Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Árnika

Azt megköszönném neked. És mindenki másnak akinek már van ilyen tapasztalata.
m.marcsi
 
 


Marcsi
Mire vagy kiváncsi?
(árakat én se igazán tudok... :oops: ... klinikai dolgozó vagyok)

És... DOTE központi labor ügyeleti paneljében benne van a bHCG :lol:
(ha van orvosod a klinika-telepen, akkor éjjel-nappal kérhető vizsgálat)
Vendég
 


Helló csajok!
nem fogjátok elhinni!!!
reggelre megjött, gyorsan elrohantam ide a miskolci kaáliba vérvételre,majd el Debrecenbe.
Nem elég, hogy ugye most megpróbálkoztunk a spontán hónap-punkcióval,nem sikerült, de....
annyira szar lett a vérvétel eredményem, hogy még ezt a hónapot is el fogom veszteni, ugyanis valószínüleg abból az egy kis tüszőből ciszta lett.
az E2: 200
Prl: 8.21
LH 1.37
FSH: 1.97
mindjárt felrobbanok.
Ezt szerintem nem kellene tovább erőltetni, mert ha ennyire rossz géneket hordok, nem kellene babát szülnöm.
Mondtam a páromnak, hogy megnézem az örökbefogadás honlapokat.
ennél már rosszabb nem jötet, csak, ha azt mondják, hogy még az endo is visszajött
:(
ebba
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Én a Valicskó doktornő elérhetőségét szeretném megtudni!

E-mail: mary100@citromail.hu

A PCOS-re az ember lányának magának kell gyanakodnia? Az orvos nem foglalkozik vele a Kaáliban?

Köszönöm a segítségeteket! Minden jót mindenkinek!
mary&mary
 
 


mary-mary! én is pco vagyok én kb 1,5 hete voltam Valicskó doktornőnél vizsgálaton elküldött vércukor terhelésre ma megyek az eredményért.
az elérhetősége:debrecen bethlen utca 11-17 (más néven sztk vagy oti)belgyógyászat-diabetológia tel.:06-52-513-621
rend.idő:hétfőn:8-14h , kedden:12-18 h között.
én már túl vagyok az első lombikon ami sikerült is csak sajnos elvetéltem.ezért teljes endokrin kivizsgálást hajtatok végre magamon.a Kaáliban nem mondták de ezt nekem kell végigvinnem.ha a csajok nem mondják magamtól én sem tudom milyen betegség is ez valójában.ezért az ő tanácsukra voltam a Kenéziben endokrin vizsgálaton de ott csak a hormonokat nézték amik jó eredményűek lettek,de az inzulinrezisztenciát nem nézték,ezért elmentem a doktornőhöz remélem mostmár minden jól alakul.kívánok neked sok sikert és szerncsét!üdv:Timi
timé&tati
 
 


Sziasztok!

mazsi!
dr. Szűcs csak a genetikai vizsgálathoz írta, hogy beutaló kell, amit kértünk a háziorvostól! a hormonvizsgálathoz már ő írta, hogy nov. 20.-án lesz, és a herebiopsziát írta, hogy nov. 21.-re előjegyezve!
ezért gondoltuk, hogy csak a genetikai vizsgálatohoz kell beutaló, mert csak ahhoz írta, a másik kettőre már ő adott időpontot (urológiai szakrendelésre!)
na akkor most mi van?!
várom válaszod!
kjaja
 
 


Kjaja!
Így már más, ha ő adott időpontot. Bár nem igazán értem, mert az egy vérvétel, amit a laborban csinálnak. Nekünk a doki adott egy beutalós lapot, amin beixelgette, milyen hormonokat nézzenek, másnap mentünk érte, és azzal kellett visszamenni a dokihoz.
mazsi02
 
 


Sziasztok lányok

Mary! Valicskó doktornőhöz Vesz Diabetológiára szóló beutaló kell!
Miért írtad , hogy a kaáliba nem foglalkoznak veled? Pcos vagy szerinted?
Én jővőhéten megyek hozzá.

Kjaja! Sztem más beutaló nem kell!

Ebba! Borzasztóan sajnálom!.... :cry:
Én ezért írtam hogy előszőr pihizned kellene , és vmi alternatív módszert kipróbálnod. ( nekem segített a hormonjaimon)
B.B. mit mondott? Szerintem ne add fel!!!!

Timi! Nálad most derült ki hogy Pcos vagy? Kinél voltál orvosnál? Valicskón kivűl.

Marcsi! Ha megvannak a lombikhoz szükséges vizsgálatok, első alkalommal megnézi a leleteidet, és ez alapján állítja össze a szükséges gyógyszereket. A program a ciklus első napjával kezdődik innentől kezdve kapsz stimuláló injekciókat. Rendszeres hormonvizsgálat, és UH alapján állítja össze a gyógyikat, melyre kinek hogy reagál a szervezete. Utána 12-14 nap körül punkció, majd 2-4 nap után visszaültetés. Most hirtelen ennyi.
Összegeket nem nagyon tudok írni. Reg díj:12000Ft. mely egyszer első alkalommal fizetendő. Programban semmiért nem kell fizetni. Esetleg nem ált. vizsgálatokért. A gyógyik kb.: 100-150 ezer körül van.

Kabóca! Akkor már többet nem kell menned B.B.-hez? A végén mit találtál ki neki? Megírod? esetleg priviben) ha gondolod

Többiek??
Viki kezd gyanus lenni, hogy nem jelentkezik.

Puszi. sziasztok
árnika
 
 


Szia Mazsi!

hát ez az! a genetikai vizsgálathoz kértünk beutalót, mert azt mondta, meg le is írta a papírra! a többi vizsgálathoz meg csak annyit írt, hogy mikor és hova! (urológiai szakrendelés, nov. 20.-án, meg az épületet is leírta, meg hogy előtte regisztráltassuk magunkat a betegfelvételin, ennyi!) a biopsziára is így volt, hogy leírta a papírra, hogy 21.-én. de akkor szerintem ezekre nem kell beutaló, mert az urológiára kell menni, és lehet ott veszik le a vért!?
pontosan így van leírva: 11. 20.: kenézy kórház urológiai szakrendelésen (P épület 140-es ajtó-előtte betegfelvételen regisztráció) hormonvizsgálat céljából jelentkezzen, 11.21.-re herebiopsziára előjegyezve!
kjaja
 
 


akkor szerintem nem kell beutaló!? ugye?!
kjaja
 
 


Sziasztok Lányok!

Én még új vagyok itt, legalábbis abban az értelemben, hogy eddig csupán olvastalak Titeket, és nem regisztráltam.
Most úgy éreztem, szükségem van valakire, aki kicsit hasonló cipőben jár, és megérti amin keresztülmegyek.
Néhány rövid mondat magamról:
Debrecenben élek, van egy 9 éves kisfiam, aki anno még természetes úton fogant, bár már az sem volt egyszerű dolog, 3 évig vártunk rá, de végülis csak sikerült és most már egy szép és okos nagyfiú, életem legfőbb öröme. :D
kb. 5 éve eldöntöttük, hogy akkor legyen neki kistestvére, de ez még nehezebbnek ígérkezik. 2002-ben laparoszkópia, szétszedik kicsit az összenőtt petevezetékeket, de nem sok jóval biztatnak. Azt mondták, ha átjárhatóvá is tudták tenni, gyakorlatilag működésképtelenek. :roll: Ezután nekivágtunk a lombiknak, két sikertelen próbálkozás után lelkileg csöppet összeomolva feladtam. :( Aztán 2 méhenkívüli terhesség spontán, majdnem belehaltam, végülis ki kellett petevezetékeimet. És most újra belevágtam a lombikba. októberben kezdtük a stimut, 6 petét tudtak leszívni, és 2-t tudtak hétfőn ( nov.5.-én) visszaültetni. Most pihenek, és várom mi lesz. Ez a legszörnyűbb időszak, hiszen minden idegszálammal arra koncentrálok, mi is történik a hasamban. Érzek valamit? Vagy nem érzek? Feszül a petefészkem, vagy nem is? Szóval kész vagyok. Jövő csütörtökön kell mennem vérvételre, nem tudom, hogy birom ki addig.
A családomnak most nem szóltam semmit, hogy újra belevágtam, nem akartam őket is terhelni a gondjaimmal, majd ha esetleg sikerül, és már biztos, akkor elég lesz megtudniuk.

Na most ennyit, így is elég hosszú lére eresztettem magam. Mindenkinek ezúton is jó pihenést, tüszónövesztést, vagy megtapadást, és ami a legfontosabb nyugalmat :P

Kac
kac11
 
 


Szia Kac

Üdv köztünk! Drukk neked :lol:
Pihizz sokat, és nyugi bár tudom ez a leghosszabb időszak . Én is mindig és szerintem a többiek is belülre figyelnek, ez természetes.
Szerintem karácsonyi ajándéknak nagyon szép lesz egy UH-s Kép! :wink: :lol: :lol:
árnika
 
 


Helló lányok!
árnika!
A kicsit pihizés nem jó, mert szorít az idő, hiszen endos vagyok. Az aloét iszom, meg szedem a royalt hozzá.
Az a bajom, hogy nem egy probléma miatt nem lehet sosem lombik, hanem minden hónapban mást produkálok...
B.B.-vel nem beszéltem, mert Tándor doki volt tegnap csak, ő mondta el a rossz hírt, ő meg amúgy is pesszimistán kezeli a dolgokat(ezért is váltottam B.B-re)
Hétfőn felhívom B.B-t, Tándor azt mondta, hogy a mensi végeztével amúgy is UH lenne.

Szia kac!
A 9 éves kisfiad bizti nem szereti, ha kisfiamozol :lol:
csak onnan sejtem, hogy tanító vagyok, ők már lassan nagyfiúk :lol:

Na megyek pihennni, mert most vették ki a bölcsesség fogaimat a szájsebészeten, kezd fájogatni.
majd este benézek
pussz
ebba
 
 


Ebba!

Imádlak, engem is szorít az ídő, mert engem meg lassan a gyermekem nagymamijának fognak nézni! :D

De én azt hiszem ehhez nagyon sok türelem kell!!
Addig míg B.B. -vel nem beszéltél, nyugalom. Tudom hogy Tándor is nagyon jó doki, de rám is rám hozta már egyszer a szívbajt, mint utólag kiderült indokolatlanul!!!!

Én komolyan teljes szívemből ajánlom neked a dokinénimet aki tündéri. Természetgyógyász-akupunktőr. Akinek ajánlottam még mindenkinek bejött. Ő gyógyszerek nélkül helyrehozta a hormonjaimat!! Sok lombikos járt, jár hozzá!

Akkor mostmár te nem is vagy igazán BÖLCS! :lol:
árnika
 
 


Szia Árnika!

Köszi a biztató szavakat.

Ebba! Szerencsére még 9 évesen eltűri, hogy ő az én kicsi fiam, de attól tartok már nem sokáig.
kac11
 
 


sziasztok!
árnika!nekem 2004-ben derült ki,de előtte már rengeteg nőgyógyászhoz jártam,hogy babát akarunk de nem jön össze és hogy nincs rendesen mensim.de egyik sem segített.majd egész véletlenül egy dokinő látta meg a klinikán,hogy pco ez volt 2004-ben (év végén)majd elküldött a meddőségire mondván ők már nem tudnak segíteni!nagyon rossz érzés volt.ott Sápy doki azt mondta meg kell műteni és helyreáll minden lesz spontán mensim meg ilyesmi de mégsem jött meg akkor sem!gyógyszerrel hozta meg és elkezdtük az inszeminációkat az elsőnél ott hagyott mint egy nagy "szart"bocsi!az aszisztense fecskendezte fel a spermiumokat de már késő du volt reggelhez képest.aztán sorra kudarc.3 inszemből egysem sikerült.de jelzem senki sem javasolta hogy endokrin kivizsgálásra kéne mennem!aztán 2 év pihi és most lombik.ha Kincs nem írja hogy el kéne mennem vizsgálatokra még ma sem tudom m i az igazi bajom.ezért az első lombik előtt elmentem a Kenézibe dr Vámosi Árpádnál aki még meg sem akart vizsgálni!ha nem erősködöm meg sem vizsgál.de ő csak a hormonokat nézta amik jók,de inzulin rezisztenciát nem nézett.ezért a vetélés után úgy döntöttem elmegyek Valicskó doktornőhöz ő azonnal elküldött cukorterhelésre megis lett az eredményem.ma mentem érte a cukrom jó de az inzulinom magasabb a terhelésre és jövőhéten hívom kérek időpontot és valószínű kiírja a metformint.ő nagyon bíztatott hiszen már egyzser teherbe estem de valószínű a pco miatt vetéltem el.szerinte!és mondta,hogy a metformin az segíteni fog.na ez elég hosszú lett bocsika!de le kellett írjam!pusz!Timi
timé&tati
 
 


Kac! üdv közöttünk!hidd el minden jól fog alakulni!sok pocaksimit! :D
írj minél többször nekünk!
timé&tati
 
 


Kjaja!
Ne parázz, akkor nem kell másik beutaló, csak vigyétek azt a papírt, amire ezek rá vannak írva. Biztos írt volna a doki külön papírt, ha kellene. (Most viszont azt nem értem, miért a Kenézybe kell menni?Na mindegy, biztos változott a randszer.)

Puszi mindenkinek
mazsi02
 
 


Timi köszönöm a válaszodat!
Nekem nem régen volt egy stimulációm, de ebből sajnos nem lett transfer, mert a négy tüszőből csak 1-ben volt petesejt, amely megtermékenyült ugyan, de a 2. napon leállt. Mivel nem tudjuk mi okozza a meddőséget, ezért kérdeztem rá a pco-ra. Elvégeztem a PCOS.hu oldalon egy tesztet és az azt mutatta, hogy igen nagy a gyanúja ennek a dolognak, természetesen nem akarom magamnak bebeszélni!
Árnika nem azt írtam, hogy nem foglalkoznak velem a Kaáliban! Tándor doktor Úr nagyon jó orvos, és én bízok benne!
mary&mary
 
 


mary!nekem a 6 tüsszőből kettőben volt petesejt és ebből 1 termékenyült meg szabájosan a másik szabájtalanul.de az az egy az nagyon szépen fejlődött a beülti napján már 10 sejtes volt csak az enyém volt akkora a többieké 5,6,8 sejtesek voltak.meg is akart maradni,mert létrejött a terhesség,de sajnos elvetéltem,és lehet a pco miatt!éppen tegnap lett meg az eredményem a cukorterhelésről.a vércukorszint jó de az inzulin magasabb a terhelésre.ezért valószín ű a metformin kiírása és az segít a vetélés elkerülésében is.nagyon bízom benne.hétfőn kérek időpontot a doktornőtől és meglátjuk.te is hívd minél hamarabb!majd írj,hogy hogyan alakulnak a dolgok!addigis üdv:Timi
timé&tati
 
 


Sziasztok!

Mary üdv a topikban!
Írtam neked privit!

Timi mennyi let az inzulinod?
Metformin nagyon sokat segít inzulinrezisztens pco-soknál, de nem csodaszer, diétára és sportolásra érdemes mellette figyelni. Hisz egy összetett "betegség" és életmódváltást is igényel!
A nődokik nagyon ügyesek stimulálás terán de ez a fránya pco több annál, ezért kell nekünk betegeknek hozzáértő endokrinológus/belgyógyászt keresnünk...ilyen az eü....lassan minden pco-s tapasztalja. :evil: :x :cry:
Sok sikert!!!!!!!! DRUKKKKK
:wink: :P Írj,hogy mi volt!

Árnika Ebba sok sok puszit küldök, hogy továbbra is kitartóak legyetek!

Kac11 szia!
Megtapadást és boldog kismamiságot kívánok!
Ide mindent írhatsz! Nekem a férjemen kívül senki sem tudott a babásodási gondokról, így én is a topikos lányokkal beszéltem meg mindent,nagyon sokat jelent!!

Ani hogy vagy??
12.héten AFP ? nem is hallottam..de az eredménynek nagyon örülök!! Így a 16.héten nem is lesz?
Én is szorgalmasan kenegetem a pocakom,és már két kimami nacim is van :)

Kabóca örülök,hogy veletek is minden okés!
Én is én is kiváncsi vagyok B.B. ajándékára! :lol:

Gigaboszi nem írtál magatokról :(
Hányinger?
és nem emlékszem 2baba mardt?
Egy kérdésem is lenne, nem tudod van debiben magán labor?

Vikinek megnéztem az utolsó hsz-t, a férje írta pár napja, hogy kórházban van,jól vannak és lehet hazaengedik (még nem szült)

Mi jól vagyunk,pár napig nem éreztem a pocakomat feszülni de a napokban már igen :D . Még két hét az uh-ig..messze van.

Szép napot kellemes hétvégét!
Vendég
 


Sziasztok!

Kincs: szerintem is olyan soknak tűnik mindig az idő, a következő UH-ig. Örülök neki, hogy jól érzitek magatokat. A dokinak hal, pálinka, akácméz. Nagyon örült. Miért kell magánlabor? Nem jó a klinikai? Vagy a sima otthoni?

Árnika: privit írtam.

Ani: és nem is volt így genetikai UH? Én sem hallottam még ilyenkori Afp-ről. Örülök neki, hogy jobban vagy.

Kenegessétek ti is szorgalmasan a pocitokat. Én babaolajat használok az egész testemre. Amúgy szörnyen száraz a bőröm. Az arcomról lassan teljesen lehámlik. A hasam sokat viszket.

Kac: neked is csak annyit mondhatok, mint a többieknek: fekvés, fehérje, folyadék! És fő a hit!!! Azért látogass meg néha minket.

Többiek: kitartás! Tudom, hogy az ember hajlamos arra, hogy a saját esetét gondolja a legrosszabbnak. Én is így voltam. 33 éves vagyok. Még az első babáinkat várjuk. Ezelőtt 6 inszemináció. Egy félidős ikres vetélés. Előtte éveken át egyik dokitól a másikig mentünk, és egyik sem talált elváltozást, bajt nálunk. 7 éve szeretnénk gyereket.( Kac, én is túl a petevezető átfúváson).

Puszi, és jó hétvégét!
kabócabobár
 
 


Sziasztok

Mary bocsi ha esetleg félreértettelek, de az a fentebbi írásod alapján volt.
Én is hasonló gondokkal küzdök. Én mielött el nem kezdtem olvasgatni a neten , nem is hallottam a Pco-ról!
Most fogok menni kivizsgálásra, és hogy őszinte legyek ne adj isten kiderül hogy az vagyok , én NAGYON MÉRGES leszek. Gondolom felesleges írnom hogy miért!

Nem értem , hogy mi az hogy nem akarnak megvizsgálni Timi?
Nem értem , hogy olyan akinek diagnosztizálták( nem akarok nevet írni) nem foglalkoznak a betegségével?! és még sorolhatnám

Nekem sem tud a környezetem a babásodási gondomról, ami önmagában nehéz, De így hogy ti itt vagytok nekem , és látom másoknak is nehéz, és mégsem adják fel! a siker érdekében így könnyebb.
Ja és pocakosok nekem a kis szivemnek kifejezetten jó ha ti írtok!

Mára befejeztem, bocsi.
Megyek ma babázni, :lol: és szerintem a páromnak úgy kell majd elcipelni onnan, igaz csak átvitt értelemben, mert szegény megszakadna ettől a súlytól :wink: :lol:

Mindenkinek jó pihenést, jók legyetek puszi
árnika
 
 


Sziasztok!:)

Csak bejelentkezek...még egyben vagyunk!:)egy rövid hétvégi eltávon vagyok itthon,szülésig már a klínika lakója leszek.:)
Rossz volt az NST-m okt.27-én,majd az áramlási UH sem volt jó,a felső értéket mutatta1,2 (0,8-1,2ig jó)...egyből befektettek még szülésbeindítás is szóba került...de szerencsére, azóta minden rendben naponta néznek NST-n,napi 2x szívhang...heti áramlásosUh,és minden rendben(kopp-kopp-kopp).Mirike szépen növöget(buksi 98mm,mellkas 110x100,combcsont 75mm),már a doki is 1 hetet ad nekünk :) Jó is lenne,mert bent hall olyan rémhíreket az ember,hogy jobb lenne meg sem hallani.
Mindenkinek nagyon szorítok!!!
Legyetek jók!
Pá!
Vendég
 


Kincs!
Nálunk van a 12-ik,és a 16-ik héten is Afp!Nem tudom miért.De legalább tudom,hogy eddig minden oké!Fejlettségben előbbre vagyunk,mint a korunk!Genetikai uh is volt nekem.És jövőhéten megyek ismét.Annyira várom!Már több,mint 4 hete nem láttam őket!

Csajok!
Létezik,hogy megmozdult az egyik? :roll: De a köldököm mellett éreztem,egy kicsit "magaslom".Alul szoktam érezni enyhe lüktetéseket,de most annál erősebbek voltak.

Kép
ani0227
 
 


Viki!
Minden jót nektek!Sokat fogunk rád gondolni! Kép

Kép
ani0227
 
 


Hello Csajok!

Olyan drágák vagytok, de tényleg, mindannyian. Szinte érezni az éteren a pozitív sugárzást, ha titeket olvaslak.

Itt hallottam először erről a pco nevű dologról, pedig az utóbbi időben meddőség terén keresztülmentem, amin lehetett, de ezt még sehol sem kérdezték, vagy kérték tőlem sem. Furcsa, hogy egy ilyen - úgy tűnik kezelhető - de igenis jelentős problémára magunknak kell rájönni?! :?

Szia Viki!
Én is nagyon szorítok Neked!Hidd el a kórházi rémhírekben sokkal több a túlzás és az ember saját félelmeinek kiszinezése, mint a valóság. Ne izgulj, jó kezekben vagy és hamarosan gyönyörű kisbabád születik. :P

Ani!
Gondolom még bőven van helyük mocorogni és ezt meg is teszik. Lehet, hogy már boxolnak is odabenn?

Kabócabogár!
Te mikorra várod a kicsiket?

Jó hétvégét mindenkinek

Kac
kac11
 
 


sziasztok!
kincs! az életmódváltás folyamatban van...még az elején tartok,de igyekszem minden erőmmel!
az inzulinom terhelésre:31,9 referencia tartomány:2,6-24,9 úgyhogy magas.de remélem a gyógyszeres kezelés segít!na meg az életmódváltás is!remélem jól vagytok!pusszancs! :D

árnika!az,hogy nem akart a doki megvizsgálni az azt jelenti,hogy az mondta idézem:"ez ellen nem tudok mit tenni menjen nőgyógyászatra!"én meg mondtam neki,hogy ott már rengetegszer voltam és olvastam a neten,hogy ez endokrin betegség.na így csináltatott pajzsmirígy és mellékvesekéreg működéséről vérvizsgálatot.amikor visszamentem az eredményért azt mondta:"na én megmondtam,hogy nincs magának semmi baja!menjen a nőgyógyászatra!"de inzulinrezisztenciát nem nézett.és szerencse,hogy Valicskó dr-nő nézetett,mert az magas és valószínű,hogy az a baj!sajnos ez az orvosi hanyagság,hogy eggyes orvosok "hálapénz nélkül"nem foglalkoznak a beteggel pedig szerintem a vizitdíjat azért fizetjük,hogy javuljon a közellátás,pedig ahogy észreveszem egyre csak rosszabb lesz!na és ne beszéljünk arról,hogy az orvosoknak ez a dolguk!ezért választották ezt a hivatást!pl:B.B nem a pénzért csinálja szerintem hanem azért,mert ez az életcélja,hogy minél több meddő párt segítsen a gyermekáldáshoz!és szerintem nagyon sok orvos példát vehetne róla és a hozzá hasonló orvosokról!mert vannak rendes dokik,csak sajna kevesen.úgymond kincsnek számítanak!amikor inszeminációra jártam a klinikára dr Sápyhoz mindig a "pénzes"betegei voltak az előrébbvalóak.hiába te ott vártál és előttük jöttél őket hívta be hamarabb!pedig tudod lehet,hogy hülye voltam,mert én is adtam neki.igaz,hogy csak a műtét után,de adtam.csak szerinte kevés volt,pedig karácsony előtt elég volt összeszedni azt az összeget.ugyhogy gondolhatod,hogy nem volt az olyan kevés.legalábbis nekünk nem.na ennyit erőől,mert felhúztam magam.
a goblennel hamarosan kész leszek 1-2 nap.aztán jön a világítótornyos.már alig várom.te csinálod?pussz! :lol:

viki!kitartás!nagyon várjuk a kis Mira érkezését!minden rendben lesz!vigyázz magatokra!pusszancs! :P

ani!hidd el ők már mozognak!kihasználják azt az időt amíg még van helyük!na meg persze örömükben is ficánkolnak,hiszen boldogok,hogy te leszel az anyukájuk!vigyázz magatokra!pusz!

kabóca!remélem minden rendben!?vigyázz magatokra!pusz!

kac!hidd el itt mindenki kedves és aranyos!amikor én is először írtam mindenki annyira aranyos volt és törődött velem.érdekelte,hogy mi van velem.ezalól te sem leszel kivétel!sok pocaksimit!pusz!
timé&tati
 
 


Timé!
Nagyon ezt gondolom én is, amit a dokikról írtál/gondolsz.
Szerencsére nem nagyon találkoztam eddig pénzéhes dokival, a háziorvosom családi barát, a nődokim nagyon aranyos, a meddőségiben elkerültem Sáryt, Fekete dokihoz jártam. A kaális alkalmazottakról nem is beszélve. Mindenki nagyon aranyos ott.
De vannak rokonaim, akiket itt Miskolcon szinte el sem látttak pénz nélkül .
Ain!
Annyira cuki a kis angyal, akit küldtél:)

Alig várom, hogy holnap tudjak beszélni B.B-vel.
ebba
 
 


Timi!
Köszönöm szépen!Aranyos vagy! :D

Kabóca!
Tegnap óta rajtad jár az eszem!Mivel magyarázzák azt a vetélést?Olyan rossz,hogy az ember a terhesség végéig nem lehet biztos abban,hogy kezében tarthatja 9 hónap után a babáját.Bármikor történhet baj. :cry:

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok

Timi köszi hogy leírtad a tapasztalataidat, én most megyek Valicskó doktornőhöz, igaz időpont nélkül, de hátha fogad...
A hálapénzről annyit, hogy szerintem mindenki úgy van vele, hogyha megfelelőnek látja az ellátást, és megteheti szivesen ad.
Nálam B.B. az első helyen áll úgy szakmailag, mint emberileg, és szerencsére sikerült olyan embereket maga köré gyüjteni akik maximálisan a toppon vannak!

Viki! Üdv. köztünk. Vigyázz magatokra nagyon!
A rémhíresekkel meg próbálj ne tőrődni. Már nem sok van hátra, és kezedben tarthatod a szemed fényét. :lol:

Ebba! Drukkolok holnapra! Jelentkezz amint tudsz! Fáj még a bölcsességed helye?

Ani! Én láttam a múltkori ikres filmet, szerintem a te kicsikéid is boxolnak odabenn, és lassan azon fogsz gondolkozni hogy mikor melyik lehetett. :wink: :lol:
Kabóca ez neked is szól!!!

Kac! Mikor kell menned vissza a dokihoz? Pihizz sokat!!

Kincs! Azt ígérted sokat jelentkezel??!

Kjaja! Szűcs-Kenézy?? Ezt én sem értem?

Többiek?

Én megint elkezdtem szedni a clostit, remélem az utolsó adagot. Szerdán kell mennem a kaáliba.
Tegnap voltam babázni, úgy hazahoztam volna magammal. :P

jók legyetek, puszi
Én megint elkezdtem szedni a clostit, remélem az utolsó adagot!
árnika
 
 


Lányok lesz este a film !!!! Amit írtam fentebb.
árnika
 
 


árnika!
Én készülök rá! :D

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok! :D
Hasonlóan Kac-hoz én is olvasgattalak Titeket, de még csak most regisztráltam.
Mindig megdöbbent mennyien vagyunk ilyen "problémás" párok.
Rólunk:ez a 2.házasságom, az elsőböl van már egy nagy lányom, ő teljesen váratlanul/véletlenül fogant.A párommal bő 2 éve határoztuk el, hogy szeretnénk egy közös babát.Szerencsére elég hamar kiderült, hogy kevés a "sereg" így Ő átesett egy herevisszér műtéten, de eredménytelenül.Augusztusban volt egy inszemünk, de sajna sikertelenül.Így kerültünk a Db.-i Kaáliba T.Z. keze alá.Nagyon jó a csapat, úgy érzem jó kezekbe kerültünk.
Kac:szerintem mi találkoztunk :) !Te is TZ "betege" vagy?Nekem is nov. 5.-én volt a beülti, szintén 6 petesejtem volt, de csak kettő termékenyült meg, ők szépen osztódtak is és visszakaptam őket.Velem zárták a sort a leszívásnál és a beültinél is.Ha jól sejtem akkor Te voltál előttem :)
Örülök, hogy újra találkozunk!
Szóval ha nem gond csatlakoznék hozzátok Lányok, remélem szerencsét hozok Nektek :)

Kép
kobak
 
 


Árnika: tervezem, hogy megnézem a filmet, bár sokáig eszembe sem jutott, hogy valaha én ikreket szeretnék :oops: .Ne tartsatok telhetettlennek, de mostanában egész másképp gondolom .A párom kezdte a rajongást és teljesen megfertőzött :lol:
További szép estét, nálunk csodálatosan esik a hó :)

Kép
kobak
 
 


Lányok ne haragudjatok, azt hittem én is hogy vmi más lesz a film, bocsi hogy beharangoztam nektek, én nem is néztem mérgemben csak vagy 10 percet Kép

Szia Kobak! Örülök neked , akkor mostmár drukk neked is, és pihizz sokat. :lol:


Esik a hó, az első hó....... :P

Mindenkinek szép álmokat
árnika
 
 


Nem láttam havat!!!! :cry: :cry: :cry:

Árnika!
Nagyon rákészültem a filmre!Még a férjemet is sikerült rávegyem,hogy nézzük együtt.Először ő állt fel,utána én. :lol:

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Kobak! De örülök, hogy rám találtál! Te hogy vagy? Nekem bevallom ahogy közeledik a szokásos mensi ideje, pontosan azokat a tüneteket élem meg, amiket szoktam. Ingerült vagyok, kicsit fájdogál a hasam. Kezdek elkeseredni, bár hallottam már olyat, hogy a szervezetben a ciklus még a terhesség alatt is bizonyos fokig érezteti magát, ha nem is indul meg a vérzés, vagy esetleg nem olyan erősen.... :cry: Hát nem tudom mi lesz.

Árnika! Csütörtökön kell vérvételre mennem, akkor minden kiderül.
Veled mi van?

Timi ! Maximálisan egyetértek veled. A legtöbb orvosnak tényleg csak annyi számít, hogy megkapja az elvárt borítékot, és nem szégyenl még megjegyzést tenni arra, hogy esetleg kevesebb van benne, mint amit elvárt. Ez már nem is hálapénz, hanem egy újabb " elvárt adó", csak nem az államnak fizeted.

Na puszi mindenkinek, szorítsatok csütörtökig, hogy végre sikerüljön! :twisted:

Kac
kac11
 
 


Sziasztok!

Ani: magyarázatot nem tudtak adni a magzatelhalásra. Csak a méretük miatt(7 cm-esek voltak ülő helyzetben) tudták megállapítani, hogy már hamarabb megtörtén a haláluk. Én nem éreztem semmit, csak hogy még mindig nem mozdulnak, még mindig nem. Aztán a 18. hét végén véreztem. Pont kezdtem a 19. hetet mikor elfolyt reggel itthon a magzatvizem. Tudtam, hogy vége. A hasam olyan lapos lett, mintha nem is lenne benne semmi. Na, hagyjuk. Most ez a terhesség a fontos, és nem is akarok rágódni a múlton. B.B. is azt mondta, hogy minden terhesség más. Egy kicsit fájdogált a petefészkemnél, a hasam alja, de megnyugtatott, hogy csak a méhem nő, nyúlnak a szalagok. Egyre nehezebben tudok kényelmesen feküdni. Te hogy érzed magad? Jól tudsz aludni? Napközben te is be-be alszol egy kicsit?

Kac, Kobak: küldjük nektek a babatapacsokat. :D

Árnika: hány nap van még a clostiból? Utána mégy kuksiztatni a hatást? Én nem szerettem, mert a ciklusomat megváltoztatta, meg nagyobb a cisztásodás esélye, és a méhnyálkahártyát is vékonyítja. Persze ettől függetlenül szedtem én is. Sok sikert hozzá!!

Timi: szorítok, hogy jól alakukljon mindened. Csodállak amiatt, hogy képes vagy életmód váltásra. Bevallom őszintén, én a szokások rabja vagyok. Persze nem tudom mit reagálnék hasonló esetben. Tehát kitartást!

Kincs: milyen típusú nadrágot vettél? Az árak rettenetesek. Én most egy farmer kertészgatyóban gondolkodom, mert a 38-as méretem már most 42-esenél tart, és ki tudja még mi lesz később? Nézegettem ezt a vastag pamu derékövet is, de szinte ha előre hajolok, már fel is csúszik, tehát igazából a derekamat nem védi.

Ebba: várjuk a fejleményeket. Mit mondott B.B.?

Viki: mindenki más, tehát ne is hallgass rémhíreket! Minden rendben lesz. Mi majd nagyon szorítunk nektek! :lol:

Nekem a lepény teljesen a méhszájon van, így B.B. azt mondta, hogy császározás lesz a vége úgyis.

Ez elég hosszúra sikerült. Bocsi lányok!

Puszi
kabócabobár
 
 


Sziasztok!
Szia Kac: tényleg jó, hogy összekerültünk újra :) .Nálam semmi extra, eddig nagyon fájtak a cickóim, de ma reggelre már ez is elmúlt, fene tudja mi a jó :roll: más tünetem nem volt, egyenlőre nincs is.Ja, tegnap volt egy pár szúrkálás, de hát ez megint talány mi volt.Azt hiszem az lenne a legjobb szépen türelmesen kivárni /nekem pénteken lesz/ a vérvételt.Mindenhol azt olvasom ez a legnehezebb, kezdem átérezni.Szombatig teljes pihi volt, no nem ágybankaja meg ilyenek, de többnyire vízszintesben töltöttem az időmet.Dolgozni szerdától fogok, nem gőzerővel, de azért elkezdem.Te mit csinálsz, pihensz még?Neked hanyadik nap a csütörtök?Nekem a ciklus 26. napján lesz a vv. Miskolcon. :o Húúú még nem kértem időpontot, na mindjárt!
Nagyon drukkolok Neked :lol:

Kép
kobak
 
 


Szia Kobak!

A múlt hetet én is szigorúan végig pihentem, csak enni és WC-re keltem fel, de ma már dolgozom. Végülis irodában ülök, igyekszem keveset felugrálni és semmit nem cipelni. A csütörtök nekem a 29. nap lesz, eléggé elhúzódott a stimu, mert alacsony dózisban kaptam a hormonokat, cserébe viszont nem akartak a megfelelő mértékben növekedni.
Én is drukkolok Neked, vigyázz magadra amennyire lehetséges.
Addig még írok!! és Te is.

Kabócabogár!
Helyes a meglátásod, most ez a terhességed a fontos, erre kell koncentrálni és nem a megfejthetetlen régi dolgokon rágódni. Pihenj sokat, aludd ki magad, amíg teheted.

Kac
kac11
 
 


Kabóca!
Elég fáradékony vagyok,nem sokat bírok állni sem.Az éjszakák egyre nehezebben telnek.Sokat fent vagyok,ha egyszer felkelek nagyon nehezen tudok visszaaludni,és kényelmetlen mindenhogy.Azért sem szeretek nappal aludni,mert akkor mégtöbbet fent vagyok éjszaka.Napközben sokat fekszek.Szóval szenvedgélek.
Nekem is már van két kismama nadrágom,már nagyon kellett.6000 ft egy darab.Igaz,nem lesz jó sokáig,de ebben az átmeneti állapotban is csak fel kell öltözni valahogy.

Kép
ani0227
 
 


Kac: Csak óvatosan és vigyázz Magadra.Plusz:bízni, bízni!
Nekem tegnap reggel volt teljes sikertelenség hangulatom, de szerencsére hamar elmúlt.Ma reggel is volt hasonló, de ez még rövidebb ideig tartott, szerencsére.Nekem álló, szaladgáló munkám van, remélem szerdán már nem okozok semmi bajt.
Várom a jelentkezéseidet :) , azt hiszem én sem fogok elmaradni :oops: :D
Jó munkát :)

Kép
kobak
 
 


Kabóca :köszönöm a tapacsokat :) .Olvasgattalak Titeket, de nem vagyok teljesen képben.Hol tartasz most?Egy baba van?Remélem minden szépen alakul, kívánom számotokra a legjobbakat!

Ani: sajnállak a szenvedgélésért, de kis irigység is van bennem :oops: :) , remélem hamar elmúlik ez a kevésbbé kellemes időszak!Dolgozol vagy otthon vagy?

Árnika:Tőlem aztán igazán nincs miért elnézést kérned :oops: , úgy elnéztem, hogy nagyon!Nem tudom miért nekem a 19 óra maradt meg a buta fejemben.Szépen rákészültem, percre pontosan odakapcsoltam és akkor ért a döbbenet :roll: :oops: .Köszi a vigaszt, mert ezek szerint nem maradtam le semmiről.
Megyek pihizek egy kicsit, most még lehet!
Minden jót Nektek!

Ebba:földim, remélem ma jó híreket kapsz :)

Kép
kobak
 
 


Sziasztok!

Ideértem én is :D
Sokan azt kérdezik nem unatkozom e itthon...hát nem mindig van mit csinálni :lol:

Kac és Kobak nem tudom "beszéltünk" e már de nagyon drukkolok nektek!!
Gyertek bármikor,hogy veletek izgulhassunk és örülhessünk!

Árnika én is nagyon készültem a spektrum műsorára,de én sem néztem :lol:
Mikor uh-zol?? Ciklusnap?

Ani néha az éjszakáim nekem is rosszak, pisilés után nem tudok visszaaludni, meg néha a pocakom érzem, de egyébként változatlan a helyzetünk, nincs hányinger,mindent megeszek kivéve az édességet,és semmitől sem undorodom és nem is kívánok.

Kabóca nagyom jó a B.B. ajándéka!
Kismami nadrágok tényleg nem olcsóak, én normál pocakos nadrágot vettem(még a cicimig ér a pocak rész) Miskolcon a C&A-ban 6000ft igaz nem bélelt téli de harisnyát hordok :D
Nadrágok picikét még most nagyobbak rám, holnap kiderül a védőben mennyit híztam eddig. Úgy számolom a pocakom fog csak nőni és végig jó lesz a gatyó rám :lol:

Viki sokat gondolok rátok!
Könnyű gyors szülést kívánok ha itt az ideje!

Ebba???

(valaki kérdezte miért érdekel a magán labor? nem nekem kell, csak külföldiek miatt kérdezem, hogy nekik van lehetőség itt csináltatni vizsgálatokat, vagy ha a kaáliba mennek ott mindent elvégeznek, akár a lombik előtti kivizsgálást is,vagy műtétet?)
Vendég
 


Nekem még egy egyszerű UH is bonyolult :twisted:
Hívtam 3x a debreceni kaálit, kapcsoltak is B.B-hez, aki mondta, hogy Uh-ra menjek, de a csajok mondták, mikor időpontot akartam kérni, hogy ja? holnap sem, meg a héten alig lesz a dokim, így eldöntöttem, hogy a rendes nőgyógyimhoz megyek UH-ra, pont ultrahangozik holnap, és még vérvétel beutalóval is ellát. hihihi.

Kobak!
merre laksz földi??

katóca!
Ma láttam a taccoban egy pár szupi gatyót, kertész, de tök divatos, csizmagatya.Fáj is rá a fogam, de erre a párom azt mondaná, hogy minek 10. nek??? de mjd meglátjuk, mert ha megérdemlem... :lol:
ebba
 
 


Sziasztok

Nem igazán tudok jót írni nektek. Le kellett állnom a clostival , mert lassan már szinte az összes mellékhatást produkáltam, de nagyon!
Úgyhogy most mi lesz nem tudom, majd B.B. megmondja.
Nagyon kiakadtam. :cry:

Ebba! Lassan kezet foghatunk.

Majd még írok később, csak nem vagyok vmi jól még

puszi mindenkinek
árnika
 
 


Sziasztok :)
Sajnálom, hogy ennyi nehézségetek adódott Árnika és Ebba, bízom benne egyszer minden jóra fordul.Olyan sok okosságot nem tudok írni, semmi tapasztalatom ilyen téren.Kopp, Kopp, Kopp!

Kac: mi újság, hogy vagy?
Nálam nincs semmi, a fejem fáj estétől, de nagyon :x .Fogalmam nincs mitől.Filózom egy csütörtök reggeli tesztelésen, nem igazán a türelmetlenség miatt.Pénteken a vv. után megyek dolgozni és kicsit több időt szeretnék adni magamnak, hogy elfogadjam az esetlegesen negatív eredményt.A csütörtök a 10. nap a beülti után.Mit gondoltok erről?
Ki hanyadik lombiknál tart ill. hanyadik sikerült?
Itt volt az anyósom, azt mondta olyat még nem hallott, hogy valakinek elsőre sikerült volna./én igen, két ilyen ismerősöm is van/.
Persze nem vagyok elszállva magamtól ill. az esélyeimtől, de bízni azért lehet.Nálunk be van avatva a család /szülők/ nem így terveztük, de így alakult.
Várom a vélenyeiteket, előre is köszönöm!

Kép
kobak
 
 


kobak!
Én is remélem, hogy sikerülni fog neked elsőre, és nem leszel olyan helyzetben, mint mi. De ha nem is sikerül, ne hidd, hogy itt a világ vége, mert nincs!!
Én azt hittem, de bármennyire is mindig arra gondolsz, nem szabad, hogy minden gondolatod ez az egész körül forgolódjon.
Mit dolgozol?
Nekem már a családom elvesztette a fonalat, nem tudják követni, a: beülti-ciszta-mégis stimu-mégsem...-t

Árnika!
Hogyhogy délelőtt is tusz írni? Nekem most rövid napom van, csak két órám volt. Na de majd szerdától péntekig megiszom ennek is a levét.
ebba
 
 


Sziasztok!

Árnika milyen tünetek?? A fenébe :cry:

Ebba drukk a mai uh-hoz és vérvételhez!

Kobak nekem is van ismerősöm akinek első lombik sikerült!!!!
Sztem tesztelni a 12.nap előtt nem érdemes!
Nekünk a 2.inszem sikeréből van kiskincs, és én a 12.dpo-n teszteltem, látható de azért halvány csíkocskát.

Többiek??

Én ma a védőben voltam,vérnyomi pisi rendben, vérvétel megvolt, és csak 1kg-ot híztam eddig.

Szép napot!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: