Új privát üzeneted érkezett!

Bonya,

mindjárt itt van a kedd :wink: Danikánál én is az Ovitrillt kaptam, a sikertelen inszemeknél pedig Choragont. :wink:
Drukk a keddi punkcióhoz, és apát tényleg ne hagyd otthon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A vírus elhagyott végre, de az erőmet nagyon nehezen kapom vissza. Igyekszem minél többet enni és pihenni.
A ctg-n minden rendben volt, Danika nem akar még kibújni szerencsére. Jövő héten megyek újra.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bonya,

most nézem csak, hogy márc 9.-én én épp szülöm Danikát, de majd Braconál gondolj rám :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bringunsz, én sem láttalak, kár pedig. Igaz, mikor beugrottam a Kaáliba, hogy lefénymásoltassuk a 12 hetes vizsgálat eredményét, tényleg őrült roham volt.

Picur jól van, már 6 cm az ülőmagassága, és 8 mm a talpa, sőt már az orrcsontja is látszik. A tarkóredő normális, semmi rendellenes nem látszik nála, úgyhogy csak március 25-én kell legközelebb mennem.

Bonya, küldök privit.

Viszont bocsi, hogy most nem írok többet, de begörcsölt a lábfejem, nagyon rossz, megpróbálom kimasszírozni...

pusszancs.

Kép
kisbuta
 
 

 
 

Sziasztok.

Látom meg van még itt a "kis" csapat. :lol:

bonya:hát eljött a kezdés ideje!!!! Hajrá!!!! :lol:

Mindenkit puszilok.És mielöbbi babásodást kívánok.
Én megvagyok.Kedden megyünk konzira Dévaihoz.

Kép
Kép
melánia
 
 


Ja nem tudnátok abba segíteni hogy hova kell most menni hormonszintet nézetni? Nőiklinikán nincs már labor.Mennem kell majd 3-4 ciklusnapon meg 20. on hormonra.Meg Hepatitiszre,Szifiliszre,stb.Friss eredményt kérnek hiába van már meg.

Kép
Kép
melánia
 
 


monic:neked könnyű szülést kívánok.Hiszen te már babás vagy. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Melánia,
nem tudom pontosan, csak sejtem, hogy nőgyógyis beutalóval az SZTK-ba, a Szentháromság utcába.

Nagyon jó a vonalzód, igazi vonalzó-mesterré nőtted ki magad!

Majd mesélj, milyen volt Dévainál, nagyon drukkolok!!!

Bringunsz :?: veled mi volt ma????

Kép
kisbuta
 
 


Köszi csajok Monic ,Bonya én probáltam itt halason az ántsz nél foggalmuk nem volt az Sztk-ba megcsinálták volna 2x5000 ft ért + a hepatitszre nem mondtak semmit (és nem érdekelte őket hogy van e beutalo vagy nincs .dehogy a fertőző pedig még a háziorvosommal is beszéltem erről sőt apának is akartunk kérni beutalót a háziovosátol de nem is adott neki sehová .na mostmár mindegy szerdára már ez nem lessz meg. azt mondták hogy a szegedi ántsz Kaális beutalo ellenében leveszi a vért és egy hét az eredmény is kész csak belefér még az időbe mire indulunk , hatósági bizonyitványunk is meglett kedden . talán megvan minden...


Na sziasztok kitartás mindenkinek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KITARTÁS MINDENKINEK !!!
zálika78
 
 


Sziasztok,

Melánia,

de jó hallani rólad! :lol:
Nagyon-nagyon-nagyon drukkolok a Dévais konzihoz++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zálika,

akkor a ti esetetekben a háziorvos és a többi doki hozzáállásával van a gond :evil: :evil: :evil: Na mindegy, de ha legközelebb kell valami akkor is kérdezz nyugodtan. :wink:

Kisbuta,

12 hetes uh-ra az én páromat sem engedték be :evil: Gratulálok a kisbabtok szépséges fejlődéséhez. 8mm-es talpacska? Meg tudnám zabálni a kis pindurit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


ok monic köszi szépen
tudod nálunk semmi nem megy egyszerüen :oops:
már nem is vagyok meglepődve.... na mideggy nem huzom fel magam megint

kitartás csajok meg egészséget :D :)

zálika78
 
 


Sziasztok

Kisbuta
Nem láttalak sajna :(
Örülök hogy rendben van minden a babával. Nagyon jó lehet látni a hasadban növő picit.

Bonya
Egy időbe lehettünk pedig, de nem emlékszem rád. tényleg jó ötlet a jelzés :D
drukkolok. A három kis tüsződ biztosan megnő.


Én kb 8 ra értem oda, nem is tudták pontosan hogy vegyenek e vért mert még alig jött meg a vérzésem. Szaladgált a vvételes csaj a dokihoz de nem úsztam meg.
Én voltam az egyedüli akinek a kézfejéből birták csak levenni mert megint otthon hagytam a vénám :D
Utána 3/4 12 re mentünk vissza gyorsan bejutottam a dokihoz. Minden rendben volt indulhat a kezdés.
Kaptam suprefact szurit már rögtön. Ez nagyon csíp és megduzzad sőt bepirosodik. kaptam gonalt is most adtuk be először ketten szúrták belém egy tartutta a párom meg nyomta a végét :D remélem holnap simábban megy.
aSuperfact nektek is duzzadt és piros volt?
bringunsz
 
 


Bonya

Most olvastam kedden lesz a pukciód én is kedd reggel megyek. Bár akkor neked fontosabb dolgod lesz mint beszélgetni. :D addig is
még egy kis drukkkkkkkkkkkkkkkk
bringunsz
 
 


sziasztok!

igyekszem olykor majd jönni, ha velem baba-ügyben nem is fog semmi történni. szoktatom magam a gondolathoz, hogy sokára megyünk lombikra.
kérdeztétek, hogy miért a halasztás. jövőre muszáj befejeznem az egyetemet, és olyan óráim vannak/lesznek, ahonnan egyáltalán nem lehet hiányozni. így mellette lombikra menni esélytelen.

mindenkinek drukkolok+++++

katica
katica30
 
 


Bringunsz,
igen, a Supre néha ilyet csinál, meg a többi is... :lol: Ha lassan adod be, akkor nem duzzad meg úgy, mert kicsit jobban el tud oszlani a bőrben.

Bonya,
nagy drukk keddre! Akkor te ma este repesztesz is???

Monic,
azért majd egyszercsak elmegyünk valahova magánuhu-ra, hogy apa is lássa.

Zálika,
mi 2007 dec-ben a szegedi ÁNTSZ-nél voltunk, mondtuk, hogy mire kell: 2x6000 forintot kóstált akkor. Elvileg pedig ingyen kéne levenni, az egyik debreceni lány betelefonált az OEP központba, neki mondták, hogy ingyen kéne levenni, és neki is vették ingyen, de megmondták neki, hogy csak azért, mert odaszóltak az OEP-ből nekik is, és másnak nem fogják levenni ingyen. Hát ez ilyen...

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok.

kisbuta:ne hari a múltkor kihagytalak.Igaz még nem szülsz de neked is minden jót kívánok ám.
Hát igen vonalzó ügyben Rana felvilágosított.Azóta próbálkozom.Hogy vagy???,

zálika:nem tudom miről volt szó,de AIDS tesztet ingyen csinálnak a Medicenterbe Szegeden.Ezért nem kellett fizetnünk.Nos a többit még nem tudom hogy hol fogom csináltatni.

Kép
Kép
melánia
 
 


SzTK felhívtam időpont miatt.Mára kellett volna időpont mert a 20. napomon vagyok.Hát nem kaptam időpontot mert nincs nekik.Jó mi.Mondtam hogy nekem meg van határozva hogy mikor menjek de ez sem érdekelte őket.BUNKÓK VOLTAK VELEM.
Nem tudom hogy hogy fogom megoldani.Pedig beutalóm is van.

Kép
Kép
melánia
 
 


Melani,
írasd rá a dokiddal a beutalódra, hogy SÜRGŐS, és pecsételtesd le. Akkor aznap, mikor odaállítasz, meg is csinálják. Szerintem a 21-22. nap még nem gáz.

Bonya,
akkor holnap lesz a nagy nap? NAGYON DRUKKOLOK!

Bringunsz,
neked is szurkolok, és majd gyere az eredménnyel feltétlenül!

Pusszancs mindannyiótoknak!

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok

Szerintetek vigyem a maradék szurikat

Kisbuta
jelentkezem majd hogy hogy nöttek a tüszőcskéim.

Bonya
Ha lesz kedved meg időd és ha megismersz szólíts meg nyugottan hogy éllőbe is drukkolhassak. :wink: ha nem talizunk kintről szurkolok.

Melánia
Én is fizettem az adis tesztért 2x6000ft szegeden küldtek el a kaálisok nem is tudtam hogy lehet ingyen is.
bringunsz
 
 


SZiASZTOK
na most ha minden igaz akkor holnap leveszik a fertőzőn a vért itt halason és elküldik valahová vizsgálatra .ma fél napot beutalóért rohangáltam mert hétfőn nagyon sokan vannak mindenhol .de sikerült kapnom remélem el is fogadják mondjuk azt mondta a a fertőzőn a csaj hogy mindeggy hogy honnan hozok csak hozzak és jől leszurt hogy miért csak most mentem hozzájuk mert ennek már rég kész kellene lenni ...
a páromnak az üzemorvosátol hoztam beutalót mert a házidokija beteg és hejettesitik oda meg nem birtam bejutni a párom meg ma egész nap pesten volt ügyeket intézni
ja és azt mondták hogy ingyenes lessz mert a Kaálisoknak ez ingyenes 1 hét mulva lessz eredmény remélem nem lessz késő mert a bajom is kb pont akkor fog megjönni ha nem lessz semmi gubanc

BONYA : szurkolok nagyon

MONIC : hol vagy ?? ugye rendben van minden?

zálika78
 
 


Sziasztok!

Bonya na mi újság?
lassan hazaértek :lol:

Brigi neked mit mondott a doki?

Kisbuta örülök a jó UH eredménynek :lol: :lol:

És egy "pici" hír 8)
Ha minden jól megy és úgy lesz remélem akkor szeptemberben kiscicámnak születik egy kistestvére :lol: :lol:
Még mi sem nagyon tudjuk elhinni, hisz Grétikémre olyan nagyon sokat vártunk és ketteske meg hirtelen "bekopogott" az életünkbe :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk!
Nos minden rendben van, reggel 2 db nagyobbacska volt és egy kisebb.
A z altatással nem volt semmi gond , jól ébredtem.
’ kis hős lett , mert 2 db-ot szívott le , de az egyik üres volt.
Szólva holnap 1 harcossal indulunk neki, és majd 10-órakor kell telóznom , hogy mizújs vele.
Nem vagyok elkeseredve, mert Ő biztos nagyon erős és meglássátok csoda fog történni!

Ha nem haragszotok , most nem írok többet , mindenkit csókolok, de most inkább kicsit lepihenek, majd holnap ígérem írok és mindent elolvasok.

Mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!

Pusszantalak benneteket és köszike a sok szorítást!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Móni,

csodálatos hírt hoztál nekünk!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulálok a kistestvérhez, biztos minden rendben lesz veletek!!!
Annyira örülök, hogy a kistesó ilyen könnyen és gyorsan sikerült :lol: :lol: :lol: (én is valami hasonlóban reménykedem majd Danika kistestvérét illetően :oops: :lol: )

Bonya,

biztos nagyon erős a kis harcosotok, a sikerhez nem kell tömeg! Pihenj sokat és továbbra is nagyon drukkolok!

Zálika,

örülök, hogy sikerült elintézni a vérvételt.
Velünk minden rendben, ma voltam uh-n, a doki szerint nem szülünk idő előtt. Majd kiderül... :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bonya : drukkok mennek ezerrel !!!!!!!!!!!!!!!!!

képzeljétek ma le is vették azt a fránya vért 2 orát vártunk rá mert nem volt aszisztens .de levették
tiszta ideg vagyok a holnapi nap miatt lehet hogy este nem jövök de drukkolok nektek és majd jelentkezem

zálika78
 
 


WOW micsoda hirekre jovok!

l.moni: szivbol gratulalok! ez szuper!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Zálika: orulok, hogy sikerult vegre elintezni ezt a vervetelt. Mi a Kaaliba vetettuk le...

Monic: hogy vagy? 36 het! nemsokara kezedben tarthatod Danikat! Drukkolok, hogy majd a kisteso projekt ugy alakuljon mint Monieknal!

Bonya:
Kisbutanak is hasonlo szamu petikeje lett-ha jol emlexem , es most mar 12 hetes terhes! Sokat gondolok Ratok +++++++++++++++++++++ Es kuldom a pozitiv energiat! gyere a hirekkel!

Brigi: hirek???????

Kisbuta: hogy erzed magad kismami? Munkahely jo?

Melania: orulok, hogy jelentkeztel! A noi hormonsorral nekem is mindig bajom van... En meg maganlaborban is szenvedezte, Medicenterbe is nehezen adnak idopontot ugy, hogy pont jo legyen-meg ott csaz hetfo/kedd/szerdan van vv.

Katica: jo tanulast!

Rolam: tartom a dietat, holnap megyek endokrinologushoz, vegre remelem kapok Metes receptet. Jo lenne h minel hamarabb kezdhessem szedni, mert akkor nem tolodik a lombik.

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Csajok!

Kapott valaki progi szurit? Hol szereztetek be itt Szegeden?
Kabay patikaban allaitolag van... Arat tudja vki?

koszike

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Amina,
a Kabayban van azt hiszem 400ft /db.
Később jövök a hírekkel!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok!

Gyorsan megírom mizújs!
Ha még ma lesz időm vagy holnap vissza is olvasok!

Nos a dokinő azt mondta , hogy érdemben nem tud mondani semmit , mert nem indult be , de azért ne keseredjek el , mert még holnap is történhet bármi.
Holnap 10órakor telózok megint!

Pusszantalak benneteket.
Tök jól vagyok csak a progeszteron szuri helye fáj baromia és be is kékült!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya,

milliónyi drukkot küldök, hogy beinduljon az osztódás!+++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Amina,

progi szurival kapcsolatban ugyanazt tudom mint Bonya :wink:
Remélem holnap kezedben lesz a Met recept ami majd gyorsan meghozza a sikert :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bonya,
millió drukk, az egyikem nekem is csak egy nappal később indult be, és utána szebben fejlődött, mint a másik, szóval semmi ok a kétségbeesésre. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Amina,
fogalmam sincs, a Beültis lányok Pharmafutártól rendelték a progi-szurit, kb. 50 euróért.

MÓNI!!!!!
MICSODA FANTASZTIKUS HÍREK!!! SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!! GYERE MAJD MESÉLNI A PICIKÉIDRŐL!!!!

Bringunsz,
veled mi van?????????????????????????

Lányok,
én minden nap olvaslak titeket, és kezem-lábam keresztben értetek, hiszen már kis se bírnám, hogy ne informálódjak, mi van kivel. Viszont keveset tudok írni. Az van, hogy sikerült megtartani a korábbi állásomat is, jól jön a pénz az építkezéshez. De ez nem csak dupla fizu, hanem ez dupla munka is, melette még háziasszony is lennék, így nem nagyon tudok majd írni, de olvasok és küldöm a szurkokat. Igyekszem a régi melómat besűríteni, hogy március végére befejezzem, de ez azért igényli a tempót rendesen... Ne hari...

Pusszancs

Kép
kisbuta
 
 


sziasztok
először is BONYA : ++++++++++++++++++++++++++++

Többiek : ++++++++++++++++++++++

na voltunk ma a Kaáliba Nagyon barátságossak voltak kb fél orát de még lehet hogy többet beszélgettünk a doktornővel
hát sok jót nem mondott monjuk sok rosszat se csak azt hogy nagyon kéne iparkodnunk hogy ne fussunk ki az időből mivel ami baja volt a másik petefészkemnek az bármikor kialakuhat ezen is és az nem lessz jó .......
most jövö héten ha megjön a piri akkor kell felhivnom öket és kérni középidős vizsgálatra időpontot nekem is meg apának is ugyanis az ő oktoberi eredményeit nem fogadták el meg neki nincs baktériumtenyészete vagy mi ???!!!!
na szoval kb 1 hét muva fogok kapni 3 hét mulvarra időpontot
értitek még ugye?
még 3 hét várakozás ........................................


Na sziasztok JOK LEGYETEK ÉS KITARTÁS CSAJOK !!!!!!!

zálika78
 
 


L.móni,
ez fantasztikus hír!
Megint te vagy nekünk az élő példa , hogy soha nem szabad feladni!
Nagyon jó egészséget és növesztgesd a kis pocaklakót!

Mónic,
köszike a drukkokat, ma megtudom , hogyan viselkedett a kis drága.
Nagyon bízom benne , hogy összeszedi magát és hamarosan a pocómban vigyázhatok RÁ!

Bringunsz,
sajnálom , hogy nem találkoztunk!
Én is szoktam vinni a maradék gyogyókat és szurikat így tudunk egyeztetni a dokinővel , hogy mit kell felírni és mi az ami még van.

Zálika,
látod az ÁNTSZ-s vérvétel is megoldódott.
Ha hamarabb kérsz infót efelől mi segítettünk volna.
Szegeden sajnos fizetned kellet volna érte , mert mi nem abba a megyébe tartozunk.
Akkor 1 hét és meg lesz az eredmény.
Amit írtam privibe , meg intézzétek hamar , hogy meg legyen az eredmény mire mentek!
Neked is köszike a drukkokat!
Ha bármiben tudok segítek .


Amina,
Kisbuta példája tartja bennem a lelket!
Meglátod nálatok is minden rendben lesz és hamarosan kezdhettek!

Kisbuta,
Te vagy az élő példa előttem és csak miattad nem vagyok elkeseredve, mert nálatok is minden rendben van.
Azért ne hajtsd túl magad, pihenkélj is , mert a kispocaklakónak kell a nyugalom!
Örülök, hogy a régi munkahelyed is megmaradt, most minden pénzre szükség van, főleg a kis lakáskátokat befejezni, hogy a kis csöppség oda érkezzen.

Lányok maradt 5 db Decapeptylem ami áprilisig jó!
Ha kell valakinek jutányosan oda adom!
Ja és 2 Choragon tüsző repesztő.

Később jövök , hogy mizújs a kis manócskával!!!!!!!!!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem jó híre volt a biológusnak!
Még mindig nem indult el az osztódás!
10% esély van még holnapig, hogy észhez tér a kis drága és megmutatja , hogy élni akar.
Még holnap telefonálok és kiderül , hogyan tovább.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, női szülész-nőgyógyászt keresek itt szegeden, most 9 hetes terhes vagyok, és a köv. vizsgálatot már nála szeretném megcsináltatni.

előre is köszönöm:

Moncsi
moncsi86
 
 


Szia Moncsi!

Én nem vagyok ismerős a klinikán, de merem ajánlani a Keresztúri Attila dokit!
Én meg vagyok elégedve vele.

Gratulákok a kis pocak lakóhoz!

Spontán baba vagy lombik?

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya : Köszi megkaptam , holnap utána is nézek hogy mikor rendel mert apa már megint nem lessz itthon csak szombaton jövő héten elmegyünk oda is vele
meg mennem kell ugye EKG-ra is meg a Belgyogyászatra na meg már megint vérvételre..............
NAGYON SZURKOLOK NEKED!!!!!

zálika78
 
 


Bonya extra drukkok mennek+++++++++++++++++++

Köszönöm a gratulációkat :lol: :lol: :lol:

most el mert sok dolgom van :arrow:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Brigi mi újság veled?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem indult be a kis sejtecskénk!
Most kihagyunk 1 hónapot és áprilisban a ciklus közepén megyek vizsgálatra , és akkor májusi ciklusnák újra próbálkozunk!

Kicsit elkenődtem, mert annyira bíztam benne, hogy megembereli magát.
Mindennek meg van a miértje!

Most bizto sritkábban fogok jönni, mint ahogy már megszoktátok.
Azért megpróbálok sűrűbben jönni!

Pusszantalak benneteket és drukkolok mindenkinek a kis pocaklakók meg növögessenek!!!!!!!!!!!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


(((((Bonya))))))): a fr@ncba, en is ugy biztam a kicsikebe... No de ne elkenodni!!! Majus mindjart itt van!!!!!!!!!!!!!! :)

brigi :?:

Rolam: tengap voltam egy masik endokrinologus neninel, kaptam Metet es pm gyogyit. Szerinte nem kell halasztani lombikot, mert rendbejovok ket honap mulva, ha tartom a dietat+sport+Met. Ma kezdek... remelem nem leszek rosszul...nagyon.... :roll:

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok csajok!

Na újra itt vagyok és úgy látom zajlanak az események rendesen!!!!!!!

L.móni:
Hát szívből gratulálok!!!!!Ez olyan hihetlen és mégis nagy csoda,hogy az elsőnél küzdöttetek,hogy legyen és a kistesó meg ilyen könnyen jön!!!Istenem de jóóóóó!

Amina09:
Kitartás a diétához,bár nekem sincs nagy akaraterőm,de ha az ember valamit el akar érni,AKKOR TUDOD HOGY NINCS AKADÁLY ÉS NEMSOKÁRA KEZDHETITEK!!!

monic:
Hogy bírjátok Danikával???Jól vagytok??Épp tegnap beszélgettem egy ismerősömmel,ő is pocakos és ápr-ra van kiírva,de mondta hogy már nagyon szenved és nehezen telik az idő,mert nyűgös,hisztis,mindenhol nyomja...meg minden,de ennek ellenére szívesen cserélnék én vele!!!!!Olyan izgis,nemsokára megszületik a kis trónörökös!!!!!:))))

zálika78:
Hát nem egyszerűek ezek az utána járások mindenféle vizsgálatokra,én is ettől félek,hogy még annyi felesleges idegeskedés vár ránk a beutalók,meg minden miatt.....de ez van,sajna nekünk azért,hogy jöjjön a gólya ezen az úton végig kell mennünk!!!De egyébként mi viszonylag közel lakunk egymáshoz.....ha gondolod priviben beszélgethetünk!!!

bonya:
Csak sejtem min mehetsz keresztül....sajnálom!!!!DE PRÓBÁLJ ARRA GONDOLNI,HOGY NEMSOKÁRA ELJÖN A TI IDŐTÖK ÉS NAGYON,DE NAGYON BOLDOGOK LESZTEK TI IS!!!!!

kisbuta:
Hogy vagy kismami???:))))Azért óvatosan azzal a két munkahellyel,ne hajszold magad annyira....bár tudom az a fránya pénz,az is kell........

bringunsz:
Ezek az injekciózások...áááááááá,ezektől nagyon kész vagyok!!!!Bár lelkileg én is készítgetem magam,hogy ezek várnak majd rám is,ilyen injekció,olyan gyógyszer, húúúúúú..sokszor kínai amit írtok,de nemsokára én is megtanulom ezt a nyelvet!!!De a lényeg a lényeg:NEMSOKÁRA KEZDETEK!!!!

Remélem nem hagytam ki senkit!!!

Nos rólunk röviden:
Rákszűrés:JÓ,Chlamydia teszt:JÓ,3 cn vérvétel:JÓ,andrológia apának:JÓ.
És ma voltam a 20 cn vérvételen prog. miatt.Hát kíváncsi vagyok....Talán hétfőre meglesz ennek is az eredménye és akkor irány a nődoki és megbeszéljük a következő lépést.A lehető leghamarabb menni akarok átjárhatóságira és addig ki nem jövök tőle amíg nem ad időponoto nekem,bár már tudom előre,hogy mi lesz az eredmény...De nem baj,lelkileg erős vagyok és mindent végigcsinálunk majd!!!!TUDOM!!!

Hát röviden ennyi csajok!!!
Igazából nem minidg van időm ide feljönni,de ma szabin vagyok és bepótolom a lemaradásom..... :)

Puszi mindenkinek!!!!!!!

Barbi
baba22
 
 


Sziasztok,

Bonya,

szívből sajnálom, hogy a picike nem indult meg :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Megértem, hogy ritkábban jössz majd. :cry:

Baba,

Örülök a jó eredményeknek, és kitartás az átjárhatóságihoz, csak 1-2 perc az egész és ki lehet bíni :wink:

nekem szerencsére nincsen panaszom a terhességgel (kopp-kopp-kopp), jól megvagyunk kettecsként a kisfiammal. ALudni tudok, enni tudok, mozogni is jól tudok, viszont a frontok kikészítenek, nagyon megvisel minket, hogy egyik pillanatban fúj a szél, aztán esik a hó aztán meg 100 ágra süt a nap :shock: :shock:
A hasam leszállt, nem tudom, hogy mennyi lehet még hátra... :roll:

Amina,

hajrá met+ diéta! Kemény leszk de érdemes betartani! Drukkolok, hogy a met ne viseljen meg annyira++++++++++
Nekem sok ismerősömnél hozott ez az összeállítás spontán babát :wink:

Móni,

hogy vagytok? Kistesó okoz neked émelygést és társait? Grétike hogy van?
Esetleg tudsz nekem abban segíteni, hogy ha leszállt a hasam kb mennyi lehet hátra? Mert holnaptól febr 22.-ig nincs dokim... :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bonya,
nagy-nagy meleg ölelést küldök neked!!!!
Csak egy dolgot tudok mondani, de az biztos. Hogy itt a Bneten rengeteg lombikos lány történetét megismertem már, és nincs két egyforma stimuláció! Néha alig van petesejt, utána meg egy csomó, és még fagyiba is marad. Egy percig se gondold, hogy ez így meg fog ismétlődni májusban, akkor minden egészen másként fog alakulni!!!

Amina,
hajrá met!!! Meglátod, most már sínen vagy, csak vedd nagyon komolyan a diétát, a metet és a sportot, mert sok IR-es lányt hallottam már panaszkodni, hogy nem sikerülnek a lombikjaik, és aztán kiderül, hogy jó ha felét betartják az előírásoknak, és utána csodálkoznak, hogy mi a baj? Tudom, hogy nehéz, de babócáért mindent!!!!

Monic,
és hogy bírod még?

Móni,
kiskönyved van már? és Gréti mit szól hozzá?

Bringunsz,
nagyon drukkolok neked!

Pusszancs mindenkinek!

Kép
kisbuta
 
 


Bonya extra nagy ölelés nektek.
Azért ne tűnj el teljesen kérlek, ha bármiben tudok segíteni küldj privit.

Monic attól függ mennyire van leszállva Danipocak :lol:
De ha 22.-éig nincs dokid...............
Hááát...........
Lehet, hogy hamarosan beköltözik Danika a szép új szobájába és elhagyja az albérletét :lol: :lol: :lol:
Nem rossz dolog ám a doki helyettesénél szülni :lol:
Ha priviben elküldöm a telefonszámom akkor küldenél majd sms-t ha megszülsz?
Legalább mindenki tudná időben :lol: :lol:

Kisbuta nincs még kiskönyvem.
Szerdán voltam laborba, jövőhéten lesz meg az eredmény, aztán még EKG, belgyógyászat.
Szerintem csak a 12. hét betöltése után megyek védőnőhöz.
Gréti puszilgatja és simogatja a hasam, sokszor úgy pihen, hogy felhajtja a pólóm és a pocakomra szoritja a buksiját :lol:
A két munkahellyel azért vigyázz!
Nehogy túlterheld magad.

Baba örülök, hogy szépen haladsz a vizsgálatokkal.
Hamarosan minden meglesz és uténa már babáztok is :lol:

Amina hajrá met!
A diétát meg símán be fogod tudni tartani :lol: :lol:
A cél érdekében bármit :lol: :lol:

Moncsi sajnos én nem tudok neked segíteni

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Móni,

persze, hogy elküldheted a számod és értesítelek ha esemény van :wink: Én is megírom az enyémet, hogy el tudd menteni és tudd, hogy én írok :wink:
Az aggaszt, hogy ez a változékony időjárás nagyon megvisel minket, nehogy emiatt akarjon Danika hamarabb jönni...
Pl. ma reggel hóeséssel kezdődött, aztán egész nap nagy szél, aztán 100 ágra napsütés, most meg szakad a hó újra. Nem csodálom, hogy Danika azt sem tudja, hogy mihez tartsa magát...
Grétinek mondtad, hogy baba van a pocakban, vagy ő maga érzi? Azt mondják, hogy a 3 év alatti kisgyerekek hihetetlen módon megéreznek dolgokat :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

bonya
tervezett baba volt, félévet vártam rá, nagyon örülök, hogy sikerült.
Olvasgatom itt az üziket, ti mióta próbálkoztok?

Nekem Dr. Vincze Emőkét tanácsolták, valaki tud róla mondani vmit?

üdv mindenkinek
moncsi86
 
 


azt hallottam egy másik topicon, hogy tegnap este Monicnak elment a magzatvize!!!

Utólag is nagyon remélem, hogy minden rendben volt és mindannyian nagyon jól vannak!

GRATULÁLOK MONIC ÉS DANIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta: koszonjuk a hirhozast! :) (amugy en nagyon komolyan veszem az IRt, a dietat szo szerint betartom (csokifuggosegem ellenere) , tobbet mozgok (pedig anti fitness csaj vagyok), es most a Metet gyurom. Magam is meglepodom ezen :oops: . Babaert barmit)

Monic: AZTA! persze, tudtam h nemsoka itt az ideje, meg hogy barmikor megszulethet Danika, de ez megis varatlanul ert!
Bar fogadjunk,hogy Valentin napi ajandekra gyurtatok :) :)
Gyere a hirekkel, vagy jo lenne ha vkivel uzenni tudnal, tukon ulok ! :)


Moncsi: en csak jokat hallottam Vincze E-rol, baratnom is nala szult. Fiatal, lelkes, aranyos es kedves. De nem annyira tapasztalt, ezt meg azzal ellensulyozza, hogy mindig az idosebb kollegak velemenyet keri ki, ha valamiben nem biztos.

Baba22: szuper, hogy ilyen jol haladtok! csak igy tovabb! drukk az atjarhatosagihoz!

Pozi, Bringunsz: :?: :?: :?:

Szep vasarnapot mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok!

Tegnap MONIC éjfélkor azt írta, hogy zárt a méhszáj és épp a szülőágyon feküdt nem kelhetett fel. Vesznek tőle vért mert ha fertőzés van akkor császár lesz.
Reggel is küldtem egy érdeklődő sms-t de nem válaszolt még vissza, lehet, hogy éppen már "helyzet" van/volt! :roll:

Üdv mindenkinek!

Dita

dita75
 
 


Kedves Dita! Koszonjuk szepen a hireket! Remeljuk minden OK, es hamarosan kapunk jo hireket :) :) Drukk Danikanak!!!!!!!!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Barangolva es kutakodva a babaneten, az alabbi uzenetet olvastam:

DANIKA 2009.02.15-ÉN MEGSZÜLETETT

9:41-KOR BÚJT KI ÉS 50cm, 3560g


Monic: szivbol gratulalok, sok sok boldogsagot es tejcsit kivanok :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: