Új privát üzeneted érkezett!

Wepe,
hajrá, hajrá....!

i.kata
 
 


Még egy kérdés:

Mi a jobb hogy ezt a két hetet hogy töltsem el? Itthon pihi vagy egy kis munka. Semmi megeröltető. Most nem érzek semmit, de múltkor felkelni sem tudtam olyan rosszul voltam.
Vendég
 


Feleség,
én ebben még nem tudok segíteni.Kaálisoknál úgy van, ha jól tudom, hogy 2 nap szigorú fekvés, utána lehet mozgolódni, dolgozni, de csak finoman.

i.kata
 
 

 
 

Köszi Kata! Semmi megeröltető. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Kata, drukkolok a punkcióhoz és a beültihez! Az Estrofemet én a leszívás után kezdtem el szedni az utróval együtt.

Szerintem a pihenés mindenkire egyénileg rá van bízva, azt hiszem 3-4 napot ajánlanak pihenni. De semmiképpen ne emelj, ne hajlongj és a mozdulataid legyenek finomak.

Dezsina! Ilyen barnázás nekem is volt hónapokig, mindig azt mondták, hogy ez az alacsonyabb progeszteron szint miatt van. Ez a hormonvizsgálaton be is igazolódott. Aztán helyreállt. Érdekes, hogy barnázol, közben meg szuperek a hormonértékeid.
Vendég
 


Ladiva,
köszi, megnyugtattál a gyógyszerrel kapcsolatban :lol:

i.kata
 
 


Kata szurkolok a péntekhez. Én nagyon féltem, és amikor felkeltem az altatásból írtam a páromnak egy sms-t amit a mai napig nem tudunk megfejeteni :lol: :lol: :lol:

Nekem is pénteken volt és hétfőn kaptam vissza őket.
Nagyon szurkolok!
Vendég
 


Feleség!
micsoda :?: :!: :roll: Lilla is annyi idős mint Te :D és én is ott lihegek a nyakatokban... :wink:
én pihentem is, meg nem is. nem ezen múlik (sajnos)

Kata!
drukkok péntekre! (de miért is? :roll: :?: )
dezsina
 
 


Hát olyan rossz hírt kaptam, hogy alig bírom magamban tartani, nem haragudnátok, ha leírnám :cry:
wepe
 
 


Wepe
Mi a baj?
Vendég
 


Wepe,
írd le nyugodtan!
Ugye nem a lombikkal kapcsolatos?

Dezsina,
leszíváshoz drukkol Feleség:-)

Feleség, jó lehett az az sms:-)
Megkérdezhetném a keresztnevedet?

i.kata
 
 


Persze:
Kriszta
Vendég
 


Kriszta,
köszi! :lol: Nekem furcsa úgy megszólítani, hogy Feleség. :oops: Ugye nem gond.

i.kata
 
 


Nem gond, de tudod nagyon kevés szabad név van.
És hát nemrégen volt az esküvőnk.
Vendég
 


Kriszta,
persze, rengetegen vagyunk regisztrálva. Én is utálok nevet választani ilyenkor, mert mire találok egy szabad nevet, addigra megőszülök :wink:

i.kata
 
 


Csajszik,
illik ilyenkor vinni valamit a dokiknak?

i.kata
 
 


Szia Kati!

Ez egy magánrendelés, ahol mindennek megkérik az árát, amit nem tudnak a TB-től beszedni. Úgyhogy nem, nem kell vinni semmit és nem is várják, hogy vigyünk.

Szia
Lilla
Vendég
 


Lilla,
köszi! Amúgy nem vagyok a hálapénznek sem a híve, csak inkább rákérdezek tőletek, minthogy beégjek esetleg.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Negatív. Pedig végig hittem és bíztam. Tegnap hirtelen elkapott egy balsejtelem, ezért ma teszteltem a holnap helyett. Sajnos bejött a rossz érzésem. Olyan üres vagyok és csalódott, hogy még sírni sem tudok. Persze holnap megismétlem a tesztet, de már nem remélek, elfogadtam. Furcsa, azt hittem, hogy majd hisztizni és bőgni fogok órákig. Bár biztos ez is eljön majd.

A saját rossz hírem ellenére szívből drukkolok nektek Kata és Kriszti, és persze a többieknek is. Kíváncsian várom a ti pozitív eredményeteket!

Wepe, remélem, hogy nem veszélyezteti semmilyen rossz hír a lombikot. Írd meg, hogy mi történt.
Vendég
 


Sziasztok,

a legjobb barátnőmet tavaly megműtötték, mert az agyában találtak egy daganatot, sikeres volt a műtét, és nem is rosszindulatú. Mostanában 2* is volt kontrollon 2 különböző orvosnál, hogy megkérdezze, hogy mikorra tervezhetik a babá, mert a gyógyszereken akkor változtatni kellene. És azt mondták neki, hogy 60% az esélye annak, ha babát vállal, hogy kiújjul, illl rosszindulatú lesz. Annyira szereti a gyerekek, nagyon megérdemelne egy babát. Ma találkozom vele, hogy elmesélje részletesen, hogy hogyan határoztak. Annyira kegyetlen ez az élet :cry: :cry: :cry:
Nem akartalak Titeket elszomorítani :!:
Hogy vagytok :?:
Kata, holnap péntek :D Szorítok :!: :!: :!:
Ladiva, Neked is mennek ám a drukkkkkhegyek a pozítívhoz :!: :!: :!:
Kriszta, Te mikor is tesztelsz majd ? :oops:
wepe
 
 


Ladiva
Szerintem ne aggódj, mert én a csemetémmel 3 hét után tudtam egy halványka csíkot produkálni, nem mindenkinek termelődik úgy a HCGje
Én azért még bízakodom.
Tudod az első beültetéskor nekem is negatív lett a teszt, de a barátnőm a nőgyászom és azt mondta vegyünk vért és a HCGm 16 volt tehát elindult vmi és 2 nap múlva volt a kritikus hogy duplázódik vagy feleződi.
Feleződött de akkor is volt vmi
Vendég
 


sziasztok!

Ladiva!
még nem mondok semmit! tessék még várni egy kicsit...nagyon drukkolok továbbra is!

Wepe!
szivesen szeretnék haragudni. Tessék már elmondani, ami a szived nyomja. A rossz hirt is kérjük. még akkor is, ha az intézménnyel kapcsolatos. (erre tippelek) hiszen ide jó és rossz gondolatokat is le kell írni...
minden esetre tovább drukkolok!

Kata!
bocs :oops: igen igen!
drukkok a punkcióhoz :D :!:

Kriszta!
igy sokkol jobb. és gratula a feleséghez :lol:
dezsina
 
 


Aranyosak vagytok. Jó hallani, látni, hogy milyen furákat produkál a terhességi teszt és mégis volt valami! Férjem is valami hasonlóban reménykedik, hogy később mutatódik meg a pozitív. Szerinte picit hamar teszteltem. Mindenesetre holnap tesztelek egy újat.

Kata, nagyon szorítok, hogy minden rendben menjen a punkciónál és persze a beültinél is!!!
Vendég
 


Ladiva, nagyon sajnálom, pedig olyan jó lett volna :!: :!: :!:
CSalódottságot nagyon megértem :cry: :cry: :cry:
Egy nagy virtuális ölelést küldök, fel a fejjel :)
Azért kiváncsian várjuk a következő tesztet :!: :!: :!:

Nekem az volt a legnagyobb a várakozás alatt, hogy minden érzésre figyeltem, mert ugye sose voltam terhes, és fogalalmam sincs milyen érzés lehet, és kiváncsian várjuk az érzéseket - Veletek nem így volt ?
Erre Dezsina, és Kriszta jobban tud válaszolni :wink:

Dezsina, feljebb írtam mi nyomja a szivemet. Az intézménnyel semmi bajom :wink:

Kata, hajrá honlap :D
wepe
 
 


Nekem csak nov. 24 kell tesztelnem.

Sajnos én is tudok hallok nagyon sok szomorú történetet, de sok olyat is ahol az emberi akarat és kitartás, de leginkább a hit nagyon sokat segített.
A mi történetünk sem mindennapi de nem szeretném publikussá tenni.
Vendég
 


Ladiva,
én annyira bízom még a pozitív tesztedben!
Egy ismerősömnek a BMC-ben volt lombik és ott vissza kell menni a megadott napon vv-re. Reggel tesztelt otthon, teljesen nega volt és a vv kimutatott 42hcg-t. Kapott rá progi szurikat és most talán már 25 hetes.
Nekem ezért furcsa, hogy nincs vv. a Forgácsban. :roll:

Wepe,
ez annyira igazságtalanság! Nagyon sajnálom, hogy a barátnődéket ilyen durva választások elé állítja az élet!

Köntöst ugye nem kell vinni?!

i.kata
 
 


Én végig hittem és reméltem, tudom, hogy ez nagyon fontos. Majdhogynem biztos voltam abban, hogy sikerül. Aztán jött egy balsejtelem. Amolyan hatodik érzék féle. Akkor elkapott egy remegés és én akkor már tudtam, hogy baj van. Nem is tudom, hogy miért írtam ezt le. Talán csak jó ezt kiírni magamból. Mindenesetre ne tessék a példámat követni, mindenkinek pozitív tesztet kívánok!!!!! És én is tesztelek holnap egy újat, hátha...

Kata, sok drukk megy holnapra!!!

Kriszti nagyon drukkolok a pozitív teszthez!!!!

Wepe, aranyos vagy, köszi az ölelést!!
Vendég
 


Ladiva,
megértelek. Érdekes ez a megérzés, de azért még mindig azt kívánom, hogy ne jöjjön be a megérzésed!!!!!
Amúgy nálatok mi a meddőség oka?
Nálunk nekem elvileg nincs bajom, de a páromnak jóval kevesebb és lassab kiskatonája van, mint az átlag.

i.kata
 
 


Kata, nálunk pontosan ugyanaz a probléma, mint nálatok. Drukkolok holnapra!
Vendég
 


Kata remélem minden jól ment.

Képzeljétek olyan éhes vagyok :lol: :lol:
Reggel 6 kor arra keltem hogy muszáj vmit azonnal ennem.
Ja és ég a gyomrom.

Meg kell hogy mondjam én nem emlékszem csak arra hogy éreztem hogy van egy pocaklakóm. Csak úgy. De nem voltam rosszul és nem émelyegtem.

És most én is ugyanolyan kiváncsisággal várom az elkövetkező hetet.
Vendég
 


Sziasztok!

Kata, szorítunk Neked :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Ha tudsz írjál, hogy mi volt :!: :)
Ladiva, ma is tesztelsz vagy holnap :?: Kívánom, hogy legyen pozitív :D :D :D
Kriszta, neked is drukk a következő babához :D :D :D
Dezsina, Zsuzska hogy és hol vagytok :?: :wink:

További szép napot Mindenkinek :!:
És ne feledjétek PÉNTEK VAAAAAANNNNNN :wink:
wepe
 
 


Sziasztok!!!
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Wepe!
Annyira sajnálom a barátnődet..... kitartást!!!!!!

Dezsina!
szerintem kevés a sárgatested.... kellene rá kérni valami bogyót,hogy ne barnázz ennyit mensi előtt.... és Duphastont kaptam.

Kata!
Drukkkkkkkkkkk!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!
sajnos (illetven nem sajnos) tökéletes a hormonozóm. Forgács tanárúr nagyon meg volt elégedve. nem ez a hiba. Persze beülti után nem barnázgatok :lol:

Hatodik érzékem nekem is van. Én is tudtam, hogy mikor sikerült és mikor nem.
viszont a spontánterhességeknél, az egyiknél gondoltam, hogy terhes vagyok, belül úgy éreztem, de a másiknál meglepett, mert barnáztam, ahogy most is, igaz akkor már egy hétig a 28. nap után. és nagyon meglepődtem amikor pozitiv lett a teszt. na akkor nem éreztem semmit. Ugye a végeredményeket tudjuk :cry:

Ladiva!
remélem ma halvány pozitivvel nyitsz! :wink:

Kriszti!
drukkhegyek 24.re! ki fogod birni? :D

Wepe!
:D

Kata!
drukkhegyek! gyere ahogy tudsz!!!
dezsina
 
 


Dezsina!
Én nem érzek semmit.... illetve egyszer úgy gondolom, hogy sikerült, de valahogy legbelül azt érzem, hogy nem :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
azért még drukkolok! egy hét és ott a csíkos teszt! :wink:
dezsina
 
 


Deszina!
Köszi szépen..... bizakodom azért én is.... hátha lesz egy kis Karácsonyi csodánk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Ladiva,
teszteltél????

Köszi a drukkokat!
Nemrég értünk haza. 14-15 sejtecskét szívtak le és különszedték az éretteket és a kevésbé éretteket. Az érettekbe befecskendezik a kisfickókat, a kevésbééretteket meg csak összeeresztik velük. Tanár úr azt mondta legalább 6-8 befutót vár.

i.kata
 
 


Kata!
:D csodálatos hírek!!! :D hajrá babák!
holnap kell telefonálni?

Ladiva!
:?: :roll:
dezsina
 
 


Dezsina,
tanár úr azt mondta ők hívnak délelőtt.

i.kata
 
 


Kata, ez tényleg szupi :lol: mikor lesz a beülti ?
wepe
 
 


Kata!
irtó izgi :D szedd össze az összes pozitiv gondolatod :!: és hajrá :!: :wink:
dezsina
 
 


Köszi, csajok!
Ha jól értettem, amit a Tanár úr mondott, akkor majd hétfőn reggel derül ki, hogy hétfőn vagy kedden. :lol:

i.kata
 
 


Hajrá Kata!
Jó hírek és főleg hogy ők hívnak téged, ez ritka. :lol: :lol:

Ma azt mondta a nőgyogyim, hogy jövő héten csütörtökön ha gondolom vesz vért hogy ne kapjak sokkot a hétvégén a várakozástól. És ha hétfőn is leveszik a vért akkor látják hogy hogy fejlődik vagy nem.
Nem tudom hogy mi lesz majd jövő héten meglátjuk.
Vendég
 


Kriszta,
de mindkétszer a barátnődnél veszik le, ugye?
ketten voltunk ma leszívásonésa másik csajszinak is azt mondták hívják. Vagyis tartsuk holnap délelőtt bekapcsolva a telefonunkat, mert hívni fognak. A barátnőd ajánlotta neked ezt az intézetet?

i.kata
 
 


Nekem még mindig negatív, ez így is marad. :(
De nem búslakodom tovább, nincs értelme. Most az új időpontig ismét spontánkodunk, hátha...., sosem lehet tudni.... jön a karácsony, lehet, hogy ez lesz a mi hónapunk.

Kata, nagyon drukkolok, hogy minden OK legyen. Amikor nekem volt a beültetés szombaton, akkor a Tanár úr két-három lombikos lányt felhívott és elmondta nekik, hogy hogy áll a megtermékenyítés és hogy hétfőn lehet menni beültetésre. Ez a szombati telefonálás nem szokatlan, a Tanárúr és a biológusok benn vannak szombaton is, hogy megnézzék, hogy kinek lesz szüksége hétfőn beültetésre, azoknak előkészítik az anyagot és hívják őket, hogy készüljenek. Ez így nagyon korrekt.

Kriszta, sok drukk megy, hogy pozitívat tesztelj! Jó, hogy van lehetőséged a vérvételre, az mindig pontosabban mutat, mint a teszt.

Dezsina, te hány nap után hagytad el a gyógyszereket? A Tanár úr mondta, hogy még két-három napig szedjem. Te hány napig szedted még? Nem akarom feleslegesen szedni a hormonokat, ha már nincs értelme, mert ezzel a mensit is csak eltolom. A mellem meg feszül, de biztosan csak a hormonoktól.
Vendég
 


Ladiva,
szívből sajnálom! :cry: :cry: Pedig én tényleg nagyon bíztam, de sajnos én ehhez kevés vagyok :cry:
Most van nektek fagyi babátok?

i.kata
 
 


Kata
Nekem a nőgyógyászom a Sipos dokit ajánlotta és így kerültem ide.
Ők együtt dolgoznak a kórházban.
A nőgyógyászom magánrendelőjében veszik le a vért mind a két alkalommal és másnap átküldik emailen az eredményt.
Jó hely nagyon.
Vendég
 


KAta!
Fantasztikus hírek ezek :!: :lol: 8)

LAvidia!
Őszintén sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kriszta,
én is egy nőhöz jártamés az a doki küldött át a S. dokihoz. Véletlenül nem R.K. a monogrammja a barátnődnek?

i.kata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: