Új privát üzeneted érkezett!

Barbus a laptetővel bevonzza nekem a tesót. :)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


minekaza: Ilyenkor még egyáltalán nem gond az alkohol (persze csak egy kicsi), mert még csak randiznak odabent, a megtapadás később lesz. De ha nem akarsz inni, akkor mond, hogy fájt a fejed és be kellett rá venned egy gyógyszert, amire nem lehet alkoholt fogyasztani. Nekem ez bevált már egy párszor, mikor minden áron itatni akart a társaság. Egyébként az utrót pozitív tesztnél a terhesség 12. hetéig kell használni, utána fokozatosan csökkenteni. Ez lesz, nincs másik út. :)

sziszo: Én már a 4. inszemnél sem tudtam pozitív lenni, hát még ennyi sikertelenség után. Szerintem ez tök természetes. Próbálj nem agyalni ezen, valamivel tereld el a figyelmedet, mert be fogsz itt golyózni nekünk. :) És ugye kinek kell egy gyagyás anyuka? (Barbusnak, de így járt, miért nem választott jobban. :? )
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Sziszo, avval ébredtem, hogy Rád gondoltam, és hogy sikerülnie kell! Nagyon-nagyon szorítok!
Minekaza, mit mondott a körzetid? Maradsz otthon? Remélem, ragad a baba. Hány tüsződ lett végülis?
Vicky, Barbus egyre szebb. Az én napom már biztos bearanyozta ez a kép a kis királynődről. Megjött már a mensid? Mikor hagytad abba a fog.gátlót? Hajrá kistesó!
Donoka, Veled mi újság?
vensza
Jakabszállás
 
 

 
 

Vicky, zabálnivaló a kis szöszi:))))

Jövő csütörtökig itthon vagyok, 1 tüszőm lett végül (nálam az is nagy szám) Amúgy vicces, mer a háziorvos ki akart írni az "eredményhirdetésig", de gondoltam, azért nem esek túlzásba, meg a fizu kiesés is sok lenne azért már.
minekaza
Budapest
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyok végre! Azt hittem belepusztulok a várakozásba délelőtt!

119-es HCG-t produkáltunk reggel!!!!! :lol: :lol: :lol:
Örüllünk neki nagyon, de nem tudunk felhőtlenül boldogok lennik, de nagyon bizakodunk a szerencsés folytatásban Sz. dokival együtt!!!!
Nagyon jól működtek a babaragacsaitok csajok, ha lehet kérnék még belőlük egy pár adagot, hogy továbbra is minden re4ndben menjen! :D
A szerencsesorozatunk ezek szerint folytatódott, hála az égnek!
Hazafele jövet jutott az eszembe, hogy jövő hét szombaton lesz a 38. (Te Jó Isten!!!!! De durva!!!!) születésnapom. Azt hiszem, ennél szebb ajándékot nem kaphattam volna!!!
Hát most nem vagyok annyira negatív, mint az elmúlt napokban! :D

Vicky :

Barbus csodaszép tündérlány! Azt hiszem mi is kiegyeznénk egy ilyen kis hercegnővel! :oops:
A gyagyásságról meg csak annyit, hogy 10 év zenész, táncos, képzős középsulisok között, akiknek ráadásul matekot próbálok a fejébe verni, már eléggé gyagyássá tett, ez a lombikos őrület csak a ráadás! :D És ki tudja mit hoznak az előttem álló hónapok? Már előre sajnálom az Uramat!!! :D :D :D
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


sziszo!
mondtam én, h a túlstimu eddig mindenkinek bejött :D szép eredmény, gratulálok. pihenj sokat és hallgass sok babazenét, látod az hatott :D pihizz minél többet!!!!!!

minekaza!
most neked mennek a drukkok, remélem hasonló jó hírrel jössz majd. utro a 12. hétig megy és szándékosan írtam ezt, mert más megoldás nem lesz, csak egy + teszt. amúgy terhesen én piáltatva lettem, hasgörcsölésre kellett innom a vörösbort ,abból pár korty nem árt, sőt használ már az elején is, a kis apró görcsölésekre, mert ahogy beágyazódás van, úgy vannak kis mensis görcsök. betegácsi alatt használd ki az időt pihenésre ,ez az időjárás kedvez is el lehet aludni menet közben.

évi!
mi van anya? mintha kicsit kevesebb időd lenne :D tán csak nem lefoglalnak a pasik?

viki!
tündéri szép kiscsaj barbus, én is pont boti képet akartam felraktam, így pont jó, lesz egy kiscsaj és egy kispasi kép is egy nap alatt :D hajrá tesó!!!!

éhes vagyok, kemény ez a diéta amit írt nekem a dokinéni, remélem azért még ehetek valamit az életben. 145 g ch-ot írt, de én 160 g-nál kevesebbet nem tudok enni, mert így is éhen halok.

Kép az én szerelmem, égedelmem, fülesem
Kép 30. hét, fedőnevem has

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziszo: gratulálok!!!! (csendben). Most aztán már csak a pozitív gondolatok jöjjenek. A zenehallgatás jó. Én babafotót is tettem ki az ágyunk fölé, hogy mindig lássam. Ja, és heteken keresztül a Jóbarátok sorozatot néztem. Maximálisan kikapcsolt :wink:

Szépek a gyerkőc- és pocakfotók!

Mindenkinek szép hétvégét!

KépKép
süni76
 
 


Jajj, sziszo, úgy örülök Nektek:))))) Nemtom, pontosan, lombiknál hogy van, mikor lehet utrahangon is csekkolni már?

Najó, akkor egy kis vörösbort lehet megengedek magamnak holnap...

etna, írod a görcsöket: néha olyat érzek, mint ha meg akarna jönni...de ez még tuti nem lehet beágyazódás miatt, gondolom, a peteérés is simán kiváltja, csak hát nekem ugye ebben nincs nagy tapasztalatom...
minekaza
Budapest
 
 


Nagyon köszönöm a gratulációkat, majd 25-én kell menni UH kukuccsra, akkor nézi meg, hogy minden rendben van -e a petezsákkal!
Azért még bennünk van a drukk, mert ez az 5. pozitív HCG-énk, de olyan szép az az 5-ös szám, hogy most már össze kell jönnie. :D Igen, a babazenék mennek ezerrel : egyrészt nagyon jólesik hallgatni őket, másrészt még mindig nem alszok éjszakánként 2-3 óránál többet! Én nem tudom mitől van ez!
A zenehallgatást kiegészítettem rajzfilmek nézegetésével is (teljesen visszamegyek gyerekbe! ). Totál kiakadtam már eleve azon, hogy van Hamupipőke2 és Hamupipőke3. De hát ezek a Walt Disney mesék már nem is arról szólnak, mint az eredetiek az én időmben (még a múlt évezredben!!!)

Etna :

Nagyon édesek vagytok mindketten, Boti egy igazi szívtipró. Egy ilyen ari kissráccal is abszolút kiegyeznénk!!! :D

Az éhezésen egyáltalán nem csodálkozom, én is éhen akartam pusztulni az első néhány napban. Most már egyáltalán nincs ilyen problémám, sőt szerintem vannak olyan napok, amikor nem eszem meg a 160 g-ot. Szóval kitartás, nem tarthat ez az éhezés már sokáig.
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


Minekaza mennek a drukkok ezerrel!! Kis vörösbor egyáltalán nem árt, sőt, emiatt ne aggódj.

Sziszozo, örülök a jó hírnek, az nagyon stabil szép hcg. Ismerős az érzés, és sem tudtam felhőtlenül örülni neki, most azért még kemény időszak jön, de ez el fog tartani jó ideig. A 12. heti gen. uh után én kicsit megnyugodtam, de azért most még nagyon várom a 18. hetit, meg még az afp eredményét, amire azt mondják már elavult vizsgálat. Szoval szorítok 1000rel, minden rendben lesz!! Nyugi!! A babazene nagyon klassz, mostmár mi is töltöttünk le, van amelyik nagyon szép, esténként szoktam hallgatni.
Én most sokat dolgozom de szigorúan csak itthonról, így kényelmes, és nem kell utazgatni.

Etna, megértem, hogy nem bírod a diétát, az utóbbi időben én is kész vagyok attól hogy folyamatosan éhes vagyok. Csütörtökön megyek terhespathológiára ott majd jól elmondják hogy leállítanak a meforalról, de legalább majd remélem figyelemmel kisérik a cukkeromat. Eddig a 0-ást néztük csak 2szer, azzal nem volt gond.
Amúgy én ma vagyok a 16. hétben, és már nagyon várom hogy megérezzem picurkát, de szerintem az még arrébb lesz 2-3 héttel, mert mellső falon tapad a lepény. Ja, Etna a legutóbb uh-n már csak a méhszájig ért a lepény, már nem is érintette :)))

Csajok, mindenki vigyázzon magára, babáért küzdőknek továbbra is nagyon szorítok.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ann74
 
 


Sziszo
Akkor mennek a drukkok továbbra is! Ha használ... :) Addig pihi! Táppénzen vagy már? Vigyázz nagyon magatokra! :)

Minekaza
Kis vörösbor? Hmm :))

Vicky
Látom, te is megragadsz minden boszorkányos pillanatot :)

Etna
Boti mekkora lett már, igazi nagyfiú! Várja már az öcsikéjét? Szép pocid van, vehetünk mintát róla? :)

Ann
De jó, hogy te is jelentkeztél! Már 16 hét, de szuper!
Gondolom, mi végig ilyen "aggódósak" leszünk, sokkal inkább, mint akinek spontán összejön a baba. De nem baj, így jobban figyelünk magunkra, a testünk és a baba jelzéseire. Ez csak hasznunkra lehet! :)
thimmy
Gárdony
 
 


Sziszo!!!! Engedj meg egy halk gratulációt.... csak így tovább. Nemsokára te is a pocakfotókkal és uh fotókkal bombázol minket. Látod? Ennyit ér egy jó kis drukk csapat :wink:

Többieknek továbbra is mennek a drukkok!

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziszo!

Napok óta izgulok miattad. Nagyon örülök a szép HCG-nek! Imádkozni fogok, hogy ezúttal minden a legnagyobb rendben legyen. Legyetek most nagyon boldogok és higgyetek a sikerben! Már nagyon megérdemeltétek!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Sziszo,
úgy örülök! Csendben gratulálok, de tiszta szívemből. Úgy legyen, ahogy andi írja, legyetek boldogok, higgyetek!
25-éig otthon maradsz még? Ölelke Neked, és továbbra is ragadjon a baba!

etna, kitartást Neked a diétához, tuti megéri a Kicsiért. Boti tündéri ördögfióka (már ha ez a szóösszetétel létezik). Kész vagytok mindennel a fogadásra? Hányadik héten vagy?

ann, kezd el végre valóban élvezni a kismamaságod. Élvezd az együttlétet a kincsetekkel.
vensza
Jakabszállás
 
 


Köszi a Barbus dicséreteket, gondoltam kicsit feldobom a szomorkás időjárás miatti hangulatot.

vensza: Aug. 30-án jött meg az előző mensim, de mivel nekem a pcos miatt hosszú ciklusaim vannak (és kiszámíthatatlanok), így fogalmam sincs mikor kellene megjönnie. De az sem baj, ha nem jön meg egy darabig. :)

sziszo: Ez nagyon szép hcg eredmény, hajrá hercegnő! :) A melód nem lehet egyszerű, le a kalappal. Egyébként csak szoktasd magad a rajzfilmekhez, képben kell majd lenned, ha a gyerekkel fogod nézni. Vagy gyerekekkel, hmmm? Mit szólnál rögtön két babához? A hcg elég magas, nem?

etna: Szépségednek jó kis csajozós mosolya van, nagyon kis helyes. Diétádhoz kitartás, rohadt nehéz az biztos.

ann: Nincs kedved vonalzót csinálni? Most már csak lehetne. Cukormérőd van egyébként? Szólj ha kell, az enyém most itthon van. A méhlepény meg csak levándorolt végre. A mocorgást és félidősen éreztem csak, bár mikor már tudtam, hogy ő mocorog, akkor kiderült, hogy azt már éreztem hamarabb is egy pár héttel. Én is csak a 18 hetes uh után mertem örülni, pláne, hogy nekünk akkor mondták meg, hogy kislány lesz. Aztán a 20. héten jött a következő dolog, ami miatt aggódnom kellett. Ez van, remélem a tesónál fogom tudni élvezni is a terhességet.

thimmy: Hát még Barbus. Már kinézte azt a pocsolyát, amiben térdig elmerült volna.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziszo!!!!!!Hatalmas gratula,persze csak halkan meg,de en erzem,hogy most nem lesz semmi baj!!! Annyira tudtam,hogy jo hirekkel jossz ma, es ez a hcg szint nagyon szep magas egy eros babahoz :D

Csajok, a gyerekek gyonyoryuek, en is toltenek a kispasimrol, csak most nem a gepemrol irok, mert fekvesre vagyok itelve, de hamarosan en is bemutatom nektek ot :D

Minekaza, Neked is mennek a drukkok, valszeg a peteerest erezheted, de mindenkeppen jo, hogy erzel valamit, mert az azt jelenti, hogy vmi tortenik. Egyebkent a beagyazodas az inszemtol/leszivastol szamitott 7. napon van es a 12. napig befejezodik.

Etna, ez a 145 gr Ch naponta eleg brutal lehet, nem csoda,hogy ehezel, de szerencsere a szulessel vege ennek az allapotnak. Csini a pocid, en is szeretneeeeek :D :D

Ann, de jo, hogy Veletek is minden rendben van, az Afp miatt ne aggodj, tenyleg elavult vizsgalat.....bar pont en, a beszari mondom ezt, akinek alacsony lett, es emiatt bevallaltam a magzatvizvetelt....mondjuk nalunk mas is volt, de ez most nem fontos. A lenyeg,hogy egeszseges a kis szerelmem.

Vensza, Te hogy vagy? Pihengetsz?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Nalunk ma megvolt a beultetes, visszakaptam mindharom embriot (7,8,9 sejtesek), ugyhogy most nekem is szuksegem lennek jo sok ragacsra, kerlek kuldjetek!!!!!
25-en kell visszamennem vv-re, akkor, amikor Sziszonak Uh-ra. Remelem mindkettonknek szerencset hoz majd az a nap.
Brutal adag progit kapok, reggel Agolutin injekcio, este Crinone.
Amugy Kriston Rita velemenyet is megkerdeztem az Embryogen taptalajjal kapcsolatban,es o nagyon bizakodo volt...szoval mi is azok vagyunk, es boldogok :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Ja Vicky, ez a ketszer egymas utan lapteto gyanus nekem :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


donoka: Remélem igazad lesz. :-) Nálad meg hajrá a 3-as ikrekhez. Mit szólnál ehhez a verzióhoz? Nem semmi lenne egy pici mellé. Azt írtad már, hogy miért kaptál vissza 3 embriót?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Jajajjj Vicky, 1 gyerekre gyurunk, picit tartunk is attol,hogy tobb baba is megtapad,de vegul igy dontottunk,mert osszesen 3 termekenyult meg,es mindket biologus azt javasolta,h kerjuk vissza oket. Volt mar nekem ilyen felallas az elso lombiknal, ezert is mertuk bevallalni, ott 1 tapadt meg, de sajnos ures volt a petezsak.
Abba bele se merek gondolni, hogy mihez kezdenenk, ha harman lennenek....

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Köszi mindenkinek a jókívánságokat!
Hát én is nagyon remélem, hogy a 25-e mindkettőnk számára szép nap lesz Donoka-val. De a kettőnk közös sikersztorija tegnap kezdődött : Donoka visszakapta a kismanóit, én pedig pozítiv eredményekkel lettem gazdagabb. Azt hiszem adott, hogy ennek így kell folytatódnia!!! :D :D :D

Szerintem a HCG eredményünk nem elég két babóra, de nem ijednénk meg a 2-től sem, sőt! Ultra boldogok lennénk! (És még a sógornőmnek is megmutathatnánk, hogy lehet máshogy is nevelni/ellátni ikreket! Hi-hi! :D )

Mivel 31-én volt a leszívás, így nem kezdtem el a tanévet, és 25-ig is maradok itthon. A mi előzményeinkkel már Sz. is azt mondta, hogy táppénz. Szó sem lehet arról, hogy naponta 2-szer zötykölődjek a busszal, arról nem is beszélve, hogy mindig tömegnyomor van és álldogálnom kell. (Manapság már nem szokás, hogy átadják az embernek az ülőhelyet!)

Donoka, Minekaza : Ezerrel mennek a ragacsok nektek is, nagyon szeretném, ha ti is jó hírekkel jönnétek hamarosan.
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


Sziszo
Halk gratula. (Örülök Nektek!)

Etna
Kitartás a diétához, megéri ilyen tündérekért mint a fiaid.

Donoka
Babaragacs hegyeket küldök.

Minekaza
Bort békességet, hajrá tapadás.:)


Enikõ
vacak2
 
 


vacak!
boldog névnapot!!!!

ann!
de jó, h már csak érinti, nekem megint közel van a méhszájhoz, én nem tom hova vándorol össze -vissza, eddig távol volt tőle. de nálam ez már elvileg rosszabb nem lesz, csak a szülésnél érdekes. de mivel császáros leszek így tökmindegy. legyen a doki dolga, az enyém úgysem lehet . a vékonyabbak elég hamar érzik a mocorgást, én nem ebbe a kategóriába tartozom, így még most bánkánk is csak a 20. héten éreztem, botinál még később. de most aztán érzem keményen. főleg, ha lefekszem, akkor elindul a dáridó. már nem tudok nagyon hogy aludni, mert mindenhol gyerek van :D nem is tudom, h mi lesz még 8 hétig. ülve vagy állva fogok a végén tudni????,

mindenkinek ilyen nagy pocit kívánok, bár ijesztő néha, ez még a 30. hét és már ekkora. de mellső fali lepénynél eleve nagyobb poci van, második gyereknél meg alapra nagyobb állítólag. szóval hajrá lányok!!!!

ja idegeskedni való mindig lesz. nekem ahogy közeledik a szülés, úgy kezdek parázni tőle. pedig botinál könnyű szülésem volt, de már tudom mi vár rám, így zabszem effektus van :D a kiságyat és a többi berendezést a hónap végén hozzuk el, akkor kezdek rendezkedni. bár csupa kérdések hada merül fel bennem, h h lesz a szopizás, h fogok tudni felkelni botihoz, ha egész éjjel ne malszik a kicsi, fogják e egymást szeretni, stb. más kétgyerekes is ilyen aggodalmaskodó? még jó, h nem előbb lettem ilyen, mert akkor tuti nincs második gyerkőc


:D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!
donoka, gratulálok az ikrekhez. Ragadj baba! Én pihengetek, de áruld el Te hogy tudsz a kicsi mellett.
vicky, akkor már simán azért drukkolhatunk Nálad is, hogy baba okból ne is jöjjön meg? Ez klassz.
évi, otthon vagytok? Meghíztak a skacok? Minden rendben? Van segítséged? Alakul a napirend? Gondolunk Rátok szeretettel.
sziszo, hogy érzed magad? Tudsz már aludni?
Nálunk minden okés. ET napján, meg az azutáni nap végig feküdtem, az hagyján aludtam is rengeteget. Szerdán kicsit be kellett mennem a munkahelyre. Amúgy nem volt rossz Férjen kívül más arcot is látni. Csütörtökön már mocorogtam óvatosan a lakásban. Pénteken is. Igyekszem a táppénzemet megelőző időszakhoz hasonló otthonformát varázsolni a romokból. Tegnap este arra ébredtem olyan fél 12 körül, hogy háromszor is valami görcsös szúrást éreztem a hasamban, aztán igazából azóta is néha érzem. Nem olyan, mint a menseskor, annál enyhébb, nem is tartós, szóval furi. Hát, a cicim meg megközelíthetetlenül érzékeny, bár én nem látom, hogy nagyobb lenne, Férj szerelmes beléjük. Ja, és ma valami számomra is meglepő módon voltam érzékeny, ideges, nem is tudom, mi a jó szó, de sírással végződött. Hát ennyit rólunk.
vensza
Jakabszállás
 
 


Vensza, ez nagyon jó jel, ugye tudod? Anno a kisfiamnál ugyanez volt, este erős mensis görcs, aztán húztam is az ágyba, mert eléggé fájt....aztán volt olyan, amikor megszűntek a tünetek, és akkor volt sírás-rívás, mert még a mellem sem feszült, de utána megint visszatért a pocifeszülés és a cicifeszülés:)
Én is ezeket a tüneteket várom megint:) Aztán lehet, h most teljesen máshogy alakul minden:)

Amúgy rosszcsontot elvittük nagyszülőkhöz néhány napra, hiányzik is rendesen, most csatolok 2 képet róla:

Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Etna
Köszönöm.
Szerintem egészséges aggódás van rajtad és ez maj fokozódik a fészekrakással. De ez jóóó.

Donoka
Tündéri

Vensza
Ez jót jelent, tuti babás vagy.:)


Enikõ
vacak2
 
 


Igen, nálam már a babáért drukkolunk. Remélem hamar sikerülni fog.

Doni nagyon cuki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2012.09.16 12:33-kor.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt mindeninek!

Hogy a kérdésre válaszoljak : sajnos nem vagyok túl jól. Egy csomó bajom van! :(
1. Még mindig nem tudok aludni, és már érzem a kialvatlanság kellemetlen hatásait.
2. A hormonoktól, vagy pedig a hiperstimulációra kapott gyógyszertől állati székrekedésem van, nagyon szenvedek miatta. Sokszor nem tudom eldönteni, hogy a görcsök a beleimből, vagy pedig a méhemből erednek.
3. Rengeteget émelygek, emiatt pedig alig tudok enni, ami az IR diétának sem használ. Az elmúlt napokban nemcsak hogy nem tudtam 5-ször enni, de a 160 g szénhidrát közelébe sem kerültem. Emiatt viszont lelkiismeret furdalásom is van.
4. A leszívás óta használt crinone időnként távozik belőlem, és ijesztő, amikor tejeskávé színű. Sz. szerint ez nem probléma, mert a crinone-nak vannak ilyen tünetei és nem kell vele foglalkozni. Engem viszont mégis mindig megijeszt, mert a vetélések mindig barnázással kezdődtek.
Hát ilyen "remekül" telnek a napjaim, a férjecském pedig teljesen fel van dobva attól, hogy ilyen émelygős, kínlódós vagyok. Ugyanis eddig még nem volt ilyen! :D :D :D

Tudtok esetleg javasolni valamit a székrekedés ellen, mert ezzel szenvedek a legjobban?

Donoka :

Nem csodálom, hogy hiányzik a kis csemetéd, de megéri ez a kis kellemetlenség, meglátod! :D Gyönyörű cserfes kisfiú!

Vicky :

Nagyon drukkolok nektek, hogy tényleg hamar sikerüljön (akár már ebben a ciklusban!), és ne kelljen megint bökdösni magad és rohangálni a BMC-be. Annyiszor hallottunk már olyat, hogy az első baba nehezen, aztán a következők pedig hipp-hopp összejöttek! Legyél te a következő! :D
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


Helló lányok!

Először is gratulálok a HCG produkáló kismamáknak. Persze csak nagyon halkan, mert hamar felébred ez a két kölök :D
Nagyon vigyázni magatokra, pihenjetek sokat.
Székrekedésre nekem amúgy a Magnosolv volt a megoldás. A magne b6 helyett szedtem, mert hamarabb felszívódik és mér a székrekedés ellen is jó. Szerencsére nekem a terhesség alatt egyszer sem volt ezzel bajom, még akkor sem, amikor már vasat kellett szednem.

Gyorsan írok kicsit magunkról, mert van kb 3 percem :D
Hááát, mit ne mondjak, kemény a helyzet. Komoly logisztika kell egy pelenkázáshoz is, a fürdetést meg egyedül elképzelni sem merem. Tegnap egyedül toltam egy etetést. Olivér a combomon, Máté a hordozóban, minden kezemben cumisüveg...
Igazából nappal tündérkék. Esznek, mosolyognak, alszanak, kakilnak. Aztán este történik valami, amitől teljesen elgurul a gyógyszer és sztereóban üvöltenek. Ettől persze csúszik az etetés, és óránként ébrednek, hogy kéne nekik 20-30 mili, ami semmi, a nappali 70-80 milis adagjukhoz képest. De a fene nagy üvöltéstől úgy bealszanak kajálás közben, hogy csak ennyire futja.
Szóval próbálkozunk megismerni őket, és kitalálni valami napirendet, hogy mindenkinek jó legyen. De mindentől függetlenül imádnivaló kis pöcsösök. Ha rájuk nézek, még most is elalélok tőlük :)

Puszilunk mindenkit :)

Lilypie First Birthday tickers
szaboevi27
Biatorbágy
 
 


Sziszo!

A székrekedés végig jelen lesz sajnálatos módon. A dokival kell majd beszélned ezügyben. Én mindent megtettem, rostosat ettem, rengeteg gyümölcsöt és zöldséget, kenyeret csakis rozsosat vagy teljes kiőrlésűt és mégsem volt jó. Jöttek a jótanácsok, én mindet próbáltam megfogadni kivéve a meleg tejet mert még a hideget sem tudnám meginni. A legeslegjobb volt a friss vagy az aszalt szilva, illetve a sok joghurt és kefir. Sajnos mindegyik nagyon drága ha csak azt eszi az ember így ezzel sem tudtam élni. Én rengeteg folyadékot is fogyasztottam, mégsem segített. A 12-ik hét után a többi tüneted is megmarad de már könnyebben fogod venni az akadályokat mert akkor már nem kellenek sárgatest hormonok hiszen a méhlepény átveszi a szerepet.
Még egyet elmesélek, hogy nekem volt egy igen jelentős vérzésem amikor a második bébikénk távozott :'( Akkor nagyon megijedtem és nem tudtam hogyan tovább hiszen nem tudtam mi történt. Ez volt 6 hetesen, 7 hetesen ismét megnézte a doki uh-on, gyönyörűen fejlődött így mi már összebújással ünnepeltünk, ennyire megnyugodtam.
További kellemes terhességet kívánok. Nem lesz egy leányálom de erre vágytál már olyan régen, tehát éld csak át sok szeretettel. :wink:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


évi: Nem lehet egyszerű két gyerekkel, de bele fogtok jönni szépen. Kell nekik egy kis idő. Talán keverik már a nappalt és az éjszakát, ez minden gyereknél eljön azt hiszem. Nappal ne sötétíts be nekik teljesen, hogy megszokják. Meg mindig ugyanabban az időszakban fürdesd őket, mondjuk lefekvés előtt. Nekünk ezek vált be. Kitartás anyuka, lesz ez még jobb/rosszabb is. :)

sziszo: Mi most Barbusnál bajlódunk a székrekedéssel. Ő nem hajlandó semmi olyan ételt megenni, ami hajtana egy kicsit is, így elég nehéz a dolgunk. Nála a laevolac-ot használjuk és a mira baby vizet. Ha jól tudom mind a kettő használható már pici babáknál is (a mira víznek van felnőtt változata is), egy próbát talán megérne. És nekünk a gátseb miatt a kórházban stodalax-ot adtak, tehát szoptatás alatt az szedhető. Talán terhesség alatt is. Én elég sok gyógyszert kénytelen voltam szedni terhesen, szóval egy csomót ki kellett próbálnom. Mindnél ki kell kérni az orvos véleményét, de egyébként a gyereknek baja egyiktől sem lett. Vagy azoktól ilyen kis dili néha? :) Hát ezt már nem tudjuk meg. De szerintem ezek mehetnek. Legfeljebb kérdezz rá majd a dokinál.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Donoka:az a huncut mosoly, nagyon cuki. :D
csupacsupsz
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jótanácsokat, kipróbálom őket, ennél csak jobb lehet! :D
Most éjjel végre sikerült 5 órát aludnom, el sem tudom mondani, mennyivel jobban keltem ma reggel, ha leszámítjuk a szokásos reggeli émelygésemet.
Egyébként lehet, hogy perverzül hangzik, de élvezem, hogy néha kifejezetten szarul érzem magam. Nagyon örülök neki! Ez azt jelenti, hogy komoly dolgok zajlanak odabent, és már elég régóta erre vágyunk. Szóval, ha ez még 8 hónapig tart, az sem érdekel! :D :D :D
Imádom, hogy ez van!
Persze a görcs folyamatosan bennem van, most idegesebb leszek jövő keddig, mint a vérvétel előtt voltam.


Kívánom, hogy sokan kövessenek, és az sem baj, ha szarul érzik magukat!
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


sziszo!
nálam az aktimel jött be, de mivel ir-eseknek nem nagyon ajánlott a tejtermék, így nem tudom mit tanácsolhatnék. most nincs ilyen gondom, mert a meforal engem nagyon meghajt és én ugye terhesen is végig szedem.
viszont az idegbetegségre nekem is kéne valami. már néha nem ismerek magamra, elején tiszta hiszti voltam, most meg tiszta idegbeteg. ok mindig lesz rá, bár az ember próbálja áldott állapotként megélni, de ha belegondlok, h hol erősebb folyás van, (már párdon) hol hányás, hol székrekedés, hol idegbaj elég nehéz annak tekinteni :D ja hol a genetika miatt aggódsz, hol az afp matt és utána mindig lesz valami vizsgálat ami miatt parázhatsz. az élet inenntől kezdve szülésig uh-tól uh-ig tart :D
ja utána részt még nem taglalom, azt majd később :D

donoka!
édes a kisfia, igazi kis csibésznek néz ki, hiába értük megérte a szenvedést. hajrá tesó!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziszo, igaza van Etananak abba, hogy uh-tol uh-ig elsz, ha babat varsz. Foleg,hogy ennyit kuzdottel erte. Mondjuk nalam ez a 12. hetig tartott, utana viszonylag megnyugodtam, hogy a genetikai vizsgalaton minden negativ volt.
A legdurvabb idoszak a 6 hetes uh elott volt nekem. Azt hittem, el fogok ajulni elotte. Foleg azert, mert nekem a puffadason es az almossagon kivul semmilyen, de semmilyen tunetem nem volt. Tok jol voltam. A puffadas az meg ugye lehetett a progitol is, az almossag detto. Hidd el, jo dolog ez a hanyinger, en neha mit nem adtam volna erte, hiszen valoban azt jelzi, h tortennek odabent a dolgok. De persze minden terhesseg mas, nekem szerencsere sima volt. Amikortol meg mar ereztem is, hogy mocorog, akkor meg aztan tenyleg tudtam, hogy minden rendben van vele.
Szekrekedes nekem nem volt annyira durva,igy nem tudok tanacsot sem adni ellenszer ugyben :D

Etna, tuti, hogy az ingerlekenysegedhez nagyban hozzajarul az is, hogy huzamosabb ideje nem lakhatsz jol......plusz nem eleg a testi tuneteket elviselni, meg ott van a lelki oldala is a dolognak, gondolom rengeteg kerdes van benned,hogy hogy alakul majd 2 picivel az eletetek, meg amiket irtal is mar korabban. En ugy latom, hogy eros csaj vagy, meg fogod oldani :) kitartaaaaaas!!!!!

En meg mindig pihenek, 3-4 napot javasolt Sz doki. Marhara keresem a tuneteket, de hiaba...eddig semmit nem tapasztaltam magamon, max annyit, hogy mar total kipihent vagyok , az is valami nem???? :D :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


lányok!!!

mindenki szerezze be valahonnan a várandósok c filmet, totál nekünk való. ha kell valakinek küldjön dvd-t felírom neki, csak kamerásan van meg, de jó minőség. én végig sírtam és röhögtem az egészet. annyira imádom az ilyen filmeket, amikor több sorsot is végig mutat. rég láttam ilyen jó filmet, vagy csak ez áll most közel a lelki világomhoz. ha kell valakinek írjon privit. vagy menjetek el mozizni az embernek is jót tesz ez a film, bár ők nem hiszem, h annyira élvezni fogják, de nekik is látni kell, őket is kiparodizáják benne rendesen!!!!!!!!!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Lányok! Eladnám Zéti járókáját. Már csak a helyet foglalja. Eddig nem volt szívem megválni tőle, hátha még kellhet, de most rászántam magam. Én is itt vettem a fórumon annak idején. A mérete 120 x 120 cm, fából készült, 3 magasságban állítható, görgős kerekei rögzíthetők. Ajándékba adok hozzá széles rácsvédőt (2x olyan széles, mint a kiságyba való) + a fekvőfelületre is takarót. 20 000 Ft. Budapesti szállítás ingyenes. Ha érdekel valakit, keressen priviben.

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép napot, légyszi szavazzatok az alábbi linken a gyerkőceimre, a képeket ösztönzés ként is szánom! A BMC.-ben készültek a babák Konc tanár úrnál!!!!!!
Köszi!


https://babafoto.szallas.hu/jatekos/1141838288


Mindenkinek édes kis lurkókat kívánok!!!!!

Mia

Mia
kecsmary
Budapest II. kerület
 
 


Mia,nagyon cukik a babocaid, es mar milyen nagyok!!!!! Hisz most szulettek!!

Vensza, hogy vagy? Mikor mesz vervetelre? Holnap, ugye? Szoritok!!!!

Thimmy, hol tartasz, voltal tegnap uh-n?

En tovabbra sem tapasztalok semmilyen tunetet magamon, el is vagyok szontyolodva, mert a sikeres beultik utan ugy emlekszem, hogy ilyenkor mar kezdtem erezni a hasam meg a cicim. Alig aludtam ejjel, folyton a tuneteket kerestem, de hiaba. Egyetlen tunetem tovabbra is, h meg akarok gyulladni a sok progipotlas miatt.
4 napja volt a beulti, szoval meg johetnek siman, csak tenyleg szornyu, hogy egesz nap csak 1 dologra figyelsz: magadra :D , jo sok idom van :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Kedves vagy, donoka, hogy így számon tartasz. Igen, holnap vérvétel. Nem mondhatnám, hogy biztos vagyok az eredményben. Szombat-vasárnap eléggé fájt a hasam, aztán tegnapra leesett a hőm, meg a cicim is felszívódott, azóta én is csak keresem a tüneteket, de hiába. Nagyon szorítsatok!
Neked pedig kívánom, hogy tünetek nélkül is Veled legyen(ek) a csöpp(ök).
Sziszo, mi újság? Javul az állapotod? Az áldott :)? Szorulásra sok-sok zöldség. De tényleg sok, és tényleg zöld, főleg leveles.
Hahó mindenki, jelentkezzetek, kivel mi újság?
Puszi
vensza
Jakabszállás
 
 


vensza!
mennek a drukkok holnapra! nem csináltál tesztet? én azért csináltam 5-öt mert semmi tünetem nem volt. és még az 5 + teszt mellett is majd infarktust kaptam a várakozásnál. szerintem ez a része -5 év az életünkből.

nálam ma volt a védőnő, jó meg is ijesztett, enyhén elkezdett vizesedni a jobb lábam, a tejem folyt tegnap :-o és mondta, h jó lenne szép lassan alakítgatni a lakást és összepakolni. mondom minek, még csak a 30. hétben vagyok. remélem nem látott semmi olyat, amiből ezt a következtetést levonta. kell vasat szednem, mert vérszegény vagyok és már sósat sem ehetek a lábdagadás miatt. lassan lemegyek füvet enni, azt talán még szabad. szóval aki azt hiszi, h idővel elmúlik az idegeskedés, közlöm, h nem fog, midig lesz valami :lol:

donoka!
gyereket mikor hozzák haza, mert akkor utána tuti nem lesz időd tünetet keresni. én csak a beülti napján feküdtem, másnap már nagymosást tartottam, mert boti akkor kapta el a hányós vírust és vidám emelgettem a 6 kg-s mosóport. azt szerencsére bánk itt vidámkodik a hasamban. sokkal jobb szerintem, ha a gyerek elveszi a figyelmét az embernek. én a bmc-ben lévő lombikot végig feküdtem, sajna 0 bhcg lett a vége, most meg csak 1 napot és mégis 560at produkáltam. ja és mentem a gyerekkel a hajógyári szigetre a gyerekszigetre és marha jót óriáskerekeztem és még hullámvasutaztam is. szóval éld a mindennapokat szerintem.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Vensza, remeljuk, hogy holnap jo hireket kapsz. Teszt?

Etna, holnap mar elhozom Donit, igaz vasarnap este is itthon aludt, akkor tenyleg marha jo volt nem magamra figyelni. En is csak a beagyazodasig terveztem pihenni, utana mar ugysem sokat tehetek erte. A beagyazodas meg elvileg tegnap-ma van.
Persze, sokan mondjak, hogy fekudni nem kell, nem is fekszem egesz allo nap, csak azert sokat vagyok vizszintben. Meg nekem ez jott be a korabbi beulteteseknel is, ezert gondoltam, h most is jo lesz az nekem.
De most vhogy nagyon szarul viselem. Meg hianyzik is a gyerkoc. De nagyon!!!
Holnap mar viszont visszaterek a verkeringesbe es nem logok egesz nap a neten :D :D

Sziszo??????
Minekaza hogy vagy?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Vensza: nagyon drukkolok neked! Holnap gyere mielőbb!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


sziasztok!

Szeretnék egy kicsike segítséget kérni, ha nem tartjátok bepofátlankodásnak:

Koncz Tanár úrnál vagyunk, jelenleg a lombik előkészületeinél.(Már volt két sikertelen inszemünk.)
Először is kb. mennyi pénz legyen a tarsolyunkban a lombikhoz?Van egy adagnyi, csak jó lenne tudni, elég lesz-e.

A másik kérdésem, AMH hormonos eredményem megjött ma. Én pont a határon vagyok 1,0 ng/ml-mal.Ez a normál termékenység és a csökkent között van pont. 30 éves múltam nyáron.
Ez mennyire rossz eredmény? Vagy csak jobban kell stimulálni majd?
Peteérésem van minden hónapban, ez tuti.

Köszönöm szépen, ha tudtok segíteni egy kicsike információval.Mertmost eléggé lelombozott ez az eredmény...

Arwen
arwen82
Budapest XXI. kerület
 
 


Donoka
Mennek a babaragacsok neked is! Drukkolok, hogy a 25-e neked is szerencsés nap legyen! Ez a manó tutira nagy kópé – a képek alapján! Pihizz csak, amíg van módod rá!
Sziszo
Jó is, hogy otthon maradtál, a suli tényleg nem való egy friss kismamának! Tünetek: csak így tovább! Látom, jönnek a jó tanácsok, székrekedésre én is szilvát és aszalt szilvát javaslok, nálam mindig bejön. Megértem, hogy élvezed a „rosszullétet”, én is alig várom, hogy így érezzek!


Évi
Szuper, hogy otthon vagytok! Ismerkedjetek csak, boldog babázást nektek! Van segítségetek? Nagyi, barátnő?

Etna
Pont a hétvégén szerettük volna megnézni ezt a filmet, csak nem volt jó a minősége. De rajta vagyok az ügyön.

Én tegnap voltam Sz. dokinál. Egy tüszőm érik, tegnap volt 13 mm, a mnyh. 8. Én meg még aggódtam, hogy megint túl sok tüszőm lesz. Sz. megemelte a puregont, most minden nap szúrok 25-öt, és holnap megyek megint uhura. Ha megnőtt, szerintem pénteken lenne az inszem, úgyhogy most reménykedek nagyon. Drukkoljatok, légy szi'!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára thimmy 2012.09.21 04:50-kor.
thimmy
Gárdony
 
 


Arwen
A lombik költsége nagyban függ attól, hogy mennyire vagy jól stimulálható de az összegekről nem tudok nyilatkozni, én is inszemes vagyok. A lányok jönnek és segítenek. Sok sikert az első és remélhetőleg egy jó ideig utolsó lombikodhoz! :)
thimmy
Gárdony
 
 


Thimmy, drukkolok az esetleges pénteki inszemhez!

Arwen, a lombik költsége tényleg sok mindentől függ: milyen protokollt választ a Tanár Úr, mennyi hormon kell.
Nekem eddig 4 stimum volt, az első 3 hosszú protokoll, de mivel nagyon másképp reagáltam a hormonokra, úgy alakult, hogy az elsőnél nem kellett sok hormon, a 2.-nál meg lóadag, a 3.-nál is elég sok:) Így 120 000 körül volt a kevés hormonos, a többi már többe került, mert ugye a program közben emelte az adagokat Tanár Úr, így kb 200 e körül álltunk meg.
A mostani stimumnál rövid (antagonista) protokoll volt, közepes adagokkal, így 120 körül álltunk meg.
Tudjátok már, hogy milyen protokoll lesz?
Az AMH hormonnal kapcsolatban sajnos nem tudok okosakat mondani, de biztosan jönnek majd a lányok:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Szia Kecsmary!
Nagyon édesek a babák!
Végül kinél szültél?Császár volt?
Szavaztam ám! :wink:

Kép
Kép
ritabmc
 
 


Szia Rita!

Molnár dr.-nál szültem, császárral természetesen! :-)
Remélem Ti is jól vagytok!

Mia

Mia
kecsmary
Budapest II. kerület
 
 


Arwen, nem lesz gond az AMH eredményeddel, max. ne számíts olyan nagyon sok tüszőre, de ha mindkét petefészked megvan olyan 4-6 tüsződ minimum lesz így is, vagy még több is. Ez inkább a dokinak segít, mert tudja, hogy picit valószínűleg több hormon kell neked.
dorkabab
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?