Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nekem egy olyan kérdésem lenne a BMC-vel kapcsolatban, hogy ott csak az alap spermavizsgálatot csinálják meg, vagy azt a HBA nevű vizsgálatot is megcsinálják, ami a megtermékenyítő képességet nézi?
Szerintetek van értelme esetleg máshol is megcsináltatni ezeket a vizsgálatokat?

köszi
baybee
Hernád
 
 


Holnap reggel megyünk a Dokihoz és nagyon nagyon pozitívan állunk a sikerhez! Kérjük a drukkokat!!!!
petrus85
Martfű
 
 


Kamilla: Mivel nekünk volt gond a vérvételni volt magzatvízvétel. De én visszamentem a BMC-be megkérdezni van-e ennek köze a lombikhoz, és határozottan azt mondták, hogy nincs. Nálunk volt magzatvízvétel, de csak a rossz vérvételi lelet miatt. Egyébként nem erőltették. Mindenki azt mondta nekem, hogy onnantól kezdve hogy bent van a baba ez ugyanugy kezelendő terhesség mintha spontán fogant volna.

Baybee: a te kérdésedre nem tudom a választ. :(

hofeherke
 
 

 
 

Petrus nagyon nagyon drukkolounk :-))

++++++++++++
davider
Budapest
 
 


Hófehérke! Köszi!

Petrus én is drukkolok!!!
kamilla04
 
 


Kamilla én a helyedbe elmennék 4D Uh valami jó dokihoz aki ért is hozzá és elmennék a SOTe henetikai vizsgálatára ami Uh. Áll nagyon alapos Uh.megnézik a bát alaposan nekem anno azt mondta az ottani Uh.doktornő ha a baba beteg akkor az meglátszódik a szívén ....és ott nagyon alaposan megvizsgálnak és elmondják lehet -e baj.....van még kombinált,integrált tesz amit meglehet csináltatni ....de nekünk fals eredményt adott azt adta ki Down - koros a baba elmentünk a SOTE és ott megvizsgáltak és mondtak dontsunk ...mi ugy dontottunk nem szeretnenek a magzatviz minta vetelt.....mikor ezt elmondtuk a doki azt mondta o nem befolyasolhat de o is igy döntött volna.....
davider
Budapest
 
 


Baybee: tudtom szerint a BMC-be nem csinálnak HBA-t. Ezt csak fizetős helyen lehet.

Petrus: merre vagy? Izgulunk!!!

Davider: mi újság a babával? Hogy vagytok?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Megvolt ma a beültetés. LAH-el. Mindkét babánk felébredt és állítólag nagyon szépek voltak. Megnézni már nem volt időnk őket :( AMint odaértünk mehettem is a műtőbe.

hofeherke
 
 


Andi semmi extra március 5. Kell mennem Uh.addig pihi megyek szerdán még egy hcg vérvételre remélem emelkedik szépen....
Hófehérke ne aggódj biztos szépek is voltak most pihi ....hány naposak??
Mikor mész vérvételre??
davider
Budapest
 
 


Mara: neked ma volt beültid? Nagyon drukkolok neked is!!!

Davider: a szerdai vv HCG szintje nagyon magas lesz, hidd el :wink: :wink:

Petrus: ???

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Jaj Andi remélem:-)))

Mara ??marának is drukkolunk:-)
davider
Budapest
 
 


Megérkeztem!

BABÁSAK VAGYUNK!!! :D :D :D
Március 8.-án megyünk a 6 hetes UH-ra!

NAGYON NAGY A BOLDOGSÁG!

A doki bácsink is örült nagyon, mert spontán ciklusból első inszemre sikerült!

Annyira köszönöm nektek a drukkokat!
petrus85
Martfű
 
 


Petrus hatalmas gratula milyen ügyesek vagytok:-))))
davider
Budapest
 
 


petrus: Gratulálok.

mara: Mennek az ikreknek a drukkok!
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


8.-án lesz vérvétel.
Köszi a drukkokat!!!

Petrus és is gratulálok!

Davider: drukkolok!

hofeherke
 
 


Petrus: hatalmas gratula! A pozitív hozzáállásod most nagyon bejött!!! Csak így tovább! Az egész várandósság alatt kísérjen el ez a hozzáállás és akkor nem lesz semmi gond! :wink:

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Én még kicsit bízom az ikrekben :-)))))
davider
Budapest
 
 


Köszönöm mindenkinek a gratulációt!

Nagyon boldogok vagyunk!
Várjuk az első UH, de még mesze van!
Hallani akarom, ahogy dobbog a pici, de annál erősebb szívecskéje! :D

MINDEN RENDBEN LESZ! :)
petrus85
Martfű
 
 


Sziasztok.

Bocsi, hogy így ismeretlenül. Azt szeretném kérdezni, hogy a BMCbe ha kérek időpontot, kb mennyi időre kapok?
Hogyan és mikor zajlanak a stimus folyamatok?

Köszönöm szépen.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok.

Bocsi, hogy így ismeretlenül. Azt szeretném kérdezni, hogy a BMCbe ha kérek időpontot, kb mennyi időre kapok?
Hogyan és mikor zajlanak a stimus folyamatok?

Köszönöm szépen.
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Mókucica: Bár már régen voltunk a kezdetén a dolgoknak, de emlékeim szerint kb. 1-2 hónap volt a várakozás. Előtte el kell menni egy "kikérdezésre" a leletekkel, aztán adnak kivizsgáláshoz beutalókat. (Hormonsor ciklus elején végén, teljes vérkép, vizelet, clamidia, hepa, hiv tesztek, rákszűrés, kenetvétel) Ha ezekből vannak meg dolgok, akkor rövidül a bejutási idő. Aztán jön a választott orvossal egy konzultáció (bár lehet a beutalókat is ő adja már, erre nem emlékszem) majd a köv. ciklus első napján kezdődik a buli.

Majd jönnek akiknak frissebb infóik vannak és pontosítanak...

hofeherke
 
 


Sziasztok!Én nagyon új vagyok és minden segítséget elfogadnék :D

Bmc-be járunk majd,de én Zeke Dr.magánrendelésén ismerkedek meg az egésszel,aki tudna valami infot adni a magánrendelés áráról,valamint hogy úgy halottam ott már kartonba felvesz az intézménybe stb nagy segítség lenne számunkra.

Érdekelne melyek a legfontosabb alapvizsgálatok,mert nagyon megvagyok szeppenve :roll: és nem akarom,hogy hiányozzanak papírok
Nem vagyok már túl fiatal és aggódom!

Köszönöm Nektek!
barbara72
 
 


Mokucika, Barbara: Hófehérke szépen leírt mindent. Egy éve is ezek voltak a vizsgálatok. Én a telefonálás után 1 hónappal később jutottam be.
Tudtom szerint, Z magánrendelése 15-20e ft. között változik, de én nem hozzá jártam, szóval csak hallomásból tudom.
Majd gyertek kérdezni, miután túl vagytok az első megbeszélésen és megpróbálunk segíteni, amiben tudunk. Jó helyen lesztek, ne aggódjatok!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Köszi Nektek:)

Nekem volt Lapar-hystero műtét 2szer, méhsövényműtét,lezárt 2 petevezető,tumor-kivették,beutaló lombik és 41 év:)

Van:
-vér,vizelet,cytologia,hormonprofil 2,spermiogram 1,hiv tesz,rubeola,toxoplasma,hepatits b,c,peteérés:)

-pajzsmirigy alulműködés helyrerakva 2 év alatt az egekből:)
barbara72
 
 


most mindenem jó..várok..március 11:)
Azt nem találtam sehol,hogy vajon méhsövény műtét valakinek volt-e és mennyit kellett várni utána a lombikkal..valaki szerint azonnal ciklusban.valaki szerint 4-5 hónap:(
barbara72
 
 


Szia..olvastalak..szinte egyformát kérdeztünk:)sikerült bejelentkezned,ha igen hogyan zajlott?

Barbara
barbara72
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a friss anyukáknak, kitartást a kismamáknak, átaludt éjszakákat a már babásoknak :)

Kicsit eltűntem az utóbbi időben, a fiúk minden percemet lekötik :) De hasonló fáradtságot kívánok mindenkinek! Valaki írta, hogy bízik az ikrekben... Nos... Hát ezt tessék jól átgondolni :D
Betöltöttük már a 6 hónapot... Annyira furcsa, hogy ilyen gyorsan nőnek...

Lenne viszont egy kérdésem, és itt (sajnos) annyian vagytok, akik biztosan tudnak segíteni. A szülés óta folyamatosan cisztáim vannak a petefészkeknél, és most jutott el oda a helyzet, hogy valószínűleg ki kell venni mind a kettőt. Ezzel nekem nincs is bajom. Inkább vegyék ki, mint, hogy folyamatosan probléma legyen vele. Viszont van még egy bogyó a fagyasztóban... Ilyen esetben fel lehet ajánlani másoknak? Vagy a BMC-ben ezt nem engedik? Esetleg fű alatt? A szívem szakadna meg, ha kukában kötne ki szegénykém...
Ha szerintetek lehet adományozni, akkor kit keressek a BMC-ben?

Puszi mindenkinek!

:)
Máté, Oli, Évi

Lilypie First Birthday tickers
szaboevi27
Biatorbágy
 
 


Szerintem az orvodat keresed vagy Kanyó doktornőt és nekem még nem volt ilyen de szerintem fel lehet ajánlani...de egy csomo dolognak meg kell felelnetek de ezt ők jobban tudják:-)))

Én emlegettem az ikreket még bizom bennük:-)))

Hát igen nagyon szalad az idő:-))))
davider
Budapest
 
 


Barbara: nem semmi múltad van. Lassan már természetesen is össze kéne jönnie a babának :)
A hormonprofilod nagyon friss kell legyen. A többi sem lehet túl régi.
Méhsövényműtét után eddig még mindenki várt pár hónapot. Ezt mondjuk úgy is a doki dönti el, lehet te más eset vagy. Mikor volt?

Évi: gratulálok a féléves babákhoz! Én látom is őket a Face-n minden nap. Gyönyörűek és szépen nőnek!
Kiveszik a petefészkeidet? Sajnálom :(
Aranyos vagy, h felajánlod a fagyibabát. Emlékszel mit írtál annak idején alá a lombik előtt? Lehetett választani, h megsemmisítik, adományozzák vagy nem tudom mi. Hívd fel őket.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


természetes úton :o 21 lesz a fiam 41 vagyok és 20 éve nem védekezem
barbara72
 
 


Sziasztok! én is a BMC-be járok 2012.szeptembere óta. Decemberre lett meg minden vizsgálatom úgy, hogy néhány eredményt vittem az otthoni orvosomtól is. Én Szûcs doktorhoz járok, vélemény változó. Febr.1-én volt egy inszemem, de sajnos nem sikerült:( jó, hogy itt tudok valakivel(kkel) beszélni, akik hasonló cipõben járnak, mert itthon senki sem tudja:( most találtak egy polypot a méhemben, ezért hysperoscopiával kiveszik és szövettan következik, egyébként állítólag minden rendben velem, a petevezetõim tökéletesen átjárhatók, mégsem esek teherbe, pedig csak 26 éves vagyok és nem most kezdtük a próbálkozást. a doki azt mondta legközelebb csak lombik jöhet szóba , remélem legkésõbb áprilisba az is meglesz és végre terhes leszek. bocs a szóáradatért. ha bárki tud valamit szûcs dokiról vagy úgy általában az írjon és ha kérdés van én is szívesen segítek. :D
Viki
vikyt
 
 


Vikyt, nekem Szűcs csinálta az ikreket :) Szóval csak dicsőíteni és imádni tudom. Nem szószátyár, de ha kérdezel válaszol. Bízz benne, sztem ez a legfontosabb! Sok sikert.

Köszönöm az infókat a donorsággal kapcsolatban. Kerestem törvényi rendeletet, az nem tiltja, csak sok a papírmunka.
Andi, szerintem ez tök alap dolog. Elsőre sikerültek a fiúk... Nem vagyok telhetetlen. És ha ezzel örömet szerezhetek másoknak, hát akkor nem is kérdés, hogy mi legyen a harmadik babánk sorsa.

Puszi nektek!

Lilypie First Birthday tickers
szaboevi27
Biatorbágy
 
 


Köszi Évi:)
egyébként neked lombikod volt?
vikyt
 
 


Én is Szücs dokihoz járok nekem ő segített az 5 éves lányomhoz és a mostani beültetésem is neki köszönhetem pedig most komplikáció is volt....PGD.
Még ennek az elején járunk de nagyon bizom benne,hogy meg fog születni a baba/ babák:-)))
5. Uh. Derül ki,hogy egy vagy két baba van:-)

Jó fej segítőkész ,ha nem veszi fel a telefont mindig vissza hív:-)))
davider
Budapest
 
 


Igen, lombik volt. Túlstimuval, folyadékleszívással, kórházi fekvéssel 2 hétig. Minden nap bejött hozzám a BMC-s rendelés után, pedig egy kanyi vasat sem kapott. Nekem nála kezdődik a jó orvos. Sokan nem kedvelik, épp azért mert nem az a csacsogós fajta. Nekem ez pont szimpi volt. nem szeretem, ha előre rám hozzák a frászt. Mondjuk ennek érdekében igyekeztem nem utánajárni mindennek a neten sem. Nem nagyon szereti az "öngyógyítókat" és akik megmondják neki, hogy mi a bajuk, milyen kezelés kell nekik.
És tényleg visszahív :)
szaboevi27
Biatorbágy
 
 


Lányok ET+ 14. Nap 592,7 a hcg szint:-)))
Szépen emelkedik:-)
davider
Budapest
 
 


szia davier! miaz a PGD?annyi helyen olvasom és érdekelne. egyébként drukkolok. :)

Évi: én nem tudom a magánszámát, pedig a magánrendelõjében is voltam kétszer. oda is a BMC-be kaptam tõle idõpontot.

nem tudja valaki, hogyha most hysteroscopiám lesz, akkor utána kell kihagyni valamennyi idõt, vagy mehet azonnal a lombik??köszi:)
vikyt
 
 


A PGD egy eljaras amikor 3 napos embriókból kivesznek 1-3 sejtet és megvizsgálják egészséges-e a magzat.....ha igen 5. Naposan vissza ültettik ..sajnos viszont rontja a beágyazódási esélyt a PGD ....:-))
davider
Budapest
 
 


davider: értem, és ezt mikor és miért alkalmazzák?
vikyt
 
 


sziasztok,
tegnap megszületett mieza kislánya Lenke, ezt írta mieza:

"2013.03.01-jén 23.30-kor 2 óra alatt egy vagány csajszival lett gazdagabb a világ. Lenke 3,6 kg és 54 cm."

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Davider: szuper hírek. Csak így tovább!!!!

Mieza: hatalmas gratula a kislányhoz. Legyetek nagyon boldogok és egészségesek! Hogy telik az idő, nemrég lettél terhes :)
Majd hozz képeket, ha ráérsz.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Mieza gratulálok:-))))
davider
Budapest
 
 


mieza: Gratulálok én is.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Én is gratulálok!

hofeherke
 
 


Most esik le! Én vagyok a következő, aki szülni fog itt? Dodo, Ann, Mieza már túl vannak rajta, ugyebár. Van még valaki előttem? Ja, talán Thimmy az ikrekkel. :P :P :P

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Isten hozta Lenke babát, nagyon telik az idő!

Minden földi jót babának, mamának és az egész családnak!

üdv kispatak
meer
Aba
 
 


Andi: Remélem, hogy Te leszel a következõ, mi nem szeretnénk megelõzni Téged, hiszen 4 héttel jársz elõttünk. Hajrá! :)

vikyt: Mi is Szûcs doktorhoz jártunk. Nekünk szimpatikus volt. Nem beszél barokk körmondatokban, általában csak a lényeget mondja, de nekünk ez elég volt. Õ biztosan nem fogja a lelkedet ápolgatni a vizsgálat közben, de ez ott egyik orvosra sem jellemzõ állítólag. A lényeg, hogy jól végezze a munkáját.
Mi 2 lombikon vagyunk túl, egyik során sem fizettünk semmit sem ... és nem éreztük, hogy ezzel hátrány ért volna bennünket.

Lányok, megdõlt a korábban ismertetett elméletem a baba nemére vonatkozóan.
Egyre jobban úgy néz ki, hogy kislányunk lesz! :)

András
redy22
Szolnok
 
 


A fagyasztott embriókkal kapcsolatban lenne egy kérdésem:

Ha jól tudom, akkor évente fizetni kell a fagyasztásért, de azt nem közölték velünk, hogy mikor kell fizetni és milyen összeget? A beültetést követő 12. hónap lejárta környékén a fagyasztás igénybevételét/fenntartását nekünk kell jeleznünk a BMC felé vagy majd keresni fognak ebben az ügyben a BMC-ből?

Volt már valamelyikőtöknek tapasztalata ez ügyben vagy van erről valahol infó?

Szép napot!

Kép
redy22
Szolnok
 
 


redy: Gratula a kicsi hercegnődhöz, az ujja köré fogja csavarni az apukáját, az biztos.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


redy: neked is köszönöm az infót Szûccsel kapcsolatban és gratulálok a kislányotokhoz:)

Még egy kérdés mindenkihez: volt valakinek polypja, amit hysteroscopiával távolítottak el? utána sikeres teherbe esés?

a doki azt mondja e nélkül nem fog menni és ha nem szedik ki nem is maradna meg egy baba sem. ha errõl az eljárásról és az utána valókról van valakinek infója azt megköszönném. egyébként a beavatkozást dr. Zsolnay Csaba fogja végezni, voltam nála pénteken, nagyon barátságos és emberi:)
vikyt
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?