Új privát üzeneted érkezett!

és jó volt az úszás, egyedül voltunk megint!
szilvamag
 
 


Nikcsi: én elhiszem, hogy jók, de egyrészt messze vagytok, és még nem tudok vezetni, másrészt Lizánál még ez a 3 óra is necces, nemhogy több, meg éjszaka....

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!
Liza (is) hamar megnő és akkor nagyon várunk! :wink: :)
szilvamag
 
 

 
 

Szilvi
Csak ennyi kép lett? :o Tiszta jellemző képek lettek – arckifejezésekben! :)
Anyós-após: :evil: :lol: :twisted: A fejem valószínűleg beütöttem, de nem ott, hanem valamikor jóval korábban, úgy születésem körül. Aztán pedig nem tudták a dolgokat helyrerázni! 8) Elkezeltek, valami örök életű izgő-mozgó gyerekké kezeltek... :twisted:
Hánykor voltatok úszni?

Cory
Így van, addigra már lehet, hogy megtanítanak vezetni is! Liza pedig kimenőt ad. :lol:
nikcsi
 
 


Ja Szilvi ez a topic ennyire nyilvános? Még mamák és papák is olvassák! :lol: (Ha a hátuk mögött állnak és ...)
nikcsi
 
 


Köszönjük a névnapi köszöntéseket!

Cas
Sebinek is nagyon boldog névnapot kívánunk!!

Látom nagyon jó volt a buli és a vége is :)

Nikcsi
Sára névnapozása nagyon jól sikerült, csak szegény anyósék nem tudták elvinni magukkal. Úgy volt, hogy ott lesz szombaton és vasárnap (mennek állatkertbe, sétálni, játszózni, stb.), de sajnos a gravitáció közbeszólt :(
hmmc
 
 


Hmmc
De még szerencse, hogy emberi sérülés nem történt! (Ha jól tudom!) :roll:

Ma du. mentünk sétálni, mert de. erre-arra voltunk (autóval), 1 körül értünk haza, megebédeltünk és Korit letettük aludni. Itthon a napközbeni alvás az a földön szivacson van. Ha nem nagyon fáradt, akkor játszani is szokott picit. Ma is volt játék 2 órán keresztül, majd aki jól végezte a dolgát kijött, hogy ennyit erről. :shock: Én még vasaltam, Laci főzött, amikor készen lettünk nekiindultunk a hegynek. Azt hiszem a fentiek is azt szeretnék, hogy nagyobbra nőjünk, mert csak akkor esik az eső, amikor mi kint vagyunk! :roll: 19 órakor raktuk le Korit aludni, úgy hogy ma egy szemernyit sem aludt, ráadásul hajnal 7-kor kelt (8 után szokott). :shock:
nikcsi
 
 


Nikcsi
Az volt a szerencse, hogy tényleg nem esett rá senkire és a forró pörkölt sem égetett meg senkit.
Az volt a dolog lényege, hogy felrobbant a kukta és a légnyomás felnyomta a szekrényt, ami szépen lefordult egy 180 fokos fordulattal. :(
Tönrement a tűzhely, a szagelszívó, a mikro kerete, az üveges szekrény, a felső díszléc és az összes pohár és tányér, ami a szekrényben volt. A szekrény kerete még nem tudom mennyire lesz hasznosítható, de majd a mesterek megmondják. Sőt! a szekrénnyel szemben van egy pult is, ami kb. 30 cm-re odébb ment és az összes üvegből lévő dolog abban is összetört. A pörkölt miatt, pedig az egész konyhát ki kell festeni, ami egybe van a nappalival és a tetőrre felvezető lépcsővel és ott az előszobával. Szerintem a szekrénnyel együtt biztos, hogy lesz a kár kb. félmilla.
hmmc
 
 


Csak gyorsan bejelentkezem. Lilla tegnap óta lázas, ami nála azzal jár, hogy nyűglődik és sír egész nap + nem alszik. Éjjel sem. :(

Boglárka,
Itt a közelünkben lehet kapni 2 üzletben is. Gergő szerint az egyikben olyan van mint az eredeti, a másikban ferde lamellás. Ha gondolod szívesen veszek nektek, csak azért biztos ami biztos mérd le nekem. :P
myra
 
 


Na már megint kifelejtettem:

Szilvi, Nikcsi
Megírnátok pontosan hol lehet a fáradt olajat leadni?
myra
 
 


Köszi a névnapi köszöntéseket mindenkinek! Tegnap anyuéktól kapott egy "házikót" (épp időben, mert eddig a nappaliban az asztal alatt "sátrazott"), be is költözött párnával-takaróval-játékokkal. :)
Ja, és ma voltunk megint a dokinéninél, meghallgatta, és már nyoma sincs a tüdőgyuszinak! :)

Hmmc
Sárának is boldog névnapot!
Na ezért utálom a kuktákat! Nekem nincs és nem is lesz, vhogy mindig idegenkedtem tőle, bármennyire is praktikus.
És tényleg óriási szerencse, hogy nem állt senki mellette, és nem történt bajotok!
Javítási költségek: nektek is pont ez hiányzott... :(

Cory
Kell hozzá Explorer és Flash player. Ha úgy látod, hogy nem látod :), akkor püföld a frissítés-gombot, és várj türelemmel.
Ha így se jön be semmi akkor nemtom. :(
Hogy tűrte Liza az egymás utáni óráidat? És hogy döntöttél, be kell járnod?

Szilvi
Háááát... ilyenkor mindig szembesülök, hogy nem vagyok egy bombázó... :lol: Azért jók a képek!!!! :)

Myra
Kellett nekem!!! Zsom írja nekünk a fórumot ezerrel, nagyon lelkes, viszont alig látom. :) VIszont klassz lesz, ha kész lesz!
Lillának gyors gyógyulást! Sebit is féltem, mert gyanúsan elaludt a babakocsiban ma ebéd előtt, de remélem csak a mai nyomi idő és a hétvégi túl kevés alvás az oka, nem vmi nyavalya megint! :(
cas
 
 


Cas
Nem nálunk történt, hanem anyóséknál Agárdon. Ment volna hozzájuk Sára hétvégézni és előre el akarta készíteni a kaját, hogy ne akkor kelljen vele foglalkozni, mikor unokázhatna.
hmmc
 
 


[quote="myra"]N írta:myraa már megint kifelejtettem:

Szilvi, Nikcsi
Megírnátok pontosan hol lehet a fáradt olajat leadni?

nem tudom, ahova éna szemetet viszem ott szerintem nem lehet
szilvamag
 
 


Lillának jobbulást!!

Casi: az eltávot még csak-csak bírta, de utána levakarhatatlan volt. De már csak 2 alkalom a kresz :) most épp tanulok ezerrel.
Képekkel akkor még próbálkozom. Úgy néz ki, egyelőre egyszerűbb, ha bejárok.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Vilmosnak torokgyuszija van. Nem vírusos, vagyis nem fertőző, de kezelni kell, ezért nem megy oviba.
Tehát holnap 2 gyerekkel megyek Tücsökzenére.
laga
 
 


Laga!
nincs kedved velünk jönni a korábbira?
szilvamag
 
 


De van. És végül lehet, hogy bele is fér az időbe, mert megspórolom a két-gyerekkel-megyek-az-oviba műsorszámot. Mit csináltok utána?
laga
 
 


Hmmc
Tényleg szerencse, hogy nem volt senki épp akkor ott! Megnéztétek a netcímet? Jók az árak?

Myra és Szilvi
Itt a Testvérhegyi úti szemétgyűjtőnél le lehet adni a fáradt olajat, én már vittem!

Jobbulást a betegeskedőknek! Kori is kicsit furcsa, ja és mint megtudtam a bölcsibe minden gyerek fosik :?: :shock:
nikcsi
 
 


Laga!
jó időben játszóterezünk, de holnap . . . :(
szilvamag
 
 


sziasztok

ezer éve nem jártam erre :oops:
Néha, ha van egy kis időm bele olvasgatok, hogy kivel mi van, de legtöbbször elvesztem a fonalat:-)
A képeket szoktam nézni, nagyon nőnek ezek a kis "gombák".
Látom ezt az én gyerkőceimen is, Zsomi is már fél éves :wink:

Van egy probléma amiben szeretnék tanácsot ill. segítséget kérni. Talán Saci tudsz nekem ötelet adni tejallergiával kapcsolatban. Bár nektek tudom, hogy ennél több minden van. Nincs véletlenül valami lista, vagy valami receptes könyv, hogy milyen ételeket lehet főzni, ill. hogy mit mivel lehet helyettesíteni?
Az unokahugim tejallergiás:-(

Laga
Te pedig nagy homeo guru vagy:-)
A Stodal nevű szirupot szted lehet már adni 6 hónaposnak is? Mert a tájékoztatóban nincs semmi ilyesmi, csak hogy kisgyerekeknek mennyi az adagja..
Mióta ovis a fiam, elég gyakran köhög hurutosan, és természetesen ezt adja tovább a picinek is:(
mucus
Tm
 
 


Sziasztok!

Fanni már több mint 12 órája kihány mindent és hasmenése is van.
Ha délig nem javul, akkor a Szent László Kórházba kell mennünk.
boglarka
 
 


Balu skarlátos. Én meg kiszaladok a világból.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Saci,
Biztos nagyon szupi lesz az új fórumunk. Már alig várom!!! :P Gondolom Te is, így visszakapod Zsombort! :wink: :oops:

Cory,
Jobbulást Balunak!! Mivel a jár a skarlát? Én még nem láttam olyat. :oops:

Boglárka,
Jobbulást Fanninak is!! Mi most jöttünk meg a László kórházból.

Két napja mi is az orvosokat járjuk. Tegnap megvolt a laktóz teszt, meg a vérvétel, ma pedig a fül-orr-gégészet.
Hihetetlen de Lilla minden vizsgálatot egy hang nélkül tűrt. Pedig tegnap a vért a kézfejéből kellett venni, mert még ott is alig volt vénája, + a laktóz teszt miatt nem ihatott, így azt a sok vért 5-10 perc alatt tudták csak kimasszírozni a kezéből... De ő végig csicseregte nekik az egészet. :shock:
A laktóz teszt (meg kellett innia egy cukros lötyit, majd fél óránként egy maszkba fújnia) negatív lett, viszont alighogy hazaértünk nyakig összefosta magát. Szóval mégiscsak érzékeny. Majd ha meglesznek a véreredmények konzultálok a dokibácsinkkal, hogy akkor most mi is van? Az Óbudai gyerekkórházban már több osztályon voltunk, de eddig mindenhol hihetetlenül kedvesek voltak. Fantasztikusan bánnak a kicsikkel. Jó, hogy ilyen is van. :P
A mai nap eredménye: Lillának óriásiak az orrmandulái, és attól beteg 3 hónapja. A melléküregek folyamatos gyulladásba vannak. Valamikor majd ki kéne venni szegénykémnek. Ha ez örökölhető akkor én vagyok a bűnös. Az egész életem télen a légúti betegségekről szól. A manduláimat is már kétszer vették ki, és gyerekkoromban is havonta volt tüszős mandula és fülgyulladásom. :(

Én is hulla vagyok. Mindig ahogy jön a hideg úgy rosszabbodik a torkon és az arcom. Lilla pedig a betegség mellé fogzik is. Még 4 rágó foga hiányzik, de egyenlőre nem látszik melyik és mikor akar kijönni. Hetek óta dől a nyála (óránként cserélek rajta bodyt), és mindkét keze a szájában + oltári!!! nyűgi. Nem is emlékszem, hogy hiszti kisasszony volt-e bármikor is ennyire nyűgős. Tényleg végigordítja a napot, és egyáltalán nem alszik!! Sem nappal, sem éjszaka. Így én is virrasztok vele. :( :cry: :( :cry:
myra
 
 


Rendesen visszaolvastam így ami kimaradt:

Hmmc,
Először én is azt hittem, hogy nálatok történt a baleset, de írtad, hogy "lépcsőfeljáró az emeletre" és így rájöttem, hogy máshol volt. :lol: Hihetetlen már Flóra is mekkora!! :P

Nikcsi,
Köszi a címet!! Csak arra emlékeztem, hogy Te vagy a Szilvi mondtátok, de arra már nem merre is van. :oops:

Boglárka,
Köszi a papucs elérhetőséget!! :P Én eddig még nem találkoztam ilyennel a DM-ben, de majd rákérdezek.

Mucus,
De rég nem hallottunk rólatok!! Lehet valahol képeket látni a gyerekekről? :P
myra
 
 


Mucus
A tejallergián belül mi? Én tejcukor, vagyis laktóz érzékeny vagyok. Itt egyszerű a helyzet: van laktózmentes tej, tejföl, stb. (ezek amiket soroltam még az átlag hiperekbe is meg lehet venni!).

Boglárka
Atya isten! Mit nyalt be Fanni? :shock: Lászlóba? Annál rosszabb emlékem nincs is gyerekkoromból! (Sajnos elég sokszor voltam ott.) :cry:

Cory
Azt hittem Fanni betegsége elég sokkoló, de a Balu skarlátja? :o Ehhez már szólni se tudok!

Myra
Nagyon hősiesen viselte akkor Lilla! Mikor akarnák kivenni az orrmanduláját?
Gyerekeknél ennyire más a laktóz teszt, vagy én voltam a régmúltba ilyenen, ennyire fejlődünk?! Nekem 2 vagy 3 órás volt a tesztelés, elsőre vérvétel, lötyi ivás, vérvétel, lötyi ivás, vérvétel. És olyan vizes liszt ízű volt a lötyi! :cry:


[quote="myra"] írta:myraAz Óbudai gyerekkórházban már több osztályon voltunk, de eddig mindenhol hihetetlenül kedvesek voltak. Fantasztikusan bánnak a kicsikkel. Jó, hogy ilyen is van. :P

Milyen Óbudai gyerekkórház? Valamiről nem tudok, vagy ez a Budai lesz?
nikcsi
 
 


Myra
Fáradt olaj (papír, üveg, müa., stb. lerakóhely): nem tudom a pontos címet, mert itt megyek el mellette, de mindjárt megnézem az Óbuda újságba! Jó kis feladat volt ezt kiderítenem! Újságot nem találtam, kisokosba nem találtam, aztán egy régi lomtalanítóst megtaláltam! :lol: Testvérhegyi út 10/A H-P 10-18, Szo 8-14-ig 06-80/204-386

Papucs: milyen papucsról beszéltek, Kori is kapott anno dm-es pakott, amiben van köntös, mosdómicsoda és papucs. Nem minden dm-be lehet sajnos kapni, inkább a nagyobbakba. Nekünk ilyen tehenes van (papucsra én varrtam fekete gumit, mert hosszába még nagy rá): Kép

Szilvi
Nagyon szépen köszönöm az invitálást, a fuvart és hogy a holladékainkat is elvitted! Nem tudod milyen címre vitted? :lol:
nikcsi
 
 


Nikcsi,
Köszi! :P
Budait akartam írni, csak már nem vagyok beszámítható (fáradtság). :roll:
Igen ilyen szettről beszéltünk, csak a kacsásról. Igazából elég lenne a papucs (Lilla abba van belezúgva), mert köntösünk kettő is van, de hát ha egybe van akkor egybe van. :roll: Ti melyikbe vettétek? Mennyi volt?
Laktóz teszt: igen "lisztes" lötyi egy kis citrommal, hogy ihatóbb legyen, majd 3 órán át fél óránként belefújni egy maszkba. (A fruktóz teszt is ugyanez.)
myra
 
 


Cory
Gyógyulást Balunak! Nálunk az öcsémnek volt skárlátja, de ő minden betegséget elkapott gyerekkorunkban.
Azt hiszem - de ez nem biztos -, hogy ebben az új oltóanyagban, amit most adnak kötelezőként benne van a skárlát elleni szérum is.

Myra
Se munka, se bölcsi :( és ráadásul még ennyi orvoslátogatás.

Boglárka
Most van valami fosós-hányós vírus. Én éppen abban reménykedem, hogy Dorina nem fogja haza hozni a suliból.

Nagy újság van nálunk! Jajó hasra tud fordulni!!! :) Csak még visszafelé nem mindig sikerül a dolog, úgyhogy azt csinálom, mint Sárával. 5 percenként menni kell hozzá, mert üvölt, hogy nem tud visszafordulni. Olyan vörös a feje, mint a ráknak :) Kicsit fárasztó már, de remélem hamar rájön, hogy merre van a visszaút.
Sára pedig szedi össze a hülyeséget a nővérétől. Tegnap tesi óra volt nálunk :)
Kép
Kép
Kép
Még jó, hogy nem lakik alattunk senki és nincsenek falszomszédaink :)
hmmc
 
 


Jajó sem maradhat le :)
Kép
hmmc
 
 


Cory,
Vilmos is volt skarlátos. Nálunk brutál lázzal járt. :( Ha jól emlékszem, akkor ez az a betegség, amikor a málnanyelve van, ugye?

Nikcsi,
bocs, rosszul emlékeztem az időpontra. Helyesen: február 1.

Myra,
Lilla egy hős. Csajból van. Vilmos már attól kiborul, hogy ha egy rosszízű gyógyszert kell bevennie.

Boglárka,
hányós-fosós vírus van. Nekem ilyenkor az jött be, hogy langyos kamillateát adtam kiskanállal, nagyon lassan. Mert hogy folyadékot kell pótolni, a kaja nem számít. Lázas is Fanni?

Mucus,
homeós szert 10 napos kortól lehet adni (illetve előtte is, de azt most nem írom le részletesen). Lécci írd meg a tapasztalataidat majd erről a Stodalról, mert nekünk nagyon gyengének bizonyult. Azóta meg nem próbálkoztam vele. Ettől még persze lehet jó!

Pont azon gondolkodtam, hogy kéne már egy tali nálunk. De most nemtom mi legyen. Javaslatok?
laga
 
 


laga
 
 


Laga
Ez a hírzárlat nekem is hmmmm . . .
hmmc
 
 


Azért ez a skarlát messze nincs olyan vészes, mint a hányós borzadály. Az elsőnél 1 nap láz volt (38,5 volt a teteje), és utána jöttek a pöttyök, amik nem viszkettek), a másodiknál 1,5 nap láz és egy hányás, majd a pöttyök, most 37,4 este, és reggelre pöttyök. Az a szar, hoyg 7 nap antibio, amit tablettában adnak, és küzdünk a bevétellel, meg hogy 7 nap bezártság, nekem meg kreszt kéne tanulnom, de ez 3 itthonlévő gyerekkel nem egyszerű.

Hmmmc: úgy tudom, ezellen nem tudnak oltani :(

Fanninak jobbulást!!!!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Csatlakozom a hümmögőkhöz... :P
Na azért majd megkérdezem, hogy is volt ez valójában? :wink:
myra
 
 


Laga
A Stodalt én sem találom túl erősnek, legalább is a nagyobbik fiamnál nem használt semmit. Azért gondoltam, ha nem túl erős, akkor kipróbálom Zs.-nál is.
Van esetleg valami köhögés elleni szer ami bevállt nálatok?
Nálunk a "szokásos" köptetők sem használnak:(

Nikcsi
sajnos tejfehérje:(
Ahogy olvasgattam, ez nehezebben "kezelhető" mint a tejcukor allergia.

Móni
milyen nagy már F.!
Azoka hatalmas barna szemek!! :D

myra
az iwiwn megtudod nézni őket, bejelöltelek :wink:

a hümmögös témához..
ha jók az információim, akkor tudom ki volt a dokija.
De ha megtudsz valami infót myra, akkor ne hagyj ki belőle :wink:
mucus
Tm
 
 


Mucus
Csak a tejet nem bírja, vagy a tejtermékeket sem? Mennyi idős? Hogy derült ki?
Sajna én nem nagyon találtam ilyen speckó receptes könyvet, mondjuk nálunk annyi minden más is van, hogy nem is nagyon kerestem, úgyis kísérleteznem kell.
Azért ha gondolod, add meg neki a mailcímem, szívesen válaszolok, talán tudok 1-2 praktikus tippet adni nekik.

Boglárka
Szegény Fanni, gyors gyógyulást neki!!!!
Remélem nem kerültetek kórházba!

Cory
A bezártság őrjítő. 3 gyerekkel pláne az lehet! :(
Sikerült vhogy összetörni a gyógyszert?

Myra
Hű, mostmár képfeltöltés is van, meg emotikonok, meg szövegformázás, és a profilunkat is tudjuk szerkeszteni. Szóval csini lesz, ha egyszer elkészül!
Ez a taknyos-nyavalygás strapás lehet nektek! :( Sebi is megint köhögni kezdett... :(
És mikor akarják Lillát operálni? Altatják? Mennyi ideig kell bent lennie? Bent maradhatsz vele?

Hmmc
Flóra nagyon ügyi! Drukkolok, hogy mihamarabb menjen visszafelé is a dolog! :) És milyen nagylányos arcocskája van már a fotón!
A "nagyok" meg nagyon komolyak, ahogy tornáznak! Mit is csinál Dorina? RSGzik?

Görögzita
Hát, nem csodálom, hogy ki akarja zárni a nagyközönséget! Én is ki akarnám! Különben olvastam 1-2 beszélgetést vele, meg a múltkor a tévében is volt vele egy riport már nagy pocakkal, és meglepően normális csaj.
cas
 
 


Mucus,
hmmm-téma: csak nem a mi dokink?
Köptető: én a Fluimucilt szeretem, mert annak nem jár le a felbontás utáni szavatossága 1 hónappal. Tudod, az olyan, hogy kis tasakok vannak és feloldod őket egy kis vízben. Pont annyit amennyit kell. És fini narancsos íze van. De Teus a Rhinatiolt szereti...
Ha meg 10 nap alatt nem javul a dolog, akkor a két szer szedhető egymás után, mert nem azonos a hatóanyag.

Cory,
van homeós szer skarlátra. Apis és Belladonna. :wink:
laga
 
 


Mucus
Tejfehérje: szívás. :( Akkor lesz miről beszélgetnünk.

Szilvi
Köszönjük szépen mégegyszer Zsizsit (merthogy nálunk is ez lett a nevem bár Sebi néha inkább Zizinek mondja :)). Azóta jön velünk mindehová, amíg ő motorozott, Zsizsit tolnom kellett a kocsiban. :lol: Vele fekszik - vele kel. Persze nem volna ekkora sikeres, ha nem lenne olyan szuper masni a nyakában! :lol:
cas
 
 


Bocs az elütésekért, egész nap számokkal dolgoztam, nem vagyok már beszámítható...
cas
 
 


Saci!
örülök, hogy sikere van
a legközelebbi bulin már egész zsiráfcsorda lesz ;)

hmmm .... hmmm
bár én sem örülnék, ha mindenki a nyakamos lógna ezekben a napokban

Laga!
buli? mikor? :)

kéne szervezni a mamabulit is, mert mindjárt 2 szombat lesz! ;)
Nikcsi!
úgy emlékszem, Te vállaltad. És jön a hideg!!
szilvamag
 
 


szilvamag
 
 


Szilvi
Majd telepítek 1-2 majomkenyérfát, hogy ne haljanak éhen... :)
Szójás cikk: vmiért nem vagyok meglepve... :( Ha már itt tartunk, érdemes elolvasni, hogy egy HA-s tápi mi mindenből van... brrrrrrrrr...

Laga
Bababuli most péntek? :)

Mamabuli
Akkor megyünk a jégre? Szóljatok időben, mert korit kell szereznem!

Myra
A készülő fórumunk munkaneve: SebiHárem... :)
cas
 
 


Saci,
:P :P :P 8)
Hát igen, van benne valami! :wink:
myra
 
 


Jó reggelt!

Laga: igazából nem látom értelmét most küzdeni ezzel, mert hogy tünete már nem nagyon van (csak a teste piros, de nem viszket). Gyógyszert szed, 1 hét szobafogság tuti, úgyhogy ez van.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szakmai segítséget szeretnék kérni!!
Melyik az a pelenka, amilyek nem csúszik le Jajó fenekéről???
Melyiknek jó a hátsó gumirozása. Eddig jó volt a Libero, de Jajóci addig tekergőzik, amig kilátszik a feneke a pelusból és kifolyik a pisi.
S.O.S!!!!!!!
Tegnap négyszer, ma eddig már kétszer kellett átöltöztetni.
hmmc
 
 


Móni!
bár nincs hátsó gumírozása, de az Alana (DM ökopelus) és a Babaylove nekem bejött, igaz ilyen mutatvány nem volt nálunk
a bodyból így kitornázza a pelust????
szilvamag
 
 


Móni
A Huggis-nak van hátsó gumírozása!
De két féléjük van, az olcsóbbik asszem a Classic (kék zacsis) nevű, az nem gumírozott, csak a drágább..(asszem az zöld színű)
De nézd meg azért, a csomagolásán rajta van, nehogy össze keverjem.
mucus
Tm
 
 


Köszönöm a pelus tanácsokat! :)
A Libero-nak is van hátsó gumirozása, és body is van a gyereken.
Fogalmam sincs, hogy tud ennyit tekeregni csípőből, nagyon jól csinálja :)

Mucus
Köszi, majd megnézem a csomagoláson.
hmmc
 
 


Myra és Aranyhold
Írtam nektem e-mailt! Nem kapok választ? Küldök PÜ-t is!

Myra
Nem tudom mennyi volt a papucs-köntös, mert ajándékba kaptuk! (Kb. 2ezer)

Laga
És akkor mindegy, hogy este vagy reggel? (Febr. 1)
Buli: csak ne most pénteken, amúgy ránk számíthatsz!

HMMMM annyira hírzárlat van, hogy még a fókusba is bemondták a dolgot és hogy hírzárlat van, de itt és itt van GZ. Szülés után én is utáltam a családi jövés-menést, nem még idegeneknek interjúzni, jópofizni!!! :evil:

Szilvi
Köv. mamabulit én vállaltam, de hol van még a második péntek? :(

Cas
SebiHárem: :lol: De nem is csak háremről van szó! :P

Hmmc
Korinak használok Liberot és Babylove-ot is, egyikkel sincs gond, akkor volt, amikor az egyik méret már kicsi, a másik még nagy egy picit. :?
nikcsi
 
 


Nikcsi,
febr. 1 reggel 6.15 után éjfélig. :)
És ha tudtam volna, hogy jössz Tücsökzenére, akkor elvittem volna a granulátum teát! Itt őrizgetem neked már egy ideje.

Szilvamag,
egészségtelen és még az íze is szörnyű...

Bababuli: akkor köv hét péntek? Asszem az febr 2. Kinek jó?
laga
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?