Új privát üzeneted érkezett!

Laptetőőőőőőőőőőőőő: Ajánlom mindenkinek! Tesztelőknek, uhuzóknak, kismamiknak, babásoknak... MINDENKINEK!!! :)
nyulacs82
Szolnok
 
 


Nyulacs: van védő, de elvileg megoldják röntgen nélkül.
Csak ne fájna most a fejem! Most már csak amiatt aggódom, h csütörtökig ne jöjjön meg, mert nem akarok elájulni a fogorvosi székben.
Milyen cuki ez a Zéti, h ilyen férfiasan elviseli a fájdalmat! Tündérbaba!

Ann: nagyon várunk!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Dodo: te hová tűntél mostanáig? Mikor mész uhu-ra? Holnap? Hogy vagy?
Sajnos én is régi motoros vagyok tesztelésben, 4 éve csak negákat tudok produkálni. Na de már nem sokáig!

Vicky: sajnos árthat a röntgen a babának.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 

 
 

Szabályos 9 mm-es petezsákom van in utero :)))))))
2 hét múlva újabb uh.
Kicsi babám, nagyon várjuk a szívhangodat a következő uh-ra!!!
ann74
 
 


Ann: :D :D :D

Daisypath Anniversary tickers

Lilypie First Birthday tickers
cicmarekdodo
Vác
 
 


Andi: nekem is ez volt az első pozi tesztem, és most már Neked is az legyen! :)
én csak jövő hét kedden megyek, addig tesztelek még egyet :)

Daisypath Anniversary tickers

Lilypie First Birthday tickers
cicmarekdodo
Vác
 
 


Ann :

Nagyon-nagyon örülök az eredményednek, gratula-gratula! Olyan jó hallani, hogy másnak legalább sikerül!!! Van még remény! (Nekem május végén 146-os hcg-ből sajna megint nem lett semmi! :( ) De most ismét bizakodom!!!!

Andi :

Teljes mértékben megértelek, nagyon nehéz a várakozás. Össze sem tudom számolni, hogy az inszemek után hány nega tesztet lőttem el! Aztán most a lombikok után már egyáltalán nem tesztelek. Május végén a 146-os hcg után csináltam csak tesztet, hogy maradjon meg emlékbe (sajna kuka lett belőle!), és az is csak halványan volt 2 csíkos! Én vagyok béna, hogy kifogom a szar teszteket?
Várj még pár napot a teszteléssel, mert az esetleges nega eredmény csak a kedvedet szegi, és az ugyebár nem jó!
Egyébként én is tanítok igen, ezért ismerem a záróértekezletek örömeit. A régi suliban hetente voltak maratoni értekezleteink, már hánytam tőlük. Már 5 éve egy alapítványi művészeti szakközépiskolában tanítok, ahol csak tanév elején van egy! értekezlet, és tanév közben még egy, az osztályozókat leszámítva. Év végi záró nincs. Ezt nagyon élvezem. Mivel én voltam az ig. h és a közismereti mkv., ezért megoldottam a dolgokat az örökös értekezletek nélkül. Múlt hét csütörtökön fejeződtek be az érettségik, tehát nekem tegnaptól kezdődött a szünet.
A suli miatt jó lett volna, ha a nyári hónapokban újra nekifuthatunk egy lombiknak, de a fránya 3 hónap miatt legkorábban augusztus közepén kezdhetünk, ami azt jelenti, hogy a tanévet valószínűleg táppénzzel kezdem. (A 4 vetélés miatt már nem kockáztatunk, a beülti és a hcg kontroll között nálam már táppénz van!)

Etna :

Nagyon boldog szülinapot kívánok, sok klassz ajándékkal és nyugis napokkal!!! :)
sziszozozo
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek 1 éve járunk már a BMC-be. Konc Dokit választottam.Kaptam Clostilbegyt tablettát.Voltam tegnap UH-n sajna nem használt.Mondták hogy akkor injekcióba fogom kapni.Tudtok tanácsot adni.Az használ? Mennyit kell azért kb.fizetni?Válaszokat köszi előre.Sziasztok.
brigi7910
Budapest XXI. kerület
 
 


Ann: hurrá-hurrá-hurrá!! :))) Babóca, mi is nagyon várjuk a szívecskéd dobogását! <3 :))

Brigi7910: üdv itt!!! a szuri fog használni az biztos! :) Ára attól függ, hogy milyet kapsz. Merional vagy Puregon szurikat ismerem, de biztos van más is. Inszeminációd lesz ugye? A merional olcsóbb, de most nem tudom az árát és azt sem, hogy mekkora támogatás jár rá. Esetleg keress rá a neten. Az én inszememnél a puregon szuri volt 80ezer, plusz még a tüszőrepesztő és utána az utrogestan. tudjátok, hogy mi a baj? Azon kívül, hogy nincs tüszőérésed...
nyulacs82
Szolnok
 
 


andi: Én úgy tudom, hogy panorámaröntgennél csak a fejedet röntgenezik. Teljes test röntgennél persze alkalmaznák a köpenyt. Nekem mikor terhesen tömtek, akkor nem csinált a doki röntgent. Persze akkor csak tömés volt.

brigi: Szia! Nekem a closty egyáltalán nem csinált tüszőérést, de a merionál igen. Az adagot a doki mondja meg attól függően, hogy hogy alakulnak a tüszőid. A puregon nálam nem vált be, de egyszer azért próbáltuk. Az drágább tényleg. Szerintem olyan 50.000-rel nyugodtan számolhatsz egy inszeminációt, mert a tüszőrepesztő is olyan 10.000 körül van és még ott az utrogestan.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Hahó!

Ann: mióta várjuk ezt az eredményt????????????????? Annyira jó, ezt olvasni!

Mieza: remélem tényleg + ez a teszt, nagyon reménykedem. Albert herceged pedig ölelem.

Andi: kicsit irigyellek, hogy már a felépítménynél tartasz, ez nekem még minimum 5,5 hónap. A rtg. kérdésben nem tudok pontos info-t. Egy biztos - minden alkalommal adnak mindenféle fog rtg-hez kötényt. Azért kérdezz rá, hogy lehet-e neked rtg, ha terhes vagy, szerintem nem! Igazándiból én viszont a fogászatot tolnám el pár nappal - ha lehet. Addigra kiderülhet mi a helyzet pontosan.

Etna. utólag is sok boldogságot!

üdv kispatak
meer
Aba
 
 


Ann: szívből gratulálok neked! Nem is számítottam másra, tudtam hogy minden rendben lesz. Most már kezdj el örülni és hidd el hogy sikerült, ne aggódj a szívhang miatt! 2 hét múlva örömmel teli könnyek lesznek a szemeitekben, amikor először halljátok meg a baba szívdobogását! :P :P :P

Sziszozo: milyen jó kis igh vagy te! Megyek oda dolgozni!
Mondjuk én sem panaszkodom, nem vészes nálunk sem az értekezletek száma. Tegnap( utolsó munkanap)1 óra alatt lezavarták a zárót. A tanév eleji értekezletet utálom, az van vagy 3 óra!
Igen, a szuper nyári szünet. Tudom jobb lett volna most kezdeni az inszemeket, mivel már nem kell idegeskednem. Két okból kezdtem hamarabb: egyik, h a dokim figyelmeztetett, h sokat lesz szabin, másik meg a lombik. Gondolnom kellett arra, h ha nem sikerül 3 inszem, akkor a lombikot augusztusban kell elkezdenem, h ne kelljen hónapokat hiányozni. Persze, mindezt majd a természet dönti el, nem úgy lesz ahogy én akarom. Ezért most már nem is vagyok olyan görcsös. Lesz, ami lesz.
Nem irigyellek az év eleji táppénz miatt. Akkor ti most pihentek. Ki tudja, még össze is jöhet addig. Megy a drukk!!!

Brigi: én is Koncz dokihoz járok. Érdekes, h neked clostyt adott. Nekem minden ok-s a peteérésemmel(férjemnél van kis gond), mégis Menopurt írt fel. Ára fecskendőkkel együtt: 40.000,- Ez 10 darabot tartalmaz. Tűszőrepesztőnek az Ovitrelle-t írta fel: kb 7000, utána pedig Crinone gélt: 9200,-. Legutóbb Utrogestant kaptam Crinone helyett: két doboz ára 3200 körül volt.

Kispatak: nem tudok várni a feltárással, mivel a dokim megy szabira és letelt a fél év.

Dodo: jó soká lesz az a kedd! Hogy érzed magad? Jövök ám holnap a pozi tesztel én is, ne aggódj!!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi!

Egy kalappal kivánok mindenhez. Épp elszámoltam magam, nekem is már csak 4,5 hónap van hátra és megkoronáznak, 3 gyökérre kapok fejet, jaj de várom, s remélem Karácsonyra fogam is lesz (hm előbb is picit - de addigra már épp 13 hónap fog eltelni fog nélkül). Hát ehhez is kell birka türelem.

üdv kispatak

üdv kispatak
meer
Aba
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen az infókat.Van egy 4 éves lányunk szeretnénk kistestvért.Ő spontán jött nem volt betervezve.Két éve próbálkozunk a kis tesóval.Mikor elkezdtük a kivizsgálást akkor nekem nem volt peteérésem.Páromnak meg csak 15% volt mozgó.Kétszer adott mintát és 50% lett.Bio- Szelénium 100-at ,SHATAVARI kapszulát szedi és attól lett jobb az eredménye.Igaz hogy utoljára októberbe nézték meg.Konc Doktor azt mondta hogy az jó.Hát én állom világban élek úgy gondoltam, hogy megkapom az injekciókat és lesz peteérésem tőle és akkor akciózhatunk.Ez akkor tovább tarthat úgy látom.Én természetes úton szeretnék teherbe esni.Doki is meg említette hogy meg kéne próbálni az inszeminációt csak én mondtam hogy természetes úton szeretnék terhes lenni.Tudtok nekem mesélni kb.nekem még mennyi időt kell várnom míg a végeredményt elérem?Hogyan zajlik az inszem?Be kell feküdni vagy akkor haza jöhetek utána?Altatnak?Minden infóra kíváncsi vagyok?Elsőre sikerül?Egy egészséges spermiumot lehet csak bejuttatni vagy többet is?Köszönöm előre is sziasztok.
brigi7910
Budapest XXI. kerület
 
 


Szia!Én nekem is egyből injekciót akart adni csak én kértem a gyógyszert hátha nekem az elég és akkor nem kell feleslegesen szurkálnom magam.De sajna nem így lett.Augusztusba kell majd visszamennem mert akkor jön vissza szabiról.Szia.

Ann: szívből gratulálok neked! Nem is számítottam másra, tudtam hogy minden rendben lesz. Most már kezdj el örülni és hidd el hogy sikerült, ne aggódj a szívhang miatt! 2 hét múlva örömmel teli könnyek lesznek a szemeitekben, amikor először halljátok meg a baba szívdobogását! :P :P :P

Sziszozo: milyen jó kis igh vagy te! Megyek oda dolgozni!
Mondjuk én sem panaszkodom, nem vészes nálunk sem az értekezletek száma. Tegnap( utolsó munkanap)1 óra alatt lezavarták a zárót. A tanév eleji értekezletet utálom, az van vagy 3 óra!
Igen, a szuper nyári szünet. Tudom jobb lett volna most kezdeni az inszemeket, mivel már nem kell idegeskednem. Két okból kezdtem hamarabb: egyik, h a dokim figyelmeztetett, h sokat lesz szabin, másik meg a lombik. Gondolnom kellett arra, h ha nem sikerül 3 inszem, akkor a lombikot augusztusban kell elkezdenem, h ne kelljen hónapokat hiányozni. Persze, mindezt majd a természet dönti el, nem úgy lesz ahogy én akarom. Ezért most már nem is vagyok olyan görcsös. Lesz, ami lesz.
Nem irigyellek az év eleji táppénz miatt. Akkor ti most pihentek. Ki tudja, még össze is jöhet addig. Megy a drukk!!!

Brigi: én is Koncz dokihoz járok. Érdekes, h neked clostyt adott. Nekem minden ok-s a peteérésemmel(férjemnél van kis gond), mégis Menopurt írt fel. Ára fecskendőkkel együtt: 40.000,- Ez 10 darabot tartalmaz. Tűszőrepesztőnek az Ovitrelle-t írta fel: kb 7000, utána pedig Crinone gélt: 9200,-. Legutóbb Utrogestant kaptam Crinone helyett: két doboz ára 3200 körül volt.

Kispatak: nem tudok várni a feltárással, mivel a dokim megy szabira és letelt a fél év.

Dodo: jó soká lesz az a kedd! Hogy érzed magad? Jövök ám holnap a pozi tesztel én is, ne aggódj!!
brigi7910
Budapest XXI. kerület
 
 


Meer: nem értem, miért kell karácsonyig várnod.
Nekem holnaptól egy hétre már a koronák is fel lesznek téve.

Brigi:Ne aggódj az inszenináció miatt. Az is teljesen természetes, nem más mint egy kis rásegítés. Úgy zajlik, h reggel a férjed leadja a mintát, amiből kiválogatják a legjobb spermákat. Dél körül fognak egy vékony katétert, amivel felvezetik a kitisztított spermát a méhedbe. Ezután felemelt lábbal fekszel pár percet a műtőben és mész fel a szobádba, ahol 15 percet tölthetsz. Felöltözöl és elmész a recepcióra a zárójelentésedért. Nem altatnak, nem adnak fájdalomcsillapítot, mivel nem fájdalmas a beavatkozás. Nem fekszel be a kórházba, csak képletesen. Jössz és mész. Hálóing, köntös és papucs kell, mivel át kell öltözni a beavatkozás előtt. Szóval, nincs ebbe semmi természetellenes. Természetesen előtte stimulálnak. A mensid 2. vagy 3. napján mész uh-ra. Ott a doki kiírja a megfelelő szurikat. 1 héttel később mész a kontroll uh-ra, ahol megnézik hogy állnak a petikék. Nekem 2-3 nappal később volt mindig az inszemem, ami előtt 36 órával még egy tüszőrepesztő injekciót is be kell adni. Inszemináció után progeszteron kúppal kell támogatni az esetleges terhességet.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Brigi: akkor már szabin is van Koncz doki? Mi lesz velem.

Ann: sokan voltak tegnap a BMC-ben? Sokat kellett várakozni. Kik nincsenek most szabin?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Andi, tegnap egyedül Sz ügynök volt, és kevesebb mint 1 óra alatt végeztem, nem voltunk sokan.

Csajok, nincs valakinek 2 szem Estrofeme részemre?? Elszámoltam magam és nem lesz elég a gyogyóm uh-ig, tiszta hülye vagyok. Ráadásul nem is Pesten vagyok, addig nem is megyünk fel. Olyan jo lenne ha vki tudna nekem postázni, fizetem a költségeket.
ann74
 
 


Brigi, http://www.robertklinika.hu/hu/tartalom ... acio#start
Itt nagyon szépen elmagyarázzák az inszemináció lépéseit, és a siker arány nem azt mutatja hogy elsőre összejön. Volt akiknél elsőre összejött. Voltak itt a fórumon is csajok ilyen sikerrel. Kívánom hogy neked is így legyen.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Csajok, Estrofem ügyem Vasikának hála megoldódott :))))
ann74
 
 


Ann, szívből gratulálok!!!

KépKép
süni76
 
 


Megérkezett a 10-es érzékenységű tesztem. Ez is negatív. Még nem jött meg és 12. dpo, de már nem reménykedem. Nem vagyok elkenődve, pénteken már előre kibőgtem magam.
Most azt nem tudom, mit tegyek. Legszívesebben pihennék 1 hónapot, de akkor meg bele fog nyúlni az esetleges lombik a szeptemberbe, amikor már tanítás van. Dolgozni meg nem mehetek sem inszem, sem lombik közben, mert nem tudom kezelni a stresszt. Most is ő ölte meg a babákat. Az iskolában meg alig vannak már gyerekek, megy a küzdelem a tanári állásokért. Biztos nem az marad, aki állandóan táppénzen van. Ezt a két inszemet én úgy csináltam végig, h alig hiányoztam, de látjátok mi lett a vége. Úgy érzem, a lelkem szorul most már segítségre. Kedden megyek Voll terápiára, majd keresek egy olcsóbb kineziológust. Nagyon gondolkodom azon, hogy felkeressem Szendi Gábort is. Ki győzi ezt pénzzel? Hitel mellett nem egyszerű.

Na mindegy, ne is foglalkozzatok velem, majd eljön az én időm is.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Képzeljétek, micsoda meglepetés ért! Van itt egy "alvó ügynök", aki gyszer csak írt nekem 1 mailt, hogy ő ott dolgozik, ahova egyébként nekem a beutalót is adták emlő ultrahangra, de elhajtottak (ezt ő nyilván nem tudta:) ), és ő adott nekem időpontot:)))
Heni, egy tündér vagy, köszönöm:)
(Az ilyen kis apróságok adják vissza kicsit az emberekbe vetett hitemet.)

Nekünk amúgy már csak ez az 1 vizsgálat van hátra, aztán 20-án megyünk Szűcs dokihoz, és remélem, megkapjuk az ítéletet a hogyan továbbról. Akit részletesebben érdekelnek a tapasztalataim a vizsgálatokról, tudom ajánlani a blogomon a legújabb bejegyzésemet:)
minekaza
Budapest
 
 


Ann, gratula:))))
minekaza
Budapest
 
 


andi!
sajnos az inszemek már csak ilyenek, h többszöri nekifutásra sem biztos,h sikerülnek. én lombik párti vagyok, mert én sem bírtam lelkileg a sok negatív inszemet. de meglátod, h nem sokkal macerásabb a lombik és mégis sokkal eredményesebb. most kicsit menjetek el pihenni és a lombikot mindenképp táppénz alatt csináld meg, legalább az eredményhírdetésig. sajna a stressz lesz végig, kizárni nem tudod, mert folyton lesz min stresszelni. először ugye azon, h sikerült-e, szerintem nincs olyan kötzünk, aki ezt ne idegeskedné végig, utána azon, h lesz-e szívhang, miért fáj a hasam, miért nem. én ezalatt a 19 hét alatt egyszer sem voltam nyugodt. soha és ezt frankón mondom. mindig aggódtam valamin. aztán látod, babóka szerencsére úgy döntött, h jó neki egy idegbeteg anyuka, marad nálam. szerintem, de ez csak az én véleményem, nem kell nagyon túlmisztifikálni ezt a stressz kérdést, lesz végig, inkább legyetek sokat kettesben a pároddal, mert biztos ő is megsínyli egy kicsit, kapcsolódjatok ki, már ha tudtok, én soha nem tudtam telejesen kikapcsolni a tudatalattimat, főleg a sok boldog család láttán, mert ha te nem tudod magadban feldolgozni a dolgokat, akkor sem kineziológus, sem más nem fogja tudni. segíteni lehet, h tud, de a megoldást csak te tudod magadban. tudom, h most nehéz elhinni, de még nagyon az elején vagy, kevés az olyan szerencsés, akinek ilyen "könnyen" összejön. nekünk kicsit hosszabb az út a boldogságig. hidd el nekem, régi motoros vagyok és még nem találkoztam olyan valakivel, akinek ne tudtak volna segíteni, előbb-utóbb. lesz babátok, ebben biztos vagyok. csak most kicsit légy erős és szerssétek nagyon egymást, mert mindkettőtöknek szüksége van most egymásra, ki másra támaszkodhattok ha baj van, csakis egymásra. ez az egy jó van a nehézségekben, h jobban összekovácsol. legalább is a jó kapcsolatot biztos. drukkolok, h a teszt tévedjen, witch is 21-es bhcgvel már lassan szül

ann!
hatalmas gratula, nagyon örülök, h végre már te is átérezheted a boldogságot ennyi szenvedés után. nem felejteni, én fiút jósoltam :D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


minekaza!
én olvasom a blogodat és felelevenedik a múltam. kb hasonló gondok voltak nálam is, remélem neked azért a folytatás sokkal könnyebb lesz!!!!! munkahely, hát az igen csak gáz, főleg ha ténylegesen egy gyökér a főnököd, ahogy a tied is az és az enyém is az volt. de engem megvígasztalt az a tudat, h felgyújtották a kocsiját az enyémntek és nem én voltam :D szóval aki velünk szívózik, az így jár :D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Szia.Igen egész júliusba nincsen én is a Szűcshöz kaptam időpontot UH-ra.Irénke a recepción mondta hogy ne járkáljak más dokikhoz míg nincsen a dokim mert mindegyik másképp csinál mindent.Így most muszáj vagyok kivárni az egy hónap pihit.Szia.

Brigi: akkor már szabin is van Koncz doki? Mi lesz velem.

Ann: sokan voltak tegnap a BMC-ben? Sokat kellett várakozni. Kik nincsenek most szabin?
brigi7910
Budapest XXI. kerület
 
 


andi: Én azt mondom ne gondolkozz előre. Lehet, hogy már a dokid azt mondja, hogy nem kezdhettek augusztusban és akkor úgysem tehetsz semmit. Bár én még reménykedek, szerintem az inszem utáni 14. nap előtt nem feltétlenül kell mutatnia a tesztnek semmit.

etna: Mi van Witch-csel? Mikor szül? Jamikával mi újság?

Mi meg vagyunk, gyűrjük a meleget és a szibatisztaságot. Ez utóbbival kicsit lassabban haladunk, de végülis még ráérünk.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Etna: nagyon köszönöm, nagyon jót tettek a lélekmasszírozó szavaid. :)

Brigi: ettől féltem én is, Szűcs dokinál kötelező az 1 hó szünet. Így megoldódott a problémám, pihenek és kész! Kiélvezem a nyarat.

Vicky: tudom, korai még, de annál nagyobb lesz az öröm, ha mégis babás vagyok. :P

Gyerekek, valahogy nem tudom elhinni, h megszakítom a sikersorozatot. Mostanában többen is teherbe estek a fórumon: Ann, Dodo, Mieza. Mindig párban vannak a sikerek. Én lennék a 4. Vagy kihagytam valakit?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Etna: írtál még anno egy olyat, hogy a betöltött 12 héttől lehet valami (pénzt) igényelni :lol: Mi is az vagy hogy is van az önkormányzatnál vagy hol mi!?!
Köszi :wink:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Próbálok barátkozni a lombikkal. 4 év küzdelem, férjem műtétje, rengeteg pénz a vitaminokra, inszemekre mind felesleges volt. Már lehetne egy 3 éves gyerekem, ha annak idején belemegyünk a lombikba.
Legszívesebben a fejemet a falba verném mérgemben.

Ez van...Tovább kell lépni.

Segítsetek nekem, tapasztalt lombikosok.
A BMC-ben ugye mindenki Long Protokolos? Ez annyit jelent, h ha most kihagyok egy ciklust,( Szűcs nem fogja engedni a folytatást) akkor mondjuk megjön augusztus elején. Kb a 21. naptól kell szúrnom a petevezeték leállítót, majd jön a kövi mensi és kezdődik a stimu. Tehát mindenképp szeptember lesz belőle, ugye???????

Mit tudtok a Short Protokol-ról? Azt olvastam, h ott is egy előző ciklusban kezdődik, de csak fogigátlót kell szedni. Tehát az is 1,5 hónap, nem?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Sziasztok!

Kibújtam a fagyasztóból picit, hogy örömködjek a kismamáknak :)

Noci, 91. naptól jár a magzati adókedvezmény, 10 000 pénz/gyerek. Az orvosod állít ki igazolást a betöltött 91. napról, ez alapján a munkáltatód minden hónapban utalja neked a plusz zsét.

Andi, ne görcsölj kérlek :) és azt főleg ne kérd, hogy ne foglalkozzunk veled, mert amint látod, ez nem az a csapat :) én is longos voltam. Nekem 20. naptól jött a petefészek leállító, aztán menetrendszerűen megjött - de elég brutál módon, dec. 24-én :) - aztán dec. 30-án jöttek a stimus szurik, és 9-én már leszívás. 14-én pedig jöttek vissza a srácok. Tényleg nem vészes. Szerintem az inszem stresszesebb lehet. Igaza van Etnának, pihenj! legyetek szerelmesek és ne foglalkozzatok semmivel, akármilyen nehéz is!

Ann!!! Én mondtam, én mondtam, én mondtam!!! :):):) Imádom, hogy nem csak a férfiak tudnak boldoggá tenni :D

Etna, hogy bírod ezt a dög meleget? Nekem már sztem a magzatvizem is párolog ebben az időben :D

Pusszantunk mindenkit!

Mi :)

Lilypie First Birthday tickers
szaboevi27
Biatorbágy
 
 


Évi:
Igenis! Úgy lesz, ahogy mondod.

Látod, úgy sem hagyom, h ne foglalkozzatok velem, mert teszem fel a kérdéseket. :P
Köszönöm a részletes leírást.

Kitartást ebben a nagy melegben!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Ejjj, ezt már szeretem!!! :D:D:D

Lilypie First Birthday tickers
szaboevi27
Biatorbágy
 
 


Szia az egész egy hónap alatt lezajlik?Köszi szia.

Meer: nem értem, miért kell karácsonyig várnod.
Nekem holnaptól egy hétre már a koronák is fel lesznek téve.

Brigi:Ne aggódj az inszenináció miatt. Az is teljesen természetes, nem más mint egy kis rásegítés. Úgy zajlik, h reggel a férjed leadja a mintát, amiből kiválogatják a legjobb spermákat. Dél körül fognak egy vékony katétert, amivel felvezetik a kitisztított spermát a méhedbe. Ezután felemelt lábbal fekszel pár percet a műtőben és mész fel a szobádba, ahol 15 percet tölthetsz. Felöltözöl és elmész a recepcióra a zárójelentésedért. Nem altatnak, nem adnak fájdalomcsillapítot, mivel nem fájdalmas a beavatkozás. Nem fekszel be a kórházba, csak képletesen. Jössz és mész. Hálóing, köntös és papucs kell, mivel át kell öltözni a beavatkozás előtt. Szóval, nincs ebbe semmi természetellenes. Természetesen előtte stimulálnak. A mensid 2. vagy 3. napján mész uh-ra. Ott a doki kiírja a megfelelő szurikat. 1 héttel később mész a kontroll uh-ra, ahol megnézik hogy állnak a petikék. Nekem 2-3 nappal később volt mindig az inszemem, ami előtt 36 órával még egy tüszőrepesztő injekciót is be kell adni. Inszemináció után progeszteron kúppal kell támogatni az esetleges terhességet.
brigi7910
Budapest XXI. kerület
 
 


Mieza!! Ma volt az eredményhirdetésed, ugye? Mi volt?? Kérünk egy szép stabil értéket!!!!

Csajok, arik vagytok nagyon!!! Én még olyan furin érzem magam, igazán örülni csak a szívhang után merek majd.

Andi, kérlek kérlek ne agyalj!!!! És bakker igenis korán van teszteléshez. Amúgy meg szerintem mindig lehet min idegeskedni. Mikor kell menned bmc-be? Tudom, hogy nagyon nehéz, de vedd lazán az egészet, az inszem csak van, közben éld az életed. Én a 3. 4. lombik előtt jógáztam, különleges relaxációra járta, talpmasszázs relaxációval egybekötve, masszázs,hastánc, kiadtam egy valag pénzt és semmi. Nem ezen múlik, hidd el. Ez egyszercsak meg fog történni, de ahogy Etna is írja nem kel túlmisztifikálni. Kérlek ne borulj ki, én azért még bízom benne, hogy nem úgy van, ahogy a teszten látod. Fel a fejjel!!!
Nekem ma brutál fejfájásom volt egész nap. De lecarom, ha ez is a terhesség jele..:)

Minekaza, tényleg mennyire jó, hogy még léteznek ilyen segítőkész emberkék. Itt a fórumon és eddig számtalan segítséget kaptam :))
ann74
 
 


Hahó!

Továbbra is drukk mindenkinek, de azt hiszem most legfőképp Andinak kell!

Ne add fel csajszi! Történtek itt már csodák, nekem a legnagyobb Vasika, Ann csodája ill. másoké is, akik már nem fórumoznak itt.

Amugy fogbeülti: 6 hónap gyógyulás a huzások után, 6 hónap a fogbeülti/csontpótlás után MINIMUM és ezért remélem, hogy talán Karácsony. November vége lehet talán a felépítményt kezdeni, ha lehet. Meglátjuk, de én türelmes vagyok, csak addig tudjak még enni a másik oldalon.

üdv kispatak
meer
Aba
 
 


Andi, én is csak arra szeretnélek biztatni hogy egyenlőre még ne mondj le róla. Tényleg még korai. Én is teszteltem 5 nappal előtte és szemüveggel nézegettem az ablaknál és rohangáltam Vasihoz hogy ugye te is látod azt a hangyafingnyi csíkot? Tényleg alig látszott. Ami nagyon szép volt az a kihirdetés napján volt, azt oda ajándékoztuk a párom szüleinek karácsonyi ajándékként. Szerintem ennél szebb ajándékot nem is kaphat senki sem. Ezt kívánom neked is. Lehet hogy még nem látod, de lehet hogy már ott van csak még annyira halvány hogy nem látszik. Én nagyon bízom benne.
A többiek leírtak mindent hogyan tudnál lenyugodni, tudom hogy nehéz de azért próbálkozz. Ha úgy érzed a kineziológus (azt sem tudom mi az :lol: ) segít akkor menj el hozzá. Ártani nem fog. A protokollokat nem tudom mi alapján válogatja a doki. Szerintem az alapján hogy mit lát uh-on amikor elkezditek. Nekem short volt, és igen, fogigátlóval kezdtük.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Ann: Örülj most már, kérlek! Nekem jók a megérzéseim, nem lesz gond! Mikor lesz, 2 hét múlva?
Eredményhirdetésre hétfőn megyek, habár ha addig megjön, akkor nem megyek, mert Szűcs dokihoz nega esetén nem kell visszamenni. Legfeljebb felhívom a recepcióst és megkérdem mi legyen.
A fejfájás engem 4 napja gyötör. Algoflex Forte segített csak. Megnéztem: kismamik szedhetik a terhesség utolsó harmadának kivételével.

Kispatak: köszönöm, édi vagy!
Így már értem a karácsonyi fogakat. Nekem 3 hónapot kellett várnom foghúzás után. Ja, tényleg, ezt az időszakot nem is számoltam :lol:

Zsuzsi: Elvileg inszem után vagyok 12 nappal, tehát tényleg korai. Sajnos én semmilyen fényben nem láttam a 2. csíkot.
A short ugyanúgy 2 ciklust vett igénybe a fogigátló miatt?

Ez van. Megnyugodtam, mert így tudom élvezni a nyarat. Hó végén elmegyünk egy kicsit Horvátországba, ahol nem kell majd aggódnom, hogy kifolyik-e a Crinone vagy az Utro.
Elkezdek valamit tornázni és bele vetem magam valami csoda fogyókúrába.
Ja, örök hálám a Facebook-os játékoknak, rájuk kaptam én is.
Ti hogy tudtatok a Lost Bubble-ba túljutni a 17. pályán, ahol már bombák is vannak? Hiába végzem ki a golyókat, sosem kapom meg a kulcsot,mert nem tudok 40e pénzt összegyűjteni. :lol: :lol:

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Hahó!

Mieza kérésére irom:



A nagy hír, hogy bent voltam bmc-ben és 75-s hcgvel jöttem ki J)) Hurrá, kismami vagyok és bevallom azért nem bánom, hogy nem ikrek J))



Andi, nem tudom milyen erősségű, nem volt odaírva, de másnap megcsináltam a tesztet a sima clearblueval és egy 10-sel is és nega lett mindkettő.

Sajnos Esthajnalról nem tudok semmit. Én a gyógyszertárban vettem 10-est. Ne parázz, a legfontosabb, hogy ne parázz, mert azzal árthatsz a legtöbbet. Nagyon okos vagyok, láttál volna engem ma 7-12-ig a bmcben, magam voltam a paragép J Ma csak Szűcs és Újváry rendelt, gondolhatjátok mi volt…

Algopyrin nyugodtan szedhető, Cataflamot nem ajánlják, de: ilyen pici korban még nem árt nekik J

Andi, ne add fel!!!

Nekem van egy csodatévő természetgyógyászom.Nem túl olcsó, de engem úgy rendbe is rakott, hogy bebabásodtam és most is ugyanazzal a technikával lett szerintem pozitívom J

Nekünk az első lombik shortos volt, akkor csak egyszerűen a mensi x.napjától kezdtem szurni magam. Nekem nem volt fogamzásgátló, az csak azoknak van, akiknek összevissza szokott megjönni. Az nem segítetett. Kérdezte, hogy mehetünk-e longgal, és mentünk. Azért kellett a long, mert sehogy se akartak megnőni a tüszők. A shorttal 11 tüszőm lett, abból egyetlen egyben volt. Az meg is termékenyült. Longnál 8ból 8-ban volt, és 4 megtermékenyült! De ez mind lutri. A longnál egyáltalán nem akartak nőni a tüszik, még annyira se, már Konccal konzultált Szűcs, hogy abbahagyjuk-e, ekkor már 19 napja stimuláltak J De nem hagytuk és rá 3 napra növesztettem tüsziket J Most meg persze volt spontán tüszőérésem, miért ne ugye J



Etna, jót nevettem a hányásoson, valószínú igy lesz, majd a játszótéren J))



Ann, nagyon gratula!!!!!! Hurrá! Pont két héttel vagyunk egymástól J Én is ilyen szép eredményeket akarok majd két hét múlva J)) Ann, mi az az Estorferme?

Eddig az ő üzenete!

Az enyém továbbá:

Andi tényleg ne add fel, látod Vasi is mit irt. Azt már most nem irta le, hogy mennyi idő telt el eddig... és nem csak neki!

Nekem is van már beülti fogam, akkor nem kellett ennyit várni, csak 4 hónapot. De ez most más, sokkal bonyolultabb és egy hatalmas hid készül 3 implantátummal, 5-6 pótlás lesz és csontpótlás is van, ezért a hosszu várakozási idők.

Ann: még mindig el sem hiszem, annyira örülök!!!!!

üdv kispatak
meer
Aba
 
 


Mieza:
Nagyon szuper, hogy ilyen szépen alakultok! Tudom, hogy én vagyok a 4. kismami itt. Csak hát ezek a fránya tesztek csalnak, ugye? :wink:
Tehát a lényeg, h a digitális Clearblue a tuti.
Hát, nem mondom, a te történeted is szépen kezdődött! Mégis happy end lett a vége és ez az, ami éltet! Köszi az infókat.
A természetgyógyász érdekelne, ha majd lesz rá időd, megírnád a számát és a tarifáját?

Kispatak: te egy hős vagy! Ennyi mindent leírni.
Ugye nem fog a feltárás fájni?

Örök hálám, lányok hogy vagytok és tartjátok bennem a lelket!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Szia Andi 565!


Szűcs doki az UH után mondta hogy kérjek időpontot a Zeke Dokihoz.Lehet hogy rosszul mondom a nevét.Lenke a recin mondta ,hogy várjam inkább meg a dokimat.Mindegyik mást csinál.Így kaptam augusztusra időpontot akkorra már visszajön a szabiról.

Mennyi idő míg ez az egész dolog végbe megy? 1 hónapba benne van vagy tovább kell várni.Több spermát is behelyezhet?Köszi szia.
brigi7910
Budapest XXI. kerület
 
 


Brigi, nekem az ilyen kérdésekre mindig a Timmermann.hu adott választ, az inszeminációt itt találod: http://www.timmermann.hu/site/letoltese ... inatio.pdf

Andi, meghajlok a lelked regenerálódási sebessége előtt! Azt gondolom, hogy a pozitív hozzáállás segít a legtöbbet. És egyre biztosabb vagyok benne, hogy a sok sok nevetés is segít ottmaradni a pöttyöknek :) Biztosan szeretik a vidám családokat. Szóval nyaralj, pihenj, és élvezd, hogy szexelhettek ;) :D A bubli meg engem is kicsinál, bár én a "kujvás boszisat" meg a majmosat nyomom :D

Mieza, csúcsszuper!!! Gratulálok! :)

Én ma varrok Olivérnek is valami szépet az ágyacskájába, meg ha jól bírom a strapát kapnak egy játszószőnyeget is. Annyi minden van még amit meg kell csinálni mire jönnek és az mindjárt itt van. 7 hét múlva már kórház és addig van még egy költözés is. Jaaa, mert hogy megvettük álmaink házát és a hónap végén cuccolunk.
Szóval 1 terhesség- 2 költözés - 3 védőnő! :D


Puszi: Mi

Lilypie First Birthday tickers
szaboevi27
Biatorbágy
 
 


Sziasztok!
Rég jelentkeztem itt...
Voltam konzultáción Z.nél,nagyon kikaptam, mert a problémás terhességem utáni szülésről nem jeleztem vissza...így rontottam az intézet statisztikáját!!!!LÁNYOK figyeljetek erre oda!!!
...én szántam-bántam bűnömet..., mert IGAZA VAN!
próbáltam indokolni, de ő erőteljesen leállított.
Próbálok ráhangolódni az ő r stílusára...

Fagyis beültetést szeretnénk. Voltam a 3. napi vérvételen, megcsináltattam a szükséges vizsgálatokat a lakhelyemen.
A 12. napi Uh-ra mentem tegnap..., de csak Sz. volt, aki nem talált tüszőt, nyálkahártyám 10mm.Hétfőre jó lesz... azt mondta beszéljem meg Z-vel(megcsinálhatja akkor a beültetést), de ő nem sok esélyt lát rá tüszőérés nélkül.
TI MIT TUDTOK mondani ezzel kapcsolatban?...Állítólag , ha a következő hónapra várok, akkor ráhormonoznak....már nem szerettem volna, de a lényeg, hogy Z. egész augusztusban szabin lesz.Szóval akkor szeptemberre csúszunk...
Nem találtam erre vonatkozó bejegyzést..., mert ekkora nyálkahártya elegendő a beágyazódáshoz....feltétlen szükséges a tüszőérés ilyenkor?????TI mit gondoltok? Tanácstalan vagyok!!!!!

Kép
kincsek
Szolnok
 
 


ööö, ilyen kocsigyújtást hol lehet rendelni?:)))) csak viccelek...örülök, hogy olvasod a blogom:)

"minekaza!
én olvasom a blogodat és felelevenedik a múltam. kb hasonló gondok voltak nálam is, remélem neked azért a folytatás sokkal könnyebb lesz!!!!! munkahely, hát az igen csak gáz, főleg ha ténylegesen egy gyökér a főnököd, ahogy a tied is az és az enyém is az volt. de engem megvígasztalt az a tudat, h felgyújtották a kocsiját az enyémntek és nem én voltam :D szóval aki velünk szívózik, az így jár :D"
minekaza
Budapest
 
 


Lányok! Vissza kell jelezni szülés után a BMC-nek???? Erről nem tudtam, ha igen, akkor segítsetek már, hogy kinek kell szólni? Én sem jeleztem vissza. :oops:
nyulacs82
Szolnok
 
 


Nyulacs, nekem mondta Szűcs annó, hogy a baba/babák és a te zárójelentésedből kell nekik másolat, valamit egy fotónak is nagyon örülnek. Persze az is lehet, hogy egy zárón van a baba és anya... 11 hét múlva megmondom :)

Lilypie First Birthday tickers
szaboevi27
Biatorbágy
 
 


Évi: hová költöztök már megint? Jaj, nagyon vigyázz magatokra, nehogy nekiláss cipekedni! Ezek szerint eladtátok a biatorbágyi házat?

Brigi: mire gondoltál? Az inszem meddig tart? Egy ciklust vesz igénybe. Nem egy, hanem rengeteg spermát juttatnak a méhedbe.

Kincsek: szóval te régi fórumozó vagy? Akkor most már gyere többször mesélni!
Székelyudvarhelyen laksz? Én Lugoson születtem.
Akkor neked fizetni kell minden beavatkozásért? Hogy oldod meg a feljárást? Nem irigyellek!
Szerintem várd meg a hétfőt és azt, h mit mond Z. Addig is igyál jó sok cickafark teát, hátha beindulnak a tüszők. Én még nem vagyok benne a lombikban, de azt olvastam, h mindenképp kell egy tüszőrepesztés a fagyibabás beülti előtt. Meglepődtem ezen, de így csinálják mindenhol. Azt a kis mennyiségű hormont, amit ilyenkor adnak, szerintem simán ki lehet bírni. Gondolom annyit adnak mint egy sima inszemhez, hiszen itt nem több hanem 1-2 pete érése a cél. Ne hagyd ki az augusztust, K is nagyon jó szakember.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


nyulacs 82:
Nekem sem kötötték így a lelkemre, hogy nagyon fontos a visszejelzésMERT...., erre hivatkoztam. Már értem, hogy folyik a konkurenciaharc, amiben a statisztika az alap.Hát én lerontottam egy babával az átlagot. Most lejelentettem, remélem javítottam valamit.(bár azt mondta már késő, hisz a 2006 beültetési statisztikába számított volna bele!)
Fényképet, mint láttátok rengetegen vittek is(hisz ezért a célért járunk mindannyian!)
Szóval fénykép, baba zárójelentése és a mama zárójelentése a szülés után.Ezt kérik a recepción!
Én is összekészítettem anno, de mindig elmaradt....magánéleti rendezetlenségek miatt...
andi 565: szolnoki vagyok, a férjem erdélyi ezért zavaros az életünk...hol itt, hol ott. Most Székelyudvarhelyen laktunk, de a kezelésre visszajárok Szolnokra.Magyar állampolgár vagyok,nem fizetek a beavatkozásokért.(anno a férjem vizsgálataiért igen!)
Rég fórumoztam, amikor az első beavatkozásokat csináltuk és amikor most tájékozódtam a fagyis beültetés menetéről...

Azóta telefonáltam a BMC-be.A biológus válaszolt, hogy reggel fél8ra menjek, amikor is eldöntik, hogy lesz-e beültetés...., de megtudtam, hogy azért kell a tüszőérés, mert a repesztéstől számítják a beültetés idejét.Nekünk 3 napos embrióink vannak, a tüszőrepesztéstől 3.napra tennék be...gondolom.Szóval sztem ugrott ez a hónap...
Tudom, hogy jó K., de ő sztem extra kategória....Ritkábban dolgozik is, nem?

Kép
kincsek
Szolnok
 
 


Kincsek:
Így már értem a helyzetet.

K állítólag júliusban van szabin, de augusztusban már lesz. Nem dolgozik ő ritkábban. Szerintem augusztusban ő fog majdnem mindenkit ellátni, nem lesz más választása, ha a többiek szabin lesznek.

Hány fagyibabátok van?Én inkább biztosra mennék a kövi hónapban hormonokkal támogatva, mert ha most nem sikerül, akkor indulhat előröl az egész lombik tortúra jó sok hormonnal. Mondjuk ezt most már úgyis a biológus fogja eldönteni.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?