Új privát üzeneted érkezett!

Én vagyok most is, de jó fürcsi után is.

Irina én sem tudok ebben segíteni, talán a másik topicban 2vel lejebb??? hmm?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Beleerőltetek a gyerekbe egy kis tejet, addig találj ki receptet amiről tudni szeretnél.

Nem tudod van már eredménye a szavazásnak?

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!
Én is fogyokúrába kezdtem a párommal, gyerekét mindent. Férjemről lement már 4 ky-am, rólam semmi :( . Mondjuk annak is örülök, hogy nem hiztam.
Diétánk abból áll, hogy mi is kerüljük a finomitott lisztet és hétföként gyüminapot tartunk. Kiváncsi vagyok, hogy beválik-e nálunk hosszútávon.

Csibe
csibe32
 
 

 
 

Hajrá csibe!

Szurkolok neketek! Nekem bejött, én hiszek benne.
Sokan hülyének néztek, aztán csak néztek, hogy be tudtam tartani, és lett erdménye. Kitartás...a kicsi manókért megéri! Nem sokára én is újra kezdem..mert így ne várjak csodát! Meg ne is akarjak ekkora súllya másikat, mert iszonyú rosszul viselném a terhességet.

Hajrá!

Kép
manó-v-29
 
 


Megjöttem én is!!!!

De akkor mit esztek ha lisztet nem? Manó vannak recepteid esetleg mert átküldhetnéd.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


szia Noémi!

Itt vagyok. Sajna receptjeim nincsenek, illetve vannak nagyon extrém dolgok, amiket átalakítottam. Ismered a kínai kel nevű növényt. Na az télen olcsó, és sok lesz belőle. Én azt használtam tészta helyett. Így gyakorlatilag a prököltet, a sült húst, a túrós tésztát ezzel ettem. Édességre nem jó....de sok mindent lehet vele helyettesíteni. Rengeteg rostot tartalmaz, segíti az emésztést. Én minden mást főztem rendesen, a főzelékeket 20%-os tejföllel habartam, egy kicsit hígabb, de jó. Ettem egy csomó levest. Én amúgy is ritkán rántok be bármit is, szóval a leveseknél nincs jobb. Tehetsz bele egy csomó zöldséget, májgombócot, husit...sokáig kitart. Gyümiből sokat ettem, az volt a desszert. Ha vacsira semmi sóshoz nem volt kedvem, akkor 1 banán, joghurt, lekvár...pohár tejjel. Isteni!
A túró rudi volt a kaják utáni desszert, az el sem maradhatott. Volt, hogy a munkahelyen ettünk virslit, és is ettem majonézzel, de a kenyér helyett sajttal, és almával. De volt, hogy ananásszal. Na attól ment a hasam, mint víz...azt többet nem próbáltam.

Rakott dolgok...tojás, tejföl, sovány sonka, sajt...és a zöldségek...gyors és laktató.

egyelőre ennyi, még gondolkodok

Kép
manó-v-29
 
 


ez így jól hangzik Manó, de mire átállok erre???? :? :? :?
Már csak azért is mert anyukám egyeduralmat folytat a konyhában, minden van mindenkinek de ugy reggeltől, délutánig ott van így én nem férek oda nagyon. Tudom ebben van ényleg nem könnyű kifogás is, de tényleg nem könnyű így. Viszont igyekszem megpróbálni.
Most egyenlőre annyit teszek 2hete nem eszezm kenyeret, édességet (mondjuk eddig sem szerettem, ez a része nem volt nehéz) fogytam 5-6kilot. ja meg 4után nem ettem, de mostmár csámcsogok elég sokat Zsebi vacsorájából :oops: :oops: :oops:
Így nem tudom konrollálni magam. A maradékját megeszem.
Most még a szaunát próbálnám mivel most stagnál a súlyom, hogy rásegítsek egy kicsit, ha itt megálltam jön a 90napos. Vagy a te fajta diétád...???? Még nem tudom.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok, köszi, megpróbálom a másik topikot!
irina
irina
 
 


Sziasztok,

Ma voltam bent a Schöpfibe, én is aláírtam a lapokat a kórházért. A portás azt mondta, hogy szombaton a tv-ben azt mondták, hogy megmarad a kórház.

Valaki hallott erről valamit?

Én nagyon remélem, hogy így lesz, mivel közeleg április, szülésem hónapja.

Várom az infókat.
olahné rita
 
 


Na sziasztok Csajok!

Végre én is eljutottam idáig. Nálunk a hétvégén hatalmas nagy zabálás volt.(Bocsi a kifejezésért) Attiláinkat ünnepeltük és ezerrel sütöttem - főztem.
Hogy stílszerű legyek, csak azért említem itt a sok fogyis dolog után.
Én is nagyon sokat fogytam. De én azért ettem, hogy legyen tejci Atinak, mivel Gréti csak 5 hétig szopizott. Ennek az lett a vége, hogy szülés után maradt rajtam 7 kg és erre jött még 10. Tehát mire Ati fél éves lett én is gurultam. Ekkor elkezdtem fogyizni. Majd fél év alatt leadtam 16 kg. De mindig visszajött ebből 3 kg. Utoljára én is szénhidrát diétát csináltam. Ne ez tutira bevált. Leadtam vele 4kg és azóta sem jött vissza. Esetleg csak annnyira, hogy 59 és 60 között ingadozik. De ez attól is függ, hogy milyen gyakran tudok elmenni wc-re. Mert ez nálam nagy probléma. Irtózatosan rossz az anyagcserém. Sőt bármit összeehetek akkor sem hat meg. Már tejeskávét iszom savanyúubival. Ez komoly.
Bocsi van egy kivétel. Ha elmegyünk étterembe vacsizni. Akkor biztos, hogy rohanni kell haza. Max fél órát bírok ki a desszert után.
Ez mindig így van. Férjem meg csak röhög rajtam. Pedig akkor nem eszek össze mindent.

Noémi
Hogy vagytok? Már olyan rég nem hallottam felőletek. Az ittenin kívül. Apa? Nem látlak msn-en se. De lehet, hogy én vagyok mindig korán.

A szavazással nem tudom mi a helyzet, de mindjárt megkukkantom.

További szép napot.
Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Szavazással kapcsolatba eredmény január 23-án lesz.
Ez van kiírva. Tehát várunk még egy kicsit.

Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Sziasztok

Állítólag a kórház marad, mert a Fővárosi Önkormányzat üzemelteti és szrintük szükség van a kórházra.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági :)

Ez azért ebben a formában nem igaz. A kórháznak az OEP-pel van szerzodése, és a beavatkozások árait az egészségpénztár fizeti, az önkormányzatnak miböl lenne erre pénze? Ha elzárjáka központi csapot, akkor hiába támogatja az önkori, nem maradhat meg a kórház. :(

Szóval mindenki írjon csak alá. Én becsödítettem az egész rokonságomat a hétvégén, így a nagyszülök is mennek aláírni. :D

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok !
Én is aláirtam a portán az aláirásgyüjtő ivet, ill. a kdnp.hu oldalon ki is lehet nyomtatni az iveket. Eddig úgy néz ki hogy marad a kh. :lol:
Lehet, hogy én vagyok ennyire béna, de nem tudom miért nem jelenik meg gyermekeim "babafalva vonalzója", esetleg tud valaki segiteni ?? Előre is köszi
Szilvi3

Kép

Kép

Kép
szilvi3
 
 


Cat :)
Biztosan így van ahogy mondod. Az egyik Arnis páciens aki megkérdezte ő mondta ezt, de neki ezt mondta a doki.
Csütörtökön megint megyek akkor aláírom, de lehet nyomtatok ki és akkor aláíratom pár emberrel és beviszem. Azt is a portán lehet leadni?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szilvi
Be tudnád tenni a linket pontosan, mert én nem találtam meg. (biztos béna vagyok :oops: )

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

jo regen irtam, olvasni probaltam de az sem ment mindig
bocs de csak angolul tud a gep, igy nem lesznek ekezetek

Latom szep kis Kosafunclub gyult itt ossze a hetvegen. A jo tapasztalatokat en is ala tudom tamasztani, bar en szerencsere nem a gyerekgyarto hanem a gyerekelkapo kepessegeit teszteltem a doktornak es azok is jok. :D

Noemi!

Meg mindig nem szantad ra magad, hogy sajat tapasztalatokat szerezz? Mi ugysem tudunk donteni helyetted. De ha segit most derult ki egy ismerosomrol hogy meg nalam is messzebbrol jar hozza, pedig en 200 kmre lakom.

Szilvi3!

Szerintem mi talalkozhattunk (uldogelhettunk egyutt a varoban) mert en juni. vegen szultem es egyszer lattam egy anyukat 2 kislannyal akiket a nagyszulok levittek amig anyuka vart. Kozepmagas, felhosszu haju volt az illeto. Valamilyen elenk szinu nadragban. Azon gondolkodtam vajon a 3. mi lesz. (nekem 3 fiu utan a 4. lett lany)

Mano!

Ezek szerint Arpi meg szopik? Eszik mar vmi mast is? Nora meg mindig szinte csak szopik, pedig mindjart 7 hos lesz. Kb. egy hete hajlando egy kis almat enni, ha jo kedve van. Hat ilyen gyerekem se volt meg...

Akik a bevivos cuccokrol kerdezoskodtek

En csak az utolso percben szoktam sajat ruhat beadni, mielott hazajovunk. Pelenkat, kenocsot azt mar az elejen, bar ugyis mindenki kap mindenkiebol. Nekem a kozponti kerdes a vizesblokk tisztasaga mellett a kaja szokott lenni. Ha fekudni kell, vagy nem vagytok olyan lanyok, akkor jol szervezzetek meg az ellatast. En a Raday utcaba jartam ki enni, mert majdnem ehen haltam. Szerintem a befizetett penzt nem kajareformra koltik. :)

Na most bepotoltam mindent sziasztok
i
iloly
 
 


Sziasztok!
pkagi: nem vagy béna, most néztem már nincs fenn.

Iloly: elképzelhető, hogy én voltam. Királylányok néven van az albumban egy pár kép, ennek alapján be tudsz azonositani. Hát nekem a harmadik is lány lett. Elkérhetném a receptet ?? :lol: Úgy látom neked bejött, mennyi idősek a gyerkőcök??

Kép

Kép

Kép
szilvi3
 
 


Sziasztok!

Én Arnold dokihoz járok, nekem is azt mondta ma, hogy úgy néz ki megmarad a kórház, csak kevesebb ággyal. Persze biztosat senki sem tud még.

Szia Ági :-),
Aláírásgyüjtő ív ki van téve a 3-dik emeleten is, a nagy asztalon.
matchi
 
 


Sziasztok!

Ma összevissza mentem mindenfelé...de itt vagyok.

Cat te egésszégügyes vagy vagy honnan tudsz ennyit? Mármint hogy ki miért mit kap? (na ezt jól megmondtam) :)

Iloly
te honnan jársz???? :shock: :shock:
Kósa és Ferenczi közt vacilálok mostmár csak.
De nagyon kéne valamelyik mert kéne valami fogigátló szerűség. De vajon mi? Ötlet?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szilvi!

Mi a harmadik fiunknak adtuk azt a nevet, amit az elso kettonek nem mertunk, pedig nagyon tetszett. amugy mikor a 3. szuletese elott egyszer a dokinal voltam, pont volt egy anyuka aki 3 lany utan varta az elso fiat. Jol megneztem magamnak... Nincs mas otletem. :lol: :lol:

Noemi!

Hat jo messzirol. 110 km autopalya plusz 90 autout. De eredetileg pesti vagyok. Ha visszaolvasol, megtalalalod az okokat is, miert jarok ide. Szerintem a dokibacsik sokkal tobb otletet tudnak nalam. :wink:
iloly
 
 


Iloly!
Köszi a tipet, fiú utód terén :lol:
Megnézted az albumot, rám gondoltál ???

Kép

Kép

Kép
szilvi3
 
 


Iloly milyen nevet nem mertetek adni? Milyen album?
Levagyok maradva :( vagy lehet nem tartozik rám :roll:

Na mindegy, este visszaolvasok Iloly!!!

Csak az orvosok néha szeretnek nem mindenről tájékoztatni, csakhogy nekik egyszerűbb és gyorsabb legyen :(

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok !
Noémi: nem maradtál le semmiről, csak úgytűnik Iloly és én lehet hogy látásból ismerjük egymást, mivel mind a ketten Kósa papához járunk. Emlitettem a királylányok c. albumban nézzen meg hátha tényleg rám gondolt. :D

Kép

Kép

Kép
szilvi3
 
 


Matchi :)
Mi van veled????? Mikorra is?
Én is ma voltam! Kár, hogy nem tudtam, hogy te is mész. Összefuthattunk volna.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szilvi nagyon édesek a gyermekeid!!!!
Igazi cuki kiscsajok! :lol:

Ja értem! Mármint hogy ismeritek egymást!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Banyanszki privi ment! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Hű lányok de beindultunk!

Mire végigolvasom eltelik az idő! Írni??????????

Szia Iloly!

Még tejcsizünk! Jó mi az elején pánik, a Kósa papa, ahogy találóan írtátok azt mondta nem lesz itt sokáig tej, meg mensi lesz hamar...hát nem így van.

Én a hatodik hótól tervezem valami más kajcsi bevitelét, de hogy hogyan?...utálja a kanalat...szegény csupa szar ízű gyógyszert kapott abból.

Maj dkísérletezek.

Öröm, hogy megmarad a kórház!

Kíváncsi lennék hányan írták már alá!

Nem tudja meg valaki, aki bensős?

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok !

mano-v-29 4
Volt valami probléma az elején a tejcsivel ?? Én is amikor megszültem egy kicsit bepánikoltam.
Sára most volt 6 hónapos, de nem igazán dijazza a gyümölcsöket, van olyan nap amikor nem tudom megkóstoltatni semmivel, mert csak cicizünk.
szilvi3

Kép

Kép

Kép
szilvi3
 
 


Sziasztok!

Nem akarok nagyon belekottnyeleskedni, de tökre hozzászoktak a ababáptok (Sára, Árpika) az anyatejcihez és azért nem fogadják el, meg szerintem még elég nekik a tejetek, ha éhesek lesznek megeszik a felkínált kaját-de ez csak az én véleményem. Én várnék amíg nem üvölt cici után, mert akkor éhes, az bizti...de a kajcsit viszont cici előtt adnám amikor jó éhes.

Na de értelmes lehettem :oops: :lol:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Noémi :)
Nem vagyok benfentes, sem egészségügyis, csak egyszerq gazdasági szakember, aki ismeri az államháztartás felépítését. :D
Az önkormányzatok maximum csak kiállhatnak egy kórház mellett (már az is valami :wink: ), de anyagilag nem tudják finanszírozni az ellátást, mert édes kevés a vagyonuk, még saját céljaikra is.

Mellesleg nagyon reménykedem, hogy sikerül a kórházat megtartani, akkora nyomás lesz az eü minisztériumon, hogy feladják a megszüntetési tervet. Azért kell sok aláírást gyqjteni, médiát bevonni, és emaileket írni a miniszternek, mégha el sem jut hozzá sosem. :?

Szopi témához: Nekem az egyik fiam 8 hónapos koráig alig vett magához más táplálékot a tejen kívül. Nem csináltam nagy gondot belole, mert olvastam, hogy néhány babánál lassú az átállás. Kóstóltattam vele mindig a dolgokat, ha nem kérte akkor jött a tej. Többnyire kiforgatta a szájából a kanálból adott ételt. Olivér amúgy is nagyon nehezen fogadja el az új dolgokat, a mai napig. A másik fiam viszont nagyon hamar átszokott a szilárd táplálékra, ö a nagy kísérletezö. :D

Szilvi :)
Gyönyörüek a lányaid, és a neveik is! Ha az ikrekbol valamelyik lány lett volna, az Eszter nevet kapja. Még mindig fáj a szivem egy kislányért, foleg ha ilyen gyönyöru csapatot látok. :D

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!

Cat!
Köszönöm afelvilágosítást, én is gazdaságot tanultam, meg tanulok, de én ebből nem vontam le túl nagy következtetést mivel a könyvben hiába írnak le valamit, sajnos a valóságban nem úgy van-gyakran, mert emberek döntenek-akik gyakran befolyásoltság alatt vannak. Egy hierarchikus rendszer egy örök alá-fölé rendeltséggel. Így egyedül egy sem mer "kitörni" még ha akarna sem, mivel ugye a többi elnyomja. Na mindegy.
Ugy néz ki nem zárják be, szinte 99,9% csak szívóznak még.

Ami itt volt az utóbbi időbe, ezek a "reformok", ezek az utcai balhék, az eü.átszervezése....te jó ég mi lesz még.... :cry:


Ja a másik, tudjátok min gondolkozok állandóan??? Hogy a francóba lehet, hogyha már annyira kórházakat akarunk bezárni, hogy pont ezt???? Ez egy felesleges kórház lenne??? 120%kal? Ilyen ellátással? Szóval egyszerű kérdésem? Az országban közel 300kórház közül ez az 5legfeleslegesebb közé tartozik????
Mert erről van szó hiszen az 5bezárandóba volt, vagy van...az ország élén áll a bezárni valók közül...hogyhogy???? hogy szaporodjunk, a népesség, ha anyákat, koraszülötteket majd nem lesz ki és nem lesz hol megmentse??? Hát hogy van ez?
Még mindig tombolok, pedig tudom hogy úgysem tőlem függ hogy mi történik, de rossz érzés belegondolni, hogy nem vállalok majd második babát, mert félek, félek hogy nem lesznek azok az orvosok akikben most bizok, akikre számíthatok és akikről tudom hogy jó szakikák, illetve elérhetőek számomra, akik tudják az előzményeket...na befejezem, mert csak egyre jobban morgok, mint egy vénasszony...de ez kibírhatatlan.

Cat!
Kistesó? Nem lesz? Tök jó hogy ikreid vannak!!! Én örülnék ha ikreim lennének, de néha meg belesem merek gondolni, hogy mi lenne velem meg egy ikerpárral... :D :shock:

Mert elvileg nagy volt rá az esély: a férjem 2szer 2 fiúk, egypetéjűek. :?

No megyek.
Mindenkinek szép napot!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Szilvi!

Hát az az igazság, hogy nem tudom hol van az "album" mert én egy elég minimalista felhasználó vagyok, de ha pontosan leírnád a helyét, akkor megnézném.

Noémi!

Biztos bennem van a hiba és nem vagyok elég körültekintő meg tudásszomjas, de én hasonló kérdésemre számomra meglehetősen kimerítő választ kaptam a dokiktól eddig. Bár igaz ami igaz nem nagyon éltem a felkínált lehetőségekkel. A kutatómunkában segít ha csak az én hozzászólásaimat nézed meg a profilon át.

Most én nem értem a 2x2-t pedig matek! Kiből van kettő? A férjedből vagy a fiaiból, vagy 2x2 fia van a férjednek, VAGY?
Esetleg 4es ikrek akik közül 2-2 egy petéjű? :lol: :lol: :lol:
iloly
 
 


Sziasztok !
cateye: köszönöm a gratulációt, neked is gyönyörű ez a két fiúcska. Sanszom nekem is volt ikrekre, mivel három embriót ültettek be. Sokszor mondom Eszter lányomnak, hogy a másik két tesó is benne él, amikor nagyon eleven szokott lenni.
A hozzátáplálást azt hiszem nem eröltetem, amig ő nem igényli, de. 11 órakor elaludt, és most 14 órakor hallom, hogy ébredezik, tehát, biztos elég neki a tejcsi.
Azért elvagyok egy kicsit keseredve, péntek óta kap Ambroxolt, mert egy kicsit megfáztunk. Vasárnap este tele lett kiütéssel. Először arra gondoltam, próbálkoztunk a sütötök kóstolgatásával, hátható attól. Hétfőn reggel nyoma sem volt a kiütésnek, de biztonság kedvéért beszéltem a gyermekorvosunkkal, aki virusra gyanakszik. De. folyamán beadtam neki az ambroxolt, mire pár óra elteltével ismét tele lettünk kiütéssel. A köptető tájékoztatóját olvasva előfordulhat bőrkiütés az alkalmazása során. Esetleg nektek volt már az ambroxollal ilyan problémátoki. :cry:
szilvi3

Kép

Kép

Kép
szilvi3
 
 


...Vagy a férjedék négyen testvérek, és két egypetéjű ikerpár...?

Manó Légy szíves segíts megfejteni!!

Sziasztok:i
iloly
 
 


Szilvi :)
Mi is 3 embrikét kaptunk vissza (BMC-Zeke), és sokat gondolok a 3. emberkére, hogy biztos lány volt. :P Én nagyon szeretnék még tesót, de a párom már nem. Mivel 35 éves vagyok, sok idQm már nincs. Sok idQnk elment a meddoségi procedúrával sajnos.

Ambroxol: Gyakran az édesítoszertol lesz kiütésük a babáknak, ami ezekben a szirupokban van. Kérdezz rá a gyerekorvosnál, hogy mivel helyettesítheted. pl. Mucopront

Noémi :)
Én sem értem, hogy a párod egypetéju ikerpár? Hátha másodjára nektek is beugrik.... :D Azért kökemény dolog, foleg egy nagyobb gyerkoc mellett.

Szerintem politikai lobbi van a megszüntetési terv mögött. Ingatlanspekuláció. Semmi racionális érv nincs. Bele sem merek gondolni, mert robbanok...

Szerintem felháborító, hogy amikor elöregszik a nemzet, és népbetegség a meddoség, akkor megszüntetnek szülészeteket, drágítanak hormonkészítményeket és lecsökkentik a lombik próbálkozások lehetoségét. Hálát adok az Istennek, hogy itt van a két fiam, és mi már túlvagyunk ezen a procedúrán. Nem elég az embernek az a sok idegesség, önmarcangolás, hogy miért pont én, herce-hurca, vizsgálat, anyagi teher, akkor még ezzel is sújtja az állam oket. Nagyon sajnálom a most ebben a cipoben járó embereket, sajnos a baráti körben is van több lány, akikért szorítok.

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!

Iloly: A fotoalbumot megtalálod, ha felmész a lap tetejére, ott egy rozsaszin négyzetben van egy bébi, rajta a név FOTÓALBUM, ill. KÉPESLAPKÜLDÉS, arra ráklikkelsz, majd előjön egy oldal ahol ahol a FOTÓALBUMOK MEGTEKINTÉSÉRE menj rá, majd a legfrissebb albumokban megtalálod királylányok néven, ha nem, akkor a lap tetején van az ABC betűi, keresd meg a "K" betüt ezen belül pedig a "kirlálylányokat". Rólad nincs kép?? Te is készithet albumot, ennek a lehetőségét is feldobja az az oldal, de akkor nem a FOTÓALBUMOK MEGTEKINTÉSÉRE kell rámenned, hanem a mellette lévő SAJÁT ALBUM LÉTREHOZÁSA, SZERKESZTÉSE, KÉPESLAPKÜDÉS szövegére. :)
Szia szilvi3[/i]

Kép

Kép

Kép
szilvi3
 
 


Noémi
Nem kaptam privit!!!
Később jövök, mert most mennem kell Grétusért.

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Sziasztok!

Ikrek: a férjemék 4en tesók mind fiúk, de anyós csak kétszer szült, tehát 2-2fia született és egypetéjű volt mind a két testvérpár.
Értitek? Ez ritka egy családban, ezért mindenki állandóan azt mondta hogy nekem is ikreim kell legyenek, de nem lett :)
én nem bírtam volna velük-de adott helyzetben lehet... :?

Na mindegy.

Banyanszki ha nem ment privi mindegy, akkor email, mert azt is írtam. arra ami a profilodban van.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Helló
Noémi

Ha meghívóról van szó akkor azt most néztem és köszönetem érte , megkaptam.
Nagyon sok köszi érte!
Nem találtam privit, viszont e-mailba kaptam értesítőt róla. Nem tudom hol lehet. Na mindegy . Küld el mégegyszer.

Iker témába csak Málna esélyes az ikrekre, mert minden második generáció örökli ezt a gént.
Vagyis én így tudom.

Már ennyire bizti , hogy a kórház megmarad? Úgy örülnék neki, mert a férjem kezdi beadni a derekát. Még egy kis puhítás, egy kis kényszer :twisted: és már kész is a kicsitesó.
Remélem!!!!!
Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Már izgultam a megfejtés miatt! Noémi legalább megdícsérhettél volna, hogy végül csak eltaláltam. :(

Szilvi!

Te vagy az én emberem! :) Rólam nincs kép, úgyhogy marad a személyleírás: 174/(a vége felé)70, óriási has, barna nagyon rövid haj, általában olvasni szoktam vmi könyvet, sohasem újságot.

sziasztok:i
iloly
 
 


Sziasztok

Igen Banyanszki a privibe is erről volt szó.

Ja Iloly!
Te ügyes vagy! Kitaláltad, csak egy kisebb monológ kellett előtte, tisztázni a dolgokat. :lol: :wink:

Ja Erika!
Kisetesó?????????????????????????? :shock: :shock: :shock: :shock:

komoly, mikor, hogy, mikorra?????? Mesélj!!!!!!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Na azért még nem! "Olyan forrón nem eszik a kását!" Apuci még kéreti magát. De nem akarja szétszedni a kiságyikat, mert akkor újra össze kell raknia.
Addig már eljutottunk, hogy lesz, de még konkrét időt, de még hozzávetőlegeset sem volt hajlandó elárulni.
Most számoltam, hogy ha minden okes lenne akkor karira megszülethetne. Szerintem. De ehhez még nagyon kell apánál pedáloznom. Egy párszor el kell még neki mondanom, hogy megyek dolgozni. Mert ez a kulcsszó. Tudod a féltékenység nagy Úr!
Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


vaó!
Öröm a kistesó program. De miért nem akar a párod konkrétan?
Ha meg azt akarja hogy otthon maradj, akkor meg főleg jobb lenne a kistesó, nem? De nem akarok beleszólni, mert a ti dolgotok.

Tök jó hogy vagy iwiwen. :D

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
A dokim Szajkó Krisztinát ajánlotta szülésznőnek, aki úgy néz ki, hogy el is tud vállalni.
Van valakinek valami infója róla?
Előre is köszi! Elmo
elmo
 
 


Azért hezitál mert, nagyon félt, hogy lesz velem valami. Na mindegy. Úgyis rááll, csak idő kérdése.

Anett
Milyen néven vagy az iwiw-be. Mert nekem ki jött egy Anett, de ő kartali.

Ma is sütnöm - főznöm kell, mert a férjem társát műtötték és ma megyünk hozzá beteglátogatóba. Igaz azt még nem nagyon tudom, hogy mit csinálok neki. Valami gyorsat
További szép napot!

Majd még később benézek.

Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Szia Erika!


De vicces megtaláltad az unokatesómat! Ő is Volentér Anett csak egy kis korkülönbséggel. :lol:

Engem Murguly-Volentér Anett néven keress. De én is kereslek.

Szilvi!

Igen volt egy kis tejcsipánik, nemcsak mert éhesnek éreztem, hanem mert Kósa is azt mondta, hogy PCO-val nem tudok majd sokáig szoptatni, mert ha visszajön a vérzés és szabályozni kell, ahogy eddig, akkor a gyógyszer amit muszáj szedni elapasztja. Na azóta gyógyteázok, vérzés sehol, tejem mint a tenger. Röviden...maradjon ez így még pár hónapig!

Elmo!

A barátnőm Szajkó Krisztánál szült, csak jót tud róla mondani...ő is Kósás, de neki Marika nem volt szimpatikus...

Telemegy hajjal a billentyűzetem!!!!!!!!!!!!!!!4

Meddig fog ennyire hullani...van valakinek valami jó ötlete a padlón kívül amivel megállíthatná...tudom csak az jön ki, ami a terhesség alatt felgyűlt, de úgy élveztem a hajkoronámat....most meg a kopszság felé közeledek... :cry:

szép napot

Kép
manó-v-29
 
 


Erika!

Köszi, hogy megtaláltad a rokonomat, én tudtam, hogy kartaliak, de utoljára 3 éves volt, amikor láttam.

Bejelöltem, kíváncsi leszek hogy reagál. :lol:

Kép
manó-v-29
 
 


Nincs mit máskor is szívesen!!! :P

Bejelöltelek, köszi, hogy megtaláltál.

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Sziasztok!

Na milyen jó Anett meglelte Erika a rokonodat. :)

Mi az a PCO?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?