Új privát üzeneted érkezett!

Hali! :D

hordozó: mi vettünk egy olyan chicco-t - ami azon az oldalon is van, amit Fanni föltett, a 4. -, amelyik újszülött kortól is használható, mivel fektethető, így a gyerek is fekszik benne. De mivel nekem hetekig jártányi erőm sem volt a magas láztól, sose használtuk. A tesómék igen, az ő fiuk nagyokat aludt benne séta közben. Pár hónapja viszont én is beszereztem egy mei-tai-t, hogy egyszerűbb legyen itt, a belvárosban. Elég gyakran cipelem benne a mázsás fiamat, viszont max. 3/4 órát bírom el, mert volt már, hogy majdnem elájultam, annyira nehéz! 12,5 kiló. A gyerek amúgy nagyon bírja! :D
http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... t&catId=14
( Én innen rendeltem, ahonnan a cipőt is. Ennek sima pamut az anyaga. )

Nagyon szép csajosak ezek a hordozók tényleg! :D
20140901102739
 
 


20140901102739
 
 


LÁnyok köszönöm a sok tippet! eddig PAndus és hajni linkje nagoyn tetsz! én is megnézem a külföldit! :lol:
Vendég
 

 
 

Őt rendeltem meg! :lol: a szin miatt... tudom Pandusé olcsóbb

Kép

KÖszönöm mégegyszer! remélem nekünk is beválik! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


pandácska írta:Orsi,
Tudtam, hogy te megnézed majd a külföldit :wink: Ha rendelsz, kérek képet, szeretnék nyálat csöpögtetni :lol: :lol:

nem találtam külföldit :cry: :cry:
valamit rosszul keresek?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Vendég
 



Boniko,
Szép, de az enyém se volt olcsóbb(9400) :wink: Amúgy nem az ára a lényeg, hanem az anyaga, mínősége. Ha tehetném egy Kozyra lecsapnék, azt sokan ismerik, csúcsminőség, és gyönyörű színei vannak :lol:
Vendég
 



köszi :oops: :oops:

én a beige-narancs selymet vettem

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Én azt rendeltem meg, utána 5 perc múlva felhívtam a nőt, hogy legyen inkább a zöldes. Minkettő nagyon szép. Na milyenek a külföldi Mt-k? :D
Vendég
 


szépek :)
azt néztem, hogy mintha azoknak erősebb lenne a háttámasztéka, nem?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Biztos, hogy jobb a minőségük, szóval igaz lehet amit írsz!
Vendég
 


végül visszamondtam a kendőt, mert apának nem jött be a szine :oops: és onnan rendeltem, ahonnan Pandus és Orsi krémszinű kockásat, barna kötővel.... :lol:
Vendég
 


boniko írta:végül visszamondtam a kendőt, mert apának nem jött be a szine :oops:

sokmindenbe beledumálnak ezek az apák :wink: :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Boniko,
Akkor te is olyan határozott vagy, mint én :lol: :lol:
Vendég
 


én határozott vagyok..vagy mégsem? :lol: :lol: :lol: :lol:

és mindig az enyim az utolsó szó : akkor szeretném inkább azt a a másikat.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit eltűntem, bocsánat érte! :oops: Voltunk otthon anyukáméknál, nagyon jó volt, Gréta is jól érezte magát! Voltunk a Mátrába is, nagyon szuper volt.

Az első oltástis megkapta, nagyon sírt, de én jobban szerintem :oops: , annyira sajnáltam!


Lányok!
Azt szeretném kérdezni, hogy Grétának mennyire kellene már tartani a fejét? Amikor kézben van nagyon szépen tartja és el is nyomja magát tőlünk, hogy jobban lásson. Viszont hason, csak akkor tartja,amikor lerakjuk, akkor is csak pár másodpercig és lerakja!
Kicsit aggódom ez miatt!

Már hosszabb ideig kellen tartania?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :P
Én pont ma olvastam végig a Pampers füzetet, amit a kórházban kaptam a mintákkal együtt. Ezt a fejemelést a 2-3. hónapra írja, szóval semmiről sem késtetek le :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kisfóka,
tényleg semmiről nem vagytok lekésve. Tedd többet hasra, hadd gyakorolja a fejemelést. Ha már pár mp-ig emeli, akkor nemsokára már percekig is fogja.

KépKép
lili73
 
 


Fanni, Lili!

Köszönöm szépen a válaszokat! :) Most megnyugodtam!
Oké, többször hasra teszem!

Azt elfelejtettem tegnap írni, hogy csütörtökön lemérték Grétit és 5180g és 61 cm! Iszonyatosan nő, már a 62es rugik is kicsik neki! Volt olyan, amit megvettem és rá se tudtam adni, mert kicsi! :cry:

Fanni!
Nagyon aranyosak a fiúk, láttam a képeket! Rakok én is Grétáról mindjárt!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Képmikor megyünk már?
Képno komment Képanyával Képkiságyban
Képígy alszom
Képkis lila csomag

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Hát, én is előkerültem :oops:
Húzós volt az elmúlt pár hét. (Igaz, bevallom, a nyáriba néha írtam :oops: )Lilu - ahogy sejtettük is - nehezen viselte a trónfosztást. Bár, mi mindent megtettünk azért, hogy kíméljük a kis lelekét. Talán át is estünk a ló túlsó oldalára, és ettől teljesen elbizonytalanodott. Súlyos dühkitörései voltak. Szinte rohamszerűek. Oltárira kikészített mindannyiunkat :evil:

Most már szakembernél vagyunk. Szükségünk van segítségre. Majd mesélek arról is, ha már tudok valamit.

Csabi: imádom. Nem akarom, hogy "bezzeg-gyerek" legyen, de tényleg egy szavam sem lehet rá. Napközben 5-6 órát alszik 3 részletben. Éjjel is csak 2X ébred szopizni. Sokat mosolyog, élénk, kedves kisbaba. Bármi baja van, a cici mindenre megoldás :lol:
Már 5700 gramm, és 63 cm. Ma kapott 2.hós oltást. Nem örült neki :(

Pár kép:
Lilu akarja, hogy mosolyogjak :?
Kép

Kép

Szilvaszüret
Kép

Mamival
Kép

Vigyor Kép

Anyával
Kép

Véda
Vendég
 


Kisfóka :P
Gyönyörűek vagytok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hali lanyok!


En is jol eltuntem de a nyaron alig voltunk itthon es allandoan vendegeink voltak szinte csak egy hete vagyunk ujra egyedul...
Laura szepen novekszik,allandoan beszel es nevetgel :lol:
Nagyon keveset alszik nappal kb ketszer fel orat ejjel is kel meg 2x-3x de mar teljesen hozzaszoktam.Meg mindig csak hatrol hasra fordul azt is csak egy iranyba de hat majd belejon...

Kisfoka,
nagyon edes Greti:)A fejtartas nalunk is problema volt mert Laura csakhaton alszik es o csak a harmadik honap vegere kezdte kicsit tartani a fejet ja es utal hason lenni a mai napig szoval nem volt konnyu.Greti nincs tehat elkesve...

Boniko,Fanni
nagyon edesek a fiuk..
Pandus,
gratula Dorinak a felallashoz,nagyon ugyes.

Fendike,
Mate bore rendbejott?
Ti mar a sportulest hasznaljatok a bugan?mi meg mindig a mozest..

Orsi,
tudom meg raerek :lol: de szerinted melyik cipo a jobb pediped vagy robeez?En a kinti oldalakat neztem nem aliliputit es nagyon szep cipoik vannak.Pediped csak kulteri hasznalatra valo?

Kép
petitpois
 
 


Kisfóka édesek vagytok!

Véda remeélm segít a szakember! puszi édes Csabakirályfi
Vendég
 


Véda :P
Ti is nagyon szépek vagytok!
Én babáim is hasonlóan vigyorognak :lol:
Mi holnap kapjuk a 2 hós oltást! Gondolom lesz nagy üvöltés :? 8)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Amennyire tudtam, visszaolvastam :roll:

Fanni :P
De gyönyörűek vagytok azon a hármasban készült képen!

Kisfóka :P
Szépséges a kis Gréta baba! Már többet alszik napközben, mint rég?

Boni :P
Tegyél fel képet a kis Zsigiről, dhadd gyönyörködjünk benne is!

Petitpois :P
Laura-képet kérünk!!!

Véda
Vendég
 


petitpois írta:Orsi,
tudom meg raerek :lol: de szerinted melyik cipo a jobb pediped vagy robeez?En a kinti oldalakat neztem nem a liliputit es nagyon szep cipoik vannak.Pediped csak kulteri hasznalatra valo?

nem, a pediped is ugyanúgy jó bent, és kültérre is csak akkor jó, ha nincs hideg, mert nem túl vastag a talpa.
szerintem mind1 :)
pedoodles-t is megnézheted, meg a jilly & jack-et.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petitpois!
Na végre!!!!!! :D Már nem tudtam, mivan veletek, írni akartam privit! Laurát sztem többször tedd hasra, és a hasról hátra forgás is menni fog. Képeket kérünk! Merre jártatok? Adsz már Laurának gyümit vagy zöldséget?

Véda, Kisfóka!
Gyönyörűek a gyerkőcök! :P
Gréta nincs elkésve egyáltalán, ha többször hasra teszed egyre jobban fogja emelgetni a fejét. Zsombi eleinte nagyon rövid ideig szeretett hason, rögtön sírt, de szép fokozatosan megszeretett, most meg sokszor hason is alszik. :wink:

Orsi! :D
A cékla egyelőre nem nyerő nálunk, pedig fincsi lett, megsütöttem , ahogy írtad, és almával turmixoltam. Tegnap sütöttem, a maradékot ma lefagyasztottam, az úgy jó? Vettem bio cukkinit is, azt holnap fogom megpróbálni.
Kérdés: ma 9 óra körül 37,6, majd 12 körül 37,5 volt a hője. :( Étvágya van, jó a kedve, a foga lehet? Vagy bújkál benne vmi? :oops:

Vasárnap volt a keresztelő, én is teszek fel néhány képet! :lol:
Kép
Kép
utána átöltözött:
Kép
1 régebbi kép:
Kép

Kép

Kép
donika
 
 


Juj, mennyi szép kép :lol: :lol:

Kisfóka,
Gréta egy tünemény, és a nózipiszkálos kép meg oltári :lol: :lol:

Véda,
Sajnálom, hogy nagylány ilyen nehezen fogadta a kistesót, de én is megértem őt. Remélem rendeződik a helyzet, és idővel biztosan ő is felfogja majd, hogy milyen nagy ajándékot adtatok neki. Nehéz lehet megszokni, hogy most már nem csak ő van a kör közepén, de majd a szakember segít. Gyönyörűek vagytok :wink: Ha van időd, gyere gyakrabban :wink:

Donika,
Zsombi mosolya sok lányak fog még bajt okozni :wink: Gratulálok a keresztelőhöz, nekünk is elkellene már intézni :roll: Lehet ez fog is, vagy betegség. Most mi is benyaltunk valamit, igaz, szerencsére hőemelkedésünk nincs.

Petitpois,
Köszönöm :D
Vendég
 


Donika,
aranyos vagy hogy hianyoltal :lol: Azert olvastam mindig te tobbre nem nagyon volt ido :oops:
Zsombi nagyon edes a fotokon milyen elegans :lol:
Nem voltunk csak otthon es Luxemburgban iden kimaradt a nyaralas mert Laura meg kicsi.Most oktoberben megyunk egy hetre a fekete erdobe egy wellnes-babahotelbe mar nagyon varom.Viszont jovore irany a tenger akkor mar Laura is jobban elvezi :lol:
Hozzatapit meg nem kezdtem el,ugyesen szopizik van is tejcsi kopp kopp kopp..Tegnap akartam egy kis almat adni de annyira fintorgott igy nem is eroltettem....
Tudom mar volt tobbszor tema de ti hogy kezdtetek a hozzatapit?Azt tudom hogy szopi utan de akkor Laura annyira tele van hogy tuti nem fog semmit kerni...Mit adjak eloszor,ha az alma nem izlett neki?...

Veda,
nagyon aranyos Csabi is,sajnalom hogy Lilla ilyen rosszul fogadtaa kistesot de biztos rendezodni fog a helyzet...

Orsi,
koszi megnezem am sik kettot is,eddig a pediped jott be legjobban es europaba is szallitanak :lol:

es akkor kepek vegyesen keresztelo es frissek: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
petitpois
 
 


Zsombika, Anyukája és Laura, de szépségesek vagytok :shock: :D
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Köszönjük! :D

Pandus!
Köszi! :D Tudtam, hogy vmit elfelejtek, nagyon ügyes Dóri, ahogy áll, én teljesen el vagyok ájulva, ritka, hogy ennyi idősen ilyen ügyes legyen! :wink: Milyen nagy, hány cm?
Nagyon szépséges a hordiban, a kalap..... :wink:


Petitpois!
Köszi neked is. :D
Jaj, Laura milyen szép, gyönyörűen mosolyog! :D A képen a két nagyapa látható?
Én a hozzátápinál először zöldséggel kezdtem, mert úgy éreztem nem volt elegendő tejcsi, de állítólag mindegy. Szóval én fordítva csináltam, és most is, először a kajcsi, utána a szopi. Az almát sok baba nem szereti magában. Én gyümik közül őszibarackkal kezdtem, annak volt a szezonja. Szóval én a helyedben őszibarackot kevernék az almához, úgy fincsibb! :lol: :lol:
Hú, nagyon szupi helyre mentek októberben! Mi a Tátrába készülünk 4 napra, remélem élvezni fogja. De sztem olyan hordit, mint Pandusnak van be kell szerezzek! Mi kb. 3 hete szereltük át a sportülést, nagyon élvezi, sokkal kényelmesebb, mint a hordozóban, mi leginkább azt használtuk, mert a mózesből nem látott ki, és sírt.

Orsi! :D
Ez a cipő téma engem is érdekel! :lol:
Őszre és télre nekünk milyen cipőt érdemes venni?

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni,
koszi :lol:

Donika,
neked is :lol: igen a foton a ket buszke nagypapa :lol: a baloldali a magyara jobb oldali az olasz :lol:
Biztos jo lesz nektek a Tatraban mar en is ugy varom hogy mehessunk.Nekunk babybjorn hordink van de kb 3szor hasznaltuk eddig :shock: Laura nagyon szeret babakocsizni...A sprotreszen mar en is gondolkozom szerintem meg ket harom het es atszereleem...

Cipok,
szerinem nezd meg a liliputi oldalan annyira edesek es nagyon dicserik oket.En a pedipedet neztem ki.De Orsi ehhez jobban ert szerintem :lol:

Pandus,
ti vettetek mar cipot Dorinak,most hogy mar alldogal?

Kép
petitpois
 
 


Donika :D
szerintem valami mamuszt, ami melegíti a lábát + lábzsák a babakocsira.

Petitpois :D
igen a pediped szállít, szerintem is azok a legszebbek - Lilinek is olyanjai vannak -
de 2-3 pár esetén már az ebayről ált. olcsóbb rendelni, mert olcsóbb a szállítás

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
ma rendeltem ket parat nem birtam ki annyira cukik.
Ezeket
http://www.pediped.com/Product/ProductI ... 117&cid=52
http://www.pediped.com/Product/ProductI ... 122&cid=52

Probaltam az ebayrol is de nem volt ezekben a szinekben...
Lilinek milyen van?szereti?

Kép
petitpois
 
 


jaj mennyi új kép!

ZSOmbor még minidg imádnivaló!

Donika ha rendelni akarsz hordozókendőt, időben tedd, mert nekem is 2 hetet mondtak, annyira sok a megrendelés! már izgulok mikor érkezik! :lol:

és kép

Délutáni szunya Apával! Kép

baseballsapkában Kép

játszószőnyegen nem játszok :lol: Kép
Vendég
 


Én télire, kintre babakocsizni ilyesmiket rendelnék ( 2800 Ft a rózsaszín, a fiús meg 2600 Ft ):
http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn/11/3
http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn/16/2

Ezt pedig most küldték, le van árazva, hátha érdekel vkit:
http://www.c-sale.hu/index.php?akt_menu ... =reszletek

Gyönyörűek a bébik! :D
20140901102739
 
 


Kislányban még sokkalta szebbet találtam (alul a pöttyös csizma ):
http://www.next.co.uk/shopping/children/nightwear/4/1
20140901102739
 
 


Jó reggelt!

Köszönjük szépen a dícséreteket!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, mostmár tényleg megnyugodtam, hogy nincs még elkésve! :wink: Sűrűn van hasra rakva, de szegény, nagyon uuuuuuuutálja, de majd megszereti! Kénytelen lesz! :wink:

Véda!
Már többet alszik napközben igen. Van, amikor egyszer alszik egy hosszabbat, van amikor két részletben, pl. tegnap! Azért ez így jobb, mert amikor nem aludt, kész volt délutánra, mint a mateklecke!
Kaja után fennt van, gagyarászik és amikor elfárad, akkor 'szól', hogy kéri a cumiját, meg a pelenkáját, amit lehet gyűrni és már alszik is!
Általában csak este altatom cicin, és ezt meg is szokta már!

Donika!
Nagyon aranyos Zsombi! Ez a mosoly! 8) Gréta is sokat mosolyog, de még nem tudtam lefényképezni, mert ahogy meglátja nálam a gépet, egyből abbahagyja! :twisted:

Petitpois!
Laura gyönyörű!Mekkora szemei vannak, tünemény! :shock:

Boniko!
Zsigi nagyon helyes kisfiú! :wink:

Pandus!
Dóri jobban van már?

Szerintetek érdemes barackot lefagyasztani?????? Nem tudom eldönteni, lehet hogy túl vizes lenne, amikor kiengedem? Szerintetek?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Hunci ma van a boldog névnapunk pici fiaddal!

Boldog névnapot! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kép
Vendég
 


Boniko és Hunci kisfia!

Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka,
ugyan nem vagyok egy házitündér, de ezt véletlenül biztosan tudom: érdemes! Csak mocsok, semmirevaló, héjas barackot lehet kapni! :twisted:
Felolvasztva is lédús lesz (az íze marad ugyanolyan finom ), én mindig sűrítettem vmivel, leginkább sinlaccal vagy teljes kiőrlésű búzadarával.

A mai névnaposoknak boldogat! :D
20140901102739
 
 


Fókuci, Hajni köszi :lol:

csináltam új vonalzót! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hajni!

Köszi! Pépesítve fagyasszam? Mekkora adagokat szerinted? pl.: Jégkockatartóba? Gondolom, olyan hatalmas adagot nem eszik majd Gréta egyszerre! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :P ,
szerintem mindenképp egészben fagyaszd, kettévágva! Felengedés után botmixerezd, úgy olyan, mit frissen. Az adag attól függ, mit adsz még hozzá. De szerintem ha egyesével fagyasztod, akkor tudsz még kivenni, ha kell, úgy a legpraktikusabb.
20140901102739
 
 


Hajni!
Köszi szépen, akkor ma le is fagyasztom, a maradékot meg befőzöm! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Engem pedig a lábzsák téma érdekelne... ikres kocsiba...
??? Vagy egyáltalán hogy van ez a dolog? Cipőcske nálunk még nem aktuális :lol:
FAnni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boniko :P boldog névnapot!Zsigi nagyon édes! az a baseballsapis kép :lol:

köszönjük a köszöntéseket!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: