Új privát üzeneted érkezett!

Zuzmó!

Csak miattad néztem be ma ide, legalább 100-szor. Bármi van, írj valamit kérlek!

Még a kisfiamnak is mondtam, hogy Zuzmó néninek drukkolunk ma.Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Manda!
Remélem nem kell majd a frigós petékre visszatérni Kép

Zuzmó!
Remélem csak azért nem irsz mert valahol ünnepeltek a jó hir hallatán Kép

chesti
 
 


Sziasztok!Már egy kis ideje olvasgatlak benneteket.Mi is most kezdtünk el a BMC-be járni,az eddigi tapasztalataim a várakozással kapcsolatban vegyesek,volt jo nap is volt nagyon rossz is.Pont ma reggel mentem vérvételre és mikor megláttam a kigyozó sort azt hittem el ájulok,de tul vészeltem.Febr.6. megyek HSG-re kicsit félek tőle,de biztos ezt is tul fogom élni.Egyébbként a Z doktorhoz járok,elsö alkalommal igen rossz napját fogtam ki,és kissé kiborultam a stilusátol,de a férjem /akinagyon kedves és IMÁDOK/meg nyugtatott,és a következő talinál már kifejezetten kedves volt,ugyhogy a véleményem mostmár pozitiv róla.Röviden ennyit rólam.Ti már olyan tapasztaltak vagytok,kérdezni szeretnék 1-2 dolgot.Következő ciklusnál valószinű"remélem" hogy inszem lesz,ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni hogy szokott zajlani és kb. anyagilag mi vár ránk,a doki szuriról beszélt azt mondta 18000ft.Kérlek benneteket adjatok infot ezekről a dolgokról.Előre is köszi.És mindenkinek sok sikert és kitartást kivánok!!
ria75
 
 

 
 

Ria75!
Szia, én az inszemekről nem tudopk semmit sem mondani neked mert mi azonnal lombikprogiba kerültünk, ott mi 150-200e között vagyunk a szurikkal.
HSG-től ne félj mert nem vészes és kb 5-10 perc az egész, de mikor bent vagy 2 percnek sem tűnik, mert végig dumálják az egészet figyelem elterelés végett Kép és nagyon aranyosak.
Üdvözlünk a csapatban. Kép

chesti
 
 


Chesti!Köszi a gyors választ,és hogy bevesztek a csapatba.Biztos tud majd valaki valami infot adni az inszemröl.Azt tudtam hogy a lombiknak igen húzos ára van,de az inszemről nem tudok semmit.Nekem már ez az állandó feljárkálás/Dunaújváros/ is megterhelő minden szempontból,de egy babáért mindent!
ria75
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenki Zuzmóért izgul, mint én is!

Valószínűleg én talalálkoztam vele, és beszélgettünk is pár szót. A kórlapommal bénáztam, be szerettem volna juttatni W.-hoz. Női megérzés alapján sejtettem, hogy Zuzmó ül mellettem, felajánlotta: majd ő előtte beadhatom.... Aki kijött hívta be őt, és akkor hallottam halkan a nevét, tegnap megnéztem a profiljában! Na ennyi röviden a bevezető!

Remélem nem haragszol meg Zuzmó, ha itt leírom a véleményemet, csak azért teszem, hogy a többieket tájékoztassam, mert mindenki izgul értetek!

Sajnos nem jókedvvel jöttek ki, a kezükben volt egy kis papír - mint amit pl. stimunál adnak vérvételre -, ebből arra következtettem (saját tapasztalat alapján) valószínű alacsony HCG szint, ezért ismételni kell a vérvételt. De ez csak a saját véleményem. Nem akartam, tolakodó lenni, hiszen nem ismerjük egymást és nem voltam azért 100 %-ig biztos benne, hogy ő Zuzmó.

Zuzmó!

Remélem megcáfolod a feltevésemet és jelentkezel a jó hírrel! Bízom a sikeredben
tüssike
 
 


Chesti!

Tényleg igyál sokat! Szorítok, hogy 8 gyönyörű tüsződ legyen!
Hétfőn megyek beültetésre, lehet váltjuk egymást az "ágyban"!

Manda!

Megnyugtatón hallom, hogy nincs gond nálad. Továbbra is fennáll, hogy a 2 cn. napon kezdődik a "stimud"?
tüssike
 
 


Sziasztok!

Tudnátok válaszolni arra a kérdésemre, hogy fáj-e a petevezeték átjárhatósági vizsgákat? A doki szerint választhatok, hogy méhtükrözésre vagy petevezeték átjárhatósági vizsg.-ra megyek. Állítólag a tülkrözést altatásban csinálják így nem érzünk semmit, de az átjárhatóságit nem és az kellemetlen. Ti voltatok már ilyeneken?

Köszi a válaszotokat!

Nika
nika31
 
 


Szia Ria75!
Üdv.itt nálunk. Nekem már volt egy inszemem októberben, de sajnos rossz vége lett, márciusban kezdjük megint. Az injekciós ampulla 15.000-., de ebből általában 1 nem elég, legalább is nekem nem volt elég. De persze ez változhat mindenkinél, mert senki sem egyforma. :-))
Ezen kívül lehet hogy ad Utrogestan kúpot, ami 2-3000 Ft kb. havonta, valamint a tüszőrepesztő injekció szintén 3000 Ft körül van. Szóval havonta kb.35-40.000 Ft-ra számíts, ja és plussz útiköltség, de kérj Útiköltség-térítéses papírt a háziorvostól.
A HSG nem egy kellemes érzés, de szerencsére nem tart sokáig.(majd gondolj erre míg csinálják)
Ahogy olvasgattam mindenki fél a HSG-től, amit megértek. Az a helyzet, hogy mindenkinek más a fájdalomküszöbe, valaki jól bírja, de sajnos van olyan is, aki nem. Amikor nekem csinálták akkor egy lány elájult. Én szerencsére bírtam, de azért sziszegtem egy párszor. De hát mi mindent kibírunk, igaz csajok?
Ha bármi kérdés van, csak írj nyugodtan!
Ja, egyébként én is dunaújvárosi vagyok. :-))
Üdv.:
Esperanza
esperanzas@citromail.hu
esperanza
 
 


Zuzmó!
Kérlek írj mi van veletek!

Tüssike!
Szoritok neked hétfőn Kép neked hány tüszőt sikerült termékenyiteni?

Nika31!
Ne félj a HSG-től, nagyon hamar túl vagy rajta. Amikor én voltam velem volt eg yolyan lány aki kész ideg volt tőle, meg hogy ő elfog ájulni, kicsi a fájdalom küszöbe stb...és tök simán ment neki, mosolyogva jött ki rosszabra számított.

chesti
 
 


Szia Esperanza!Köszi a kielégitő választ,igy már többet tudok.Elég költséges dolog de ha megéri....,mondjuk elég kevés az inszemnek a sikerességi százaléka,ha jol emlékszem10-15%,de csak bizni tudok benne,hogy sikerülni fog"pozítiv" hozzá állás.Mi autóval járunk Pestre,azt mondta a háziorvosom,hogy arra nem jár utiköltség térités,csak indokolt esetben.HSG-től kicsit félek,de már sok mindent tul éltem,biztos ezt is,elég jól birom a fájdalmat,sziszegni biztos én is fogok.Igazad van sok mindent ki kell birnia egy nőnek.De jó,hogy te is újvárosi vagy,van egy helyi sorstársam.Üdv:Ria75
ria75
 
 


SziasztokKép
Tegnap végre megjött, úgyhogy hétfőn irány a BMC! Hujjééééééééééééééééé! Kezdődhet a felkészülés a fagyis transzferre!

ChestiKép
Remélem is, hogy nem lesz szükséged a frigos bébikre, de azért fagyasztasd le őket!!!

RiaKép
Üdv közöttünk, sajna inszemben én sem vagyok otthon, mert lombikozunk és azt a lépcsőt kihagytuk!
Nekem tudtommal magas a fájdalomküszöböm, de az is lehet, hogy bizonyos dolgoknál magas, máshol alacsony. Azt tudom, hogy nekem a HSG fájt, pedig vigyorogva mentem be, ok, kibírtam, de rossz emlékként ott lebeg előttem. Az Újvári prof. csinálta.
De ne ijedj meg, tényleg mindenkinél más és más!

TüssikeKép
Reméljük tévedsz és Zuzmó azért nem jött, mert pihenni a vigadalom fáradalmait.

ZuzmóKép
Ha olvasol bennünket, írj légyszi! Mindenki annyira izgul érted!
Ha valami gond lett, gondolj arra, még van lehetőség!!!
Ha gondolom, privi: m pont anda kukac freemail pont hu!

Mindenkit üdvözlök és szép hétvégét!
Manda

manda
 
 


Chesti!

Köszi! Az októberi volt a legsikeresebb punkcióm, 7 tüszőből, 6 lett jó, 3 ültettek be és a hütőben van a másik 3, amiért most megyünk.

Manda!

Igen, remélem.

Lányok!

Lelkiismeret-furdalásom van Zuzmó miatt. Szerintetek hülyeség volt leírni a feltételezésemet velük kapcsolatban? A férjem jól leszúrt, úgy gondolja nem kellett volna!!!

Zuzmó!

Mégegyszer bocs!!!!!!
tüssike
 
 


Ria75!

Mi is autóval járunk, és kaptunk utiköltséges papírt. A doki szerint ez nem elég indokolt eset??? Kérjél tőle újra, neki nem kerül semmibe kitölteni a papírt, Te pedig több ezer forintot kapsz érte.

Manda!

Úgy látszik "pirikéd" megijedt, és jobbnak látta önállóan bekopogtatni. Hamarosan Te is viszont látod a "kicsikéidet".
tüssike
 
 


TüssikeKép
Igen, szerintem kb. két és fél hét múlva.Kép
Jó lenne, ha végre legalább egy bébi megmaradna, de remélem előtte ezért mindkettő felébred a fagyasztásból.

Ne bánkódj, majd csak jelentkezik Zuzmó!Kép

manda
 
 


CsajokKép
Chestin kivül nem jön még valaki hétfőn?

manda
 
 


Tüssike!
Nem értettem mért mondta, ha 8 leszív az már ok,ha 12 van mért nem szív le annyit? Kép
Ma már megittam 3 liter folyadékot és hol van még az éjfél? Kép átlagon felül teljesitek biztos ami biztos Kép

chesti
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom zajlanak az események nagyon!Kép
De ez a jó! Nagyon szurkolok Mindenkinek!
Remélem most már beindul a babaeső!

Én nagyon féltem, hogy a beültetés után nem lesz minden rendben a mensimmel, de szerencsére teljesen ponotsan jött meg eddig azóta kétszer. Viszont ami változott, hogy megérzem a peteérést, eddig ez nem volt! Remélem, hogy ez nem jelent semmiféle gondot! Ti mit gondoltok?

Edina
dedina
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam és nagyon meghatódtam, hogy ennyire izgultatok értem de sajnos nincs jó hírem.Kép Azért is nem jöttem tegnap, mert egy kicsit megdobott a dolog és úgy éreztem képtelen vagyok írni v. beszélni róla bárkinek mert azonnal sírvafakadok. Ma már kicsit jobb a helyzet, igyekszem csak előre nézni és tudok mosolyogni is.Kép
Tüssike,
jól tippeltél, én voltam, és én is "tudtam", hogy te vagy, csak olyan hülyén jött volna ki, ha megkérdezem: Ne haragudj, nem Tüssike vagy véletlen a fórumról? Pedig esküszöm ott örlődtem, hogy megkérdezzem vagy sem. A papír amit nálunk láttál a spermavizsgálathoz kell, mert mielőtt újrakezdjük a stimut- mert újrakezdjük csak azért is- kell 1 "-" bacis spermavizsgálat Csokitól, erre kapott beutalót.
Ami viszont jó hír, hogy nem kell semennyit várni, hogy elkezdjük az új stimut. W. azt mondta, most meg fog jönni és ha elmúlt menjek is, hogy fel tudja írni a gyógyikat.Addigra meglesz a sp. vizsgálat erdeménye is, jövőhét pénteken kell mennie leadnia az anyagot és 3-4 nap múlva van eredmény.
Egyáltalán nem haragszom, hogy megírtad mi volt, igazság szerint direkt számítottam is rá, hogy megteszed helyettem.Én tegnap képtelen lettem volna rá és ezért volt is egy kis lelkiismeretfurdalásom. Na de mindegy, nézzünk a jövőbe, csak semmi negatívum, eljön még az az idő, hogy pocaksímogatva visszaolvassuk ezeket az oldalakat és meghatottan olvasgatjuk saját és egymás küzdelmes történetét.
Csak egy valamit szeretnék kérni tőletek lányok, ne írjátok le azt a szót, hogy "sajnálom", mert akkor elsírom magam. Ez nálam feltételes reflex, mint a citrom meg a nyál. Inkáb barackmag vagy pöttyöslabda vagy vécépumpa, bármi csak ne a sa...
Szóval mosolyogjunk. Az élet szép és mi megyünk előre a nekünk kijelölt úton.
Tüssike, hogy te milyen vékony vagy!!!
Móni, drága tudsz esetleg internetes elérést az adoptációval kapcsolatban? Szeretnék ennek is utána nézni és tisztában lenni vele. Van a Gólyahírnek honlapja?
Chesti, Manda, Zsókuci .. többiek. Drágák vagytok, mostmár maradok amedigg csak lehet. Manda státuszára pályázom( régi felhasználó).

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Most meg sehol senki, biztos izgi a délutánotok. Az enyém lustis. Akkor majd jövök később.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Zuzmó drága!

Örülök nagyon hogy újra itt vagy!!!! Aggódtam/-unk érted - azt hiszem, ezt bátran írhatom mindannyiunk nevében.

Annak is örülök, hogy nem adod fel, mert azt nem is szabad, mert mi mindannyian bízunk benne, hogy egyszercsak sikerül, - különben minek is próbálnánk meg, ha nem hinnénk benne?
Drága! Fel a fejjel, mindent bele, és tilos elszontyolodni KépKép

Pusz:
Zsókuci

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Chesti!
Azért mondta Sz., hogy kb. 8-at tud leszívni, mert az történik, hogy miután megkapod a tüszőrepit, a tüszők kilökik a petesejtet a folyadékkal együtt ami körülveszi, ezt a folyadékot szívják le a petevezetékből és egy-kettő elbóklászhat, illetve lehet, hogy nincs is mindegyik tüszőben érett petesejt.De amennyit lehet, annyit megszereznek.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Kösz Zsókuci!

Egyébként támogatom az ötleted, ha jól emlékszem te írtad, hogy tegyünk fel képet magunkról, hogy esetleg megismerjük egymást, ha összefutunk.Bár mi Tüssikével már túl vagyunk ezen, de milyen jó lett volna, ha már tudjuk ki ül mellettünk!
Szóval amint lesz rólam olyan kép amit fel tudok tenni, igérem elhelyezek egyet a profilban.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Zuzmó!
Örülök, hogy itt vagy, hiszen megint tanultam tőled valamit Kép és szerintem mindenkinek nagy erőt ad a te pozitiv hozzá állásod, és igy is kell lennie ennek. Kép Elboklászhat 1-2 pete? azt probálják meg, nem másznak ezek sehova amig én nem mondom nekik, innen aztán nem tünik el semmi belőlem , mert figyelek Kép
Sz.ügynök egyre jobb fej, már mindig mosolyog meg poénkodik velem hehe KépKép
Ezek lennénk mi, hétfőn sporttasival remegő lábakkal érkezünk, szoritsatok. Aki lát, és esetleg én is "látok" a félelemtől az dobjon egy biztató mosolyt ránk Kép

chesti
 
 


Szia Tüssike!
Azt mondta a háziorvosom,ha busszal megyek jár az utiköltség,ha kocsival akkor jár ha /Õ mondta igy/"nyomorék" vagyok.De tudom,hogy jár mert az ismerösőm is mindig igénybe veszi,mondjuk Õ a gyerekét hordja orvoshoz Pestre,és kiakadt mikor én nem kaptam papírt.De most mit tudok tenni,probálkozzak megint?
Zuzmo!
Én még új vagyok,de szoktalak benneteket olvasgatni.Ugyhogy tudok mindent/majdnem mindent/.Tegnap azt hiszem láttalak benneteket a vérvételnél/legalábbis ugy gondolom/,előtted mentem be.Nagyon szimpi pár vagytok,látszik,hogy szeretitek egymást nagyon.Még igy ismeretlenbe is szurkoltam nektek nagyon.Azt a szót nem irom le mert kérted mégha igy is érzem,csak annyit tudok mondani,hogy sikerülni fog,legyél nagyon erős!!Amugy azt a szót én is utálom nagyon,hallottam már én is egy párszor,de egyszer biztos rám mosolyog a szerencse,csak bizni tudok benne.Üdv mindenkinek:Ria
ria75
 
 


Zuzmó!

Örülök Neked! Tetszik a gondolkodás módod, a pozitív hozzáállásod, szimpatikus pár vagytok a férjeddel!

Hasonlóan éreztem magam én is, mint Te, nem tudtam, hogyan szólíthatnálak meg.... Valóban vékony vagyok, ami nem mindig előny: a stimuk során nehéz a szurikat megkapnom, mert nincs husika, ahová belehetne adni....
tüssike
 
 


Ria75!

Igen, egy próbát megér! Nem vagyok egy rámenős típus, de szerintem érdemes újra rákérdezned, hátha most másképp áll a dologhoz a dokid.
tüssike
 
 


Zuzmó!

Az örökbefogadással kapcsolatban nézd meg: orokbefogadas.lap.hu oldalt, itt találsz általános leírást, alapítványokról stb.
tüssike
 
 


Sziasztok!

Chesti,
nagyon helyesek vagytok! Kép

Megpróbálok én is ma vagy holnap felrakni képet Kép

Pár napja kérdeztem, de senki nem válaszolt, hogy szerintetek az hogy túlsúlyos vagyok befolyásolhatja-e az esélyeimet a lombiknál? Tud erről valaki valamit?
Persze, most (megint)próbálok fogyizni, hogy mire odakerülünk, hogy beültetés, addigra menjen le valamennyi, de nagyon nehéz KépKépKép

Köszi,
Zsókuci

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Zuzmó!

Elolvastalak, de már sejtettem, hogy valami nincs rendben. Bevallom, megsirattalak. Én utáltam, amikor megjött. Gyűlöltem magamat érte. De Istennek hála, már csak egy emlék az egész. Még azt sem mondhatom, hogy rossz, inkább azt, hogy nem emlékezetes.

Küldök két linket, amit elolvashatsz. Rövidesen írok a manóliget.hu- ra az eljárásról. Javaslom, hogy aki már nagyon nem bírja a reménytelen időszakot, kezdje el az örökbefogadási eljárást. Maga az eljárás pár hónap, a várkozás átlag 2-3 év. És még akkor sem kötelező semmi. De elérhető távolságba kerül egy baba. És lehet vásárolgatni neki, ami mindig megmelengeti a szívet és javítja a lelkiállapotot, a peteérést, a hormonokat, stb.

Ez saját tapasztalatom. Ne féljetek belevágni. Nem túl macera az eljárás. Egyébként rövidesen lesz a Gólyahírnek az éves találkozója. Mindig rajta van a meghívó a honlapon. Oda bárki eljöhet. És mi is ott leszünk. Bemutatkoznak az utóbbi idők Gólyababái, köztük mi isKép És nagyon sok hasznos infó hangzik el. Közben lehetőség van megismerkedni hasonló problémákkal küzdőkkel.

http://invitel.hu/ventana/golyahir/
http://www.tegyesz.hu/orokbe_taj.htm

Ha valakinek van személyes kérdése, a profilomban lévő mailra írjon nyugodtan, szívesen válaszolokKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Tüssike!
Épp arra gondoltam szurik közben de jó hogy van pocóm, mert ha nem lenne mennyire fájna...hát le a kalappal elötted akkor.

Zsókuci!
Én nem tudok arról, hogy a túlsúly befolyásolja e a dolgot, de ha nagyon akarod tudni rá a választ kérdezd meg a dokit, és plusszban a nővéreket is az a tuti.

chesti
 
 


Szia Chesti!

W. nem mondott semmit a túlsúlyomra... remélem nem is fog Kép

Hétfőn szorítok majd, gondolom, hogy idegesek vagytok, nyugi, tuti minden rendben lesz!!!
Bár szerintem, ha már ott leszünk, engem sem lehet majd megnyugtatni.
Tényleg, neked amióta a legelső vérvételen voltál mennyi idő tellt el? És - ha nem túl indiszkrét- anyagilag hol tartotok? A beültetés után miker kell szedned/szúrnod???

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Kösz csajok a támogatást, esküszöm erőt merítek belőletek. De ki is érthetne meg jobban a sorstársaimnál!
Egyre nagyobbra hízik a kebelemben - ami nem kicsi, Tüssike láthatta - a szeretet irántatok.
Már nem is gondolok a kudarcra, csak az újrakezdésre. Már várom a pociszurit, nekem van hova 3-at is.
Nyugtassatok meg, hogy nem csak én dagadok meg a hormontól. Kéne fogynom is 1 kicsit, de imádok főzni. 3 hét alatt szerintetek le lehet dobni valamit úgy, hogy közben megy a stimu? VAlszeg nem megyek dolgozni, mert még mindíg van TAVALYI szabim, szépen veszegetem ki tp.-vel kombinálva.
Most mennem kell mert terepasztalt építünk a medvémmel(Csoki prviát beceneve)villanyvasúthoz.Lehet, hogy még gyerek?Kép Biztos kell nekem még 1?Kép

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Zsókuci!
Mi nov eleje felé kerültünk oda, a számunk 7847, és jan 5-étel kezdtük a lombik programot. Most már naptárba vezetek mindent Kép háááttt anyagilag 150-200 körül vagyunk most. A tüszőrepesztő szuri volt most 10ezer.
Decapeptyl hasba jan 5 óta
Menopur, Puregon hasba pedig jan 19 óta.

chesti
 
 


Hú, hát akkor nincs sok időm...Kép Durva az anyagi része... (hihetetlen ez az ország, sírnak, hogy nincs elég gyerek, de minket meg nem támogatnak kellően... Kép )
Az, hogy jan.5-tel kezdtétek a lombik programot az azt jelenti, hogy azóta stimu, meg gyógyszerek ezerrel? (amiker írtál: Decapeptyl, Menopur, Puregon?) És azóta milyen gyakran kellett bejárnod?

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Amúgy a mi számunk: 8229 Kép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


SziasztokKép

Drága ZuzmóKép
Úgy örülök, hogy jelentkeztél, a másiknak nem annyira, de ha a sors így hozta, akkor ez van! Kicsit rövid, de velős!:o
Ez a pozitív gondolkodás kell és meg hozza gyümölcsét, ebben biztos vagyok!

Én is teszek majd fel képet a profilomba kb. egy félórán belül, ha Karcsi elkészül vele.Kép
Mindjárt összeveszünk rajta, hogy kicsinyitse-e vagy sem, én nem akarom.
Most készült a férjem céges vacsiján dec.22-én.
Én sem vagyok az a nádszál vékony!:o

ChestiKép
Ne izgulj és ne félj a punkciótól, úgyis végig alszod az egészet!Kép
Én anno nagyon jót aludtam, a hasam sem fájt, pedig túlstimuláltak. (ami mondjuk transzfernél derült ki két nappal később)
Egy egész égbolttal küldök neked hétfőre!

manda
 
 


Feltettem a képet, nem a legjobb, majd ha lesz jobb, lecserélem!

manda
 
 


Szerintem minket csak Tüssikéék tudnának lekörözni, még Mandáéknál is "öregebbek" vagyunk. 6908.
Chesti, segítenél rajtam? Nem emlékszem a long protokollra, hogy is volt? Hányadik ciklusnapon kezdted szúrni a D.-t? Teljesen elfelejtettem a punkció előtti dolgokat, a HSG-t kivéve.Nekem most azt mondta W., hogy miután elmúlt a mensim akkor menjek és felírja a szurikat.De, hogy mikor lehet kezdeni...??

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Manda!

Nagyon arik vagytok!!!! Kép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Manda!
Aranyosak vagytok Kép titeket még nem láttalak azt hiszem.
Amugy rajtam is van úgy 12kg felesleg Kép

Zsókuci!
Jan 19 óta szinte minden másnap ott voltam ultrahangon és vérvételen, és mindig 2kor hivott be Sz.ügynök. Egy könyvet már majdnem kiolvastam ott Kép

chesti
 
 


Köszönjük CsajokKép

ChestiKép
Ti is nagyon helyesek vagytok!

ZuzmóKép
Tudod, long protokoll 21-23.naptól Decapeptyl, aztán mensi meg, majd kb. szuri kezdését követő két hét múlva indul a stimu!!!

manda
 
 


ChestiKép
Azt a 12 kg felesleget nem hinném!Kép
Akkor rajtam még több, bár vékony sose voltam, nem is tudnénk lenni, kilátszódnának a csipőcsontjaim!KépKép

manda
 
 


Zuzmó!
21.nappal kezdődött a Decapeptyl.
Rá 15 napra puregon és menopur (9 napig)

Kis ár izelitő: ( csak a nagy tételek a kicsiket nem irom le)

Decaptyl: 38ezer
4 doboz puregon: 62ezer
Menopur: 26ezer

chesti
 
 


Manda!
Verseny súlyom volt 53-54 KépMikor leszoktam cigiről akkor jött fel 6-7 kg a többi meg hháát hhmmmm a nasi :D

chesti
 
 


Sziasztok!
Súlyfelesleg az rajtam is van,pedig még nem is kaptam hormont,mi lesz majd ha kapok?Mondjuk én 30kg fogytam,de még kellene 10kg fogynom,de most nem foglalkozok vele.

Manda!
Aranyosak vagytok!
ria75
 
 


Sziasztok!

Sikerült végre a profilomba képet feltenni.
Hát ilyenek vagyunk mi Kép

(Ez a barátaink esküvőjén készült augusztusban)

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Ria!

hogy sikerült 30 kg-t fogynod, és mennyi idő alatt?? KépKép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Chesti!

Ezek nagyon durva árak... KépKép
A "kis" tételek összesen mennyi?

Tényleg, mitől függ, hogy short vagy long protokolra van szükség???

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Valóban én vezetek 4-el kezdődő "rajtszámmal". Kívánom mindannyiótoknak, hogy mikor a Ti kórlapszámotokat meghaladja 3-4000-el az aktuális, már a kistestvérért járjatok a BMC-be.
tüssike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: