Új privát üzeneted érkezett!

köszi:)
vikyt
 
 


Davider, csak úgy szólok, hogy nekem 7. héten bújt elő a másik baba, addig csak 1 látszódott minden uh-n. Szóval ha ikrekre vágysz, akkor ne add fel :)

Remélem mindenki jól van, növesszétek a pocakokat :)

Puszi:
Évi

Lilypie First Birthday tickers
szaboevi27
Biatorbágy
 
 


Sziasztok!

Gratula az új pocakosoknak, és kitartás a kezdőknek!!!

Csajok! Meg tudná adni valaki a recepció telefonszámát??

Legyen szép napotok!!!
nyulacs82
Szolnok
 
 

 
 

Sziasztok:-)))

Szaboévi27. Hát nem tudom mit gondoljak magas volt a hcg,magas a progeszteron de ma volt Uh. Egy baba van egy szívdobogás sál most már csak lehetet volna látni ha kettő plusz ma el is engedtek nem kell többet ennem a Meddőbe........egy biztos van és aza lényeg ....tegnap véreztem baba jól van semmi elválltozás a méhben nem tudni honnan jött.....
davider
Budapest
 
 


0614584579 a recepció száma:-))
davider
Budapest
 
 


davider: Vigyázz arra az egy drágaságodra és persze magadra is.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


davider: köszi szépen!!!! Vigyázz magatokra!!!
nyulacs82
Szolnok
 
 


Sziasztok! Egy kutatáshoz szeretném a segítségeteket kérni, a vizsgálat tárgya a terhesség első trimeszterében, tehát a pozitív teszt után és a betöltött 12. hét között tapasztalt vérzés/barnázás.

Akinek van személyes tapasztalata ilyenben, kérem hogy töltse ki az alábbi kérdőívet:
https://docs.google.com/forms/d/1eWOXtB ... 4/viewform

Nagyon köszönöm a segítségeteket!
luckalako
 
 


davider: gratula:)
vikyt
 
 


Köszi :-))
Csajok aki szült már hol és kinél???
davider
Budapest
 
 


davider: Máv kórházban Dr. Szabó Györgynél, de neki csak magánrendelése van a Nyugatinál. De nagyon tuti doki, én most is hozzá járok.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Bejelentkeztek az Istenhegyibe méhlepény vizsgálatra április 15. 10 óra aááááaa be vagyok tojva de muszáj:-))
És nem lesz semmi baj:-)
davider
Budapest
 
 


davider: kitartás, minden ok lesz:)
vikyt
 
 


Sziasztok Csajok!
Mindenekelőtt gratulálok minden újdonsült kismamának (és kispapának), és időközben Anyává vált kismamának!
Eltűntem néhány hónapra a sikertelen ET után, de most már benne vagyok a második stimuban, és eszembe jutott egy kérdés: akinek sikerült a lombik, azoktól kérdezném, hogy a punkciójuk altatásban volt vagy sem. Persze a felmérés nem reprezentatív, csak érdekel. Üdv
vensza
vensza
Jakabszállás
 
 


Nekem 3 leszívás altatásban volt azt mondták a 4. -be ne aludtak jobb több petesejt lesz nem így lett...de én mindig más vagyok mint a tankönyvek eset:-)))
1:12 petesejt 11embrió
2:11 petesejt 11 embrió
3: 5 petesejt. 5 embrió
4. 6 petesejt 4 embrió szóval nekem az izgulástól féltem tőle rosszabbak lettek a petesejtek....:-((
És fájt is kibírható de többet nem mennék....:-)))
davider
Budapest
 
 


Sziasztok Mindenki!
Örülök minden új pocakosnak :)
Remélem mindenki jól van :)
Hát...nálam vannak változások...Leszámoltam a munkahelyemen 9,5 év után.Most munkanélkülin vagyok,és lelkileg sokkal nyugodtabb vagyok (lehet,h hülyeséget csináltam,de már nem bírtam ott tovább,sírva jártam haza,a gyomrom állandóan görcsölt).
A párommal januárban majdnem elváltunk,és bár sejtem,h kutyából nem lesz szalonna,azóta mióta elmondtam (inkább rázúdítottam akkor) a problémákat,azóta teljesen más.Megváltozott,jó irányba a hozzáállása.Csak félek,h meddig...De most nem akarok erre gondolni.
Gondoltam írok,Nektek,h mi a helyzet,de nem nagyon fogok jönni,mivel most nem nagyon van köztetek keresnivalóm...egyenlőre...talán egyszer lesz....Még van 3 baba lefagyasztva,és bár a páromnak azt mondtam,nem akarok értük visszamenni,a lelkem azt suttogja,h dehogynem...Most keresgélem a helyem,aztán majd meglátjuk...Nem lesz egyszerű,de eddig sem volt az...
Aki akar,face-en megtalál :) És puszillak Benneteket :) Mindenkit :) Majd egyszer jövök :) Szeretlek Benneteket és köszönök Mindent :)
nicky1983
Nagyút
 
 


Szia vensza!

Nekünk 2 lombik volt, az elsőnél altatás nélkül volt a leszívás, a másodiknál altatásban. Az elsőnél több petesejtet sikerült nyerni, de a második lombik sikerült.

András

Kép
redy22
Szolnok
 
 


redy: Hogy van a párod? Zsófia lesz mint látom, nagyon szép név. Jól haladtok, már 26. hét. wow :shock:
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vensza: drukkolok, h most sikeresek legyetek!

Niki: örülök, h léptél! Hátha a kapcsolatod is megoldódik most már. Nem is rossz ötlet visszamenni a fagyibabákért!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


sziasztok!
ismét itt:) holnap megyek a BMC-BE konzultációra, megbeszéljük a polyp miatti szövettani eredményeket és hogy mikor kezdõdhet végre az elsõ lombik. remélem hamarosan, majd írok.
minden kismamának gratula, a többieknek kitartás, eljön még a mi idõnk:)
vikyt
 
 


Sziasztok!
Davider, András, köszönöm a válaszotokat.
Davider, de akkor mégiscsak az altatás nélküli sikerült, ugye? Hogy vagy mostanság? Következő vizsgálat, esemény?
András mikor lesz az alulöltözött futásod?
Köszi, Andi kedves, hogy drukkolsz nekünk.
Végül altatás volt nálunk is (követem Andrásék példáját) (amúgy mindent kicsit másképp csinálunk, mint elsőre, az ember mindenbe kapaszkodik). Nekem altatással lett több petesejt.
Ja, igen, ezt is szeretném kérdezni: ki hány embriót kért vissza, és hány pocaklakója maradt?
Vikyt, ki lesz dokid? Biztos írtad már, csak én most le vagyok maradva itt.
Mi újság a kismamikkal?
vensza
Jakabszállás
 
 


vensza: Szûcs dokihoz járok.
vikyt
 
 


túl vagyok a konzultáción,majdnem 3 órát kellett várni a dokira. a szövettan eredményem jó lett, a párom eredménye is jobb, így azt mondta a doki, hogy próbálkozzunk még egyszer inszeminációval, ha ez esetleg megint nem sikerül akkor utána jöhet a lombik. a lombiknak nagyobb az esélye, így jobban örültem volna neki, de mindegy remélem az inszem sikeres lesz. még jó hír, hogy így nem kell 3 hónapot várni, hanem már jövõ hónapba a következõ vérzésnél mehet is a stimuláció. reménykedem ismét:):)

írjatok valami jót magatokról:):):)
vikyt
 
 


Sziasztok!
Szeretném megköszönni a kb 1 hónappal ezelőtti támogatást. Végül elmentem a méhlepényes mintavételre. Ma megjött az eredmény: Normális!!!!

További sikeret kívánok Nektek!!!!
Köszönettel:
Kamilla
kamilla04
 
 


vikyt: Nekem is ilyen inszem lett sikeres. Már a 4-nél jártunk és azt mondta Zeke, hogy lassan át kéne váltani lombikra. Még ezt az egyet csináljuk meg. És ebből lett Barbus.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


vicky79:köszi, remélem nálunk is így lesz:):)
vikyt
 
 


vikyt: A név is kötelez. :)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


vicky79: :):)
vikyt
 
 


Sziasztok!

Nagyon nehéz év, két inszem és három lombik után végre jó dolog történt velünk! Két csoda növekszik a pocakomban! Most tele optimizmussal várjuk a jövőt!

Mindenkinek kitartást kívánok!




Kép
szaszagabi
Budapest
 
 


szaszagabi: gratulálok :)
vikyt
 
 


Sziasztok kedves Lányok!

Először kezdeném a mi történetünkkel. 2009-ben döntöttük el, hogy babát szeretnénk, majd kb. egy év próbálkozás után orvoshoz fordultunk. Kiderült, hogy nekem endometriózisom van, megműtöttek. Páromnak sem voltak jók az eredményei. Kiderült őt is műteni kell, megtörtént és most javulnak az eredményei:) Volt egy inszeminációnk, három lombik és egy fagyasztott bébi beültetés, egyik sem sikerült sajnos. Az első fizetős volt a Róbert Károly klinikán, a másik kettő a Dévai intézetben. Most úgy döntöttünk, hogy a következő lépést már egy másik intézetben szeretnénk megtenni különböző okokból. A BMC-ra gondoltunk, mert ez államilag támogatott. Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Lehet e orvost választani, vagy valakihez "beosztanak". Nekem szimpatikus az írások alapján Konc és Szűcs doktor úr. Ha hozzájuk szeretnék kerülni, akkor kérhetem ezt? Vagy érdemes előtte elmenni a magánrendelésükre? Tudja e valaki a magánrendelésük számát, mert én sehol nem találom az interneten. Az első vagy második konzultáción még nem kapok orvost? Kell e vagy szokás e "hálapénzt" adni az orvosnak egy konzultáció után? A nővéreknek?
Ha valakinek kérdése van hozzám nagyon szívesen válaszolok én is:) Ha itt nem akarjátok leírni, az e-mailom: mea27@freemail.hu. Mindent nagyon szépen köszönök.
Timi.
amarilisz34
 
 


sziszozozo róluk senki semmit nem tud? Nagyon szoritottam nekik,és nagyon elkeseretek az utolsó sikertelenségen.

szaszagabi gratulálok az ikrekhez :lol:

Kép
Lilypie First Birthday tickers
napsugáreperke
 
 


amarilisz34: igen a BMC-be te(ti) választotok orvost, de nem az elején, csak ha már megvan az összes vizsgálat, akkor kértek a recepción egy konzultációs idõpontot, ott kérdezik meg, hogy kihez szeretnétek menni. Mi Szûcs doktorhoz tartozunk, voltam párszor a magánjába, de csak azért, mert egyes konzultációkra elég sokat kell várni (KB 1 hónap) a BMC-be, ha a magánjába mész ott pik-pak kapsz idõpontot, szóval csak az idõ miatt mentem én is. Én úgy tudom és itt is azt hallottam, hogy a BMC-be a konzultációkor, vizsgálatokkor nem igazán adnak hálapénzt. gondolom inkább akkor, ha sikeres terhesség van, de ez sem átlagos. én Szûcs doki magánjába úgy szoktam menni, hogy a BMC recepción kérem a telefonhoz és ad a magánjába idõpontot. a rendelõje egyébként a Margit körúton van a Mechwart ligetnél. ha még szeretnél esetleg tudni valamit nyugodtan írj és nektek is sok sikert. :):):)
vikyt
 
 


Kedves Vickyt!

Nagyon szépen köszönöm a választ, sokat segítettél. Viszont kívánok minden jót!:)

Timi.
amarilisz34
 
 


amarilisz34:nagyon szívesen máskor is :D
vikyt
 
 


szaszagabi: csöndes gratula :D

Én holnap reggel megyek vissza a két fagyibabáért. Bár nem fűzők hozzá nagy reményt, de talán megérint a csoda :D
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


kockasfulu: Dehogynem, persze hogy sikerülni fog. Egyszer csak babás leszel, miért ne pont most? Tessék kicsit bizakodóbbnak lenni. Hajrá, várjuk a pozitív tesztez.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


kockasfulunyul: csak osztani tudom a vicky által írottakat. fõ a pozitív hozzáállás :) sok sikert neked is:)
vikyt
 
 


Kösz a biztatást, de a fagyibabákra mindig kisebb esélyt mondanak :cry:
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


Több ismerősöm is van, akiknél a fagyibaba fogant meg, a friss meg nem. Nem lehet általánosítani. Lehet, hogy nyugodtabb a ciklus, mikor nincs leszívás. Ki tudja nálad mi válik be?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Hűűű de rég jártam erre....

:lol:
mot
 
 


kockásfulunyul: mi volt ma?
vikyt
 
 


kockásnyuszi, amelyik fagyibaba felébred, annak nagyobb esélye van hogy megfoganjon...csak pozitívan! :wink:
dorkabab
 
 


Sziasztok!

Tegnap reggel 9-re mentem a BMC-be. Már azzal fogadtak, hogy mindkét baba szépen felébredt, semmi járulékos veszteség nincs :)

Konc doki nem volt, így Újváry doki csinálta. Hát egy tünemény bácsi :) Még UH képet is kaptam a két borsócskáról. Azt mondta, kell a kép a gyerekekről a fotóalbumba. Annyira pozitívan állt mindenhez, mintha már tutira megszületnek a babák (persze én egynek is fogok örülni ). Most mindenféle praktikát bevettek, hogy tényleg megmaradjanak. Progi szuri, chrione gél, villarosa kapszula, naponta egy pohár édes vörösbor, aspirin protect 100, és az étkezésre is oda figyelek.
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


kockasfulu: Nagyon jó, várjuk a pozitív híreket.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


kockasfulunyul: gratulálok és szorítok értetek:)
vikyt
 
 


Sziasztok:-)

Nem voltam sajnos rossz dolgok történtek velem ,március 23. Szombaton ügyeletre kellett mennünk kiderült vakbél 1 órás műtét de abból 3 óra lett a vakbelemet és a jobb petefészkemet is el kellett távolítani...majd műtét után sok vért vesztettem ,vért és plazmát kaptam majd átszállították egy másik kórházba ott ha felkeltem fulladtam tüdő emboliára gyanakodtak nem derült ki mitől volt elmúlt 7 kg fogytam,most már 14. nap kórház után itthon vagyok..lábadozom,gyenge vagyok nagyon.....

Baba jól van stram kis kölök lesz az orvosok is a csodájára jártak!!!!!
davider
Budapest
 
 


davider: remélem most már minden rendbe lesz veled(veletek) :D
vikyt
 
 


Hűűű. davider... ez nem semmi. Megy a +++++++ :D

Én nem érzek semmit a beülti óta, a múltkorinál már hatalmasak voltak a melleim és nagyon fájtak. most semmi tünetem nincsen se has szurkálás se cici fájdalom. Nem sokat adok ennek sem. Harmadik lombikra mire összekaparjuk a pénzt, nyugdíjas leszek :cry:
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


kockasfulunyul: bár nekem még nincs tapasztalatom és nem tudom mit szoktak ilyenkor érezni, de azt tudom, hogy minden terhesség más és más, a remény hal meg utoljára. szurkolok:):)

Egyébként lehet, hogy lemaradtam valamirõl, de ha BMC-s vagy és csak két lombikod volt eddig, akkor nem jól tudom, hogy még nem kellene a következõért fizetni???
vikyt
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?