Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szilpa!

Gratula!


Jah! Lánykámról képek itt: www.eneh.gportal.hu

-cs-

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Szia Barby!

Köszi az infót!Eddig én is meg vagyok elégedve Dr.Mustafával.Te a magánrendelésére jársz?Akkor most a 20.hétben vagy?Itt laksz obudán?

Eszti
eszti29
 
 


Végre, látom a topikotKépKépKép

Otyka,
Voltál ma?? Mi volt? Sokat kellett várni? Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem bírom ki jövő hétfőigKépKépKép Ma már görnyedős fájásaim voltak (vannak).

Ma még takarítok, holnap egész nap doki... Jó leszKépKép De azért megkérdezem Szilpát bent van-e még.

Sancsi,
Enéh egyszerűen gyönyörű... Látom Apa is büszke rendesenKépKépKép Egyszerűen imádom, ahogy tudnak aludni, nyafogni, grimaszolni... Most irigykedem rendesen, nekem még egy hét, hogy láthassam.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 

 
 

Szilpa!

Még csak a nőgyógyászaton voltam ultrahangon és ott kaptam a képeket, a Margit kórházba csak később fogok menni.

Egyáltalán nem baj ha csak este fogsz írni!
Előre is köszi!
Gabi
gabriella23
 
 


Bocsi!!!
Nem Szilpának, hanem Casnak szántam!
gabriella23
 
 


Gabi
Ööööö, ezt nem nekem akartad írni? Kép
Tök jó, hogy már ilyen hamar kaptál képet is! A büszke apuka mit szólt? (Nálunk a páromban akkor tudatosult, hogy tényleg lakik vki odabent... Kép)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas

Igen, neked akartam írni! Kép

Az apukának igencsak megnyúlt az arca amikor meglátta.
Egy fehér vagy fekete pontnak képzelte el, és nem gondolta volna, hogy ennyire jól látszik.
Azóta is minden nap legalább fél órát nézegeti.Kép
gabriella23
 
 


Gabi
Mail ment, jó hosszú lett, lesz mit olvasgatnod! Kép
Az tök jó, ha ennyire örül a párod is neki! Furi mostmár visszagondolni, hogy vmikor Sebi is csak egy ilyen ficánkoló "alien" volt Kép, most meg itt viháncol az ölemben és incselkedik közben az apjával. Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok

Beszélt valaki Szilpával?

Zseppy, meggyógyultál már teljesen? Hogy viselkedik babókád?

Odex, a hét végén megcsináltam a sütit és volt nagy sikere, gyorsan elfogyott. Mégegyszer köszönet érte. Most éjjel végre egyszer evett csak a Viki. Még nem merem elhinni, hogy vége az éjszakai non-stop evésnek, de jó lenne :o) Elértük a 6kg-ot :o) Nem tudod, hogy mikorra kell megduplázniuk a születési súlyukat? Pénteken megtalálta a kiscsaj a hangját. Azóta fenhangon gurgulázik, nagyon tetszik a saját hangja neki. Mi csak kiscicának hívjuk, mert sokszor olyan hangokat ad, mintha nyávogna Kép

Rettenetes ez a hideg. Tisztára zizike vagyok a bezártságtól. Amióta megszületett, ma nem mentünk ki először.

Otyka, kitartás, utána még táskásabb lesz a szemed :o)

Orsi, holnap gondolok majd rád!

Gabi, nem semmi, hogy mennyire jó az uh. Gratula a babókához.

Enéhre még Viki is mosolygott ezerrel a képernyőn keresztül! Tetszik nekünk nagyon Kép

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Zseppy
Voltunk ma, de sajna nem egy napon fogunk szűlni, mert 31-én reggel 7-re kell mennem. Kép remélem legalább egy szobába kerülünk.
Egyébként minden okés, olyan fájásokat produkáltam a ctg, h csak na Kép
Viszont tegnap délután óta nekem is vannak komoly keményedéseim. Éjjel többször is felébredtem Kép

De nagyon harcol a kiscsaj. Kép Sajnos nem tud rendesen befordulni, de azért próbálkozik Kép

puszilom Szilpát, ha találkoznál vele Kép Fényképezd le őket, ha tudodKép

37+6

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok Lányok!

Szurkoljatok holnap, de főleg szerdán, amikor is végre megpillanthatom kicsi fiamat, Mátét!
Majd igyekszem a híreket eljuttatni Hozzátok!

Addig is vigyázzatok Magatokra és a babákra!

Orsi
39+2
oladanyi
 
 


Otyka,
Tudod mit, nem is baj. Így legalább Te ápolgatsz engem kedden én meg Téged szerdán. És tartjuk egymásban úgy is a lelket. Képzeld nekem meg ma már olyan is volt megint, mintha kést forgatnának a hasamban teljesen lent.

Orsi,
Szorítunk, és ne izgulj... Tényleg már csak 2 nap NekedKépKépKép

Képzeljétek, most mesélte Gazember milyen jó játékot játszanak az oviban. Kint az udvaron a nagyok "terrorizálják" a kisebbeket. Ez abból áll, hogy le kell ülniük a padra a kisebbeknek, a nagyok meg számolnak és ha feláll valamelyik pici azt pofon vágják. Jó játék mi? Ja, az én fiam is a kicsik közé tartozik. És büszkén mesélte. Na, holnap szólok az óvónéniknek, hogy figyeljenek oda... És állítólag ez egy jó óvoda!!!

Zseppy (38)

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Hú, micsoda "babazápor" lesz itt mindjárt! Kép Könnyű szülést mindenkinek!!! Kép

Zseppy
Ez tényleg jó játék. Kép

Katica
Általában azt mondják, 1/2 éves korukra megduplázzák, 1 éves korukra megtriplázzák a születési súlyukat.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Orsi, gondolunk rád, és várunk mielőbb vissza képekkel... Kép
Kati, örülök hogy ízlett a süti mindenkinek. Kép És hogy végre nem savanyú túrót kaptál a boltban... Kép
Én is úgy tudom, hogy kb. fél éves korukra kell megduplázni a súlyukat a gyerkőcöknek.. De szerintem te is és mi is (meg a nagy átlag) hamarabb túl van ezen.. Kb. két hét és mi is elérjük már... Kép
Milyen volt az éjszaka, Viki hányszor kajált?? Aisa most ilyen szempontból tök rendszertelenül eszik, nincs rutin még... Kép
Zseppy, te mikor vonulsz be a kórházba, ha nem történik semmi??? (biztos írtad vhol, de valahogy elfelejtettem Kép)
Már nagyon kíváncsi vagyok Szilpára és a babára...
Talán holnap már otthon lesznek...
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok lányok.

De jó, mindjárt tele leszünk babákkal. Mindenki vigyázzon magára, főleg a babykre!
Szilpa!
Gratulálok. Remélem könnyen ment, de mostmár tényleg kíváncsi vagyok... Mesélj majd ha lesz egy kis időd, na meg persze erőd.
Eszti,
Én elméletileg Békási vagyok, de mostmár sajnos Erzsébeten lakunk. Utálom!!! Viszont anyuék maradtak Békáson, ugyhogy sűrün vagyünk kint. Te merre laksz? Igen, én a magánrendelőjébe járok. Te, nem? Ti hányadik hétben vagytok?
Zseppy,
Ne is mondd, nálunk nincs olyan nap, hogy valamivel ne idesítenének fel az oviba. A fiam elvileg nagycsoportos, de nem biztos, hogy megy suliba. Viszont megmondtam a vezetőnőnek, hogy vagy az óvonő megy vagy mi. Tudnék mesélni... Van amikor nekünk szülőknek van sírógörcsünk az ovitól... És ez is jó ovi, állítólag.
Puszi mindenkinek.
Barby
(20!!!)
Kép
Kép

KépKép Kép
barby81
 
 


Szia Barby!

Szerintem egy időben vagyunk,én 20-dik hétbe lépek pénteken!De még nem érzem a mozgásokat.Néha van vmi ,de nem tudom ,hogy az-e!Te érzed már?
Milyen gyakran jársz a Mustafához?Ezekszerint ilyen régota van a Margitban?Én is a magánra járok ,igaz eddig 1-szer voltam nála.Számát is megadta,szerinted bármikor lehet őt hívni?
Én a Korháztól 1 megállónyira lakom ,igy elég kényelmes.
Nagyon helyes a kisfiad ,nem is olyan kicsi már!Tudod már a második baba nemét?

Eszti
eszti29
 
 


Szia Eszti.
Igen, én érzem már, sőt... de ne aggódj, az elsőt később érzed meg, bár biztos Õt érzed. Mustafához kb. havonta egyszer megyek.Bármikor lehet hívni, szegényt valamelyik szombat este hívtam, mert eléggé görcsöltem. De ezzel sem volt semmi baja, igaz, hogy mondta, hogy telefonon keresztül nem nagyon tud mit csinálni velem, ezért menjek az ügyeleteshez. Mikor mész hozzá legközelebb? Én 8.-án 5-re. Hogy mi lesz nem tudjuk még, nem mutatta. Te dolgozol? Mondott neked valamit Mustafa a szülésről? Ha gondolod e-mailt is írhatsz. murarnebarby@freemail.hu

KépKép Kép
barby81
 
 


Halihó!

Orsi sógornője vagyok, remélem nem haragszik meg, hogy írok nektek. Szóval a legújabb fejlemény, hogy ma császározzák, mert már elkezdett nyílni a méhszáj. Nekem azt mondták, hogy dél körül lesz a műtét, drukkoljatok nekik!

Kóbor
kóbor
 
 


Szia Barby!


Irtam neked a freemail-re!Megkaptad??

Eszti
eszti29
 
 


Eszti!

Meg. Én is írtam.

Barby

KépKép Kép
barby81
 
 


Zseppy
Mi volt?

Orsi már biztos babázik Kép

38

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Otyka, Hajni
Én febr.2-án reggel megyek. Sajnos még ápolgatni sem foglak tudni...

Orsit, ha minden igaz 1-kor műtőtték. Remélem jól vannak.

Viszont ma tökéletes ctg-t produkáltunk. Végig mocorogta, így aztán megdícsértek rendesen...KépKépKépJa, és még a vérnyomásom is csak 100/60 volt.

Szilpával sajnos nem tudtam kommunikálni, mert rohannom kellett még a kardiológiára is. Csak annyi plusz van, hogy mindenképpen kell kapjak antibiotikumot. De ez legyen a legkevesebb.

Gyerkőc ügy az oviban pedig folytatódik. Szóval holnap beszélek az óvodavezetővel, mert állítólag ezekre a gyerekekre már több szülő is panaszkodott. Szóval, ha nem csinálnak valamit, akkor felvilágosítottak, hogy még fordulhatunk az önkormányzathoz és kötelesek kivizsgálni a dolgot és írásban válaszolni nekünk. Teljesen fent vagyok akadva. Ma reggel amikor mentünk be az én kis gazemberem végig a hátam mögéé bújt, és mondta amíg beszélek az óvónővel addig ott is marad.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Megint én. Vártam, hátha ír Orsi férje (nem akartam elvenni a jóhír hozásának örömétKép), de mivel még nem írt, remélem, nem bánják, ha leírom: Orsinak megszületett Máté nevű kisfia, ha jók az értesüléseim, 3kg és 47cm. Mindketten jól vannak. Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Orsi
Nagy-nagy gratula a pici fiadhoz!!! Kép

Brrrr... szegény mütyűrök, milyen rettentő hidegre érkeznek... Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Orsi!
Nagyon gratulálok a kisfiadhoz! Legyetek nagyon boldogok és egészségesek, neked meg legyen sok-sok tejcid!
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok

Először is nagy gratula Orsinak is! Hát tényleg emlékezetesen hideg napra született.

Köszi az infókat. Mi is rövidesen duplázzuk a súlyunkat. Bár nekem mindenki azt mondja, hogy Viki nagyobb a szokásosnál. Szerencsére a hossza is nagyobb, nem csak a súlya Kép

Sajna az éjszakai kaja dömping továbbra is folytatódik. Most éjjel 2,4,6-kor evett. Utána meg már nem akart visszaaludni. Nem mondom, hogy nem visel meg. Holnap megyek a védőnénihez, remélem fog tudni valami hasznos tanáccsal szolgálni.
Odex, nálunk is rendszertelen a kaja. Nappal még kibírja a 3 órákat, de többet nem. Ha pedig bealszik, akkor csúszik pár órával a kaja. Arra próbálok odafigyelni, hogy este mindig ugyanakkor fürdessünk, kb fél 10 körül. Utána kaja és alvás. Ennyit sikerült elérnünk.

Otyka, Zseppy, miért tolják ennyire a szülést? Mondott a doki ezügyben valamit?

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Orsinak ezer gratula.

Cas,
A dermesztő hideg előnye, hogy szinte alig van naponta gey-két szülés.

El is felejtettem. Andika tegnap olyan nagyon aranyos voltKépKépKép olyan jót beszélgettünk ctg közben.

Miért tolják? NEkem kb. 100 időpontom volt. A menzeszem alapján febr.1, amit áthúztak, mert az első uh alapján febr.11 lett, aztán ez is át lett írva febr.4-re és így tovább. Szóval még én sem nagyon tudtam kiigazodni! Aztán amikor kérdezte tegnap doki bácsi, hogy mi volt a febr.1 közölte, hogy akkor tényleg nem lehet ennél tovább húzni. Remélem addig kibírjuk egyben. Bár meglepődtem, mert a többszöri görnyedős fájások ellenére is teljesen zárt a méhszájam. A méhlepényem sincs elöregedve, a magzatvíz mennyisége is jó még. Gondolom nálam ezért lehet még húzni egy picit tovább. Párom már mondta, hogy Õ azért hétfőtől itthon lesz, mert nem mer egyedül hagyni. És mivel villamosvezető, ha dolgozik eléggé nehézkesen tudna rohanni.

Ja, képzeljétek, barátnőm is megszült hétfőn 16:20-kor. Hétfőn teljesen egyedül volt egész napközben a szülőszobán.KépKép

Éjszaka nem sokat aludtam. olyan fél egy volt mire elaludtam és már negyed hatkor fent voltam. Már az oldalt fekvés sem valami jóKépKép

Lányok,
Emlékeim szerint az éjszakai tejtermelés másmilyen, mint a nappali (mármint összetételében). Ha jól emlékszem, akkor vizesebb. Szóval lehet akkor nem laknak jólKépKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Kati, hát nem irigyellek a kétóránki éjszakai kelések miatt. Nekem néha egyszer is nehéz felkelni. Ma éjjel jó volt, mert este 9-kor evett utoljára a kisasszony, aztán fél 4-ig aludt. (én már kivételesen fél 3-tól ébren voltam, és nem tudtam visszaaludni, csak miután megkajált...) Aztán legközelebb fél 8-kor evett csak.. Kép Szóval nagyon jó kislányom van... Bár ennek is megvan a hátránya, mi nem hízunk olyan ütemben mint ti... Kép pedig Aisa elég picike ahhoz, hogy ráférjen a hízás... De múlt héten hoztuk a 20 dekát.. Kép

Mi tegnap kimerészkedtünk egy fél órára a hidegbe. Aisa jól bírta, én meg inkább szaladtam a babakocsival mint sétáltam.... Holnaptól meg havat mond... nem lesz ez így jó, ha nem tudunk kimenni..jöhetne már a tavasz.

Otyka mi van veled, jól vagy??
Zseppy, akkor még van egy heted...kitartás. Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Orsi!
Gratulálok Mátéhoz!! Nagyon aranyos picuri lehet. KépKép

Fúúúú mennyien finiseltek. KépKép

Zseppy,
Nálatok mennyi lesz a korkülönbség a két lurkó között? Nevetek már van?
myra
 
 


Sziasztok!
Híreket hozok Otykától:
tegnap rosszalkodtak a kutyái, ő rendet szeretett volna tenni közöttük, erre elesett szegény, és nem nagyon tudott utána mozogni rendesen. Bementek a kórházba, megvizsgálták, a babával szerencsére minden rendben van, de már benntartották, és pénteken fogják megcsászározni. Jól vannak amúgy, csak már most nehezen viseli a kórházi tartózkodást. Majd ír elvileg nekem pénteken ha túl lesz a császáron... Kép

Puszi mindenkinek:
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Myra,
a két gyerkőc között másfél hónap híján 5 év lesz pontosan. Van nevünk (Anikó Mirtill), de most megint bevetem magam, hogy vagy csak Mirtill legyen, vagy Enikő Mirtill. Én nem szeretném, ha az én nevemet kapnáKépKép Bár valaki mondta legyen Anikó Enikő vagy Enikő Anikó. De ez nekem már erős lenne...

Hajni,
Na ez aztán jóKépKép Gondolom, hogy nehezen viseli. Így viszont esélyünk sincs Otykával, hogy összefussunk a kórházban. Remélem azért nem esett nagyot! Egyébként én is ezt mondtam a Páromnak, hogy az előtte lévő napot nehéz elviselni, mert csak agyal az ember lánya a dolgokon. Szóval legyenek velem egész nap.

Gyerkőc tegnap az oviban összefutott az egyik csoport társával. Illetve a Bazsi futott neki véletlenül és olyan szerencsétlenül esett Gazemberem, hogy neki esett a pad szélének Szegény úgy néz ki, mint egy törött orrú boxoló. És még ma is fájdogál neki. Szóval mi odamegyünk dokihozKépKép Most kért csibe husit rizzsel (rizses hús). Kényeztetem szegénykémet. Mostanában a kistesón kívül is annyi megpróbáltatáson megy keresztülKépKépKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Én is gratulálok minden most született babáhozKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Zseppy
Az Anikó Enikő (v. fordítva) tényleg súlyos kicsit! Kép
Az Enikő-Mirtill jobban hangzik, mint az Anikó-Mirtill szerintem, talán mert mindkettő magas hangrendű, jobban cseng. Kép (Na milyen érv?! KépKépKép)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Zseppy,
Az Anikó Enikő tényleg sok együtt, de az Enikő Mirtill nagyon jól összecseng. KépKép Mi sem akartuk, hogy a mi nevünket kapja. Kép
myra
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Hát ma végre hazajöttünk!!!!!!

Sajna most nincs időm írni, de gyorsan bejelentkeztem.
Kicsi bébim már éhes.
Bár hangja az soha sincs!!! Nagyon nyugis.
Csak cuppog.

Majd jövök, és mesélek.

Mindenkinek nagyon köszönöm a gratulációkat.
Pityeregtem, amikor olvastam Kép
A hormonok....

Kép

Puszi

Szilpa
és Kende (4 nap Kép )</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa!
Üdv itthon!!!
Pihenj sokat, aztán apránként mesélj!
És KÉPET!!! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Helló Szilpa!!!

Jaj de jó Neked! Már kezedben tarthatodKépKépKép

Kende,
vigyázz Anyára és legyél olyan jó kisfiúKépKépKépKép

Lányok,
Azt hiszem kezdem megnyerni a név csatát. Viszont most keltem és már olyan a lábfejem, hogy szorítja a papucs.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!
Szilpa örülök, hogy visszatértetek közénk! Kép KépÍrj majd, nagyon kíváncsi vagyok! Van tejcid rendesen???

Zseppy, neked is már csak néhány nap és megláthatod Enikőt/Anikót/Mirtillt! KépKép

Kati, mondott valami okosat a védőnő???

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok

Most jövök a védőnénitől és túl vagyunk az első baba-masszázs tanfolyamon is.

A kajálásra annyit mondott, hogy ha bírom még várjunk egy hetet az oltás utánig, utána majd meglátjuk. A többi kismama viszont szintén azt mondta, hogy ők is átestek ezen a kajálunk ezerrel szakaszon. Mindenkinél úgy a 3-4 hónap között jött ez az időszak. Volt egy kisfiú, akinél 3 hétig tartott, aztán hirtelen átaludta az éjszakát. Remélem nálunk is elkövetkezik ez a pillanat. Most éjjel is evvett 2,5 óránként a lelkem Kép

A masszázst is nagyon jól tűrte, ma csak a lábacskáit simogattuk. Annyira élvezte, hogy utána evett egy nagyot és hazafelé elaludt. Most is alszik a bébihordóban. Állítólag a masszírtól jobban fog majd alukálni, ha az összes fogást megtanuljuk és minden nap alkalmazzuk. Remélem így lesz.

Otykával beszélt valaki? Holnap lesz a nagy napKép

Szilpa, örülök, hogy hazaértetek. Én is nagyon kivi vagyok mindenre. Vigyázz magatokra, és puszi a fiacskád kobakjára Kép

Zseppy polcold fel a lábad és pihenj sokat. Más már nem nagyon segít. Nekem is az Enikő-Mirtill párosítás tetszik a legjobban. Hajrá, te vagy az erősebb a névválasztásban :o)

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Sziasztok Lányok,

Csak gyorsan. Beszéltem a kórházzal, megyünk be. Remélem még azért én fogok jelentkezni, bár eléggé lecsszett a szülésznő, hogy mire várok...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppy
Sok sikert!!! Szurkolok, hogy minden oké legyen! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Zseppy, látod már nem is kell olyan sokat várni! Kép
Aztán jelentkezz ám minél hamarabb...
És pussz Otykának ha találkozol vele.. Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Már itthon is vagyokKépKépKép
Szóval a vérnyomásom 110/60, úgyhogy haza engedtekKépKépKép

Most megyek pihizni...
Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!
Megint én hozom a jó híreket: KépKép
Otykának ma megszületett kislánya, 3400 grammal és 52 cm-vel. Mind a ketten jól vannak. (a nevét nem árulom el, nem tudom, hogy szabad-e már Kép)
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


A jó hír hozóját mindig örömmel üdvözöljük...

Otyka,
Nagy-nagy gratulaKépKépKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Otyka,
Gratulálok!!! KépKép Kíváncsian várom a nevet! KépKép

Zseppy,
Vérnyomásod? Akkor most már csak Te maradtál hátra ebben a "turnusban"? KépKép

Babások!!!
Nem jöttök át a másik topikba????
myra
 
 


Otyka
Sok boldogságot kívánunk mi is a picúrhoz!
Várjuk a híreket (és a nevét)! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Otyka! Én is gratulálunk nektek! Kép
aranyhold
 
 


Otyka!
Csatlakozom az előttem szolókhoz.

Myra!
Én igyekszem átmenni, de valahogy sose jön össze! >//

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Lányok,
Erre a pár napra még ne hagyjatok egyedülKépKépKép

Cas,
Pont arra gondoltam egy évvel ezelőtt mennyire bíztattatok, pedig én már kezdtem teljesen feladni.KépKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?