rá....dehát a dokid dönt majd...az altatás azért tényleg kivon téged az élet legfontosabb pillanatában a forgalomból....
Õssejt témában majd megvárjuk a tesókkal az orvostudomány fejlődésétKépKép

Stella,
Kitartás nektek Kép Ha zárva van a méhszáj, az tök jó !!! A kolleganőm unokái-ikrek-ilyenkor születtek, és már teljesen egészségesek voltak, meg minden, de azért minden nap ajándék !! Kivánok nektek még legalább 2 hetet egyben Kép
Milyenek igazából azok a jóslófájások ? Olyan menziszerű görcsök?

Zsebi, mindjárt lövök egy pár fotót, bár ebben a hóesésben nem túl szépek a fények a szobában Kép

Kriszta
34+1

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


KrisztaKép
Igen, olyan menziszerü görcsöket érzek, de tegnap például nem is volt semmi.
Úgy látszik megijedtek a fiúk a hidegtől, pedig nálunk nem is olyan rémes. Havat is csak mutatóba láttunk idén.

Ha nálunk császsár lesz, akkor az altatás lesz a végső alternatíva. Ebben a kórházban valahogy nem tudnak jól altatni. Friss hasi sebbel egy napig hányni... ezt inkább kihagynám!
Vigyázzatok magatokra!!
Stella
34+3

Kép
stella9
 
 


Zsebi,

Feltettem a képeket az albumomba, a profilomból ki tudod nyitni Kép
A függönyt nem tudtam lefényképezni, azt mondta Zoli majd este lehet..

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta!
Megnéztem a babaszobás képeket. Nagyon nagyon tetszik a kiságy. KépÉs minden csodaszép. A fal is szuper. Várom a függönyt is. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Legnagyobb meglepetésemre anyum tegnap vonatra szállt és felrepült hozzám Pestre, ma ment vissza. Így eltelt a hétvége. Közben kaptam haskötőt és szopipárnát a kényelmesebb alváshoz, megrendeltük apával a Faktumtól a kiságyat és a pelenkázót. Kép És sokat ettem (anyu madártejet is csinált... Kép ), és még többet aludtam.

Talán nem írtam, de a dokit felhívtuk még péntek délelőtt, és azt mondta, hogy sajnos nyomós oka volt annak, hogy ezt a gyógyszerpárost kaptam, így szedjem. Kép Pénteken már jelentősen csökkent a keményedések száma (volt talán 7-8?), ereje is, szombatra meg már teljesen hatott, de a haskötő kell a járkáláshoz, mert érzem, hogy ugyan a gyógyi lefojtja az összehúzódásokat, de feszül az alhas és húzódna. Persze azért maradok egy helyben többnyire, nem is esik egyelőre jól mászkálni, mert a Terbutalin jelentősen letompít is.
Majd töltök fel pocakképet, de most ezen a héten nagyon nagyot nőtt a hasam... körfogat jó 93 cm lett. Sajnos a súlyt is növeltem (+8kg), de az az igazság, hogy ebben a helyzetben már nem tudok erre is figyelni... feküdjek és ne is egyek? Már úgyis mindegy, lőttek a fitt kismamaságnak... Kép

Kriszta, nagyon cuki a babaszoba, szép stílusos bútort választottatok. Mi maradtunk a világos-fenyős pácolásnál, 3-4 hét múlva lassan mi is elkészülünk majd és felteszem a képeket.

Stella, Unique, Renó (ugye nem baj, hogy ide sorollak?) drukk a további hetekhez, hogy minden szépen, jól alakuljon ahogy kell!

Hú, elég erősen finis íze van itt a dolgoknak... Kép

Norka (25+2)
s_norka
 
 


Nori!
Örülök, hogy szépen kezd körülötted rendeződni ez a pocifeszülés. Nem baj az ha egy kicsit több megy rád mint gondoltad, amennyit te mozogsz pikk-pakk leadod ha már meglesz a kicsi. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kriszta!

Megnéztem képeket. Minden nagyon szép, jók a szinek.

Timi
latimi
 
 


Nóri Kép
feküdj, feküdj! Ha tényleg ennyire kellenek ezek a gyógyszerek, akkor ez nem játék.
Én tényleg az mondanám, hogy mostantól a 32. hétig csak akkor kelj fel, ha enni, pisilni, fürdeni mész, ne császkálj a városban!
ez nem játék.

Mi kicsit felturbóztuk a gyerekszobát. A fiúk a pelenkázó aljáról mindig mindent kipakolnak, így száműtzünk onnan mindent, és kuckó lett. Elvágtam egy ikeás takarót és az az "ajtaja". nagyon tetszett nekik.
Kép

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


meg kaptak két polcot Kép ez is sk... vagyis a színei Kép
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


NAgyon szépen köszönöm a drukkokat, rám fér, mert be vagyok tojva egy kicsit. Nőnie kell még a csöppségnek a pocakomban, remélem kihúzzuk a 36. hétig.
Kriszta, nagyon szépek a babaholmik, mackó mackó hátán, nálunk is lesz belőle bővenKép
Orsi, végre, ilyen kópés képre vágytam, gondolom milyen jókat játszhatnak a kis zugbanKép
Norka, most legalább lesz időd dvd-zni, olvasni, jó ám otthon is lenni. Én is megszoktam, pedig nagyon nyüzsgős vagyok, de most már élvezem, igaz én most nem fekszem, csak délutánonként pihenek le 2-3 órára. Viszont neked most tényleg feküdni kellene, nehogy beutaljanak a kórházba (én mindig ettől rettegek). Igen, én is az élen járó csajokhoz sorolom magam, de azért nem bánnám, ha kicsit lemaradhatnék tőlükKép
Holnap védőnő, doki-méhszáj ellenőrzés, majd jövök jelentenKép
Zsebi, Timi puszi nektek!
reno
32+2
renoka
 
 


Sziasztok,

Norka,
Jól tetted hogy pihentél, ne foglalkozz most kilókkal meg ilyesmivel, csak hogy rendeződjenek a viszonyok Bogi körül KépKép Anyukád is érzi hogy segítségre van szükségedKép

Köszi a dicséreteket, majd ha teljsen rendben lesz a szoba akkor lesznek még képek...Már elkezdtem a zsebestartót is varrni KépKép Mostmár tényleg a sok mosás, vasalás pakolás jön még Kép

Renoka,
Biztos csak Stella és Unique után fogsz következni, ne izguljKépKép Holnapra egy kalappal a méhszájhoz Kép

Orsi,
Ezek a fiúk, tüneményesek KépKépKép A polcok is nagyon jópofák Kép
Látom van párásítótok...mi is nagyon gondolkozunk, hiszen a panelban extra száraz a levegő, de még nem tudtuk elhatározni magunkat. Nektek bevált amilyen van ? Javaslod ?? Bár amin mi filózuk az a légtisztítóval kombinált, mert valahogy úgy érzem állandóan por száll a levegőben (pedig becsszó takarítunk Kép), csak azok meg marha drágák...

Most mentek el a barátnőmék, hát mit mondjak, ma adtam az egészséges táplálkozásnak, este 8-kor pizzát ettünk, előtte-utána csokis profiterolt....rosszul is lettem egy kicsit a sok csokitól...de mikor eszem akkor olyan finom Kép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta Kép
a légtisztítóssal nekem az a bajom, hogy az kvázi sterilizálja a levegőt, aminek én nem vagyok a híve.
Persze teljesen más egy asztmás gyerekkel, vagy allergiás felnőttel, de ha ez nincs, akkor szerintem talán többet árt, mint használ. Kell a por meg a bacik.
Nekünk a pasiknál egy 16e Ftos Tefal Baby van, a mi szobánkban egy 8e Ftos hauser... nos, a hauser halkabb Kép Kép
szóval szerintem az is bőven jó Kép

Köszönöm a kedves szavakat a fiúk nevében is Kép a kép nem a legjobb, mert a drága csodás fényképezőm még mindig nincs itthon - talán holnap -, de ma már elkértem az öcsémét. Kép

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebi,
Feltettem a függönyt, kicsit homályos a kép, de legalább látszik (hiába próbál apa megtanítani fényképezni KépKép)

Orsi, köszi a tanácsot...én sem vagyok feltétlen híve a légtisztítósnak, és egyelőre még nem vagyunk se asztmásak se allergiásak, bár Zoli sokszor lefekvés után kezd el köhögni,krákogni nyáron is, valahogy gyanítjuk hogy ő allergiás lehet a porra...a fene tudja...mint annyi mindenen, ezen is filózunk még egy kicsit Kép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Jó nagyot sírtam a Gólyamesén... Timi, Sünirenóca, csodálatos élményben lesz részetek. Kép És milyen nehéz is lesz... és talán nekünk is adatik pár év múlva egy hasonló fordulat.

Norka
s_norka
 
 


Snori!
Fekszik!!!!Kultúráltan szórakozik.
Szerdán megyek cukros-inzulinos eredményt megbeszélni! Kösz hogy elküldtél, jelentem mi van!

Ma voltam középidős UH, hát nem vagyok feldobva, mert a baloldalon érik egy bűbáj (most 19mm), hát dokinéni szerint csoda kell, hogy a működő petevezető elkapja a másik oldali petit én még bízom benne, hogy igenis most velünk történik már meg végre, mert tele van a tököm, hogy miért nem sikerül nekünk valami elsőre. Jövő hónapban újra nézzük, hogy mi van, de hol van az még, nem lehetne kérni egy 15 napos ciklust, és akkor mindjárt kezdődhetne a következő. Tudom legyek türelemmel de már tele az egész tudatom, hogy állandóan csak várunk. Iszom a kecskerutafüvet és még mindig bejön, remélem jövő hónapban a jobb oldalon érik a peti és végre sikeresen ellátjuk a baját és gazdagítom ezt az oldalt.

Most nem tudok többet írni, mert kivagyok. Most szoktam mondani, hogy csak előre van, igaz most is előre nézek, de még nem indultam el..

Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Norka!
Felvettük videóra a gólyamesét. Még nem néztük meg. Én már előre odakészítek magam mellé egy nagy adag zsebkendőt.

Kriszta!
Nagyon tetszik a függöny.

Judit!
Bízni kell a csodákban.
A sperma megtalálja a megfelelő utat a sejtecskédhez.

Már elindultál, nagyon sokmindent megcsináltál ahhoz, hogy legyen babátok. Meg lesz a jutalom is, 1-2 gyönyörű baba.

Timi
latimi
 
 


Judit!

Emlékszel? Jobb oldalt nekem totál elzáródott, megnyithatatlan és elcsíptetett petevezető augusztusban, és jobb oldali petike szeptemberben? És most? Hm? Kép
Nem jelent ez néha semmit, take it easy! Azért az nagyon szupi, hogy van szép pé-d, max. ha ez nem jön be, március végén lesz a másik oldalon!!

Timi, hát, zsepi kelleni fog, az biztos. De olyan jóóóó a vége. Kép Én az utolsó képsoroknak örültem a legjobban, leglátod miért.

Norka (25+3)
s_norka
 
 


Sziasztok Lánykáim Kép

Jelentem, még egyben! Kép Küszönöm a hiányolást! Kép

KrisztiKép
Mi hiányzik még a csomagokból? Hátha tudunk segíteni... Az meg mit jelent, hogy 56-os méretből dömpinged van? Az milyen mennyiség? Én most pl. épp azon parázok, hogy csak 4 db body-m van 56-ból. Szerinted az elég lesz?
Szép a babaszoba! Kép Nálunk is a macis motívum lett a végén a nyerő Kép

StellaKép
Egyelőre még nekem is zárt a méhszájam, de holnap megmondja a dokim, hogy mi a pálya. UH bizti nem lesz, abban ő nem bízik annyira (meg már voltunk 2 hete és hát ugye ne legyünk telhetetlenek...), de jól megvizsgál, az tuti. Neked mikor vesznek le bakteorológiát?

RenoKép
Nem lesz baj, meglátod! Ha a doki azt mondja, hogy kibírja még 1 hónapig az a méhlepény, akkor úgy is van, irgum-burgum. Kép Szóval pihizz sokat! Tényleg klassz, hogy odafigyelnek Rád és sok vizsgálatra mész. Mindenképp megnyugtató. És mi van akkor, ha hamarabb kell szülni? Mit mondtak, mi a teendő?

NorkaKép
Hűha... de örülök, hogy végre egy nyugis Norkával tudunk beszélgetni! Kép
Tudok még mondani finomságot a gyönyörű, sportos kismamaalak ellen, ha gondolod Kép Nekem volt részem pár dologban az elmúlt pár hónapban Kép
Ne aggódj a kilók miatt! Lehet, hogy az is kell a kislánynak, hogy kicsit kiegyensúlyozottabb légy, minden szempontból! Kép

ZsebiKép
Nem tudom ma feltenni a képeket a szobáról. A kiságyban hiányzik egy csavar (hétvégén vettem észre) így nem volt értelme megágyazni benne. Amint meglesz a csavar, felteszem a képet, hiszen a hétvégén már mindent megcsináltam, bepakoltam a szobába, sőt, még a hazajöveteli ruhákat is összeraktam a hercegnőnknek! Kép

FarkaslányKép
Nem szeretem a negatívkodást... Pláne nem szülés előtt pár héttel. Szóval, plíííííz! Az az utsó mondat már egész jó volt, csak el köllene indulni azon a pozitív úton!!!
Hinni kell, csak nem szabad sokat godnolni a "mi lesz ha" kérdésre.


Puszi

Unique
36+4

KépKép
unique
 
 


Judit:
én is azt mondom, hogy csak lazán bébi, ne agyalj, ne töprengj, most már minden adott, össze fog jönni, mi 5 hónapot vártunk rá a műtét után, hidd el tudni fogja mikor van itt az ő ideje!
UniqueKép
Örülök, hogy rendben vagytok és irígyellek, hogy már a babaszoba is készen várja Laurát. Nekünk ez még min. 2 hét.
Megjöttem a dokitól, zárva vagyok (Kép), a héten újabb flowmetria, utána pedig heti 2X CTG. Így nyugodt vagyok, tényleg figyelnek rám. Szülésről nem beszélhetünk a szó szoros értelmében, mert császár lesz (lepény miatt).
Sajnos én lemaradtam a Gólyás filmről, nem ismétlik meg Norka? Ugye nem unatkozol? Bogi biztosan boldog, hogy többet tudsz rá figyelni, mint a munka mellett Kép.

csókolok mindenkit
reno
32+3
renoka
 
 


Sziasztok Lányok s Anyák! Kép
Jajj, de jó ide hozzátok beolvasni egy kicsit. Itt mindig olyan friss babaillat van! Meg popsikenőcs! Kép Különösebben nem is tudok nektek mit mondani, mert Ti már egy csomó mindenben sokkal okosabbak vagytok, mint én, aki boldog nagynéniként azért néhanapján hozzájut az emlegetett babaillatokhoz. Kép

Látom, sokan már a végét várjátok a nagy csodának, és egy újabb csoda megszületését! Vigyázzatok magatokra nagyon! (Nóri, te még ne értsd ide magadat, és azért még te sem Reno! Kép)

Soxeretettel puszilok mindenkit!
Seszi
seszi
 
 


JuditKép
Hát, tényleg jó lenne, ha nem kéne folyton a napokat számolgatnotok és várni!
Azért minden hónapban legyetek rajta a témán, mert sose lehet tudni, gondolom nem kell példákat említenem Kép!
Csak előre!!!!!

UniqueKép
Látom lelkileg már teljesen ráhangolódsz a szülésre!
Ugye azért nincs nagy para?!
Persze ezt pont én mondom, aki pár hete teljesen be volt..., de amióta betöltöttük a 34-et nyugis vagyok, sőt egyre jobban várom a napot!
Tegnap az Irisz-es volt a Szülőszoba ismétlése és pont egy Kaális ikerpár születése volt soron. Hát, egy ilyen sime ikerszülésre én is beneveznék.

Dokihoz szerdán megyek és már készíten a fejemben a kérdéseket.
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Reno!
Olyan jó volt most olvasni a soraidat, olyan megnyugvás jött le belőle nekem, remélem így is van. Tessék finiket enni és növeszteni azt a kicsi lányt odabent. Kép

Orsi!
Szuper a srácok búvóhelye és mindig csodálkozom, hogy már milyen nagyonk. Milyen picikék voltak kis törékenyek az első képeken, mikor a kórházban a kocsiban voltak ketten egy fakkban. Kép

Kriszta!
A függöny is nagyon nagyon szép. Ha majd nekünk is gyerek szobát kell készíteni nálunk is elengedhetetlen motívum lesz a maci. Kép

Nori!
Én is megnéztem a Gólyamesét csodálatos történtet. Nagyonjó hogy készítenek ilyen dokimentumfilmeket igaz én is végig sírom, de amikor a Sejtjeinket először láttam én sem gondoltam hogy egyszer nekünk is szembe kell ezzel nézni úgy vagyok most ezzel is tanulságos és ki tudja lehet nekünk is szembe kell nézni ezzel a feladattal.

Judit!
Tényleg én is azt mondom türelem hamar eljön a te időd is. Tudom mit érzel nekem is sokszor ki van a tököm. Ilyenkor gondolj a guru nénid szavaira. Előre és hidd el sikerülni fog.

Timi!
Tőled nem kapunk egy kis ízelítöt a kicsi ruhatárából?

Stella!
A te képeidet is várom ám!!!!!!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Seszi!
Gyere ide sűrűbben itt a kismamák folyamatosan azon vannak hogy mi is elkapjuk a "vírust". Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi Kép
pont ezen gondolkozom én is mostanában.
Most, ha kapnának egy ilyen fakkot Kép akkor először száguldoznának vele, majd felborítanák és szétszerelnék Kép

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Azért az elég mókás lenne ahogy elkezdi mondjuk az egyik tolni a másikat a fakkban. Kép
D tényleg milyen furca, hogy van egy ici pici kis emberke és milyen nagy lesz belőlük pikk-pakk.

Építkezéssel hogy álltok?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok!

Régen jelentkeztem, igazából nem történt velem semmi, így csak olvasó üzemmódban voltam Kép

Ma viszont voltam uh-n, a 12. hetin, az Istenhegyi Klinikán down kockázatbecsléssel egybevetve - az eredmények jók lettek Kép Kép Kép

Kaptam videó felvételt is, és egy képet is - hihetetlen, hogy még nincs 6 centis a mütyűr, és már épp olyan, mint egy igazi baba.

Kép

Puszilok mindenkit!

Almodo
12+1

Kép
almodo
 
 


AlmodoKép
édes a picurkád, nagyon jó a fotó, GRATULÁLOK!!!!

reno
32+4
renoka
 
 


Zsebi!
Anyóspajtásnál vannak a rucik. Ha itthon lesznek, az első dolgom lesz, hogy lefotózzam őket, és megmutassam mindenkinek.
Ma is ment gyűjtögetni, és mindig hétvégén számol be, hogy mit sikerült gyűjtenie.

Timi
latimi
 
 


Almodo,

Gratula babszemhez Kép Ugye milyen hihetetlen hogy már most emberformája vanKépKépKép Dolgozol különben vagy ki voltál/vagy írva ? Azért mostmár gyere sűrűbben Kép Innentől már peregnek az események Kép Pocidon még nem látszik semmi ??

Farkaslány,
Ne tessék türelmetlenkedni, csodákból már egy csomót láttunk, de csakis akkor, ha az esélytelenek nyugalmával álltak hozzá a dolgokhoz !! Tudjuk hogy a Farkas család nagyon ügyi, hajrá, hajrá, hajrá !!!

Renoka,
Szuper hogy minden rendben van, csak igy tovább !! Két hétnek még bele kell férnie a berendezéssel....én is úgy tervezekKépKép

Unique,
Aranyos vagy, köszönöm hogy segíteni akarszKép Hát például még mindig nincs meg az apasági nyilatkozatunk....holnap remélem sikerül beszereznünk végre...aztán kell még az autósülés is, egy hálóing(2 már van), még nincs szoptatós melltartóm sem, se pelus, meg egy csomó apróság...már megvan a végső lista, csak össze kellene szedni... apa továbbra is utál vásárolni...de rajta vagyok....szerintem azért még van időnk :o remélem Kép
Tegnap Máté annyira aktív volt, délután egyszer úgy néztem ki mint a kétpupú teve, úgy kinyomta a fenekét, és remélem a másik nem a feje volt, hanem a térde - nem szeretném ha most akarna kifordulni a szép fejfekvésbőlKép

Norka,
Hol ment ez a gólyamese ? Lemaradtam valamiről...

Zsebi, Timi, Seszi,
Küldöm a babafertőzést...................

Kriszta
34+3

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Unique,

Az 56-os dömping alatt azt értem, hogy van 5 hosszúujjú, 4 rövidujjú bodynk, meg vagy 4 kising, amit a keresztfiamtól örököltünk, na most ha 2 hét alatt kinövi ezt a méretet, akkor mindent pont egyszer tudunk majd ráadni....sebaj, majd jó lesz még kistesónak vagy valakinek Kép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Norka!
Megnéztem a gólyamesét. Végigbőgtem az egészet. Most már még jobban várom azt a pillanatot, amikor nekünk is telcsiznek, hogy megismerkedhetünk az életadóval. Persze én ott is itatni fogom az egereket.

Kriszta!
Szorgosan küldd azt a babafertőzést.
Vasárnap volt a hírtv-n a gólyamese. Vasárnap 21. 35-kor megismétlik.

Almodo!
Nagyon szép a picurkád.
latimi
 
 


Drága Kriszta! Kép
A babafertőzést már látom közelegni, mint egy ezüstszárnyú angyalka, olyan! Kép Ígérem, nem futok el előle! Kép

Zsebike! Kép
Igyekszem gyakran jönni, de nem nagyon megy. Ide tök szívesen kukucskálok be! Kép

Sok puszi:
Seszi
seszi
 
 


Jó reggeltKép

Jó kedvem van, mert voltam ma CTG-n és minden rendben van a babával, gyönyörűen vert a szíve, maradunk még egyben, reméljük Lepénymama is így gondolja min. a 38. hétigKép

Megyek jövő héten is, addig növesztem a gyermeket.
Kíváncsi vagyok mi lesz a sorrend. Mármint itt közöttünk.

Seszi és Zsebi, én is fertőzőképes vagyok, mert most is majd kiugrik a hasamból, szóval küldöm a bababacikat!!!
Ja, Zsebi, egyszer azért majd átírod a táblában az "okunkat", ne bántsuk már meg a mi kiskatonáinkat, kellene még legalább 2 tesóKép

reno
32+5
renoka
 
 


Sziasztok,

RenokaKép
Ezek szuper hírek! Kép Látod-látod, benn szeretne még maradni a kicsid Kép Sokat pihenj, megvan a jutalma! Kép

AlmodoKép
Gyönyörű a kisbabád! Látszott már, hogy fiú vagy lány? Bár hüleségeket kérdezek, még biztos nem...
Mindenesetre nagyon jól sikerült a kép és tényleg jól látható rajta minden! Kép

KrisztiKép
Nálam nincs dömping 56-osból Kép 4 db body és kb. 10 db rugi/kisruha. Bár épp tegnap voltam dokinál, azt mondta, hogy kb. 3200g és 58 cm lesz, mire megszületik Kép na tesséék... Már vehetem is a 62-est Kép
Mondjuk ezekben a hiányzó dolgokban tényleg nem tudok segíteni Neked Kép Sikerült az apaságit elintézni? Ez azért kell, mert Ti nem vagytok házasok? (kicsit sötét nekem ez a terület...)

StellaKép
Para csak mérsékelt, most, hogy közeledek a végéhez és még mindig nem szülünk, megnyugodtam, hogy nem lesz koraszülött. Holnap megkezdem a 37. hetemet Kép
Ti milyen gyakran mentek vizsgálatra? Mikor kell befeküldnöd? Mi a legújabb orvosi szakvélemény?

Lányok,
Tegnap voltunk dokinál, minden OK, zárt méhszáj. Kislány szépen növöget. Kép Csak legyen, aki megszüli! Kép
Nagyon jól érzi magát odabenn. Ja, és elmúlt a vérszegénységem is. Most már, hogy kizsarolta a mamát, hagy egy kicsit élni engem is Kép
Ma megyünk NST-re délután. Szóval még benn marad a dokim szerint 2 hétig biztosan. Kép Így is kell! Kép

NorkaKép ???

Puszi

Unique
36+6

KépKép
unique
 
 


Renoka!
Még szép, hogy kitart a lepényke. Szurkolok, hogy a továbbiakban is minden jól alakuljon.

Unique!

Örülök, hogy nálatok is minden rendben.
Lehet, hogy hülye vagyok, de mi az az NST?

Timi
latimi
 
 


Isten éltessen benneteket lányok!

Kép

Farkaskoma

Kép
farkasok
 
 


Farkaskoma!
Köszi a jókívánságot.

Timi
latimi
 
 


Kép
Lányok!

Sok boldogságot kívánok nőnap alkalmából.

L Imi (Timi párja)
latimi
 
 


Farkasoma!
Köszi a virágot. Kép

Renó!
Átirom. Kép Kép
Örülök, hogy megnyugodtál és meglátod semmi baj nem lesz. Kép

Unique!
Örülök, hogy nálatok is minden rendben van. Kép

Almodó!
A köv. frissítésnél beteszem az új uh képet, addig is köszi a türelmet. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Jöttem megint jelenteni! Kép

Voltam dokinál, és most csupa mosoly vagyok. Méhszájamnál minden teljesen rendben, hasam puha, keményedésem 2-3 napja nincs több, csak egy pár gyengébb (3-4-5 db), este, ha teszek-veszek. Úgyhogy elkezdjük csökkenteni a Terbutalint, és ha minden jól megy, idővel el is hagyhatom. Persze attól még muszáj feküdni sokat, dehát inkább ez, minthogy hozzászokjak ehhez az erős bigyóhoz. Kép
Megdicsért továbbá, mert nem híztam semmit 3 hét alatt, úgyhogy még mindig 7-nél járok, hát azt hiszem ez nem rossz nulla mozgás mellett, de betartom a szénhidrát-diétát, és igen sokat ér. A vérnyomásom is lement, de ez részben a Betaloc hatása, másrészt meg a lazsálós életmódé. Kép
Úgyhogy minden OK, Bogira azt mondta, szerinte ránézésre-tapintásra nagy baba, erre készüljek fel, és már most jó 1 kilósra saccolta. De ez hamarosan kiderül, mert kikönyörögtem, hogy már 3 hét múlva mehessek a következő UH-ra, akkor leszek 29 hetes. Kép

Nem is tudom, kik kérdeztétek. A vasárnapi Gólyamese a nyílt örökbefogadásról szólt (Lili babáról szól, az életadóról és a szüleiről), dokumentumfilm, érzékenyebb kismamiknak és reménykedőknek csakis zsebkendővel ajánlott nézni! Akit érdekel, vasárnap megismétlik a Hír TV-n, azt nem tudom, hogy 12:35-kor vagy 21:35-kor, na ezt még meg kell nézni.

Renó, látod, még a végén kihúzzátok 8,5.hónapig is. Kép

Norka (25+5)
s_norka
 
 


NorkaKép
de jó, hogy rendben vagy, gondoltam rád sokat. Mire itt a tavasz, már többet mozoghatsz, jó lesz a friss levegőn sétálgatni. Bogi mit szól a fekvéshez?
Jó lenne ez a 8,5 hónap, de azért nem bízom el magam. Olyan boldog lennék, ha nem lenne koraszülött és mielőbb hazajöhetnénk a kórházból. Lepénykémhez imádkozom minden nap, hogy táplálja jól a gyermekemet még egy ideig, amúgy most tényleg jól vagyok, még a hátam sem fáj, jól érzem magam. Az egyetlen gondom jelenleg az édesség utáni vágyakozás, néha bűnbeesem, olyankor lelkiismeretfurdalásom van utána... Ha megszületik a baba, folytatni szeretném a diétát, jó lenne ledobni a lombikokon rámkúszott kg-okat is. De ez még odébb van, egyenlőre eszem majd' mindent (SZH kivételével), hogy hízzon a gyerekem.

Süthetne a napocskaKép
reno
32+6
renoka
 
 


Halihó!

Most gyors leszek, mert kicsit nehéz napom van.
Állandóan úgy érzem, mintha meg akarna jönni és csak fekve vagyok jobban.

UniqueKép
Legfrissebb orvosi szakvélemény: itt mostanában nem lesz szülés!
Találkozunk 2 hét múlva, de akkor utoljára és akkor valószínü be is kell feküdnöm.
Persze csak ha addig nem történik semmi!

Fiúk jól vannak. A doki szerint 2000-2100 gr.osak, ami szerintem elég kevés, mert eddig úgy nöttek, mint az egykék. De azért nem vagyok ám telhetetlen, így is elég nehéz a pocak!
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én már nagyon várom a végét!
Jó lenne már látni őket, tudni, hogy egészségesek és minden rendben!
Kitartás mindenkinek!

RenokaKép
Itt süt. No, nem hétágra, de mégis.
Pusza
Stella
35+0

Kép
stella9
 
 


Sziasztok mamik,

Szerencsére ma csupa jó hírre jövök KépKép Tegnap nekem nem jött be a fórum Kép

Renoka,
Szuper hogy minden rendben, mi is folyamatosan küldjük a drukkokat KépA fogyókúrával meg szerintem várj a szopi végéig, vagy legalábbis ne rögtön szülés után kezdd elKép Ha egy kis szerencséd van, szopi alatt magától is fog lemenni (ha meg nincs szerencsénk, akkor még jön ránk)

Norka,
Látod, ha pihensz egy kicsit akkor megint a helyére billen minden és te leszel a legfittebb mama KépKépKép

Unique,
Igen az apasági azért kell, mert nem vagyunk házasok, de úgy tudom hogy a házassági anyakönyviből is kell egy 300 napnál nem régebbi...Sajnos nem sikerült elintéznünk, mert kiderült hogy mégis csak időpontot kell kérni, és csak március 22-re kaptunk....hát kicsit késő, remélem azért addig még nem szülök meg Kép
De különben alakulunk. Azt hiszem ma befejeztem a ruci vásárlástKépKépKépKép
Csajok, az Árkádban ma megnyilt a H&M és van gyerekosztály is !!!KépKépKépKép Nem tudtam hogy ma fog nyílni, csak gondoltam megnézem hogy áll... hát óriási volt a tömeg, nem is voltam biztos benne hogy kibírom a sorbanállást, de végül sikerült, és jól bevásároltunk a barátnőmmel, megtoldva a kenguru bolttal, mostmár komplett a ruhatárKépKépKép Kezdődhet a mosás...

Stella,
Gratulálok nektek hogy ilyen sokáig kihúzzátok !! Szerintem a kispasik teljesen jó méretűek, ha tényleg maradnak még két hétig, akkor simán meglesznek 2,5 kg körül, az meg már az egykéknél is jó súly születésnél, ne izguljKépKép Csak pihenj sokat KépKépKép
Tényleg nagyon érdekes hogy ki lesz előbb, Stella vagy Unique ??? Utána pedig én vagy Renoka ??

Farkaskoma, Imi papa,

Köszönjük a nőnapi virágokatKépKépKép

Timi,
Köszi, nekünk sajnos nincs hírtévénk, igy erről lemaradok...
Babafertőzések mennek folyamatosan KépKépKépKép

Kriszta
34+5

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Dr. Snori-nk,

Vércukor terhelés előtt:

4,5 mmol/l

120 perces terhelés:

6,6 mmol/liter

Inzulin:

Terhelés előtt 5,2 mIU/L ref. érték 2.8-24,9
120 perc után: 31,8 mIU/L

Először a prof azt mondta, hogy hát, aztán számolt egyet és azt mondta, hogy ez nem kóros. Erre én felhívtam a Kaálit - dr Tímeát, beolvastam az anyagot, és azt mondta, hogy igazából a cukor szintből ítélkeznek az meg jó. Na ebből szürjünk le valamit. Ja és volt egy szép tüszink a hónapban, bár a jobb oldal be volt szőlősödve, igaz nem teljesen de volt egy pár apró tüszi ott is.

Kérlek, hogy mondd mit tegyek vagy mi legyen. A premens gyogyót és a kecskerutafüvet továbbra is szedem, és a cicim ma már feszülget, így ma is jöhet apa gyártani ( erre elhúzta a száját, javasoltam neki hogy köpjön le hátha attól is lesz gyerek, de erre eddig még nem láttunk bizonyítékot)

Köszi Puszi J

Te hogy vagy? Pihenj sokat!

Kép
farkasok
 
 


Kriszta!

Sajnálom, hogy nem tudod megnézni. Köszönöm a babafertőzést. Küldjed ezerrel! Bejelentkezünk az Alfa Szövetséghez is. Náluk 80-an vannak a babára várók. Küldik a jelentkezési lapot, mi izibe vissza is küldjük nekik. Itt kérnek önéletrajzot is. Ez legyen a legnagyobb probléma.

Örülök, hogy jót vásároltatok. Már nagyon várom, hogy mehessek májusban túrni az apácákhoz. Most rám fér egy kis lelki töltődés.

Stella!
Kitartás így a végére. Persze könnyű mondani.


Timi
latimi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: