Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Annamari!
Gyógyulást Balázsnak!Kép- ha még aktuális

Indigo!
Ne aggódj a pelenkába kakilás miatt!Hidd el, le fog szokni arról ia, amikor Õ úgy gondolja!
Ugye nemhiába drukkoltam tegnap, és sikeres a féléved?

Shine, Pirus!
De örülök, hogy jelentkeztetek!KépKépKép Főleg, hogy sok- sok jó hírt írtatok.Kép

Shine!
De jó, hogy alapvetően jól vagy!Kép Már "csak " néhány hét, és túl leszel a hányós időszakon is...
Az az igazság, hogy én megpróbáltam a tökéletességre fejleszteni a pihenést, annyira megjedtem a koraszüléstől.
- rendeljük az ebédet, így nem kell bevásárolni, főzni és mosogatni
Persze vásárolni, meg az étkezések után mosogatni kell,de nem annyit
Ezzel rengetegidőt és energiát meg tudok spórolni.
- a nap nagyrészét a kertben töltjük (már nagyon jó színünk van...), ahol, ha igényli Bobó, akkor együtt homokozunk, de alapvetően egyedül játszik (dömpizés, fürdés, motorozás...), én meg a napozóágyról nézem
- ha azt akarom, hogy kicsit fárassza magát vagyis még többet mozogjon, akkor a biciklizést választom
Ez úgy néz ki, hogy a házunk előtt biciklizik, én pedig egy széken ülve nézem ( "kicsit" hasonlítok a vidéki öreg nénikre ilyenkor Kép )
-a lakásban pedig bármilyen játékot tudok ülve vagy fekve játszani
- alvásidőben pedig én is megpróbálok aludni, de legalábbis pihenni, ha még mindig fáradt lennék Kép
- nem takarítok már minden nap, mint korábban
Így aztán bár a kosz nem esz meg minket, és távol áll a tökéletestől a tisztaság, de most a "nagyjából rend van" állapot jellemző a lakásunkra
Nagyon nehéz volt elfogadnom ezt a helyzetet - állandóan pihennem kell, és ennyire vigyáznom kell magamra - de, így elmodhatom, hogy tiszta a lelkiismeretem, mert minden tőlem telhetőt megteszek a kisbabáért.

Pirus!
De jó, hogy már beköltöztetek!Kép Ezek szerint már van net is nálatok.
11. hét - Hogy telik az idő! Nagyon közeli az időpontod Zsombi szülinapjához.Kép Reméljük, néhány hét múlva már Te is jobban leszel!
Valószínűleg a sok víz feszíti néha a pocakom, ami inkább kellemetlen mint fájdalmas. Nem tudok róla, hogy bármit befolyásolna ez a mennyiség, de majd a jövő héten rákérdezek erre is. Mostmár 3 hetente járok vizsgálatra, meg uh- ra is. A 35. héttől pedig elkezdődik a CTG is.

Jó sokat írtam most! Ritkán írok, de akkor....
Jó hétvégét mindenkinek!Kép

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Jó hallani, Pirus rengeteget gondolok Rád, mi van a Pocakkal, meg a költözéssel, pont mondta a Párom, mi van a Zsombi féle csoporttal..aztán felvilágosítottamKépKép, azt mondta, nem költöztetek messzebb mint eddig laktatok esetleg egyszer összefuthatnánk egy kis dumcsira.
Azért pihizz sokat!
A bilizés szobatisztaság, én nem is aggódnék, az Andi bár szobatiszta, de azon csodákozott itt valaki, hogy teljesen egyedül végez mindent. Ha bilire van kedve oda ül ha wcre akkor szól s megyek. De egyedül elintéz mindent nekem csak a wc papir előkészítés a dolgomKép ...éjszaka még kap pelust van hogy egy hétig szárazon ébred, aztán van hogy egy hétig meg bizony becsurog éjsazka..majd megszokja..
A beszéd meg majd beindul..már egyre több állathang megy, a szavak meg állnak. Óvisokat mindig meg kell látogatni. Komolyan már nem merek az ovi felé menni - de minden út oda vezetKépKép- mert akkor képes órákat játszani csúszdázni, homokozni...élvezi.

Shine örülök, hogy a Ti is jól vagytok!!!

Főiskola most lazaság van két kisebb tantárgy van még hátra ilyen C tantárgy aztán egy jog szepemberben és vége az elsőnek mindne vizsgát eddig UV nélkül vettem, ahhoz képest, hogy mellette még egy középfokú és egy felsőfokú személyügyet is csináltam meg az angolt.. szóval a személyügynek vége így lazítok egy kicsit Angolból alapfokra szeretnék menni novemberben BME -re Valakinek vannak infoi szívesen veszemKépKép

Muti: remélem Balázs már jobban van!!!!
Andi kicsinek nagyon nem szerette ezt a hányásosdit most már tudja hova kellKépKép Nálunk a lavor a favorit még abba könnyebb célozniKépKép:
Andinak minden megfázása sajnos ezzel kezdődik..remélem, hogy nagyobb lesz elhagyja ezt a szokásást...

Terika: hát erre szoktuk mondani, ez felér egy ötös találalttal, hogy meglett az autó...
Annyira undorító azért, hogy a szervizben dolgozók ilyenek...

Mindenkinek nagyon szép napokat!!!

Picus
picus
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy csak így közétek robbantam, de keresek egy orvost és hátha tudtok segíteni:
dr.Kecskés Istvánnak hívják, nála szűltem mindkét gyermekemet, a másodikat a II.Klinikán. Lesz mégegy babucink, de sajnos nem találom a Doktor Urat. Úgy tudom nem mindennap volt a kórházban, de sokat volt ügyeletes. Magánrendelése is volt a Sthály utcában, de onnan már eljött. A hugom kb. 1 éve volt nála bent a kórházban. Azóta nem tudunk róla semmit. Nagyon fontos lenne megtalálnom, ha valaki tud róla valamit kérem értesítsen!!!! (email: judy68@freemail.hu)

Köszi és további szép napot mindenkinek Kép Kép

Judit
judy68
 
 

 
 

Sziasztok!

Pirus!
Örülök, hogy megvolt a költözés! Már csak pár hét a rosszullét, ne bánd, hogy megvannak a tünetek, tudod, ez a legbiztosabb jel!
Majd mélben elárulod, miért váltottál? Vagy akár személyesen is...?

Shine!
Szegény, igen, egy egyéves mellett ezek a dolgok egyszerűek lehetnek... Főleg, ha a kristály-vázát akarja lerántani és akkor jön rád a hányás... Akkor hova mész? KépKép
Csaszit ne bánd, ha kell, akkor kell, nincs mese, de ha minden rendben, biztos engedi V doki, hogy megpróbáljátok a hüvelyit. Egyébként meg a Te babád, akárhol bújik is ki Kép

Terika!
Tökjól megoldod a pihenést, ügyes vagy! Mázli, hogy Bobó ilyen jól eljátszik egyedül, Balázs erre nem hajlandó...

Picus!
A Műegyetemen lehet angol nyelvvizsgát tenni? Én erről nem hallottam még.
Szobatisztasághoz gratula, Andi nagyon ügyes!!! A duma majd beindul, ne aggódj!

Balázs jól van, mostmár van étvágya is, a pisi sem csípi már, szóval nagyonis vidám, túlságosan is... Kép
Köszönjük a drukkokat, remélem, használnak!

Annamari
muter
 
 


Sziasztok,

Jól vagyunk, éjjel diszkózunk,sétálunk és mindent amit a babák nappal Kép
Nappal a Klaudia nagyokat alszik én meg nem annyira (házimunka egyebek). emiatt kicsit fáradt vagyok.

Nem is irok mindíg de azért olvaslak titeket időnként.
Nagyon boldog vagyok ,kicsit sokat aggódom mindenen remélem ez majd változik egy kicsit.
Sok rumlink volt és kicsit a stressz megviselt, remélem már nyugisab idők jönnek.
PL:
Kapott egy latex cumitól, allergiás reakciót, feldagadta nyelve + a kis arca Kép háááááát elég rázós volt.
Remélem már túlvagyunk a nehezén.
gratulálok az új babákhoz, a sikeres vizsgákhoz !Kép

puszi Titi
titti
 
 


Sziasztok!

Shine, örülök, hogy jelentkeztél. Az nem túl jó, hogy állandóan hánysz, de fel a fejjel, nem sokáig tart ez az állapot. És gondolj arra, hogy jobb mintha azzal kínlódnátok, hogy összejöjjön egy bébi. Kép
Szólj, ha berakhatlak a táblába. Kép
Ádám, már nagyon ügyes, gratulálok Neki.

Pirus, de jó, hogy újra köztünk vagy. Nagyon irigyellek ám, az új hely, új lakás miatt. Azért a táblát javítsam, hogy a kistesó a pocakban van. Ok?
Ne aggódj Zsombi alvása miatt, biztosan az is belejátszik, hogy új helyen van. Hamarosan vissza fog állni a régi kerékvágásba.

Terika, köszi a drukkot, tényleg jól jött. Nagyon ügyesen megoldottad a pihenés dolgot. Nagyon irigyellek. Nekünk ez sajna nem jönne össze, mert emeletes házban lakunk és nincs kertünk. Pedig a Fanni nagyon szeret kint bóklászni. Na de ami késik nem múlik. Lehet, hogy mire megszületik a kistesó, addigra lesz családi házunk. Nem tudom minek drukkoljak jobban. Kép

Picus, le a kalappal előtted, hogy ilyen sokat vállalsz Andi mellett. BME vizsgáról nem, de ITK vizsgáról tudok felvilágosítást adni, ha érdekel.

Titi, de jó, hogy írsz. Sajnálom, hogy allergiás reakciói lettek a picinek. Nem is gondoltam, hogy még a cumitól is tartani kell. A házimunka miatt ne izgasd magad. Inkább pihenj, az sokkal többet ér.

Puszi, Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Indigo: ITK nyelvvizsga, most már döntöttem a BME mellett szerintem ez a könnyebb vagy tévedekKépKépKép
Mi van a szemésszel, hogy álltok voltatok már??
Nem olyan vészes ez a tanulásKépKép, délben jól kialszom magam A val és este fent tudok lenni akár 3 ig is akkor meg már rég alszik mindenkiKépKép

Titti: aludj Te is nappal majd a házimunka megvár hidd el én olyan jókat alszom dében az Andival, hogy csak na nem is tudom mi lesz velem novembertől amikor hát óvi leszKép
Most az első a női nem a lakásba s nem a lakásKépKép
Ezeket az allergiákat meg ki kell tapasztalni. Minden gyereknél más is más.
Andin még semmi nem jött kiKépKépKépRemélem már így is marad!! De még az óvi jön ott lehet, hogy még tartogat 1-2 meglepit ezzel kapcsolatban.

Muti látod még Neked is tudok újat mondaniKépKépKépKépKépTényleg lehet, s állítólag elég humánusak is .... majd megmondom a vizsga után milyen voltKépKép

Picus
picus
 
 


Látom mindenki nyaral!
Jó pehenét!!!

Picus
picus
 
 


Sziasztok!

Mi nem nyaralunk.
Képzeljétek tegnap kakilt a Fanni bilibe. Abszolút nem számítottam rá. Tök jó!!!!!! Kép
Tegnap este pedig megvettük az új ágyát. Nagyon tetszik Neki. Egy darabig biztosan szívesen megy majd aludni. Kép

Annamari, tegnap nem tudtam jönni, de boldog névnapot kívánok!!! Kép

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Kismamák hol vagytok? Mea, Lini, Edina, Kökény, többiek???????? Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok !

Jól eltűntem, mi? ÁÁÁhh komolyan nem igaz, semmire sincs időm.
Na röviden, ha Anna hagy. Ha tudnátok, hányszor ültem ide, hogy írok, három sor után a lányom észrevett, és jött ide, felmászott az asztalra, és táncolni kezdett a billentyűzeten...Kép
Na már megint itt van, mert vége lett a spongyabobnak, remélem, valami izgi lesz utánna, mert különben megint nem tudom befejezni.
Szóval először: Lakásilag maradunk a seggünkön, mert átvágtak minket. Most nem részletezem, mert baromi hosszú, viszont remek ötlet, ha lenne ilyen bűnözői vénám, hamar meggazdagodnék. Szóval, nem tudom mennyit írtam, de a lényeg: Feladtunk az ingatlan.com-on egy hirdetést, jó drágán - akkor - gondoltuk, egy kört megér, hátha ráugrik valaki. 11,8-ért hirdettük, ezek a lakások akkor max 10 millióért mentek azon az oldalon. Igaz, nálunk új radiátorok, garanciális szigetelés, szépen felujított, új konyhabútor, + átalakított fürdőszoba (sarokkádas nagy fürdőszobánk van, ami panelban nem általános). Szóval maximum ketten jelentkeztek, már pont újra fel akartuk adni a hirdetést, amikor jött egy srác. Kiderült, ingatlanközvetítő. Pont el akartuk hajtani, de mondja, ő Szolnokon ingatlanközvetítő, ott van egy ismerőse, egy elvált nő két gyerekkel, akik pont ide akarnak költözni, mert a nő barátnője itt lakik a szomszéd utcában, és a kislány itt kezdi a középiskolát. Megkötöttük a szerződést, mondja, csütörtökön hozza a nőt. Ja, és elkért 5000 ft szerződéskötési díjat.
Na, úgy voltunk vele, ez ezt csinálja, 5-6 helyen előadja/nap ezt a dumát, lenyúlja a pénzt, aztán nem látjuk többet. Bele is nyugodtunk, hülyék voltunk, de mindegy, buktuk ezt a pénzt. De tényleg hozta a nőt, aki ájuldozott jobbra-balra, hogy minden szép minden jó, és szinte alig alkudott belőle. Mondta, megnéznek még két lakást itt a környéken, és jelentkeznek. Mivel tudtam, a többi lakás 2-3 millióval olcsóbb, nem számítottam sokra. Én hívtam fel a közvetítőt, erre mondja, hogy kell a lakás. Hát hittük is meg nem is....
De aztán jöttek március közepén szerződést kötni. Csakhogy a nő lakása amit adott el, még nem volt okés, mert a volt férj aláírása, meg fundamenta lakáskassza, stb stb, hiányzott, ezért kérte, hogy 8 hetet kér a teljes kifizetésig maximum. Most had adjon előleget. 500.000 ft-ot. Úgy voltunk vele, az előleg olyan hogy az senkinek nem lesz rossz, ezért amolyan "szándékpénznek" vettük, és beleegyeztünk, mondván ennyiért a kutya nem veszi meg. Aztán aznap du. visszajött az ingatlanközvetítő, hogy Õ kéri a jutalékát 250.000 ft-ot. MOndtuk neki, előlegre nem nagyon adnánk, mert mi van, ha bomlik a szerződés. Erre adott egy nyilatkozatot, hogy visszaadja a pénzt, ha bomlik.
Na, aztán kezdődött az időhúzás, hogy a hölgy vevője is hitelre vár, a földhivatalnál a férj törlése, a hitelek törlése, mi telefonálgattunk innen, anyu intézte a földhivatalnál, hogy pörögjön a dolog. (Mert a nő valóban eladta a Szolnoki házát, ez az egy igaz, mint végül kiderült). Szóval a vége az volt, hogy letelt a 8 hét, és a kifizetés előtti napon a hölgy közölte, hogy még 9 hét amire a vevője hitele megjön.......... Mi meg ugye eközben csak estünk el a jobbnál jobb házaktól, mindenhol hülyének néztek, mert mindig mondtuk az aktuális időpontot, hogy mikor tudnánk fizetni, ami persze mindig változott, ezért a végén sehol nem álltak szóba velünk.
Na amikor ezt a 9 hetet mondta arra számított, bontom a szerződést, de mi már sejtettük, hogy mire megy ki a dolog, így azt mondtam, várok.. Itt buktatta le először magát, mert Õ mégis bontani akart. Nomármost, ha szeptemberben az embernek a 14 éves gyereke elkezd itt egy iskolát, és a palimadár eladó vár a végtelenségig, amire megjön a pénz, akkor már csak nem bontok én?? Pláne ha valóban eladom a házam, hová költözöm két gyerekkel???
Na, erre pár nap múlva felhív, ő mégiis bontana....
Na, innen meg gondolhatjátok: Szerződés bontás, nekünk vissza kell adni a 500.000 előleget, és szerezzem vissza a pénzt ahoy tudom a közvetítőtől, aki mondani se kell, nem áll szóba velünk azóta, akárhogy próbáljuk elérni.
Most megbíztunk egy pénzbehajtó céget, de én úgy érzem nem éri meg nekik ennyi pénzért megmozdulni sem, mivel 6% jutalékért dolgoznak, ami jelen esetben 15.000 ft. Állítólag nem tudják elérni.......
Akkor megyünk a bíróságra, met inkább perköltségre költjük az egészet, mint hogy ez a szemét menjen belőle nyaralni, mi meg még a Petinek névnapjára se nagyon tudtunk emiatt venn isemmit, nemhogy nyaralni menni.....

Aztán a gyerekek: Jól vannak, nagyon rosszak, Peti húzza Annát a rosszba, pl: "Apa elment, gyere ANna szedjük szét a lakást" felkiáltással.
Anna még mindig szopik, 16 hónapos nagy ló létére, nem is tudom, hogy fog leszokni, ráadásul eddig aki nem értette miért rángatja a pólómat, az már hallja is: "ANYA !!! ADJÁL MÁR CICIIIIT!!!!!" Ordítja, ha nem akarom érteni pl a tescó közepén.
Nagyon édes, tényleg a lányok hamarabb beszélnek, aranyosakat mond, énekel egy pár dalocskát már. Hisztis még mindig, sokat lóg rajtam még mindig. De már előfordul naponta összesen egy fél óra, amikor kettesben casendben elvannak valahol. De ezeknek álltalában mindig valami irsdatlan csintalanság a vége.
Na ennyit hagytak, megyek szétszedni Õket, mert mindkettő főzni akar a kiskonyhában.

Puszi, jövök sűrűbben remélemKép

Maszat
maszat
 
 


most csak gyorsan: maszat, hogy kotottetek ti a szerzodest az elolegre??? azt alt foglalonak hivjak, es ha a vevo elall a megveteltol, bukja a foglalot!!! nem kellett volna visszafizetnetek a nonek, ill nem tudom hogy szolt a szerzodesetek, de egy valamirevalo ugyved tudja ezt!

orsoly
orsoly
 
 


képeket azért mutatok:


Kép
Kép
maszat
 
 


Orsoly!

épp ez volt benne az átvágás, hogy előleg volt, nem foglaló. Az meg visszajár..........

ja, az ügyvéd is benne volt a buliban. Ezért hagyta, hogy megkössük előlegre........

maszat
maszat
 
 


sajnalom Kata, mondjuk ebben a mai bizalmatlan vilagban en az adasveteli szerzodes elott nem fizettem volna a pasinak, az fixKép egyszeruen senkiben nem szabad megbizni, kb ezt az elvet kovetemKép
orsoly
 
 


oRSOLY!

Megkötöttük az adásvételi szerződést, és aznap du. jött vissza a pasi. Csak annyi, hogy előleg szerepelt a szerződésben, nem foglaló......
A pasi ingatlanközvetítői szerződésében meg sajnos szerepelt, hogy előleg után is jár a közvetítői jutalék....

Kata
maszat
 
 


Sziasztok!

Maszat, sajnálom! Kép Adásvételi esetén CSAK foglaló, előleg SOHA!!! Persze könnyű innen okosnak lenni... De anno mi is megszívtuk majdnem, pont ezzel, csak mi a vevők voltunk és mivel ragaszkodtunk a foglaló kifejezéshez, duplán kaptuk vissza.

Lányok, annyira béna voltam, pont a névnapomon (köszi Indigo Kép) koccantam egyet a saját hibámból. Annyira bosszant a dolog, főleg, hogy a koccanás elkerülhetetlen volt, de ha kiteszem azt a rohadék indexet, akkor nem én vagyok a hibás KépKép

Pirus, Shine, mi van Veletek, nyaraltok? Pocaklakókkal minden rendben?
Mi majd augusztusban megyünk, már le van foglalva mindkét hely, remélem, jó lesz!!! KépKép

Puszi mindenkinek, jó pocakosodást!

Ha minden igaz, új kép van a profilomban!
Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Indigo: tök jó, hogy átkerültem az anyukák közé! :-))

Holnap leszünk hat hetesek! Bocsi hogy nem jelentkeztem, de a műtét utáni lábadozás és az igény szerinti szoptatás együttes hatása az lett, hogy gyakran még du háromkor sem reggeliztem és hálóingben flangáltam. Mára jobb a helyzet. Szépen növünk és én is gyógyulok! Imádjuk a kis manót, bár időnként a sok sírás eléggé kikészít minket és eluralkodik rajtunk a kétségbeesés.
Szoilvi, Aysegül veletek mi van?

Üdv az "Újaknak" is!

U.I.: szerintetek mikor fog úgy igazán mosolyogni végre???

Kép
Kép
akinorev
 
 


Sziasztok,
Szia Akinorev, nekem a 7.hét közepén nevetett úgy igazán, hangal is, hehehehehhhe.
nagyon édi volt,nagy cuppanós puszik után is mindíg nevetgél.
viszont a kiságyba tevésnél a sírás elkerülhetetlen most már próbálom simivel benn tartani...hát több kevesebb sikerrel mert már nagyon eldurvult a helyzet.1 percre sem lehetett letenni. Képhát kéreckedik fel mindíg Kép
nagyon imádom,
Sajnos benn voltunk az I.gyermek klinikán mert nem kakil rendesen és nagy görcsei voltak, enni se volt tőle kedve, szerencsére nincs semmi szervi baj.

Tud valaki valamit mondani mit tegyek hogy könnyebben kakiljon?

Maszat , durva ahogy behúztak, biztos odaállnék a pasi háza elé és egész nap, és egész éjjel! nyomnám a csögőt amíg ki nem jön és ki nem fizet!

Emma, Szilvi,?

puszi minenkinek Titi
titti
 
 


Sziasztok!

Újabb fejlemény: A pénzbehajtónak sikerült elérnie, aztán felhívott minket (a pénzbehajtó)
Mondta, hogy kamuzik az ember össze vissza, és sajna nem tud vele mit csinálni, mert ez egy legális pénzbehajtó cég, és így tuti nem fog fizetni.
Képzeljétek, olyanokat mondott, hogy még mi tartozunk neki, a költségeire, meg hogy mi megfenyegettük a vevőnket, és azért állt el az üzlettől.................
Na még a végén még rosszabbul jövünk ki ebből, mint eleinte tudni lehetett.
Mindenesetre klassz ügyvédünk van (sőt ügyvédeink) plusz a nagybátyámnak bírósági végrehajtó cége van (hozzá hivatalos bírósági végzéssel lehet menni, és 10 esetből 8 - szor 100%, hogy kiszedi az illetőből a pénzt. Mindezt természetesen hivatalosan.

szóval ez a pillanatnyi állás.......

Maszat
maszat
 
 


Sziasztok!

Még csak most találtam erre a fórumra. Januártól már mi is babát szeretnénk a férjemmel, de sajnos azóta túl vagyunk az első babánk elvesztésén. Beleolvastam az archíba és láttam, hogy nem vagyok egyedül.

Pirus!
Olvastam a történetedet és örülök hogy már itt tartotok. Nekem is a volt dokid az orvosom. Írtad, hogy nem csak a költözés miatt váltottál, mi volt még a probléma, ha nem baj ,hogy megkérdezem, mert a kisfiadat is nála szülted, és egyenlőre én nagyon meg vagyok vele elégedve?

Sziasztok: dido

dido
dido
 
 


Már nagyokat nevetgélünk ha közelít egy nagy PUSZI
Kép

Indigó miújs veletek?
Bejött az új ágy? Mi egész jól haladunk a kiágyban alvással, már csak 5percig nyöszörgünk álltalában.
Eléggé eldurvult volt már a helzet, le sem tudtam tenni magamról rögtön sírt.
Most már van egy kis időm Képírni is Kép

puszi Titi
titti
 
 


Sziasztok!

Maszat, nagyon sajnálom, ami veletek történt. Kép Remélem hamar megoldódik a dolog. Sajnos a világ egyre rosszabb, és vannak emberek akik képesek másokat átvágni. Nagyon elszomorító.
Anna nagyon édes lehet, amikor a bolt közepén kiabál a tejcsiért. Kép

Annamari, nagy kár lett az autón? El tudom képzelni mit élsz át. Engem is nagyon megviselnek az ilyen dolgok. Nagyon jó a profilképetek. Szerintem Balázs nagyon hasonlít Rád.

Akinorev, szia. Örülök, hogy jelentkeztél. Ami a mosolyt illeti és úgy tudom, hogy 2 hónapos kora körül jelenik meg az ún. szociális mosoly, vagyis mindenkire mosolyog, aki rá mosolyog. Ha jól emlékszem 7-8 hónapos kora körül fog ez elmúlni és akkor lesz, hogy a felé közeledő ismeretlentől eszméletlenül el kezd ordítani, akkor már csak az ismerősök részesülhetnek a mosolyából. Kép

Titi, jó téged is újra olvasni. Jól teszed, hogy egy kicsit próbálod leválasztani magadról a picit, hiszen egy nőnek annyi teendője van és azokat is meg kell csinálni. Hidd el Neki is jobb lesz, ha megtanul néha egy kicsit egyedül is el lenni. Egyébként nagyon jól haladtok és tök jó, hogy fokozatosan próbáljátok növelni az időt. Figyeljétek meg meg lesz a gyümölcse.
Kakilás ügyben hát nem is tudom mit tanácsoljak. Talán az édeskömény tea segíthet, hiszen az elég jó szélhajtó. Hátha mást is megmozgat. Próbáld meg esetleg emelgetni a lábacskáját, hátha az is jót tesz. Dokinéniteket kérdeztétek?
Nagyon édes lehet Klaudia, ahogyan nevet. Emlékszem mi is el voltunk olvadva Fanni mosolyától és minden tőlünk telhetőt megtettünk, hogy újra előcsaljuk. Kép
Nálunk a kiságy nagyon bejött. Fanni nagyon élvezi. Csak egy baj van. Ha reggel felébred azonnal jön. 1/4 4-kor 5:40-kor, stb. Valószínűleg eddig is felébredt ebben az időben. De a másik kiságyból nem tudott kimászni, így visszaaludt. Most viszont jön szorgalmasan. Még nem volt olyan reggel (vasárnaptól alszik benne), hogy ne jött volna. Mondjuk elég visszakísérni és alszik tovább, de hát akkor is megszakad az alvás és az már nem ugyanolyan.

Dido, üdv közöttünk. Sajna sokan elvesztik a babócájukat. Nekünk is volt egy. Veletek érzek. De fel a fejjel a következő már biztosan meg fog születni. Drukkolok a bébihez.

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME/NEVE ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Anitq 2005.07.10 38+3 Első Zsófi Dr. Radványi Tóth Anna 32
Lini 2005.07.14 37+6 Első Lacika Dr. Valent Még nincs 29
Recece 2005.07.18 37+2 Első Virág/Botond Dr. Valent Még nincs 34
Gmoni 2005.07.24 36+2 Első Kislány Dr. Ács Még nincs 32
Dorka34 2005.08.01 35+3 Első Benedek Dr. Radványi Még nincs 34
Terika 2005.08.24 32+2 Második Zalán Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 29+6 Második Bence/Zita Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 29+6 Első Bulcsú Dr. Radványi Még nincs 30
Mea 2005.09.11 29+3 Első Lívia Dr. Valent Zsoldosné Eta 26
Kgina 2005.09.11 29+3 Első Kisfiú Dr. Mericili Még nincs 27
Szaffy 2005.09.18 28+3 Első Kislány Dr. Matányi Dömötör Margit 31</pre>

ANYUKÁK:

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNÕ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Mohácska Dani (1994.09.12) 35 Dr. Ruzsvánszky Nem volt Császár Nem
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Muter(Annamari) Balázs (2002.03.20) 30 Dr. Vermes Nem volt Hüvelyi Igen
Terika Botond (2002.05.31) 31 Dr. Valent Nem volt Hüvelyi Pocaklakó
Krizsi Panna Krisztina (2002.10.16) 33 Dr. Vermes Nem volt (Bagóné Annamária) Hüvelyi Jövőre
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Igen
Piroska Zsombor (2003.01.23) 29 Dr. Mericli Dömötör Margit Hüvelyi Pocakban
Fülescsacsi Szabolcs (2003.11.06) 26 Dr. Várbíró Nem volt Császár Nem
Ágiboszi Dani (2003.12.09) 38 Dr. Matányi Zsoldosné Eta Császár Félig igen; nem
Nedinabp Bálint (2004.03.08) 28 Dr. Kazy Nem volt Császár Pocaklakó
K_gabi Beni (2004.05.29) 30 Dr. Bánhidy Nem volt Császár Júl. Aug.-tól
Shine Ádám (2004.06.04) 29 Dr. Vermes Dömötör Margit Császár Pocakban
Repa Anna(2004.07.29) 34 Dr. Vermes Ismeretlen Hüvelyi Idővel
Icsilya Levente;Máté (2004.10.20) 25 Dr. Ujvári Nem volt Császár(35+0) Idővel
Emma8 Balázs (2005.04.28) 29 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Aysegül37 Aysegül (2005.05.11) 37 Prof. Asztalos Nem volt Császár Nem
Titti Klaudia Kitti (2005.05.12) 28 Dr. Radványi Tigyi Zsuzsi Hüvelyi Nem
Szilvi8 Virág (2005.05.23) 29 Dr. Sipos Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Akinorev Gergely (2005.05.24) 22 Dr. Gimes Dömötör Margit Császár Nem</pre>

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Dido, sajnálom az elveszített babátokat. Igen a váltásnak nagyban az volt az oka, hogy elköltöztünk, és a Szent Imre jóval közelebb van most hozzánk. A dokival valójában semmi bajom nem volt, a szülésnél is rendi volt, mindig elérhető, meg nagyon normális, kedves ember. Az a helyzet, hogy az a magánrendelése, ahol az UH is van, az most írtó messze van tőlünk, kb. 2-2 óra oda-vissza, a másik rendelésén pedig nincsen UH, és ahogyan már a többiek is írták a klinikán elég kaotikus az UH. A másik, amitől kivoltam a klinikán, az a labor (főleg a másfél órás sorbanállás (szó szerint) étlen-szomjan és őszintén szólva kicsit kedvet kaptam a háborítatlan szüléshez is. Amikor nem tágítanak feleslegesen. Mert sajnos nálam ez történt és nagyon utáltam. (nem a doki volt, Õ csak a kitolásra ért be)
Szóval nyugodtan megbízhatsz a dokiban, és tényleg jó UH specialista. Melyik rendelésére jársz? A XVII.-ker.-be?

Én ma voltam a 12. heti UH-n, annyira boldog vagyok, mert egy élő babuska nézett vissza a monitorról, tökéletes paraméterekkel és nyaki redővel.Kép Már egészen emberformája van és annyit ficánkolt, a doktornő még mondta is neki, hogy egy picit nyugodjon meg, mert nem tudja megmérniKép

Ne harizzatok, még nem volt időm jobban visszaolvasni. Még minidg nagyon szenvedek a rosszulléttől, ezért kissé már olyan vagyok, mint akibe hálni jár a lélek, és sok még mindig a tennivaló itthon is. Még mindig -2 kilónál járok, és nagyon gyengének érzem magamat. Remélem hamarosan újra több életkedv költözik belém.

Indigo, ha gondolod hivatalosan is beírhatsz a kismamák közéKép A szülés várható időpontja 2006.jan. 20.

Mindenkinek sok puszi! Vigyázzatok a pocakokra és a gyerkőcökre!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Pirus!
Dejó, hogy minden rendben!!!

Indigó!
Nem vészes az autó, gyakorlatilag ingyen megcsinálják öcsémék. Nem gondoltam, hogy ennyire megvisel, azóta félek az autóban!
Méghogy Balázs hasonlít rám?! Ne sértegesd, légyszíves! KépKép

Na rohanok, muszáj pihennem, ezer a munka a dolgozóban.

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Titti: mi se tudjuk lerakni!!! Ti hogy csináltátok, van hogy fél órát is sír és már inkább felveszem. Ti mit csináltatok pontosan??? A kakilás nekünk is probláma, pedig csak anyatejet kap. Mégis néha úgy erőlködik és semmi. Ha esetleg erre is rájöttetek örülnék ha megosztanád velem.
Ma már mosolygott, többször is!!!!! :-)))))))
Remélem egyre többet fog, olyan aranyos, teljesen bele vagyok zúgva!

Kép
Kép
akinorev
 
 


Ja!
Van egy kép a Manónkról a profilomban, kicsit nagyra sikerült, de azért látni!

Kép
Kép
akinorev
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az együttérzést és a bíztató szavakat. 3 hónap múlva kell mennem a hormonvizsgálatra, és utána talán már újra lehet próbálkozni. Csak olyan lassan telik az idő.

Indigó!
Aranyos lehet a kislányod, ahogy minden hajnalban megjelenik nálatok. Bebújik hozzátok az ágyba, vagy csak beszél hozzátok? Külön szobája van? Amikor terveztük, hogy hol legyen majd a babaágy nem tudtuk eldönteni, hogy velünk egyszobába legyen, vagy már jobb az elején külön szoktatni.

Pirus!
Örülök, hogy nálatok minden rendben, és hogy túl vagytok az első 12 héten. A rosszullét meg majd csak elmúlik.
Mi a XVII.-ben lakunk, ~10 percre a Medicál Centertől, így én amióta 7 éve ideköltöztünk odajárok(bár eddig csak az évenkénti rákszűrésre kellett). A MC-ben megcsinálják a labort is, így én csak 3 hete voltam először a Klinikán a műtét miatt a terhespatológián. Örülök azért, hogy nem a dokival volt probléma, mert én még nem voltam nála olyan sokat, nem igazán ismerem, de eddig nagyon szimpatikus és segítőkész volt. Nem akarok rossz emléket idézni, úgyhogy ha nem akarod ne válaszolj, de a hormonvizgálaton kívül van még valamilyen vizsgálat az újrapróbálkozás előtt? Nem kell genetikai vizsgálatra is menni?

Köszönöm, hogy ilyen kedvesen fogadtatok, annak elenére, hogy még nem is vagyok (sajnos) kismama.

Sziasztok:dido

dido
dido
 
 


Sziasztok!
Ha valaki már szült Dr Ács Nándor kezei között az megoszthatná az élményét velem, mert nagyon kiváncsi lennék rá! Meg arra is, hogy elégedett volt e a kórházi ellátással. A Sote II.sz női klinika nincs a baba-mama barát kórházak listáján.

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok!

Joe, én nem is merem a Ács dokit, vagyis láttam már, csak nem Nála szültem. Nagyon dícsérik Õt. Biztos lehet benne valami.
Amúgy nem tudom mi a baba-mama barát szülészet ismérve, de szerintem nem rosszabb, mint akármelyik másik kórház. Azt tudni kell, hogy ez egy klinika, a császármetszések aránya azért is magasabb, mert nagyon sok a patológiás eset, illetve azok, akiket sürgősségivel hoznak át más kórházakból. Még nem láttam az új szülőszobákat, de úgy hallom, minden igényt kielégítőek, nincs közös vajúdó sem. A babát még a köldökzsinor elvágása előtt a hasamra fektették és nem vitték el, végig velem volt és szopizathattam amig 2 órán át megfigyelés alatt álltam. 24 órás rooming-in van. A csecsemősök elég siralmasak, de ahogyan hallottam, még a Szent Imrében sem állnak a helyzet magaslatán, úgy látszik ez egy általános probléma. Ami nagy gond, hogy cukros vizet adnak a babáknak, de ha 24 órában kéred, akkor ezt is el tudod kerülni. Szoptatásban, Ica nénit leszámítva, nem túl segítőkészek, bár nálunk Ica néni szabin volt, szerencsére sikerült a szopi, köszönhetően az ügyi kisfiamnak és annak, hogy többgyermekes anyukák is voltak a szobában. És már előtte is felkészültem a LLL oldalán található hasznos infókból.
Ha még nem indul be a tejed és sír a baba, akkor adnak tápszert neki a csecsemősök, de ahogy elnéztem nem sunyiban, hanem megkérdezik az anyukát, amúgy csak cukros vízzel itatják őket.Kép Fényben szívesen adnak nekik lefejt tejcsit, de én pl. mindig megszoptattam ott is a babám, nem volt ellenvetésük, kivették a dobozból.
A gyermekágyas nővérekről se jót, se rosszat nem tudok mondani, ilyen is van, meg olyan is, de alapjában véve normálisak, volt olyan, aki még mosolygott isKép Sőt, ha kértem valamit, készségesen teljesítette. Látogatót nem engednek a szobákba, ez azért nagyon bababarát, ha azt nézzük, hogy a közkedvelt Szent Istvánban zavartalanul mászkálhatnak ki-be a látogatók a többágyas kórtermekben. Éljen a nyugalmas gyermekágy és a meghitt szoptatást!Kép És gondolom fent van azon a bizonyos baba-mama barát listán. Kép
Szóval szerintem ez sem rosszabb, mint akármelyik más kórház, mindegyikről hall jót is, rosszat is az ember. Ettől függetlenül én is váltottam a Szent ImréreKép De én inkább a háborítatlan szülés miatt.
Ez az én sztorim, azért vannak jópáran kismamák itt, akik császárral szültek a klinikán, ők is tudnak mesélni.

Dido, igen, a 3 hónap eleinte nagyon lassan telik, aztán hidd el, pikk-pakk vége van és már próbálkozhattok is. Én a Kaáliba mentem utána. Ott csak hormonális vizsgálatokat végeztek. Nálam indolokt is volt, hiszen nagyon rendszertelen a ciklusom és gyakran peteérés nélküli. Ha van, akkor is csak késői peteérésem van, lásd mostKép Kb. a 40. napon fongant meg a bébi, teljesen spontán.
A Kaáliban 3 eredménytelen ciklus után nézik a spermákat is, majd újabb 3 sikertelen ciklus után van genetikai vizsgálat, és ált. akkor szokták javasolni az inszeminációt is. De nem kell ennyire előre szaladni. Ahhoz, hogy tovább léphessetek, feltétlen szükség van a hormoneredményekre. Abból azért sok minden látszik. Nálam pl. az, hogy gáz van, ezért kaptam most sárgatest erősítést, hogy ne legyen gond a beágyazódással. Ha nincs gond nálad, akkor elvileg minden további teendő nélkül újra próbálkozhattok.
Én a XVII. kerben nőttem fel, még otthon laktam, amikor elkezdtem a MC-be járni. Nagyon szuper volt, azután elköltöztünk, de még mindig könnyebb volt oda menni, mint a klinikára. Most viszont már tényleg megoldhatatlan, egy budai kis településre költöztünk. Vannak bizonyos vizsgálatok, amiket sajnos csak a klinikán tudsz megcsináltatni, de amennyiben teheted, inkább a MC-be menjél.

Annamari, tök jó a kép!Kép Balázs már kész nagyfiú, és Te is nagyon jól nézel ki! Kép
Sajnálom a koccanástKép

Indigo, nálunk is jött eddig Zsombi rendelületlenül hajnalban, kivágta az ajtót és bemászott mellénk, majd aludt tovább, mint aki jól végezte dolgát. Azonban pár napja nem jön, szépen alszik 8-ig a saját ágyikójábanKép

Na, most jó sokat írtamKép

Szép hétvégét mindenkinek!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok! Bocs, hogy nem írtam, de a klinikán voltam két hétig, aztán július 2-án hajnal 1.33-kor megszületett Kiss Virág 2240 gr és 47 cm volt.... Császárral. Már otthon vagyok és ha lesz időm megnézem mi történt a fórum háza táján és írok beszámolót Kép
Puszi
Recece/Eszter + Virág
recece
 
 


KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME/NEVE ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Anitq 2005.07.10 38+5 Első Zsófi Dr. Radványi Tóth Anna 32
Lini 2005.07.14 38+1 Első Lacika Dr. Valent Még nincs 29
Gmoni 2005.07.24 36+4 Első Kislány Dr. Ács Még nincs 32
Dorka34 2005.08.01 35+5 Első Benedek Dr. Radványi Még nincs 34
Terika 2005.08.24 32+4 Második Zalán Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 30+1 Második Bence/Zita Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 30+1 Első Bulcsú Dr. Radványi Még nincs 30
Mea 2005.09.11 29+5 Első Lívia Dr. Valent Zsoldosné Eta 26
Kgina 2005.09.11 29+5 Első Kisfiú Dr. Mericili Még nincs 27
Szaffy 2005.09.18 28+5 Első Kislány Dr. Matányi Dömötör Margit 31
Piroska 2006.01.20 Második ? Szent Imre kórházban 29</pre>

ANYUKÁK:

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNÕ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Mohácska Dani (1994.09.12) 35 Dr. Ruzsvánszky Nem volt Császár Nem
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Muter(Annamari) Balázs (2002.03.20) 30 Dr. Vermes Nem volt Hüvelyi Igen
Terika Botond (2002.05.31) 31 Dr. Valent Nem volt Hüvelyi Pocaklakó
Krizsi Panna Krisztina (2002.10.16) 33 Dr. Vermes Nem volt (Bagóné Annamária) Hüvelyi Jövőre
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Igen
Piroska Zsombor (2003.01.23) 29 Dr. Mericli Dömötör Margit Hüvelyi Pocakban
Fülescsacsi Szabolcs (2003.11.06) 26 Dr. Várbíró Nem volt Császár Nem
Ágiboszi Dani (2003.12.09) 38 Dr. Matányi Zsoldosné Eta Császár Félig igen; nem
Nedinabp Bálint (2004.03.08) 28 Dr. Kazy Nem volt Császár Pocaklakó
K_gabi Beni (2004.05.29) 30 Dr. Bánhidy Nem volt Császár Júl. Aug.-tól
Shine Ádám (2004.06.04) 29 Dr. Vermes Dömötör Margit Császár Pocakban
Repa Anna(2004.07.29) 34 Dr. Vermes Ismeretlen Hüvelyi Idővel
Icsilya Levente;Máté (2004.10.20) 25 Dr. Ujvári Nem volt Császár(35+0) Idővel
Emma8 Balázs (2005.04.28) 29 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Aysegül37 Aysegül (2005.05.11) 37 Prof. Asztalos Nem volt Császár Nem
Titti Klaudia Kitti (2005.05.12) 28 Dr. Radványi Tigyi Zsuzsi Hüvelyi Nem
Szilvi8 Virág (2005.05.23) 29 Dr. Sipos Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Akinorev Gergely (2005.05.24) 22 Dr. Gimes Dömötör Margit Császár Nem
Recece(Eszter) Virág (2005.07.02) 34 Dr. Valent Császár Nem</pre>

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Pirus, beraktalak a táblába és nagyon örülök, hogy minden rendben Veletek. Tarts ki már nem sok van és elmúlik a rosszullét és akkor jönnek majd a kilók.Kép Majd add meg a terhességi hetet is.

Annamari, nem akartam megsérteni Balázst. Bocsi!!!! Kép Tök jó, hogy van ismerősötök aki meg tudja csinálni a kocsitokat.

Akinorev, nagyon szép kisfiú Gergő. Nem csodálom, hogy nagyon bele zúgtál!! Kép

Dido, meglásd hamar eltelik az a pár hónap. Próbálj olyan dolgokat csinálni, amit terhesen majd nem lehet. Próbáld kihasználni a helyzetet. Nekünk anno 6 hónapig kellett várni. Mondjuk én elég nehezen bírtam és a tetejébe még Fanni váratott magára 6 hónapot. Úgyhogy kerek 1 évig kínlódtam. Nektek kívánok minél előbbi babásodást.
Mi Fannit rögtön az elejétől külön szobában altattuk, mert a párom azt mondta nem fog tudni aludni tőle. Így nálunk ez már eleve adott volt. Egyébként bejön a szobába és szólingat. Nem bújik be, bár lehet, hogy az jobb lenne, mert akkor talán még aludnánk egy kicsit. Ma reggel is 6-kor jött. Kép

Eszter, nagyon gratulálok!!!!!! Sok tejcsit és pihenést! Kép

Mindenkinek szép hétvégét, Indigo Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Recece!
GRATULÁLOK!!! Várjuk a beszámolót és a képeket! KépKép

Annamari
muter
 
 


küldök 2 képet...
majd írok is a jövő héten..
puszi
recece
 
 


KépKép
recece
 
 


Sziasztok!

Recece, gratulálok!!!
Köszi a képeket!

Lányok tettem fel a fotóalbumba képeket.
Martin Klaudia Kitti néven futunk Kép

Akinorev, nálunk sem megy könnyen leteszem , felveszem.úgylátszik csak elfelejtette pár napig milyen keservesen is tud sírni... Kép
A kórházban persze két napig angyal volt, nem tudom miért, utána otthon két napig vagy háromig, aztán kezdődik elölről....
A babakocsiba is úgy kell belopni, ha felébred hiszti.
ez van , hisztipankánk van Kép
Kaki ügyben komplett két napig nem kakilt de most hagytam mert nem görcsölt,és a harmadik nap kakilt szépen, egy kis kamilla teát adtam neki este evés után nem sokat 15-20 ml csak .
az édeskömény nagyon meg görcsöltette úgyhogy az nálunk nem vált be.


Indigo Kép emlékszem Én is ahogy felébredtem rohantam anyuék közé be az ágyba !!!!

JUhijjjjjjj Kép akkor nagyon jó volt Kép
nagyon szerettem Kép tisztán emlékszem az érzésre , gyerekként más volt a világ .
Nem is szoktam le róla soha, mikor már egész nagy voltam akkor is átmentem , Apa lement fözött kávét tejeskávét és hozta fel nekem meg anyának az ágyba Kép
Most is hozza ha kinn alszom náluk Kép
Vannak dolgok amik nem változnak...


puszi mindenkinek
Titi
titti
 
 


Recece!Kép

Hatlamas gratula!!!!Kép
Nagyon kis édes Virág!!!Kép

Mi jól vagyunk, megkezdtük a 31.hetetKép
Jövő héten szerdán megyek Valenthoz vizsgálatra az Erzsébet krt.-ra.

Edina!Kökény!gina!Szaffy!Kép

Veletek mizújs???

Mea
mea
 
 


Na egy kis beszámoló is (ma aktív vagyok, most pár pillanatra nem sír épp a baba):
Szóval a mi hiteles történetünk: a 34. héten kiderült, hogy niytva a belső méhszáj 1 ujjnyira - teljes pihenés lett elrendelve. Utána a 35. héten az UH-n az látszott, hogy a 32. hét óta a BPD és az FL nem nőtt. Ekkor jött a kórház - egy hét bent infúzió (cukor + értágítás). Egy hét után, miután az UH-n kis növekedést láttak, hazajöttem. Majd a 37. héten biztos, ami biztos alapon a doki újra beküldött a kórházba (egyébként végig fel voltam véve, akkor is mikor itthon voltam). Folyamatos CTG, áramlás vizsgálat. Kedden mentem be és csütörtök, pénteken hiába ugrott a szívhang neki szép nagyokat, az alapfrekvencia mégis igen alacsony volt (110 körül). Péntek este ügyelt utoljára a dokim szabi előtt (1 hónapra elment) és megnézve mindent úgy döntött, hogy vegyük ki a babát császárral az éjjel). Egyébként is hétvége jött, meg ő sem lesz már olyan könnyen elérhető. Szóval este 10-től feküdtem a szülőszobán szívhangmérővel magamon és kaptam 3 infúziót folyadékpótlásnak. Velem volt a párom is. Mikor már majdnem elaludtunk jöttek értem, hogy megyünk a műtőbe. Előtte borotválás (persze én lejjebb borotválkoztam, nem császárra készültem). Spinállal érzéstelenítettek, ami egyátalán nem fájt, bár rosszul lettem pár percre az érzéstelenítés közben, leesett a vérnyomásom és hányingerem volt - gyorsan belémyomtak valamit, amitől feléledtem. Mikor kivették, azt éreztem és rögtön hallottam, hogy felsír. Pár perc múlva az arcomhoz tették és a kis súlya miatt rögtön vitték is inkubátorba. Egyébként az Apgar értéke 10-es lett, tehát teljesen egészséges volt.
Ez után már csak a rettenetes éjszaka volt, amikor kezd kimenni az érzéstelenítés és fáj a hasam. Reggel kaptam fájdalomcsillapítót. Aztán még a kórházban jött a fejgörcs, de kb. 3-4 nap alatt elmúlt.
A patológia és a gyermekágy teljesen más volt persze minden szempontból. A nővérek sehol voltak szerintem a TOP-on... volt egy-két kivétel a segítőkészség szempontjából, de ritka volt. Egyébként pedig a dokim előtt le a kalappal, sokat segített, jött mindig. Aug 1-ig szabadságon van, de néha néha bejár (szülések stb.)
recece
 
 


Sziasztok!

Titti!
Megnéztem a képeket, gyönyörű a picilány!!!

Recece!
Gratulálok mégegyszer, kint hamar megnő majd a Kismanó, meglátod! Kép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Recece gratulálok a szép kis bébidhez, sok boldogságot, sok tejet, kevéske sírást!KépKépKép

Zajlik az élet nálunk is, lassan összeszoktunk, bár a nappali alvással még mindíg gondok vannak. De rájöttem unatkozik, vettünk egy pár játékot, forgó, zenélő kütyüt, egy darabig elvan. Azt találtam még ki, hogy hasra fordítom mikor nem akar aludni, egy idő után elfárad és sír, viszont így hamarabb abbahagyja a sírást szegényke. Akkor hátára fordítom és már alszik is. /és azt álmodja, hogy milyen szemét anyát fogott ki.../Kép
Csípő-vizsgálatot meddig lehet /vagy kell/ megcsináltatni, mert egy kicsit elmismásoltuk a dolgot, az egyetlen doki meg nem elment nyaralni?
Remélem nem vagyunk nagyon elkésve, bár nem hiszem hogy probléma lenne a csípőjével.
Már hetek óta mosolyog, nagyon huncut és lopva minden pelusba bekakil. Imádom!
Mindenkinek jó pocakosodást, gyerekezést kívánok továbbra is.
Márti

Kép

KépKépKépKép
aysegül37
 
 


Sziasztok!

Eszter, nagyon gyönyörű a kislányod!!!

Titi, megnéztem a képeket és nagyon aranyos leányzó!Kép Sajnálom, hogy az édeskömény nem jött be csak rontott a helyzeten. Hát ahogy leírod az élményeidet, lehet, hogy nem kellene annyira idegeskednem a Fanni reggeli "kirohanásain".Kép

Mea, szia, rég jelentkeztél. Biztosan szép nagy már a pocakod.

Márti, jó Rólatok is hallani. Nagyon édesek vagytok így együtt. Szerintem nem vagytok elkésve. Igaz 6 hetesen szokták először nézni, de UH-al bármikor meg lehet nézni és ha szükséges még el is tudják kezdeni a kezelést. Azért már nem húzzátok sokáig. Kép Egyébként ha nagyon laza a lába, amikor pelenkázod ezt észre lehet venni, akkor nincs semmi gond. Bár jobb megnézetni, hogy az ember megnyugodjon.

Na megyek, mert a Fanni megy aludni és fogat kell neki mosni.
Ja nem tudom, mondtam-e, hogy voltunk végül szemésznél és nem láttak kancsalságra utaló jelet. Azt mondták azért tűnik úgy néha, hogy kancsalít, mert a belső fehér rész a gyerekeknél kisebb mint a felnőtteknél. Szóval minden ok. Fél év múlva azért megnézik még egyszer.
Most már csak vérvételre kellene elvinnem, mert mindig karikás a szeme, pedig sokat alszik. Csak nincs szívem megszuratni. Nektek kellett kicsi korban elvinni vérvételre a picit? Hogy éltétek meg Ti és a pici? Annyira sajnálom szegényt már előre rosszul vagyok.

Indigo
Profilba raktam új képet.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Hűűű, mennyi szép baba!
Aysegül, Indigo, gyönyörűek a bébik!

Nekem olyan izgalmas, hogy megint élesben próbálkozunk! Olyan jó érzés, hogy akármelyik pillanatban beköszönthet egy baba!
muter
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek ezek a babócák mind! Énis, énis egy kiscsajt!Kép

Indigo, azt hiszem kergetheted a skacokat majd a seprűvel, nagyon szép Fanni!
Most vagyok 12+4 Kép

Annamari, ugye milyen jó érzés? Drukkolok, hogy mihamarabb beköltözzön egy bébi a pocakba.

Lányok, képzeljétek, bár nem akarom elkiabálni, de mintha múlóban lenne az émelygés, helyét felváltotta a farkasétvágyKép
Shine, Te hogy vagy?

Picus, Csacsi, Ági, Ti merre jártok? Orsoly, te is régen adtál nekünk beszámolót!

Zsombi még alszik, azért is írok most reggel gyorsan. Úgy látszik megszokta az új szobáját, ágyikóját, mert újra a régi kis mormota. Amúgy a délutáni alvókája sem változott, még mindig 3,5 órát alszik. Hát, ilyen is van...több időt tölt alvással, mint ébrenléttel, férfi...Kép
Amúgy szépen beindult a beszélőkéje is. A szobatisztaság terén is lassan haladunk előre, főleg mióta megtanulta mondani, 'pisilni kell'. Bár most annyira rossz az idő, hogy nem merem levenni róla a pelenkátKép Ha minden igaz, jövő héten lemegyünk a Balcsira, nagyon jó időt mondanak, akkor majd egész nap rohangászhat pelus nélkül. Egyébként édes kis csibész, majd készítek új képet is Róla. A dackorszak tombol nála is, de kellő türelemmel és odafigyeléssel szerencsére kontrollálni tudjuk, így nem is olyan vészes.

Na, megyek, mert még nem ittam meg a reggeli tejeskávémat sem.

Szép napot!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Indigo, időközben beléptem a 3.X-be Kép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Még egy utolsó, és leléptem.

Terika, hogy vagytok?

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME/NEVE ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Anitq 2005.07.10 39+2 Első Zsófi Dr. Radványi Tóth Anna 32
Lini 2005.07.14 38+5 Első Lacika Dr. Valent Még nincs 29
Gmoni 2005.07.24 37+1 Első Kislány Dr. Ács Még nincs 32
Dorka34 2005.08.01 36+2 Első Benedek Dr. Radványi Még nincs 34
Terika 2005.08.24 33+1 Második Zalán Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 30+5 Második Bence/Zita Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 30+5 Első Bulcsú Dr. Radványi Még nincs 30
Mea 2005.09.11 30+2 Első Lívia Dr. Valent Zsoldosné Eta 26
Kgina 2005.09.11 30+2 Első Kisfiú Dr. Mericili Még nincs 27
Szaffy 2005.09.18 29+2 Első Kislány Dr. Matányi Dömötör Margit 31
Piroska 2006.01.20 12+4 Második ? Szent Imre kórházban 30</pre>

ANYUKÁK:

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNÕ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Mohácska Dani (1994.09.12) 35 Dr. Ruzsvánszky Nem volt Császár Nem
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Muter(Annamari) Balázs (2002.03.20) 30 Dr. Vermes Nem volt Hüvelyi Igen
Terika Botond (2002.05.31) 31 Dr. Valent Nem volt Hüvelyi Pocaklakó
Krizsi Panna Krisztina (2002.10.16) 33 Dr. Vermes Nem volt (Bagóné Annamária) Hüvelyi Jövőre
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Igen
Piroska Zsombor (2003.01.23) 30 Dr. Mericli Dömötör Margit Hüvelyi Pocakban
Fülescsacsi Szabolcs (2003.11.06) 26 Dr. Várbíró Nem volt Császár Nem
Ágiboszi Dani (2003.12.09) 38 Dr. Matányi Zsoldosné Eta Császár Félig igen; nem
Nedinabp Bálint (2004.03.08) 28 Dr. Kazy Nem volt Császár Pocaklakó
K_gabi Beni (2004.05.29) 30 Dr. Bánhidy Nem volt Császár Júl. Aug.-tól
Shine Ádám (2004.06.04) 29 Dr. Vermes Dömötör Margit Császár Pocakban
Repa Anna(2004.07.29) 34 Dr. Vermes Ismeretlen Hüvelyi Idővel
Icsilya Levente;Máté (2004.10.20) 25 Dr. Ujvári Nem volt Császár(35+0) Idővel
Emma8 Balázs (2005.04.28) 29 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Aysegül37 Aysegül (2005.05.11) 37 Prof. Asztalos Nem volt Császár Nem
Titti Klaudia Kitti (2005.05.12) 28 Dr. Radványi Tigyi Zsuzsi Hüvelyi Nem
Szilvi8 Virág (2005.05.23) 29 Dr. Sipos Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Akinorev Gergely (2005.05.24) 22 Dr. Gimes Dömötör Margit Császár Nem
Recece(Eszter) Virág (2005.07.02) 34 Dr. Valent Császár Nem</pre>

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Pirus, javítottam a táblát. Örülök, hogy elmúlt a rosszullét. Mondtam mostmár jönnek a kilók. Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Aysegül!Kép

Nagyon nagyon szép a babátok!!!Kép

Én holnap megyek dokimhoz, remélem mindent rendben talál és még elmehetek párommal pár napra Balcsira, ha végre jó idő lesz megintKép

Recece!Kép

Sok sok tejecskét, és egészséget kívánok Nektek!!!Kép

mea(31+2)

Mea
mea
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?