Új privát üzeneted érkezett!

ildi ha a dokit megkérdezem akkor te le tudod venni ezt a cukros-lötyis cuccot? :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megint nagyon köszönöm a sok infót :) olyan jó, hogy lehet kérdezni, és választ is kapok rájuk :)
Bábaildi, köszi, már 3,5 éve van nálunk a cicó :) nem jár ki, de szoktunk vele hazautazni. Igazából a környezetemben csak "régi" állatkák vannak, egyedül a párom munkahelyén lett egy új kutyus, akit képzeljétek, kiraktak a 6-os úton egy autóból.... és a párom főnöke bevitte. Szegényke süket meg a szemei is betegek, az egyikre vak is... szóval megsajnálta. Én meg mondtam a páromnak, ne közösködjön a kutyussal.... :) úgyhogy bízom benne, semmi probléma nem lesz :) azért majd megkérdezem a dokitól, hogy hátha mégis megcsinálnák ezt a vizsgálatot :)

Nitácska, mi csak augusztus-szeptember környékén fogunk tudni kiköltözni.... de attól még találkozhatunk :) tök jóóóóó :)

Képzeljétek, lassan mehetek kismamaruhákat venni, mert nem férek a nadrágjaimba... :) tök izgi :) már találtam is két üzletet, ami szimpatikus áron kínál kismamanadrágokat :)

És keresgélek kismamatornát is, csak még nem találtam időben, helyben megfelelőt. :) Van tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? :)

Köszi előre is, utólag is mindenfélét!!!!!

Szép estét Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

Bábaildi: ugyan, nincs mitköszönni, megérdemled a bizalmat! Én köszönöm, hogy megtaláltalak, és hogy ilyen sokat segítesz.
A mai cukoreredményem is jó lett: 5.8 !!! 9-én megyek majd megint, akkor lesz nagylabor is, és NST is. Pillanatok alatt itt lesz már a szülés! Most sokkal jobban éltem meg, mint elsőre: sokkal természetesebben. El is szaladt hamar.

Etelka: nem tudom, ki mondta neked ezt a butaságot az NST-ről, de az tuti nem indít be semmi szülést! :-) Talán az az alapja ennek, hogy sok szülést épp ez mutat ki. Nálam is úgy volt, hogy 5 perces fájásokat mutatott ki, pedig én csak keményedéseket éreztem, és aznap este lett meg Orsi. De ennek köze nincs a vizsgálathoz.
Az ok-okozati viszony pont fordított.
Egyébként gyere nyugodtan bármilyen kérdéssel, segítünk! És van szakmai tutorunk is, Bábaildi kijavítja, ha valamit mégsem teljesen pontosan írunk. A lényeg, hogy NO PARA!! :lol:

Beagle Zsuzsi: Isten hozott téged is! Jó babázást!

Morca: én nem tudok vezetni, illetve jogsim van, de gyakorlatom semmi. Így nem kocsival járunk. Nem tudom, hogy tudnánk összehozni valamit. Az esküvő és a nyaralás miatt eléggé sűrűsödnek a programok. Van ötleted?

Többieknek is sok puszi!!!!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 

 
 

etelka oké...majd akkor beszéljük meg,........mikor......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Végigolvastam, volt mt... :lol:

Beagle, már "találkoztunk", üdv itt, jó, hogy átkapcsoltál írogató üzemmódba! :)

Etelka, mindig jó olvasni téged, olyan lelkes vagy!!! :) Sztem is nyugodtan kérdezz, biztosan kapsz választ. :)

BábaIldi, igyekszem pihenni, amennyit lehet, de pl. teljesen nyugodt vagyok, és nem elment a tej, hanem ez a kiskrapek akart többet enni tegnap... :lol: Meg ezek szerint mostmár mindig - ma is evett annyit, mint tegnap, vagy mégtöbbet. De ma nem volt már sipítozás éhenhalás okán, mert a jó sok fejéstől és szopitól mára volt megnyugtató mennyiség minden szopira. 8) És maradt is majdnem 2 deci, ami ment a fagyasztóba. :)

Danó 1 hónaposan és 2 naposan már majdnem 4 kiló volt, mikor mértük este (3,94 kg), születése óta másfél kilót hízott... :shock:

Na, ha már mindenki mindenkivel találkozik, én sem szeretnék kimaradni!!! És mindenki csepeli lesz lassan? Nem megyünk mi is, BábaIldi? :lol:

Ok, mostmár én is lefekszem, mert nem fogok tudni semennyit sem aludni... Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

No, reggel megvolt az első vérvételünk :) nagyon aranyos néni volt ott, pikk-pakk ügyesen gyorsan levette, beszélgettünk is, rájöttem, hogy vizeletvizsgálat is van.... kicsit elszontyolodtam, mert őszintén szólva én otthon nézegettem a papírt, és valahogy átsiklottam fölötte.... és nem is vittem magammal, szóval kicsit nehéz volt, de sikerült :D a mosdó azért nem volt túl bizalomgerjesztő....
Aztán a másik elszontyolodás akkor jött, amikor mondta a néni, hogy még bizony 4x kell menni..... hát itt néztem nagyot, nem gondoltam, hogy ilyen sokszor kell mennünk... Na mind1 :) és még a kombinált szűrés, szóval mégis 5, az az 5... :D Dohogtam is kicsit magamban, hogy nem elég, hogy duplán kell termeljem a véremet, még le is csapolnak... ráadásul 5x.... :roll:
Viszont 7 után nagyon jókor érkeztem, mert előttem csak egy vizelethozós kismama volt, és már ment is. De bezzeg mire kijöttem, már voltak vagy 6-an, és mire visszamentem a "termékkel", addigra még többen... ééééés..... csak 3 szék van... kismama meg sok... pláne, ha kispapák foglalják el a székeket... bosszantott a dolog, hogy a kispapa ott ücsörög, szegény nagypocakos kismamák meg állnak vele szemben... Oké, oké, hogy csak egy hely, nem tudnak mindannyian leülni, de azért mégis... Én mondjuk lehet, hogy szóltam volna neki, hogy nem akarná átadni a helyét, ha már nagy pocakkal érkeztem volna... :) de az még odébb van.

Ja, és azt mondta a néni, hogy mire jövök szülni, már összebarátkozunk :lol:

Úgyhogy a mosdót leszámítva, egész pozitív :)
Bár a betegfelvételen is csak néztek rám, hogy miért ide jöttem, ha a 14-ben lakom... és ki adta a papíromat?! Hát mondom a Pechtel doktor, a magánrendelésén.... hát erre írt nekem egy lepedőnyi befogadó papírt.... :)

Úgyhogy ezek az élmények vannak mára.... úgyhogy befelé jövet mentem a McDo-ba... :)

Szép napot, most mennem kell

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

Etelka: Olyan jó olvasni amik most Veled történnek, teljesen nosztalgikus hangulatba kerültem. Erzsike tényleg nagyon jól veszi a vért, szerettem hozzá járni, de az az emelet tényleg nem barátságos, elkelne oda jóval több szék, én nagy pocakkal is mindig álltam, ami nem volt kellemes.
Én annó a C and A ba vettem magamnak nadrágokat, hát megvolt az ára, de végig tudtam hordani és eltettem a következő pocakosságra is őket.

Niitácska: Csepelen CSillagtelepen lakunk 4 emletesben. Az sztk-tól kifelé 3 megálló.
Nem nagyon vagyok képben hogy ki lakik még Csepelen?

Zdori: Igen már találkoztunk, elfelejtettelek visszajelölni, de majd pótolom. Úgy döntöttem jó ha az ember nem csak olvasó üzemmódban van. A 2008 novemberi topic tagja voltam, de olyan sok volt a kismama hogy számomra már átláthatatlan vol, sose tudtam rendesen végigolvasni, na meg válasz is ritkán jött az írásaimra.

Már nagy pakolásban vagyok, mert 3 napra elutazunk. Ez lesz az első hosszabb kiruccanás mióta baba van. Hétfő este leszek legközelebb.

Szép pünkösdöt kívánok mindenkinek
Zsuzsi
Vendég
 


jaj a vonalzóm, csinálnom kell másikat.

lenne egy kérdésem, ami az előbb lemaradt. Dóri popsiján van 4-5 piros pötty, aminek a közepe világosabb színű, olyan mint a pattanás csak kisebb, szerintetek mivel kenjem? fájni nem hiszem h fáj neki. sima gyógyszertári popsi kenőcsöt használtunk eddig, és nem volt ilyen gond sose.

köszönöm a választ.
Zs.
Vendég
 


Beagle: szerintem próbáld meg a sudokrem-et.. :wink:

később jövök, most megyünk a parkba.. :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

volna egy kérdésem még, ami felmerült bennem... június 2-re kaptam uh időpontot még amikor először voltam dokinál. Nos... azóta ugye voltam máshol... és ott csináltak uh-t, és mennem kell 8-án is uh-ra, ahova ez a doki küldött. Most a kérdésem az az lenne, hogy szerintetek elmenjek-e 2-án az sztk-s uh-ra? Vagy inkább majd csak a 8-ira??? Nem tudom mi legyen. Szívem szerint mennék, de mégsem akarnék egy napot elvenni ezzel, mert 12,30-13,30 között kell mennem, a Hermina utcába, ami miatt az egész napom odalenne....
Segítsetek léééégysziiiiiiiiiiiiiiiiiiii..........

Ja, és ma megyek nacit nézni, venni :) hihi...

Szép napot!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

Etelka, ha jól értem akkor már voltál a Pechtel doktornál és ő rendelt vissza 8-ra? És ő már csinált is neked uh-t? Ha így van akkor én már nem mennék az sztk-ba 2-án ha 8-án amúgy is menned kell.
Ha jól emlékszem, nekem havonta volt ultrahang. Hozzáteszem minden héten el tudtam volna babót nézegetni és mindig nagyon vártam :)

Zsuzsi
Vendég
 


Sziasztok!

Beagle - Zsuzsi :)
Igen, jól érted, először jártam az sztk-ban, ott beutaltak, júni 2-re kaptam időpontot. Közben elmentem Pechtel dokihoz, és ő csinált uh-t, és mondta, hogy 5-8 között menjek a Délpestibe uh-ra. Adott beutalót.
Én is arra gondoltam, hogy nem megyek a 2-aira, de kíváncsi voltam, Ti mit gondoltok erről, mert olyan közel van a 8-ai is. :)

és hát az sztk-sok... sajnos nem túl sok a bizodalmam bennük... :)

Köszönöm a segítéget!!! :)

További szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
etelka
 
 


Az sztk-ban nekem semmi bizodalmam sincs, nekem nagyon rossz emlékem van onnan, még mikor 17 éves voltam, a környékére se tudok menni :(

Pechtel doki nem Erzsébeten rendel magán, a Szentimreherceg utcában?

Azért vagyok ma ilyen aktí, mert Dóri megtáltosodott és egész sokat alszik, én emg pakolok be az útra, és kicsit netezek, kikapcsolódok. ezer éve nem aludt ez a gyerek 2 órát egyhuzamban.

Zsuzsi
Vendég
 


Nekem nem volt még úgy rossz élményem, de ha csak az sztk-s dokit nézem, akit ajánlgattak, meg milyen sokan járnak oda, meg hogy szeretik... és összehasonlítom a Pechtel doktor vizsgálatával... hát ég és föld...
Szóval inkább a magándoki...

De, a Szent Imre herceg utcában rendel magánban szerdánként :)

Olyan tök jó, hogy elutaztok 3 napra! :) Majd mesélsz, hogy milyen volt??? :) :) :) hová mentek? Ha szabad ilyeneket kérdezni :)

Érezzétek jól Magatokat, és azért vigyázzatok is Magatokra!
A Manócskának meg jó szundit :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Én is a Szentimreherceg utcába járok csak másik dokihoz :D

Hévízre megyünk egy apartmnaba. Voltunk már ott 2 éve, nagyon jó volt. Az idő nem lesz a legjobb, de majd sokat kirándulunk. Szerintem a legtöbbet a balcsiparton leszünk. Imádom a Balatont.

Nektek meg nagyon szép hétvégét. Ha tehetitek ti is mozdulajatok ki.

Zsuzsi
Vendég
 


beagle tudunk csillagtelepen is talizni.....párom a 35-ös buszon dolgozik...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


voltam dokinál......bencussal minden oké......szép nagy már....láttam uh-on!!!!!!!!!!olyan jó volt........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Oh, Zsuzsi Hévíz isteni jó hely! Mi ott voltunk nászúton :) imádtam... annyira kis jó nyugis városka, de mégis van minden... :) Én is imádom a Balatont ám... nagyon jó hely! Bár idén nem megyünk... inkább nem fürdök ilyen helyeken... majd jövőre :) Most horgászós hétvégénk lesz, már múlt hétre is azt akart a párom, de nem lett belőle semmi. Most legalább van egy plusz nap :D

Nitácska, örülök, hogy minden rendben volt!!! Csak így tovább!! :)
Tudunk ám találkozni Csepelen! :) elég sokat megyünk ki, csak most két hétvége nem lesz jó, de majd összehozzuk :)

Na menek, még kicsi hátravan a melóból :)
További szép napot Mindenkinek!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Beagle: érezzétek magatokat nagyon jól!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: jó lett az új vonalzód.. 8) tutira a frontot érzi Dóri.. az én fiaim is többet alszanak ma.. Matyi már közel 4 órája.. Ákos meg már másodszorra, pedig csak egyszer szokott.. 8)

Etelka: szerintem is elég ha a 8.-i uh-ra mész "csak" el.. :wink:
Újpesten van egy nagyon jó kis bolt, a tulaj kismama ruhákat készít.. ha haza ér a férjem, megkérdem merre is van, mert már nagyon rég jártam arra.. ja, és az árai is korrektek.. :wink:
hát, ami a kispapák (és általában az emberek) udvariasságát illeti, sajnos ilyen is előfordul.. :? még pocakos koromban többször is
előfordult, hogy úgy kellett pl. villamosra le - föl szállnom Matyival, babakocsival, pocakosan, szűk helyen, hogy simán végignézték, ahogy kínlódom.. :? ezek után természetesen minden körülöttem ülőnek fontos "ablakon mereven kinézegetős dolga" támadt, még véletlenül sem adták volna át az ülőhelyet.. :? általában jól szórakoztunk ezeken a szitukon anyukámmal, ahogy figyeltük az emberek reakcióit, de azért volt olyan, amikor jól esett volna leülni.. 8) de azért akadt ellenpélda is jócskán.. :lol:

Dóri: mi mikor talizunk? :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Nitacska: szuper!!!! délelőtt visszaolvastam nosztalgiából, a tavaly nyári írásainkat.. 8) mintha időutazáson lettem volna.. 8) pont egy olan írásodat találtam, ahol negatív lett a teszted.. :roll: most meg már nem sokára megszületik Bence baba.. :lol: :lol: annyira jó "látni", ahogy pocakosodtok.. :lol: :lol:

Eszty: minden fantáziámat mozgósítottam és kitalálom, hogy hol talizhatnánk.. 8) :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


én is szoktam nosztalgiázni........jó vissza olvasni........már nagyon várom kicsi bencust!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönjük a bókokat, aranyosak vagytok! :)

Üdv Beagle-nek is! Majdnem egyidősek a lányaink, akik ráadásul egymás druszái is. :)
Egyébként én is egy másik, az októberi topikban fordultam elő többet, de ott is akkora a pörgés, amit terhesen még csak-csak tudtam követni, de Dóri mellett már nem megy. Nem tudok 5-6 oldalt visszaolvasni 2-3 naponta, és bizony, volt, hogy megírtam a hozzászólásomat, aztán senki nem reagált rá. Nem baj, nem szoktam ilyeneket megsértődni, de mivel kevés a szabadidőm, ha már írok, akkor inkább olyan helyen teszem, ahol tudom követni és oda-vissza megy a kommunikáció. :)

Hoztam tüsihajas képet Dóriról. Ma készült. Képzeljétek, ma két babára vigyáztam: a barátnőmnek volt dolga, így 1-2 órára megkaptam a kisfiát, aki Dórinál mindössze 4 nappal idősebb csak. Szóval az "ikrek" (már nézték őket annak, mert méretre egyformák és mindkettejüknek kék a szeme, nagyjából a haj is stimmelt, míg az én lányom kopter nem lett :D) nagyon édesen elvoltak, Dóri örömében sikítozott. Mindkettőnek plutónium a seggecskéjében, ketten nyolc irányba indultak pakolni, nagyon vicces volt. Aztán kaja, ezt azért meg kellett tervezni, szundi, de a kisfiú nem aludt végül, így leültünk kicsit egerezni (azaz, a számítógép egerével játszani), nagyon élvezte. Vigyorgott, imádom! Olyan jó volt a két kisklambóval, hogy egészen kedvet kaptam kistesóhoz... :oops: Bár ezt azért még biztosan átgondolom azokban a pillanatokban, amikor éppen nem bírok az egyszem lányommal sem, mert olyan nyűgös. :D

Etelka, a kórház 7. emeleti közvécéje botrány. Én is megjártam azt, amikor mentem az egyik vérvételre még a terhességem elején. Aztán a barátnőm súgott, hogy akármelyik másik szinten menjek, azok tiszták. Nem tudom, pont a 7. emeleten miért olyan, de mint Ildi is írta, ott még nem volt felújítás.

Ami az udvariasságot illeti: Egyszer a tömött 7es buszon végig állva utaztam a Móricztól az Astoriáig. Szeptemberben, 35 fokban. Akkor voltam 8 hónapos terhes. Az emberek kiszámíthatatlanok ilyen szempontból, olyan is volt, hogy egyszerre hárman ugrottak fel átadni a helyüket. És ez mégcsak nem is kor- vagy nem függvénye.

Kép
anhel
 
 


Kép
Kép

Kép
anhel
 
 


Sziasztok!

Ez a Dóri lány naaaagyon ééééééééééédes.... :D ez az új séró, nagyon vagány!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: nagyon kis szép!!! :)
Elhiszem, hogy jó móka volt két bébire vigyázni :D meg etetni őket... :D

A mosdót legközelebb kihagyom, az tuti... amikorra mennem kell, inkább viszem itthonról kis flakonban... :) pedig nézegettem én a papírt, pont ezért, hogy kell-e... aztán bamba voltam, és az agyamig már nem jutott el, hogy kell :D de hát így jár, aki bénázik, aki a rózsaszín hályogtól nem lát semmit :lol: :lol: :lol:
Majd legközelebb :D

Igen, ez a buszozás, nem egyszerű dolog... mondjuk nálunk van autó, amivel fogunk tudni járni, de... azért mégiscsak lesz olyan, hogy buszozunk, hév-ezünk, vagy valami más. Kicsit aggódom, de majdcsak kibírjuk, mint ahogy mindenki más is :D (mondjuk, én ettől nyűgösebb tudok lenni, és rossz pillanatomban szerintem még puffogok is :D ) És amikor már nem kellett szorítani a karomat, akkor fel is pattantam a székről, hogy a pocakos kismamák le tudjanak ülni... aztán ki tudja, lehet hogy jobb volt nekik állni, vagy egyszerűbb volt.. nem tudom. :) ilyet is hallottam már, hogy nem jobb ülve sem, kinek hogy :)

Egyelőre a hiszti-hullámok elkerülnek, és ma már olyan egésznapos hányingerem sem volt :) pedig reggel nem vettem be a bogyómat a vérvétel miatt :) úgyhogy javul a helyzet! :D viszont iszonyú álmosság jött rám többször is napközben...

DE :) megvettem az első kismamanadrágomat :D egy krémszínű, amiben talán még az esküvőkre is el tudok menni augusztusban :) ha nem fogok addigra gurulni :D Bár az anyukám velem összesen 7 kilót hízott :D és én is fogytam eddig egyet... :) szóval talán ez a veszély nem fenyeget komolyan :D

Találtam egy jó boltot a Pólus felé is, egészen jó áron vannak ott is a rucik. Inkább veszek 4-5 nadrágot 3-4ezer forintért, mint egyet 20ezerért... úgyhogy megköszönöm a segítséget, és inkább átmegyek a városon érte :D

Nah, megyek, csinálok vacsit a férjecskémnek, mire hazajön :)

További szép estét Mindenkinek!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

Mai utolsó bejelentkezésem ez. Köszönöm a sudocrem ötletet, van is nekem belőle termékmintám, most legalább kipróbálom.

Anhel: Nagyon aranyos Dóri, mikor pocakos voltam olvastam ám az októberit és szorítottam Nektek nagyon. Sokszor elolvastam a szüléstöridet, nagyon hasonló az enyémhez, és ha jól emlékszem, mikor az én Dórim született írtál is a novemberibe nekem.

A helyet nekem is teljesen változóan adták át. Volt aki átadta mikor még alig lehetett látni a pocakot, volt aki utolsó hónapban nem adta át. Sok a fejét elfordító ember, pedig biztosan tudom hogy látja a pocakos kismamát, de nem érdekli.

Etelka: Én annó mikor mentem a kórházba vérvételre, mindent vittem magammal, pisit is( pedig volt hogy nem kellett), még wc papírt is, hátha nem lesz, de az szerencsére volt.

Nitácska: Tényleg ott dolgozik a párod? Régen soakt jártam azzal a busszal lehet ismerem látásból. Na akkor itt úgy látom egy baba mami talit nem lenne nehéz összehozni. Sokan vannak a környéken.

Mindenkinek szép 3 napot kívánok, jövök hétfőn vagy max kedden beszámolni, szorítsatok hogy ne essen és ne legyen orkánszerű szél. Ha kicsit hideg van az nem nagy baj.

Zsuzsi
Vendég
 


lehet ismered.egy kisördög+fehér kiscipő+egy fekete rugos kutya van neki elől felakasztva...... :wink:
anhel nagyon szép Dórika!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! Persze, hogy le tudom venni a vért, pénteken hívj, megbeszélhetjük.
Etelka: tulajdonképpen a hetediken van az urológia, és az öreg-beteg-pisis-szenilis betegek tették tönkre a kinti WC-t is, és rettenetesen sok az ambuláns urológiás is, akik nem mindig beszámíthatóak, azután meg jöttek a helyi gyűjtögetők, akik MINDENT ami mozdítható, kitéptek, elloptak, ha nem jött ki a falból, akkor összefestették, összebarmolták. Most az elsőről felfelé haladva felújítanak, de a lopásbiztos acélvécék k...a drágák, ezért lassan haladnak. Ha felmész egy vagy két emeletet, konszolidáltabb viszonyokat fogsz találni.
Hüvös lesz a Pünkösd, de legalább nem kell izzadni, érezzétek jól magatokat, ki hova megy.
bábaildi
 
 


Bábaildi :) köszönöm, igazából eszembe sem jutott, pedig járkáltam kicsit ott mindenfelé, hogy ott az urológia is...
Hát igen, azt gondoltam, hogy iszonyú, amit művelnek egy ilyen helyen a mosdóval, de igazából nem értem meg az embereket... Mi a jó nekik ebben?!? Az, hogy legközelebb, ha megy, nem lesz ott semmi??? Komolyan, szüksége van otthon egy wclehúzóra?! Néha az eszem megáll, mit tudnak egyesek kitalálni....
Arra gondoltam, hogy ha megyek legközelebb, akkor viszek magammal. Aztán ha kell, ott van, ha nem, nem :)
Most is vittem volna, tényleg, ha nem vagyok ilyen bamba :D
Ami viszont tök jó volt, hogy volt tisztasági-csomag automata a wc-ben :) épp mondjuk annyi apró nem volt nálam :D de az ötlet az nagyon tetszik, máshol nem láttam ilyet! :)
Mikortól lehet menni szülőszoba-látogatásra? A kispapa is jöhet olyankor? Vagy inkább ő hanyagolós kategória elsőre?? :)
Már úgy be vagyok zsongva, és olyan sok van még hátra.... (tudom, januárban azt fogom mondani, hogy hoooogy elszalaaadt:D )

Na már tényleg jó éjt Mindenkinek!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

Anhel: nagyon vagány Dóri frizurája.. :wink: :wink: cukorfalat ez a kis csajszika.. :lol: nagyon bátor voltál, hogy bevállaltad a két kis pakoló művészt.. 8) és ha már tényleg ilyen jól elboldogultál, jöhet is a tesó... :wink: és igen, igen, tessék ide sokat írni.. én mindig nagyon hiányollak.. 8)

Beagle: remélem jó időtök lesz, jó pihenést, érezzétek magatokat nagyon jól.. :wink:

Etelka: annyira aranyos vagy így bezsongva.. :P :wink: olyan gyorsan el fog repülni ez a pár hónap.. 8) annyira jó olvasni, hogy már komolyan kedvet kaptam egy újabb babához.. :wink: ja, és lassan kérünk pocakos fotót.. :wink:

Nitacska: mi vasárnap megyünk a vágtára.. Ti melyik nap mentek?
8)

Dóri: merre vagy?????? minden oké?? :wink:

Eszty: minden rendben?? :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Beagle, természetesen én is emlékszem Rád! Nagyon friss anyuka voltam, amikor sokat beolvastam a novemberiekhez és keresgéltem, hányan vagytok Jahn F-ben szülők. Aztán megláttam, hogy Neked is Dórid lesz, úgyhogy egyértelmű volt, lestem a topikot, mikor írja ki valaki a jóhírt! :)
Jó hétvégézést Nektek! Majd mesélj, milyen volt!

Hát mi sajna annyira messze vagyunk Csepeltől, hogy esélytelen a tali... ráadásul én is vezetni nem tudó jogosítvány tulajdonos vagyok, s bár vén fejjel megint kresz könyvet tanulok (mert muszáj megtanulnom újra vezetni) Fittipaldi már nem leszek, örülök, ha a piac-játszótér-nagyszülők távot bírom infarktus nélkül. :)

Kép
anhel
 
 


Morca, hogy állsz az taposógéppel? Bírod ilyen melegben?
Én lusta vagyok, ezért a kajával próbálok ügyeskedni, már másfél kiló lement egy pár nap alatt amióta az esti kaját kordában tartom és délelőtt csak gyümölcsöt eszem. Azt hallottam még, hogy a tejtermékekkel kell csínján bánni és este bármilyen hihetetlen is, nem ajánlatos gyümölcsöt enni mert erjed, és nem a zsírégetésben segít.
Viszont két napja habos-krémes tortákkal álmodom. Mázli, hogy sütit sütni nem igazán tudok a cuki meg jó messze van. :D

Kép
anhel
 
 


Nem is tudtam végigolvasni, lázas vagyok... :roll: :cry: De nem mellgyulladás, csak bealudtam éjjel anélkül, hogy betakaróztam volna... NAGYON fájt a torkom egész nap, nem is bírtam nyelni, du.ra meg lázam lett, de csak este jöttem rá, hogy az lehet a baj... Elfoglaltak a lurkók... :lol:

Megyek is, megpróbálok aludni ma éjjel...

Pusz.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de rohanásban vagyok, nem tudok sokat írni.
Ma van az utolsó ovis nap Orsinak. Délelőtt játszóház, délután bográcsozás az oviudvaron a szülőkkel együtt, vetélkedőkkel, játékkal. Nagy buli a kölköknek! :lol:

Etelka: szerintem ne vedd ilyen tragikusan a szurkálásokat. Én is a terhességek alatt edződtem meg. És nem vesznek le olyan sokat, pici kis csöveket, nem litereket. Képzeld, ha kéthetente/hetente vennének... :wink: Próbáld úgy felfogni, hogy a baba érdekében van, hogy az ő állapotát kövessék, és persze a tiedet is. Minden rendben lesz!

A többieknek is sok puszi!
Jövök majd, amint tudok, és beszámolok!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Dóri: jobbulást Neked!!!! és gyere amint tudsz.. :wink:

Eszty: jó szórakozást, várunk a beszámolóval.. :wink: majd képeket is hozol??

Képzeljétek Matyi nappal már teljesen szobatiszta, csak a bilibe végzi a dolgát, már nincsenek balesetek.. :lol: :lol: gyakorlatilag egy hét alatt belejött a dologba és már azt mondogatja, hogy alváshoz sem kell neki pelus.. :lol: olyan büszke vagyok rá.. 8)

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Morca, Gratulálunk Matyinak! Már nagyfiú :) Büszke is lehetsz rá! Nagy dolog ez :)

Eszter, nem érzem tragédiának a szurkálást, csak meglepődtem, nem is kicsit, hogy még 4x kell menni.... én valahogy ezzel csak most szembesültem... :) jól elvoltam, hogy van kettő :) erre kiderül, hogy 4 a kórházban, plusz egy a kombinált :)

Megint fel vagyok pörögve, megyünk babalátogatóba :) :) :)

Úgyhogy jó hétvégének nézünk elébe :)

Vigyázzatok Magatokra, kedden jövünk! :)

Szép hétvégét Mindenkinek!

Kép
Kép
etelka
 
 


sziasztok,nem baj,ha csatlakoznék? 6 gyerekem van,az ikreket és a legkisebb fiamat a Dél-Pestiben szültem.A legkisebb 2006 febr.16-án,Somogyi dr. császározott,nagyon jó doki.

mó73
 
 


sziasztok!!!!!
ildi köszi!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
morca nem tudom mert párom nem akar kimenni....egyedűl meg nem merem bevállalni mátét.........
már máté is teljesen szobatiszta!!!!!!!!!

mó üdv köztünk!!!!!!!!!!!gratula a gyerekekhez!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia nitacska,látom majdnem egyszerre szültünk,csak én előbb ,én febr.16-án és febr .21-én mentünk haza .te kinél szültél?

mó73
 
 


Sziasztok!

Nitacska: :cry: :cry:

Mó: üdv közöttünk.. :P 6 gyerkőc?? nem semmi.. :P :P esetleg felteszel egy képet a kis családról?? :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


igen: Kép Kép Kép

mó73
 
 


mó gyönyörűek a gyerekeid!!!!!!!!!!
minden elismerésem!!!!!!jó nézni hogy ilyen sokan vannak!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mó: Gratula a gyerkőcök tényleg nagyon gyönyörűek.. :wink: :lol:
jó mozgalmas lehet Nálatok az élet.. :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Anhel: tekerek a gépen és most már tornázom is.. 8) hát túl sok még nem ment le, :? (ezért szomorú is vagyok egy kicsit) de a nadrágjaimon érzem, hogy változtak már dolgok.. :lol: ez is valami.. :lol: gondolom kell egy kis idő, mire beindul igazán a fogyás.. 8) egy biztos, nem adom fel.. 8) a kajára is igyekszem odafigyelni, ha másra nem a mennyiségre.. 8)
nálunk van egy jó cuki, nem rég fedeztük fel.. 8) szerencsére van olyan fagyi is, amit én is ehetek és nagyon finom.. 8) vasárnaponként ellátogatunk oda.. :lol: Matyi is egészen rákapott a dologra és persze Ákos sem ellenkezik.. :lol: a cuki tulaját, meg "fagyi néninek" hívja.. :P

Merre szoktatok csavarogni Dórival??

Jut eszembe: ma annyira édes volt Matyi.. :lol: van a házunk előtt egy kis park és kijöttek ma oda iskolások.. másodikosok lehettek.. pár lány meg egy fiú odajött hozzánk és elcsalták Matyit játszani.. :lol: hát annyira élvezte.. :lol: kergetőztek, fociztak, birkóztak, hulahopp karikáztak és egyáltalán nem zavarta egyiküket sem a korkülönbség.. :lol: Matyi meg annyira vagány volt velük.. :lol: az összes csajt lebirkózta, az egyikükkel meg kézen fogva sétálgattak.. :lol: :lol: a végén, mikor már mentek el, Matyi mind a három kislányt megölelgette és majdnem elsírta magát búcsú közben.. :lol: Ákos meg jó nagyokat nevetett rajtuk... :lol: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Dóri: jobban vagy már???? :roll: remélem.. 8)

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Hahó!
Móval találkoztam már :wink: egy másik topikban. :)

No, 2 napnyi 39,5 fokos láz után, ami lázcsillapítóval volt ennyi, mostmár lázcsillapítóval nincs hőemelkedésem sem. :) Egész fura. :)

Nem tudni, mi a bajom, nagyon csúnya a torkom, de annak nem kéne ilyen magas lázzal járnia... :roll: Ráadásul én nem vagyok az a lázas fajta... A legnagyobb influenzával is csak hőemelkedésem szokott lenni...

De mostmár vagyok. Viszont nem biztos, hogy vissza tudok majd olvasni, annit írtatok... De bekapcsolódni be tudok. Innentől. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


zdori,igen találkoztunk .tök jó :D :D

mó73
 
 


Na, mégis visszaolvastam. :)

Bár már lemaradtam róla, hogy "élőben" kívánjam, de jó Hévízezést!!!

Örülök, hogy ilyen jókedvű vagy, Etelka!!

A buta emberekkel meg nem kell foglalkozni... Szegények olyan tényleg szegények... :roll: Lelkileg...

Dóri-baba nagyon helyes a frizuval! :) Minden bizonnyal másik Dóri-baba is nagyon helyes! :wink:

Nitácska, tök jö lehetett látni Bencust! Örülök, hogy minden rendben!

Morca, akkora firma a nagyfiad!!! :lol: Fagyizzatok jóóó nagyot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


dori örülök hogy már jobban vagy!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Dóri: Vigyázz nagyon magadra! Pihenj sokat és egyél sok friss gyümit!! Már van a piacon szabadföldi magyar eper!!! És kezd jönni a meggy is a cseresznye mellé!

Anhel: Nagyon szép Dóribaba! Cuki, ahogy mosolyog!

Morca: köszi az érdeklődést,megvagyunk, csak kicsit fáradtan.
Jó vágtanézést holnapra, reméljük, nem fog esni már. Majd élménybeszámolót várunk, és képeket! Matyi cukor lehetett a csajszikkal! A kis szívtipró, már kezdi is! :wink:

Most is csak gyorsan írogatok. Végül elmaradt a bográcsozás, mert nagy szél volt, ami veszélyes lett volna a gyerekekkel tűzrakás szempontjából, meg az asztalról levitte volna a papírokat, mert terveztek ilyen állomásszerűen játékokat, vetélkedőket asztaloknál. Át lett rakva szeptemberre évnyitó bulinak. Úgyhogy helyette mentünk úszásra, mert úgyse sokáig van már, csak amíg a tanév tart.
Ma meg voltunk hugicám párjának a szüleinél, hogy egyeztessük az esküvői dolgokat, most értünk haza. Orsi útközben elaludt, úgy kellett felcipelni, és most is alszik.
Én is pihenek kicsit, sok volt ez az utóbbi 2 nap. A pocak is nehezedik.

Ez a kis eső jót tesz a növényeknek, már ideje volt.

Megyek, pihenek egy kicsit!

Puszi mindenkinek és jó hétvégét!!!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Na,. ma mindenki eltűnt???

Eszty, remélem jó volt az uszi! Ez a kedvenc programotok számomra! :lol:

Jó éjt, lányok!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?