Új privát üzeneted érkezett!

Legyen ez a laptető mindenkié, akinek még nem jött össze a baba

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Na, mi újság, Regi?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Sziasztok!
Kellemes karácsonyt szeretnék kívánni mindenkinek!

notrete
 
 

 
 

Hali,
Itt vagyok megjottem, tuleltem
Mindenkinek boldog karit igy utolag es Boldog uj evet elore ;)

Igen, megjott, teljes gozzel. Doki azt monta csinaljak tesztet, de eddig annyira vereztem reggel, hogy nem igazan tudtam/ birtam mintat venni a teszthez..

sztetek csinaljak tesztet? sztem tokre felesleges. 24 en megjott rendesen, gorcsolt is a hasam. Parom csak mondogatta hogy meg talan nem olyan , nem ugy van stb, dehat mondtam neki h  ne remenykedjen, verzek, tenyleg es piros volt, nem barna.. na mindegy

Amit szeretnek kerdezni, hogy ilyenkor, inszem utan normalis h. kicsit erosebb, es sok az alvadt resz?
eddig nekem nem volt ilyen, egy kicsit furcsa. Ennek ellenere en ugy erzem hogy vmi elindult de nem maradt meg..

Szep napokat!
20140211131327
 
 


@reginand:


Na, majd legközelebb sikerül, ne aggódj! Fel a fejjel! Nagyon kevés olyan szerencsés ember van, akinek elsőre összejön.

Nekem úgy rémlik, h erősebb volt a hormonoktól a mensim.

Kövi ciklusban kezdtek?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


notrete: mi újság?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi,

igen, mivel gondolom most az unnepek miatt inkabb kihagyjak. Nem is banom..
Neked segitett az akupunktura a stresszoldasban ?
20140211131327
 
 


@reginand:


Szerintem valamennyire segített. A második inszemután voltam talán, 5 tűt raktak be a fülembe. Egy próbát megér!
Az idegeskedés sosem fog elmúlni, mi ilyen típusok vagyunk. A terhességet is végig idegeskedtem és most is nagyon stresszes vagyok.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Sziasztok! Remélem mindenki jól van! Reginand, a stimuláció miatt vastagabb a méhnyálkahártya, ezért mensikor erőseb, darabosabb a vérzés. Ne aggódj, kell egy hónap hogy tuti kitisztulj és kimenjen minden hormon hatása. Nagyon sajnálom egyébként, főleg így karácsonykor rossz szembesülni vele.

Én nagyon nehezen éltem meg a karácsonyt, hiszen nekem a karácsony egyenlő a családdal, és nagyon-nagyon hiányzik hogy teljes családként éljük meg.
Főleg hogy az inszem utáni ciklusban 19-21. nap között pecsételésem volt, simán lehetett beágyazódási vérzés is, aztán ki tudja. Sajnos reménykedtem, és akár elképzelhetőnek tartottam, hogy majd most sikerült! Sajnos nem. A pecsételés elmúlt, de a 27. napon csak úgy a semmiből megjött, karácsony előtt néhány nappal. Teszteltem is, de negatív lett. Nagyon elszomorodtam, mert megint "feleslegesen" reménykedtem. Olyan nehéz ez!

Most a ciklus első felében járok, a 10. ciklusnapon. Férjem lebetegedett, köhög és fújja az orrát, a lakásba vagyunk zárva, de azért jól elvagyunk. Én még nem kaptam el, nem is szeretném, így most gondozó/ápolót játszom, főzök, pakolok.

Ha jól számolom, január 20-án megyek első inszeminációs uh-ra, ha a szokásos időben jön majd meg (és nem a 27. napon).

Majd írjatok ti is magatokról! :)

Puszi!



notrete
 
 


Sziasztok lányok!
Sajnálom akiknek nem jött össze a baba, de tényleg ne adjátok fel!
Még mennyi imszemetek lesz??
Azt szeretném megkérdezni, hogy van 1-2 rózsaszín pöttyike a bugyimom és elméletileg 5 hetes terhes vagyok, és ikreket várok (hcg vér alapján)de sajna a hasam megint elkezdet görcsölni és aggodom. A pöttyik a hüvelygéllel együtt távozik! Ez nagyon nagy baj?? Köszi puszi nektek
kataigika
 
 


@kataigika:


Nekem is volt ilyesmim, elvileg a Crinone gél is okozhatja, felmarhatja a hüvelyt. Viszont mi nem vagyunk orvosok, így mindenképp nézesd meg magad, ez nem játék! Ne ügyeletre menj, hanem a saját dokidhoz, aki beültette a babákat.
A hasam végig feszült nekem is. Magnéziumot szedsz? Nem ártana. Vérzésre nekem a Rutascorbin is jó volt nagyon, 3X2-őt szedtem. Nem receptköteles.
Ha piros vért látsz és nagy fájdalmaid vannak, akkor van elvileg gond, de ezt se hagyd ennyibe! Drukkolok!


Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


@notrete:


Kívánom Neked, hogy jövő karácsonykor már bébi/k üvőltése zavarja meg a meghitt karácsonyozást

Ez a 2. inszemed volt? Hány lesz még? Nem emlékszem, h nálatok mi a gond és ki az orvosod? Fel a fejjel, eljön majd a Ti időtök is, csak ne adjátok fel. Előbb- utóbb meglesz az eredmény, higgyétek el! Ahogy meggyógyul a férjed, kezdjetek el spontánkodni

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi köszönöm! Igen szedek Magne b6 meg Grvidát!! hát majd nézem magam, és ha legfeljebb nagy a baj akkor rohanok.. Csak azt nem tudom hogy csak másodikától vannak?? Mert én harmadikán megyen uhra!! Köszönöm megprobálok sokat pihenni.. 
Köszi mégegyszer
kataigika
 
 


@kataigika:


Pihenj sokat! Nem lesz gond, de jobb odafigyelni. A János kórház ügyeletére menj, ha mégis baj lenne, legfeljebb csinálnak 1 potya uh-t Nagyon profik ott, engem 1 órán keresztül vizsgáltak amikor baj volt, pedig nem a saját orvosom ügyelt.  Én a 20. héten rohantam oda, na de az már más volt, nem az elején voltam.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Köszönöm szépen Andi!! Igen mondta a Konc doki is ha baj vann akkor oda kell menni ha este vagy hétvégén lenne valami gond!  Szóltam a férjemnek is ha baj van rohanjon haza!! Pihenek sokat tényleg semmit sem csinálok.. :) 
Akkor minden rendbe lett a babáddal? 

Köszönöm
kataigika
 
 


Notrete,
Ha minden igaz en jan 19 re nem varom, igy ha mennunk kellene, nagyon egy idoben leszunk .
Remeljuk hogy megsem kell menni!!
20140211131327
 
 


Kataiga: az ügyeleten találták meg a méhszájpolipomat, valószínűleg az okozta  a barnázást. Nem volt gond a babával, szerencsére :) Itt szuszog mellettem :) A terhesség első heteiben is volt valami hasonló, arra viszont progeszteron injekciót kaptam 1 hétig, utána ment a Crinone a 14. hétig. Konc velem szedette a 3X2 Rutascorbint is, ez jó a vérzésre. Nem lesz semmi gond, ne aggódj! Drukkolok a 3-ai uh-hoz, gondolom akkor derül ki, hányan laknak odabent.


Regi: úgy legyen! Kívánom, h ne kelljen mennetek inszemre, max a terhesség megállapítása miatt jelenjetek meg a BMC-ben :)

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi, ma voltam fulakun. Kivancsi vagyok lesz e hatasa. Olvastam a blogod, a tartos szortelenitesrol es a miertrol :)bocs, ezen mosolyogtam, epp erre gondoltam en is, a megoldasra. De en talalatam egy kozmetikust aki segit :)
reginand1pont0
 
 


@reginand1pont0:


Na, remélem jót tesz az akupunktúra :) Végül is én 2 hónappal utána teherbe is estem. Kívánom, Veled is történjen ez meg

Milyen megoldást talált a te kozmetikusod?



Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi, nekem megcsinalja a gyantazast :) igaz utaznom kell hozza 30 km t de ez ugyben nem valtok :)
20140211131327
 
 


Andi: Örülök hogy minden rendbe lett a babával... :) Nekem most nincs semmi az az egy nap volt      olyan furi nap de azóta minden rende van.

Reginand: Hogy vagy?? még mindig nagyon meg van??
kataigika
 
 


Boldog Új Évet, és babákban sikeres Új Évet kívánunk Nektek!
kataigika
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK NEKTEK! Ragadjanak azok a babák most már


Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Regina: én sem váltok és én is utazok 40 km-t havonta a kozmetikusomhoz :)
Az intimgyantát nem is merném, mert nagyon fájhat. Az IPL-be van minden reményem :)

Kata: örülök, hogy jól vagy! 3-án említsd meg Koncnak mindenképpen! Gyere majd a jó hírekkel!!!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Buek mindenkinek!

Andi, nem is faj annyira. Csak az elso..
Mebint olvastam a bejegyzesed, es megakadt a szemem az amhn.... nekem ugyanennyi azt mondta a doki h ez ok... akkor most? Veszek en is q10et...
reginand1pont0
 
 


@reginand1pont0: De édi vagy, h olvasol:)

Nézd, én 1,4-es amh-val teherbe estem, így rosszat nem mondhatok róla.

Én innen rendeltem: http://www.ebay.com/itm/COQ10-COQ-10-CO ... 0835753080

Annak idején még nem volt vámköteles az Amcsiból rendelt termék, most már az. Mo-n nagyon drága lett volna, mert csak ilyen nagy dózisban van értelme szedni, ez ugye 300 mg-os. Konc a 60 mg-ra azt mondta, h semmit sem ér, pedihg az is méregdrága nálunk.


Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Regi: te írtál mmegjegyzést a blogomban? Úgy örülök, hogy végre valaki hozzászólt

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


sziasztok, sajnos vagy hála istennek időm nincs jönni a két fiú mellett, szeretnék egy kedves ismerősömnek segíteni.

valaki küldje el nekem, h most milyen vizsgálatok kellenek a lombik kezdés előtt és mi fizetős, mi nem, mennyi a várakozás, stb. most kezdene az illető mennyit kell várnia stb sos lenne köszönöm

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok csajok!
Háát... Ma voltunk uh.n 6 hetes terhes vagyok, 2 petezsák van. Az egyikben a picinek pulzált a pici szikszivecskéje. A másik petezsákban viszont 2 szikszivet látot amik még nem pulzálnak, mondanom sem kell h azt se tudtam mit csináljak sírjak vagy nevessek! Ezzel most is így vagyok! Félek attól is ha nem fognak élni meg attól is hogy 3 baba egyszere. Na ;de mindegy majd 23.án kell visszamenni uh.ra hogy pulzálnak e vagy sem! De a doki is meglepődöt és a doktor nőt is át hívta h jól e látja h az egyikbe 2 szikszivecske van! Én akkor már majdnem sírtam! Akkor hírtelen megilyedtem hogy most mi lesz meg hogy most élnek e. Meg ilyenek futottak végig az agyamon! Na de majd lesz Valami igaz?!
Veletek kíván hogy vagytok? Puszika
kataigika
 
 


@kataigika:


Hát, nem semmi! Nagyon drukkolok, hogy minden rendbe legyen.
A 3 baba benne van a pakliban lombik esetében...
Pihenj sokat, szedj magnéziumot és ne idegeskedj semmin sem!

Etna: örülök, h hallok felőled. Szépek vagytok a Facebook-on, sok felé csavarogtok. Jól teszitek! Remélem tudnak neked a lányok segíteni. Puszi

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi, nem en irtam oda, en itt valaszolgatok :)
Oooo, olvasom, mindig vissza vissza bizonyos datumokhoz. Most pl azt kerestem h kilyen erteiei voltak parodnak a fogamzas korul ,psromnak 18-19 volt a vizsgalstkor, okt7, gondolom inszemre nem lrtt rosszabb. Raadasul akkor 2,5 nap inszem elott 4 nap volt a megtartoztatas.
Szerintetek?

Etna, en nem tudok ebben segiteni..de sztem minden ciklus es dokifuggo..

Kata, hat ez szuper :D 3 az kicsit sok, 2 is nehez, de aminek jonnie kell :) irigyellek azert.

En mar varom h ugyanezt halljam...marmint kis szivecsket. Akar2t
reginand1pont0
 
 


Etna majd holnap leírom h miket kértek, én aug.ba kezdet és már 6hetes vagyok! :-)
kataigika
 
 


@reginand1pont0:


Nem nagyon tudom az értékeitt, mert természetes úton sikerült, tudod. Az inszemre meg jól felturbozzák, kiválogatják. Szerintem szerencse kérdése ez leginkább. Egyébként a férjemnek 16 millánál jobb soha sem volt, de tudod, nem csak a mennyiség, hanem a minőség is számít: alak, mozgékonyság.



Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Etna!
Nekem úgy volt h jun.ban hívtam őket és aug.ba kaptam időpontot. Amit vinni kellet: beutaló (házidoki vagy nődoki) ha házasok akkor házasságianyakönyvi kivonat ha nem akkor egy olyn papír ami igazolja h élettársak! Nekem volt Hsg-ről papírom h elvagyok zárodva! A vizsgálatok amiket ők csinálnak: a ciklus 3 napján hormon vérvétel, a ciklus 22.napján nagy labor uh. Van egy olyan vérvétel ami 6000ft az az AMH azt mind1 h a 3.ik vagy a 22.ik nap csinálja! A férjemet 22.ik nap vizsgálták meg! Utána megint időpontot kell kérni ahhoz a dokihoz akit választ! Utánna azzal is beszélgetni kell, utána van egy olyan h ciklus 1-2. Napján uh és akkor írják ki a szurikat! És akkor mondják meg mikor kell uh vissza menni h megnézzék a petéket utána megy minden magától! Azt elfelejtettem írni h minden igőpontos kivéve a 3.napi vérvétel és a ciklusos uh. Ja meg kell mell vizsgálat( viheti is magával mert időpontos és ott elég gáz. Ja meg az első beszélgetéshez menjen a férfi is mert kellenek saját adatok meg kérdéseket tesznek fel hogy volt e rákos betegség egyéb súlyos betegség! Remélem tudtam segíteni
kataigika
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, kicsit eltűntem. Sajnos én is lebetegedtem, 30-tól küzdök az elemekkel. Először köhögés, majd pár nap múlva orrfújás. Azóta ez volt az első éjszaka, hogy nem köhögtem, helyette most felment a fülembe és be van dugulva. Borzalmas. Ritkán vagyok beteg, de akkor nagyon. :) Párom is még náthás, de ő jobban érzi magát.

Kataigika, gratulálok! Nem semmi, el tudom képzelni, hogy megijedtél, hidd el, nem lesz semmi gond! 6 hetesen még nem kell hogy pulzáljon a szívecske, de mivel már ott vannak, ezért elég nagy az esélye, hogy beinduljon! Lehet nem hiába pecsételtél, jó mélyre kell ásniuk magukat! :)



notrete
 
 


Andi, köszönöm szépen! Remélem úgy lesz! Nem, ez a 4. inszem volt, a BMC-ben az első, előtte a Forgácsba jártam, ott volt 3. Most lesz majd az 5., az utolsó, és Szűcs dokinál vagyok. nagyon szimpatikus, még ha elég mufurc is. :)  Amúgy semmit nem találtak, minden eredményem jó, a páromé is. Mindig van peteérésem, szabályos ciklus, hormonértékeim is jók, átjárható vagyok. Voltunk pszichológusnál, táltosnál is. :))Ja, 3 éve azt mondták enyhe inzulinrezisztenciám van, (megmaradt peteéréssel) az erre kapott gyógyszertől nagyon rosszul voltam, ezért romlott el minden értékem. Azóta a gyógyszerezést júniusban abbahagytam, saját felelősségre, és lám csodát, minden megint szuper, normál progeszteron, TSH és egyebek. Nem dohányzunk, nem alkoholizálunk, rendszeresen mozgok. És sajnos ez a legborzasztóbb, hogy nem tudjuk, miért nem? Most léptünkbe a 6. évbe. Többen mondták, hogy meg kéne műtetnem magam, mert biztos endometriózis.... nem tudom, 3 egymástól független orvos azt mondta, hogy nem valószínű, de ha nem jön össze az 1. lombik után sem, akkor lehet megnézik. A BMCben ez még nem volt téma. Az AMH-m is 3-as lett.
Röviden ennyi magunkról. :)
notrete
 
 


notrete: 6 inszem van összesen támogatottan. Az utolsót már nem csináljátok meg.



vicky79
 
 


Notre: Köszi szépen, jól esik a biztató szavak.. :) 

Ti mit ettetek ittatok, hogy ne hányatok, és ne legyen olyan borzalmas hányingeretek?? Vagy ezt el kell viselni és ennyi?? Köszike

És ki hogy van??
kataigika
 
 


kataigika: Minden gyömbéres cucc jó és én homeós tablettát szopogattam, cocculine a neve. Igazából utazási rosszullétre van, de nekem jó volt.



vicky79
 
 


nortrete:  nagyon sajnalom hogy eddig nem sikerult! :(

De most mar eljon a jutalom is! :) Az 5 nem a szerencseszamod?:)

En is szucsnel vagyok, nekem furcsa. Nem nagyon mond semmit, nekem meg sokszor nem jut eszembe megkerdezni

Vannak endometriozisra utalo tuneteid? allitolag nagyon fajdalmas a menstruacio es ciklus mas napjan is gyotorhetnek gorcsok.. Nekem fajdalmas a mensi, de azt hiszem ezt kizarhatjuk, mert amig nem veszek be gyogyszert mert kibirom, nem lehet gond. Talan nem ez az a fokozat ami fajdalmasnak minosul :)
Bar a legutobbi, inszem utani mensim furcsabb volt, ugyanis meg 2. nap is gorcsoltem... de gondolom ez a gyogyszerek hatasa.
Mint a mostani is.. Mintha mar most fajna a mellem, de nem allandoan, csak igy neha elkezd fajdolgalni vagy mi.. Nyugtassatok meg hogy ez normalis a kezeles utan.
Sztetek mennyi az esely arra hogy nem volt tuszorepedes ebben a honapban?
mar ez is eszembe jutott ..

Jol van nem rinyalok, mert igazan csak eszembe jutnak dehat ugye tele van szurkodva a fulem :) szoval no aggodas, no stressz :


20140211131327
 
 


Sziasztok!
Az első három inszemem nem TB támogatott volt, a Forgácsban nincs oep támogatott inszem, csak lombik. Ezért is hagytuk abba ott, mert anyagilag már elég sok volt, na meg az orvosokkal sem voltam 100% megelégedve.

Szóval eddig 1 tb támogatott inszemünk volt, és a doki mondta hogy még egy és aztán lombik. Ez az inszem lesz a mostani ciklus után.

Állítólag az endometriózisnak nem feltétlenül van tünete. Persze ha van, akkor azok, amiket írtál. Én ha semmi szénhidrátot nem eszem menzesz előtt, akkor kb alig görcsölök, gyógyszer sem kell. Ha kell is, akkor inkább a bélmozgásaim miatt, mert akkor nagyon érzékeny valamiért. Amúgy ami probléma nekem, az az, hogy menzesz előtt mindig pecsételek néhány napot, ami nem lehet tudni miért van...
notrete
 
 


Notrete,
ezt nem tudtam hogy letezik tunet nelkul is..:( ez igy eleg gaz ha nem is vizsgaljak ki.. bar gondolom a vizsgalat egy mutet es azert nem ezzel kezdik..

Jo , neked biztos nincs ilyen problemad, mert a kov. inszem sikerul es nem lesz szukseg lombikra sem! :)

es en is ebben remenykedem :D
nagyon hatnak a tuk a fulemben. Ma voltam kivettek a balbol es beszurak a jobb oldaliba :)
20140211131327
 
 


Sziasztok!
Köszönöm reginand!
Hova jársz akupunktúrára? Én is kacérkodom a gondolattal...

notrete
 
 


@notrete:


En nem pesti vagyok, de tobbet igy nem arulnek el ha nem gond. szoval a lakohelyemen jarok :) sztem minden nagyobb  telepulesen van olyan ember aki foglalkozik ilyennel. En a neten neztem ki hogy helyileg kik rendelnek, es az elsohoz mentem. Nagyon kedves a doki, tenyleg erdekli h. segitett e az elso het.

Az inszem utani ciklusban ugye tok normalis ha furcsa tuneteim vannak. ugy ertem ezeket csak az utohatas okozza , ne gondoljak rosszra ugye?
pl marhara fajnak a melleim, ami vegulis normalis mert szokott igaz nem ilyenkor csak 3-4 nappal mensi elott, de mintha kicsit maskepp fajna.
Aztan a hasam is faj, gorcsolget, olyan mensisen. Megfordult a fejemben h. esetleg vmi nem jo dolog okozza ezt.. De nyugtassatok meg h. tokre normalis.



20140211131327
 
 


Szia!
Persze, nem gond.

Az inszem utáni ciklusban 19.-21. ciklusnap között pecsételtem, pedig a ciklus közepén soha nem volt rá példa, és életem legrövidebb ciklusát zártam. Ez sem nevezhető normálisnak. Most már az azutáni ciklusban vagyok, és már nincs probléma.
Szerintem még simán lehet fura tünet, a következő ciklusban majd elmúlik. Ekkor már indul a következő inszem?
notrete
 
 


Igen, nalam indul, ha lesz kovetkezo ciklus :)
20140211131327
 
 


Notrete, ti mikor kezdetek ?

en majd meghalok, annyira fajnak mar a melleim :( remelem nem vmi gond, baratnom megnyugtatott hogy a ciszta nem fajhat ennyire.. Konkretan kisugarzik a karomba is.. de. elzsibbadt az egesz egy pillanatra.. hihetetlen ennyire meg sosem fajt..
Sztem holnap a sportmeltartomat veszem fel..

20140211131327
 
 


Szia!
Sajnálom, reginand, nekem vasárnap kezdett el fájni, a ciklus 24. napján. Korábban szokott.
Szerintem is jó ötlet a sportmelltartó.

Elméletileg nekem a 29-30. napon szokott megjönni, így szerintem hétfőn megyek konzultációra. Múltkor a 4. ciklusnapon kezdtünk. Egy picit azért még fenntartom a CSODA lehetőségét... hátha.

Te hol tartasz a ciklusban?

notrete
 
 


Notrete, a vonalzom majdnem pontos, igazabol en sem tudom mikorra nem varom vmikor a heten. Elmeletileg inkabb szombat vasarnap, de tenyleg nem tudom.
Nekem ugye 26-27 napos ciklusaim vannak, a multkor a 3. napon kezdtunk.
Ma mar nem kellett a melltarto sokat enyhult a mellfejdalom. Kicsit megkonnyebbultem mert akkor remelem nincs gond.
Es meg mindig nagyon bizom benne h. sikerult, bar semmi nem utalna ra. Mar jonnek a mensis gorcseim :(
De remelem nem ma jon meg ha megis, meg mennem kell kozmetikaba!
reginand1pont0
 
 


Én elkezdtem pecsételni. :( Enyhén görcsölök is. Általában én menzesz előtt 2-3 napot szoktam pecsételni, utána jön meg, így eléggé úgy jön ki, hogy péntek... és hétfőn megyek konzira.
Bár a hétvége is megvariálhatja a dolgokat, mert ha pl. kicsit korábban, csütörtökre időzíti a menzesz, akkor a hétfő már nem jó, akkor már az 5. napon leszek, így kénytelen leszek a 2. napon, pénteken menni. Igyekszem jó korán beérni, hogy ne kelljen egy fél napot kivennem szabira. Mondjuk ez meg majd csak ott derül ki.

notrete
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: