Új privát üzeneted érkezett!

Dorka: A keresztlányomnak a terpeszpelenkától lett görbe a lába, állítólag, de piszokul, de később kiegyenesedett valahogy. Szóval....

Huggies is jó? Köszi!
jaimee1
 
 


JAimee, anno még Szilbeeék hasznáták Leventénél a Huggiest, és ők mondták, hogy jó! Igaz, Szilbee? AMúgy lehet, ki se mertem volna próbálni... De ebből még soha nem folyt ki semmi, pedig néha... kkkhmmm....

A szülés után depresszióról én sem tudtam, hogy később alakul ki...
de ha majd rugdosod a kályhátokat, meg a párod nyakába öntöd az ebédet "MEGINT RÁNTOTT HÚÚÚS????" felkiáltással, akkor írj... :)

Amúgy kezd jobb kedvem lenni, valszeg azért is, mert Szabi egy órája alszik, kikészült ő is az éjjel, reggel meg 7 előtt már kúszott-mászott közöttünk... Hátha nem lesz olyan nyűgös, hogy kipiheni magát, és akkor én is jobban bírom a kiképzést...

Szóval Judit, csak kerekedett a szemem, mikor 9 után azt írtad: NA megyek, keltem Letit... :shock: :shock: :shock:
Nálunk ilyen mikor lesz??

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Hasfájás ellen tud valaki valamilyen gyógyszert ami jó is?
Az infacol meg az espumisan helyett!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 

 
 

Bbj!

Máté kezd jobban lenni,de még mindig nem az igazi!
Nem járunk azóta angolra mióta Máté megszületett,majd szeptembertől!
Ti jártok?

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Ivett,
próbáltátok már, hogy meleg sóval töltött kis "zsákot" tesztek a pocijára? Nekünk ez sokat segített, meg az Espumisan...
Anno még Katlina írt az angolvízről... de ezt nem ismerem...
Meg édesköményt tartalmazó Mecsek tea....
én ezeket a praktikákat, gyógymódokat ismerem.

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!

Ismerem az angol vizet is,de nekünk az se vált be!
Megprobálom majd a meleg sóval töltött zsákot!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Ivett!
Azt hiszem Dorka, vagy Szilbee írta nekünk anno a cseresznyemagos párnát, amit csak mikróba dobsz be, és azt rakod a pocijára. DM-ben lehet kapni!
Igen, mi járunk angolra, és Niki Dorkájával együtt.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Dorka! Csak két gyerekel! (Levente Kálmán Papáéknál lesz vasárnaptól.) és Ádám is ott lenne! Ő tolja Szabit (a biztonság kedvéért) én meg Dévidet.

Jaimee! Köszi! :) Remélem hatmajd!
szilbee
 
 


Ja és én ismét nem teáztatok... Nem tom miért, de valahogy történelmileg így alakult. Nem látom rajta, hogy vergődne + folyadékért... csak akkor jelez, mikor épp kajaidő van, szóval...
szilbee
 
 


Na megvagyok ruha megvan Jászapátit,Jászberényt(ahol potom 99.000volt a kölcsönzés)És végül Szolnokon a Glóriában találtam rá :D ,sőtt akció volt tegnapig :D ,így a menyecskeruha plussz az összes kütyü ajándék :D

Dorka!
Tudom min mész keresztül nálunk ez sajnos elég sűrűn van,nekem sokszor kiborul a bili még ha ide nem is írom,talán az ember szégyenli egy kicsit hogy nem működik minden flottul


Kata!
Üdv itt!Jó sokáig bírtad!

Kép

Kép
katlina
 
 


Ja és még azt akrtam írni hogy nekem meg azt mondta a védőnő ahogy amelyik gyerek nem akr ülni az előbb áll és csak az esések hatására fog megtanulni ülni,de semmi lábgörbületről nem beszélt

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina, kéééééééééppppppeeeeeettttttt!!!!:)

anno nekem is ingyé adták hozzá a menyecskerucit meg a kiegészítőket, jan-ban akkor minidg ilyen akciójuk van!!!

milyen lesz a menyecskeruci????

na, mi már csak ilyen biliborogatós társaság vagyunk...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Nálunk is sokszor borul a bili... ne gondoljátok, hogy ezzel egyedül vagytok... és hát azért vagyunk hogy átsegítsük egymást a holtpontokon.

Ja és a Huggies tényleg jó! Én azért is szerettem, mert jó puha és gumírozott. Viszont mi most Liberót használunk... Leventének vettem még nyáron tévedésből egy 84 db-os 7-14kg jó maxi Liberót - ekkor már 16 kg volt. No ezt adtam most Dávidra és akár hiszitek, akár nem ... nem nagy rá! :shock: Sőt... kifejezetten jó... a sonkácskái így nincsennek megnyomorítva és semmi nem folyik ki belőle. Ráadásul derékban is jó, abszolute nem lötyög rajta! :shock: :lol: Mekkora kell majd neki egy év múlva??? ha ez már most kényelmes neki?? :(
szilbee
 
 


Sziasztok!

Megint csak egy gyors bekukk, bocs, nem érem utol magam sem itt a melóban, sem otthon...

Olgám, tegnap megismertél, vagy csak azért integettél, mert illik visszainteni? :wink:
Nagyon csini voltál, szerintem fogytál :lol:

Jaimee, szerintem hagyjad a teát! Anyukám anno állandóan azzal nyaggatott, hogy adjak teát a gyereknek mert szomjan hal. Na, tea megfőz, cumisüvegbe bele, gyerek szájába 2 korty, kiköpött egy decit! Ezt egy párszor véghezvitte anyukám jelenlétében, aki végül kijelentette, igazad volt, szoptasd csak, nem kell ennek a gyereknek tea!
A szopi eleje a szomjoltó, a vége a "tápláló", nyugi :lol:

Pelenka. Nálunk is az volt, mint Olgáéknál. Hol a Liberó jött be, hol a Pampers, attól függ éppen hol járt a növésben!

Dorka, ezek őrült nagy dolgok, mert a Te problémáid, és más is át esett már ezen, hidd el. Annyira be tud sokkalni az emberlánya! De majd elmúlik. Mamákat nem lehetne bevetni egy délutánra-estére?
Felállás! Jaj, ne már! Csongi is 7 hónaposan állt fel és utána már lépegetett is! Semmi baja, a lábának, és ugyan focizik, de nincs se görbe, se "ó" lába! :lol:

Szilbee, majd csak eltelik már az idő, és láthatod Levit! Nehéz lehet most neked!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Tényleg ez a mozgás dolog tényleg jó feszkó levezető lehet... de vajon nekem mit lehet mozognom, amivel nem apasztom el a tejem? Nem fogyni akarok, csak mozogni, hogy több enerdzsim legyen...

Úszás? Kerekezés? hmm... :| Szerintetek?
szilbee
 
 


Kép

Kép

Friss fotók ide is! :D Na húzok főzni. :wink:
jaimee1
 
 


Húú Jaimee!
nagyon szép Réka baba, és neki is mekkora haja van. a szeme oylan, mintha a tiedbe néznék bele, csak úgy fénykép alapján!

Szilbee!
:shock: :shock: :shock: :shock: De legalább kéynelmes!

Csak mi használunk dm-es pelust? most váltottak fazont/anyagot, nagyon puha, és nekem uolyan, mint akármelyik drágább.

na mentünk sétálni, meg turizni!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Dorka!
Nincs kép,mert nem volt nálunk se teló se fényképező :(

Kép

Kép
katlina
 
 


Judit! Hát kb én is ennyire meg voltam lepve.... :lol: Bár az is fura volt már, hogy a 3-as pampers (6-9 kg-ig) már szűk volt rá.

Rólunk: Dávid elérkezett a kéz-bámulós korszakához! :lol: ... és ami furcsa nekem (mert Leventénél később volt), hogy nyúl a mellette lévő dolgokért... kapálózik a tárgyakért!
szilbee
 
 


Ivett!
Most voltam a drinfon, és kíváncsi voltam, az infacol hatóanyagára, meg az espumisanéra, és a hatóanyagban, viszont nagyobb mennyiségben tartalmaz egy ún. Sab Simplex nevű szuszpenzió, szintén uerre való, mint az előbbiek. csak erősebb.
Próbáljátok ki, hátha az használ, és olcsóbb is, 1.2xx.- Ft-nak írta

Többiek?

nem kaptam semmit a tuirban. Voltak jó cuccok, de nem akartam venni még egy 500. felsőt, most valami ütős darabot akartam, letörtem, mint bili füle. Szami! Megyek a Te oldaladra, hátha ott találok valami kedvemre valót! Már alig várom a kecskeméti babaturit. Nem akar valaki jönni?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Dorka, de jó, hogy már jobban vagy! Hát igen, ez a kifáradás előbb-utóbb mindenkit utolér, kit jobban, kit kevésbé...próbálj meg minél többet pihenni, addig hagyd a háztartást. Meg szedjél valami vitaminkészítményt, szerintem az is sokat segít a télen kimerült-lemerült szervezeten. És majd csak vége lesz már egyszer ennek a nyamvadt télnek, már február van...igaz, az idei 29 napos...

Balwin, Annalucus csuda aranyos! Nekem először nem esett le az utolsó kép...hiába no, mióta anyuka vagyok nehezen fogom az effajta poénokat! :wink:

Szilbee, Dávid is nagyon aranyos, Zsófinak is van ilyen macikája!Nem semmi, hogy jó lett rá a pelus! :lol:

Kati, egy kalappal a vizsgához! Este megpróbálok Neked írni, de nem ígérem, hogy lesz is belőle valami :?

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Végre egy olyan délután, amikor van esélyem utolérni benneteket, amúgy mindig egy oldal betelik, mire este géphez kerülök, most cask egy fél!

Tea: Szabi sem kért, csak amikor már jöttek a szilárd kaják, és a HIPP teagranulátumok jöttek be, de azokat 4-6 hónapos kortól lehet adni. Előtte Rooibos teából csorgott le a torkán napi pár csepp.

Dm-es pelus: nekem 1x volt, alig vártam, hogy elfogyjon, a hátulja tűnt nekem kicsinek... de az is lehet, hogy abból eggyel nagyobb méret kellett volna.

Vitamin betárazva!!! :) Este bekapok már belőle egyet!

Mélypont: na, asszem csak túlélem... :roll: Jövő héttől megyek az egyik barátnőmmel aerobikra!!! Előtte cukrászda!!!
Kedden és csüt-ön tervezem, hogy elmegyek, Pilates-re. Szerencsére 3 percre van tőlünk, a Pelikán szálló 1. emeletén.

Sport: én végül semmit nem mertem csinálni szoptatás alatt, csak vágytam rá. Most, hoyg már cask 2x van szopi, be merem vállalni.
Sztem úszás biztos mehet szoptatás alatt is!
A biciklin még befagy a f....ked, nem???
Dávid is egyre ügyesebb, fejlődik! A pelus nem semmmi...:)

Judit, én ma 170 ft-ért egy kötött pulcsit, 220-ért meg NExt télikabátot túrtam Szabinak!! A Zrínyi úti angol turiban minden 75% engedménnyel van!!! még a jövő hét elején is, asszem, és elég sok rózsaszín akadt a kezembe!

Jajj, és elfeledtem (jobb későn, mint soha): ÜDV Kata! :) Újabb Dinya-fan!!! :)

Katlina, akkor mesélj róluk! Színük, fazonjuk?

Jaimee, csuda édes Réka baba!!! Gyönyörű a haja is, meg olyan szépen fejlődik!!!

És köszi a tapasztalatokat görbe-nemgörbe láb ügyben!!

most ezen filózok: Kép
vagy ez már túlzott aggódás???? :roll:
lehet nyugodtabban hagynám a kiságyban Szabit, míg főzök, ha ilyen bukója van, mert csak dőlni tud, leülni még nem....

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Hali!

Csak gyorsan!..

Dorka!

Teljesen megértelek, ez mindenkivel előfordulhat és elő is fordul. Én is szoktam sz@r hangulatban lenni. Jó lenne itthonról kimozdulni egy kicsit, tornázni stb. Egyébként majd meglátod az aerobik nagyon jó lesz majd (és nem csak az alakformálás miatt).

Jaimee!

Pelus : nekünk tutira bevált a liberó a mikor Szonja ,,kicsi" volt mostmáne occsót veszünk a babavilágban (50db/1500ft) tök jó ez is.

Teával kapcsolatban egyetértek Évivel. Nem kell az. Szonja kb 8! hónapos koráig nem fogadta el a folyadékot és már majdnem egy éves volt amikor elkezdett ,,rendesen" inni. Még a 50 fok melegben se kellett neki. Persze ez akkor igaz ha csak szopizik mert hát ugye a cici tökéletesen kielégíti étvágyát és folyadékigényét is.

Réka egyszerűen nagyon szépséges! harapnivaló pofija olyan édi

Ivett!

Mi is kipróbáltunk mindent ami csak létezik. Én a homeopátiát javaslom.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Én sem merek sportolni, mozogni, mondjuk elég nekem az a 45 perc, egy óra, amit sééétálunk. És nem is mozogtam azelőtt sem ,mert lusta vagyok, mint egy here. He-he..

Teáról: Félretettem, nem látom rajta, hogy szomjan akarna halni, de rajtam tartom a szemem. :D

Hangulatváltozások itt is vannak, ha még nem mondtam volna, eleve hisztis vagyok, úgyhogy senkinek nem tűnik fel most ez. Az a szerencse, hogy hamar túllendülök a mélyponton, elég egy nagy tábla csoki.... De sztem internet nélkül nehezebb lenne minden.

Télleg, elkezdtem veszettül kívánni a csokit, mai mérlegem: 2 túró rudi, 1 Twix és egy halom csokis keksz...És még csak 7 óra van....

Szilbee: Nem idegesíti a rugi gallérja, nekem úgy tűnik, hogy egyelőre semmi nem idegesíti. Haláli nyugalma van, mint az apjának.

Kati: Folyton puszilgatom Réka képét, nem lehet neki ellenállni.
jaimee1
 
 


Hella :)

Jaimee, hm, engem kicsit beparáztattál ezzel a vesébenizékitágulással...páromat bezzeg nem... :) :? Namajd kitudakoljuk, káros e ez a vízmennyiség.
Anyám, Réka mennyit változott! Ééédes ez a lányka :lol: Tudom, a naplódban is írtad, meg itt is, hogy tiszta apja, de úgy vagyok vele, mint Druszám: mintha a te szemed lenne az övében :) Meg sztem a nózija is :) De az arc, meg a száj, az az iwiw-es fotó alapján télleg az apjáé :D Najóvan, befejezem, úgyis azok tudják ezt jobban, akik ismernek benneteket :)

Szilbee, Dávid is milyen ütemben fejlődik :shock: És nem csak fizikailag :D Nincs mán olyan messze az a hétfő...

Pelus: mi is Huggies rajongók vagyunk :) A pempörsztöt csak addig használtuk, amíg az 1-es núbornos méret jó volt rá. A 2-est mán nem szerettem. Aztán gondoltam kipróbálom a Huggiest. Azóta nem is használunk mást :) Heh, mintha egy ócska reklámszöveget hallanék...hádeígygondolom, nah :D

Judit, fülészet?
Ehehe...Linde, Messer, Siad, vagy honnan szerzitek be? Amúgy a mézezés megy a szüleiddel vállalkozásban, vagy más?
Stúdiózás...hát gyünnek a zenekarok, oszt felveszik a stúdióban a lemezüket :)

Katlina, hát akkó majd ha rajtad lesz a ruha...de akkor mindenképpen! :) Elsiklottam fölötte, vagy nem is írtad(?)...mikor lesz a nagy nap? :)

Szamóca, Annával miújság? Jobban van? Fogyás: párom egy kis egészséges életmóddal is rásegít :) Evés előtt fél órával, evés közben, és evés után egy óráig nem szabad inni; a folyadék felhígítja a gyomorsavat, így meg töményen a kajával foglalkozik. Nameg finomliszt nuku, fehérjét nem keverni a szénhidráttal, ilyesmik :) Nekem is ezt kéne, de a gyerek mellett kényelmesebb, ha eszek, amit találok :oops: :lol:

Kata, holnapra egy kalappal!

Olga, a sztrájk (annak ellenére, hogy nem tömegközlekedek) engem is dühít; félelmetes, mi megy ebben az országban :(

Niki, majd 2 lánnyal (vagy egy lány egy fiú felállásban...) én is kipróbálom a zokinidobálósdi kifigyelését :D

Hja, Dorkához csatlakozva: mi se szeretnénk túl nagy korkülönbséget a manók között...most már én se ragaszkodok a 19 évhez :lol: De azé a kettőt jó lenne kivárni :wink:

Fanna, szóbaállunk...eheheheheh. Heh...neked meg tartozok írnivalóval :shock: Pótlom :oops:

Teáztatás: én nem erőltettem, főleg, hogy nem fájt Annaluci pocija... Vízzel próbálkoztam néha, de az is se nagyon kellett (pedig főként tápis volt...állítólag akkor itatni köll őket...). Azóta iszik gyümilevet, teát, amióta pépes cuccokat eszik. Én Hipp-es gyümölcsleveket, instant teákat adok neki.

Dorka, mi is 9 után kelünk... :) Hm, csoda, hogy eddig is bírtad cérnával! Sztem előbb-utóbb minden anyuka kibukik. Én pl. kisadagokban szoktam kiborulni...fél napig élni sincs kedvem, meg a gyerekkel is türelmetlen vagyok :oops:
Egy pár órácska a férjeddel kettesben biztosan feltöltene...valahogyan csak össze lehetne hozni...

Ditke, há néha el is szégyellem magamat, hogy ilyen szituban, pozícióról mingyán piszkos gondolataim támadnak... :wink: :lol:

Kata, alakula házikó? :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Csak egy nap volt mig nem jöttem minden órában s már nem is tudlak titeket utolérni mi lesz ha megyek iskolába? Te jó ég bele gondolni is rosssz.....


ma úgy el voltunk Bettiével...de most megyek mert Bettike hív majd jövök..
puszi

Kép
kbernadett
 
 


Dorka!
Most a hátulja is hosszab lett, az odalát megduplázták a DM_es pelusnak! Majd a talin megmutizom!:wink:
Jó ez a sapi, sé mennyiért vesztegetik?


Jaimee! Mi sem teáztunk, majd csak mikor már mellétápláltam, de akkor is csak a husi mellé, a gyümihez nem is kellett nekik, elég volt a szopcsi.

Ildi!
Házügyileg hogy álltok? a konyhafestés készen? hírdetésfealdás?

Szami!
te is feladtad már a hírdetést? avgy még mindig visszatart a szíved? Anna?

Judit!
Hát a fülészeten azt modnták, hoyg egy megoldás van, hoyg ne kössünk ki minden hónapban ott, az orrmandula kivétel. remélem nem jutunk el odáig, hiszen nem horkol, még taknyosan sem, nincs nyitva alvás közben a szája, bízom benne, hogyha jön a meleg, akkor nem leszünk már...
és megdícsértek bennünket, hoyg miylen ügyesen fújja az orrát, jobban. mint némely 4 éves! (hát a szükség sok mindenre megtanít!)

Linde. amikor még a cégnél voltam. A szüleimnek van egy cége (ill. nekem is van benne részesedésem) felületvédelem, és minden ami fémmegmunkálással kapcsolatos. (lézer, lakatosmunkák, hidraulikus csőhajlítás)
A méz az Misi "hobbija" és jól hoz a konyhára, meg van egy pár hektár földünk is, tudod csak azért, mert néha unatkozunk. :roll:

és hol van ez a stúdió? Szolnokon? vagy Pösten?

Ja bocsi hogy állandóan felcserélem a betűket, nem dislexiás vagyok, csak annyira gyorsan gépelnék, hoyg megcserélem őket, sé lusta vagyok javítani.
Már megint

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Csász!


Olvasni jó...mondanivalóm nincs....tappp-tarapp-tarapp-tarapp......



fanna3
 
 


Judit, 6500 pénzért, ma kaptam brendonos e-mailt, abban láttam... plusz 1000 pont is jár, ha veszel.

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Helló!

Majd holnap jövök én is. Hosszú esténk lesz, Dorka 3 órát aludt délután, sokáig fenn fog kurottyolni.

Réka nagyon édes, már olyan értelmesen néz.

Dávid is nagyon ügyi, hogy már nyúl a játékokért.

Többieknek majd holnap.

Betegeknek jobbulást!

Jó éjt!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Niki: he-he...A védőnő is azt mondta. Küldök álommanókat Dorkának. :D

Balwin: Juj, eszembe sem jutott, hogy megijesszelek...Öööö...egyébként a sok folyadék nem is annyira a vesének rossz, hanem a szívnek. Megterheli. De eldugultam. :oops: :D

Nem, nem, igazad van, apja, de belőlem is van benne egy ici-pici... :wink:

Képzeljétek, ellibbentem az előbb fürdeni, gondoltam teleengedem a kádat fincsi melegvízzel, elvégre csaknem egy éve csak zuhanyzom. Kiöblítem a kádat, megengedem a vizet, aztán elégedetten elvonultam pizsit és törcsit keresni. Visszatérek 2 perc múlva....Hát nem elfelejtettem bedugaszolni a kádat? :shock: :shock: :shock: Komolyan, lehetek még ennél hülyébb? Mi az amit még 9 hónap terhesség és a gyermekágy kivert az agyamból?
jaimee1
 
 


nah vagyok!!!

Milyen taliról beszéltek? Mikor lesz ho lesz? kik mennek? én vagyok csak lemaradva?

Judit viszont csütörtökön attól tudtunk talizni, mert nekem kb háromnegyed négyig órám lesz s mire be érek a városba addig elmegy az idő!!! Nos?

Én tegnap voltam olya letargikus hangulatban még bőgtem is majdnem. Olyan depressziós szerű de szerencsére semmi persze mert ma már tök jó hangultom volt jót sütöttem:-)
Most meg egy hatalmasat játszottam a csajszival. De tegnap nagyon KO voltam.

Nah rólam ennyit.

Én tornáznák egy jót csak nálam meg az a baj hogy az ugrálást a guguloást meg egyéb dologokat nem bírja a térdem mert ugye orvoshoz még azóta se jutottam el :oops: pedig be van dagadva néha alig bírom behajlítani meg stb...de tudjátok ha nekem van bajom akkor a végsőkig képes vagyok húzni a dolgot de persze ha Bettikéről van szó azonnal viszem...
Én vagyok csak ilyen?

pusz

Kép
kbernadett
 
 


Judit! Én is folyton felcserélem a betűket.. :lol: Rá se ránts! :wink:

Mikor lesz az a tali? Elfelejtettem.... :oops:

Dorka! Jó ez a sityak. Emléxem, mi is nézegettük anno... de aztán nem vettünk, mert nem volt éles bútor ... csak a nappaliban... azé nem vettük meg. Hja... apukádnak nagyon tetszett... :lol: Ja tényleg! Vettünk porszívós orrszívót ottanra (mármint Falvára) egyik szipka a tietek, a másik a mienk. Majd felcimkézzük... így azt se kell cűgölni, ha megyünk hosszabb-rövidebb időre anyudékhoz.

Hja... ezt találtam ma Levente képei között... 8 hónapos kisfecske ... no és itt egy másik... ahogy grimaszol. Olyan jó nosztalgiázni... bár nagy marha vagyok, mert így csak még jobban hiányzik... :roll:

Akik így 9 körül kelnek, mikor fexenek?

Mi 7:30-kor fürdetünk... 9-re megetetem Dávidot, apja lefekteti Leventét és utána (jó esetben) reggel 6-7-ig csend van. ... ami azt jelenti, hogy úgy 9 óra alvás megvan egy huzmaban a csemetéknek... Szerintem másoknak is kb. ennyi, nem? + - 1 óra... gondolom...
szilbee
 
 


Akkor Dávid már átalussza az éjszakát?Jól értem?De jó !
jaimee1
 
 


De éédes! :D :D :D
jaimee1
 
 


Igen... már egy jóóó pár hete... de hogy pontosan mikortól, azt már nem is tudom... :| Talán úgy másfél hónapos kora óta. Nem csak azért örülök neki, mert én is többet pihenhetek, hanem mert már kicsit gyorsan gyarapodott. Épp ideje volt, hogy visszavegyen a tempóból. :wink:
szilbee
 
 


Szaisztok

sos
Betty! Nálunk lesz tali, amikor midnenki ráér.
Én is úgy vagyok, képes elnnék itthon meghalni.

szilbee!
Mi most fürdetünk éppen mindig így a barátok közt körül. aztán 1/2 10-10 között szunya, és reggel 8-9-ig csend és hullaszag. na aztán van, hoyg Leti nem osztja....

már megint a betűk, de rohanok, Leti kész

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szép estét!

Dorka, sokat gondolkodtam ma, hogy mit is írjak Neked... Legelőször is nagyon sok erőt küldök, bár az enyém is fogytán van, de tudom, hamarosan lesz bőven.

Nem szeretnélek untatni az én példáimmal, ami az idáig 9 éves gyereknevelésem alatt történt velem, de ma annyi minden eszembe jutott arról, amit írtál. Hogy mennyire más az élet és a könyvek és az, amit hallasz másoktól. Lehet, Veled más volt a helyzet, de az én családomban csak nekem vannak gyerkőceim, a tesóimnak még nincsenek, a párom tesójának már huszonéves az egyszem fia, szóval... én az elejétől kezdve magányosan, a saját tapasztalataimból építkezem.

A párom fantasztikus ember, de pasi és pontosan annyi gyakorlata volt az elején a gyereknevelésben, mint nekem, s ez kettőnknek együtt is csak nulla...

És amikor az egész azzal kezdődött, hogy: tessék, én még egy gyereket sem tudok megszülni, hiszen Máté császárral született, majd szoptatni sem sikerült csak 3 hétig, hát micsoda anya vagyok én? Főleg úgy, hogy a 46 kilómról 80 fölé sikerült Jázmin születésével ugrani :oops: (mára ez 75...)

Én, a vezető beosztásban 15 embert irányító, éves szinten 2 milliárd forint költséget tervező, elemző, ellenőrző, állítólagosan értelmesnek mondott, húszas éveinek végén járó, kosztümben, körömcipőben feszítő - mondhatni felnőtt egy 3 kilós csecsemővel sem bírok... Aztán valahogy mindig csak sikerült megoldani a kezdetben lehetetlennek látszó dolgokat is. :lol:

Aztán, amikor teltek a napok, hetek, évek és jött Anna, majd az annyira nehéz terhesség után Jázmin - tudtam, most sem úszom meg ezeket a dolgokat. DE!!! Már azt is tudtam, hogy van UTÁNA. Hogy mindig van holnap.

És elmúlik egyszer a tél, a hideg, a sötét. És én is tudok tenni ellene! Vettem most pl. illatos jácintot, nem sajnálom a pénzt egy évben egyszer egy új báli ruhára, ha kell, felfalom bűntudat nélkül a Marcipán cukrászda összes süteményét, bonbonját, ha csak egy héten egyszer fél órán át, amíg a nagyok a kertben rohangálnak, bekapcsolom a Kispál és a Borzot és vadul üvöltözve (énekelve :oops: ), indiántáncot lejtve szedem össze a mosnivalót a lakás különböző rejtett zugaiból, s mindezt logikai játéknak fogom fel, mondván, a családom ezzel teszi próbára, mennyire jó a memóriám, hogy hová lehet eltenni fél pár zoknit úgy, hogy anya hátha nem veszi észre... :lol:

És igen, néha bűntudat nélkül (na, jó, ez annyira nem igaz...) üvöltözök a családommal és hisztizek és várom, hogy kibékítsenek... és hogy elmenjünk kettesben egy vacsorára, egy bálba, egy hétvégére... Nehéz összehozni, de ilyenkor már látja az anyukám, hogy vészhelyzet van és valamit tenni kell... és akkor bevállalja az összes unokáját- igaz, azzal a feltétellel, hogy utána egy pár napig látni sem óhajt minket :lol: :lol: :lol:

Hú, nagyon hosszú lettem. DE most jólesett leírni. Nem tudom, segítettem-e ezzel valamit, de én szeretném ezt hinni. :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szilbee, hát ez nagyon tetszik, többször is megnéztem! :lol: :lol:

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Szami: Marcipán cuki stimmel, a többi is, de nem Kispál. Ákos. :D :D
jaimee1
 
 


... és jó olvasni is!! :lol:
szilbee
 
 


óóóó látom... vagyunk páran gép előtt.... ugyanabban az időben! :lol: Mindenki ágybadugta már a csemetéjét.. csemetéit? :)
szilbee
 
 


Judit, talira esetleg mi is benevezhetünk Jázminnal?

Szilbee, Jázmin is 9 körül alszik el, s általában 8-9 körül kel reggel, de volt már ez fél 11 is :shock:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


No nekem Kispál helyett Guano Apes - Walking on a thin line... stílusosan... :P De akkor már tényleg agymenésem van... :lol:
szilbee
 
 


Húú akkor még többet alszik, mint 9 óra... irigy vagyok! :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!


bbj Judit! Most én is vettem DM-es pelust, és meg vagyok vele elégedve. Ez az első csomag, de tényleg jó.
Tényleg tali akkor valamikor? Vagy toljuk inkább egy kicsit, még lecseng az infúenza és a himlő? :oops: Mondjuk márc.15-ig, a Kolompos koncertig? :oops: Csak egy ötlet... :idea:

Ja, érdeklődöknek: a Halász Judit koncertre egységesen 1800.- a belépő!!! Jól látjátok ezernyolcszáz forint!!! :!: Úgyhogy kihagyjuk. Majd kolomposozunk inkább. (Bár benzinköltséggel ugyanott vagyunk majdnem.)

Dorka! Nekem is 6 hét után jött elő a Baby Blues. Bár én arra gondoltam, hogy azért, mert addig itthon volt a párom, utánna ment vissza dolgozni. Emlékszem volt olyan, hogy jött haza munkából, a gyerek a kiságyba bőgött, én meg a fürdőszobában...
:oops: Néha még mindíg elkap egy furcsa érzés ha ránézek: te jó isten én szültem, én vagyok az anyja, van egy kisbabám...
De azért remélem megmaradok. :P

Évi! Megismertelek! Csak hozzáteszem, ha feléd néztem épp a hátad mögül sütött a nap, nekem szembe! De azért tényleg fogtam, hogy te vagy! A bókot pedig köszönöm! :oops:

Sport: soha nem sportolta, elég nekem ez a napi trapp a babakocsival.

Képzeljétek, ma voltunk a Móra F. uti bölcsiben, mert ott is van játszócsoport (150.-/óra). Be kell jelentkezni, mert nagyon népszerű, 5 gyerek mehet szülőstül 1, vagy 2 órára. Február 14-re fél 9-re kaptunk már csak időpontot, azt is úgy, hogy valaki lemondta azt a helyet! Nem semmi, mi? Ja, egyébként azért akarok oda is menni Balázzsal, mert ami a Pletykafaluban van, ott azt mondta az Emese, hogy neki az a tapasztalata, hogy jobb, ha egyből otthagyom a gyereket 1 órára, aztán megyek érte. De én meg úgy szeretném látni, ahogy barátkozik és játszik a többiekkel! De nem?

Na üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Hé, mi ez dömping egy időben? Most olvashatok vissza! :lol:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Örülök, hog így tetszik a videjó! Én már el is feledkeztem róla, hogy ilyen is készült... akkorár röhögtem rajta, hogy Dávid is csak nézett mi bajom, aztán ő is elkezdett vihogni... :lol:
szilbee
 
 


Oh, ne csináljátok már! A Betty hozzászólása volt az utolsó amikor elkezdtem írni!!!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


A tali időpontja nekem tetszik... talán addigra mindenki túlesik a betegségeken.... és egészségesen mehetünk hepajozni a Kolomposra... akár... Sz"al nekem jó! 8)
szilbee
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?