Új privát üzeneted érkezett!

Igen, de nekem a gyógyszerek majd 200 ezerbe rúgnak,és az sok. És mivel elmúltam 40-en, az esélyeim is csökkennek napról napra. :cry:
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


vikyt: A támogatott beavatkozások gyógyszerköltsége több 100.000 ft is lehet. És ez már a támogatott. Egyébként lehet fizetni 100.000 ft-ot és akkor a fagyasztott embriók visszaültetése nem számít bele a támogatottba. Van aki él ezzel a lehetőséggel.

kockásfülű: Én sem éreztem igazán Barbusnál mellfeszülést vagy hányingert, ezek később jöttek. Max ez ponton olyan volt, mintha szúrkálna. De volt olyan inszemem, ami után több tünetem volt és mégsem voltam terhes. Ne indulj ki ezekből a "semmit sem érzek" dolgokból. Én nagyon drukkolok.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


kockásfülű: Nekem az inszemnél is volt gyógyszerköltség, de azért közel sem ennyi. A lombik brutál drága.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

 
 

davider, Drága!
Ez kíméletlen, amin keresztül mentél. És nem tudják, mi okozta a fulladást? Erősödj Anyuka!!! Van segítséged otthon? Istenem, de csodás, hogy a picikétek így csimpaszkodik. Látod, ő vigyáz magára, Te is ezt tedd! Energiaölelés Neked!
vensza
Jakabszállás
 
 


Vensza

Semmi nem derült ki miért volt a petefészkemet elhalás,vérzés,fulladás,igen most itt van a barátnőm egy hétig segít mindenben:-)
davider
Budapest
 
 


vicky79: nekem is eddig egy inszemem volt, annak mindennel együtt 35.000 Ft volt a gyógyszer költsége, nem is gondoltam, hogy lombiknál ilyen drága. egyébként miért, vagy mi kerül ennyibe, csak érdeklõdés..
vikyt
 
 


vikyt: Pontosan nem tudom, mert nekem is inszemjeim voltak eddig, de azt tudom, hogy sokkal több hormonra van szükségük és a leszíváshoz is kellenek még gyógyszerek. A beültetés után már talán nincs különbség az inszemhez képest, utro vagy crione gél. De akinek lombikja volt az többet tud a dologról.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


vicky79:köszi
vikyt
 
 


Vikyt: az még "olcsó" is volt! Nekem az inszemem gyógyszerei 100.000 körül voltak. Csak a tüsző érlelőm volt 80.000,- úgy, hogy nagyon rendes volt Z dr, mert az egyik nővérnek volt olyan puregonja, amiből csak 1 adag fogyott, és az pont elég volt nekem, és szólt!! Persze az eredmény (a vonalzómon) minden pénzt megér!!!! Szóval még az inszemeknél is változó a gyógyszerelés!

Davider: jobbulást és mielőbbi felépülést kívánok Nektek! Ügyes a Pindúrod nagyon!!!! Csak így tovább! :)
nyulacs82
Szolnok
 
 


nyulacs82: az tényleg sok. én merionalt kaptam az volt kb 24e, a tüszõrepesztõm 5e+ az utána való kúp. akkor olcsón megúsztam, bár nem sikerült:(:(:( remélem a következõ azért fog, hó elején kiderül:)
neked egyébként hányadik inszem sikerült?
köszi
vikyt
 
 


Gonapeptyl 21 db.: 44970
Gravida 30 Szemes: 2390
Menopur 20 ampulla: 31164
Gonal-F900 NE:29710
Pereg nyíl 5000 NE 2 ampulla:4580
Gel Crinone 15 db :9105


Gonal-F 450 NE 15012 Ft
Gravida: 2562 Ft.
E vitamin 400mg 1197ft.
E vitamin 200mg. 648ft.
Folsav 1065ft

20484Ft.
Összesen:121912 FT.
+ 20484 FT.
------
142396 FT.

PGD eljaras 70000 Ft.

+2* 9105 Ft. 2*15 crinone gél.....18210Ft.
+2* 9105 Ft 2*15 crinone gél .....18210Ft.
davider
Budapest
 
 


Hát igen, luxus ez a lombik :cry: De inkább a gyártó cégek vérszopók, mert kihasználják az ember nyomorúságát, tudják, hogy az ember összekaparja rá a pénzt. Biztos vagyok benne, hogy nem ilyen költséges a gyógyszerek előállítása.
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


hát ez tényleg drága, bár a legtöbb gyógyszert nem ismerem. a Gravidát én is szedem.
vikyt
 
 


Vikyt: Szerencsés voltam, mert az első inszem sikerült, csak nagyon nehezen érett meg a tüszőm. 3 hét injekciózás kellett hozzá. Nekem pcos-om van, férjemnél minden oké.
nyulacs82
Szolnok
 
 


nyulacs: Az utolsó stimum nekem is majdnem 3 hét volt. Az volt nálunk is a legdrágább.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


nekem az elsõ(és eddig egyetlen) inszemem elõtti stimuláció csak 6 napig tartott. a 6.napon csak "beugrottam" a dokihoz egy papírért, azt mondta, ha már ott vagyok megvizsgál. kiderült, hogy 4 tüszõm érett meg akkorra 1db 18as, 1 db 15ös és 2db 13as, állítólag ez jónak számít? ti mit tudtok ezekrõl a méretekrõl egyébként?
lényeg, hogy aznap este adtam be tüszõrepesztõt(szerda) és pénteken volt az inszem, de sajna nem sikerült. vagy jó(sok) volt a gyógyszer, vagy ezzel nincs bajom. nem tudom
vikyt
 
 


Holnap vagyok a beülti után 9-ik napon. Szombaton szerintetek tesztelhetek?
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


Kockásfülünyúl igen igen simán nekem 5 napos blasztok voltak ET + 4. Nap pozitív volt de tudtam ha negatív 2 nap múlva ismétlem...de erősődött napról napra...drukkkkkk
+++++++++++++
davider
Budapest
 
 


vikyt: 20 mm körül szokták repeszteni, de a repesztő az a beadás után 36 órával repeszt. Szóval kettő repedhetett.

kockásfülü: Szerintem is mehet a teszt. Remélem sikerült.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Hááát...nem bírtam ki a holnapot és csináltam tesztet 10 érzékenységű Aconnal, halványnál kicsit erősebben de ++++++.
Holnap reggel folyt.köv :D
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


vicky79:köszi, legalább már ezt is tudom. csak úgy szívom az új infókat:)

kockasfulunyul: :) biztos csak jobb lesz:)
egyébként ez valami speciális teszt, amit használsz? mi a neve? én le vagyok maradva a sima ezer forintos tesztnél. köszi
vikyt
 
 


kockásfülü: Naaa! Hajrá akkor holnap egy reggeli pisiből és lássuk azt a 2 csíkos tesztet!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2013.04.12 21:17-kor.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


vikyt!

Itt lehet kapni. http://www.vitani.hu/


Professzionális labor teszt, nagyon érzékeny 10 mIU . Mensi előtt 4-6 nappal kimutatja a babát.
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


kockasfulunyul:
megnéztem a honlapot. jól gondolom, hogy az FHC-U101, FHC-U111, FHC-U201, FHC-U202-esek a jók? ezekhez van odaírva ez a 10 mIU???? szerinted melyiket érdemes megvenni a sok közül?
hogy érted azt, hogy mensi elõtt 4-6 nappal kimutatja a babát? ha terhes vagy akkor nemigen jön meg, nem? vagy csak ritka esetben.
megmondom õszintén én már rég lemondtam a tesztekrõl:( mindig azt várom, hogy megjön vagy nem. köszi

A reggeli teszt hogy sikerült??? drukkolok:):):):)
vikyt
 
 


vikyt! ma határozottan erősödött a csík, vagyis teljesen ++++++ :D

Hétfőn megyünk vissza a BMC-be. Azt , hogy 4-6 nappal, arra jó, hogy tud sikerült a terhesség, és ne is várd a mensit :wink:

Persze még nem élem bele magam, mert ott van az első UH, van e szívhang, aztán a 13.hét, aztán a genetikai vizsgálat és, hogy időben egészségesen szülessen meg a baba. Szóval sok-sok akadály.
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


kockásfülü: Tudom, hogy nehéz, de nyugodj meg egy kicsit. Az első lépés már meg van, pozitív a teszt. Kíváncsian várom az uh-n mit mondanak.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Szerintem mindegy melyik tesztet veszed meg, mert a sorozatszám csak a kiszerelését mutatja, meg azt , hogy tesztcsík vagy kazettás. A lényeg a 10-es érzékenység.

Van még valaki, aki mostanában nem várja a mikit :?:
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


Én már nagyon várnám, hogy történjen végre valami, de egyelőre nem akar. Pedig addig tuti esélyünk sincs a babára, amíg új ciklus nem kezdődik. Lassan már 4 hónapja nem jött meg. :(
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


vicky talán, hogy most már itt a TAVASZ, történik valami :wink:
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


Inkább a dokitól várok valami megoldást. Remélem ír norculutot.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Kockásfulunyul halk gratula nagyon örülök neked:-))))
davider
Budapest
 
 


kockasfulunyul: gratula, egyre jobb :):):) majd írd meg, hogy mi volt a BMC-be. már nekem is csak kb 1 hét és megjön akkor megyek én is és kezdõdhet a stimuláció:)

lehet, hogy hülye kérdés, de ezek is olyanok mint a gyógyszertári, két csík van rajta jó esetben?

vicky79: remélem lassan ti is neki tudtok állni :)
vikyt
 
 


vikyt: Ezek tényleg csak tesztcsíkok. Belelógatod őket a pisibe és vagy egy csík jön ki, vagy kettő. Semmi sallang. :) Ilyesmivel nézik a bmc-ben is.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


osztom vickyt írását :D Annyival jobb, hogy jóval érzékenyebb.

Reggel BMC :D
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


Kockasfulunyul mi ujsag????

Megvolt a méhlepény vizsgálat pentekre kiderul fiu vagy lany,mert afelől nincs kétségem,hogy egeszseges:-)))
davider
Budapest
 
 


Na, Konc doki megerősítette a terhességet :D Azt mondta szép magas a HCG szint.
UH április 30-a. Pedig fagyi babáknak nem sok esélyt láttam, de hát úgy látszik mégis :D
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


Jaj de szuper hír:-)))
Mennyi a hcg???egy baba van??
davider
Budapest
 
 


kockásfülü: Én mondtam neked hogy a fagyi babák is esélyesek.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


kockasfulunyul: megint csak gratula:):)
én is kíváncsi vagyok hányan vannak:)

egyébként arról mit tudtok, hogy inszemnél is magas az esély az ikerterhességre, vagy ott nem? szerintem nem, de azért rákérdezek.

köszi
vikyt
 
 


Szerintem ott is lehet iker attól függ,hány petesejt érik ha 2-3 simán megtermékenyülhet:-))))
davider
Budapest
 
 


davier:köszi, örülnék neki, de már igazából egynek is nagyon :D
vikyt
 
 


vikyt: Nagyobb az esély az ikrekre, hidd el. Nekem is két baba volt az elején de a második baba megállt a fejlődésben és már az első uh-n csak a petezsákja látszott. És van egy ismerős csajszi, akinek 3 lánya lett. Mind a kettőnknek 4 petesejt érett. Nálam ebből 2 petezsák és 2 ciszta lett. A másik csajnál pedig hiába volt elzáródva az egyik petevezetéke, onnan is lejött az egyik petesejtje. Szóval van esély rá bőven.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


:D

Hát azt nem mondta milyen magas a HCG, csak azt, hogy jó magas.
30-án úgyis kiderül :wink:
Addig pihi és élvezem, hogy lustizhatok :D

Nekem van itt egy szomszéd anyuka és inszemmel iker fiai vannak. 3 petesejtje érett meg, figyelmeztették is őket, hogy esélyesek az ikerre.
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


köszi mindenkinek az infót, reménykedek már max 1 hét és kezdõdik a stimuláció :):):)

kockasfulunyul: holnap veszek az általad ajánlott helyen egy csomag tesztet. lehet másnap reggel csinálok is egyet :D
vikyt
 
 


szupi vikyt :D

Feltétlen írd meg az eredményt. Jó lenne ha már mindenki babás lenne :D
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


tényleg jó lenne, nagyon :D
vikyt
 
 


Kockasfulu, ez szuper! Lustizz, élvezd a helyzeted minden pillanatát, és vigyázz magatokra!
Elmondod, hogy volt a projekt? Hány mirelit bogyó volt, hány naposak, volt-e tüsződ spontán, repesztettek-e, hány embri ébredt fel, bementél már reggel, vagy telefonáltál, hogy sikeres volt-e az ébresztő, és csak utána, miket szedtél, szedsz? Meg igazából bocs, ha ismétlés, de a történetetekre is kíváncsi vagyok, ha van kedved megosztani.
vensza
Jakabszállás
 
 


Atyaég vensza, jó sokkk kérdés :D

Most kevés az időm, de holnap leírom :wink:
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


Ma kiderült,hogy egészséges a kislány lakik a pocimban :-)))))
davider
Budapest
 
 


davier: gratulálok a kislányhoz:)

úgy alakult, hogy már holnap megyek a BMC-be és kezdõdhet a stimuláció:) most nagyon reménykedek, hogy sikerülni fog:) szurkoljatok:)
vikyt
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?