Új privát üzeneted érkezett!

Mieza itt vagyok én is :)) Örüljünk együtt :)))) Hurrá-hurrá-hurrá!!
Olyan jó hogy ott voltál, gyorsabban telt az idő, utána már azt hittem ott fordulok le a székről..
Szóval a lényeg, 10 mm-es babánk van szabályos petezsákban, pulzálással!! Juhéjj!

Hosszú volt az út idáig.. tényleg nagyon hosszú, de mégis itt az eredmény és mostmár bízunk a legjobbakban és minden rendben lesz ezek után is.

BMC-ben mindenki nagyon aranyos volt, komolyan mondom egy rossz szót nem tudok mondani, furi volt kismamaként végigtipegni a folyósón..

És köszi mindenkinek aki szurkolt, szorított, bármiben is segítségemre volt, jó szavak, bíztatások, gyógyszerek, szurik..stb..
ÁÁ most még nem ocsúdtam fel..
ann74
 
 


Ann, mieza, óriási ölelés és gratula a babócákhoz! :D
kitartóak voltatok és most utolért a várva-várt Boldogság :)

Daisypath Anniversary tickers

Lilypie First Birthday tickers
cicmarekdodo
Vác
 
 


Gratulálok lányok! Csak így tovább, vigyázzatok a babáitokra továbbra is! Maradjanak bent a pociban még vagy 8 hónapig (remélem jól számoltam) :lol:
dorkabab
 
 

 
 

Nagyon örülök Nektek!! Néha náha benézek, zugolvasoként követlek Benneteket. Ann különösön Neked nagyon örülök, jo ilyen töréneteket olvasni, mert rengeteg eröt ad!! Köszi és mindenkinek csak a legjobbakat!!
Isola
isola
Budapest XVII. kerület
 
 


Én is elő a zugból!

Szóval megannyi gratula és tonnányi babaragacs!

Persze Miezának is örülök nagyon, de hiszen neki második már.

Ann! Szavakat se találok! Ugye megmondtuk!!!

Többiek: csak igy tovább, mert csodák igen is vannak - igaz engem még nem ért utol, mire várnék.

üdv kispatak
meer
Aba
 
 


Sziasztok!

Be-bekukkantok hozzátok néha-néha,és Veletek örülök a jövendő babókáknak.Remélem mindenki jól van...

Én még mindig se így,se úgy.Most a párom odavan második hete !!!! dolgozni !!!!...és ki is fizették eddig...Most itthon volt a hétvégén,és nagyon aranyos volt...rá sem ismertem...nem tudom,mi legyen...
Amúgy hulla vagyok.Egyre jobban gyűlölöm a munkámat.Apa ügye talán lassan rendeződik...Majd jelentkezem.

Mindenki Vigyázzon Magára :) Szeretlek Benneteket!
nicky1983
Nagyút
 
 


Ann, Mieza: Nagyon örülök nektek, gratula. Azért ne tünjetek el, várjuk a további híreket. És két kus csajszi babaillatát érzem, kellene az arányhoz. :-)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Képzeljétek, ma bejöttem a céghez és az egyik szállítmányozó cégtől kaptam egy kamion machboxot :))))
ann74
 
 


Sziasztok!
Nálunk van szívműködés :D Minden rendben, már nem kell többet mennünk!
Gratulálok én is mindenkinek és szurkolok a többieknek, hogy minél hamarabb utolérjenek!
dorka01
Szolnok
 
 


Ann!!! Mieza!!! Dorka!!! Hatalmas GRATULA!!!!! Annyira örülök. Mindenkinek kívánom ezt a csodás érzést hogy kismamaként sétáljon végig a folyosón. Tényleg nagyon felemelő érzés én is átéltem. Ölellek titeket és várom a többi hatalmas sikereket mindenkitől.

Kispatak, téged is utol ér a szerencse meglátod. Bízz te is ahogy tanácsolod mindenkinek.

Nicky, nagyon örülök a hírnek és nagyon drukkolok hogy ez a csoda folytatódjon. Szorítunk nagyon. Majd gyere még ilyen jó hírekkel.

Vicky, hogy van Barbus? Lejjebb ment már a láza?

Isola, miért csak zugban? Nem akarsz magadról mesélni?

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Dórka szupi, szupi!!!!!!!!! Akkor asszem jó nap volt ez a mai nap a fórum életében. :)
ann74
 
 


Na, most tessék mindenkinek példát venni :)))

Dorka, Ann gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mieza
 
 


Dorka: Neked is gratula.

Vasikáé: Ma már jól volt Barbus, mintha elvágták volna a dolgot. Semmi láz éjszaka óta. Szerintem fáj a torka, mert nehezen nyel. A héten már maradunk itthon.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Gratulálok az új kismamiknak!!!! :)
bery
Budapest II. kerület
 
 


Vicky, ez jó hír. Csak így tovább. :)

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Vasikáé: Szerencsére már éjszaka sem volt Barbus lázas. Egész jó kedve is van.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Mieza, Ann, Dorka! Hatalmas gratula lányok, hát mi volt itt tegnap kérem szépen????:):)
Ilyen szuper híreket!!! Megjegyzem anno én is egy gyönyörű keddi napon kaptam a hírt a BMC-ben arról, hogy Doni már a pocakomban van:)

Vicky, Barbusnak jobbulást, amúgy mi is meghűltünk, hapcizik, meg folyik a nózija:(

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


donoka: Barbusnál furcsa ez a betegség, volt már ilyen máskor is. Két napig nagyon magas láz egyik pillanatról a másikra, aztán meg semmi. És semmi más tünet nincs. Nekem is voltak ilsen.lázas napjaim az első évben, pedig akkor már tejem sem volt. A végén nálam elmúlt, így nem mentem el a lázambulanciára. De Barbusnál most is van és csak egy kicsit piros a torka. Se köhögés, se taknyolás, semmi. Remélem elmúlnak ezek, ha nem akkor meg elviszem őt az ambulanciára. Bár nem tudom hogy lehet ugyanaz a bajunk.

Egyébként én is keddi napra emlékszem az eredményhirdetésre. Szép nap ez. Na meg a csütörtök is, nálunk mindenki csütörtökön született. A párom is, én is és Barbus is.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky, van egy ilyen betegség, hogy 3 napos láz, keress rá. 2-3 napig magas láz a semmiből, majd ahogy jött, el is tűnik.
Ami vicces, hogy utána apró halvány kiütések keletkeznek. Senki nem tudja, hogy mitől van és csak utólag lehet rájönni, amikor már pöttyös, hogy ez a 3 napos láz volt.
Nekünk is volt :)

Kép
mieza
 
 


mieza: Az volt már Barbusnak is. Karácsonykor kórházba is kerültünk, mert 40 fokos láza volt és nem akart inni, így nem ment le. Elvittük az ügyeletre, hogy mi legyen és ott vette észre a dokinő a pöttyöket. De azt mondta inkább vigyük be és vegyenek vért. Pont előtte volt antibiotikumos kúrája és nem tudtuk nincs-e azzal összefüggésben. De ez csak egyszer lehet, valami vírus okozza. Barbusnak viszont többször is volt már ilyen, hogy semmi tünet, csak a magas láz. Félek nehogy valami komolyabb baj legyen, csak nem vizsgáljuk ki.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Ann!
Mieza!Gratulálok nektek szívből! :lol: :lol: :lol:

Eszterről tudtok v.mit?amióta megszünt a régi blogja,fonalat vesztettem.Sokat gondolok rá.
Nálunk Maja holnap 3 hónapos nagylány.
Nincs túl jó hírem vele kapcsolatban,fehér folt lett a köldökénél,amiről nem tudják hogy festékhiány,vagy kialakuló sok sok lesz rajta .Már mindenütt jártunk,valószínű immun eredetű.Nagyon szomorú vagyok és aggódom miatta. :cry: :cry:

Kép
Kép
ritabmc
 
 


Rita: Szerintem azért nem haragszik meg Eszter ha elárulom, hogy jól vannak, eddig minden rendben megy. Maját sajnálom, reméljük csak egy ilyen festékhiányos foltocskája lesz. Majd mesélj mi lett. Fotót nem hozol?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Ann, Mieza! Gratulálok!

Rita, már meg is született Maja? Mint mondtak a dokik mit lehet tenni?

Viki, kicsi Barbus sokat beteges?
Örülök hogy Eszterék jól vannak!
franci
 
 


Köszi a hírt Eszterékről,de én azt sem tudtam,hogy sikerült.Egy babájuk lesz?
Az új blogot nem tudom v.miét olvasni!! :oops: :oops:

lányok! szeretném eladni,Brendonban vásárolt Angel sounds magzati szívhanghallgatót.Én szerettem Maját meghallgatni,mert problémás volt a terhességem,és ez megnyugtatott.9.héttől használtuk.Az árban megegyezünk.Még garanciális. :idea: :idea:

Kép
Kép
ritabmc
 
 


Eszter!Etna!
Köszi a privit,és a segítséget.Meg fogjuk próbálni.Bármit megtennék,csak v.ki azt mondaná nem lesz több foltja.mert nem a meglévővel van bajom.Picit úgy érzem azzal hogy ennyit kűzdöttünk és sikerült elszúrtam az életét :cry: :cry: :cry: Ha láttatok már vitilígóst tudjátok miről beszélek!
Eszter küldöm az e-mail címet!Nagy-nagy drukk nektek,ha valaki hát ti nagyon megérdemlitek az élettől a csodát! Puszi!

Kép
Kép
ritabmc
 
 


franci: Mostanában nem volt Barbus beteg, de most megint elkapott valami vírust. Szerintem azoktól szedett össze valamit, akik most hozzájuk jöttek. Most az övék az összevont bölcsi.

rita: Írok privit, itt inkább nem írnék többet.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


most, h ennyi új kismamánk van, megint felteszem a linket, bár tudom, h még korai, de pár hét múlva már nagyon frankó lesz nézegetni és vásárolgatni, mert egyre több frankó cuccunk van.

http://www.facebook.com/groups/330548417034089/

akinek vannak ritához hasonló eladni való dolgai, azok is jöhetnek, folyamatosan bővülünk, hátha valakinek pont a tied kell!!!!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Újdonsült kismamik hatalmas gratula:-))))))))))))))))))))

Ejha, Mieza jön a kistesó:-)))))))))))))) De örülök!

Ezer és ezer éve nem jártam erre....

Maccs
vörösmacska
 
 


Szia Macs! Örülök, hogy benéztél. Szoktam olvasni a blogodat és Balázsod már olyan nagyot nőtt! Nagyon helyes kis krapek.

Barbusom ma 2,5 éves.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Lányok, szükségem van a véleményetekre! Tegnap voltunk stimulációs megbeszélésen, és hát nem igazán erre számítottam:( Leginkább arra, hogy már belevágunk az inszembe, és úgy jövök haza, hogy tudom, mikor lesz.... Leírtam a blogomban pontosan, mi történt. Mit gondoltok?
minekaza
Budapest
 
 


minekaza: Hát, a dokik nem valami közlékenyek. A protokoll szerint mennek, így szoktak menni a dolgok. Szerintem nem mentek rosszul a dolgok, egész hamar kezdhettek. A merckformin emelést azért nem mondta a doki legutóbb, mert a horminok eredményei gobdolom nem voltak meg és annak függvényében javasolta a doki az emelést. A 3. napi uh-ra már nem kell időpontot kérni, csak amikor azon a napon vagy, akkor bemész reggel. Az egyébként engem is zavart, hogy nem adnak ki leleteket, de ha esetleg elmész az intézményből, akkor kérheted a kartonod másolatát és egy pár napon belül megcsinálják. Sajnos csak délután van erre idejük. Kitartás és ne keseredj el, a Bmc-ben így mennek a dolgok. Ja, és ne lepődj meg, ha egy 5 perces uh kedvéért vársz 7-13-ig. Én jártam már így. Nem érkezési sorrendben történnek a dolgok, mert napirend van. Leveszik a vért a most indulóktól és a lombikos tesztelőktől. Utána jön egy pár uh. Valamikor a délelőtt folyamán eltünnek a dokik a műtőben (lombik leszívás és inszemek). Mikor visszajönnek, akkor uh-k és teszt eredményhirdetések. Sajnos ezzel nem lehet mit csinálni. Mondjuk én 7 körül mentem mindig, hogy hamar bejussak a recepcióra. Akkor már volt, hogy 9 körül sorra kerültem még a műtő előtt. Hajdá, mennek a drukkok.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Írtam privit, de lehet, hogy azokat már tudtad, amiket leírtam.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


vicky79, köszi a biztatást:) Igazából először azért akadtam ki, mert hát nem a leghatékonyabban kommunikált, és én simán úgy értettem, amit mondd, hogy addig vissza se menjek hozzá, míg az inzulinrezisztencia nem rendeződik, ergo már megint megy az idő....de aztán végiggondolva az egészet, meg a férjem értelmezése szerint ettől függetlenül mehetünk inszemre,ezek szerint te is így értelmezed (bár már az én elmondásomat ismered) mér nem tudnak adni egy nyomtatott írásos lapot, akkor biztos lenne minden....
minekaza
Budapest
 
 


Lesz majd stimus lapod, ha elkezditek. Egyébként nekem elég durva IR-em volt (egyébként akkor még a bmc-ben nem is vizsgálták) és mégsem szedtem annyi metet, mint amennyit neked mondott. Én 2*850 mg-ot szedtem, aztán 3*850-et. Legfeljebb hívd felbazt a dokit, aki írta neked a metet és mond el mit javadolt a meddőségis orvos. Vagy igazat ad neki és akkor emelj, vagy ha lehülyézi, akkir meg mond Szücsnek, higy az endós dokid nem javadolta az emelést. De ezt szerintem nem fogja megkérdezni. Egyébként én nem értettem úgy, hogy ne mehetne az inszemed.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Ann, Mieza, Dorka! GRATULA!!! Örülök nektek!!


Mi mamázni-papázni voltunk 6 napig... De látom, hogy az események pörögnek alatta! :) Remélem minden hónap ilyen sikeres lesz mostanság!!


Minekaza: sajnos ilyen a BMC. Nekem mondjuk még ennyi konzultációm sem volt. Minden doki más. Persze azért, mert nincs ciklusom, és én a 21. napi vv-nél megbeszéltem Z-vel, hogy elkezdem szedni a norcolutot, és jövünk a 2.-3. napon. A vv eredményeimet sem tudtam-tudom, mert nem mondta, én meg a nagy meglepetásemben, hogy kezdünk nem is kérdeztem. Meg persze ki is voltam borulva, hogy megint a puregont kezdjük használni, hisz előtte az 3szor nem volt jó (3 ovuláció indukciónál azt próbáltuk).. de most jó volt, és sikerült. Szóval, kitartás!!!!!! Egy kicsit egyébként szerintem kell ülepedni ezeknek a megbeszéléseknek...
nyulacs82
Szolnok
 
 


A puregon nekem sem vált be, a merional volt a befutó. Barbus ciklusában egy egész tollnyi puregont nyomtam be és nem csinált semmit. Akkor kezdtem a merionalt, a 9. napon. El is csúszott az inszemem, mindenhivá rá kellett írni, hogy Barbus nem a ciklusom közepén, hanem a 21. napin fogant. Módosította a terhességi heteket.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Én 3 hétig szúrtam magam, mire Zéti-tüszi megérett. :D 4 ampulla puregon ment el... Mi a 26. napon inszemeztünk. De igazából a terhességi heteket nem változtatták meg. Inszem alapján csak január 19 körül kellett volna szülnöm. Mekkora lett volna akkor?? December 27-én volt 3250g, és 51cm... :)
nyulacs82
Szolnok
 
 


Nálam számított a terhességi heteknél, mert így nem lett koraszülött.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Én is furcsállom, hogy Szűcs szerint ennyit kéne, és egyelőre a régi (endokrinológus) dokimban jobban megbízom....írtam is neki mailt, kiváncsi leszek mit mond. Az hogy durva IR-ed volt , mit jelent pontosan? Nekem egyedül a60perces inzulinom volt magas (79,7)

"Lesz majd stimus lapod, ha elkezditek. Egyébként nekem elég durva IR-em volt (egyébként akkor még a bmc-ben nem is vizsgálták) és mégsem szedtem annyi metet, mint amennyit neked mondott. Én 2*850 mg-ot szedtem, aztán 3*850-et. Legfeljebb hívd felbazt a dokit, aki írta neked a metet és mond el mit javadolt a meddőségis orvos. Vagy igazat ad neki és akkor emelj, vagy ha lehülyézi, akkir meg mond Szücsnek, higy az endós dokid nem javadolta az emelést. De ezt szerintem nem fogja megkérdezni. Egyébként én nem értettem úgy, hogy ne mehetne az inszemed."
minekaza
Budapest
 
 


Hogyhogy a 21. napon voltál konzultáción? (ez a "beugró" vizsgálati volt még?) Te kérted/mentél külön?
Szóval Zeke nem csinált a 35.napon 'biztos nem vagy terhes' UH-t?

"Minekaza: sajnos ilyen a BMC. Nekem mondjuk még ennyi konzultációm sem volt. Minden doki más. Persze azért, mert nincs ciklusom, és én a 21. napi vv-nél megbeszéltem Z-vel, hogy elkezdem szedni a norcolutot, és jövünk a 2.-3. napon. A vv eredményeimet sem tudtam-tudom, mert nem mondta, én meg a nagy meglepetásemben, hogy kezdünk nem is kérdeztem. Meg persze ki is voltam borulva, hogy megint a puregont kezdjük használni, hisz előtte az 3szor nem volt jó (3 ovuláció indukciónál azt próbáltuk).. de most jó volt, és sikerült. Szóval, kitartás!!!!!! Egy kicsit egyébként szerintem kell ülepedni ezeknek a megbeszéléseknek..."
minekaza
Budapest
 
 


Nekem 60 perces vérvételem nem volt, de a 120 perces inzulinom 175 volt és mellé 8,1 a cukrom (előtte egyszer már volt 115 is)! Ha jól emlékszem a 0 perces is 30 fölött volt. Most ezzel az eredménnyel hozzám sem szólnának. Szerintem a 21. napi vv az az ami a hormonikra irányul. Neked nem kellett 3. és 21. napi vv? Hormonos?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Kérdeznétek tőletek valamit.
Eddig 28 napos volt a ciklusom. Most az utolsó 2 hónapban ez 26-ra csökkent.
Közeleg a menopauza? :(
csupacsupsz
Budapest
 
 


Minekaza: a 21.- napi vv-n és vizsgálaton azt mondta Z, hogy ha megjön a következő hónapban, akkor menjünk az első 3 napon valamikor. Addigra meg lesznek az eredmények, és megbeszéljük hogyan tovább. Mondtam, hogy nincs mensim csak gyógyszertől, ezért felírta a norcolutot. Nekem nem kellett menni a 35. napon. Nem lett volna értelme. Amikor megjött a gyógyszertől visszamentem, akkor nem is mondott semmit az eredményekről, csak hogy puregonnal próbáljuk meg. Persze uhun akkor megnézett.
nyulacs82
Szolnok
 
 


vicky: hát ezek az eredmények tényleg durvábbak, mint az enyém...akkor meg nem logikus, hogy többet szedjek, mint te. 21. napi vérvételre (itt csak progeszteront néznek, legalábbis nálam csak ez volt) nekem is kellett volna mennem, de volt egy ilyen vizsgálatom márciusban, ami kiváltotta. Volt 3. napi vérvizsgálatom (itt kértek minden hormont, HIV-et, stb-it), mert olyan eredményeim csak tavalyról voltak, azt meg már nem fogadták el.

nyulacs: jaaa, értem már, neked a kötelező nőgyógyászati vizsgálat (aminek ugye nem fix a napja), a 21. napon volt. (én arra kb. a 10 napra kaptam időpontot) Hát, sztem nekem is értelme a 35. napra várni, felírhatta volna azt a 'vérzést hozó' gyógyszert (esetemben Duphastont szoktam). Amúgy van itthon 1 dobozzal, gondolkoztam is, hogy rossz kislány leszek, és beszedem magamtól, aztán lebeszéltem magam róla... vagy sztetek ennyit öndiagnosztizálhatnék, hogy megússzak plusz 1 nap vizsgálatot (=időt, szabadságot)?
minekaza
Budapest
 
 


Minekaza: ebben én nem merek tanácsot adni... én inkább azt csinálnám amit a doki mond. egyébként teljesen érthető a "türelmetlenséged".
nyulacs82
Szolnok
 
 


minekaza: Én a 28. nap után felhívnám a dokit, hogy már a 35. nap környékén vagyok (csinálnék tesztet hogy biztos nincs baba), van itthon duphaston meghozzam-e? Úgyis azt fogja mondani, hogy igen és hogy menj a 3. napon uh-ra. Merckforminból én tuti nem szednék a helyedben 3*1000 mg-ot. Én ezekkel az eredményekkel még a 3*850-et sem bírom. Sokat megy a hasam. Szerintem max ennyire emeld, vagy 3*750-re.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Hahó!

Hát egy olyan téma, amit már biztos ismerek:

Csupacsupsz:

Nem tudom te hány éves vagy, de nem hiszem, hogy nálad a menopauza lenne!

Nekem kvázi állandóan 26 napos ciklusaim voltak. A meno első jelei 43 éves koromban jelentkeztek (kissé korán), 5 év mulva abba is maradt minden.

Aki ilyen korban van, speci ambulancia javasolt. Én teszem is 10 éve. Egy sima nőgyogyi (szerintem magánban sem) nem csinálja azt végig ami ilyenkor szokásos protokoll - pont ezért hagytam ott a régi dokkert. A protokoll:
citológia, nőgyogyi vizsgálat, hormon vérkép, teljes vérkép, csontmérés, mammo, hüvelyi uh.

üdv kispatak
meer
Aba
 
 


vicky, de hát Szűcsöt hogy tudom elérni telefonon?? amúgy a 31. napnál tartottam, amikor konzultáción voltam nála..



"minekaza: Én a 28. nap után felhívnám a dokit, hogy már a 35. nap környékén vagyok (csinálnék tesztet hogy biztos nincs baba), van itthon duphaston meghozzam-e? Úgyis azt fogja mondani, hogy igen és hogy menj a 3. napon uh-ra. Merckforminból én tuti nem szednék a helyedben 3*1000 mg-ot. Én ezekkel az eredményekkel még a 3*850-et sem bírom. Sokat megy a hasam. Szerintem max ennyire emeld, vagy 3*750-re."
minekaza
Budapest
 
 


Szia Meer!

Közeledek a 40-hez.
Megijedtem mert eddig nekem nem volt 26 napos a ciklusom, csak 28+ pár nap.
csupacsupsz
Budapest
 
 


Nem feltétlenül kell a dokival beszélni, a recepciósokkal is meg lehet beszélni. Egyébként kapcsolják a dokit, ha kéred. Én beszéltem már Zekével.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?