Új privát üzeneted érkezett!

redy: A BMC-ben nem kell fizetni a fagyasztásért (nekünk 2 éve nem kellet és azóta se) Nem fognak keresni miatta. Megfogalmazol egy kérést a BMC felé írásban, hogy igényled az embriók további "tárolását" (én aláírattam két tanúval) és feladod nekik postán ajánlva. (Azt hiszem a biológusoknak kell küldeni... ) én felhívtam a recepciót és ott elmondtak erről mindent egy éve. Idén meg visszakaptuk őket, így már nem kellett.

hofeherke
 
 


vicky, vikyt: Köszönöm!

hófehérke: Köszönöm az infót!

Kép
redy22
Szolnok
 
 


András: nagyon szép a vonalzótok :wink:
Én is úgy tudom, h nem kell fizetni a fagyasztásért.

Vikyt: nekem most is van egy méhszájpolipom. Némi barnázást okozott a terhesség során. Nem látták( de nem is keresték), mielőtt teherbe estem, így elképzelhető h a terhesség során alakult ki az előtt használt hormonoktól, habár az 5 hetes terhességmegállapító konzin az akkor vizsgáló doki látott valami gyanúsat a méhszájamon. Szóval, teherbe lehet polippal esni, de senkinek sem kívánom átélni a barnázást ilyenkor. Amíg ki nem derült, h a polip okozza, addig minden nap azt hittem, h elvetélek.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 

 
 

Andrááááás!!!
Gratula a kislányhoz :) A Zsófi csodaszép név :) Nekünk is ez volt a befutó, de aztán úgy voltunk vele, hogy egy kisfiúnak mégsem állna olyan jól :) és már 23 hét? Hogy repül az idő... hihetetlen.

Gratulálok miezának is, képet kérünk mihamarabb! Máté fiamnak még nincs csaja... Vadászom és igyekszem Etna előtt lecsapni a tökéletes kismenyemre :)

Lilypie First Birthday tickers
szaboevi27
Biatorbágy
 
 


andi565: ez biztató. bár holnap megszabadulok tõle és remélem utána minden rendben lesz.
nagyon szeretném már végre én is a kismamák táborát erõsíteni :D
vikyt
 
 


Ma megyek Uh. Kérek drukkot amint tudok jövök a hírekkel:-)))
davider
Budapest
 
 


Davider: mi volt az uh-n?

Vikyt: milyen volt a műtét? Mikortól lehet kezdeni a babaprojektet, mit mondtak? Nekem is lesz ilyenem, ha a szülésnél nem esik le magától.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Minden rendben egy petezsák benne szikholyag látható két hét múlva kontroll:-)))
davider
Budapest
 
 


andi565: rendben volt minden, így itthon aludhatok, a doki megint nagyon aranyos volt (Zsolnai). azt mondta három vérzést kéne megvárni, de 27én megyek a BMC-be konzultációra, ott még pontosítanak.
elõször reméltem, hogy már jövõ hónap lombik, de ezek szerint nem.
majd még írok

davier: drukk:)
vikyt
 
 


Davider: :P :P :P :P :P :P :P
Méreteket nem mondtak?

Vikyt: hátha mást mondanak a BMC-ben :) Vagy az is lehet, h addig természetesen összehozzátok.

Drukkolok nektek!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


andi565: egy picit én is reménykedek abban, hogy mos talán természetesen is összejöhet, a párom is ezt mondja. majd meglátjuk :D
vikyt
 
 


Andi azt mondták 10,7 mm a petezsák:-)))
És van két ciszta a méhben remélem nem fog gondot okozni....
davider
Budapest
 
 


davider: Nem tudom a méhben lévő ciszták hasonlítanak-e a petefészkeshez, de nekem azok felszívódtak szépen. Nem volt velük gond.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Köszi doki isazt mondta nem fog gondot okozni....reméljük így lesz.....
Ki hogy van???
davider
Budapest
 
 


Sziasztok!
1,5 hét kórházi bent tartózkodás után, újra itt!
Múlthét szerdán felmérgeltek a munkahelyemen és ez lett a vége, de a Mi kis Borsószemünk jól van.
A tegnapi haza engedés előtt volt UH, és korai szívműködés látható :D :D :D és a Doki bácsi kimondta 6 hetes terhesség...
Szigorú pihenés, erre ma reggel a főnök asszonyom ismét felmérgelt, ezért úgy döntöttünk kizárjuk ezt az embert az életünkből!
Próbáltam utána nézni, kivel mi van....
Remélem mindenki jól van....
petrus85
Martfű
 
 


petrus: Vigyázz magatokra, egy rohadék főnök nem ér ennyit. Mi volt egyébként amiért beutaltak? Felment a vérnyomásod? Vagy barnázni kezdtél?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Nekünk most nem sikerült. 3 hónap múlva újra póbálkozunk. Akkor majd megint jövök...
Sziasztok!

hofeherke
 
 


mara: Sajnálom. :-( Addig pihenj és élvezd ki az otthon létet. Meddig maradsz a kisfiaddal otthon?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Mara: :( :( :(
3 hónap múlva sikerülni fog!

Petrus: én a helyedben táppénzre mennék azonnali hatállyal! A baba a legfontosabb. Mi volt a baj?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi: Se görcs, se maszat nem volt. A stressz miatt befeszített a hasam! Tegnap este a reggeli miatt volt egy kis görcs, de azonnali fekvés és egy magnézium tabletta után minden rendben! Nem vagyok bejelentve, de nem is kell tőle a segítség! Majd beszélek a barátnőmmel, hogy szülés előtt 2 hónappal jelentsen be, fizettem a járulékot!
Pihenni fogok, mert NAGYON FONTOS a MI kis babónk! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára petrus85 2013.03.10 09:05-kor.
petrus85
Martfű
 
 


Hófehérke sajnálom.....:-(

Petrus maradj otthon most a baba a legfontosabb:-))
davider
Budapest
 
 


petrus: A gyedhez 180 nap kell az elmúlt 1 évből ha jól emlékszem.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky: Sajnos nem, a szülés napjától számolnak vissza 2 évet, és ebben a két évben kell 365 biztosított nap, nekem 334 van, ha jól számoltunk! De van egy Barátnőm, akivel már meg is beszéltük, hogy bejelent 2 hónapra, szülés előtt, mert ugye csak akkor jár, ha munkaviszonyból mész szülni....
De inkább megoldjuk így.... :)
petrus85
Martfű
 
 


petrus: Az oké, de ahhoz, hogy normális gyedet kapj ahhoz az elmúlt fél év átlag fizetését veszik, vagy a szülés előtti 180 ledolgozott nap átlagát. De nem vagyok most ebben biztos.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Ma 19 mm petezsák benne CRL:4mm élő embrió látható:-)))
Úgy örülök de még soká lesz a vége......lehet izgulni:-)
davider
Budapest
 
 


davier: gratula.) bár a részletek nekem még sajnos semmit sem mondanak.
vikyt
 
 


davider: Gratula.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


davider: Gratulálok, ügyesek vagytok!
A 19 mm-es petezsák ikrekre utal??? :)
Mennyi idős kismama vagy most?
petrus85
Martfű
 
 


Sziasztok!
Megtudja mondani nekem valaki, hogy Zeke doki szabadságon van a héten, mert nem tudom elérni telefonon.

Köszönöm a segítségeteket.
lululi1
 
 


Mégis csak sikerült elérnem őt. Visszahívtak. :)
lululi1
 
 


Ikrekre utal ezt hogy érted miért???
De csak egy szív pulzálást látott mondjuk elég régi volt az Uh. Gép.....
Írj érdekel az elméleted:-)))
davider
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hamarosan jön a következő beültim fagyibabával. Szeretném megkérdezni, hogy a fagyibaba beültetés is lombik beavatkozásnak számít? A kismamáknak gratula. REMÉLEM A TAVASZ SOKUNKNAK MEGÚJULÁST HOZ ÉS CSINI KISMAMÁK LESZÜNK :D
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


Ha nem fizetsz akkor igen beke számít az OEP támogatottba de ha fizetsz 100000Ft akkor nem fog elveszni egy OEP esély....nagy drukk neked:-)))
davider
Budapest
 
 


Davider: szuper hírek! Most már senki és semmi nem állíthat meg titeket a szülésig!

Kockásfülű: nagyon drukkolok neked!

Petrus:fura hogy már ilyen korán bekeményedtél. Hány hetes vagy most? Hogy érzed magad? Jársz még dolgozni?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Jó reggelt:-))
Jaj drága Andi sajnos még van izgulni való jutottam már el 12. hétig ....szóval még izgulunk de persze most minden rendben lesz :-)))
davider
Budapest
 
 


Andi: nem volt kemény, csak feszített ( valószínű, hogy a stressz és mivel vannak napok amikor érzem, igaz nem olyan intenzíven, de utána olvastam és a terhesség alatt lelassul az anyagcsere és ritkábban tudok wc-re menni. A kettő együtt elég ütős! :P )
Holnap leszünk 7 hetesek :D :)

Davider: Azért kérdeztem, hogy ikrek-e mert nekem a 6 hetes UH-on ahol már látszódott a szívműködés kisebb volt a petezsák, de a szikhólyag annyi volt mint Neked! Mennyi idősek vagytok?
petrus85
Martfű
 
 


Én elvileg menszesz szerint 7 hetes 1napos viszont a doki csak 6. Hetet írt a papírra igazán passzolom még mindig lehetnek ketten vagy voltak......
ET+ 14. nap 600 volt a hcg és 190 a progeszteron ez elég magas állítólag a progeszteron 100 felett iker .....
Több ismerősöm ET+ 14. nap 292,360,420 hcg-vel ikreket vártak szóval passz még mindig és olvastam,hogy van később látják a másik babát,petezsákot......de egynek is nagyon nagyon örülök nekem az utolsó utáni pillanatban sikerült 8. beültetés ......szóval vannak érdekes értékek meglátjuk csak jól legyen/ek egészséges/ek legyen/ek:-))))
davider
Budapest
 
 


Neked mennyi volt a méret??
davider
Budapest
 
 


Sziasztok!

Volt itt valakinek sikeres fagyibabája? Mennyi az esély a megtapadásra ilyenkor, mint friss beültinél? Kb két két múlva lesz a beülti, csak ébredjenek fel.
kockasfulunyul
Budapest XV. kerület
 
 


Én egyről biztosan tudok, Reménynek 3 éves múlt már Ádi és ő fagyis volt. Ha felébred, akkor már szerintem ugyanannyi az esély, mint a sima lombiknál. De ezt csak én gondolom.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Davider:
Mi ma vagyunk 7 hetesek és egy hete 10 mm-es petezsákot és 3,9 mm-es szikhólyagot látott a doki, előtte pár nappal 12 mm-es volt a petezsák és 4 mm-es a szikhólyag! Beszéltem egy ismerőssel aki NST csinál a kórházban azt mondta 2 méretet szoktak megadni, de nem írták le mind a kettőt csak emiatt lehet a méret különbség...
Arra is gondoltam, hogy én nem kaptam semmilyen hormont az inszem előtt és utána is csak utrot, ezért is lehet a méret különbség! Nagyon aranyos volt a szolnoki dokim és mindent rendben talált és tökre örült....
MINDEN RENDBEN LESZ MINDENKINÉL!!!

Ha jól számolok októberre várjátok Ti is a babát/babákat!!!
petrus85
Martfű
 
 


Igen igen ha menszesz nez nézem akkor október 29.
Ha a foggantatást nézem akkor november 1. ugye mi tudhjuk a pontos találkozást:-))))

Ki hogy van ma????
davider
Budapest
 
 


sziasztok!
gratulálok mindenkinek:)
én most várakozok, de max 3 hónapig a hysteroscopiám után. ha vége a pihinek akkor indulhat az elsõ lombik. remélem....:):):
vikyt
 
 


Sziasztok
vikyt miért kel a hysteroscopia után várni 3hónapot?
Nekem anno Zeke doki azonnal kezdte a lombikot és most 5évessek az ikreim.
Csak kíváncsi vagyok

Kép
Lilypie First Birthday tickers
napsugáreperke
 
 


napsugáreperke: igazából a fõorvos mondtam (zsolnai), hogy szerinte annyit kéne várni, de Szûcs doki az orvosom, hozzá csak 27-én megyek konzultációra, szóval ott dõl el, hogy pontosan mi lesz. egyébként neked is polypod volt?köszi :)
vikyt
 
 


Nem neken nen volt polypom,csak sikertelen beültetések.Zeke azért kérte ahysterot hogy meg gyözödjön, hogy nincsen semi rendelleneség.

Kép
Lilypie First Birthday tickers
napsugáreperke
 
 


értem, nekem egy borsó nagyságú polypom volt, amit el kellett távolítani. azt mondták lehet, hogy ezért nem jött össze eddig, vagy ha sikerül is akkor emiatt elmehet. szóval akkor lehet, hogy tényleg várnom kell, pedig adtál egy kis reményt
vikyt
 
 


Igazából a remény a két vonalzom mind a három ott készült!

Kép
Lilypie First Birthday tickers
napsugáreperke
 
 


gratulálok a picikhez:)
megkérdezhetem, hogy neked hányadik lombikod sikerült?köszi
vikyt
 
 


Ikrek a harmadik lombik Nikike az ötödik lombik,és volt 3fagyis beülti ami nem sikerült.

Kép
Lilypie First Birthday tickers
napsugáreperke
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?