Új privát üzeneted érkezett!

Chilike! Halak vagyok.... Ezzel azt hiszem mindent el is mondtam az érzékeny lelkemről...
Én is nagyon öülök az ikreknek, dupla öröm!!! :)
kislibus
 
 


Julcsi! Szerintem nem fog annyira fájni, mert a tejfognak nincs gyökere! Legalábbis kivánom, hogy ne fájjon a helye!
Örülk neki, hogy a 12. hét után nyugisabb lesz. Mondjuk én már okt. 21-én meg fogok kicsit nyugodni, de csak kicsit!

Chilike! Te voltál már genetikai uhun??? De jó, hogy mentek wellnesselni! Picit irigyelek, mondjuk pofátlanság tőlem én egész nyáron nyaraltam, ezért is nem voltam topikközelben!

Rencsi! Veled mi lesz? Maradsz végül apánknál?

Moncsiga! De jó, hogy apuka is érezte mozogni a babót! Neked már sűrűn mozog?
Ma frankón elkéstem a házidokitól. Fél háromra volt időpontom, ehelyett mentem 4-kor. Tudniillik fél egykor megkajáltam és felbuzdulva azon, hogy van még 1,5 órám, lefeküdtem 20 percre szunyálni. 3 óra lett a szunyából....
kislibus
 
 


Ercsikati! Mi együtt fogunk akkor várni a köv. uhura! Nekem egy nappal később! De te akkor már kb. 10-12 hetes leszel nem? Gondolom akkor már nyakiredőt is fog nézni, meg talán lát kukit is!!! :lol:

Kép
kislibus
 
 

 
 

Sziasztok Kismamik!

Kip-kop, bejöhetek?

Hogy Titeket milyen jó érzés olvasni! Egészen felmelegedett a lelkem! :) Zúgban olvaslak benneteket....de nagyon nem bírom megállni, hogy ne írjak.
Na, puszi, puszi Nektek!

Bodza aranyos vagy, hogy gyűjtesz anyagokat, és az jó ha ide teszed, mert én is kiváncsi vagyok rá! :wink: :D
emerenc
 
 


julcsi
Jó lesz Hajdúszoboszló nagyon, voltunk már mi is ott a Hotel Silverbe, nagyon élveztem, meg ki lehet menni nagyokat sétálni, fényképezkedni a harangnál :wink:
Jó neked, hogy iyen "korán" érzed a babát, már én is nagyon vártam, hogy érezzem, tegnap óta "folyamatosan" érzem őket, ma is annyiszor éreztem, hogy már nem is tudtam követni őket. :lol:

kislibus
apukám is halak,sőt úgy néz ki a babáim is azok lesznek. :wink:
persze, hogy voltam már genetikain, kétszer is. előszőr a 12. héten, utánna meg a 18. héten, nagyon szupi élmény majd meglátod. ha te mész majd sztem Hajdú Krisztinához kérd magad (moncsika a bátorfi dokira esküszik :lol: ), de nagyon meg voltam elégedve a dokinővel, ő genetikus is, csinál magzatviz vételt is, én azért mentem hozzá, mert ikreknél szokták erőltetni, hogy az a tuti, de én nem iagzán akatam feleslegesen kockáztatni és szerencsére a dokinő is teljes meggyőződéssel mondta, hogy nem menjek, szóval jó igy jó kezekben lenni. :wink:

emerenc
gyere nyugodtan bármikor, nemsoká már úgyis ide kell jönnöd... :wink:

moncsika
ne szomorkodj, főleg ne más miatt.
tök jó lehet, hogy már kivülről is lehet érezni a babát.
mi is próbáltuk, hátha érezni igy is, de a párom nem volt valami türelmes, kb. 2 perc alatt "elunta" a várakozást. Na majd este lefekvésnél újra megpróbáljuk :wink:

rencsike
tényleg én is akartam már kérdezni, hogy apánknál maradsz végül?

gmelcsiről nem tud valaki valamit?

melánia
te is jól eltűntél...

ma még próbálok jönni később, de ha mégse akkor majd jövök vasárnap, jó étvégét mindenkinek :wink:
chilike1
 
 


Sziasztok!

Julcsi!
Dehogy haragszom! És egyébként a szíved szerint kisfiút, vagy kislányt szeretnél? Ez a tejfog haláli! Én is tegnap voltam fogorvosnál, velem minden rendben. :)

Moncsiga!
Nyugi! Nehogy telesírd a billentyűdet! Hogy fogsz akkor nekünk írni! :) Szuper lehet érezni a babát, az meg külön jó, hogy már Apa is érzi, nemcsak Te! :) A Mai napra egy nagyon-nagy kalappal kívánok neked, és gyere majd mesélni, hogy mi volt! :)

Kislibus!
Én a 20-i héten töltöm a majd a 9. hetet! Már alig várom! Szuper, hogy te pedig másnap mész! :) Ha kukit nem is lát, remélem mindkettőt látja majd, és minden rendben lesz majd! :)

Chilike!
Jó hétvégét neked! Érezd jól magad! Irigyellek ám! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


sziasztok,

Chilikém
érezzétek jól magatokat!!!!!

Ma derült ki, hogy mi lesz Apánkkal.....elsők körben maradni szeretnék, de az itthoni mérlegen elhagytam a 10kg, így nem tudom mennyire fog őrjöngeni, ha kicsit akkor maradok, ha nagyon akkor valószínű váltok.....

Majd este jövök! Drukkoljatok!!!!!

Kép
rencsi79
 
 


Rencsi!
Drukk hegyek!

Moncsiga!
Neked is Drukk hegyek mennek! :)

Gyertek majd és meséljetek! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Kata,
utolsó nap a "bányában"?? milyen érzés?

Kép
rencsi79
 
 


Cukikàk vagytok kis csacsogò Mamikàk!:-)
Emerenc!Aranyos vagy!!!!! :-)
Libuska! Làtnom kellene Tèged,h megmondjam. Iwiw? ;-)
Mucikàm! Csak nem Marcizol,h nem jössz? ;-) Legalàbb sms-t ìrj,h megnyugodjunk,minden rendben.
Csiguszom! Megverem, aki bànt!!!!! Irgum-burgum! :-(
Julcsika! Hû,de kiwi vok... :D
Rencsi! Gondolok Ràd ma!
Meli? Albi?

Kép
bodza2005
 
 


Rencsi! Drukk hegyek, hogy csak kicsit örjöngjön!!!

Ercsikati! Hát 9 hetesen azért kukit még tényleg nem fog látni, de két gyönyörűszép mocorgó, dobogószivű babát igen!!!!! :D

Chilike! Kellemes utat, érezd jól magad! Mindenképp ehhez a doktornőhöz megyek majd, csak jussak el odáig! Én sem akarok amniot, már most tudom!

Megkérdezem itt is: Nem lesz elég az utrogestan apánkkal való legközelebbi találkozásig, két nap hijja lesz. Mit tegyek????
kislibus
 
 


Chilike! Mi is voltunk 9hònapos pocival wellnessileg, èn köntösben olvasgattam a parton. Jò pihenèst Nektek!
Katàs! Utsò nap? :-)

Kép
bodza2005
 
 


Libus! S.O.S. szerezz!!!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Bodza? Ok, szerzek én, node hogy??? Háziorvo ki tudja irni??? Vagy hivjam fel apánkat és irasam ki vele?
kislibus
 
 


No még meg kell szokni ezt a csatolást...

Kép
kislibus
 
 


Tènyleg Hajdù doktornô ès Bàtorfi, akik a legprofibbak!
Kèrj itt a Lànyoktòl ès visszadod,amint Apànk ìr, de nem hagyhatsz ki 2 napot Libus!!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Elvileg nem kell mindig csatolni,a profilba kell bemàsolnod! Az is jò,ha Apánk ìr ès beugrotok èrte. Hàzidoki szerintem nem tud ìrni. Màrmint Utrot.

Kép
bodza2005
 
 


Bodza! Nyugi, azt fogtam, hogy nem hagyhatok ki, csak igy is-ugy is be kéne menni pestre, mert mindenki pesten lakik itt a brancsból, ahogy elnéztem, akkor meg iratok apánkkal és ugrasztom érte a férjemet :) Mire is vannak a pasik nem????
kislibus
 
 


A profilban már megvan, de minden hozzászólás végén ki kell pipálni, hogy aláirás hozzáadása. Ezt felejtem el mindig....

Kép
kislibus
 
 


No lefekszem alukálni, már kezdek szédelegni az utrotól. Iszonyat, hogy mennyit alszom....... :shock:

Kép
kislibus
 
 


Hali Csajkók!

MINDEN rendben! Nagyon szép és szabályos minden kis szerve! :lol: :lol: :lol: Hihetetlenül boldogok vagyunk! :lol: :lol:
Ééééééés.....KISFIÚ! :lol: :lol: Tisztán látszott a zacsi-kuki a lábai között.
Jaj, ez a Bátorfi,nagyon cuki dokibácsi! Már kb az egymilliomodik babát látta, de úgy tud gyönyörködni egy kis kéz, vagy talplenyomatban, mintha ő alkotta volna.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsiga!
Itt is hatalmas Gratula! :)

Bodzi!
Melinda jól van, kb. 1 órája beszéltem vele! :)

Kislibus!
Két dobogó szívecskét már látott Apánk múlt héten kedden! Remélem 20-án is kettőt fog! :)

Rencsi!
Hát utolsó nap! Igen! Kicsit szomorú, kicsit nem! Úgy vagyok vele, hogy fontosabb a babák egészsége, mint a hülye Díjbeszedő! Azért egy két kolléga nagyon fog hiányozni! Volt kolléganő - kolléganők akik már ajándékot is vettek! Olyan aranyosak! :) Hát ők hiányozni fognak, de egyébként NEM! :)
Te hogy vagy? Mi a helyzet veled? Látom írtad, hogy úgy tűnik, hogy maradsz Apánknál! :) Bízom benne, hogy így is lesz. Szerintem jó kezekben leszel! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Sziasztok Csajszikák,

Jól vagyok, csak gyors életjel. Csak nagy munkálatok vannak a házban és a lakásban, minben lefóliázva, nem tudok semmit csinálni, felügyelem a munkásokat.
Aranyosak vagytok, hogy hiányoltok, egyben vagyunk még. :wink:
Moncsi, gratulálok a kis fütyishez.
Katám, neked pedig az utolsó munkanaphoz. :wink:
Rencsikém, drukk mára és csak határozottan, hidd el nem kell váltanod.
Chilike, akkor most már megnyugodtál, hogy érzed őket. :wink:
Mindenkinek puszi, majd jövök.

Kép
gmelcsi1
 
 


Moncsika,
Én egy boszi vagyok látod???? :D

Nagy nagy gratula a kis Petihez! :)

Akkor a vonlazót át is alakíthatod.

Azért mesélj részletesebben ha lesz időd, pontosan hogy történt?
vjulcsi
 
 


Melcsi,

Majd feltétlenül számolj be a János kórházas (dokid-szülésznős) élményeidről lécci, nagyon kíváncsi lennék a tapasztalataidra.

A felforduláshoz sok kitartást kívánok! Meddig tart?

Marci hogy van? Még nem jelezte, hogy lassan kijönne?

Puszi!
vjulcsi
 
 


Moncsi,gratula a kis Petihez!!!! :D Meg a mozgolódáshoz... :lol:
Ez persze a Chilire,és Julcsira is vonatkozik :D !!!
Chili,jó pihenést!!
Rencsi,majd írj!Hogy vagytok!Remélem a rókák már elmentek!Mikor mész Apánkhoz?Akkor mi lesz,maradsz nála?
Melcsi,hajajjj..ekkora felfordulást!!Reméljük Marci kivárja a végét,akkor te is nyugodtabb leszel!Már nem sok van hátra!!!
Kislibus!Tessék pihenni!Ez Katára is vonatkozik! :lol:
Puszi!
Andi
Ui:Bodzi,persze neked is!!!

Kép
cs.andi
 
 


Jaj Rencsi,bocs,most ugrik be,hogy ma mész... :oops:

Kép
cs.andi
 
 


Moncsiga! Itt is nagy gratu! Olyan jó lehet látni, hogy minden rendben! Mocorgott sokat?

Gmelcsi! Remélem kivárja a babád az idejét! Egy szobába lesz veletek a baba majd, vagy külön szobában? A szüléstörténet engem is érdekel majd!

Ercsikati!Tudom, hogy nálatok már látott minden apánk, pont azért irtam, hogy legközelebb is fog!!! :D

Hú lányok, úgy látom fiú túltengés van. Engedelmetekkel javítanám a statizstikát két kislánnyal, vagy egy lány-egy fiú-val!?
Bodza! Mit szólsz hozzá???

Tényleg, uhu képet fogok kapni legközelebb apánktól?

Kép
kislibus
 
 


Cs.andi! Pihenek én sokat, átlagban 12-14 órát alszom! :shock:
Peti baba miket csinál már? Irj róla néhány sort!

Kép
kislibus
 
 


Kislibus! Nekem van 2 dobozzal, zsír új! Hol laksz?
emerenc
 
 


Moncsiga Gratula a Petihez! :D Jaj de jó! Persze ha lány lett volna annak is örültünk volna! :lol:

Fantasztikaus lehet érezni már a babákat!

Igen, Chilike legközelebb már hivatalosan jövök hozzátok!
Drága vagy! Érezzétek jól magatokat!


Puszi minden Kismamának, kispapának! :lol:
emerenc
 
 


Kislibus,
Nem biztos, hogy fiútúltengés van.
Melcsi, Rencsi, Moncsi: fiúk
Ha Chilikének 2 kislány és nekem is egy, akkor pont egyenlő: 3 fiú 3 lány.
Aztán majd jön Meli, Kata, Te... és kiderül a többi :D Aztán persze még sokan mások is jönnek :)
vjulcsi
 
 


Sziasztok csajok,

Van egy kis időm.

Julcsi, nagyon pozitívan jöttünk el a Jánosból. A szülésznő, akit Apánk ajánlott Mártika, egy tündér, bevitt minket a szülőszobába, ahol leültünk a döbbenettől. Mindegyik szülőszoba fel van újítva, LCD TV, klíma, minden új. Nagyon szépek. Apa is ott pihen majd velem. Márti mondta, hogy 30-tól szabin van, de ezzel ne foglalkozzak, mert jön haza, amint telefonálok, és végig velem lesz. Ez nagyon megnyugtatott.
A doki aki Apánk helyett lesz Szentkirályi Zoltán, fiatal, magas, olyan, mint a férjem, nagyon rendes volt, kiírta a labort, és le is vették a vért.
Ja és Márti intézi az egyágyas szobát. :wink:
Most végre megnyugodtam, mert minden tetszett és mindenki rendes volt.
Marcika elég jól el van odabent, bár én szeretném, ha jövőhét végén megunná és kijönne. :wink:

Andi, mesélj Peti hogy van. Mit csinál, mit tud már? Nagyon kiváncsi vagyok rá. :D

Kislibus, nagyon jó a vonalzód. :D
Mi leszünk Marci szobájába egyenlőre, de nem tervezem sokáig. :wink:

Rencsikém gyere a részletes beszámolóval. :wink:
Annyira szégyenlem magam, elfelejtettem boldog névnapot kívánni, pedig beszéltünk is. :oops:
Kismama agy. :oops:

Kép
gmelcsi1
 
 


Emerenc! Köszönöm aranyos vagy, de már mebeszéltem a párommal, hogy jövő héten úgyis megy pestre anyukájáékhoz, akkor átugrik az intézetbe, onnan nincs messze. Apánk csak felirja gondolom, ha telefonon odaszólok. Ha mégse jönne össze valamiért akkor megkereslek jó? Egyébként Erdőkertesi vagyok (Veresegyház-Gödöllő környéke)

Julcsi! Ok., akkor kivárom a soromat és jut ami jut, úgyis mindegy!
:wink:

Gmelcsi! Köszi, remélem nem is fog cserben hagyni a vonalzó! Szóval külön szobát terveztek ezek szerint a babának? Nagyon szimpi amit eddig irsz a Jánosról, meg a szülésznőről! Én máris kedvet kaptam a szülészhez! :D

Kép
kislibus
 
 


Andikám! Én is cupákollak Téged és a kis Cukiságodat!!!! :D
Julcsika! Ment a mail. :D
Moncsim! Neked is. :D
Libuska! Bejelöltelek. Eddig csak Peti fogott ki a jóstudományomon, még Ágica 3 babáját is jól éreztem. Ezek után is érdekel, hogy így leszerepeltem? :lol:
Rencsi! Mi volt Apánknál??? vagy vakegér vagyok és nem láttam, h írtad?
Leginkább a telefonról silabizálok mostanában, ezért nem egyszerű a méret miatt, ha kinagyítom, akkor meg tologathatom ide-oda. :oops:

Kép
bodza2005
 
 


Julcsi! Megoldódott Gyöngyi elérése?

Kép
bodza2005
 
 


Julcsi! Megoldódott Gyöngyi elérése?

Kép
bodza2005
 
 


Rencsi,nem jöttél..Remélem minden oké,nem volt semmi,és csak elfoglaltak vagytok,vagy csaviztok azért nem értél ide!
Bodzi,Esztibabáról dobhatnál ide is képet!Meg írhatnál mikkel tesz titeket újabban boldoggá!! :D
Úristen Melcsi,a j.hét mindjárt itt van!!Remélem meghallgat a fiad,és kibújik,ha így szeretnéd.. :D Majd jön a jó kis hidegfront,hátha..(bár nekekm a frontok sem értek semmit,túl jól érezte magát Peti :lol: )Örülök,h pozitív érzéseitek vannak a kórházzal,szülésznővel kapcsolatban,ez már fél"siker"!Remélem szülés után is ilyen jó érzéseid maradnak,és a lányoknak csupa jó hírrel tudsz majd szolgálni..Annyira izgulok már értetek(is)!!!Mindennel(a felforduláson kívül)kész vagytok a kórházba,meg a Marci érkezésére?Akartam már kérdezni,a Marci a Marcell,v Márton esetleg vmi más becézése?2.név lesz nálatok?
Egyébként mit mondanak kb.mekkora a baba?Uh.lesz még,nem?És a ctg?Semmit nem mutat?
Puszi mindenkinel!
Petiről majd írok,meg dobok képet is,de most megyek megetetni őt(kiváncsi vagyok lesz-e sikere a krumpli-sütőtök dolognak :D Nekem nem túl bizalomgerjesztő,bár a színe szép! :shock: )

Kép
cs.andi
 
 


Sziasztok,
vki segítsen, hol találom a saját profilomat, hogy tudjak állítgatni?

Még új vok...

Köszi Cuna
cuna
 
 


Szijjja new Cuna!Fent,a segèdletek alatt.:-)
Andim!Mi is ezt terveztük be ma kajànak,kiwi vok èn is. Jò,ìrok majd,aranyos vagy!!!:-)

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok,

nagyon pozitív volt a tegnapi randi Apánknál, majd jövök és mesélek részletesen, csak nagyon sok minden volt és most elmegyünk bevásárolni meg a kutyukkak sétálni (hacsak nem esik az eső) aztán majd nekiállok és összefoglalom a történéseket.

Addig is sok puszi mindenkinek!!!

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok,
Na itt vagyok én is ebéd után, tele pocakkal :)

Melcsi,
Nagyon örülök a jó híreknek, mármint hogy ilyen pozitív volt a kórházi élményed!
Azt hiszem tudom ki a Szentkirályi doki, velem egy szobában is volt egy betege, akit műtött az egyik nap, nekem is szimpi volt. Jó fiatal :)
A szülésznő el tudja intézni az 1 ágyas szobát??? De jó lenne!
Én most, hogy meglátogattam sógornőmet az Uszokiban, még inkább elégedett vagyok a Jánossal... ég és föld a kettő, pláne, hogy a Jánosban ilyen szuper a szülészet :)

Drukkolok Melcsi, hogy kibújjon Marci amikor szeretnétek! És persze, hogy Apánk pont ráérjen :)

Bodzikám,
megyek olvasni, köszi :)
Ja igen, köszi, megoldódott Gyöngyi elérése, végül Apánk vette fel a telefont, de rendes volt, átírányított. Jövő héten bemegyünk Apakatonát fagyasztani, biztos ami biztos alapon.

Üdv Cuna, azért majd írj magadról!

Andi,
Várjuk a képet Petiről!
vjulcsi
 
 


Sziasztok drága csajszikáim!!!!

visszatértem, jó hosszú volt ez a délután nagyon elfáradtam....

A tegnapi randi:
1 valaki volt előttünk így is több mint 1 órát vártunk, biztos evett Apánk vagy ilyesmi mert nem rögtön hívta a következőt hanem kb 10 perc szünettel... Aztán végre bejutottunk!!! Apánk már az ajtóban kérdezte, hogy lesz ma bőgés??? :wink: Erre rávágtam hogy NEM....úgy látszik elég maradandó élmény voltam neki a múltkor :oops: :oops:.
Domi nagyon jól van rengeteg dologról beszéltünk:
beszéltünk a szülésről, pótdokiról, mi van ha karácsonykor érkezik Domcsi, meddig van idén rendelés stb.
Elmondtam a panaszaimat: a lényegesek
-bőrviszketés: kiderült, hogy ez nagyon gáz, mert májelégtelenségre utal, így hétfőn megyek a belgyógyászatra. Megnézik a szintjét, ha enyhe akkor kapok valami bogyót ha közepes akkor kórház és infúzió ha " durva" akkor kiveszik Domikát...Volt 2 hete vérvétel akkor még teljesn jó volt, de azt mondta Apánk hogy az nem jelent semmit....mostantól folyamatosan figyelni kell a romlást:cry:
-hőhullám: leseik a vércukrom, a hülye diéta miatt, így ennem kell csokit ha ilyen van, de híznom nem szabad ( ez nem lesz egyszerű....)
-visszajövő sav: ne szabad tejet inni mert az sós....húst kell enni fűszer nélkül vagy paprikát....

Kilók:
durva volt egy szál kisruhában álltam fel a mérlegre, így alig híztam 1 kgt szóval ez nem volt így gáz, aztán bevonultam a wcbe és felöltöztem. amikor Ágika bement az uhra, akkor felálltam ruhában is, és 1.5kg!!!! voltam több. Domiapuval nem hittünk a szemünknek. Már csak azt nem tudom, hogy legközelebb mit tudok még levetni.... :wink: :oops:

Domika 3 héttel nagyobb a koránál, de nem izgatom magam, mert az eldöntöttem hogy tuti kérek érzéstelenítést, aztán majd meglátjuk, ha nem férne ki Apánk tuti kiveszi.

Andika, hogy sikerült a sütőtök akció??? :wink:

Bodzuska,
én folyamtosan lesem ám az új képeket a iwiwen, és gyönyörködök Esztikében!!!

többiek merre vagytok???

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok!
Jelentem az ebédnek nagy sikere volt!!!Igaz,h utánna komplett ruhacsere volt,mert mindenfelé kellett közben nézelődnie meg nyúlkálnia a fiatalúrnak,de nagyon ízlett neki!!Csak úgy tátogott utánna(bár az én fiam,akármit nyújtasz a szája felé egyből tátikázik :D ),még repetát is kapott.Mindenesetre a szépen evést még tanulnunk kell.. :oops: Meg nekem is gyorsabbnak kell lennem,ha látom,h nyúlkál. :lol: Nálatok Bodzi,h sült el az ebéd?
Rencsi,örülök,h megnyugodtál,és most nem volt sokkoló élmény Apánknál.Akkor ezekszerint most volt uh,ha most is 3 héttel nagyobbnak mondja.
Remélem ez a bőrviszketős dolog,nem komoly!!Sajnos a máj okozhat galibát terhességben(ezt sajnos a sógornőmnél átéltük Flóra előtti terhességénél,csak az az első trimeszterben volt,ő akkor is vészes terhességi hányásos volt és majnem ráment a mája,sajnos elis kellett vetetni a babát.Epeköve is volt,szerintem az okozhatta ez a nagy galibát,mert Flóránál is vészes hányós volt,de nem volt ilyen nagy a baj.)Szorítok hétfőre,h minden rendben legyen!!!Ne idegeskedj!
Most nézem,h Domi igazi kariajcsi lesz!!!De jó!!!Reméljük már berakhatjátok a fa alá!
Egyébként hihetetlen,h a terhesség mindig valami stresszel kell,h járjon!!Nem volt elég,amin előtte végigmentünk,ki így,ki úgy és akkor még ilyenkor is mindig van vmi idegeskednivaló..Bár a végeredmény mindent megér! :lol:
Melániának innen is jobbulást kívánok!Jó volt a 7vége Szegeden,nagyokat sétáltunk,megnéztük a paprikafesztivált is.A sógorom anyukája(aki egy tünemény)lakik még ott,és nála voltunk vendégségben.Van egy parfümériájuk a sétálóutcától nem messze,persze beugrottunk(ott pelenkáztuk át a gyerekeket,na az nem parfümszagú volt) :lol: és így legalább gazdagabb lettem egy csomó fincsi kenceficével.. :lol:
Petiről:hát az én nagyfiam már a kúszást gyakorolja egyre nagyobb sikerrel..Lassan nincs elérhetetlen cél,még ha lassan is,de előbb utóbb kisebb távolságokat már legyűr.Valamelyik nap is kiszúrta aa tévé alatt az apja xbox konzolját,hát alig bírtam kiszedni a kezéből..Apja fia.. :lol:
Mostanában leterítek 2 réteg pokrócot a kőre és ott lennt bandázunk,jókat kacagunk játék közben,de hát már ott sem lehet egy pillanatra sem otthagyni,mert már nem csak forog oda-vissza,hanem gurul,és pikk--pakk lehengeredik a pokócról.
Moncsi,a cmv miatt ne aggódj,csak a friss fertőzés okoz nagy bajokat(sajnos van ilyen ismerősünk,aki frissen fertőződőtt,a baba dec.re várható,nagyon reméljük nem lesz semmi baj).Megnyugodtál már,minden oké?Remélem nem bántott senki,h kivoltál a múltkor!!
Julcsi,gratula az új rokonhoz,még nem is írtam!
Kislibus,jól teszed,tessék sokat aludni,kikell még húzni az uh-ig!!
De jó Chilinek,ő meg wellnessel..(irigy-irigy)
Kép Peti próbál Flórához közeledni :-)) Kép Angyalfiú Kép Na ez lennék én Kép az új szerelem a hinta
Kép az új sapimban
Puszi nektek!

Kép
cs.andi
 
 


Kép
A kép címe:"kisfiú a zongoránál" :D Ez lemaradt..
Puszi.Jó éjt mindenkinek!

Kép
cs.andi
 
 


Jézusom Andi, ez a gyerek valami zabálnivaló, szétcsókolgatnám. :lol: Szeged nagyon szép, én is akarok menni. Ma tuti elmentünk volna valahova, de ilyen időben ülhetünk itthon. :cry:
Andikám, a Marci a Marcell becézése és Mátyás lesz a második név. :wink: Mindennel kész vagyunk már csak a babyt várjuk. Össze is csomagoltam. Szerintem lesz még egy uh, mert Apánk azt mondta, hogy a 38. héten kötelező. A második ctg-n már voltak 40-50-es kiugrások, de ez nem nagyon tudom mit jelent, mert nem mondtak rá semmit és Apánk se látta még.

Rencsikém, remélem nincs semmi a májaddal. Nagyon remélem. De ha isten ne adja mégis, akkor is rendben lesz minden Apánk megoldja.
Na legalább csokit mostmár büntetlenül ehetsz, nekem a kenyeret engedte meg. :lol:
Te mikor mész a Jánosba megismerni a szülésznőt és a dokit? Beszéltetek erről?

Julcsi, én is voltam pár kórházban baba látogatóba, ne is mondjam milyen helyeken jártam. :? Szerintem is nagyon szimpi a Szentkirályi és biztos ügyes is, ha Apánk őt ajánlotta.

Kép
gmelcsi1
 
 


Jó reggelt!

Melcsikém,
a 36. hétre mondta, de még gondolkodom, a pótdokin. Mondtam neki, hogy nekem kit ajánlottak és nagyon dícsérte, de mondta hogy nincs vele kapcolata, mert ő már onkológus főorvos is és inkább az onkológián van többet. A Szentkirályit mondta nekem is, de azt mondta az lesz akit én szeretnék.....azt sem tudom, hogy így elvállal-e a Varga doki, hogy nem tudni mi lesz..... Még gondolkodom, hétfőn intézkedek máj ügyben, azt írta néhány orvosi cikk, hogy kifejezetten veszélyes a babára....most izgulok azért miatta rendesen:cry: :cry:


Andikám,
a kissrác a zongoránál.......meg kell zabálni!!!!

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok Kismamik!

Rencsi drága ,
miattad írok most elsősorban. Ne sírj kérlek! Biztos ,hogy rendben lesz minden. Mikor elküldött Apánk a hepatológushoz, a nem tökéletes májfunkcióm miatt előtte mesélt eseteket ami miatt fontos, hogy megnézzék mitől van. Na először jött a rémisztés, mint ahogy Nála szokott, aztán persze a végén kibökte, hogy hajnalban hívták emiatt ,és aztán Ő megmondta mi a teendő. Tehát Ő szinte minden próblémára tud vmit.
Egy bnőm májfunkciója azért ugrott meg az utoló időben, mert a baba úgy feküdt, hogy nyomta a májat. Lehet, hogy Domika is épp helyezkedik. Teljesen biztos ,hogy nem lesz baj Domival! Szerencsére szép fejlett baba, még ,ha előbb is kell kibújnia akkor is tökéletes lesz!

Julcsi,
Most tudok csak írni a fogorvosnál történtekhez. Barátnőmnek is a terhesség alatt kellett kivenni egyik tejfogát, nekem meg eleve 32 helyett csak 30 volt. Ez evolúcios folyamat , kisebb lesz az állkapcsunk ,mert nem használjuk már annyit rágásra :)
Nekem is így lett egy üresedés :)
Azóta csináltattam egy implantátumot oda, mert fogmániás vagyok. Nekem a legrosszabb ami történhet, ha ki kell húzni egy fogat. Mire meg lesz a baba pont helyre áll a fogad helye. Én nagyon ajánlom a beültetést ,tényleg olyan mint az igazi.
Mikor mennétek vissza a fagyasztott katonákért? Most ,hogy lecsökkentik a gyedet már nem lehet úgy kiszámolni a 2 évet, pedig az tökéletes szerintem.

Andi,
nagyon jók a fotok! Sokat mentek Petivel? Nem is gond neki, ha nem otthon a saját kis megszokott helyén alszik?

Melcsi,
Nagyon izgalmas lehet, várni, hogy mikor kell indulni? Gondolom már vannak forgatókönyvek minden esetre?!
miciona
 
 


Micikém,
nagyon édi vagy!!!! nálam tuti hogy nem rosszul fekszik mert azt mondta ez a viszketés ami egyébként nagyon durva tud lenni, az tuti májfunkciós zavar, nem bírja a májam hog yketten használjuk....DE biztos vagyok benne, hogy Apánk megoldja.Bízom benne hogy Domcsi még min 1 hónapot bent tud maradni, szerintem a 35 hét körül már simán lesz vagy 3 kg. De olvastam olyan esetről is ahol gyógyszerekkel simán kontrolálták és a 40 héten érkezett a bébi egészségesen.
Hogy bírod a fogyit? van valami eredménye?

Kép
rencsi79
 
 


Rencsikém, a Varga is a Jánosba van, mert régen jártam egy Vargához, ő mondjuk már elég idős. De nagyon profi.
Én is remélem , hogy Domcsi azért még legalább 3-4 hete bent marad. Biztos, hogy így lesz, hidd el, lehet nem is komoly, csak valami kis máj probléma, ami tök jól orvosolható.
Akkor neked sem lesz hamarabb bemutatás, nem értem miért vár Dévisz addig, mikor Mártika is megmondta, hogy jobb lett volna, ha korábban megyek. Lehet Mártikát már felhívhatnád, a mobilja meg van. A dokit meg majd eldöntöd. Na?

Micikém, tényleg izgulok már és nagyon várom. Sok forgatókönyv nincs, megyünk és kész. :? Ha nagyon fáj kérek EDA-t és meg lesz Marci. Ez a forgtókönyv, kicsit egyszerű, de lényegretörő. :lol: :lol:
Mikor derül ki a novemberi kezdés?

Melit nagyon puszilom és nagyon szorítok neki, minden rendben lesz. Lehet tudni, mitől van ennyire rosszul és görcsöl is? Gondolom nagyon ideges szegény.

Kép
gmelcsi1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: