Új privát üzeneted érkezett!

Köszi :)

Hát bizony :shock:
Vendég
 


Panndi, Fruzsidnak mi is boldog fél éves évfordulót kívánunk :wink:

Mi nem oltatunk H1n1 ellen, remélem nem bánjuk meg, bizonytalan vagyok, de a körülöttem levő orvos/gyógyszerészek egyike se támogatja se az én esetemben, se Lilláéban... csak az a baj, hogy mindenhonnan más érveket hallani pro és kontra, ez kicsit idegesít :oops: Apa nagy gyógyszerforgalmazó cégnél dolgozik, az ottani szakemberek a mi esetünkre inkább a nem oltás mellett voltak... remélem nem bánjuk meg :roll:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Köszönjük :)

Zsófit mi sem oltatjuk :)
Vendég
 

 
 

Panndi: Az Intersparban holnaptól 8590 FTért lesz olyan golyócsúszda, amit múltkor írtál, hogy Fruzsinak néztetek. :D

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Eperke, köszi, de aranyos vagy, hogy szóltál :) Megmondom anyunak, tőlük kapja :)

Férjem kitalált, hogy kapjanak a lányok valami nagyobb kétszemélyes szánkót, amibe már Fruzsi is beleülhet.

Meg ezt is néztük, ezt Zsófinak: http://www.moonsand.hu/
Vendég
 


Eperke: Köszi a bicikli ötletet, néztük ezeket a futóbringákat, nagyon jópofák, de engem kicsit riaszt az ára :? De Apa nagy műszaki ember, ezt a pedál-leszerelős dolgot megkérdezem tőle. Hétvégén voltunk dechatlonban, de nem volt semmi választék ilyen pici gyereknek :cry:
Még gondolkozunk a 3 kerekű rolleren is. Minedenesetre egy nagyobb motort biztosan kap Barna, mert a régi már elég kicsi, de nagyon szeret motorozni.
Melyik bölcsibe jár Zsófi?

H1N1: mi sem oltatunk. Nálunk a dokinéni nagyon nem ajánlja. Szedünk vitamint, meg oscillococcinum.

Babett: Boti is milyen nagyfiús már! Nagyon helyes kispasi
:wink:

Barna már nagyon várja a bölcsit, minden nap emlegeti Zsuzsa nénit, a gondozónőt. Meg van ott sok kisbarátja, őket is emlegeti, meg hogy ott majd ihat babakávét :lol:

KépKép
kutyfül
 
 


Ja, akartam még írni, hogy úgy néz ki, bölcsi kezdés előtt még elmegyünk wellnesselni. Valaki volt már Füreden a Flamingóban?
Néztük Sümegen a Kapitányt is, ott is van most akció, csak hely nincs már. :roll:

KépKép
kutyfül
 
 


Moonsand: Botinak sztem ez még nagyon korai játék volna, egyébként jópofának tűnik...bár elképzelni sem tudom, hogy nem lesz ettől minden csupa kosz....:shock:

napközi: a múlt héten próbálgattuk, ezen a héten már 2x egyedül ott maradt Boti 9-12.30ig, hétfőn és szerdán jár. MIndkétszer ügyesen bírta, nem volt nagy sírás, csak először kb 5 perc. Jövő héten az ottalvást is kipróbáljuk... :?

Kutyfül: A Flamingoban nem voltam, de kívülről szépen fel van újítva. Egy ismerősöm volt nyáron, nekik úgy emlékszem, hogy tetszett. De nem tudom télen milyen. A Sümeg kár, hogy nem sikerült, arról vannak tapasztalatink, nagyon jó hely. Nekem oktben Velencén tetszett nagyon a Resort Spa, barátnőkkel voltam ott, de amúgy nagyon gyerekbarát hely, bababarát medencékkel. A múlt szombaton lementünk csak simán egy 2 órás fürdésre is Botival-párommal, nagyon jó volt. Nekünk az közel van, csak fél óra. Sajnos drága a hotel...
Most még Szentgotthárdon nyílt egy új, és ott most bevezető áras, 1 éjszakáért kettőt kapsz, amúgy az is drága lesz később. Nézd meg esetleg.
Vendég
 


Babett, gyurmázni szokott Boti? Mert Zsófi azt nagyon szeret, és ez olyasmi :)
Vendég
 


Babett: A Szentgotthárdinak mi a neve?

KépKép
kutyfül
 
 


Szoktunk gyurmázni - bár nem gyakran, de az még nem nevezhető nagy formázásnak, inkább elszeleteli műanyagkéssel, és én csinálok formákat, amit meg szétszed... :? De egy info panddi: most láttam az intersparos újságban, hogy 2 efftal olcsóbban adják ezt a moonsandet, nézd meg! Azt hiszem vmi váras fajta volt benne.

Kutyfül:
http://www.thermalpark.hu/?base=static&type=hotel

Sajnos kicsit messze van, de az Őrség megér egy hétvégét szerintem!
Vendég
 


Köszi babett :)
Vendég
 


Sziasztok!

Továbbra is várjuk a Te Történeted rovatba a szüléssel, gyermekvállalással, neveléssel kapcsolatos vicces, nevettető, megható, megkönnyeztető, tanulságos írásaitokat 1-2 oldal hosszúságban, Word dokumentumban a szerkesztőség email címére: szerkeszto@babanet.hu

A Kölökneten pedig még lehet nevezni a Mikulás-pályázatra, a legjobb történeteket remek gyerekkönyvekből álló csomagokkal díjazzák majd! Még odaérnek majd a Télapó előtt! Itt a következő mélcímre írhattok: szerkeszto@koloknet.hu

Mindenkinek további szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Életjelet adok magunkról :D

Mióta melózom alig jut időm sztg-ezni, de valahogy nem is hiányzik. Másképp alakul a napom, és tetszik ez az új helyzet :)

Szombaton tartottuk a lányok szülinapját, Vivinek én készítettem a tortáját (életem első igazi tortája), és egész jó lett, bár a tetején a csoki erősen domborzati térképhez hasonlított :lol: Nikinek meg anyós készítette, mert kettő egyelőre sok lett volna nekem :D A blogon láthattok képeket a tortákról és a lányokról is :wink:

Szerencsére jól alakul a melóm, az ovi és a bölcsi is. Vivi még reggelente kötelezően előadja az ötperces műsorát, bár ma kizökkent a szerepéből, és csak azután eszmélt, hogy kimaradt a vinnyogása, miután vigyorogva besétált a csoportba :D Nikinek tetszik a bölcsi, egyértelműen jól érzi ott magát, és nagyon sokat fejlődött. Szerencsére olyan csoportba került, ahol a gondozónők foglalkoznak a gyerekekkel és nem csak megőrzik őket. Szépen hízik is. Szeptemberben a bölcsiben 10,9 kg-nak mérték, tegnap a kétéves státuszvizsgálaton 11,35-öt mértek :D Vivim négyévesen 14 kg :D De ha megnézitek a képeken, akkor abszolút nem kövér, nem az a tipikus pufi gyerek :D

Eperke: Ha nem nagy kérés, akkor leírnád még egyszer a fatörzs torta receptjét? A winchesterünket átvariáltuk, és nem találom :oops: Köszi!!!

Hogy álltok az oltással? Páromnak szinte biztos, hogy kötelező lesz a munkájából adódóan, de amúgy eléggé ellene vagyunk. De közben mászik a fejünkbe a gondolat, hogy talán mégis kéne :? Gondolom többen is ebben a dilemmában vagytok.
lamme
 
 


Lamme, mindkét lánykádnak boldog szülinapot kívánunk :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Lamme: Lányoknak boldog szülinapot!

Ildi: Nagyon szalad előre a vonalzód:))

Babett: Köszi a szálloda linket. A fürdőt néztük már, de a szállodáról nem tudtam. Az Őrséget nagyon szeretem egyébként, nagyon szép hely.

Barna lázas:(

KépKép
kutyfül
 
 


Sziasztok!

Köszi a köszöntéseket :D

Kutyfül: Barninak jobbulást!!
lamme
 
 


Sziasztok!

Sajnos nálunk is betegség van. Múlt héten pénteken reggelre Peti, ma délutánra a bölcsiben Gábor lázasodott be. Nagy a valószínűsége, hogy az újinfluenza vírusa lett hazahozva. Legalábbis Petiék osztályában ezt mutatták ki az egyik kisfiúnál. Petinek 38,4 volt mindössze a láza, és szerencsére csak egy napig tartott. Hogy most Gábornál mi lesz, kiderül. Remélem, hogy a hétvégén őt is ki tudom kúrálni.
A Múzeumok Éjszakája így sajnos megint nem aktuális számunkra, pedig nagyon készültünk rá. Mindegy, majd legközelebb.

Kutyfül! Barnusnak is jobbulást!

Lamme! Isten éltesse a szülinapos lánykáidat!

Ildi! Már csak 3 hónap van hátra!? Nagyon gyorsan szalad az idő....

Mindenkinek jó egészséget kívánok, és kellemes hévégét!

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Tücsi, igen már csak 3 hó... nekem is hihetetlen, igyekszünk betegség nélkül megúszni.

Fiaidnak jobbulást kívánunk :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Tücsi, igen már csak 3 hó... nekem is hihetetlen, igyekszünk betegség nélkül megúszni.

Fiaidnak jobbulást kívánunk :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Kutyfül: Bölcsit megírom priviben. :wink: Remélem Barna már jobban van!

LAmme: Mindkét Lánykádnak nagyon boldog szülinapot kívánunk utólag is! Örülök, hogy minden rendben veletek!
Ha küldessz egy mail címet megírom a receptet még egyszer, nem gond. :D De ha mást is érdekel ide is feltehetem, csak érdeklődő híján nem akarom ezzel terhelni az oldalt. :wink:

Tücsi: Nektek is jobbulást! Remélem jobban vannak már a srácok!

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Panndi: Neked nem volt gond a 2 Lilypie-s vonalzóval, mikor betetted az aláírásba? Én most csináltam újat a lányoknak és azt írja ki, hogy túl hosszú az aláírás. :? Pedig eddig is ugyanilyen vonalzóink voltak, nem volt vele gond.

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, és most alig bírtam visszaolvasni a hozzászólásokat... Az eltűnés oka betegség, múlt héten Esztinek volt mandulagyulladása, most meg én szenvedek egy megfázással, most tartok a fuldokolva hurutosan köhögős résznél... Közben próbálok tanulni, a háztartással dűlőre jutni, meg persze Esztivel játszani, mert már nagyon igényli a foglalkozást! Tényleg igaz az, hogy hamarabb érnek, hamarabb vágynak hasonló korúak közé, én is ezt érzem Esztinél. ráadásul így, hogy már fél 5-kor sötétedik a szabadtéri programok lehetősége is igen limitált, szóval néha vért izzadok, mit találjak ki.

Lamme, a kislányaidnak utólag is boldog születésnapot kívánok!

Panndi, Eperke, a Scamp üzlete a szomszédos utcában van, én is vásároltam már ott bodykat. Csak én egy kicsit drágának találtam, én a Tescos-ra szavazok (csak és kizárólag az ár miatt, amúgy nagyon tetszenek a Scamp színei, mintái).

Én most az overállal vagyok bajban, szeretnék valami vízhatlan overált vagy nadrág-dzseki kombót télire Esztinek, de sehol sem találok. Azaz a Brendonban elvből meg se néztem, mert ott minden olyan rohadt drága.

Kutyfül, Tücsi, hogy vannak a kis betegek? Remélem, már meggyógyultak azóta!

Ildi, hű, már csak három hónap van hátra, hogy megy az idő!

Kép
waterlilly
 
 


Lilly: Jobbulást!!!!! Há tényleg nem olcsók a Scamp rucik, de Zsófi méretében már nem találok máshol bodyt. Így marad ez a lehetőség.

Overál: Én múlt héten láttam H&Mben aranyos kantáros nacit és volt hozzá kabát is, persze külön. A naci került 7e Ftba ha jól emlékszem, és tényleg tök jó meleg, vízhatlannak tűnt. A kabátra nem emlékszem, de nem 20e Ft volt, mint a Brendonban egy sima kabát, az biztos.

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Sziasztok!

Én is itt, de csak egy pillanatra: Zsófinak pénteken kiszedtek a szeméből egy fémdarabot, de nem javul, ma a körülötte kialakuló rozsdagyűrű egy részét távolították el, csütörtök délután megyünk vissza, megpróbálják kiszedni a maradékot :?

Eperke: írok privit!
Vendég
 


lilly: mi a dechatlonban vettünk kantáros (sí)nadrágot + dzsekit, a kettő volt kb 15-16 eft. Lányoknak rózsaszínben van, és lehet hozzá hótaposót is venni, 3,5 eftért. Szerintem jó, nekünk ez egyben a téli kabárunk is. Tavaly is onna volt dzsekije Botinak, és szerettük, jó kis poláros belseje van. Szerintem a neten is rajta van, keresd meg.

panndi: durván hangzik, remélem hamarosan rendbejön a szeme Zsófinak...

Szülinaposoknak utólag sok boldogsgáot...!
Vendég
 


Eperke, nekem sem engedi a két képes vonalzót a babanet. Be akartam rakni Léni uh -képét, de úgy már nem férünk sehogy. Most még kevésbé idegesít, de ha meglesz én is szeretnék képet róla és nekem igazából ezek tetszenének.
Panndi, Te valami olyat tudsz, amit mi nem :lol:

Zsófi szeme nagyon durván hangzik, remélem őt nem viseli meg ennyire :wink:

Én turiban vetettem anyóssal kantáros vízhatlan nadrágot Lillunak, 1000 Ft-ért :wink: Én sajnálnék 7-10 ezret egy játszós nadrágra kiadni :oops: :oops: :oops:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Köszi a szülinapi köszöntéseket, aranyosak vagytok!

Panndi: Hogy került fémdarab Zsófi szemébe? Szegényke, remélem már rendben van!

Lilly: Jó hallani felőletek is. Jobbulást nektek! A Lidl vagy Aldi újságban láttam nagyon szuper overálokat, nem emlékszem pontosan az árra, de olyan 4-5 e rémlik. A képen nagyon jól néztek ki.

Eperke: A Lilypie-n van egy kisebb méretű vonalzó is. Próbáld meg esetleg azt. Nekem olyan van a lányok blogján. Mondjuk nem tudom, hogy ahhoz is lehet-e képet rakni, de gondolom igen.
lamme
 
 


Sziasztok!

Ma már ki tudta nyitni a szemét, de holnap megint megbirizgálják, hát nem lesz könnyű... :(

Ildi, Neked is írok privit :)
Vendég
 


Köszi Panndi :lol:

Zsófi szeme remélem gyors rendbe jön :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Panndi, basszus, ez de borzalmasan hangzik!!! Fú, megy a drukk! Hogy került fémdarab a szemébe?

Hát, én max 7-8 ezret szánnék erre az overállra/együttesre... Még ezt is sokallom, hiszen 3-4 hónapig, ha fogja hordani. Babaruha-biziben is néztem már, de nem volt 92-es. A Decathlonban is néztem, de az nekem megfizethetetlen, H&M szintén. :( Szerintem elpályázok egy kínai boltba. :oops: Csak ott meg a méretek tudnak érdekesek lenni.

Kép
waterlilly
 
 


Na most picit nyugi van:

overáll: Hááát, én sem fizetnék érte túl sokat... Én ötezret lőttem be, a decathlonos szerintem marha drága, főleg, hogy mi nem járunk síelni, tehát lehet, hogy havat nem is lét...

Zsófi szeme: egyik este a férjem az auchanban volt, itthon letette a zacskókat a földre. Zsófi jött le fürdés után, akkor még semmi baja nem volt. Elkezdett kipakolni, rá kb öt percre már fura volt a szeme. Hogy mi és konkrétan hogy került aszemébe, azt nem tudjuk.
Vendég
 


Panndi: Köszi! Így már sikerült! :D Zsófidnak itt is jobbulást!

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Lilly: Szerintem turiban nézd meg az overallt, nagyon jókat ki lehet fogni, csak kicsit menni kell utána :? Nekem is horror a 15-20 ezer Ft. A múltkor az inersparban láttam jó kantáros sínacit, meg overall is volt. És teljesen normális árban voltak.

Panndi: Remélem, Zsófi szeme jobban van. Egyszer nekem is belepottyant egy fémforgács darab, nem kellemes:(

Tücsi:Fiúknak jobbulást.

Barnánál egy nap volt a láz, szombaton már kutya baja sem volt. Most picit köhög, remélem, nem lesz rosszabb, mert hétvégén utaznánk.

Matrac: Megvettük Barnusnak az ágyat és ezt a matracot néztük ki:http://www.matracfutar.hu/index.php?f0=TERMEK&f1=R%C3%A9tegelt%20gyerek%20matrac
Van valakinek ilyen. A boltban nem volt készleten és így nem tudom milyen kemény. Most kókusz van neki, az nagyon kemény. Annál picit puhábbat szeretnénk, de a nagyon puha nem jó.

KépKép
kutyfül
 
 


Köszönöm szépen a jókívánságokat, vasárnapra Gábor láztalan lett, és mivel orra sem folyt és nem köhögött, az étvágya és az alvókája is a régi volt, hétfőn bölcsibe vittük. Azóta is minden rendben.

Panndi! Jesszusom! Szegény Zsófi..... :( Gyors gyógyulást kívánok!

Lilly! Neked is jobbulást! Overálért én is sokallom a tizen eFt-ot. Angol turikban nagyon jó állapotú, meleg overálokat láttam én is, de mivel nálunk nem aktuális, így nem vettem. (Szerencsére a nagyokról ez is maradt.)

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Ma láttam: az Intersparban van egy csomó overál meg kantáros nadrág is, 7-8eft alatt mindegyik.
Igaz, hogy mi 15eftot adtunk érte, viszont nem vettünk külön téli kabátot. Azok sem olcsók külön, még a C&A-ban is 7-8 eft egy dzseki. És azért remélhetőleg még egyszer fogjuk használni. Ha a második baba majd egyszer lány lenne, akkor max kicsit fiúsan fog öltözni... :wink: Nálunk is van egy turkáló, már néztem be párszor, de igazából aránytalanul drágának tartom, akkor inkább nem sokkal többért újat veszek. Persze a turkáláshoz is érteni kell, na és egy jó boltot találni. Van ismerősöm, aki szuper cuccokat talál mindig...
Vendég
 


Férjem édesanyja még ősz elején megkérdezte, hogy mit vegyen Eszti születésnapjára, mindtam, hogy egy téli dzseki kellene nagyon. Erre vett egy szuper téli dzsekit Esztinek, csak éppen 3 évesre valót... Amikor megjegyeztem, hogy Eszti még csak 2 éves (benne volt a dzsekiben, hogy 3 ans, és mint kiderült, volt 2 évesre való is...), szinte belémfojotta a szót, hogy jó lesz jövőre, nem??? Hát de, csak én az idén vagyok GYES-en... Egyébként tavaly ugyanezt eljátszották az overállal, 80-as helyett 86-ost vettek, baromi nagy volt, vagy 10 centit vissza kellett hajtani az ujján is, a lábán is, lépni sem bírt benne Eszti, és meg voltak sértődve, amikor mondtam, hogy inkább vigyék vissza.

Kép
waterlilly
 
 


Komoly... :twisted:

Hát Zsófinak még nincs téli ruhája, hétvégén már muszáj vennünk valamit :roll:
Vendég
 


húú, én nagyon nem szeretem, ha a nagyszülők ruhát próbálnak venni, többnyire nem is tetszik és a mérete sem mindig sikerült jól...ablakon kidobott pénz. A játékkal is úgy vagyunk, hogy jobb egyeztetni. De hát ők szeretik a meglepetéseket, amit persze én is megértek....
Vendég
 


Na de attól még meglepetés, legalábbis a gyereknek az :) Én is szeretem, ha egyeztetnek velem, de szoktak is :)
Vendég
 


Hát a turizás egy külön szakma:))) Nekem is az egyik barátnőm nagy profi benne, vele szoktam menni én is.

Mi még szerencsére idénre örököltünk egy csomó rucit, de jövőre sajnos már nem lesz ilyen jó a helyzet :cry:

KépKép
kutyfül
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Na vettünk overállt Zsófinak, meg kabátot is a C&A-ban, volt 50%-os kuponom, így kemény 3500 Ft volt az overáll 8)
Vendég
 


Tudna vki jó játék-pénztárgépet ajánlani (Simba? Fischer Price??)? esetleg műanyag gyümölöcsket-zöldségeket? Tudom kicsit lányos játék, de Boti mostanában mindig boltosat akar játszani, gondoltam jó ötlet lehetne karácsonyra...
Vendég
 


Nekünk rengeteg műanyag gyümi-zöldség van a konyhánkhoz, de Lillunak én is akartam egy jó pénztárgépet venni. Mi csak szar-kicsi-műanyag vacakokat találtunk. Én ebből a Fisher Price tanulós számológépre sajnálnám a pénzt. Nálunk végül anyósom talált Szolnokon egy normális darabot, így ők veszik a karifa alá Lillának. Márkáját nem tudom, de ha szemügyre vettem majd megírom.
Szerintem a boltos játék nem gáz fiúnak sem. Ennyi erővel Lillának se lehetne kisvonatot venni, pedig van :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Kutyfül: Barnusnak nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk! :D
lamme
 
 


Barnusnak mi is BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK !!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kutyfül: Barnusnak mi is nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk!!!
Hol voltatok végül welnesselni?

Babett: Pénztárgépünk nekünk nincs, de Zsófi még a nagynénémtől kapott régebb egy bevásárlókocsit és kis kosarat benne műanyag gyümölcsökkel. Ecoiffier Cool cook a neve és ha jól tudom Ő Müllerben vette. De nem tudom lehet-e még ilyet kapni, mert kb 1,5 éve már megvan.

KépKép
KépKép
eperke21
 
 


Köszi Eperke, közben az anyósom vett a Lidl-ben, Simba márkájút.


ELADÓ: PLAYMOBIL FARM KICSIKNEK, 4500 FT-ért. Érdekel vkit?

http://www.toystore.hu/shop/product.php ... m=m&catf=1
Vendég
 


Babett: Most látom csak! :D :D :D :D Gratulálok!!! Nyáron érkezik a tesó Botinak?! :D :D :D :D

KépKép
KépKép
eperke21
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: