Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is vagyogatok. Csak a gépem izél. Bárány ti jó betegesek vagytok.
Most még megyek vacakolok vele.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok,mindjárt újév de jó!!!
Á nem vagyunk betegesek Szindi soha nem is volt ,most van rajta pár pötty de ez semmi,Szilveszter meg annyira mint minden ovis,az összes csoporttársa ilyen!!
Majd nektek is eljö ez az időszak,nem lehet megúszni,amig csak otthon vagytok addig semmi.Oviba...húúúú,de azért nem vész.

Nálatok is nagy a köd?Itt nem látni az orrunknál tovább,pedig szeretnénk menni Szilveszternek vásárolni,van neki tíz ezreel akarja költeni valami bédaman-ra vagy mi az.

Klauszkával mi van ,lehet,hogy irta de én nem tudom,el vannak utazva??Már rég irt!

És Zsuzsi?
Vendég
 


Sziasztok

Bárány
itt nálunk süt a napocska, és nagyon jó idő van!

Sziasztok

Erika

Klauszkát már én is akartam kérdezni, hogy mi van velük? Mert szerintem is nagyon régen voltak erre!

Kép

Kép
erika13
 
 

 
 

Sziasztok!

Itt is hatalmas a köd, sajnos... undorító... Bezzeg tegnap olyan ragyogó napsütés volt, jót sétáltunk.
Klauszkáról én sem tudom, merre van?

Bárány!
Szilveszternek boldog névnapot! Én sem tudom mi az a bédaman...

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!
Mami,köszönöm szépen szilveszter nevében !!
Bédaman:kis robot emberke ami golyókat lő ki!!

Az idő,még mindig nagyon szar ,tiszta köd,talán még rosszabb mint reggel...
Mostmár csak akkor indulok el ha hazajön a férjem mert én igy nem vezetek.

Ki hol tölti a szilvesztert?Ha otthon akkor hogyan?Vendégek? Kép
egy karácsonyi kép,csak úgy.....
Vendég
 


Szia Bárány!

Szilveszter: Apjuk sajna 17 órakkor lelép dolgozóba, úgyhogy kettecsként leszünk Ákosbabával, úgyhogy max tovább tévézem mint máskor és éjjfél után alvás.

Ti mit fogtok csinálni?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Egyenlőre úgy néz ki Acsára megyünk,jön egy barátnőm meg,a férje,és szintén egy barátnőm akihez megyünk,na ez kicsit értelmetlen..
Ugy tervezzük olyan 8 körül indulunk holnap este,mert ugye a fiamnak tartjuk a névnapját!!
Vendég
 


Szia Bárány!

És mennek veletek a gyerekek is, vagy ez csak olyan felnőtt buli lesz?

Szia

Erika

Acsa hol van?

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Gyerekek nem jönnek,talán Szindi már jöhetne,de Szilveszter semmi képp mert az ő jelenlétében nem szoktunk dohányozni sem itt meg mindenki fog(a lakásban is),mégse tilthatom meg..
Ezért inkább Szindi sem jön és nincs vita.

Acsa:Nógrád megye,Váctól még elég messze!Vác,Rád,Penc,Csővár,Acsa...
így vannak sorban.
Vendég
 


Sziasztok!

Igen, régen jártam erre, mostanában Elcsó esténként társadalmi életet él, és igényli, hogy vele legyek. utána én meg hulla fáradt vagyok, ugyanis éjjelente is felébred, nemtom mi van vele mostanában. valszeg a fogacska.
a szopis műsort én is láttam, a férjem elkapcsoltatta, mert rosszul lett. :lol:
én a győzike műsort bírtam, jókat röhögtem rajta, pláne mikor a karácsonyfát állította. :lol: :lol:
Nszoke, tegnap voltam a Schöpf Méreiben látogatni, háááááááááááát.... pedig fizetős szobában voltam, de olyan sivár... persze, lehet hogy csak Kistarcsához képest.
Elcsó azóta már produkál új dolgokat, megtanult tapsolni és integetni!!!! olyan okos... :lol:
mi szilveszterkor itthon leszünk, szerintem ugyanolyan nap lesz, mint a többi. amúgy is utáltam mindig is a szilvesztert.
Nszoke, a mézet nem lehet itthon megvenni, férjem Romániából hozta. mondanám, hogy én megveszem neked az aloés cuccokat, de hogy juttatom el????? írj megoldást, és megoldom!!!! :idea:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Most nézem ez a _____________________________________babanet nem küldte el amit délben írtam, hogy .................................meg.
Na ezt jól megmondtam. Pedig írtam egy csomót.
Hogy jó a kép és rakjatok fel még mert imádom nézegetni.

És hogy itt is tök hideg meg köd van.
Nekem is ugyanolyan nap lesz mint a többi, mert a gyereket ugyanugy lekell fektetni, vacsi, fürdés mert különben újévben lesz nemulass. Pedig lehet jót tenne egy kisebb bulicska, de addig hova tegyem? A gőzt pedig szívesen kiereszteném már valahogy, mert szépen összegyűlt.

Utánvét???? Engem ugyis érdekel. Vagy átutalom az árát és úgy olcsóbb a posta is? Ha fáradoznál nekem ilyenekkel. A méz tuti kell a másik kettő meg csak érdekel egyenlőre és még ilyen csontképző is érdekelne. De szenya vagyok ennyit kéregetni már... :oops:

Kórház, hát nem volt leányálom én is fizetősben voltam egyszobásban először aztán kidobtak egy krónikus ágyra, mert ugye én nem foglaltam hanem csak ugy estem be mint vendég aztán a dokibácsika aki nagyon kedves volt jó pénzért intézett nekem egy másik magánt a másodikon. A nővérek szerint nem volt fizetős, de ugy látszik pénz beszél... :twisted:
A doki mindentől függetlenül jó orvos, sőt számomra félisten, de csak azért fél mert nem halhatatlan :lol: (milyen humoros bírok lenni :?: de tényleg így gondolom.) Szóval járnék is hozzá de messze van :cry: pedig azt hiszem nem marad más. Lényeg hogy én sem oda akartam menni mint a legtöbben de ott a szaktudás és legközelebb is őket választanám.

Mondjuk ez érdekes, mert szülés előtt 3héttel láttam először azt a kórházat, azt sem tudtam milyen meg hol, csak azt mondtam hogy ebben a lebujban sose szülnék, ez egy putri...tralala és láss csodát-soha ne mond hogy soha.

Na mostmár jól untattalak titeket.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Nem untatsz szeretek olvasgatni,mindenki irományát szivesen olvasgatomT
Te is küldj képeket én is szeretem nézegetni!Ciki de én csak akkor tudok képet küldeni ha anyán lekixsinyiti,és nagyon kevés van lekixcsinyitve,pedig rengeteg képünk van
B.U.É.K mindenkinek
Kép
itt még nyár volt.... Kép
Vendég
 


Na szoval a fölső kép nyári az alsó mostani...
Vendég
 


Sziasztok!

Szilveszterkor - azaz ma :wink: - mi is itthon leszünk természetesen, amúgy sem vagyunk egy bulizós típusok, jobb a nyugalom... úgy látszik, öregszünk... :? :roll:
Geszti miatt meg amúgy is ugyanolyan este lesz mint a többi, max. annyiban különbözik hogy nem dőlünk be az ágyba hanem megvárjuk az éjfélt, azt mindig meg szoktuk várni. Lesz virsli, melegszenya, újévkor meg lencseletykó. Jaj de imádom, és most vissza kell fognom magam sajnos, de azért egy tányérkával meg fogok enni!!!

Erika!
Mit dolgozik a férjed, hogy ma estére megy?... :cry:

Klauszka!
Örülök hogy hírt adtál magatokról. Van már fogacskája Elcsónak, vagy most jön az első?

Noémi!
Már csodálkoztam is, hogy nem jelentkeztél, mert te mindig szoktál, de ezek szerint a babanet cs...szett ki veled, szegény... :?
Gőzt kiereszteni valóban naggggyon-naggggyon jó lenne... de mikor??? :roll:

Bárány!

Neked már "nagyok" a gyerkőcök, te mehetsz... jó mulatozást... :wink: Aranyosak a képek!

Schöpf-Mérei: én is voltam már ott pár évvel ezelőtt látogatóban, hát valami szörnyű volt, förtelem ahogy kinéz az a kórház, siralmas. Belül sem különb. Tavaly meg jártam oda egy dokihoz, aki egyébként totál pancser volt, (egy ismerősöm ajánlotta), az égvilágon semmit sem csinált végülis velem, csak irogatta fel a Clostylbegitet, aztán annyi. Ezért nem érte meg annyit utazni. Na mindegy, azóta el is felejtettem az egészet, és hálistennek most itt van a mi kis Gesztenyénk.
Egyébként Geszti tegnap olyan tündérke volt, egész nap mosolygott, játszott, marha jó kedve volt! :lol: Remélem, ma is ez lesz!
Majd én is teszek fel képeket, csak még nekem is kicsinyíteni kell...

Na megyek mert megébredt. A reggeli szopi után Apa letette mert nagyon álmos volt, de úgy hallom már kialudta magát?... :shock:

Kép
mamy
 
 


Sziasztok

Mamy
a párom 1 gyárban elektrikus (több mint 1 sima villanyszerelő) és ők folyamatosba járnak, így nincs soha ünnep nap nekik. De így legalább többet van itthon, mert minden 4.nap nappalos és így minden 4. nap éjjszakás.
Már megszoktuk.

Sziasztok

Erika

Bárány
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1167562056.76.gif[/img] Nagyon nagyon sok boldog névnapot kívánunk a te pici fiadnak Szilveszternek!!!!!!!!!!!!! [/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Békesség, boldogság áldása reátok,
hogy az óévet jól zárjátok.
De emeljétek poharatokat és kiáltsátok: BÚÉK,
hogy szebb és jobb legyen az új év!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Engem leginkább a koraszülés vonz a schöpf-mereibe és a neonatológus aki a dokink, hát ő egy szuperorvos, a neonatológusok, neonatológusa, a többiről inkább nem nyilatkozom, gondolom így értitek mi a véleményem róluk. Tisztelet a kivételnek.

Amúgy nem igazán csipáztam a személyzetet, nem jöttem ki jól senkivel szerintem. A koraszülöttön legalábbis nem. Csak a dokinkkal. Mivel egész nap nyitástól zárásig a gyeremkem mellett ültem, majdhogy kinéztek és ez nekem nagyon nem tetszett. Olvastam a gyerekemnek, beszéltem vele és egész nap simogattam, etettem tisztábatettem. Ami elvileg a kórház álláspontja szerint elvárt, és támogatott dolog, mert ugye pl.csak ők kenguruztak még akkor, tehát elvileg anya-gyeremek kapcsolatára törekedtek, de a valóságban már zavarta őket ha a gyermekeddel voltál. (adokinéniket, nem) Szóval mindenhol folyik a szenyázás. és a nőgyógyászommal is elégedett voltam, de ugye érezhető volt hogy akinek pénzt nem adtál az sz@rt a fejedre, de ne mondja nekem senki hogy ez máshol nem így van.
Na mindegy engem a külleme nem érdekel. Fizetek a szobámért és az orvosaimnak azt lássanak el megfelelően és kész. Az egészségem számít. Hogy a folyósó nem napi 3szor van felmosva hanem 3naponta nem érdekel.

Persze ha a terhességem rendben lenne meg a babám akkor én is egy hiper szuper csilivili kórházban szülnék, mint ahogy minden nő szeretne, de én megtanultam hogy nem a design a lényeg. :?

Így nekem a következő terhességem is odahúz, sőt a dokinénivel már fixáltam hogy felvan véve magán neonatológusnak. Megtiszteltetésnek vette mert ilyen még magyarországon nem nagyon volt hogy gyerekorvost kértek volna fel a szüléshez. De hogy se jogsi, se kocsija azt megbeszéltük hogy érte megy apa ha gáz van, de reméljük nem lesz rá szükség. Szóval ez egy jó orvos, aki viszont nem a pénzért dolgozik, mint a többség.

Már csak egy nőgyógyi kéne, de lehet kénytelen leszek messze menni ahhoz akinél szültem. :shock:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!!
Eriaka,köszönöm szépen nagyon szépet küldtél Szilvinek!!!

Mami ha őszinte akarok lenni hiába nagyobbacskák a gyerekek olyan nehéz szivvel hagyom itt őket...
Pedig csak este megyünk.

Semmi göncöm nincs estére és arra a narancsbőrösre hájasodott testemre nem is lehet normális ruhát venni.
Azért majd kitalálok valamit.

Remélem ti is jól fogjátok érezni magatokat a babákal,még ha nrm is mentek sehova.

Nszoke,te hogy birod otthon? belőled kinézném,hogy szereted a bulit,márcsak azért is mert te még fiatal vagy nagyon?
Vendég
 


Nem gáz! Mármint hogy nem megyek bulizni, mert mikor megismerkedtünk apával már akkor sem mentem, valahogy kiöregedtem :lol: :lol: :lol:

Nem vonz a partyzás, de egyszer bármikor elmennék egy jót rázni, hagy lebegjen a háj :oops: :oops: :oops:

de a gyerek???

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1167602270.44.jpg[/img] Mindenkinek Kicsiknek és Nagyoknak is Nagyon Nagyon Boldog Új Évet Kívánok!

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 



"Örömöd sok legyen, bánatod semmi,
segítsen az Isten boldognak lenni!
Legyél mindig vidám, örülj minden szépnek,
mi így kívánunk nektek
Boldog Új Évet!"

Mamy és Gesztenye


Kép

Kép
mamy
 
 


B.U.É.K.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

Mindenkinek Nagyon Boldgo 2007-es Évet Kívánunk!!!!!!!!

Erika és kis családja

Sziasztok

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Azt kívánom, hogy mindannyiunknak legyen olyan boldog a 2007-es év, mint a 2006-os volt, vagy még boldogabb!!!


Itt van két kép tegnapról, szilveszteri hangulatban:
Kép Kép

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!
Én is kiánok mégegyszer nagyon nagyon boldog 2007-et mindenkinek!!!!

Mamy,Geszti nagyon édi,nagyon bejön nekem!

Mindig szivesen veszem a képeket!!

Nagyon szomorkás ez a jan 1-e,minden olyan szürke ködös(mifelénkl),mindenki pihen...
Vendég
 


Sziasztok!

Bárány!
Ja, ez a jan.1. mindig is egy ilyen hülye nap volt... egy újabb hosszú év első napja. De nagyon remélem, legalább olyan szép év lesz, mint a tavalyi volt. Most azért lesz szép, mert itt van már a mi kis Hercegnőnk közöttünk!
Köszi a dícséretet, örülök hogy tetszik Geszti! :lol: Szilveszter alkalmából ráadtam a "vadító" ruciját :lol:

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Ez a Gesztike egy édesded! Látszik rajta hogy teljesen okos, gondol. Értelmes nagyon.

Én remélem hogy nem lesz olyen az évem mint az óév és az újév hajnala. Tegnap óta vitázunk a férjemmel.
Nem bírjuk ezt a távolságot. Nem megy külön, főleg ezek a kritikus napok...??? Karácsony, szilveszter. Ugyhogy most nekem nagyon rossz kedvem van s a fejem már szétszakad annyit gondolkodom, hogy mi legyen. Mit csináljunk?!!

Zsebike most nagyon pihizik mert az éjjel a petárdáktól igen zaklatott volt, többször felsírt.
Netek nem? Erika, Gesztike?

Bárány mesélj a buliról? Becsíptél? Meddig voltatok?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Reggel jöttünk haza én is ittam de a férjemnek jobban sikerült berúgni..
Nem is baj,rá fért már egy kis lazitás.
Egész jól sikerült,inkább olyan kis összejövetelnek nevezném,de azért táncolgattunk is meg rörhögtünk jókat.
Meg zabáltunk persze.Összeségében mindenki jól érezte magát.

Itthon anyu elvolt a gyerekekkel,bár Szilveszter álltólag 3szor fentvolt az éjjel annyi tüzijáték,meg petárda dörrent.Állitólag ennyi még sose volt.
Ahol mi voltunk vidéken ott szinte semmi zaj nem volt!

Újév:én se szeretnék olyat mint a tavalyi...
ha szabad kérni,egy picikét jobbat....
Vendég
 


Juj de jó neked! vagyis nektek! :lol: :lol:

Bárány ti hogy laktok? Ki kibel, hol, hogyan?

Anyuddal? Márhogy ő vigyáz a gyerekekre.És milyen jó fej!!!!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


kibel=kivel

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Noémi!
De ari vagy, köszi szépen! :lol: Olyan jó, amikor az embernek a gyerekét dícsérik! Ez tényleg így látszik a képeken? Egyébként valóban, napról napra értelmesebb, ahogy fejlődik a kis tudata, igazi kis huncut! :wink:
És min vitáztok a férjeddel? Gondolom nem komoly. Fölösleges ilyen távolságból még vitázni is, úgyis biztos baromi nehéz egymás nélkül... én nem is tudom, hogy bírnám ki... Persze beleszólni nem akarok mert nincs is jogom hozzá. De mi a gond?

Éjjel nálunk is iszonyú durrogtatások voltak, de Geszti úgy aludt mint a bunda! Fél 11 körül tettük le, mert addig viszont az utcát járó trombitálók voltak sokan, azt érdekes módon sokkal inkább nem bírta, hiába volt álmos szegénykém, mindig összerezzent a trombitákra és kürtölésekre. Akkor még nem volt olyan sok a petárda. Aztán letettük, és elaludt, de csak fél 12 körül kezdődtek igazán a hangoskodások. Iszonyú hogy mi volt, komplett tüzijátékok, egymás mellett. Ez ment egészen 1 óráig, de nem ébredt meg! Aztán reggel fél 8-kor kelt, cicizett egy jót, és visszaaludt délig, aztán most megint 3 óra óta alszik. :wink:

Bárány!
Örülök hogy jól sikerült a buli. Szegény Szilveszter, remélem nem viselte meg nagyon a zaj...

Kép
mamy
 
 


Tudom hogy jó ez a abdicséret, de én komolyan mondom, én csak azért nem szoktam dicsérgetni amiért az utcán, minden ember elmondja hogy milyen szép trallalal

Látszik mind a két képen kifejez (mond) valamit, amit valószínűleg te nagyon jól értelmezel már és olyan kis drága!!!!

Ez nem túl rövid!!! Mármint a férjem, de megprobálom rövidre fogni.
Szóval nekünk voltak bizalmi problémáink a kapcsolatunk elején, vagyis ő hazudozott, a családi álapotáról, a gyerekről. az életéről. Jobbat akart mutatni mint aki csakhogy összejöjjöjek vele-állítólag. Meg gondolom kicsit ciki volt a múltjával dicsekedni ami nem olyan fényes. Ha elkezdeném leírni összeesnétek, hogy milyen pasim van, de hozzáteszem egy drága édes, és egy iszonyú jószívű ember. Jó ember, csak elég kicsapongó volt és komolytalan. 31éves még mindig nem nőtt be a feje lágy-szerintem. Nagyon befolyásolható, lehet húzni rendesen, kockázat nélkül mindenbe benne van azonnal, nem gondolja végig a dolgokat, hátrányokat.
Aztán most hogy 3hete elment amúgy sem könnyű, ő meg meséli hogy itt volt ott volt, szórakozott, amit persze lehet, normális határokon belül. Aztán karácsonykor elérhetetlen volt és képzeljétek nagy meglepetésemre szilveszterkor is. smsre nem írt, ha hívtam kinyomott és kikapcsolta a telefonját. Szóval sík ideg voltam. És elmondta hogy lerészegedett mint állat. Szóval kezd kicsapongó lenni, meg gondolom az ottani kollegák húzzák kocsmába ide oda, és őt nem nehéz SAJNOS!
Nem értitek szerintem. Vagy mégis? Akinek boldog az élete, házassága és az is volt az nem érti. Én nem vagyok féltékeny típus meg ilyesmi, de ő egyszer elvesztette a bizalmam, amit nagy nehez visszakapott, most meg 3hét alatt alig érem el telefonon stb. De ehhez tudni kell hogy itthon a Wcbe is viszi, fürdeni mindenhova és sosincs kikapcsolva elvileg az övé se, az utóbbi időbe meg egyre gyakrabban.

Nem tudom mit higyjek, gondoljak. Amióta megismertem nem hazudott nekem. És tegnap kikapcsolta a telefonját és állítólag annyira hiányzunk neki. De lemerült! Ami mióta ismerem nem fordult elő. És ma napközben meg már azt mondja azért nem veszi fel mert bevoltb.szva. Sz@r helyzet. Tudom, de miért ilyen szenya az élet?
Mi tévő legyek???
Szeretem meg minden, de valami hiányzik a kapcsolatunkból, viszont már itt egy gyerek is, akivel nem szórakozhatunk.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Nem csajozott be az biztos, mert szeret de mégis olyan rosszul esik ez az egész...

Na mennyit írtam. Majd jól kitiltotok itt fárasztalak benneteket.
:oops: :roll:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Jaj Noémi,
dehogyis fárasztasz... Ezért vagyunk, hogy mindent megbeszéljünk! Sokkal könnyebb így "ismeretlenül" mint egy ismerősnek a szemébe mondani ezeket, nem?
Hát abban igazad van, akinek nem ilyen a házassága, az nehezen érti ezt meg. Nekem ilyen szempontból nagyon nagy szerencsém van a férjemmel, nem iszik, nem dohányzik stb. és egy áldott jó ember, komolyan mondom én még ilyen pasit életemben nem ismertem, és persze főleg olyat nem, aki így szeret engem. Pedig már volt egy házassága, egy elfuserált fapi...ával sajnos, kábé egy évet bírt ki mellette, de valahol "örülök" is ennek mert máskülönben nem jöttünk volna össze... Szivét-lelkét kiteszi a kapcsolatban, ott is próbálta szegénykém, de semmi viszonzást nem kapott. Pedig ha az a "csaj" tudta volna, mit veszít!!! Ezért sajnos csak átérezni tudom a problémádat, de beleérezni nem. Baromi nehéz, ahogy így leírtad, és maximálisan igazad van, hogy bizonytalankodsz. Annak azért örülök, hogy nem csajozott be, nagyon remélem hogy így is van!!! Lehet, sőt biztos vagyok benne, hogy ti is rohadtul hiányoztok neki, nem lehetett neki sem könnyű nélkületek karácsonyozni, a szilveszter már kicsit más tészta. De a kari család nélkül töltve szörnyű lehet. Gondolom, ezért ivott, mint a férfiak 90 %-a ilyen esetben teszi. Sajna nekem apám volt ivós természetű régebben, és néha még most is, ezért tudom mit jelent. Minden sz@r probléma miatt a pohárhoz nyúlt. És ez a távolság nem csekély teher neki szerintem, mármint a férjednek. Nem akarta hogy halld a hangját amikor részeg. Gondolom, itthon nem sűrűn rúgott be, és szégyellte magát. Meglátod, rendeződni fog a helyzet, ha beindulnak a szürke hétköznapok... Amikor kimentek majd februárban, sírva fogtok egymás nyakába borulni, és igazad van, a gyerek a lényeg, vele tényleg nem lehet szórakozni, neki pedig van egy apja, akit szeret.
Na jó nem lamentálok tovább, gondolom érted mit akarok mondani. Ahogy írásaidból megismertelek, nagyon hasonlóan gondolkodunk, és hasonló lehet a természetünk.

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!
Most olvasgattam vissza amiket írtatok!
Nszoke,nem tudom mit is mondhatnék erre a telefonos sztorira....
Sajnos nekem volt már részem ilyen doldogkban a fiam apjával,szóval én már alapból sokkal gyanakodóbb vagyok mint Mamy.Ugye a lányomnak is más az apja a fiamnak is és aférjem is "új",van némi tapasztalatom pasik terén,és én nehezen tudok bizni bennük.Kivéve a jelenlegi férjem akit a sok szenvedésért küldött nekem a sors!!
Na ő a legnormálisabb a világon és rosszat nem monhatnék rá,mert lehetetlen.
Akár,hogy is alakul,én megmondom őszintén nem mennék utánna a kicsivel,de ez persze csak az én véleményem.H véletlenül tényleg elkezdene kocsmázni(remélem soha)ottmaradsz a nagy nihilbe a kicsivel.A pia 100szor roszabb mint ha valaki megcsalna!!!!!!!Ezt nem rátok mondom csak álltalánosságban.Számomra a legnagyobb mumus lett ha egy pasi kocsmázik,mert 5 évet szenvedtem miatta.Mostmár egy görbe estét sem néznék el senkinek!!!!De kettőt biztos nem .Nem hiszem hogy van középút!!!Iszik vagy nem iszik...
Ne haragudj nem akartam egy kicsit sem szenyó lenni és 80%-ban álltalánosságokat próbáltam leírni,nem a ti dolgaitokat.

Dunakeszin lakunk anyámék házában!!

Mamy szép azúj vonalzótok
Vendég
 


Köszi lányok, olyan aranyosak vagytok!!!
Tudjátok mi az érdekes ahogy Mamy írta hogy könnyebb így ismeretlenül írni, szerintem mostanság titeket ismerlek a legjobban.
Fura de tényleg. És pl. a barátnőm nem ért meg mert nincs gyereke, se komoly kapcsolata és ő innentől másképp szemléli a világot.

Dehogy haragszom bárány!!!

A férjem érdekes, mert ugye annyira összeakart velem jönni, hogy 180fokot fordult, mindenről lemondott, bizonygatott kérés nélkül mindent és ezek valahogy elmultak. Ez lenne a baj?

Már 3éve ő sem iszik nem dohányzik, azelőtt szeretett kocsmába járni de nem volt azért alkoholista, de ugy vagyok vele mint Bárány rosszul vagyok a piázástól.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


JA és tényleg a vonalzó sokkal jobb én is "lopok" onnan majd, ha nem gond!! :lol:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Mamy
gyönyörű értelmes kislány Gesztenye!

Szilveszter: hát én nem is tudom hogy az emberek minek örültek éjjfélkor annyira, mert én inkább sokmindenen sírni tudnék pl. gázáremelés és a többiről már ne is beszéljünk
Egyetlen örömöm, hogy a férjem a férjem és Ákos baba, és a remény hogy lesz tesója v. tesói. Amúgy szerintem az élet az idén iszonyú sz.r lesz anyagiak terén.

tűzijáték - petárdák: hát itt nálunk is dúlt a hangzavar rendesen, tiszta ideg is voltam, hogy Ákos felne keljen. De szerencsémre aludt este, kb. fél8-tól reggel 6-ig. De éjjfél után itt nálunk szemben az utcán fél órán át tűzijátékoztak és szólt a petárda, már a végefelé arra gondoltam, hogy kimegyek és megmodom hogy mit hova dugjanak olyan ideges voltam, de hát végülis rendes szomszédok, úgyhogy csak sík ideg voltam jó félórán át, míg vége nem lett, és persze a környéken is mindenhol visszhangzott minden.

Nszoke
férfiak: hát az én párom én előttem igen csak járt egy presszóba, és elég sűrűn a pohár alját látogatta. De ügye én ezt nem tudtam, mert minket egy ismerősöm hozott össze, és volt köztünk kb. 300km. De mikor megismertük egymást minden nap felhívott és kb. 2 órákat beszélgettünk (persze volt közte sok csendes perc is). De utólag megtudtam, hogy attól a perctől fogva hogy megismert elég ritka vendég lett a törzshelyén, és miután 5 hónap után összeköltöztünk még ritkább volt, és persze a pohár alját is csak évente 1x - 2x látogatta meg, és most 2-3 éve most volt előszőr becsiccsentve (bulizni volt 30.-án a gyerekkori barátaival - de szerencsére egyikőjük életében nem ivott még és hazahozta). Úgyhogy az én párom is 180fokos fordulatot vett mióta ismer. Nála nem félek hogy megcsal. Mert a saját és a tesójáék elmondása szerint is soha nem élt a lehetőségekkel sem, túl félénk tipus. De sajnos tudom hogy milyen amikor megcsalnak. De én már az esküvő előtt elmondtam neki hogy mik a váló okok, úgyhogy jó ha vigyázz magára.
De én bizti hogy nem engedtem volna el ilyen messzire, de ezt én már a kapcsolatunk legelején elmondtam neki hogy nélkülem sehova nem megy, de szerencsére nem is kivánkozik. Én nem attól félnék hogy megcsal, hanem hogy megint kocsmázna-presszózna magányában.
Ő egyébként mindennap megissza itthon a napi 1-2 sörét, de én megmondtam neki hogy amíg itthon teszi ok minden, de ha máshol akkor az már balhés. De a haverjaival is szerencsére évente ha 1x elmegy így, hogy érte jönnek és haza is hozzák.

Én megmondanám neki hogy jöjjön haza, mert az a pénz nem ér annyit mint a család boldogsága.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

bocsi hogy ilyen hosszú lett!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Én örülök hogy leírtad. Szívesen olvasom, hallgatom! Akkor megnyugtat hogy nem vagyok egyedül és ugymond mindenki életében van egy foltocska.

Milyen furcsák vagyunk.

Erika miért baj ha nem otthon iszik, ha otthon is hagyod neki az 1-2sört?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Nszoke
Mert az ő régi tőrzshelye Esztergom Visegrád felőli végén volt, mi meg most jelenleg Kesztölcön Esztergom másik végén túl Piliscsaba irányában lakunk, és már 1x előfordult igazhogy évekkel ezelőtt hogy munka után elment oda és végül este 11kor mentünk a keresésére a sógorommal és összetörve találtuk meg 5nap kórház lett mert volt eszmélet vesztése is. Itt ügyebár meg falun elég sok a kocsma, és ezek itt nem olyan kúltúráltak mint amilyenbe Egomba járt, és itt elég sok az alkoholista is akik már reggel hajnali nyitáskor ott vannak, és amúgy meg nekem ne járjon ilyen helyekre, mert én utálom azt a pia és cigi szagot amit ilyenkor összeszed 1 évben 1x, és hát ügye ilyenkor mire még mosás hatására is kimegy az 1 kis idő. És amúgy én valszeg elég maradi vagyok e téren, de ne ismerkedjen össze a falu aljával. És én amúgy is úúúúúúúútálom a részeg büdös (cigi) embert. Főleg ha még takarítani is kell utána.
És még nem kell hogy ismerje a falú, falún sajnos legalábbis itt, sokan tudnak rólunk kitudja mennyit, mi meg senkiről semmit, mert engem nem érdekel senki, én csak élem a mi kis életünket, és nem érdekel hogy mi van a szomszédban, v. a szomszédos utcában. De azt már tudom, hogy jó néhányan tudják hogy mi kiknek vagyunk a rokonuk a faluban meg stb., mi meg senkiről semmit, kivéve a közvetlen 1-2 szomszédot. Már csak ezért is jobb városon, mert ott max a közvetlen szomszédok ismernek, itt meg...................
Egyébként meg lehet hogy ez búnkóság de én sokáig (évekig) sokaknak az utcában még ma sem tudom, hogy hogy hívják őket, pedig nem egy hosszú utca. De engem nem érdekel más, elég az amit összeszedek látásból. Úgyhogy én a két közvetlen szomszéddal szoktam csak beszélgetni is. Pl. a szembe szomszédnak még, és a többinek sem (a 2 közvetlenen kívűl) a nevét sem tudom.
Amúgy meg én nem is itt akarok megöregedni, hanem Egomban, és a lelke mélyén a párom is. Úgyhogy amint csurran egy kis pénz megyünk vissza.

Bocsi hogy ez is ilyen hosszúra sikerült.
De én úúúúúúúúútálom a kocsmákat és a presszókat!!!!!!!!!!!
És úgy az alkoholt is. De azért néha én is iszom, de még a lassan 34 évem alatt max mosolygásig jutottam el. De én csak Tokajit szokatam inni, esetleg csokilikőrt, vagy néha asszút, v. bio vörösbort kólával. De én tőllem a szeszipar már rég becsődölt volna, mert én amennyit iszom (az éves átlagom kb. össz. 1l)

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Este,sokat irtatok örülök neki!
Nszoke,én is úgy érzem,hogy nagyon jól ismerjük egymást,komolyan egyszer össze kéne hozni egy babanetes találkát,én benne lennék csak olyan messze lakunk!!

Pasik:nekem a jelenlegi férjemmel nagy szerencsém van mint már emlitettem,mert soha nem ivott nem járt kocsmába,és nem volt elöttem igazán komoly kapcsolata sem,én vagyok neki az első szerelem.
Ettől függetlenül azért el tudom képzelni,hogy van aki a családjáért meg tud változni,mint pl Erika férje.

Nszoke,neked csak annyit mondhatok,hogy én megértelek teljes mértékben,és remélem,hogy minden rendbe jön a férjeddel és hamarosan együtt is lehettek(itthon).
De hidd el ha valamiért nem megy a dolog nem olyan szörnyű változtatni sem(én már csak tudom).
Vendég
 


Sziasztok!

Erika!

Hát a te eseted sem könnyű. Sajnos mindenkinek megvan a maga "keresztje". Nekem sem volt egy sétagalopp az életem, míg meg nem ismerkedtem a férjemmel. Azóta más világban élek, nyugodt vagyok és kiegyensúlyozott. Főleg most, hogy van egy gyönyörű kislányunk!

Noémi!
Remélem, minden jól alakul majd. Most egyébként meginogtál abban, hogy kimenjetek-e? Hát nem egyszerű, ha kimész, azért nem, ha itthon maradsz, akkor meg azért nem. Nem tudok okosat mondani, ez a te döntésed kell legyen... Abban igaza van Erikának, ha valami gond lesz netán, akkor ott állsz egyszál magadban a nagyvilágban a pici lányoddal... De ilyesmi biztos nem fog előfordulni, bár azért nem árt mindenre felkészülni...

Kép
mamy
 
 


Megint itt vagyok...
Teszek fel pár képet Gesztiről. A Karácsonyra kapott macikájával birkózik, és az utolsó képen a hasra fordulás utáni csodálkozás :lol:

Kép Kép Kép Kép

Kép
mamy
 
 


Szia Mamy
nagyon tetszenek a képek,mekkora szemei vannak Gesztikének!!!
szép kisbaba
Vendég
 


Szia Mamy
nagyon tetszenek a képek,mekkora szemei vannak Gesztikének!!!
szép kisbaba
Vendég
 


Kép
ez egy évvel ezelött készült Kép
ez meg most karácsonykor Kép
anyu
Vendég
 


Sziasztok!!!

Elvagyok havazva!!!!!
Tegnap nagyon betojtam az uram miatt, de majdcsak lesz valahogy. Most jól megveszekedtük hogy hazajön, mert nem szégyelli de bevallja, hogy esténként elsírja magát ha kivan nagyon, ezért szilveszterkor leitta magát (az a megoldás :twisted: )úgy hogy azt sem tudta hol van. De nem akarta hogy halljam így kikapcsolta a telefont, na de ő ezt így nem bírja, be kell valljam ő sem aztán hazajön így legalább ketten, lassabban de együtt boldogulhatunk. Ő megakarta gyorsítani ezt a folyamatot. Na mindegy nagyon imádom, de rosszul vagyok ha ilyem szenya húzásai vannak, így ha hazajön jól móresre tanítom. :lol: :lol: :lol:

Bárány!

Találka szerintem rendkívűl jó ötlet, de pl.csak tavasszal, már csak Gesztiék meg miattunk is. Valami jó sétálos, levegős, játszós helyre. Pl.Gellérthegy?hirtelen ez ötlött be.

Ja és ugyanolyan konyhaszekrényünk van mint nektek csak más munkalappal. :D

Szindi csinos nagyon, majd kergetheted a pasijait. Szilveszter pedig igazi pasas. Milyen szép haja van te jó ég!!!! :shock:

A konyhában te vagy?

Gesztike szemei tényleg bogárka. Igazi bogárszemek. És a maci tök jó!!!! Olyan retros, nem???

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Először is BUÉK mindenkinek!!!
Ma jöttünk haza, két hétig anyukámnál voltunk. Nem sajnáltatom magam, de nem volt midig túl jó hangulatú az ünnep.
Ha lesz egy kicsit több időm, majd rakok fel képet is karácsonyost, meg minden, de szerintem visszaolvasni kicsit sok lesz.
Jó éjt mindenkinek, holnap többet írok!

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!

Először is BUÉK mindenkinek!!!
Ma jöttünk haza, két hétig anyukámnál voltunk. Nem sajnáltatom magam, de nem volt midig túl jó hangulatú az ünnep.
Ha lesz egy kicsit több időm, majd rakok fel képet is karácsonyost, meg minden, de szerintem visszaolvasni kicsit sok lesz.
Jó éjt mindenkinek, holnap többet írok!

Kép
zsutita
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: