Új privát üzeneted érkezett!

Odex!

Köszi szépen megkaptam, fel is fogom keresni valószínűleg majd az új évben.

A kislányod tündér, gratulálok!!!!!Mikor született?
bocika
 
 


Odex
nNagyon aranyos a leányzó! Kép
viszont látom már, hogy a háttérben lévő asztalról milyen gyorsan el fogjátok pakolni azt a sok apróságot, nálunk Sebi már profin rámol lefelé minden ilyesmit (némi alapos csócsálás után...). KépKépKép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!!!!

Megjöttem. Végre.
Bár még sok pakolni valóm van.
De végre kész a szobám, és össze álltak a bútorok. "Már csak" be kell pakolni azt a sok doboznyi cuccot. Nem is hiszem el, hogy ez mind az én cuccom, és ez mind befért a kis szobámba. Szóval apu szegény beköltözött az én régi pici szobámba, és én jöttem a nagyba, ahol a babával elérek. Már össze szereltük ma a kiságyat, meg a pelenkázó komódot is!! Kép
Ja, meg végre össze lett rakva a gépem is. Eddig ezért nem tudtam jönni. (Nem volt gép Kép )
Már elvonási tüneteim voltak....

Bocsi, ha nem tudok mindenkinek reagálni.</font>

Odex!
<font color="ff6000">Aisa gyönyörűűűű!
A cukrom beállt, már csak kontrollra kell járnom. Pl. csütörtökön megyek 2 pontosra, és kb 3 hét múlva megyek még egy 6 pontosra. Utána már a következő 2 pontos már nem fog beleférni az időmbe, mert addigra kibújik az én kisfiam, hogy megnézze, ki az aki eddig a pocakjában vigyázott rá...</font>

Cas!
Én első látásra beleszerettem ebbe a járgányba. Örülök, h neked is jó véleményed van róla. A tolókarral nem hiszem, h te voltál a béna. Lehet, h anyaghibás volt. Nem??

Otyka! Zseppy!
<font color="ff6000">Jöttök holnap felkészítőre???
Én tuti, h megyek. Ott voltam a hónapban az első kettőn is.
Írjatok, ha jöttök, és akkor majd amikor a kórháznál vagyok, küldök nektek sms-t, hogy hol talizzunk. Így jó??

Na megyek, mert álmos vagyok már.
Bocsi, ha valakit kihagytam..

Mindenkinek jó éjszakát!!

Szilpa
34+3</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Sziasztok

Én ma biztos nem megyek, mert tegnap festettünk, s mostantól pakolás pakolás hátán Kép
Így is necces, h karira elkészüljünk.
DE alig bírom, a tegnapi festés annyira kifárasztott, h ma alig bírok mozogni. Kép DE már csak 4 nap van hátra, utána pihi.

Szilpa
Örülök,h jól vagy.

32+6

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok! Kép
Végre felélénkült egy kicsit a topic! Kép
Kati, jó újra olvasni rólatok! Kép Igen, Aisa is nő szépen, a szombati mérlegelés alapján 3550 gramm, ami már több mint egy kiló hízást jelent születése óta. Hát kb. ekkorán kellett volna kibújnia... Kép
Te méred minden szopikor őt, hogy így tudod hogy mennyit eszik??
Kati, te dolgozol így gyerek mellett is otthon???

Bocika!
November 10-én született Aisa! Kép Köszi a dícséretet! Remélem "tetszeni" fog majd neked a doki bácsim! Kép

Cas!
Hát igen, valószínű nagy pakolás lesz majd, ha Aisa megnő annyira, hogy már másszon! Kép Minden feljebb kerül majd kb. egy méterrel!Kép (a kutya is Kép)

Szilpa!
Örülök neked nagyon, hiányoztál már! Kép Az tök jó, hogy már így haladtok, de karácsonykor azért pihenjél majd sokat! Kép Örülök, hogy beállt a cukrod, és bírod is a diétát??? Nekem is vissza kéne mennem egy kontrollra, de így gyerekkel elég nehéz volna megoldani. Mert közben volna egy etetés, és nem nagyon van kedvem a kórház folyósolyán megszoptatni Aisát. Úgyhogy valószínűleg a helyi sztk-ban fogom megcsináltatni majd... Pedig jó lenne találkozni, biztos nagy pocid van már!Kép

Gyertek többet mindannyian! Kép
Sziasztok, szép napot! Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szilpa,
De jó, hogy itt vagy!!!! Sajna nem tudok menni... Párom megint úgy dolgozik, hogy jönnie kéne a gyerkőcnek is. A múltkoriból okulva inkább nem viszem magammal. Biztos emlékszel akkor ránk, mert én voltam egyedül gyerkőccel és még késtem is. Aztán meg kérdeztem jó sokat. A gazember meg folyamatosan zörgött, vagy engem oktatott ki, hogy itt mindenkinél van toll, meg papír és írnak, csak én nem.Kép Szóval a Többiek érdekében mi inkább itthon maradunk...KépKépKép

Végre pakolásztam a hétvégén, de ami pocak nélkül max. egy fél nap. annak most még a felénél sem járok, pedig már 2 napot pakoltam. Elég nehéz tudomásul venni, hogy egyre lassabban megy mindenKép

Odex,
Szerintem a szülészeten a llátogató szoba direkt ezért van. Mármint, hogy bemehessen, akit valami miatt visszarendeltek... Szerintem mégis csak jobb, mint az SZTK. Bár lehet oda el tudsz menni Aisa nélkül, akkor persze az a jobb.

Kati,
Örülök neki, hogy azért jól vagytok. Én újszülött nélkül nem bírom a karácsonyi hajtást... Irigyellek!

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok

Lányok, olyan kíváncsi lennék rátok, hogy mekkora a hasatok, hogy néztek ki. Nem lehetne még januárban szülés előtt pár percre látni titeket? Nincs valami ötletetek?

Szilpa, végre hallani rólad. Csak óvatosan a pakolással, főleg az emelgetéssel. Remélem tudod, hogy hajolni nem szabad, max egyenes háttal legugolni! A nyújtózkodás is tiltólistás. Vigyázz magadra!

Otyka, ez rád is vonatkozik. Szerintem még a karácsonyig való elkészülés sem olyan fontos, mint a pihenés. Ne hajtsd túl magad légyszíves!
Gondolom szuper lett a házatok és már nagyon várod, hogy minden tökéletes legyen benne, de csak lassan, sok pihenéssel.

Odex, sajna nem volt más választásunk, mint megtartani a munkámat és itthonról dolgozni. Még az első félév hagyján, de utána éhen hal az ember a GYED-ből. Arról nem beszélve, hogy a TB, évek óta nem volt ilyen lassú, mint most. Inkább határidőn túl utalnak, mint időben. Tőlük nyugodtan éhen halhatunk.
Igaz elég fárasztó, hogy napközben a gyerek mellett, még sokszor vele is a számítógép előtt kell ülnöm, pihenésre pedig nincs időm. Remélem később könnyebb lesz.

Igen nagy mérnökök vagyunk Kép Ha itthon etetek, akkor mérem a csajszit. Bár azt hiszem ez inkább a mi megnyugtatásunkra szolgál. Idővel biztosan leszokunk róla. Persze éjjel nem fáradok vele.

Képzeljétek elkezdett kacagni a csajszim. Bár legtöbbször annyira próbálkozik vele, hogy inkább köhögésre hasonlít, mint nevetésre, de nagyon ari. Gőgicsélni már két hete tud. A védőnő nem akarta elhinni, de ma neki is produkálta, el volt ájulva tőle.

Mindenkinek szép napocskát!

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Szilpa
Lehet... Majd elválik, ha az új tolókar beválik... Kép

Otyka
Biztos szépek lesztek karácsonyra! Aztán tényleg pihenj ám!!! (Tudom-tudom, könnyű mondani... Kép)

Odex
A kutya is?! KépKépKép Tényleg, mit szól a jövevényhez? Együttérzően ő is vonyítani kezd, mikor Aisa rázendít?

Katica
Gratula a kacagáshoz! Annyira édesek olyankor!!! Kép (Mi is rohantunk mindig a videóért, de persze sosem sikerült elcsípni - sebaj, szép emlék lett belőle...)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Zseppy!
A látogatószoba azért van, hogy a frissen született gyerekeket a hozzátartozók is láthassák néhány percre. Meg amúgy is csak 13 és 18 óra között van "nyitva", én meg reggel mennék. De itt az sztk-ban is ugyanúgy leveszik a vért, és csak 5 perc autóútra van. Így az éhgyomri után haza tudok jönni, megreggelizek, várok egy órát, visszamegyek. Ha a gyerekem is megéhezik közben, őt is meg tudom etetni közben.

Kati, hát nem irigyellek, nehéz lehet neked így, hogy még dolgozol is! Kép Nekem is kell majd nézni valamit, ha lejár a t-gyás, mert akkor mi is éhen halunk, ha csak a gyed-ből és párom fizujából akarunk majd megélni. Csak nagyon nehéz itthon végezhető munkát találni. Kép Ha tudsz valamit, "vevő" vagyok... Kép
Nincs "kacagós" képed a leányzóról?? Aisa még csak mosolyog, de képtelen vagyok róla fotót csinálni... Kép
A találkában én is benne lennék, de szerintem halasszuk jövőre, akkor már nyugisabb lesz minden... Addig elvileg senki nem szül még meg, ugye???

Cas!
Szerencsére Dexi nem kezd őrült ugatásba, mikor Aisa sír. Kép NÉha így is zeng az egész ház, hát még akkor mi lenne.... Kép Kicsit féltékeny szegény, mert annyit azért nem tudunk vele lenni mint eddig, de már szagolgatja és kezdi elfogadni őt! Kép Majd ha nagyobb lesz,együtt játszanak majd! Kép

Na, megyek gofritésztát csinálni Apának, mert azt kívánja a drága... Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Odex,
Én úgy tudom azért van ez a látogatási idő, hogy délelőtt a "visszatérő" mamák-babák használják a szobát. De én is inkább erre gondoltam, amit írtál, hogy egyszerűbb csak elrohanni a közelbe!
Itthon végezhető munkát szerintem lehetetlen találni. Hugicám próbálta, persze csak jó pénzért adnak tájékoztatást, aztán további jó pénzért hova fordulhatsz. És aztán meg ahova kilyukadsz, az közli nem is tudja ki adhatta meg Neked az Õ címüket, mert már nem foglalkoznak vele. És ez a hivatalos távmunka honlapKép

Kati,
Naná, hogy jó lenne még összefutni szülés előtt! Ha Benneteket nem zavar engem az nyugtatna meg, ha valamelyikőtökhöz mennénk, nekünk könnyebb odagurulni, mint Nektek Aprónéppel vadidegen helyhez alkalmazkodni...
Nyújtozkodás??? Velem azért veszekszik most a család, mert Gazembert felveszem... Eléggé nehéz ám megszokni. És csak akkor jut eszembe, hogy valammit tilos, amikor megcsináltamKép Gyerkőc viszont az ágyból való felkelésemet dirigálja folyamatosan: "Tudod anya, oldalra fordulsz, lerakod a lábad, aztán a kezeddel felnyomod magad" és ha nem így kelek, akkor le vagyok cseszve...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok

Mostanában nem vagyok gép közelbe, én is dolgozom újra egy picit, meg ez a karácsonyi nyüzsi..

Csak Mindenkinek Nagyon Szép és Boldog Karácsonyt szerettem volna kívánni!!

Eszti
eszti2
 
 


Zseppy
Mikor mész ctg-re? Én Jan. 9-én, jól emlékszem, h te is?
Voltunk doki bácsinál, s 2500 gr. a lelkem Kép
DE azt mondta, h annál jobb minél nagyobb, ha esetleg bármi baj elnne, s hamarabb lenne a csaszi

pussz
33+2

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!!

Olyan jó érzés, hogy ennyire örütetek nekem! Kép

Annyira zsúfoltak mostanában a napjaim, hogy azt se tudom néha, hogy fiú vagyok-e vagy lány. Bár amikor ez nem ugrik be, akkor csak lenézek a pocimra, és rögtön tudom a választ. Kép
Szóval, ha nem a doki-baba miatt mászkálok, akkor a szoba pofozása van műsoron, meg mindig van valami, amit még venni kell. Vagy tegnap pl. szétválogatam méret szerint a 2 óriás zsáknyi babaruhát. Most jöttem rá, hogy milyen sok van. Azt se tudtam, hova rejtsem el azt, ami még nem kell!! Az első két méretet az ünnnepek közt majd kimosom, vasalom, berendezem.

Voltam ma a kórházban cukor ellenőrzésen, meg gondoltam beszélek a szülésznőmmel. Eddig őt nem nagyon látogattam, mert megvártam, mit mond el a szülés-felkészítőn, hogy ne kérdezzek duplán. Hétfőn megvolt a felkészítő, így ma már fix kérdésekkel odamentem hozzá. Nagyon kedves volt. Pedig még csak 1* látott két hónapja. Mindent aranyosan elmondott, meg rögtön befogott, elvitt cgt-re, vérnyomit mért, vizeletet nézett, kitöltötte előre a kórházi lázlapot, meg ráírt mindent, amit megbeszéltünk. Előre leírta január végéig a beosztását, hogy ha be akarokmenni hozzá, akkor tudjam. Persze telefonon bármikor elérhető. Meg mondta, hogy a cukor miatt valószínűleg gyakrabban kellene bejárnom ctg-re, meg ilyenekre, de ezt egyeztessem le a dokimmal is. Szóval kellemes csalódás volt.
Ctg: Persze előtte ezerrel ugrált a kisbabóm, majd kiszakadt a hasamból. Közben pedig megdermedt. Megpróbáltuk megmozgatni, de épphogy valamit produkált. Bezzeg utána! Ismét rákezdett csárdást járni. Most is alig tudok ülni tőle!!!
Holnap reggel negyek ultrahangra, meg kész lesz a cukorlelet, meg megvolt az újabb vérvétel, annak a leletét is vinni kell, és megkeresni UH után a dokinénit. Kíváncsi leszek, miket mond majd.
Meg végre újra láthatom a kicsi fiamat. Vajon mekkora lehet!?!? </font>

Odex!
A diétát bírom, de mivel nem tudok se kenyeret, se zsömlét, stb enni, csak az Abonett-et bírom, néha már leülök kajálni, és elmegy az étvágyam, annyira unom. De hát csak kibírom. Nincs már sok hátra.

Zseppy!
<font color="ff6000">Igen emlékszem rátok. Azért még jöhettél volna előadásra!!! Képzeld, most a harmadikra sikerült apának is végre odaérnie!!! Kép Igaz, hogy csa félkor esett be, de legalább végre "időben" el tudott szabadulni a melóhelyről. Már emlegettem is neki, hogy remélem, nem ilyen időpomtban fog rámjönni a szülés, mert akkor arról is lemaradna Kép Kép

Ja, és apa azt mondta, hogy a vajúdásra be szeretne jönni, csak a kitolásnál megy majd ki!! Kép Haladunk. Eddig szigorúan elzárkózott mondenféle bent léttől!!! Kép Még az is lehet, amit a védőnőm mondott, hogy amelyik apa a vajúdásra bejön, az úgyse megy ki, és szépen bent ragad. Hát nagyon örülnék neki. De erőltetni nem fogom. Ezt is akkor találta már ki, amikor letettem arról, hogy megpróbáljam rábeszélni, és békén hagytam a témával.

A látogató szoba tényleg azért nincs délelött "nyitva", hogy a kontorllra vissza térő anyukák ott nyugodtan szoptathassanak, meg pelenkázhassanak. Ezt elmondták az előadáson is.</font>

Zkatica!
Köszi az aggódást! Óvatosan pakoltam. Meg nem nújtóztam. Kép Jó kislány voltam.

Otyka!
<font color="ff6000">Gratulálok a szép nagy babódhoz!!!

Csajok!!
A negyedik előadás nem lesz megtartva, mert 26-ára esik, és az ugyebár ünnep. Szóval jan 2.-án kezdődik újból előlről a nőgyógyis előadással. Megkérdeztem a Magenheim doktornőt, és 100 %, hogy megtartja 2.-án. Akkor is el fogok menni, mert jönne apa is, meg unokatesóm is. Õ lesz ugyanis, aki bejön velem, ha apa nem bírja...

Hirtelen "csak" ennyi jut eszembe.

Bocsi, ha kicsit hosszú lettem, de volt mit bepótolni. Meg mostanában annyi minden történik... Kép

Mindenkinek Jó Éjt!!!

Szilpa
35!!!</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki jól van!
Szilpa! CSak óvatosan a munkával, és az ünnepek alatt pihenj sokat. Kép Pároddal akkor ezek szerint javult valamicskét a helyzet???

Mindenkinek szeretnék békés, kellemes karácsonyt kívánni. Ünnepeljetek jól, egyetek-igyatok sokat, és vigyázzatok a pocaklakókra / babákra! Kép

Sziasztok!
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Szilpa!
Együttérzek veled az evéssel kapcsolatban, Én sószegény diétán vagyok, de kb. ugyanaz a helyzet. Mire leülök kajálni, elmegy a kedvem tőle. Mondjuk eddig se ettem sósan, de most hogy tiltva is van, még annyira se esik jól enni. Mindegy, szerencsére nekem már nincs sok.

Sajnos BabyFacenek nem tetszett a fejjel lefele helyzet, ezért visszafordult, és azt mondták hogy nem sok esélyt látnak rá hogy lefordul, ezért dec.28.-án császár, ha csak nem indul be előbb. Remélem azért a mai estét még otthon töltjük.

Mindenkinek Boldog Karácsonyt!

Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!!!

Először is MINDENKINEK BOLDOG KARÁCSONYT szeretnék kívánni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!</font>

Odex!
<font color="ff6000">Nem, sajnos nem javult a helyzet a párommal, sőt!!!! Most már teljesen letettem arról, hogy valaha is egy család leszünk. Neki is megmondtam (megírtam), hogy én nem bírom tovább ezt az ide-oda játékot, és inkább hagyjuk az egészet. Az idegeim kikészültek, és ha Õ nem tudja lezárni magában, hogy mit akar, akkor én lezárom ezt. Sajnos nagyon nem tiltakozott. Kép Csak megsértődött. Viszont a fiát az első pillanattól imádja, és mindent megtesz érte, megad neki, és minden érdekli, ami vele kapcsolatos, végig figyelemmel akarja kísérni. Valószínúleg ezért akar bejönni a vajúdásra is. De köztünk semmi nincs már. Kép
Reggel küldött egy üzenetet, hogy boldog karit kíván. Erre ébredtem, és utána másfél óráig nem tudtam abbahagyni a zokogást. Nemrég hozott fel nekünk egy fenyőfát, és megint boldog karit kívánt, meg kaptam tőle egy puszit. Azóta megint kivagyok. Mennyire lehet boldog a karácsony, a szeretet ünnepe, ha előtte elhagy a szerelmed???? Pláne terhesen, amikor lelkileg még sebezhetőbb vagy???? Ezt neki is megmondtam. Legalább akkor ne kínozna! Na, mindegy. Bocsi a kifakadásért.

Azért mindenkinek remélem gyönyörű lesz ez a nap!!!

Szilpa
35+2</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok

Én is szeretnék mindenkinek boldog karácsonyt kívánni.

Szilpa, neked kitartást, tudom nem lesz egyszerű ez a karácsonyod. Próbáld valamivel elterelni a gondolataidat és minél kevesebbet sírni.

Nekünk sem sikerült minden. Nővérem gyerekei megbetegedtek, mire minket mondtak le anyámék a karácsonyi összejövetelről, nehogy elkapjon a lányom valamit. Így itthon maradtunk édes hármasban. Most mindent meg kell oldani, amitől a párom nagyon ideges. Remélem estére elkészülünk és lenyugszanak a kedélyek.

Minden anyukának, babának és pocaklakónak hatalmas puszit küldök a fa alá!

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Szilpa!
Nagyon sajnálom, hogy ennyire nincsenek rendben nálatok a dolgok. De talán így, hogy megpróbálod lezárni, kicsit könnyebb lesz felejteni is. Kép Próbáld meg a családoddal meghitten eltölteni ezt a néhány napot, és hidd el a következő év már sokkal jobb lesz! Kép

Kati!
Az szerintem tök jó, hogy hármasban ünneplitek a karácsonyt.

Legyen mindenkinek olyan ünnep, amilyet szeretne! Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Nagyon Boldog Karácsony szeretnék kívánni mindenkinek Kép

Szilpa
Sajnálom, h így alakult a pároddal a dolog, de azért remélem attól még nagyon boldog lesz az ünnep. Kép)))

Kati
Megmondom őszintén én nagyon írigyellek. Kép Mi azzal kezdjük a mai napot, h jönnek hugomek, fa diszítés, majd ebéd, utána apósomék, majd anyuék. Este 11 előtt nem is kerülök haza. Kép

pussz
33+4

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok!

Mivel idén már nem leszek netközelbe ezúton szeretnék mindenkinek Boldog új évet kívánni!

Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Most nézem, hogy a pénteki Uh-ról nem is írtam nektek. Kép
Szégyell-szégyell Kép

Szóval voltunk pénteken (35+1) Uh-n , és minden oké. Kép Pedig féltem, hogy a cukor miatt nehogy gáz legyen vele, de semmi baj Azt mondta a dokinéni, hogy 2700 gr, erre a papíron amit kiadott, már 2817 gr van írva. Csodálkoztunk is anyámmal. &Otilde; volt most bent velem, mert apja nem tudott eljönni a mh-ről. Legalább így a nagyi is happy lehetett! Minden mérete áltagos, és a korának megfelelő. Kép Ezek most nem voltak a papírra leírva, de a videón rajta van, amikor a gép beírja az adatot, és kidobja mellé, hogy az hány hetesnek felel meg. Úgyhogy megnyugodtam. És olyan kis magamutogatós, aranyos a kicsim, minden alkalommal telibe mutatja a kukacot, meg a zacsit, nem is egyszer!!!! Kép Nehogy már valami félreértés legyen! Csak hogy véletlenül se vegyünk rózsaszín cuccot. Olyan édi. Nem akar nekünk pénzkidobást. Kép

A dokinéni meg azt mondta a vérkép alapján, hogy vashiányos vagyok. Igaz, még csak picit, de ez szülésig fokozódik, tehát el kell kezdenem szedni vasat. Rágótablettát írt fel. Olyan fini csokis íze van. Vége valami, amit szívesen szedek Kép
A vizeletben volt valami gomba, kaptam rá kúpot. Remélem, már nincs ott semmi.
Meg megint kitalálták a vizeletből, hogy éhezik a szervezetem, tehát emeltük a diétát, és megint vizeletet kell gyűjteni, bevinni. Ma gyűjtöttem, holnap viszem. Csütörtökre lesz eredmény. Akkor úgyis megint megyek a szülésznőmhöz, bevisz ctg-re. Utána meg talizok a dokinénivel, hogy akkor hogy is állunk most. Meg leveszi a kenetet is.

Ennyi.

Remélem, mindenki jól van, és "túlélte" a karácsonyt. Rokonok-rohangálás, stb.....

Szilpa
35+5</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Halihó! Kép

Örülök Szilpa, hogy minden rendben van veled! És most hány gr szh-t ehetsz naponta??? Komolyan mondom büszke vagyok rád, hogy ennyire tudod tartani a dolgot. Ünnepekkor nem volt nehéz megállni, hogy ne vétkezz???

Többiekkel mi újság??? HOgy telt a karácsony???
Nekünk jól, Aisa kapott sok-sok ajándékot, bár még nem reagált sokmindenre. Kapott egy játszófészket, amikor abba betettük, elkezdett vigyorogni, tetszett neki nagyon. A tükörben nézegette magát, és azzal elvolt egy darabig. Kép
MOst már mennem is kell, mert már jelez a kisasszony, hogy kajaidő van! Kép
Egy képet azért még felteszek róla....

Sziasztok!

Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Odex!
<font color="ff6000">Aisa nagyon édes!! Teli szájjal vigyoriiii Kép
Diéta: Most éppen 200g-nál tartunk. Ugyanis a múltheti vizeletben megint volt "éhség". Egy hétig így kajáltam, és tegnap megint vittem be vizeletet.
Nem kértem ma el az eredményét. Majd kedden.

Tegnap voltam a szemészeti lézercentrumban, ahol műtötték a szemem. 4 féle vizsgálat volt (nem 2, mint itt az SZTK-ban), pupilla-tágítás, meg minden. 2 órán keresztúl ott voltam, de a vége az lett, hogy tökéletes a szemem minden szempontból, és szülhetek természetes úton!! Kép Kép De így legalább nyugodt vagyok. Az SZTK-s vizsgálat után nem voltam biztos benne, hogy tényleg így van. Mint most kiderült, ott nem is csináltak pupilla tágítást, pedig igazából azzal lehet normálisan megvizsgálni a szemfeneket.

Ma voltam a kórházban a szülésznőmnél. Csinált CTG-t, ami teljesen rendben van. Az én édes kismajmom végig ugrálta az egészet. Jól meg is lett dícsérve!! Kép Előtte ettem meg egy nagy mandarint. Észrevettem ugyanis, hogy attól mindig rendesen elkezd ficánkolni. Szóval nekem ez a recept a virgonckodásra. Kép
A dokinénim nem volt bent, így kimaradt a leletek átnézése, meg a hüvelykenet-vétel. De a jövő héten kedden bent lesz a dokinő is, meg a szülésznő is, tehát majd akkor megyek megint ctg-re, meg elintézzük ezeket a kimaradt dolgokat is.

Szóval ennyi történt velünk két nap alatt.


Mi van veletek???</font>

Otyka! Zseppy!
<font color="ff6000">2.-án hétfőn felkészítőre jöttök????

Szilpa
36+0!!!!</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">Kimaradt:

Meg meséltem a szülésznőmnek a fájdalmakról, meg a kellemetlen érzésekről, és azt mondta, hogy kezdődnek a jóslók, és ne aggódjak, ez nem korai. Sőt! Örüljek neki. Õ is örül, mert akkor jobban felkészül a méhem, meg jobban tágulok majd, tehát hamarabb meglesz a baba. Hát, ezt jól megjegyzem magamnak, és kíváncsi vagyok, hogy mennyire jön be. De akkor örülök. Kép

Szilpa
36+0</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa
Milyen fájdalmak, meg kellemetlen érzés?

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok,
Odex,
Gyönyörű a Kis Csajszi!!!KépKépKép

Én is jól eltűntem, de hát minden sokkal-sokkal lassabban megy. Szóval a karácsonyi készülődés is lassan ment. Úgy éreztem beosztottam rendesen az erőmet...

Lányok,
Jósló fájások??? Én 25-én egy olyan keményedést produkáltam, hogy bementünk a kórházba. Képzelhetitek, este 10-kor kezdte és eleinte csak egy pár perce keményedtem, de a végén már folyamatosan 25 percig kemény volt a hasam. Na, ettől estem pánikba... Próbáltam a fürdést, vettem be MagneB6-ot, lefeküdtem semmi. Szóval betelefonáltam és aztán bementünk. De "csak" pihennem kell, meg 3*2 MagneB6-ot szedni...
Aztán tegnap megint mentem "ellenőrzésre". Azt mondta a szülésznő, lehet hogy a sok és intenzív mozgás irritálja a méhemet. Na, ezt kapjátok ki. De biztos igaz, mert nagyon sokat és szinte "fájdalmasan" mozgott Pici lány a keményedés előtt. Gazember emlékeim szerint nem mozgott ennyit...Beszéltem Doki bácsinkkal is. Egyszerűen imádom, annyira megnyugtatott. Mindent elmagyarázott, még vizsgálat közben is magyarázott.

Szilpa,
Málna levél tea...Meg kérdezd meg a szülésznőt, hogy javasol-e valamit Õ (homeopátia stb..)

Otyka,
Én legközelebb 10-én megyek Doki bácsinkhoz.

Szülés felkészítőre megyek, ha Párocskám nem dolgozik, meg le tudok menni innen. Macskakő és hegy és nuku takarítás...

Zseppy (35)

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppy
Én holnap megyek doki bácsihoz Kép Mert olyan furcsán mozog a babó, illetve olyan érzés mintha ki akarna törni. Nem tudom másképp elmondani (tudom hulyen hangzik Kép) Olyan nyomást szoktam lent érezni, mintha nyomná magát kifelé. Aztán meg elég fájdalmasan mocorog mostanában, s többet kemény a hasam mint nem Kép
Szal holnap doki Kép
Lehet, h csak beképzelem, de a ciszta miatt elég aggódos lettem

34+2

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Otyka,
Szerintem nem vagy aggódos. Egyébként én azért pánikoltam be, mert Gazember egy ilyen keményedés után született meg, mert rohantak be velem a műtőbe... (CTG közben produkálta). Szóval menj csak be!!!!

Mondjuk én a ki akar tőrni érzést régóta érzem, aztán kiderült, hogy teljesen befele van fordulva gyerkőc, szóval nem csodálkozom rajtaKépKépKép Egy biztos eléggé durva érzés.

Aztán írjál, hogy mi volt...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppy, Otyka, Szilpa!

MOst ahogy így olvasom amit írtok, kicsit irígyellek benneteket! Kép Olyan jó nektek, hogy még a szülés előtt álltok! Kép Nagyon jó, hogy itt van már velem a pici lány, de néha rámtör, hogy milyen jó is volt pocakosnak lenni, és izgalommal várni a nagy eseményt. És már egyikőtöknek sincs sok hátra! Kép Élvezzétek ki ezt az időszakot még , és pihenjetek sokat! Kép

Lesz valami abból a találkozóból, amiről beszéltünk még az ünnepek előtt??? Aztán legközelebb már mindannyian babával megyünk... Kép

Kati, veled mi újság, hogy teltek az ünnepek??

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Odex,
Aisa olyan gyönyörű!!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKép

Szilpa,
Most csak Magatokkal foglalkozz! Egyébként is életed legnagyobb Szerelme lassan kibújik! És ezt tapasztalatból mondom. Mostanában csak úgy elém áll ez a Gazember és közli: "Anya szeretlek". Nincs ennél szebb dolog a világon és teljesen más, mintha apjuk mondaná.

Ja, a nagy izgalom eredménye egyébként az lett, hogy rá hagytam Páromra a név választás, mert én bevallom őszintén és utólag nagyon bepánikoltam. Szóval ma döntésre jutott magával (Kutak Anikó Mirtill). Viszont fiú nevünk az nincs...

És képzeljétek, határozottan elindult lefele a pocim...

Otyka,
mi volt????

Katica,
Tényleg hogy vagytok?

Tali,
Tényleg jó lenne, és ahogy számolgatom az elkövetkezendő 2 hét lenne még ideálisKépKépKép Aztán már tényleg csak Manókkal együtt lehetKépKépKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppy
Semmia extra, doki bácsink jól lecseszett, h minek zargatom mikor nincs semmi bajom. Mnden fájás, keményedés, feszülés a ciszta miatt van Kép
Amúgy jó szar napja volt, már az elején látszódott. Kép

Nálunk nincs még név Kép Egyszerűen nem találunk megfelelőt. Kép

34+4

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánunk:
Hajni és Aisa

Aisa és Hajni
odex
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Előszőr is Nagyon boldog Új Évet kívánok mindenkinek!!!</font>

Zseppy!
Már 5 napja iszom a málnalevél teát.

Otyka!
<font color="ff6000">Szóval a fájdalmak, meg kellemetlen érzések: Sokféle, és nem is tudom igazán olyannak kifejezni, amilyen, de megpróbálom. Szóval van olyan, amikor mínusz 2-vel sétálok is, úgy bekeményedik, meg megfájdul a hasam alja (legalább fél percig, ha nem tovább), hogy meg kell állni, és begörnyedni, meg a hüvelyem tetejénél mintha már kilógna a keze (vagy akármije), és olyan szúrós-nyomós érzés, meg a gátam környékén is tud fájdalmasan nyomni, mintha ott is csont lenne, és az fájna, meg ha 15 cm vastag szivacson is ülök, akkor is max 10 perc után úgy fáj a fenekem-gátam-hüvelyem környéke, mintha kemény sziklán ülnék. Szal valami ilyesmik. Erre mondta, hogy ez jó, mert ezek már a jóslók, és akkor szüléskor ennyivel előrébb indulok. Ja, meg azt is kérdezte, hogy anyu engem mennyi idő alatt szült meg. Amikor mondtam, hogy 3,5 óra alatt, akkor ezt is hozzá rakta a jósló fájásokhoz, és örömmel nyugtázta, hogy akkor hamar szülök majd én is. Úgy legyen!!!

Csajok!!!
Holnap szülésfelkészítő!!!! Ki jön??????</font>

Zkatica!
<font color="ff6000">Hol vagy???????????????????

Szilpa
36+3</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,
Itt is nagyon boldog újévet kívánok Mindenkinek...

Szilpa,
Én még mindig nem tudom megyek-e ma. Eléggé érdekes tőlünk lejutni...Kép Remélem nem fog esni ónos eső, mert akkor nem tom mi lesz! Oviban ma mondtam, hogyha nem viszem annak az az oka, hogy én nem mertem elindulni otthonról. Annyira elesős típus vagyok.

Otyka, Szilpa
Én annyira megkönnyebbültem (szó szerint), hogy elindult a hasam lefele, de csak 3 napig tartott. Nem fájt semmim, kaptam levegőt stb. Erre tegnap délután óta ugyanazt érzem, amiket Szilpa írt...Sőt, még a fekvés is isszonyatosan kellemetlen, ha hanyatt fekszem. mostmár tényleg körbe vagyok párnázva, arra jöttem rá, hogyha alá van párnázva oldalt fekvésben a hasam legalább nem érzem folyamatosan, hogy pisilni kell...

Otyka,
Azért inkább menjen be az ember a dokijához. És ne vedd fel. Nekem az ügyeletessel volt problémám. Komolyan mondom, úgy jöttem ki akkor, hogy szorítottam össze a lábamat. Semmi kedvesség, és szerintem nem is vizagált meg még így sem rendesen. Na, mindegy! Kitartás már nincsen sok hátraKépKépKépKép

Zseppy (36)

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok lányok

Először is mindenkinek BUÉK!

Másodszor, lányok csak lassan a keménykedéssel, tudjátok a hónap végi időpont az igazi Kép

Szilpa, gratula az uh-hoz. Szóval már most mutogatja Kép Remélem igaza lesz a szülésznődnek, de nekem sem a keményedés, sem a jósló fájások nem segítettek a tágulásban. Egy kezemen nem tudnám megszámolni, hogy hányszor mondták ctg-n, hogy ekkora mozgásokkal és fájásokkal már szülni lehet. Remélem neked más lesz.

Én is szedtem vasat a 6. hónaptól a szülés utánig. Nem szerettem mert székrekedést csinált. Főleg a szülés után nem csíptem a dolgot, abba is hagytam gyorsan. Inkább datolyát eszek, állítólag abban sok a vas.

Odex, nagyon édi a lányod. Viki is kapott sok-sok ajándékot, egyenlőre csak a hangos csörgőseket élvezi, na és a zenélőseket. Az ünnepek alatt elkezdte a kezét használni. Mindent megfogdos, és az ujját is szopikálja.
Szerencsére szereti a nyüzsit, így jól teltek az ünnepek. Főleg akkor boldog, ha beszélnek hozzá és Õ is nagyokat gügyöghet.

Otyka nem irigyellek. Gondolom egyre kevesebb helye van a cisztának, így több kellemetlenséget okoz, mint korábban. Elkészült a lakásotok, most már pihizel?

Zseppy, én is sokszor érzem, hogy imádom a picúrt, néha el is érzékenyülök, amikor boldogan mosolyog rám. Hát igen, ezt egy pasi nem tudja pótolni Kép

Otyka, kicsi bíztatásul. Szülés után dokibácsink, valahogy máshogy néz az emberre. Valahogy megváltozik a kapcsolat pozitív irányban. Azóta velem sokkal rendesebb, remélem veled is így lesz.

A héten oltást kapunk, ha túl leszünk rajta, majd újra előhozakodom a talival.

Addig is vigyázzatok magatokra.

Megpróbálom feltenni a kedvenc képemet az ünnepekről.

Kati
Kép

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Sziasztok

Először is Boldog Új Évet mindenkinek !!!! Kép

Kati
Tiszta anyja a picur Kép Még a haja is. Kép

Zseppy, Szilpa
Én nem megyek ma a tanfolyamra, nem lesz kocsim.
Amúgy sem ülhetek nagyon kocsiba. Párom tiszta dili lett.
Képzeljétek ma elkezdtem kimosni a babaruhákat. Szilveszterkor kaptam egy tonnát Kép olyan picik Kép Bár nekem még mindig nehéz elképzelni, h hamarosan már hárman leszünk.

Zseppy
Én is ugyanazt éreztem mint Szilpa, ezért mentem el az orvoshoz. Kép Viszont tegnap már én sem tudtam aludni, csak ÜLVE. Sehogy sem volt jó. S még a tv-ben sem volt semmi jó. Kép
Ráadásul egyre többet alszom Kép Már kétszer is elaludtam délután.

Csajok
Aztán tessék sms-t küldeni valakinek, ha action van Kép

34+6

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


ja a tali meg akár lehetne nálunk is, most már kész a lakás is. Csak van két kutyánk, s nincs olyan dolgom, amire egy csecsemőt befektethetnénk. Mert kiságyunk, mózeskosarunk még nincs Kép
Ja és vidéken lakunk.

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Kati!
Tündéri a kislányod! Kép Főleg ez a mosoly az arcán! Kép Én is imádom amikor Aisa rámmosolyog, szerencsére ez egyre többször van. Õ is megtalálta tegnap a hüvelykujját, és azt szopizta kaja után a vállamon. Könnyek szöktek a szemembe, annyira elérzékenyültem! Kép
Remélem minden rendben lesz az oltásokkal...

A találkozó lehet nálunk is, bár mi is vidéken lakunk, de a gyerekeket "el tudjuk helyezni". Találjuk ki, hogy még időben legyünk.... Kép

Na, megyek felváltom nagypapát a gyerekőrzésben! Kép

Legyetek jók:
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok

Lányok, számomra nem gond a vidék, kocsival tudok közlekedni. Ha kell szállítást is tudok vállalni Bp-ről.

Tűzzünk ki egy időpontot. Ha lehet inkább délelőtt, vagy kora délután, mert estefelé már nagyon nyűgös a gyerek.

Otyka, köszi. Szerintem is hasonlít a gyerekkori önmagamra. Sajna a haja vészesen elkezdett hullani. Remélem hamar jön majd a végleges is.

Odex, ha több kép is érdekel, itt megtalálod a legújabbakat:
http://viktoria.try.hu

Neked nincs problémmád napközben az alvással? Nálunk még mindig alig alszik a bestia. Szerencsére az éjszakát egy evéssel átalussza, de így is csak 4-5 órát tudok aludni mellette.
Arról sem akar hallani, hogy napközben ritkábban egyen. Még a 3 órás időközöket is alíg bírja ki, pedig sokat eszik. Ennyit a szakirodalomról Kép

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Kati!
Aisa is nagyon keveset alszik napközben. Tegnap direkt jobban figyeltem és szerintem mindent összevéve alig aludt 3 óránál többet napközben, de ezt is több részletben persze... Szerintem ez azért van, mert már sokminden érdekli őket, és leköti őket minden új dolog. Próbáld meg esetleg többet a friss levegőre vinni, vagy csak kitenni a szabadba (ha van rá lehetőséged), ott nagyon jókat tudnak aludni a picik. Aisa akár 3-4 órát is képes a teraszon szunyálni...

Lányok!
Tali időpont, mondjuk jövő hét eleje, esetleg hétfő??? Mit szóltok???? Mi kedden v. szerdán megyünk oltásra, jobb lenne még előtte...

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Végre itt vagyunk! Először is: BUÉK mindenkinek.

Akkor a tények: 28.-án, 8.55-kor 3600 gr-al és 54 cm-vel "megszületett" Enéh!

Most csak ennyi, majd még jelentkezem!

-cs-

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sancsi,
Ezer gratula...

Lányok,
Nekem a délelőtt lenne a legoptimálisabb. Már megint megy a hiszti az ovi miatt. Dokihoz meg kedden megyek (ctg).

Otyka, Szilpa
Már megint határozottan görcsölök. Tegnap este is ez volt a szitu. De egyáltalán nem sokáig, meg nem is érdemes mérni az időközöket sem. Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége. Ma voltam 36.heti vérvételen. Hát nem elfelejtették a beutalóra ráírni az ellenanyag szűrést??? Holnap rohangálhatok megintKép

Katica,
Teljes a Te LyányodKépKépKép És az a mosoly???

Alvás miatt szerintem ne aggódjatok! Én sokáig azt hittem csak az én Gazemberem utál aludni. Mindenki mindig azt mondja olyan rendes gyereke van és semmivel nincsen gondja. Aztán meg én éreztem magam hibásnak... Szóval inkább azt próbáljátok meg megszervezni, hogy esetleg napközben Ti is tudjatok egy kicsit legalább pihenni. Emlékeim szerint én az első 2 hónapban mint egy zombi úgy éreztem magam...

Zseppy (36)

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sancsi

Gratulálok, képek??? Kép

Nekem nem jó a hétfő, mert akkor megyek ctg-re.
DE ha a töübbieknek jó, akkor nyugodtan üljetek össze.

35

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!!

SANCSI!
NAGYON-NAGY GRATULA!!!!!!!!

Zseppy!
Kitartás!!! Én ugyan annyira nem érzek könnyebbülést, de ma egy ismerősöm azt mondta, hogy 1 hete, mióta látott, lejjebb ment a hasam. Bár az alvás nekem se nagyon megy. Állandó ébredések 1-1,5 óránként inni-pisilni. Azután meg vagy sikerül vissza aludni, vagy nem. Háton nekem sem megy, mert akkor olyan, mintha a gyomromat hátranyomná a bébi. Hát nem tudom....
Görcsök: tegnap újabb érzések is jöttek az eddigiekhez (bár nekem ezek is elegek lettek volna Kép ). Mégpedig úgy görcsöltem, mint amikor megjön, csak erősebban. Nekem amikor megjött, alig görcsölt a hasam. Na most bepótota. Kép Ma reggel meg már úgy keltem, hogy nagyon fájt a derekam. És ez késő délutánig el is tartott.

Zkatica!!
Ez a hajasbaba egy tündér!!
A jóslók nekem úgy néz ki, hogy segítenek. Legalábbis a mai vizsgálatok szerint. De ezt majd később leírom, csak válaszolgatok előbb.
A vas nekem nem csinál szorulást, még. Viszont nem sötétbarna, hanem fekete a székletem (bocs, de nem tudom szebben írni). Ez idegesít kicsit. Normális ez?

Tali:
Hát, nem tudom, hogy képes vagyok-e kimozdulni itthonról. Egyre többet fájok. Ráadásul tegnap is, mikor a felkészítőre mentem, azt hittem, itthon maradok. Bár én már hallottam ezt az előadást, csak az unokatesóm most tudott eljönni, hogy meghallgassa. Õ lesz bent velem ugyanis szülésnél, ha apa kiparázik a szobából.
Szóval, mire a 4. emeletről leértem lifttel(!) a földszintre, addigra nagyon megfájdult a hüvelyem. Majd kb 100 m után a hasam is begörcsölt, és görnyedve szálltam fel a buszra. Szóval, ha kimozdulok se jutok messzire magamtól. Kép

Szilpa
36+5</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">Szóval, voltam ma a kórházban:

Először is sikerült vizitre odaérnem, ami azt jelenti, hogy fél óra várakozás, amíg semmi sem történik. Utána végre megjelent a szülésznőm, és felrakott egy ctg-e. A ksimajmom nagyon aranyosan végig ugrálta megint az egészet. Sőt! Még jobban, mint a múltkorit. Kép Persze előtte megettem a pörgetős mandarint Kép Ezután kellett várni a dokinőmre, gondoltam, hogy addig kikérem a vizelet leletemet, amit csütörtökön adtam le. Na, ezt a kálváriát!! A szülészeti osztályon, ahova a pisit leadtam, meg sem nézték, hogy ott van-e a lelet (pedig tegnap a telefonban itt nézték meg, és itt meg volt), mivel nem vagyok bent fekvő beteg. Menjek le a 2.-ra a laboros Gizikéhez. Ezt nem értettem, miért, de jó. Lementem. Õ már kapásból dilisnek nézem, hogy miért ott keresem, ha nem oda adtam le, és átküldött az osztályirodára, hogy hátha ott van a kórlapomban. Természetesen egy nem túl bespeedezett néni fél óra keresés után kinyögte, hogy ott ugyan nincs. Na, elegem lett, hogy tegnap még megvolt, és ma már sehol sincs. Persze a tegnapi telefon helyén nem is nézte a nővér, csak lekldött!!! ELég!!!! Visszamentem a szülőszobához, ahol már keresett a dokinéni (meg mindenki, még az a szülésznő is, aki nem is az enyém). Ezután dokinéni megvizsgált, meg levette a sztreptokokkusz-szűrésre a hüvelyváladékot. Örömmel jelentem, hogy a másfél hete tartó jósólgatásoknak volt értelme!!! Kép Kép Ugyanis a méhszáj vékonyodott!!!! Kép Bár, még nem kezdett megnyílni. De legalább már ennyi. Ennek örülök. Ha semi változás nem lett volna ezektől, akkor tuti ideges lennék, hogy feleslegesen szenvedek. Lehet, hogy mégis bejön amit a szülésznő mondott, hogy gyorsabb leszek?? Jó lenne!
Na, mindegy. Közben elmeséltem, hogy jártam a lelettel. Erre a dokinéni lement a laborba, és kért egy másolatot a leletről. Így már az is megvolt, meg átnézte a többit is. A vizeletben megint 2 kereszt acetont találtak, így megint emelték a diétát. Csak félek, hogy így meg nehogy a cukrom legyen magas. Bár azt mondta a doktornő, hogy az aceton ugyanolyan káros a babámnak. Na szép! A jövő héten újra vihetek vizeletet. Ha az rendben lesz, akkor már nem kell befeküdnöm a jövő hét végén esedékes 7 pontos cukorra, mert addigra már úgyis csak 2 hetem lesz hátra. Így azt mondták, hogy elég lesz egy sima 2 pontos ambuláns cukorvizsgálat. Hát ennek örülnék.
Szóval, ezek történtek ma.

Bocsika, ha hosszú lettem.

Szilpa
36+5 (illetve, ha az órámra nézek, akkor 36+6)</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sancsi!
Gratula a leányzóhoz! Kép

Kati!
Megnéztem a többi képet is, hát nagyon tündéri Viktória! A haja nem semmi... Kép

Szilpa!
Én az egész szülés alatt úgy éreztem mintha a derekam fájna de nagyon. Azért is kecmeregtem sokat az ágyon, mert mindenhogy kényelmetlen volt. Azt tudom ajánlani, hogy ha majd neked engedik esetleg, próbálj meg minél tovább talpon maradni és járkálni. Nekem az az elején sokat segített, csak aztán felraktak ctg-re és azzal már nem lehetett mászkálni. Szóval ezek neked már valóban erős jóslók, és tök jó, hogy már van eredménye is. Szerintem nemsokára szülni fogsz... Kép
Én is szedtem vasat, és nekem is fekete volt a székletem , de ez teljesen normális, ha elolvasod a "gyógyszer használati útmutatóját" abban is le van írva, emiatt nem kell aggódni...

Akkor most mi legyen a talival???

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulát.

Képet azért nem raktam fel, mert nem tudom hogy kell. -bénasani-
Próbáltam, de azt írja hogy 600x600 kell neki, az enyémek meg nagyobbak.
Majd még próbálkozom, de ha valaki tudja hogy kell, az leírhatná.

-cs-

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sancsi,
Feltölteni nekem sem sikerült.

Szilpa,
Ma vásárlás közben én is hasonlóan jártam. Meg is kellett többször állnunk. Párom mindig közli, hogy menjünk be a Doki bácsihoz. Majd kedden kiderülKépKép A vasnak sajnos ilyen hatása van. Sőt, elvileg a székrekedés is normális, de azért Neked most nem igazán tenne jót...

Képzeljétek, nekem meg az ellenanyag szűréssel van gondom. Szóval, mivel Rh- vagyok, ezért a 36.heti vérvétellel ellenanyag szűrés is kell. Szóval védőnéni nem kért. Ma mentem háziorvoshoz, gondoltam majd Õ ad. Hát nem. Közölte, hogy már kétszer megvolt minek harmadjára... Felhívom védőnőt, még Õ oktatott ki, hogy én nem mondtam. De kérdem én, nekem kell értenem, hogy milyen szarokat ikszelget be??? Főleg, hogy félórát nézegeti a könyvemet és pirossal fel van írva! Na mindegy, holnap felhívom a kórházat, hogy most akkor mit csináljak.

Zseppy (36)

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


<font color="ff6000">Ja, azt tegnap írtam, hogy elvékonyodott a méhszáj, de még nem nyílt ki(ez így pont jó nekem Kép ), csak azt nem írtam le, hogy C1000-t írtak a könyvbe. Szóval a másfél hét jósló erre volt jó. Eddig C3000 voltam végig Kép Kép

Odex!
Igen, mondták is a felkészítőn, hogy minél tovább függőlegesben kellene maradni. Mert akkor könnyebben tágul az ember (gravitáció segít). Majd próbálkozok vele... Kép

Zseppy!
Azért még székrekedésem nincs, de érzem, hogy keményebb. Sőt! Lehet, hogy aranyér szerűm is lesz? Tegnap amikor kitöröltem (bocs, nem megy szebben), akkor picit véres volt a papír, meg amíg nyomtam, szúrt kicsit. Majdnem visszaszívtam Kép Féltem is ma menni, de ma picit jobb volt.

Szilpa
36+6</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">Zseppy!

Neked nem semmi a védőnőd! Hát az nem a te feladatod lenne, hogy oda figyelj! És még neki áll feljebb!!! Egyébként nekem nem a védőnőm ad beutalót ilyenre, hanem a házidokim. Én is Rh- vagyok.

Szilpa
36+6</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?