Új privát üzeneted érkezett!

Judit! Aha, újak, most rendelik őket majd Angliából.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
Bbj! Teljesen felcsigáztál a ruhákkal. Olyan szépek hogy nehéz közülük választani.De nem tudok ellenállni a kísértésnek úgy hogy lesz rendelés, majd elküldöm neked ha nem baj,mert már annyi felé regisztráltam hogy nem tudom már magam sem követni.Postaköltségen természetesen osztozunk.
Hát szívem szerint a ma délutánt elfelejteném, sajnos nem jött össze a kitolatás az autóval és a jobb oldali visszapillantó tükör eltört, de nem is igazán a tükör hanem a burkolat.Sík ideg voltam hogy hogy lehettem ilyen béna, de én hülye nagy kabátban akartam vezetni, tolatni.
De jó is történt velem, hiszen életem első muffinjait megsütöttem és jól sikerült.Várok jó recepteket.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Dorka, egy tippem van csak, ezt az alsópáhoki hotelt szokták orrba-szájba reklámozni, lehet ismeritek is:

http://www.kolping.hotel.hu

Fasza áraik vannak, de aszongyák megéri.

De Olga bizti tud jobbat mondani, ők Gyulán készítettek Balázsról pancsis képet :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

 
 

Bbj! Pillanatokkal előztél csak le.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Verseny van lányok?

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!

Na, figyu lányok, tőlem be lehet tenni ide is, de akkor csak valami lebutítottat! Egyébként én megcsináltam excelben, fogalmam sincs ide hogy lehet feltenni, azt másra testálom!

De abba gondoljatok bele, hogy sokan olvassák ezt a topicot is (pont a másikban volt ebből egy kellemetlenségem), szóval halvány fogalmunk nincs, hogy ki téved ide és olvas bele. Én másnak nem szívesen adom meg az adataim, bocs. Én mindenkinek elküldöm emailben, lementi, esetleg kinyomtatja, ha valaki tud még extrát belerakni, akkor jelentkezzen.

Dorka, tesómék is Gyulára járnak...Nincs túl messze és állítólag nagyon klassz!

Olga, ajaj, remélem nem betegszik le nagyon Balázs!

Ne is mondjátok ezeket az emósokat. Mindig azon imádkozok, hogy csak punk és emós ne legyen belőle :?

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Márti!
Küld a mailcímedet, nekem van 60 oldalnyi muffinreceptem. ki kéri még?

jaj kolping az nagyon fajin, ahoyg a szomszédéktól hallom!

Milyen kellemetlenséged volt Évi? én amoda nem nagyon szoktam olvasni arra már nincs időm!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit! Nem hiszem hogy a szolnokis topikra gondolt Évi...
szilbee
 
 


Hm, nem személyes adatok kiadásáról van szó. A lakcím, telefonszám nem is lényeg - szerintem. De így meg mi értelme a táblinak?! Meg van csinálva, és...ennyi? Én tényleg azt hittem, hogy majd nyomon tudjuk belőle követni a gyerkőcök korát, esetleg fejlődését (végülis miattuk vagyunk itt...az, hogy nem csak rólunk tudunk beszélgetni, csak hab a torán :) ), lesz egy cééép táblácskánk, ami mittomén hetente, kéthetente színesíti a topicot :) Szal hogy nem egyszeri, hanem "online" lesz. De ha nem, nem.

Judit, nekem jöhet :D Anyum nagy muffinsütő... :mrgreen:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Évi! Ha gondolod én vállalom a színes, hetente feltevős változatot. Persze az általad gondosan összegyűjtött adatokra is szükségem lesz.

Én is kérek muffinrecepteket!! :D
szilbee
 
 


No teszek néhány képet az én pettyes katicámról...

Ma készütek hajvágás közben... :)

Itt a tükörben bámulja magát!
Kép
Itt pedig a végeredmény... azt nem'tom miért vág ilyen fancsali pofát! :shock:
Kép
Ennyire elhalványodtak már a pöttyök az arcán! :)
Kép
szilbee
 
 


OK lányok küldöm. nem ígérem ma, alig tudok ülni. nem volt olyan valakinek menzi alatt, mint mikor szülni készültünk? nekem majd beszakad a derekam, meg folyamatosan nyom az alsó berendezésem úgy zusammen. írtó sz@r. már alig várom, hogy vízszintesbe kerüljek!
Ez mitől van?

nem is bamba Levente. szerintem olyan nagyfiús! most úgy néz ki a pattanásokkal, mint egy kiskamasz! Édipofa! És milyen ügyesen tűri a hajvágást! Olyan sokat hallottam, hogy nem szeretik a gyerekek. sajna saját tapasztalatról nem tok beszámolni!

Dorka!
de jó Neked, bár nekem most gondom lennének az egyhelyben nyugodt üléssel. állva ennék....

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szilbee, télleg milyen jól elhalványultak a pöttyök! :D Csini lett az új frizkóval is :lol:

Judit, majd lesz nektek is tapasztalat :wink: Nekem még nincs menzim...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Judit! Nekem mindig olyan nagyon fájós, mikor megjön. ... és csak egy dolog enyhít rajta az elektromos melegítőpárna. Szerintem melengessed te is a derekad! :(

Javágás: Tükröt kell eléjük tenni! ;) Akkor nyugton vannak... vagy kiscsajoknak hajcsatokat!

Jóccakát!


Kép
szilbee
 
 


Akarom mondani HAJVÁGÁS... :lol: :lol: :lol:
szilbee
 
 


Jó estét!

Gyorsan: De a másik szolnoki topicról van szó, de nem a csajokkal volt baj, csak visszahallottam valamit, nem is attól, akit én ismerek, hanem neki az ismerősétől. Szóval ledöbbentem, hogy mennyien olvashatnak, hozzászólás nélkül, szal... na, ez van.

Szilbee, én átadom a táblát, én ennyire nem értek hozzá, de akkor fixáljuk le, hogy mi az ami a fórumba kerül!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szép estét Mindenkinek!

Szilbee: a legfontosabb: Levente már otthon van, ott volt hajnyírás :?: Nálunk is aktuális lenne, lassan copfozni lehet a gyerekünk haját :? Én sem tudom, mi az a szerepjáték... A rock zene alatt milyen együtteseket lehet gondolni? :oops: Bocsika, de én nem tom.

Balwin Judit: Meg azt sem tom, mi az az emo, másik két fiatal együttesnek már hallottam a nevét a majdnem keresztlányomtól, de nem ismerem. Lehet, jobb is :roll: Én inkább rádió hallgató vagyok, mert úgy gondolom, hogy, ha cd-t hallgatnék, akkor biztosan lemaradnék a rádióban elhangzott valamilyen fontos hírről. Hír és apróhirdetés mániás vagyok. Nálunk este például a férjem azon nevetgél, hogy a fél hetes rtl-es híradó után még megnézzük az atv-n 7-kor, utána fél 8-kor az m1-en :lol: Már amikor belefér az esti programba.

Niki: én nem ismerem a HP-t, de nem túl szimpatikus a könyv eleje sem és a filmekből bemutatott részletek sem, amiket láttam, mert túl félelmetesnek tűnik. Én még például kicsit horror filmet sem láttam soha, amikor terhes voltam, még a Vészhelyzetet sem néztem, pedig az aztán a nagykedvencem.

Bbj: ok, jövőhéten valamikor megveszem a könyvet neked. Én is kérek muffin recepteket (sajnos imádom).

Dorka: egy napra mentek csak? Mi nyáron Cegléden voltunk, ott van fedett gyerekmedence. Közepesen jó. Ki vigyáz most este Szabi babára? Én is úgy elmennék már... irigy vok :lol:

Évi: mérhetetlenül szégyellem magam, de még azért nem küldtem el a táblit, mert nem tom hány centivel született a fiam :oops: :oops: és a kikönyve meg a szobájában van, amit pont amikor eszemben van, nem tok megnézni. De ígérem, mingyá elküldöm egy tippel :oops: :oops:
Betti: értettem a viccet :lol: De tényleg szívesen segítek. Hová jársz suliba? Itt Szolnokon van eü. fősuli?

Ditke: vannak tényleg időszakok, hogy nem lehet megmagyarázni, mit miért tesznek, csak túl kell élni :lol:

Éjszakai műszak? Van még itt valaki?
szolkata
 
 


Nem vagyok egyedül :lol: :lol:
szolkata
 
 


no mégis itt vok...

Évi! Azt a táblit én csináltam, de abba semmilyen személyes adat nem volt! :shock: Mégis milyen nega felhangja volt? Most már tényleg érdekel... ugyanis CSAK olyan adatok voltak benne, amilyet a topiklalók kértek, hogy legyenek benne... ill. megadtak. Az adatok pedig mindig frissültek,,, szóval aki akarta másnapra töröltem is vagy javítottam, különösen hogy albumba volt betéve, még csak nyoma se maradt a babaneten. Most meg vok döbbenve! :shock:
Azt hiszem ezek után inkább visszavonom az ajánlatom!

Kata! Nem még nincs itthon... talán holnap.
szilbee
 
 


Szilbee: anyukád nyírta le a haját Leventének?
szolkata
 
 


Igen! Olyan ügyes e téren is... nemcsoda, hiszen apumat is mindig ő nyírja. :)
szilbee
 
 


Kiakadtam: már kétszer kitöltöttem a táblit, elmentettem, bezártam, kinyitottam, nem mentett el semmit,amit beleírtam...ennyire nem lehetek analfabéta... :?:
szolkata
 
 


És ollóval?
szolkata
 
 


Igen. Megpróbálta géppel is, de olyan rücsi még a feje... Volt már hogy én is próbáltam ollóval nyírni, de nagyon nem engedte a kis csibész. :lol:
szilbee
 
 


Én géppel nyírtam eddig Bencét kb. kétszer, de azzal csak nagyon rövidre lehet. Olyan kis kopasz lett akkor. Holnap apával elmennek fodrászatba, hátha kedvet kap ott szakemberhez :lol: Egyébként mi is tükörrel csináljuk, és szinte élvezi, hogy szépül.
szolkata
 
 


Holnap ki dönti el, hogy hazamehet-e Elsőszülötted? Nektek pöttyök? Lassan két hét...
szolkata
 
 


:lol: :lol:

Én is venni akarok majd gépet tavasszal, mikor már jó idő lesz. Ha nem lett volna baris, már most is azzal dúrtam volna le legszivesebben... olyan bozontos volt már. :roll:
szilbee
 
 


Hát amint az pár pötty is száradásnak indul Ádám hozza is haza. Ő most ott van vele, hogy figyelje hogy alakulnak a pörkök.

Nekünk még nincs pöttyünk, de tényleg kezd "izgalmassá" válni a dolog... én per pillanat úgy érzem, hogy nálam beelőzte a vakcina a vírust... nem'tom miért, de ez az érzésem.. :roll:
szilbee
 
 


Kis Drága, legalább apa ott van vele :? Dávid már csak reggel ébred?
szolkata
 
 


Remélem! :)

No de most már én is menek... mert még meg is kell fürdenem.... Persze tutira most fog felpörögni mindenki! :wink:

Jó éjt! :)
szilbee
 
 


Jó éjt Nektek is!
szolkata
 
 


Itt a váltás!
:)

Köszi a tippeket, mndjárt utánanézek a neten, Gyula nem is jutott eszembe, de jó ötlet a többi is! Most csk ilyen jövünk-meg megyünk utat terveznénk, nem ottalvósat, ahhoz meg Alsópáhok még messze van, de szívesen kipróbálnám... Jó drága télleg...Márti, fel a
Ma este Mamáék vigyáztak Szabira, 6x próbálták letenni, mire hetedjére sikerült, és "alvva" maradt a gyerek! :) Amúgy jó kedve volt nagyon, röhögött magában, álllítólag! Biztos örült, hogy elhúztunk egy kcsit, másfél órára! A Nádas étteremben voltunk, fini pulykát ettünk.
Judit, nekem már mindegy volt, hogy ülve-állva, csak főzzön valaki helyettem! Amúgy derékleszakadás nálam iis befigyel, amikor aktuális...

Szilbee! Már én is kérdezni akartam, hogy mitől függ, hogy mikor mehet haza Levente??? Remélem már holnap!!!!!
A frizkó nagyon nagyfiús! HOgy mennyi haja lett, nem??? PEdig sokáig csak kis pihék voltak a buksiján! :wink:

Márti, fel a fejjel, egy tükör nem tükör! :) Az autó arra van, hogy kiszolgáljon... vallja ezt a férjem, miután 5 hónapja nem is volt lemosva a 6 hós autónk... :oops: :oops: Na jó, ez túlzás, de a fél év alatt kb. 3-4x volt lemosva....Elmegy az egy tükörrel is :wink:

NA léptem, csajok, elnézést, ha nem reagáltam midnenkinek!
Ja, tábli: ha publikus lesz, ha nem, Évi, átküldenéd nekem is, ha kész lesz?

Jó éjt!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Oh, lemaradtam Dorkáról, pedig csak a szomszédban olvasgattam :(

Szilbee: mi az a melatonin?

Márti: tényleg, az autó, sajnálom, biztosan nagyon bánthat, de ha kicserélik, olyan lesz, mintha új lenne :?
szolkata
 
 


Jó Reggelt!

Kép

Dávid felébresztett 5:45-kor... de olyan sokára aludt vissza, hogy nekem meg kiment az álom a szememből. :roll: Úgyhogy most megint itt kukorákolok...
Kép

Dóra! De jó hogy elmentek egy kis családi kirándulásra. Tegyél majd képeket! Remélem szép napos és szélmentes, tavaszi időtök lesz! :)

Kata! A melatonin egy tobozmirigyben termelődő hormon. Ez segít minket az elalvásban, ugyanis akkor termelődik, mikor sötét van. Hatással van a szívritmusunkra (lassítja), míg végül elalszunk. Napfény hatására pedig csökken a termelése, a szívritmusunk elkezd emelkedni, míg nem felébredünk.
szilbee
 
 


Jó reggelt!

Jaj, Szilbee, nagyon félreértettél! Nem a régi táblázatról van szó, amit te csináltál! Teljesen más, de mindjárt megírom inkább priviben, akkor megérted!!!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Dorka, tök jó lehetett kimozdulnotok! Kell az ilyen néha! Szabi meg jó kis huncut volt a mamival :lol:
A mi autónk már lassan négy éves ugyan, de rám sem jellemző, hogy hetente mosatom. Bár a múlt héten már én is elvittem, mert a rendszámtábla is alig látszott :wink:

Márti, ott egye meg a fene a tükröt, majd vesztek másikat. Tudom, hogy dühítő, de hát ennél nagyobb bajotok ne legyen.

Mi is mindig géppel vágtuk a Csongi haját nyáron, most már nem lehet, mivel neki friura kell :wink: :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Évi! Hát nem volt nehéz félreérteni. :wink: De azért örülök, hogy nem is a tábliról szólt ez az egész... hanem ...

Más!
Levent ma délután jön haza!!!!! :D :D :D :D
szilbee
 
 


Húú lányok most esett le, hogy még most húztuki bele, hogy Szilbee is írhassona 100. oldalra, és tessék már a 150-nél tartunk mindjárt!
Nem semmi!

És ezennel szeretnék felszólítani minden csupán olvasó hölgyit, hogy írjon!!!! Szeretnénk (gondolom nem csak a magam nevében beszélek) minél több tapasztalatot hallani, újabb kismamikért izgulni, szóval hajrá lányok, regisztáció, és már írhattok is. (mondtam én a múltkor hogy a corában nem üldözési mániám volt, hanem valaki tényleg vigyorgott rám/vagy rajtam?)

Szilbee!
na ezek nagyon jó hírek! Akkor már csak pár óra választ el, hogy lássad elsőszülöttedet.

Dorka!
Akkor legalább kipihentétek magatokat, mégha másfél órára is. Végül hova mentek/tetek? Olyan szép idő van, igazi kirándulóidő. Más?

Niki!
Adj hírt magadról! Holnap?

na, és a többiek is, természetesen!

na belevetem magam, és szaladok a ház után.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Helló!

Nemtok most visszaolvasni.

Judit: Mikor lenne holnap az indulás? Telszámomat elküldöm priviben. Szerintem Dorkát nem viszem, félek, hogy unná.

Szép napot!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Erika! Két hónapos a lányod! :shock: :lol: 8) Gratula hozzá! :)
szilbee
 
 


Dávid is elkapta... :cry:
szilbee
 
 


Jaj Szilbee!
Pöttyös Ő is? de attól még Levente hazamehet! akkor hiába volt távol tőletek?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Esélytelen, hogy reagáljak a korábbi dolgokra, bocsánat mindenkitől.

Szilbee, Te kérdezted, hogy fáj-e néha a varratom, úgymond ok nélkül. Igen, néha van olyan, mintha belenyilalna valami, olyan késszúrás féle. Főleg nagy időváltozáskor, de ha megerőltetem vagy Jázmint többet emelgetem, akkor is nagyon tud fájni. Olyankor mindig eszembe jutnak azok a kedves megszólítások, hogy milyen jó is nekem, mert nem kellett szenvednem, hiszen császárosak a gyerekek. :oops:

Vannak pöttyei Dávidnak? :shock: Szegényke :(

Lányok, vannak új gyerekzenék a másik fórumon (Eszményi Viktória, Kolompos, Kéri Kitty), akit érdekel!

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Igen, Levente hazajöhet attól még.

Szami! Akkor nem rohanok az orvoshoz, ha ez másnál is így van.
szilbee
 
 


El vok kettyenve... majd jövök ha már összekapartam magam...

Jó hétvégét Mindenkinek!
szilbee
 
 


Ahoj :)

Rékának Boldog Második Hófordulót! :D

Szilbee :shock: :cry: Hát ez nagyon durva... Bennem fel sem sejlett, hogy ti is elkapjátok :shock: Még ha benne is volt pakliban... Dokinéni látta már Dávidot? Ilyen kicsikével mit lehet ilyenkor csinálni?

Márti, gratu a muffinokhoz :D A tükörhöz mán nem annyira :roll: Sebaj, viszonylag könnyen pótolható, soha nagyobb baj ne legyen veletek az autóval kapcsolatban :)

Kata, az emo egy stílusirányzat (bár a stílus szót erre használni?!...) Itt egy index-es cikk, ha érdekel, mi is ez :)

emo

A publikussághoz még annyit: Évi, nemtom, konkrétan milyen kellemetlenséged adódott, de ez egy nyitott fórum (a legtöbb az egyébként), bárki számára elérhető. Asszem mindenki úgy, és olyanokat ír itt, amit ennek figyelembevételével fel tud vállalni. Aki meg csak olvas, az legyenszíves ne fikázzon innen senkit a "valóvilágban". Lapítani mindig egyszerűbb. Egyébként én is több helyről hallottam már vissza, hogy olvasnak minket, de negatívumról nem volt szó :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szilbee: Nagyon sajnálom. Sok pöttye van? Tuti az?

Jaimee: Réka babának boldog hófordulót!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Judit: Írj, hogy mikor megyünk holnap? Ide vagy sms-t, please!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!
Szilbee! Jó hogy újra együtt a család, de azt álmomban sem gondoltam hogy Dávid is el kaphatja.Őt még védi az anyatej, hátha gyorsan átvonul rajta.
Hajvágás:Kristóf 1 éves volt amikor előszőr lett a haja vágva, sogornőm fodrász ezért úgy gondoltam hogy sokat látta Kristóf dolgozni és nem lesz gond, a fenét kb. 5-6 éves koráig végig ordított minden hajvágást, akár ollóval akár géppel történt.A sogornőm nem is az üzletében csinálta hanem nálunk hogy ne hallja senki az üvöltést.Levente nagyon ügyes fiú és jó lett a frizurája.
Bbj!batamarta@citromail.hu címre várom a recepteket. Te mikor adod fel a ruha rendelést, és úgy lehet-e hogy az én rendelésemet is Te adnád le a csajszinak?

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Szilbee!

Annyira sajnálom Dávidot! (És persze az egész családot!) :cry:

Judit és Niki! Holnapra jó vásárolgatást!

Juditom! Muffin receptet küldhetsz, bár nálunk van 3 nyerő: csokis-cseresznyés; répás, lekváros-kókuszos. Csak elfogyott már a kapszlim, aztán mindíg elfelejtek venni.

Mensi téma: nekem is le akar szakadni a derekam olyankor, de inkább előtte kezdődik 2-3 nappal. Meg ott lent :oops: is szokott fájni, olyan kellemetlen érzés. Akartam kérdezni dokit, mikor mentem rákszűrésre, csakhát szőke vagyok, elfelejtettem... :oops: Meg lehet hülyének is nézett volna! :lol:

Évi! Batátnődnél licitáltam egy pulcsira, és az enyém lett! (Balázskáé) :wink:
Most meg jó függő lettem! Észre se veszem, csak a freemailes visszaigazolásoknál, hogy mennyi mindenre licitáltam! Most 1 nap alatt 3 "új" pulcsija lett babónak! :lol:

Nem voltam ma suliban, lekéstem a vonatot! :lol: Végre mikor véletlenül járnak, egyszer még időben is indították!

Na üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?