Új privát üzeneted érkezett!

Iroko,
Elolvastam, háromszor is amit írtál ,de még mindig remélem, hogy valamit félreértek :shock: Nem is tudok mit írni, a sajnálom nem fejezi ki azt amit most érzek :cry: rengeteg ölelést küldök neked és erőt, hogy ezt kibírjad!!!! :cry: :cry:
Vendég
 


Köszi Pandácska!
Bárcsak idétlen vicc lenne...
Már csak a "miért" érdekel,de arra még várnunk kell egy hetet.
iroko
 
 


Iroko,
Megkérdezhetem, hogy mit történt? Persze ha nem akarsz róla beszélni, megértem és ne haragudj. Felfoghatatlan, hogy ilyen dolgok történnek :(
Vendég
 

 
 

Nincs gond, ezért írtam, nyugodtan kérdezz, ha nem gond privátban válaszolnék,mert nem biztos, hogy mindenki szeretné hallani/olvasni és ezt tiszeteletben tartom.
Mindjárt írok..
iroko
 
 


iroko: nagyon sajnálom, ami történt, kívánom, hogy legyetek erősek! Mi történt? :( Ez felfoghatatlan :( Részvétem Nektek!
Vendég
 


Iroko, erre tényleg nincs szó, ez minden nő rémálma. Légy erős, már csak a lányod miatt is!
Azt hiszem, most mind nagyon sokat gondolunk Rád!
danann
 
 


Panndi! Köszönjük, nem tudni mi történt, minden rendben volt, köldökzsinór, méhlepény is. Egyszercsak nem mocorgott. :cry:
iroko
 
 


:( Jajj :( Tartsatok ki, sok sok szeretet kívánok Nektek! Kérdezhetek? :oops:
Vendég
 


Lívia!
Köszi, a lányunk fantasztikus, tegnap óta babázik itthon folyamatosan,talán ő így dolgozza fel a csalódottságát,hogy a Marci úgy döntött,hogy az égben él,nem velünk- ezt mondtuk neki és úgy tünik jól fogadta. Szerencsére!!
iroko
 
 


susytunder írta:Még azt elfelejtettem...

Danann,
Valamiért elég érzékennyé vált a hasam. Ez normális, neked is volt ilyen? Este még fájdalom csillapítót is kellett bevenni, úgy fájt.

Susy, nekem is sokat fájt, kb az 5. naptól, néha nem tudtam behajolni az ágyba a gyerekért, apának kellett kivenni. Nekem a felgyülemlett folyadék miatt volt szerintem, amikor elkezdett kiürülni, akkor lassan elmúlt a fájdalom. Én ráadásul nem mertem bevenni gyógyszert sem, bár tudom, hogy pl rubophent lehet. Azért gondolom, elég egyedi mindenkinél a gyógyulás, szóval nem ijesztgetni akarlak, de nekem még egy kicsit most is fáj a hasfalam a heg fölött olyan 15 centi szélesen. Fura mód az után, ha háton feküdtem, meg néha ha összegörnyedek. Ja, meg ha nyomkodom, hogy fáj-e még :) És olyan furi zsibbadós-bizsergős az egész hasam érintésre, de ez biztos normális, és elég lassan, de javulgat.
danann
 
 


Panndi- Írj nyugodtan priviben is akár!
iroko
 
 


iroko: írtam privit!
Vendég
 


Sziasztok!

Iroko,
Megrendülten olvastam mi történt, nem is tudom mit írjak. Ilyenkor nem lehet mit, de azt hiszem mindannyiunk nevében írhatom, hogy gondolatban veled vagyunk, és sok sok erőt küldünk.

Danann,
Hasonlókat érzek, mint te, ugyanazt a fura zsibbadás szerűt, hétfőn megyek varratszedésre, remélem nem lesz gond.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Köszönjük Susytunder Neked és Mindenkinek!
Szerencsére a "kibeszélés terápia" egész jól működik és próbáljuk az orvosok tanácsát megfogadni:
"Nem gondolkodni,hanem arccal előre!"
iroko
 
 


iroko fogadd őszinte részvétem!
Nézd meg ezt az oldalt: www.angyalokszülei.hu talán találsz segítséget, vagy ennek a lánynak a blogját talán: http://tundi30.blogol.hu/
Remélem tudok vele segíteni Neked! Sokat gondolok Rátok, és azt hiszem mindannyiunk nevében mondhatom, hogy biztosan számíthatsz ránk, ha egy kis lelkisimire vágysz!

Kép
Kép
Kép
iricc
 
 


Iroko!
Fogadd őszinte részvétem!!!Nagyon szomorú ami történt veletek!Kitartást és sok erőt nektek!!

Kép
nóri16
 
 


Iroko! :cry: Őszinte részvétem. És sok-sok simi-simi.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Iroko, drága, nagyon sajnálom....szívből kívánom, hogy legyen sok-sok erőd, és hogy valóban előre nézz...
tartsatok ki!


Márti, priviben elküldenéd, hogy kik voltak az undok szülésznők? mert lehet, hogy nem választunk, és jobb felkészülni előre....

Köszi!

Puszi, Kriszti

Kép
Kép
Kép
krisztina79
 
 


Iroko!

Fel sem tudom fogni, mi történt Veletek, nem is tudok mit írni, nincsenek szavak! Engem is nagyon érdekelne, mi volt a baj, majd, ha kiderül, de nem szeretném, ha emiatt kellene újra felidézned a tragédiát! Gondolok Rád!

Kriszti!

A privi ritkán működik nekem, de ha küldesz e-mail címet (priviben :lol: ), akkor szívesen megírom!

Márti
borossné becz márta
 
 


Irokó !

Részvétem ! Nagyon nagyon szomorú ami veletek történt, nem is tudom mit mondjak.

nadimo :cry: :cry: :cry: :cry:
nadimo
 
 


(kicsit magyarázkodom..., bár most ez a legkevésbé fontos, tudom. természetesen rögtön írtam Irikonak én is, csak privát üzenetet...)

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Nagyon köszönjük Nektek a kedvességet,és a segítséget mind itt,mind privátban!
El sem hittem volna senkinek, hogy mennyi erőt tud összekaparni az ember,ha kell. :cry: Szeretnénk belevágni újra,az orvosok szerint is ez lenne a legjobb, már csak 3 hónap pihi és felkészülés van hátra!
Amit fontosnak gondolok még, hogy itt - mindenki előtt is elmondjam, hogy akik velünk voltak-- az ifj Kelemen doki(saját orvos)és Szamos Ilona ügyeletes szülésznő --fantasztikusak voltak,sokat köszönhetünk nekik! Bátran válasszátok Őket!!

:cry:
iroko
 
 


Iroko,
Szamos Ilona? Nem Szamos Julcsi?
Vendég
 


Iroko! Csak 3 hónap?! Hú, ez nagyon jól hangzik. Nekünk hasonló szomorúság után még 6 hónapot kellett várnunk. De megérte, mert szinte azonnal jött Ádi baba. :D És azóta már Gáborkánk is itt van velünk! :wink:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Szentpyr!

Ne magyarázkodj, nincs miért. (én is privátban kerestem meg Iroko-t). Nagyon nehéz feldolgozni a történteket mindenkinek. Megértenénk azt is ha valaki szeretné magától távol tartani a negatív eseményeket. (főleg, ha a finisben van, vagy ha már veszített el babát, hiszen ilyenkor újra éli a saját tragédiáját is.) :(

Nagyon szorítsunk Irokoéknak, hogy minél előbb sikerüljön együtt feldolgozniuk a történteket!

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Iroko!

Mtücsi biztosan nagyon sokat tud neked segíteni! Természetesen én is. Keress ha szükségét érzed!

rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Rózsaág,
nagyon jól esett, amit írtál, kicsit bután éreztem magam, közben meg azon vívódtam, hogy említésre sem méltó az én "magyarázkodásom" Ágiék bánatához képest, aztán mégis leírtam...

különben meg fantasztikusnak tartom, azt a tapintatot, ahogy felénk, de konkrétan felém is irányult az Ági! köszönöm és tisztaszívből drukkolok az egész családnak!

tudjátok, azt gondolom nagyon jó kis csapat ez, nekem sokat jelent!

Rita

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Na Rita, most a Te soraidat könnyeztem meg... Tombolnak a hormonjaim :?
Vendég
 


kedves vagy! persze, nekem is, de amit érzünk az igazi...

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Persze, hogy igazi, egy ilyen dolog mindig sokkoló :(
Vendég
 


Kedves Iroko!

Én csak olvasó üzemmódban vagyok, de most szeretnék neked nagyon sok erőt és gyors gyógyulást kívánni ebből a tragédiából.
Tünde

mtunde
 
 


Iroko.

Én is őszintén sajnálom, ami veletek történt és sok erőt és kitartást kívánok.

Viki

Kép
vyktus
 
 


Pandácska- igazad van, Bocsi az elírásért-Szamos Julcsi,akiről beszélünk!

Mtücsi- Ha nem gond Neked,akkor leírnád, hogy hogyan viselted a következő terhességedet? Én egyenlőre rettegek.:-(

Lányok--Nagyon-nagyon köszönöm a támogatást, segítséget, tanácsokat és a kedvességet,amit adtok nekünk,igazán hálás vagyok érte és hihetetlen sokat segített,hogy beszélhettem róla. Még túléljük az orvosi véleményt a miértekről és aztán már tényleg csak előre tekintünk!
iroko
 
 


Iroko,
Ő volt az én szülésznőm is. Tényleg csak ajánlani lehet bárkinek, annyira rendes, emberséges. Mikor lesz meg az orvosi eredmény?
Vendég
 


Iroko,
nem lehet szó és könnyzápor nélkül elmenni amellett, ami veletek történt.
Fogadd őszinte részvétünket.
Kívánunk sok erőt és segítséget a lelki sebek gyógyulásohoz.
Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Nekem is nagyon sokat jelent ez a társaság!

Iroko!

Nagyon sokat gondolok Rátok! Sikerülni fog és olyan jó, hogy csak 3 hónapot kell várnotok! Nagyon erős, összetartó család vagytok, érezni a soraidból!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok csatlakoznék hozzátok! Én is a Máv-ban fogok szülni májusban!
Nagyon jó, hogy itt megoszthatók a tapasztlatok és segítséget is kérhet az ember hasonló helyzetű anyukáktól!

Üdvözlettel: Berni
bedike
 
 


Iroko!Öszinte részvétem nektek!Én is átestem egy hasonló tragédián! Most ár a második babámat várom! Fel a fejjel! Sziasztok Csajok! Meg tudja nekem mondani valaki hogy hol fog szülni? Én az ÁEK-ba járok terhesgondozásra! Ott van a szülészet vagy a Pozsonyi uton? Vagy ez dokitol függ? Ja a régi Mávba járok UH-ra Köszi Kriszti
babosz81
 
 


Babosz!

Elvileg az ÁEK-ban szülsz, a régi MÁV-ban, de azért kérdezd meg a dokidat is! Az biztos, hogy, ha a dokid ügyel a régi MÁV-ban és esetleg van ott ambuláns rendelése, akkor tuti, hogy ott szülsz!

Berni!

Üdv itt! Szép babavárást!

Márti
borossné becz márta
 
 


Babosz, én úgy tudom, hogy csak a régi MÁVban van szülészet, pont ez volt a kórházösszevonósdi lényege.
Ez van a honlapjukon:
SZAKMASTRUKTÚRA
Róbert Károly körúti telephely
Baleseti sebészet
Idegsebészet
Ideggyógyászat
Szájsebészet
Sürgősségi Centrum
Pszichiátria
Szív- ér- és mellkassebészet
Kardiológia

Podmaniczky utcai telephely
Bőrgyógyászat és nemibeteg-ellátás
Fül- orr-gégészet
Gasztroenterológia
Onkológia
Ortopédia
Reumatológia
Szemészet
Szülészet-nőgyógyászat és PIC

Róbert Károly körúti és Podmaniczky utcai telephelyek
Belgyógyászat
Sebészet
Urológia
Intenzív ellátás

Szanatórium utcai telephely
Krónikus utókezelés
Rehabilitáció
danann
 
 


Pandácska!
Eredmény elvileg még 1 hét, remélem lesz is benne valami értelmes válasz.
A szülésznő pedig tényleg nagyon kedves, tegnap jártunk bent nála, azt hiszem még találkozunk vele :-)

Ildi, Kriszti- Köszi az együttérzést!

Szia Berni! :-)

Márti-Próbálunk kitartani,bár ma talán nehezebb, elment a Manó oviba és nincs miért fegyelmezni magunkat, tényleg igaz-az önsajnálat romba dönt :-( Ráadásul annyi gyógyszer, injekció van felírva, hogy nyugodtan beállhatnék a nyugdíjas klubba is. :oops:
Na de már csak hetek kérdése és visszatérek önmagamhoz!!! :shock:

Kép
iroko
 
 


Iroko!

Vissza bizony! És azt hiszem a lehető legjobb, hogy előre nézel!

Lányok!

Holnap megyek dokihoz, és kapok időpontot a 12. heti uh.-ra is!
A 2 nagyfiam lebetegedett, lázasak, a nagynak még a füle is fáj és örülök, ha sikerül a lázát 39 fok alá nyomnom(gyógyszer+hűtőfürdő).
Nekem is fáj a torkom, kerülget valami kórság. Na, megyek is, fogom Csabim kezét, ilyenkor ez a legjobb neki!

Márti
borossné becz márta
 
 


Hajrá anyucik, gondolok rátok :? !

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Márti!

Gyors gyógyulást Nektek!

Kép
iroko
 
 


Sziasztok!

Iroko! A következő babánál minden a lehető legnagyobb rendben ment. Persze nagyon aggódtam, hiszen volt már mitől tartanom, de szerencsére minden nagyon jól sikerült. (Még a baba is. ;) ) Úgyhogy ne aggód főleg, hogy már van egy egészséges kisfiad!!!!! Hidd el, hogy érdemes lesz nektek is újból belevágni. Csak előre szabad nézni, hiszen ami történt sajnos rajtunk kívülálló okok miatt történt. A lényeg, hogy ne bánkódjunk, hanem szeressük egymást és -persze egészséges mértékben- magunkat is. És az a 3 (nem 6!) hónap pedig nagyon hamar eltelik. :wink:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Márti! Gyors gyógyulást a fiúknak! C vitamint szedsz a terhesvitaminon kívül?

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Tücsi,
de jó amiket írsz!!
azért mosolyogtam egy kicsit, látszik, hogy a fiúk bűvöletében élsz :lol: , Irokkoéknak kislányuk van :wink: !

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Sziasztok!

Márti,
Füfájás ellen
Én gyekek koromban nagyon fülfájós voltam, többször fel is kellett szúrni a fülem. Az akkori orvos mondta anyukámnak, hogy ha van otthon kövirózsa, annak a levét csöppentse a fülembe. Mi azóta is használjuk, ha szükség van rá, nem tudom hiszel e ilyesmiben.
A másik pedig a meleg só. Mindkettő nagyon jó, hátha segít a fiadnak.
Gyors gyógyulást kívánok nekik.

Tegnap voltunk varratszedésen, minden rendben volt.
Kicsi fiam már 70-80 grammot szopik, és még a fagyasztóba is kerül tejcsi. Nagyon örülök neki. :)

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Márti!

Fülfájás!
Tavaly januárban a gyerekorvosunk a 3. antibiotikumot adta a lányomnak fülfájásra, ami nem használt. Akkor elküldött bennünket, hogy szurassuk fel a fülét. Nem engedtem, inkább felkerestünk egy homeopátiával is foglalkozó gyermekorvost, aki csodák-csodájára, rendbe hozta a lányom fülét. Azóta (1 éve) nem látta a saját gyerekorvosunk (másik sem) a lányomat, mert nem volt a fülével gond. Természetesen volt náthás és megfázott, de amikor jönnek a náthás tünetek, köhögés, orrfolyás, láz, már tudom milyen homeopátiás szereket kell alkalmazni és azt adva neki 3-4 nap alatt rendbe jön. Ha szükséged van az orvos elérhetőségére szívesen megírom.
Kövirózsa nekünk is használt!!! :D

Jobbulást kívánok nektek!
rozsaag

Kép Kép
rozsaag
 
 


Rozsaag,
A homeopátia tényleg nagyon jó, mi is használjuk. Én úgy kerestem gyerekdokit, hogy homeopátiás orvos legyen, és ne tömje a gyereket feleslegesen gyógyszerekkel.

Márti,
Jobbulást nektek!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: