Új privát üzeneted érkezett!

Szia Beus!
Kösz az infót!
Leginkább Eszterünk lesz,de még van 1-2 kedvenc(pl.Mirjam,Réka)a tarsolyomban :lol:
Nem,nem választottam szülésznőt és nem is fogok,mindegyikre rá merem bízni magam.Remélem jól döntöttem! :oops:Neked ki volt?

Hogy jutott a fülébe? Csak nem olvas minket a kedves doktor bácsink????????????????? :oops: Ha igen,jól titkolja! :lol: 8)
Pusszant mindenkit szeretettel:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok csajok!
A hűtőmben lapul 1 adag(3 doboz) kullancs általi agyhártyagyulladás elleni védőoltás,ami márciusban le fog járni,ezért szeretnék túladni rajta.Ha érdekel valakit,megdumálhatjuk! :wink:
Mindenkit pusszant szeretettel:Perla

Kép
perla1979
 
 


Perla!!

Nem is tudtam, hogy ti is az Eszter néven gondolkodtok!!! Mi nagyon szeretjük, és bárki kérdezi hogy hívják, és megmondjuk, felcsillannak a szemek :D

Csajok, azért én nagyon örülök, hogy tisztázódott ez a Beus-Gidai dr dolog, rossz volt negatívumokat olvasni róla.

Puszi mindenkinek!
/és tényleg jó a csapat!!!/

E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 

 
 

Perla szuper név az Eszter:)
Hát nem hinném, hogy annyira olvasna minket a doki,
még a sok munka mellett.Azt meg elhiszem, hogy mindegyik szülésznőre rábíznád magad, szuper csajok mind ott lent:)
Nekem nem volt, császárnál nem szoktak fogadni.
Úgy érzem Enikőnek köszönhetem, hogy sikerült a dokival megbeszélni a dolgokat:) ennek szívből örülök én is.

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Beus!

Ez komoly? De miért?? :D :D :D
Bármit is tettem, örülök hogy így alakult!!

Képzeljétek csajok, Eszter folyamatosan áll! :D

Puszi

E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


sziasztok csajok!Korán keltetek! :wink:
Köszi az Eszterre való biztatást! :lol:
Enikő külön gratula,hogy a ti Eszteretek már áll!Képet mikor látunk róla? :cry: :wink:
Hú,én már kezdek nagyon parázni a szüléstől :oops: :oops: :oops: Már itt van a "kertek alatt" én meg úgy érzem magam,mintha le lennék maradva néhány hónappalMármint szerettem volna kicsit "rágyúrni" a szülésre testileg és lelkileg is,de valahogy ezt még nem sikerült elkezdeni :evil: ....no,majd igyekszem...
Pusszant mindenkit szeretettel:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok itt vagyok ám én is ,(ha egyáltalán feltűnt :) Enikő köszi:) ) csak voltak egyéb tényezők, amiért kiregisztráltam, de annyi kedves levelet kaptam, hogy visszatértem.pusssz

BEus örülök,hogy sikerült megbeszélnetek!nekem is telefonálnom kell most már rákszűrés miatt, csak most úgy el vagyok havazva,hogy..

ja és én sem tartozom azon szerencsés közé akit visszahívott volna hogy miért kerestem.. :oops:

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Szia Boni!!!

Üdv újra itt :D :D

Perla!

A szülés miatt ne aggódj. Arra rágyúrni úgysem lehet, ott jön aminek jönnie kell, te pedig tenni fogod, amit tenned kell. :D :D Na, ez ám a biztató szöveg..hihihihi Szerintem egy a lényeg. Számíts arra, hogy nem lesz egy leányálom, és hogy igen, fájni fog. Ha ez fejben megvan, és minden fájásnál arra gondolsz, hogy ez még semmi, a java még csak most jön, akkor egyszer csak arra leszel figyelmes, hogy túl is vagy az egészen. Nekem ez bevált. ;)
Teszek fel neked képet biztatásul, hogy ha túl leszel az egészen, milyen csodát kapsz ajándékba a fájdalomért cserébe!!! <3

Kép

Kép

Üdv mindenkinek!

E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Enikő!
Kösz a biztatást! :lol: :lol: :lol: Ilyen csodaszép Eszterért tényleg érdemes megdolgozni!Olyan édes mosolya van! :wink: mármint a szemében,mert hát a cumitól nem nagyon látni a száját :roll: :wink:
Szóval csodaszép!Gondolom(remélem) minden Eszter ilyen elbűvölő :P :P :P
Bonikó!
Isten hozott újra itthon!
Pusszantás mindenkinek!
Perla

Kép
perla1979
 
 


Perla!

Itt a lemaradt mosoly :D

Kép

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Enimenikő csudaszép Eszter! :lol:

PErla minden egyes fájdalom közelebb visz a te kis édesedhez.. szóval erre gondolj!!!

valahol találtam még anno egy leírást mit érzel szülés közben majd elküldöm ha meglelem..de nem ígérem..mert rég volt...

de addig itt van ez.. http://www.anyaleszek.hu/az-igazsag-a-szulesrol--cikk

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Enikő!
Így már teljes a kép! Köszi a kiegészítést!:lol: :lol: :lol: Egyszerűen angyali ez a mosoly...Gratula hozzá!És természetesen a biztató szavakat a szülésről...
Pusszantás mindenkinek:Perla

Kép
perla1979
 
 


sziasztok,

beus:szomorúan olvastam a történetedet, de örülök, hogy meg tudtátok beszélni. :)

enikő:nagyon édes, és ügyes Eszter! :)

perla:ne aggódj! meglátod, minden rendben lesz. :)

mi megvagyunk, Levi mellett nem sok szabadidőm van napközben..ráadásul maximum fél órákat alszik, így nappal ha összesen két órát alszik akkor már sokat mondok :oops: így sokat játszunk :)
jaj, felébredt..:) majd még jövök :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Szia Henne!
Már hiányoltalak!Pont kérdezni is akartam,mi van veletek?Azért ha tudsz,jelentkezz be...hisz tudod...a mi fórumunk a legjobb :lol: :lol: :lol: mint egy nagy család :wink:
Nikicske!
Várom ám azt a privit! :lol:
Pusszant mindenkit szeretettel:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok csajok!
Sajna nem sikerült a 4d-s ultrahang:annyira befelé volt fordulva,hogy szinte semmi nem látszódott a pofijából! :cry: :cry: :cry:
Minden jót kíván nektek:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Bonianyu köszi a linket, nekem sokat segített. Kicsit én is félek a szüléstől, pedig egyszer már volt benne részem. Van egy 8 éves gyönyörű nagylányom. Ráadásul első szüléshez képest gyors is volt, 4 óra alatt megvoltunk :-). Most a 25 hétben vagyok, ráérnék még aggódni tudom... Szóval most megpróbálok ráhangolódni fejben is arra, hogy fájdalmas lesz (hisz tudom), és kitartást igénylő. Talán beszélek a fiammal is erről, hogy igyekezzen kifelé :-).

Perla sajnálom a 4d-t :-(, de pár hét és láthatod élőben az arcocskáját :-).

Mindenkinek szép napot!!!
mahotka1
 
 


Sziasztok Csajok!

Gondoltam én is lejelentkezem :)

Beus és Enikő! Tüneményesek a gyerkőcök!!! :wink:

Perla! Egyszer már megírtam a privit, de elszállt :( Igyekszem újra írni, csak hát Dávidkám alvókája pont olyan mint Levié... szopi után max fél óra... Ti hogy tudtok a babytek mellett mosni-főzni-takarítani?? Én most az esti lefekvés után próbálom magam utolérni, de így meg hulla fáradt vagyok állandóan... :S

Én is csatolok egy friss képet, hogy lássátok, hogy fejlődünk :lol:

Kép Játszom :)

Még egy fontos dolog... hátha tudok segíteni valakinek ezzel az infoval... Nagyon lecsökkent a tejcsink mennyisége és a védőnő ajánlotta a More Milk Plus kapszulát... Drága (6500 Ft/60 db), de nekünk segített! Szinte a 0-ról hozta vissza a tejtermelést...

Puszi mindenkinek!
Nikicske és Dávid

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


mahotka örülök,hogy segítettem.. nyugi remélhetőleg másodjára is hamar túl leszel rajta+++++++++++++ mondjuk nekem a végén olyan erős fájásaim voltak hogy csak na.. az első tolófájásnál l éppen nem volt ott senki,mert dokibá másik szobában volt mert pont ügyeletes volt, Kati meg kifutott bekapni egy falatot, gondolván első gyerek lévén úgyis ráérünk.. :lol: de fiam nem igy gondolta..és amikor megéreztem ezt a számomra ismeretlen feszítő érzést, (tudjátok amikor nagyon érzed,hoyg menned kell wcre.. csak a férjem volt ott, egy pillanatra bepánikoltam de szerencsére már akkor jött a dr.úr én ezt közöltem is vele,hoyg nekem wcni kell erre ő mondta,hogy nem ez a tolófájás.. kicsit még vitatkoztam vele (kb 3szor) aztán elhittem neki :) utána bejött Kati is mindez pár percen belül történt.. és szegénykémnek úgy megszorítottam a kezét, majd eltörtem újból(előtte volt neki megrándulva vagy eltörve) és már kezdődött is a befejezés! meg az interjú a medikuscsávóval akit a dr úr kedvesen lepattintott:9 hehe még most is jókat mosolygok rajta.. hű azt valahol leírtam már szerintem korábban... de még egyszer végigcsinálnám, előbb mint a fogászatot! :wink:

NIkicske Szépek vagytok

PErla és nem csinálnak ismétlést? a 4D genesisbne megcsinálják nem? ha nem sikerül? vagy nem?

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Enikő Eszter gyönyörűűűűű, és micsoda szemek:D
Nikicske, nagyon tünemény a babád:) én is csináltam a háztartást, este lefekvés után, és mindig éjfélkor végzek :(
Mi lesz később, ha már az ikrek tudnak pakolni is???:) alig várom:)

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Sziasztok csajok!
Látom mindenki megvan... :lol: ezt örömmel látom...hisz miénk a legjobb fórum :D :D :D

Nikicske!
Nagyon szépen fejlődtök!Hajrá!!!!!!!!!!!És természetesen türelmesen várom azt a privit,van még néhány hetem :oops: :oops: :oops: de siess,mert már nem sok...és nő ám a para...
Bonikó!
Ez a wc-s dolog nagyon érdekes!Nemrég azt olvastam,hogy az csinálja jól,akinek ...hát...szóval akinek sikerül becsinálni... :oops: :roll: :shock: Mindenhol azt hallom és olvasom,hogy ez a székelési inger tök természetes...hát én nem tudom mit csinálnék szégyenemben,ha netán kicsúszna valami oda nem illő termék :lol: :lol: bár ott,abban a helyzetben biztos másra fogok koncentrálni...
4D-n nem a Genesisben voltam.Az a doki,akinél voltunk,azt mondta,hogy már nem érdemes próbálkozni,mert ebben a korban már annyira nincs már helye szegénynek,hogy a méhlepény mindig benne lenne a képben :? szóval erről lemaradtunk...de néhány hét múlva már élőben találkozunk! :lol: :lol: :lol:
No,most már abbahagyom mások fárasztását :wink:
Pusszant minden babát és mamáját:
Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok csajok!!

Köszönöm mindenkinek a tetszésnyilvánítást :D :D :D :D :D

Perla!
Nekem szülés előtt 2 napig hasmenésem volt, így nem nagyon volt mit "produkálni" tolófájásoknál... Állítólag ez már a vajúdás előszele volt. De észre sem vettem volna, ha ilyen történik. Tényleg az embernek kisebb gondja is nagyobb akkor. És sem a szülésznő, sem a doki nem fog csodálkozva rád nézni, hogy "jó ég,mi történt " :P :P :P
A másik dolog meg, ha tényleg ennyire aggódsz miatta, és tudod hogy pl. 2 napja nem voltál wc-n, akkor még mindig kérhetsz beöntést. Én Máténál kaptam, engem megnyugtatott anno./mondjuk akkor még rutinnak számított.../ Simán túléltem, nem tartozik a legkellemetlenebb beavatkozások közé.

A házimunkáról én inkább nem nyilatkozok, mert még megvertek :D :D :D
Eszter mellett simán tudok takarítani. Délelőtt 1 órát alszik, ebéd után 1,5-2 órát, és amikor nem alszik, akkor játszik a járókában. Ha nyűgösködik, akkor átrakom a hordozóba, és cipelem magammal, amerre járok a lakásban. :) :) :) Nagyon jó fej.
Nálunk a 18-19.30-között van a rizikós időszak, általában még ilyenkor is alszik egy fél órát jó esetben. Ha nem , akkor nyűglődik fürdésig. De azt hiszem, ezt elnézem neki :P :P :P

Nikicske!
Nagyon cuki Dávid!!!! Az a vigyor! :D :D A szeme sem áll jól!! hihihi

Szép napot mindenkinek

E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Kismamik ne féljetek a szüléstől, éljétek meg a pillanatot, nekem fantasztikus volt (nem kell hülyének nézni, nekem is fájt, de tudtam, h minden fájás csak a segítségemre van :) )
HÁt a wc-s sztori nekem sem maradt ki, Mátéval sikerült a szülőágyra, amit a férjem takarított el(!) mert nem volt a közelben senki, mondván ugye első szülés, nem fog sietni a baba, de tévedtek.
Utána beszéltem erről a dr. úrral, ő is azt mondta, h semmi probléma, természetes velejárója a szülésnek. Ja és én még plusz hánytam is! Oltári volt, képzelhetitek.
Gerinél már okosabb voltam, mikor bevittek a szülőszobára gyorsan elmentem wc-re, onnan meg a szülésznő rángatott ki, h ugyan jöjjek már, mert lehet, h ez már a tolófájás. És nem akarta elhinni, h nem! Pedig tényleg nem az volt! Viszont mikor jöttek az igazi tolók, akkor már ezzel nem volt gond!

nikicske! szerintem ne foglalkozz a háztartással, majd utoléred magad, a lényeg, h Dávid babának kipihent kiegyensúlyozott anyukája legyen! Nem hiszem, h zokon venné tőled, ha egyszer nem mosogatsz el este, vagy nincs felmosva! Egyébként meg egy jó tanács: Oszd be úgy a dolgokat, h minden nap csak 1-2-t csinálj. Pl egyik nap moss, másik nap vasalj, aztán jöhet a porszívózás stb...
Nekem ezzel is szerencsém van, nemigazán volt még olyan, h gyerekek mellett ne tudtam volna vmit megcsinálni. általában akkor ügyeskedek mikor alszanak! VAgy Máté már segít mosogatni, kiviszi a szennyest , segít teregetni, (már amennyiben ez segítség, nem hátráltatás :D )
Amúgy meg még egy jó tanács (én mindig így voltam vele) : ha vkinek nem tetszik , akkor csinálja meg, de úgy sem fogja senki helyettem elvégezni :)
Ja persze ehhez kell egy megértő apuka is, aki nem veszi zokon, ha 1x-1x hideg vacsora van!
Szóval fel a fejjel, Dávid még nagyon kicsi, majd belejössz te is!
Kitartás!

Sok puszi mindenkinek!
Üdv: Zsuzska

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok csajok!
Így a nagy pakolás közepette felmerült bennem egy kérdés és ti már tapasztaltak vagytok ilyenben!Kell,vagy lehet,vagy ajánlott,vagy felesleges vinni pólyát a bambinak? :roll: :roll: :roll: :?: :?: :?:
Kösz a segítséget!
Minden jót kívánok mindenkinek:Perla

Kép
perla1979
 
 


Szia Perla!

Mátét anno pólyában vittük haza, de csak azért, mert nem volt gyerekülésünk./ ez volt majdnem 10 éve.../ Nekem most meg sem fordult a fejemben... Igazából nem kell, de ha akarod, viheted abban haza. Szerintem. Bár az új kreszt nem ismerem :P :P :P :P
Vagy odabentre gondoltad?

Puszi
E.

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Szia Enikő!
Köszi a választ,de igen,én bentre gondoltam...Csak azért,mert azt hallottam,hogy azzal jobb emelgetni,fogni Őt.Igen,a KRESZ-t ismerem(imádok vezetni),csak hordozóban(gyerekülésben) lehet az autóban. :wink:
Pusszantás:Perla

Kép
perla1979
 
 


perla1979 írta:Szia Enikő!
Köszi a választ,de igen,én bentre gondoltam...Csak azért,mert azt hallottam,hogy azzal jobb emelgetni,fogni Őt.Igen,a KRESZ-t ismerem(imádok vezetni),csak hordozóban(gyerekülésben) lehet az autóban. :wink:
Pusszantás:Perla


Szóval bentre felesleges, sőt szerintem nem is engedik... Ők adnak ruhát a babáknak, egy őrületesen csinos ragtapasz csíkkal ellátva, amin a neve meg a szobaszám szerepel. 128/2-es gyerek volt Eszter :P :P :P
Én személy szerint nem tenném pólyába a babát. Abban nem érez rendesen téged, az pedig nagyon fontos. Meg igazából mozogni sem tud rendesen. A keze sincs szabadon a pólyában.
Szerintem ne aggódj, ahogy először a kezedbe veszed, tudni fogod hogy tartsd. :D


Puszi
E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Perla, de jó, hogy mondod (és bocs, hogy offolok :-) ), tavaly volt az osztálytalink és az egyik lány hozta a 4 éves kisfiát is. Vonattal jöttek le, velem akartak hazajönni, ott találták ki, és nincs gyerekülésem. Nem voltam benne biztos, hogy tényleg szabálytalan lett volna, most megnyugtattál :-) Olyan kellemetlen volt, most hogy mondjam meg, hogy hát az úgy nem volna, jó, megbüntethetnek érte...

Aztán szerencsére máshogy alakult a helyzet, de milyen hülye egy helyzet. Ti mit csináltatok volna? (hosszú táv, a Balatonon voltunk és Pestre kellett volna feljönni együtt)

Kép
manguszta
 
 


Hát tuti én nem vállaltam volna be. Még ha nem is te vagy a hibás egy esetleges eseménynél, a lekiismeretfurdalás örökre megmaradna..... Az autópálya meg alapból egy + rizikó. Az ilyet azért előre illik egyeztetni.

E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 


Szia Manguszta!
Örülök,hogy eloszlattam benned a kétségeket!Tudom milyen nehéz elutasítani valakit(én is ilyen lelkis vagyok),de ez olyan kaliberű dolog,aminél nem szabad könnyelműen dönteni csak a jószívűség miatt!Teljes mértékben egyetértek Enimenikővel:egy ilyen dolgot "illik" előre egyeztetni és felkészülni!Főleg,hogy autópályáról van szó! :shock: Szóval bármennyire is nehéz szívvel,de NEM-et kellett volna rá mondanod(ha mégis úgy alakult volna a helyzet)!!!!
Pusszantás mindenkinek: Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!
én is itt a kis csapatban :)
annyira cuki minden "Gidai gyerek" :)

itt az én szépségem:
Kép
Kép

Kép
zpilla
 
 


Zpilla!
Örülök,hogy végre itt vagy!
Hát ez a Titababa...hát gyönyörű...
És tényleg...minden Gidais baba annyira gyönyörű!!!!!!!!!Akkor a miénk is csudaszép legyen ám!
Csajok ti nagyon gyanúsak vagytok.... :roll: :roll: :roll: hisz a dokink is nagyon dekoratív :oops: :oops: :oops: Nem fura ez a jelenség? :lol: :lol: :lol: Pont egy ilyen esetet mesélt nekem még nagyon régen...a kőkorszak kezdetén :wink: No nem magáról :wink:
Pusszantás mindenkinek:Perla

Kép
perla1979
 
 


Köszi Lányok! :-) Megnyugtattatok, de tényleg!

Eszter annyira kis csibész, szépséges tündérlány, Titababa meg egy kész Hölgy! Puszilnivaló, ahogy ül abban a csini ruciban, és a mosolya neki is annyira édes! Nagyon szépséges gyerekek kerülnek ki a doktorunk keze alól, az már igaz :-)

Jól látom, "fogzásos" borostyánja van? Többektől hallottam, hogy csuda tudja, miért, de használ... Bár ha csak annyit, hogy naon csinosan áll, már az se baj :-)

Pussz, kellemes hétvégét mindannyiotoknak!

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!

Na asszem ma kellőképp megünnepeltem a névnapom, ennyi alkoholtól biztos reggelig alszik majd Gergőm:) már ami a tejcibe átment!
Ja és nem is meséltem, van már egy foga, kemény 1 hete bújt ki!
Annyira cuki vele:) Szegény nagyon megszenvedett vele!
További jó hétvégét mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska!
Isten éltessen nagyon sokáig,füled érjen bokádig!Vigyázz az alkohollal! :wink:
Pusszant:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok, Eszter, Dávid is Titababa is csodásak! :) Gratulálok mindegyik büszke kismamának! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


perla ok, vigyázok, de csak egy kis csokilikőrt ittam, tényleg becsszó:)
amúgy sem vagyok egy nagy ivós, főleg szopi alatt nem! :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


:) köszönjük Zita nevében is :)

Neki is van már 2 foga alul, de még nem sikerült használható képe készíteni róla :)
Borostyánláncra én is azt gondoltam hogy babonaság, de van egy minimális magyarázata :D miszerint a test melegétől felszabadulnak a kőből gőzökgázok, ami nyugtató meg jótékony hatással vannak a fogzási kínokra...
nem tudom milyen lett volna a fogzás ha nincs rajta :) nem volt könnyű így se :)

Zsuzska boldog szülinapot!!

Kép
zpilla
 
 


zpilla, köszi de most per pillanat a névnapom volt, de a szülinapom is lesz nemsoká:)

és csajok egy kérdés! Milyen gyakran nyeli el a rendszer a priviket? Mert várok egy levelet, kb 2 hete, és nem tudom elképzelni, h nem válaszoltak rá...új levelet meg nem akarok írni, h hallod-e miért nem válaszoltál!?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Csajok!
Hogy vagytok?
Segítsetek!A CTG eredményét mindig megnézi a doktorbácsink?Persze csak ha házon belül van...? :roll:
Pusszantás mindenkinek és kellemes babázgatást! :wink:
Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Nekem többször előfordult már, hogy elszállt a privi... :( Szerintem nyugodtan írj az illetőnek..

Perla! Végre megírtam neked a válaszokat, ha véletlen nem kapod meg, akkor szólj! Most lementettem a gépre :)

Henne! Mi újság? Hogy vagytok? Rég hallottunk felőletek... :(

Mindenkinek szép napot!

Pussz:
Nikicske&Dávidbaba

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Szia Nikicske!
Igen,megkaptam az üzeneted! :lol: Volt is nagy öröm! :lol: :lol: :lol:
Köszönöm szépen!Hasznos volt!
Minden jót kíván nektek:Perla

Kép
perla1979
 
 


perla, valakinek mindig látnia kell. Hívd fel a dokit, ha éppen nincs benn, akkor mondani fogja, kinek mutasd meg!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Csajok!
Volt valamelyikőtöknek "szerencséje" látogatási tilalom idején bent tartózkodni?Ugye én lemehetek a portára,ha "pakkot kapok"????????
Szalamandra!
Köszönöm a segítséget!Már kiderült,hogy megy ez!Az első után már tudni fogom a "járást". :D Már nagyon várom,és kíváncsi is vagyok,milyen lesz!Az már biztos,hogy a CTG-s hölgyike nagyon aranyos és megnyugtató jelenség...pont olyan,amilyennek leírtátok 8)
Mindenkit pusszant és minden jót + szép hétvégét 8) 8) 8) kíván:Perla

Kép
perla1979
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon rég jártam itt, de mindenképpen szeretném megosztani a tapasztalataimat a Doktor úrral. Decemberben szültem vele, a kislányom most lesz 3 hónapos. Hát nem sok idő marad mellette az ivásra, evésre, netezésre...:)

BEUS! Együtt feküdtünk a gyermekágyon, a kislányom Hanna:) Emlékszel rám? Gondoltam Rátok, hogy hogy vagytok! Nagyon édesek az ikrek! Sajnálom, hogy voltak komplikációk, remélem, már jól vagy(tok).

Szóval én csak jót tudok mondani Gidai doktor úrról. Velem mindig nagyon korrekt volt, az utolsó hónapban, amikor túlhordás miatt naponta mennem kellett a klinikára, minden nap jött, odafigyelt rám. A várandósság alatt és a szülésen is maximális biztonságban éreztem magam, jó munkát végzett:) Nagyon féltem a szüléstől, de ő valahogy nyugtatólag hatott rám. Talán azért, mert amit mondott, az tényleg mindig úgy is lett. (Reggel 7kor kérdeztem tőle, hogy még mennyi lehet hátra, erre mondta, hogy úgy 22 perc. És 7 óra 22 perckor született meg Hanna.:) Na jó, ezt azért csak a vicc kedvéért írtam le:)) Abszolút profinak tartom. Egyébként én hajnalban szültem, úgy ébresztettük, egyből jött és mosolygott és viccelődött és nem úgy kezelt, mint egy "munkaeszközt". Nekem ez akkor nagyon sokat jelentett, sokkal oldottabb lettem, teljesen rá tudtam bízni magunkat.

Tudom, hogy a magánszülés egy "üzlet", de én pl rajta nem éreztem, hogy a pénzért csinálja. Még mielőtt a 6 hetes kontrollon fizettem volna, mondta, hogy visszavár a következő babával is. Mi nem beszéltünk az árról, mert nem mertem rákérdezni, a lehetőségeinkhez képest a legtöbbet adtuk neki, de nem tudom elképzelni, hogy pl kevesellné...

Talán ömlengésnek tűnik, de én tényleg csak jót tudok mondani róla, és ajánlom mindenkinek. Beus, remélem, hogy köztetek csak valami félreértés volt.

Talán még annyit, hogy a szülésre a doktor úr javaslatára Gönczi Kati szülésznőt választottam, aki szintén szuper volt. Iszonyú aranyos és empatikus ő is, és ha helyzet van, kellően határozott. Én a szülésen magamtól talán levegőt venni is elfelejtettem volna, végig segített, nagyon érti a dolgát. Szerintem amúgy mindenki tényleg nagyon kedves és lelkiismeretes, de akinek fontos a személyes kapcsolat a szülésznővel, az válasszon mindenképpen. Katival jó párost alkotnak:)

Üdv mindenkinek!
handagúz
 
 


Sziasztok!
Annyira jó, ennyi jót hallani a dokinkról, remélem hármaskánk is nála fog születni hamarosan! :)
Üdv : Zsuzska

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok csajok!
Hol vagytok?Hogy vagytok? 8) Tegyetek fel képeket...gyönyörködni és ráhangolódni... :oops: nagyon izgulok :? :? :?
Pusszantás mindenkinek: Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!
Perla nyugi!!! Minden rendben lesz!!!

Kép
zpilla
 
 


Szia Perla!!

Ne aggódj már annyira! Látod, mindannyian itt vagyunk, túléltük! Pár hét múlva mosolyogva fogsz visszagondolni ezekre a napokra :)
Amúgy a gyerekek "idősödése" és a sz.gépnél töltött idő fordítottan arányos egymással. :D :D :D Azt hiszem ezt mindannyiunk nevében mondhatom :P Főleg ha bejön a jó idő.... Már nagyon várom a tavaszt. Így is 3 órát sétálunk naponta, mi lesz ha melegszik az idő?? :)

Üdv mindenkinek
E+E

Kép
Kép
enimeniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: