Új privát üzeneted érkezett!

Oh, Laptető? Ez hogy lehet?
Közben már elindult a barnázás is.

Lehet, hogy ez egy jel? Menjek be hétfőn és próbáljam Z-t meggyőzni hogy 2 inszem után legyen most lombik? Ha jól értettem, Z már lesz hétfőn, ugye? Mi a véleményetek?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi :

Tudom, hogy már többen írták neked, hogy ne izgulj, de csak most olvastam az elmúlt napok történéseit. Szóval nekem is az a tapasztalatom, hogy a tesztek nagyon megbízhatatlanok. Annó egy csomó 10-est berendeltem a babaproject.hu -ról, és csupa negát teszteltem. 2 éve nyáron a 2. inszemnél is csináltam 3 nega tesztet, így nem is kellett visszamennem Sz-höz. Aztán megjött, belenyugodtam, hogy nem jött össze. Kb. 3 hét múlva elkezdtem barnázni, felmentünk, aztán kiderült, hogy terhes vagyok! De mivel mensiztem, nagyon elvékonyodott a nyálkahártya, ekkor veszítettük el az első babót szeptember 2-án. Remek tanévkezdés volt! Tavaly ősszel a 136-os hcg után, és most májusban a 146-os hcg után is csak nagyon halvány második csíkom volt! Szóval én már nem hiszek ezeknek a teszteknek!Mivel most már lombikozunk, így van vérvétel szerencsére. Ha nem lenne maszekon csináltatnék, az tuti. Szóval ne add fel!
Nekem a lombikok során a 2 fagyis beültetésnél volt long protokoll, a 3 teljes programnál short volt. Én nem szedtem előtte fogi gátlót, egyszerüen mentem a ciklus 3. napján UH-ra és Sz. felírta a szurikat. Szóval lement 1 ciklus alatt. Most is csak azért várunk augusztusig, mert most nem futunk neki a 2 fagyis babónk beültetésébe, hanem teljes programot csinálunk és augusztus 14-én jár le az OEP által előírt 3 hónap szünet. Tehát, még akár egy lombik is beleférhet a nyári szünetedbe, de remélhetőleg nem lesz arra szükség! :)
Ha mégis belecsúsznál az évkezdésbe, (ahogy én fogok), szerintem akkor is menj el táppénzre az eredményhirdetésig, hiszen az évkezdés legalább olyan őrült, mint az év vége. Persze én könnyen beszélek, mert nekem nagy szerencsém van a sulimmal. Én is elég sokat hiányoztam már, a stimuláció alatti UH-k napján is táppénz van, mert nem érnék oda sehogyan sem, órát cserélni meg nem tudok, mert rajtam kívül egy matektanár van a suliban, infót meg én tanítok egyedül. Így marad a táppénz. De nagyon megértőek, még nincs tele velem a hócipőjük! :)

Kismamik!

Nekek kitartást kívánok ebben a hőségben! El sem tudom képzelni, hogy bírjátok! Én borzasztóan szenvedek a panelban, pedig nincs is pocaklakóm!
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


Kép Kép Kép

Tyűűűű, de elfáradtam :)
A Mátésat kb egy hónapja már megcsináltam, Olivér és a takarók ma lettek készen... És most puhítom a pocakom... :S

Lilypie First Birthday tickers
szaboevi27
Biatorbágy
 
 

 
 

Az előbb elfelejtettem írni :
Szűcs július utolsó hetétől augusztus közepéig lesz szabin.


Évi :

Hát ezek annyira gyönyörűek, hogy szóhoz sem jutok!
Nagyon-nagyon ügyi vagy!
Dolgozol majd később rendelésre is? :D Jó pénzért?
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


Sziszo!

Ez nem semmi! Megjött amikor terhes voltál és negatív volt a teszt is. El vagyok képedve! Tudom, h van ilyen, de ez olyan hihetetlen! Nagyon sajnálom, h így alakult! Most jól elgondolkodtattál, nem tudom, mit tegyek. A múltkor K vett tőlem vért, amikor a 14. napon visszamentem 2 nap mensi után, de ő ugye most szabin van.

A tanévkezdés őrültek háza, főleg így, h ofő is vagyok. Pont ezért nem akarok szeptemberben lombikozni, hanem majd csak októberben. Számolgattam, elvileg pont belefutok az őszi szünetbe az eredményhirdetés előtti héten, tehát nem leszek olyat sokat táppénzen. A baj az, h az osztályomat sajnálom. Most lesznek 11.-esek. Gondoltam, azt még túlélik, ha nem én kezdem velük ezt a tanévet, de azt már nehezebben fogják, ha ez az egész elhúzódik és pont a 12.-et fogják mással kezdeni. Tudom, milyen rossz, hiszen annak idején a mi ofőnk is 12-be ment el szülni.

Neked mi alapján döntötték el, h short protokol, nem tudod?
Egyébként az én hiányzásaimat is tolerálták eddig és abszolút megértőek velem a főnökeim, de az ördög, tudod, nem alszik!

Évi: hogy te milyen ügyes vagy! Te varrtad egyedül?
Nem válaszoltál még, h hová költöztetek.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Sziszo, köszi :) VIP-peknek talán ;) De amennyit genyáztam ezekkel is, inkább nem... sose tanultam varrni, csak a fejemben állt össze, hogy ilyet akarok. Bááár, ha órabért kérek még meg is éri :D

Andi: Igen, egyedül csináltam, a fiaim segítettek csak :) Maradunk békéscsabán, csak amikor ideköltözünk a páromék családi házába, nem gondoltuk volna, hogy a ház több sebből vérzik és kb 7-8 milliót kéne rákölteni. Így inkább abból a pénzből vettünk egy házat, amire a festésen kívül nem kell költeni. Sajnos nekem a biai lakás még megvan... De nem adom fel, gerillamarketingen agyalok :D
Az azért vicces, hogy nekem a biai lakás 48 nm és ér 18 millát, csabán meg 13 millióért veszünk 150 nm-es felújított, energiatakarékos családi házat...
nekem amúgy long protokoll volt, ha nekem szántad a kérdést.

Üdv: mi

Lilypie First Birthday tickers
szaboevi27
Biatorbágy
 
 


Évi: Nagyon ügyes vagy, szépek lettek.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Évi, ahhoz képest, hogy nem is tanultad nagyon ügyes vagy, ez tényleg nem kis meló :)

Andi: Z. kedden tutira lesz, mert én hozzá megyek, ebből gondolom, hogy már hétfőn is van.

Daisypath Anniversary tickers

Lilypie First Birthday tickers
cicmarekdodo
Vác
 
 


Andi :

Szerintem ragaszkodj a vérvételhez akkor is, ha nincs K. Én tutira ezt tenném. Sz. minket nem is hívott vissza inszem után, azt mondta csináljak tesztet, és csak akkor menjünk, ha az pozitív. De hát én 136 és 146-os hcg-vel is csak nagyon halvány két csíkokat produkáltam. Lehet, hogy velem van a baj. Hála az égnek a lombiknál már csinálnak vérvételt, én már teljesen le is szoktam a tesztelésről előtte, elég volt a csalódásból.
Nálam az első lombik a 4. inszemből lett, mert hirtelen sok tüszőm lett, és abból el is indult a 2. terhesség. A short protokoll nagyon hasonlít az inszemes stimuhoz, és az nálam bevált, ezért nem volt kérdés, hogy azzal megyünk tovább, gondolom. A 2 fagyis beültetésnél volt long protokoll, de az nálam nem nagyon akar működni, mert azokból semmi nem lett, míg a teljes programoknál mindig elindult a terhesség. (Sz. szerint hajlamos vagyok a terhességre! Kedves, kár, hogy a szívhangig még egyszer sem jutottunk el! De majd talán az 5. terhességnél átugorjuk az akadályokat!)
A saját osztály az egy kényes kérdés, de néha önzőnek kell lenni! Tudom könnyű ezt mondani, én is sok mindenen mentem keresztül, míg eljutottam idáig! Az inszemeknél és az első 2 lombiknál még én is a sulit helyeztem az első helyre, tavaly a beültetés után 2 nappal már a suliban rohadtam az osztályom szóbelijén. Hát az idei tanév már más volt. Önzőztem és bizony alig láttak az idei tanévben. Igaz én most a lombik miatt nem vállaltam osztályt! Tavaly igh. közismereti mkv. és végzős ofő is voltam egyszerre, kicsit KO volt!

Évi :
Nem csodálkozom azon, hogy sokat melóztál, ez az eredményen teljes mértékben visszatükröződik! :D
A kismanók ügyesen segítettek!
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


Inszem után már az én időmben sem csináltak vérvételt, csak tesztet. Nem tudom hogy lehetne kiharcolni egy vérvételt. Talán ha azt mondaná az ember, hogy nagyon halványan lett pozitív a teszt. Vagy magánban pénzért.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Rég jártam erre, de sajnos levegőt is titokban veszek. (pláne ebből a forróból) Azért lopva olvastalak Benneteket. Először is szívbéli ölelés az újdonsült Kismamáknak. Ann, Cicmarekdodo, Mieza annyira jó, hogy sikerült. Kérlek, ne aggódjatok. Sikerült!
Andi, szorítok Neked!
Mnoo rég jelentkeztél. Hol tartatok már? Hahóhalihó!

Lányok, valaki megy BMC-be holnap vagy hétfőn, és lenne, olyan jó, hogy megnézi, írja, hogy kedden lesz-e előadás (és ki tartja)? Előre is köszi.
Puszi mindenkinek
vensza
Jakabszállás
 
 


andi565:
Az a baj, hogy ebben egyikünk se mehet biztosra!Ha lehetne arra mennék!!!!
Elgondolkodok a K. ügyön augusztusra....enyhe hormonnal, de Z.-re hallgatok, hogy mit is mond hétfőn.

3 fagyasztott embriónk vár 2006 óta
Ha ez nem sikerül, akkor én hálát adok a mi Kincsőnkért, mert 44éves vagyok, nem vállalok már be újabb hormonkezeléses peteérlelést....

Kép
kincsek
Szolnok
 
 


hali csajok!

ismét pöcsöst várok, aki szép, okos, egészséges, de szégyenlős. az arcát nem, de a pömpöst mutatta :D hát igazi pasi. bár mikor kicsit láttam az arcát, akkor szerintem nagyon hasonlított botira. szóval mától már tudom, h elbírok én 3 pasival is :D


Kép

szóval ő lakik odabent :D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok! Régen jelentkeztem. Sikerült a lombikunk :D Csak sajna lassan 2 hete szenvedek a hiperstimulációtól. Minden nap feljárunk infúzióra és 2 naponta leengedik a vizet belőlem. Hétfőn 3,3 litert, szerdán 2,4 litert, pénteken 1,8 litert. Kicsit már jobb de még mindig eléggé feszül és nagy a hasam. Holnap kiderül le kell-e újra engedni. De könnyebb elviselni hogy tudom, a baba jól van. június 20.-án volt a beültetés 5 naposan. 28.-án 127 volt a hcg. Július 4.-én 5 mm-es volt a petezsák. Pénteken azt mondta Szűcs Doktor, hogy egyre szebben látszik. Remélem velem marad. Már nagyon várom a szívhangot. Drukkolok mindenkinek, hogy minél hamarabb sikerüljön!
dorka01
Szolnok
 
 


Dorka: Gratula a sikeres lombikhoz, a hiperstimu már nem hangzik valami jól. Majd gyere a jó hírekkel.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Dorka: szurkolok,hogy minden rendben legyen! Hogy áll a hiperstimud??

Andi: voltál tegnap????

Nagyon csendes a fórum!! Remélem mindenki jól van!!

Évi: már megint költöztök? :-) óvatosan, most tényleg!!!
nyulacs82
Szolnok
 
 


Köszi, már jobban vagyok. Ha minden igaz már csak csütörtökön megyek kontrollra. Kedden pedig szívhang :D
dorka01
Szolnok
 
 


Cicmarekdodó nem ma voltál uh-n?????????????????????????
ann74
 
 


Dorka, először is halk gratula a bébihez!
Sztem láttalak múlt hét szerdán. A pároddal voltál ugye? Előtted álltam a bejáratnál, abból gondolom, hogy Te lehettél, mert láttam a branült a kézfejedben (sajna ismerős, nekem is volt olyanom az első beülti után), és már fejből tudták a kórlapszámod a recin:)
Én csak vérvételen voltam még, elkezdtük a tesó projectet és szeptemberre tervezzük a beültetést.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Donoka: Hajrá tesó projekt.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


köszi Vicky:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
donoka
Törökbálint
 
 


Sziasztok!

ma meg volt az első UH, de azt hiszem túl sokat vártam tőle, pedig csak arról szól, hogy meg van-e a terhesség és ha igen, akkor jó helyen van-e (nem méhen kívüli), illetve, hogy nincsenek-e kóros elváltozások a méhben.
szóval a lopva remélt szívhang fel sem merült, így Z. ügynök, miután látta, hogy kissé elkámpicsorodtam felajánlotta a privát rendelést, ahol nyugodtabban, jobb eszközökkel, párommal együtt néznénk meg a babákat.
ja merthogy van egy 14mm-es és egy 16mm petezsák, bennük szikhójag és 3/4 mm embrió :) :)

szóval egyenlőre ennyi, felhőtlen boldogság még toporog a küszöbön, de jövő hétfőn este nyolckor okosabbak leszünk, akkor lesz a privát UH :)

pusszantás
dodo

Daisypath Anniversary tickers

Lilypie First Birthday tickers
cicmarekdodo
Vác
 
 


Ann, gondolom vidéken kicsit jobban telik a várakozás :) és minden rendben Veletek!
mikor mész a következő uh-ra?

dorka : gratula a kis pocaklakódhoz :) csak növesztgesd szépen, aztán várjuk a beszámolót :)

Andi, Mnoo merre jártok?

Daisypath Anniversary tickers

Lilypie First Birthday tickers
cicmarekdodo
Vác
 
 


dodo: Zekénél is fogsz szülni, hogy hozzá kész magánba? Kíváncsi leszek mit produkálnak a kölkök. Hétfőn várjuk a szívhangos üzenetedet.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky, az ÁEK-ben (Máv) fogok szülni,
Zeke magánba csak azért megyek, mert egyébként 3 hét!! múlva kellene újra mennem uh-ra K.tanár úrhoz, mert akkor jön meg szabiról, na addig nem bírom ki, ezt látta rajtam Z.

Daisypath Anniversary tickers

Lilypie First Birthday tickers
cicmarekdodo
Vác
 
 


Dodó, ezek nagyon jó hírek!!!!
Hát vidéken sem telik ám gyorsabban az idő. Napközben dolgozok, ez mondjuk azért jó, bár sok kedvem nincs hozzá.
Az én köv. uh-m jövő hét kedd. Végülis pikk-pakk itt van!!:))
Na persze..bárcsak már itt lenne!!
ann74
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy hiányoltok.
Egyszerűen nem volt kedvem írni, tudatosan próbáltam elfelejteni ezt az egészet. Inkább játszottam a Face-n, pakolgattam itthon és próbáltam élvezni a nyarat. Kicsit sok volt nekem a sikertelenségből. Nagyon berágtam a babára, hogy 4 éve nem akar beköltözni. Azért olvasgattalak titeket, habár nem sokat termeltetek.

Etna: gratulálok az újabb fiúhoz!
Dorka: örülök, hogy sikerült. Jobban vagy már? Tudatam, hogy kell legyen köztünk egy negyedik kismama!
Kincsek: mi lett a beültivel?
Dodo: jól teszed, hogy elmész uh-ra. Én sem bírnám ki olyan sokáig.
Ann: mit csinálsz te vidéken olyan sokáig? Mindjárt itt a kedd és minden rendben lesz.
Donoka: drukkolok!
Vensz: ti hogy álltok a projekttel?
Évi: nem neked szántam a kérdést, tudom, h longod volt, hiszen nemrég kérdeztem rá. Átszerkesztettem egyből a rossz helyre került kérdést, de úgy tűnik, h te gyorsabb voltál nálam.
Sziszo: nagyon igazad van az osztállyal kapcsolatosan. Várok a lombikkal októberig, le van mindenki tojva!

Vérvételre nem mentem. Pénteken felhívtam kedvenc recepciósomat, elmondtam mi a helyzet és hogy tartanék egy hónap szünetet. Azt mondta, rendben van.
Jobb dolgom is akadt ebben a melegben, mint 600 ft parkolást kifizetni és 4 órát várakozni a BMC-ben. Kicsit feladtam..

Ma viszont újrakezdtem a babásodás felé vezető utamat. Férjem egy hete volt Voll terápiám. A természetgyógyász mára rendelte vissza velem együtt. 5-5 akupunktúrás tű szúrja most a két fülemet,mert elkezdtük a stresszoldást.

Puszi mindenkinek, azoknak is akiknek most nem írtam külön!!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Donoka: Köszike, igazából még én sem merem beleélni magam. Még fel sem fogtam, hogy ez tényleg igaz. Igen én voltam csak sajna nem emlékszem rád. Annyi emberrel találkoztam, plusz teljesen egybefolynak a napok, ne haragudj! Drukkolok, hogy gyorsan sikerüljön a kis tesó!!!

Cicmarekdodo: köszönöm szépen :D Remélem szépen fejlődik! Én is gratulálok neked :) akkor nem sok különbséggel fogunk szülni :)

Andi: köszönöm, már jobban vagyok. A hasam még elég nagy + kicsit feszül, de a petefészkeim is elég nagyok, a jobb 115 mm*75mm, nem tudom mikor húzódik vissza. Szurkolok, hogy neked is minél hamarabb sikerüljön a baba! Már tényleg ideje lenne! Kitartás!
dorka01
Szolnok
 
 


andi: Az akkupunktúra jó lehet, ismerek olyan csajszit, akinek az a szál beültetése volt és az hozta meg a babát. Ne keseredj el, jön az a baba hidd el. ÉS TESSÉK MENNI ALUDNI, NEM NETEZÜNK HAJNALI 1-KOR! :-)

dprka: Nekem két nagy cisztám és egy plusz üres petezsákom maradt vissza Barbus terhessége alatt, a 12 hetes uh-ra szívódtak fel és állt helyre a rend.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky: ez nem hangzik túl jól! De az a lényeg, hogy felszívódtak. Nem tudom nálam mikor lesz vége de a baba miatt kibírom!
dorka01
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Micsoda baglyok vagytok ti! :)

Dodó, úgy örülök nektek! :) És főleg annak, hogy nem a legnagyobb melegben leszel pocmákos.

Dorka, én is hiperstimus voltam, Szűcsnek biztosan ez a kabalája :) Tőlem 8,6 litert szívott le 2 hét alatt.... a petefészked még jó sokáig ilyen nagy lesz, nekem a 12. heti uh-n még marha nagyok voltak. De ki a fene foglalkozik vele, mikor bogyóka ott van a helyén? :)

És mivel Ti nem tudok aludni, én most visszafekszem és alszom tovább helyettetek is.. Hihetetlen, de az első harmadban nem voltam ilyen mormota, mint most. Vagy az is lehet, hogy másnapos vagyok, Etna tegnapi borozós tanácsától a keményedés ellen :D

Puszi mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
szaboevi27
Biatorbágy
 
 


évi!
én is iszom mint állat :D ha figyelemzavarsos kölköm lesz, akkor azt mondom, h biztos a bortól :D néha botinál is gyanús a dolog, mikor qa rossz, h a bor okozhatta, mert én ugye nagyon jó gyerek voltam, tehát marad a bor vagy az apja :D amúgy elmúlt tőle a keményedés vagy nem? ha nem emeld az adagot :D

hú tegnap még borozgatás előtt :D levittem a gyereket és az egyik idős néni hajcsavarókkal a fején sétálgatott és minden gyereknek kedvesen köszönt, integetett, erre az én vásott kölköm azt mondta neki,h h néz ki a hajad te vén majom :roll: :oops: remélem süket volt a néni :D mikor meséltem az apjának, az a másik vásott, meg röhögött rajta. én mondjuk szénné égtem. remélem az oviban is mond egy-két ilyen szépet, előbb vagy utóbb jön a gyivi. remélem akkor mikor terhesen borozok éppen :D (igaz orvosi utasításra)

lányok, van még aki nem ismeri a parkolási trükköt????? :shock:
akkor most megírom, adsz 200 ft-ot a biztonsági őrnek és azt mondod, h nem kérsz papírt, mert mindjárt jössz is vissza. én soha az életben nem fizettem 600 ft-ot.

gratula a babákhoz mindenkinek, fasza jó sok ikres van mostanában, győri fórumon is legalább 3-4, igazán büszke vagyok rátok lányok :D szerintem akinek beülti után túlstimuja van, az mind kismama. nekem csak enyhe volt, de én nagyon örültem ám neki. 4x5 cm volt csak a petefészkem és nem kellett semmi vizet leszívni, csak egy kis infúziót nyomtak belém. igaz nekem csak szingli a gyerek hála istennek, mert tuti ha ikerek lettek volna a másik is pöcsös lett volna és akkor 4 fiúval meg kellett volna tanulnom állva pisilni :D

andi!
a pihenés után meglátod, h teljesen feltöltődve kezdesz neki a lombiknak. sokkal nagyobb az esély, mint a hülye inszemmel. már bocsánat az inszemesektől, de én úgy nem szerettem, mert olyan, mintha nem történt volna semmi. nem úgy mint a lombik, mikor már pár nap múlva nő a hasad a sejtektől, nem tudsz a végén leülni,stb. na az sokkal jobb, ott tényleg történik valami :D

nóci, hogy vaggytok?

niki????????

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Tegnap, jó pár hetes kihagyás után ismét meglátogattuk a BMC-t. Hihetetlenül meglepett, hogy alig voltak, pedig csak a Tanár Úr hiányzott! Igaz ennek ellenére kicsit lassan haladtunk, mert a recepciósok inkább egymással csevegtek ebben a melegben, minthogy velünk foglalkozzanak. :D Vérvételeket kellett csináltatnunk + nekem inzulin-rezisztenciát. Volt egy kis felháborodás részemről, mert az IR-t nem írták ki a recepción, mondván menjek vissza 2 nap múlva. Kicsit csapkodtam az asztalt, aztán ledumáltam a nagylaborban, csak így még egyszer sorban kellett állnom a BMC-ben! De végül meglett! Összesen 11 ampulla vér! Most úgy nézek ki, mint egy béna drogos! :D
A tortúra után még felmnetünk Sz.-höz is, megbeszéltük a kezdést. Augusztus közepén indulunk short protokollal. KIcsit jobb a hangulatom most, hogy megvan a kezdés ideje, könnyebb a várakozás, már nem tűnik olyan elkeserítőnek a helyzetünk.
Apropó! Most már két Tanár Úr is van a BMC-ben? Meglepve tapasztaltam, hogy micsoda változások voltak májushoz képest a dossziékon : Dr. Zeke József Tanár Úr ; Dr. Szűcs Zoltán Adjunktus Úr

Andi :

Említetted a 600 FT-os parkolást. Mi a kezdetek óta kedvezményes jegyet kérünk az őrtől. :D Így papír nélkül 300 Ft-ért parkolunk. :) Volt, hogy el kellett mennünk, és így is simán visszaengedtek minket. Hiába az őröknek is kell egy kis mellékes! :D És nekünk is megéri! Már majdnem 3 éve így csináljuk, még soha nem volt ebből probléma. Próbáljátok ki ti is.

Dorka, Dodo : Sok-sok gratula Nektek! Nagyon vigyázzatok magatokra és a babőcákra ebben a hőségben!
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok, én is be be kukkantok...de persze még mindig táppénzen vagyok de mégsem jutok mindig ide :oops:

Etna: köszönöm meg vagyok Igaz hétfőn voltunk dokinal és a kedves pocak lakó gyönyörűen mint mindig idáig szét tette a lábat :wink: de mégsem jutottunk dűlőre mi lehet a neme, én fiú látam, mert egy darab kis kiálló valamit látam,fütyi gondoltam de alatta nem volt két pötty ami a tojást lenne :roll: Doki néni szerint akármi Lehet ez még mivel egy bedagadt nunci de vágást meg nem láttam, Higy két részre lenne :roll:
Na sebaj....végül döntöttem 21 én lesz 4d mert ugye festeni kellene ahoz meg jó lenne tudni ki lakik bent :wink: 1 hete elmúlt a rosszullét igy tudok végre enni...31 én védőnő kiváncsi vagyok hol tartok...
Neked nincs kèped a Kisfiad fütyköséről!?Mikor mondtak 4 d voltataok ott mondtak!?
Most 15 hetes vagyok mikor megyünk 16 és fél leszek remelem Turi megmondják :)

Mindenki vigyázzon magára!!!!
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


noci: Volt itt egy Dita nevű bajtársunk, neki a 25. héten mutatta csak meg Miló a fütyköst. Nekünk a 18 hetes genetikain mutatta a gyerek a nunit.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Noci, nekünk is 25. héten lett fix, hogy pöcsparádé van odabenn, addig Olivér akár Olívia is lehetett volna. :)

Tegnap éjjel bazi nagy vihar volt megint... A hirtelen jött szél úgy bevágta sógorkoma ajtaját, hogy az üveg ki is tört belőle, szóval éjjel fél kettőkor nekiálltunk szilánkot szedegetni...
És sztem a nagy riadalomtól a fiúk úgy megijedtek, hogy befordultak a helyükre. Most olyan a hasam, mint egy doboz :D

Frontmentes szép napot mindenkinek!

Puszi: Mi

Lilypie First Birthday tickers
szaboevi27
Biatorbágy
 
 


hali csajok!

most hallottam egy viszonylag új eljárásról, akinek alacsony az antimüllerje vagy több sikertelen lombik után van, mert mondjuk kevés lett a sejtje, vagy rossz minőségű a petesejt, azoknak ígér megoldást. én nem tudok személyesen nyilatkozni róla, mert nekem nem kellett, de az egyik kedves ismerősömnek ajánlottak és sok + visszajelzés van, ha valakit érdekel esetelg el tudom küldeni az elérhetőségüket, mágnesen ionkezelés. nekem érdekeletségem nincs benne, neki sincs, csak egy kis + segítség, ha valaki igényli.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Kis komplikációval, de sikerült újra nyugodttan várni a keddi eredményeket.
Vagyis dehogy, mikorleszmárkedd, mikorleszmárkedd.

Annyira boldog vagyok, remélem van rá okom  Sajnos mostanában egy csomó önző emberrel találkoztam, de valahogy azt érzem, hogy semmi nem lehet fontosabb, mint ami most bennem fejlődik.
Akár egy úthenger is átmehet rajtam, az se számítana. Kicsit rosszul esik 1-2 közeli(nek hitt) ismerős, hogy pont csinál nemlétező problémából hisztit, amikor pont tudja, hogy milyen fázisban vagyok, de valahogy most olyan hangulatban vagyok, hogy senkitől se esik igazán semmi rosszul, főleg, hogy ezek olyan aprócseprő gondok az életből, amik említésre se méltóak egy ilyen sikerhez hasonlítva 
Pl. anyós lelkem a férjemet találta meg, vagy a legjobb barátnőm épp abortuszra készül (volt már ilyen). De akár távolabbiak is, csak azt már fel se veszem  Olyan hihetetlen önzőek lettek az emberek, csak én, én, én, én.. ez megy. Vagy én vagyok már régóta itthon és szoktam el a gonoszkodásoktól 
Szóval nagyon várom a keddet, hogy kimondják ténylegesen, hogy van ott valami. Aki járt már lombikos cipőben, tudja, hogy lutri az egész és minden találkozón el lehet bukni. Eddig jól haladunk, remélem a következő akadályt is jól vesszük )))
Nincs hányingerem, de Bercivel sem volt. Viszont szédülök, görcsölget finoman, és olyan fáradékony vagyok, hogy Berci mellett konkrétan hulla vagyok… mondjuk emelgetni a 15 kg-ját, nem kis munka, bevallom.
Ha összehasonlítom hogy az első terhességnél mennyire, de mennyire óvtam magam, most meg egész nap futok Berci után, emelgetem, ha muszáj, alig pihenek, csak akkor ha ő is alszik. Nem csoda, hogy fáradékony vagyok.

Ann, ez fantasztikus  Szuper!!! Miért csak két hét múlva lesz szívhang?

Cicmarekdodo, akkor te se alszol jól keddig 

Andi, összeszedem magam, és majd jövök a természetgyógyászos infokkal. Fel a fejjel!!!

Csajok, szülés utáni zárójelentés a tb-nek kell, a bmc-t megbüntetik, hogy ha nem vezeti pontosan az adatokat. Ráadásul ugye minden évben statisztikát kell küldeniük és akik nem viszik be a zárót, azokról sikertelen jelentés készül… Szóval tessék komolyan venni és akár utólag is bevinni 

De jó olvasni, hogy Szűcs szabin lesz a szívhangnézésnél…

Etna, gratula!

Dorka01, nagy gratula! Tudom, hogy körülményes a leszívás, de több ilyen ismerősöm is volt és mindnek csodaszép babója van most 
Akkor kedd neked is fontos nap lesz az életedben 

Kép
mieza
 
 


Mieza akkor ha kedden korn jöttök, talizunk!!! Már én is tűkön ülök.
Az emberek meg tényleg önzőek, ez van sajnos :(( De mindig vannak kivételek!

Nálam úgy volt hogy a hcg-s eredményhirdetés pénteki napon volt és majd másfél hét múlva volt a petezsák nézés, kedden. Keddre pedig 2 hétre a köv. uh. Pontosan ugyanígy volt barátnőméknél is. Szívhang csak a 2. uh-n van. Illetve nem tudom másoknál ez hogyan megy, de ugy mindenkit szívhang nézés után engednek el?

Már alig bírok magammal amúgy. Pffadok mint egy lufi, más tünet nemigen van. Mivel itthonrol dolgozom, nagyon nem tudom lefárasztani magam. Nyillalások, feszítések, nyomások, néha még mindig napi 1 szer 2 percig enyhe görcs még van.

Nálad az eredményhirdetéstől számítva mennyi időre kell menned uh-ra?
ann74
 
 


Ann, annyit tudok, hogy mivel nincs Skriba és szabadságolások is vannak, így a lehető leghamarabb szeretik most útjára engedni a kismamikat, hogy már a terhesgondozást végző doki csinálja tovább a dolgokat. Egyébként logikus, mert ugye a szívhang már sokat jelent, az már egy stabil terhességnek számít.
Szóval remélem, hogy két hét múlva engem is kidobnak a bmcből :)))))

Kép
mieza
 
 


ann: Engem is szívhang után engedett el Z doki. Utána már csak a záróval mentünk vissza.

mieza: Ne foglalkozz az önző emberekkel, nem érdemes. Törődj a drága "pici" fiaddal. :-) Na meg a tesóval. Hugit vagy öcsit szeretnél inkább?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


mieza: köszönöm szépen! Ma délután hánytam... ezt jó jelnek veszem :) Drukkolok, hogy nálatok is minden rendben legyen! Akkor kedden Te is ott leszel. Mondjuk nem fogom tudni, hogy ki is leszel a sok ember közül!
dorka01
Szolnok
 
 


kismamák és anyukák vagy leendő anyukák!

van egy ingyenes csoportunk a fb-on ahol olcsón lehet adni-venni gyerkőc cuccokat, játékokat, stb ha valakit érdekel akkor tud csatlakozni

http://www.facebook.com/groups/330548417034089/

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Ann, nem sikerült babysittert találnunk, szóval odamegyek 7-re és remélem előre vesznek, mert tegnap és ma reggel azért a hányinger megvolt. De örülök neki, jó jel :)

Dorka, én leszek, az első vagy a második helyen a sorban :)

Vicky, nem tudom... akkor fog születni, mint én, szóval magamat lányban....wow. A halak pasik nyugisabbak :)
Viszont lánynevünk van egy csomó, fiú egyse tetszik :)

Kép
mieza
 
 


mieza: Mi szívesen vigyáztunk volna Albertre, csak sajnos Barbus beteg. Remélem hamar végeztek. Remélem nunis lakik odabent és olyan okos, szép és aranyos csaj lehet belőle, mint az anyukája. Persze Albert jobban el lenne egy öcsivel majd később.

Barbusomnak torokgyulladása van. Nagyon durván lázas, pedig csak egy kicsit piros a torka. Annyira utálom, hogy ennyire hajlamos a lázra. Eddig a rekord a 40,1 volt hónaaljban! Most is volt már 39 felett. Remélem hamar túl lesz rajta.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


ann: Te hogy érzed magad? Mi újság?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Mi most indulunk fel a pesti lakásba, mert reggel korán megyek vv-re a tsh miatt mert az esik útba és utána bömöcö.Ahogy ismerem a vv-s ismerős néni gyorsaságát, remélem fél óra alatt le is veszi és 8-1/2 9 között megérkezünk.
Tegnap éjjel brutál hányingerem volt, a lavort is odakészítettem, aztán reggel már enyhén, az elviselhető volt. Azon gondolkodtam, hogy tegnap ettem egy lángost, ami iszonyat jólesett, persze ir-eseknek ez tilos, de ez volt a vacsim a meforallal, szóval megfordult a fejemben, hogy attól lettem volna rosszul. De annyira friss volt, nem tocsogós olajos, úgyhogy sztem nem ez okozta :))

Anyukám már nagyon ideges, nagyon izgul, szegénykeg megfájdult az epéje is, pedig idejét nem tudom mikor fájt neki utoljára.

Szóval már tűkön ülök, agy vmi ilyesmi, remélem nem ájulok el a váróban a 200as pulzusom miatt. Mégiscsak majd 2,5 év bmc-s időszak lezárása vár rám, legalábbis egyelőre. Már most pityergek ha erre gondolok...
ann74
 
 


ann: Furcsa lesz lezárni, de várnak rád az új kihívások. Majd viheted vissza megmutatni a gyereket. A hányingerre nekem a cocculine vált be, ez homeós. Lehet szedni terhesen is.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Ann, és többiek akik holnap mentek! Nagyon izgulok értetek, tűkön ülök és nagyon várom a beszámolótokat. Igyekezzetek majd. :wink:

Vicky, nagyon sajnálom szegény Barbust! Jobbulást neki. Szoktad hűteni ilyenkor? Jaj, de félek én ezektől a betegségektől. Eddig még kop-kop nem volt komoly bajunk.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Várom majd, hogy jöjjön Ann is, mert együtt ültünk ott. Én mentem be hamarabb, 15 mm petezsák és benne valami 6 mm-es embrióizé és látszik a szívcső, legközelebb már lesz szívhang is.
2 hét múlva kellene mennem, de akkor nem lesz sem Szűcs sem Zeke, így mondta Szűcs, hogy nyugodtan menjek már a saját dokimhoz, csak a biológusoknak vissza kell szólni, mert ők szívhanggal tudják lezárni a mappát :)

Jaj, olyan határtalanul boldog vagyok, hurrá-hurrá-hurrá :)

Köszönöm a drukkokat és várom a másik két bmc-s hírt is :)

Kép
mieza
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?