Új privát üzeneted érkezett!

Íme néhány kép AisárólKép

Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 

 
 

Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Cas!
Én nem akartam EDÁ-t eredetileg, de egy-két fájás már annyira durva volt, hogy mégis kértem, de talán már késő volt. Így csak felgyorsultak az események... Kép
Kati!
Éjszakáink szerencsére egész békésen telnek, de már érzem, hogy fáradt/álmos vagyok. Tegnap is úgy dőltem be az ágyba, a párom nyugtatta meg Aisát, de sikerrel járt szerencsére! Kép
Napközben sajna nem nagyon tudok pihenni, mindig találok valami tennivalót, vagy Aisát kell karban tartani, hogy ne sírjon. Néha én is kiakadok, amikor teli hassal nekiáll kiabálni a kislány, egyelőre az bejött hogy felvesszük, de ezt semlehet a végtelenségig csinálni.
Na mennem is kell, mert rákezdett a drága! Kép Pedig most akartam ebédelni....

Sziasztok! Kép
Szilpa, tényleg vigyázz magadra, ezt a pár hetet már ki kell húznod! Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Hajni,

Nagyon aranyos a kislányotok! Hát ez az eleje tényleg elég rázós. Nekem is az volt. Gergő is elég sokat sírt, és ráadásul állandóan rohamoztak az elején a látogatók. Néha azt sem tudtam mit csináljak, estére már teljesen kész voltam. De nemsokára minden kezdett nagyjából a helyére állni ( alvás, evés) és én is fellélegeztem egy kicsit. Nálatok is minden a helyére áll idővel, és lesz amikor tudsz majd nyugodtan kajálni is. (mert tudni fogod, kb. mikor alszik). De amikor lehetőséged van pihenj!!! És ne tegyél vegyél, aludj a picivel.

Kati,
Látom nálatok is van egy kis káosz. Mi az elején elég sokszor összevesztünk, persze mert mindketten fáradtak voltunk a nem alvástól. De minden helyreállt idővel. Az elején mi is elzárkoztunk a második babától, de ma már teljesen másképp látjuk a dolgokat.

Szilpa,
Vigyázz magadra, pár hét van hátra. Bár tényleg nehéz megállni a felújítást, mi a szülés előtt költöztünk be.

Kriszti
kriszti1
 
 


Sziasztok!

Zseppy!
<font color="ff6000">Párod nem semmi. Máris a következő után érdeklődik?? Kép Nagyon beindult.
Hát igen, ha lenne ilyen póthasunk itthon, akkor kevesebbet kéne hallgatni..... Kép
Úúúúúúúúúúú. Ctg???? Hát tényleg már nincs is addig sok idő Kép Majd együtt mászunk be?? Csigaverseny!! Kép Kép</font>

Odex!
<font color="ff6000">De jó végre hallani rólatok. Aisa nagyon szép kislányzó!!!! Kép
Pihenj, és egyél rendesen!!!</font>

Cas!
<font color="ff6000">Ha kibékülünk, akkor költözök át hozzá. Már fél éve megvettük a lakást anyjának (1 szobás ), és éppen az is felújítás alatt van. Ha kész, akkor anyós megy oda, és miénk lenne a 1+2 fél szobás lakás. Ha nem békülünk ki, akkor eladja az újat, mert azon csak kölcsön van. Szóval így állunk.

Köszi, h így aggódtok értem. Kép
Nem dolgozom halálra magam, de anyuék nem is engednék.

Nem akarok állandóan negatívumokat írkálni ide, de lassan tényleg betelik nálam az a bizonyos pohár.
Ugye a párom félidősen lelépett egy csaj miatt, utána jött ez a b..i cukorgond, 8 napja elment a kiskutyám, és</font> ma meghalt a keresztapám. Kép Kép Kép
<font color="ff6000">Mindez 2 hónap alatt... Mi jöhet még?
Ha nem lenne a pocimban az én kicsikém, már rég összeestem volna. Hihetetlen nagy erőt tud adni. Biztos, hogy imádni fogom, és meghálálom majd neki, hogy most ennyi erőt adott nekem.

Remélem, ti jól vagytok.

Szilpa
30+5</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Odex, tündéri Aisa baba!Nagyon szép!! Kép

Zseppy, tényleg nagyon gyorsan telik az idő..Anna ma 3 hónapos, pedig most született, néha el sem hiszem!

SZilpa, Neked aztán most tényleg kijut a rossz dolgokból, nagyon sajnálom..Kép
Ha Veled lesz már a Picikéd, minden sokkal jobb lesz, és tényleg igazad van, nagyon nagy erőt tud adni, kitartás, én gondolok Rátok sokat!!!

Eszti
eszti2
 
 


Szilpa!
Sajnálom, hogy csupa rossz történik veled. Kép Sajnos nálunk is hasonló a helyzet, nekem a nagymamám halt meg tegnap. Szerencsére csak egy hónapot volt igazán beteg, így nem szenvedett sokat. De ez így szülés után valami nagyon rossz érzés, igazából nem is tudtam tőle elbúcsúzni, de talán jobb is hogy nem láttam őt az utolsó hetekben, mert nagyon le volt gyengülve, csak feküdt az ágyban. Kép
Nekem is Aisa ad sokszor erőt, és tereli el a gondolataimat a rosszról. Ezért örökké hálás leszek neki én is.
Légy erős, ennyi rossz után már csak a jó dolgok jöhetnek, hidd el! Kép

Köszi lányok a dícséreteket, nagyon jól esik! Kép

Jó éjt mindenkinek!
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kriszti!
KÖszi a bíztatást, jó lesz majd rájönni, hogy mikor miért sír Aisa. Ez a legrosszabb az egészben, hogy nem mindig sikerül "segíteni" neki. Bár arra már rájöttünk, hogy a cumi általában megnyugtatja, de ez sajnos nem jó, hogy mindig azt dugjuk a szájába. Kép Majd igyekszünk leszokni róla, de olyan jó látni, hogy elégedett lesz a kis arca, amikor megkapja... Kép
Mi "kitiltottuk" a látogatókat erre a hétre. Szerencsére csak nővérem, és a párom anyukája meg húga volt, meg az én szüleim. A barátok és többiek majd a köv. hétvégén jönnek. Ez meg lett beszélve, mert tudtuk, hogy azért nem fog minden simán menni, és kell a pihenés mindannyiunknak. Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Odex
Hát igen, a kismamák két dolgot tanulnak meg a leghamarabb: 5 perc alatt megenni egy komplett 3 fogásos ebédet, és 1 óra alatt 2-t aludni! Kép
A tennivalók megvárják a férjedet/anyukádat/anyósodat/..., te inkább pihenj, amikor Aisa alszik, különben nagyon gyorsan ki fogsz készülni... NINCS lehetőség új erőtartalékokat gyűjteni még nagyon sokáig, hidd el...
Tényleg tündéri a picúr! Kép

Szilpa
Huh, tényleg nem egyszerű az életed! Sok-sok erőt küldök Neked a nehézségek elviseléséhez!!! KépKépKép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Odex,

Sajnálom a nagymamát, és tényleg pihenj sokat. Mindenféle munka megvár, és próbálj meg egy kicsit piheni. Ahogy Cas is írta, nem igazán lehet így sokáig bírni, ha nem pihensz. Cumi: Gergő 2 hónapos koráig nem cumizott egyáltalán, nem akartuk mi sem rászoktatni. De aztán rákapott és ma már nem tud nélküle létezni, főleg elalvás előtt. Nagyon kis drága a pici lány.

Szilpa,
Hát tényleg nem semmi az életed. A párod elhagyott egy csaj miatt, mikor már vártátok a babát? Nem semmi egy hapsi. Nagyon nehéz lehet neked most, de drukkolok, hogy kibéküljetek. Ha megszületik a pici, mindent másképp fogsz látni. Leírhatatlan milyen jó anyának lenni, és egész nap a kis picikével lenni. Nagyon tetszett múltkor amikor rárajzoltad a hasadra a kisfiút. Mi lesz a neve?

Kriszti
kriszti1
 
 


Eszti2!
Köszi. Kép

Odex!
<font color="ff6000">Részvétem a nagymamád miatt Kép
Csak tudod, lehet, h jobban el tudnám viselni ezeket a rossz dolgokat, ha mellettem lenne, akit szeretek. És itt most nem a szüleimre gondolok..
Jó dolgok? Valaki már mondta ezt, de nem jött be. Én már nem hiszek benne.
A kisfiamon kívűl, már nem sok jót várok.</font>

Kriszti1!
<font color="ff6000">A neve KENDE lesz.

Szilpa
30+5</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa,
Szerintem hidd el, a Kisfiad épp elég lesz. KépKépKépKép
És Párod, ha nem gondolja meg magát egész életében bánni fogja. remélem ezzel Õ is tisztában van!

Odex,
gyönyörű a Manócska!:D Tényleg pihenj amennyit még tudsz.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Szilpa!
Azért próbálj meg egy kicsit pozitívabban hozzáállni a dolgokhoz! Kép A kisfiad is érzi, hogy lelkileg nem vagy topon, és ez neki sem jó. Főleg ha megszületik, neked is kell majd az energia..., akkor sem lesz könnyű. Tudom, hogy nagyon nehéz most neked, de én mindig azt mondom, hogy az életben a dolgok nem történnek véletlenül, mindennek megvan a maga oka. Talán majd később felismered, hogy jobb is hogy így és most történtek ezek a dolgok, és nem később, amikor már a gyerkőc is a kezedben van.
Kitartás...veled vegyunk...!

Lányok, igyekszem majd többet pihenni napközben. De én mindig is ilyen szaladgálós voltam, nem szeretek semmit tenni! Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Odex, Szilpa
Részvétem mindkettőtöknek Kép

Nem tudom írtam-e már, de mi is voltunk 4d-n. Mindjart teszek fel képet, ha sikerül.
Nem nagyon látszódik semmi, mert végig fel húzva a térde (még faros, s valszeg az is marad).

Zseppy
Milyen a vizitorna? Voltál már?

Zseppy, Szilpa
Mikor megyünk szülésfelkészítőre?

Szilpa
Sajnálom, ami mostanában veled történik. Kép Nem is tudom mit csinálnék. Első körben én kigolyóznám a barátomat, ha ilyet tenne. Kép

Odex,
Csodaszép a gyerkőc Kép Igazán büszke lehetsz rá Kép
A volt főnököm is azt mondta, h örüljek, h most otthon vagyok s pihizek, mert ha meglesz a gyerek, egy lyukas 2 percben is képes leszek neki állni vasalni, pakolni, főzni, stb. S ez egy férfi Kép


Van már melegvízünk is Kép Most fejezzük be a fürdőszobát, s akkor már fürödni is tudok végre. Kicsit unom már, h anyuékhoz kell átjárnom nap mint nap. Kép

Tényleg nem akar valaki megvenni tőlem egy 7 ezer ft-os Brendon utalványt? Én nem szeretnék ott vásárolni, viszont a keresztanyáméktól ezt kaptam ajándékba.


Kép

29+1

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok!
Ide már sajnos nem szoktam írni, főleg időhiány miatt. De most azért jövök, mert van kenguru goldos törvásárlóim, és ilyenkor küldenek ezt-azt. Most pl.: 20%-os kedvezményt kismamaruha vásárlásra. Mivel nem aktuális felajánlanám valakinek. Vagy írjatok privátba (profilomba a címem) vagy a Margit kh babás topicba. Ja a kupon nov. 21 - és dec. 04 között érvényes.
nikcsi
 
 


Sziasztok

Szilpa, sajnálom, hogy nincs még vége a kálváriádnak. Tényleg meríts erőt a fiadból, rá bizton számíthatsz! A nagy felfordulásban azért vigyázz magadra, és próbálj meg a gyerekből töltekezni!

Odex, Aisa tündéri Kép
Nálunk is sokszor kézben van a gyerek, de még így is sokszor kiabál, mi meg nem tudjuk mi a baja. Most már azt is tudom, milyen akkor, ha tényleg fáj valamilye. Tegnap újra megszúrták a kicsimet, mert nem lett jó a kórházban levett vér. Olyan keservesen sírt, hogy alíg bírtam megnyugtatni. Utána meg sokkos volt a nap további részében. Még evés közben is felsírt. Szerencsére mára visszatért a normál szintre.
Én sem tudok napközben pihenni, de olykor igénybe veszem a páromat, hogy legalább hétvégén tovább alhassak egy kicsit. Próbálj Te is lopkodni időt a pihenésre!

Otyka, Zseppy, hogy bírjátok a telet? Rendeződött az egészségetek?

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Mindenkinek köszi. Kép </font>

Otyka!
Édes, kis szégyenlős babóca Kép Kép

Odex! Zkatica!
<font color="ff6000">Pihenjetek!!!!!

Szilpa
31</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Hú csajok, kellett nekem ennyit olvasgatni titeket, meg nézegetni az UH-os képeket, az éjjel már azt álmodtam, hogy megint babát várok, egy kislányt, és nagyon jó érzés volt ezzel a tudattal ébredni. Kép
Csak reggel kerestem a pocakot! KépKépKép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Kati!
Szerencsére a párom sokat segít nekünk! Ha én már nem bírom vmiért, akkor ő átveszi a kislányt, megnyugtatja, karban tartja. Már a pelenkázás is megy neki, öltöztetni is nagyon ügyesen öltözteti. Kezd kialakulni az igazi apa-lánya kapcsolat! Kép
Nekem ezekkel az éjszakai felkelésekkel vannak a legnagyobb problémáim. Próbálom mindig húzni az időt, és minél gyorsabban "letudni" a szertartást, de még így is kimerítő. Kép
De tudtam, hogy ezzel jár a dolog, csak még szokni kell egy kicsit! Kép

Cas! KépKépKép hát akkor rajta, dolgozzatok a pocakon! Kép

Lehet, hogy nekem át kéne "költözni" a babás topicba??? Úgy megszoktam itt, fura hogy a másikat kéne megnyitnom!

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Átkuksiztam egy kicsit ide is.

Szilpa,
Kitartás!! A kisfiad sok mindenért kárpótolni fog, a párod meg majd rájön, mennyit veszít!
Ne idegeskedj mert azt a baba is megérzi!
Ha nagyon kivagy írj ide, a lányok biztos tartják majd benned a lelket!!! KépKép

Pihenjetek minél többet!! Nagyon kell majd az energia!!! Mondom én egy örökmozgó gyerkőc Anyukája, aki már soha nem fogja átélni a semmittevés örömeit. KépKép

Babások,
Nézzetek át a másik topikba is!! Szívesen látunk ott mindenkit!!! KépKép Talán még segíteni is tudunk ebben-abban.
myra
 
 


Sziasztok Csajszik!

Tegnap voltam Doki bácsimnál. Manócska már 1548 gramm. Most változatosság kedvéért febr.3-a az előre jelzett időpont.KépÉs valami hihetetlen! Képzeljétek, pontosan középen helyezkedik el. A feneke, meg a lábai majdnem a mellkasomnál, a fejecskéje pedig a szemérem csontomnál. A Párom, meg a gyerkőc most azon nyüstől menjünk 4d-s uh-ra. Eddig persze Párom volt, aki ellenezteKépKépKépKép

Szilpa, Otyka
Decemberben nem megyünk felkészítőre? Tudom Otyka, neked is csak annyira van szükséged a felkészítőre, mint nekem (elvileg felesleges), de azért menjünk...

Otyka,
Nem járok vizi életet élni, egy jó kis folyás miatt. Most felírt Dokibácsink tablettátKépKép Szerintem már nem is fogok, mert mostmár több kárt okoznék szerintem.

Katica,
Borzalmas ez az időjárás! Főleg mivel sok helyen a ma divatos burkolatokat használják az utcán is. Tudjátok, nem márvány, de ráesik az eső meg a hó és iszonyatosan csúszik. Na, tegnap is előadtam egy-két spárgát...

Katica, Odex
Használjátok csak a pasikat, és pihenjetek Ti is!

Nikcsi,
Én köszönöm a felajánlást, de szerencsére van elég ruhám.KépKépKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Cas!
Dolgozzatok rajta! Ez nem egy rossz és nehéz "munka"! Kép Talán az egyik legjobb Kép Kép

Myra!
<font color="ff6000">Köszi.
Igen az sokat tud segíteni az ember lelki világán, ha leírhatja, elmondhatja.</font>

Zseppy!
<font color="ff6000">Igen, én mindneképpen megyek, már beterveztem, csak a kísérőmmel kell még egyeztetni. Még meg akarom nézni, hogy hányadik hétfőn-melyik előadás lesz. De mindenképpen megyek.
A 4D-t ne hagyjátok ki!!!!!!! Kép

Szilpa
31+1</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Zseppy,

Te a pároddal mész? Mert én tuti egyedül. Az én páromat biztos nem tudnám rávenni, h eljöjjön. Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Zseppy, Otyka!
Azért a felkészítőre nektek sem teljesen felesleges elmenni, mert nem csak a szülésről van szó, hanem utána a csecsemő osztályról, a kórházi rendről stb. Kép

Ma megvolt az első levegőzés a szabadban! Kép Jól felöltöztettük Aisát (úgy nézett ki mint egy rózsaszínű mikulás szakáll nélkül), és kimentünk a teraszra vele kb. 10 percet. Ott nagyon jól viselte, azóta viszont nagyon nyűgös. Megzavartuk biztos a kis rendjét, és ez a baj. Kép Holnap is megyünk, jövő héttől meg már rövid sétákat is be tudunk majd iktatni! Kép

Szilpa, remélem egy kicsit jobban vagy már te is! Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Otyka,
Nem jön velem. Õ fogja vinni akkor a gyerkőcöt hittanra. Beosztunk mindent:-o Szóval én egyedül megyek.

Odex,
Pontosan ezért akarok elmenni. 2001 régen volt:-) Ja, azt akartam kérdezni Tőled, hogy a cuminak, amit Aisa használ mi a márkája? nekünk régen Nuk cumink volt és ahelyett kellett venni a régi margaréta cumit, mert olyan picike volt a gazember.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!
Rég jártam erre, gondoltam írok pár sort!

Szerintem tök jó a szülésfelkészítő. Nekünk eddig csak egyre sikerült elmennünk, de az nagyon jó volt. Egy szülésznő tartotta, aki elmondta hogy miket érdemes vinni a kórházba, ha nem vagyunk benne biztosak, honnan tudjuk hogy elindult a szülés, stb..., stb.... Remélem hétfőn megint tudunk menni, mert már csak 5 hetem van hátra! 5 hét!!!!! Uramisten! Most gondoltam csak bele! Kezdek kicsit aggódni, hogy mi lesz akkor, ha BabyFace már kint lesz!

Szilpa!
Kitartás, előbb-utóbb minden rendbe jön!
Képzeld! Ha fiam lenne, ő is Kende lett volna! Kép Vagy Armand! Kép

Odex!
Elfelejtettem megkérdezni! A fülét hol szúrták ki Aisának?

Lányok! Vigyázzatok magatokra ebben a havas időben!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Zseppy!
A cumi amit Aisa használ, MAM márkájú, ő nagyon odavan érte. Igaz, betakarja a fél arcát, de nem hiszem, hogy ennél kisebbet lehetne találni valahol. Kell majd vennünk még egy párat, mert ez az egy van, és ha ez elvész, akkor gondban leszünk! Kép

Sancsi!
A kórházban szurattam ki a fülét a csajszinak. 2000 ft-ért csinálják, csak ki kell fogni, hogy az elhozatal napján (mert csak akkor csinálják meg) éppen olyan csecsemős nővér legyen ügyeletben, aki megcsinálja. Azt hiszem ketten foglalkoznak csak vele. Igaz, hogy ordított utána szegénykém nagyon, de legalább túl vagyunk rajta. Ha most kéne döntenem ugyanígy döntenék. Te is szeretnéd majd rögtön kiszuratni a fülcsijét???

Jó hétvégét mindenkinek! Kép
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Zseppy
Akkor jó! De legalább Te hozzám szóltál! Nem jössz végre a talira?????
nikcsi
 
 


Sziasztok!

Odex!
Köszi, aranyos vagy, de nem állítanám, hogy jobban lennék. Ez nagy szerelem. Sokat nyeltem már tőle, mégis imádom. És több, mint 9 éve van ez így...

Sancsi!
<font color="ff6000">Nálunk fel sem emrült mási kfiúnév. Ha lány let volna, akkor Dorottya lenne.

Szilpa
31+2</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa
Nekünk is elég viharos volt az elmúlt 9 év. Minden évben szakítottunk, aztán 5 és fél múlva, mikor a változatosság kedvéért Õ ment el, akkor én már nem békültem ki vele. Beköltöztem Pestre, h minél kevesebbet találkozhassak vele. Két évig próbálkozott mikor végülis beadtam a derekam, s újra kezdtük. Mondjuk nem is bántam meg Kép Azóta teljesen más ember lett. Kép De előtte, hm iszonyú sok fájdalmat okozott (nem fizikailag Kép) Úgyhogy fel a fejjel, renbe jöhet még Kép

Zseppy
akkor mehetünk előkészítőre, csak előtte való nap beszéljük meg, mert le kell beszélnem a kocsit a párommal.

Odex
Én is gondolkodtam rajta, h kiszuratom a fülét. Legalább mostmár tudom, hol csinálják Kép

pussz
29+4

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Otyka! Zseppy!
<font color="ff6000">Azért én is megyek majd felkészítőre. Csak nem tudom, hogy az apa jön-e, de mivel szülésre tuti nwm akar bejönni, és unokatesóm jön be velem, majd még valamelyik felkészítőre ő is jönni akar körbenézni.
Kiírtam, hogy mikor melyik előadás van:</font>
Helyszín: "B" épület I. emelet tanácsterem
Időpont: Minden hónap első, második, harmadik és negyedik hétfőjén: 16:00-17:00
Munkaszüneti nap esetén az adott foglalkozás elmarad.
-Első hétfő: Dr. Magenheim Rita
Az osztály általános bemutatása.
A szülés megindulásának jelei, a szülés szakaszai.
-Második hétfő: Szülésznő
-Harmadik hétfő: Gyermekorvos, védőnő
-Negyedik hétfő: Dr. Sávai György
Az epidurális érzéstelenítés. Az apák szerepe a szülés során.

A foglalkozások után kis csoportokban szülőszoba látogatásra van lehetőség.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk.

<font color="ff6000">Szilpa
31+2</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Jól lemaradtam az olvasgatással, múlt hét hétfő óta otthon kellett hevernem, csak ma jöttem dolgozni de nem vagyok meggyőződve, hogy jól tettem. Egy hete egész éjjel görcsöltem, ami a magneB6-tól se múlt el, csak lassacskán. A méhszáj zárt, úgyhogy nem az volt a gond, viszont időnként azóta is bele-belenyilallgat a hasam alsó részébe, leginkább bal oldalra. Nem nagyon tudom normális-e a dolog (korábban ilyen rendszerességgel és erősen nem fájdogált). Vajon otthon kéne inkább maradnom pihenni továbbra is?
Kicsit aggódok, de 'semmiért' meg nem akarok otthon maradni. Szar érzés, hogy enm tudom mi normális és mi nem. :-(

Petra
22+6

petra73
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok a zavarásért, de egy kis segítségre lenne szükségem.
Szeretnék elmenni a Pálffy doktor magánrendelésére, de nem nem tudom, hogy még mindig a Szentenrei úton rendel-e csütörtökönként, vagy megváltozotta rendelés helye/ideje. Kérlek szépen benneteket, tudna valaki valamilyen információval szolgálni, azt üzenje meg nekem.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Orschee
orschee
 
 


Sziasztok!

Odex!
Számomra teljesen természetes hogy kiszúratom Enéh fülét. Már most van 2 pár babafülbevalója, pedig még meg se született! Kép Kérdeztem apát, azt mondta neki mindegy, meg szerinte idővel úgyis tele lesz majd piercinggel! Kép

Szilpa!
Nálunk apa szeretné a Kendét. Én Armand párti vagyok, de páromnak az nem tetszik. Találtunk közös fiúnevet, de megfogadtam, ha esetleg fiú lesz, akkor engedek, és Kende lesz. Kép
Mi eddig sajna csak 1 előkészítőre tudtunk elmenni, de az nagyon jó volt! Tollat, papírt vigyetek magatokkal, mert a szülésznő lediktálja hogy mit érdemes magatokkal vinni!

Petra!
Nekem az első perctől kezdve fáj a hasam, és a magne se sokat segít. Olyan begörcsölésem volt nekem is, mentünk is a kórházba. Megvizsgáltak, elküldtek Uh-ra, de nem láttak semmit. Azt mondta az orvosom, hogy valószínűleg érzékenyebb vagyok hasügyileg, azért fáj. A belenyilallást mikor érzed? Akkor ha aktívabb vagy, vagy akkor is ha pihensz? Nekem olyankor volt, mikor kicsit gyorsabb tempót diktáltam mint kellett volna. Azt mondta az orvosom, azért van, mert a növekvő méh még nem tölti ki teljesen a hasüreget, és a méhnyakon &#8222;himbálódzik&#8221;, ami a méhszalagok becsípődését eredményezi, ezért érzem a nyilallást. Szerintem kérdezd meg az orvosod, lehet nálad valami más okozza. Egyébként én azt csinálom(csináltam), hogyha valami bajom van, vagy nem tudom hogy az normális-e, felírom, és amikor megyek vizsgálatra megkérdezem.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sancsi,

Köszi a választ. Én is reménykedek, hogy ez semmi különös, csak eddig abszolut nem volt ilyen jellegű bajom és most meglepő módon az éjszakai görcsölés óta nem állt vissza a 'nyugis' állapot. Az éjszakai görcs mondjuk egy 11 órás munkanap után jött és lehet, hogy bár én nem úgy éreztem, mégsem bírtam már ezt a hosszú 'terhelést' (bár ez szellemi és nem fizikai). A nyilallások teljesen változó mikor jönnek, de pihenő állapotban is. Biztos ami biztos megpróbálok pihenni.

Petra
22+6

petra73
 
 


Orschee

Pálffy doki már a bécsi úton dolgozik. Ha írsz egy emilt válaszolok rá, s megmondom a telefonszámát is, + pontos címet

29+6

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Szilpa, Otyka
Én remélhetőleg megyek hétfőn előkészítőre. Legalábbis azt hiszemKépMég akkor azért beszéljünk vasárnap, hétfőn

Petra,
Szerintem nem baj, ha pihengetsz inkább. Azért ha tudsz beszélni a főnököddel támogatja-e, hogy otthon dolgozzál. És akkor csak mondjuk minden másnap mennél be.
Unokahugom is az elejétől szed magne B6-ot és nospa-t. Viszont Neked nem az elejétl van, szóval szerintem megéri a plusz odafigyelést.

Tudom a pénz sokat számít, de azért nem minden.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok
A fülbevalóval kapcsolatosan az egyik csecsemős és a védőnőm is ugyanazt mondta, hogy jobb kilövetni a baba fülét még 3 hónapos kora előtt, mert még nem piszkálja. Illetve a lövésnél a tű (fülbevaló) olyan gyorsan megy, hogy széttolja a szöveteket a kórházi kiszúrásnál pedig roncsolja őket. Így a kilőtt fül sokkal hamarabb gyógyul és a babának sem fáj annyira.
Mi kilövettük Sára fülét és semmi baja sem volt tőle. Utána kb. 3 másodpercig sírt, mert megijedt a szerkenytű hangjától.
hmmc
 
 


Sziasztok

Kicsit elmaradtam, mert sajna kidőltünk a sorból. Párom és Viki is kidőlt a hétvégén a sorból. Lázasak és hasmenésük van. Remélem csak vírus támadta meg őket, de a gyerekorvos mindenféle vizsgálatot elrendelt, hogy biztos legyen benne, hogy semmi komoly. Ennek ellenére éjszakákat átsírja velem együtt a gyerek és szörnyen nyűgös nappal is. Remélem hamar túl leszünk rajta. Sajnos segítségem sincs, mert a párom szintén az ágyat nyomja.

Odex, Aisa nagyon ari a levegőzős képen. Mi is csináltunk egy hasonlót Vikiről, fent van a honlapján: http://invitel.hu/kicsiati/viki/viki.htm

Lányok, vigyázzatok magatokra!

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Kati!
Tündéri kislányotok van nektek is! Kép
Az a mosolygós kép igazi "remekmű"! Kép

Remélem, hamar jobban lesz a családod, neked addig is kitartás, vigyázz rájuk nagyon! Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok Lányok!
Ismeri valaki a Moustafa doktort? Az orvosom sajna pont a szülési időpontom (febr. eleje) körül utazik el egy hétre és addig Neki fog átadni...
Köszi, ha írtok.
adél
 
 


Petra,
bocs, hogy így ismeretlenül beszálltam, de kérdezz rá a háziorvosodnál a vakbélre. Az is ott fáj, de pocakosoknál valamiért nem gondolnak erre a lehetőségre. Ne ijedj meg! Csak kérdezz rá.
Kaóka
kaóka
 
 


Adél,
én voltam Moustafa doktornál, magánrendelésen 1x. Nagyon jó az első benyomásom, oldott hangulatban zajlott a találkozás. A rákszűrés eredményéről sms-t küld, nem kell pironkodva megkérni,hogy ugyan már tapizza végig a melledet is. Rákérdez, majd felajánlja a vizsgálatot. Nálam ez jó pont. Lassan szülni kéne még egyet, a kórházba is ellátogatok majd. Két éve hagytam ott az I.klinikát.
Kaóka
kaóka
 
 


Zseppy, Szilpa

Mehetünk hétfőn szülés felkészítőre, de majd küldjön nekem valaki sms-t, h hol találkozunk, mert nincs most internetem (elromlott a modem, s ki tudja mikorra javítják meg), nem nagyon tudok feljönni. na mennem kell pussz

30+2

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Otyka, Szilpa
Én most kaptam időpontot 4D uh-ra. Hétfőn 5 óra Savoya Park. Szóval az elsőt sajnos most ki kell hagyjam. Kicsiny családom be van már most zsongva, hogy ők is láthatják Babót.

Katica,
Remélem azért már kezdtek rendbe jönni. Ha esetleg szeretnétek menni vásárolni karácsonyra és nincs ki segítsen szóljatok. Odex, ez neked is szól.

Fülbevalóval én még mindig bajban vagyok. Egyébként az én félelmem is az, amit Hmmc írt, hogy esetleg ki fogja tépni...

Ma összeállítjuk az új szekrényt. Lassan, de biztosan haladunk. Lányok, Ti hol vettetek babakocsit? Én eddig ahol néztem, csak egyre jobban le vagyok döbbenve. A legdurvább ár eddig 180 ezer Forint volt. Én megmondom őszíntén erre az egy év használatra még az 50 ezer Forintot is sajnálom...

Zseppy (31)

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppy
Használt kocsiban nem gondolkodsz esetleg?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Zseppi? Miért gondolod, hogy csak egy évig fogod használni a babakocsit?
Amúgy vannak olcsóbb babakocsik is, érdemes alaposan szétnézni.
aranyhold
 
 


Cas,
Előző babónál használtat vettem és nagyot csalódtam, mert eléggé hamar tropára ment.

Aranyhold,
Van sport kocsink és az a tapasztalatom, hogy azt már akkor azért jobban szeretik.

Még majd most megyünk el a Könyves Kálmán körútra...

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?