Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Zseboroszlán
még eszembe jutott, hogy a patológia osztályon 5 és 3 ágyas szobák vannak, és itt a zuhany+wc a folyóson van jobbra és balra is 2-2. Korszerűség = 2-es (vagyis a zuhanygégecső állt. rossz stb. stb.)

Hajni
szerintem a hagyma a ludas, én annakidején a virsli salátát nem bírtam valószínű a hagyma miatt, úgyhogy kefírt és társait nyugodtan eheted.

Katyerina
ami jólesik, és amitől nem érzed rosszul magad azt nyugodtan mindent ehetel, én régebben azt olvastam itt az interneten valahol hogy ilyenkor jó ha a mama sok halat eszik mert olyan anyagok vannak benne ami a szem- a látás fejlődését jól segíti - mondjuk ez annak jó aki szereti a halat, én sajna inkább kihagyom

Sziasztok

Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Huhh..
Kösz lányok... :lol:
20140901102739
 
 


Lányok!

Még azt akartam mondani, hogy ma voltam a Babyfunba és hát maga a bolt nem lenne rossz sok minden van jó áron. De az a faszi aki ott árul katasztrófa nem hagy nézelődni egyszerűen folyamatosan modnja a magáét és tukmál ránk mindent. Borzalom. :twisted:

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Zsebike!
Köszi :D Gyönyörü! Csak nem akartam beelőzni Orsit, Neki előbb kiderült!
Wish!
Pedig a rosszullét még este kifejezettebb! Nálam is ez zajlik!
Mennem kell, Pöri felébredt!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi!
Szívesen. Azért raktalak Orsi elé mert te előbb jársz a tehrességben. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Zsebike!
Már nagyon hiányzol a 'beültetéses" topikban. :D
Már kezdtük azt hinni, hogy vmi baj van, de látom itt azért aktívak vagytok!! :lol:
Csak bekukkantottam, mert hiányoztál. :wink:

Igaz odaát már elég rendesen lecserélődött a banda, de vannak eredmények. Csíkos eredmények. Nem sok, de van.

Örülök, hogy veletek minden a legnagyobb rendben. 8) :D :D

Felénk is mesélsz néha? :?:
Már csak bekukkantani szoktam, mert hiányoznak a régi csajok és nem érzem magaménak már a topikot. :cry: :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kismamik :D :D :D
azért ne parázzatok már mindenen :D
az összes _kereskedelmi_ forgalomban lévő tejtermék pasztörizált! (értem ezalatt, hogy picaon kapható házi cumó nem tuti, de ami be van csomagolva az mind!)

mindent lehet enni, inni... a mérték a lényeg :D :D :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!

irigyellek, hogy ennyire higgadt és józan tudsz maradni :)
tanultam anatómiát, élettant biokémiát, mégis ott tartok, hogy lassan már a kezemet sem tudom hol van. :)
holnap megyek uh-ra!!!!! :D

katyerina
 
 


Hajnóca!
ÍRtam privit. :)


Katyerina!
Pedig igaza van Orsinak nem szabad túlparázni a dolgokat mert akkor az ember beleörül. Emlékszem nekem az elején nagy dillema volt a szedjek elevitet vagy ne szedjek kérdés. Krizsa azt mondta nem kell. Aztán a saját dokim is azt mondta egyek szépen mindent és nem kell. Így aztán feladtam nem foglalkozok vele, nem szedem és mégis gyönyörűen nőnek és fejlődnek a babák. Azt szedem amit mondanak.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Katyerina! Akkor kiderül holnap, hogy hány pocaklakód van!!! De jó!
A rosszullétről annyit, hogy éjszaka pisilésre ébredve is tudtam hányingert produkálni, fél éjszaka tv-t nézni, vagy mézes tejet iszogatni. És az elején imádtam a kefírt, aztán rá se tudtam nézni, most meg megint azon élek.
A halacska meg tényleg jó, a baba idegrendszerének felődéséhez fontos telítetlen zsírsavak miatt, csak olyan halat nem szabad enni, amiben a nehézfémek felhalmozódhatnak.
Ma még csak lógtam, semmit nem pakoltam, csak itt pihengetek az ágyon. De utálom, hogy nem látom a végét... csak a dobozokat. Úgy szeretnék már csak a pocakkal törődni...

dkata
 
 


melcsi!

jót mosolyogtam a babagyártás részletein :), mi max azzal dicsekedhetünk, hogy apa éppen előadást tart az akadémián a tyúkok W, Z kromoszómáiról, én meg Zánkáról és a fegyveres erők napjáról beszélgetek a doktornővel :D.... de nem panaszkodom :lol:

katyerina
 
 


Zsebi!

Ment a privi! Pöttyet hosszú és zavaros, de remélem kihámozod. :wink: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok

Katyerina
én egyébként a terhesség alatt is házi tejet ittam, amit én főztem fel, és nem lett semmi bajom, pedig a dokim mondta hogy boltit igyak de ő is csak azért mert az zsírszegény és nem hizlal mint a házi, de a házi sokkal finomabb, úgyhogy ne félj semmitől, egyél csak azt amit szeretsz és amit megkívánsz

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Nem írtam, de azért olvasgattam a leveleket.....

Orsi, Melcsi!
Gratulálok mindkettőtöknek, olyan jó ennyi babahírt hallani!

Katyerina!
Még Neked sem gratuláltam ha jól emlékszem, úgyhogy ami késik nem múlik! Gratula!!!



Kedden voltam uh-n, és úgy néz ki, hogy kirúgtak a Kaáliból!!! Már feküdnöm sem kell! Hurrá!!!!

Hajni!
Szóval pontosítottam a doktornővel ezt a dátum kérdést...
Szept 4-én 2 hetes embrióval kell számolni, aminek a 40. hét elvileg Május 29. Ebben az esetben nem az utsó menses számít, azt mondta. De szerintem teljesen mindegy 1-3 nap különbség, a babus úgyis akkor jön amikor akar, Igaz?


Lányok!
Készül valaki a Szt Imrében szülni?


Üdv Niksó

Kép

KépKép
nikso
 
 


Zsebi :lol:
A Babyfun-os dologban egyetértek, tényleg nagyon gáz a pasi.
Mikor ott vettem melltartót konkrétan rámpróbálta, majdhogynem belerakta a cicimet. :lol: és folyamatosan minden lószart meg akar vetetni a tudatlan kismamákkal.

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Viki!
Még kell sokat várni a képre a babaszobáról?????Kép
Hogy vagy?
Ja a melltartóval nálam is próbálkozott, de mondtam köszönöm nem kérek. Aztán otthagytam, de nehéz megszabadulni tőle én biztos nem megyek többet még ha ingyen adják sem.

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Viki :)
Vicces meltartópróba lehetett :roll: Basszus.
Ezek után lehet hogy én el sem megyek megnézni.
Vagy bemegyek és jó napot helyett közlöm a pasival, hogy olvastam a neten, hogy nagyon nyomulos, úgyogy tegyen cipzárat a szájára és csak akkor beszéljen ha kérdezek. Ha nem mondják meg neki akkor abból úgy sem tanul. Aztán legfeljebb nem vásárolok én sem ott :)

wish
 
 


Zsebike!
Kimaradtam ebből a táblából! Remélem ez nem rossz ómen...
A neveid nagyon szépek lesznek ezeknek a gyönyörü bébiknek!
Katyuska!
Én is este vagyok sokkal rosszabbul, be sem merek nézni a hütőbe :lol: , de a konyha látványától is futni kell :lol: Pedig azért nincs akkora dzsuva :lol:
Nikso!
Örülök hogy jól vagy!
Én a Szt Imrében szültem és most is ott fogok.Kérdezz nyugodtan, tudok orvost és szülésznőt is ajánlani.
Viki!
Melltartó :oops: Nem semmi!
Wish!
Igazad van, ha vagy olyan szókimondó, mert másképp sose fogja tudni mi a baj vele!

Lányok, én is házitejet iszom, forralva, és turót is szoktam késziteni belőle. Orsihoz csatlakozom, mindent lehet mértékkel, főleg az első időkben annak örüljetek, hogyha valami bent marad :lol: A minőség akkor fontos, ha már a rosszullétek elmulnak. Már ugy értve a minőséget, hogy vitamin, fehérje, stb. A baba ugyis megeszi ami neki kell, a pótlás a mama egészsége miatt fontos.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok

Melcsi
megkérdezhetem, hogy hogy csinálod a túrot. Mert én már próbáltam de olyan szikkadt lett, hogy végül a macskák ették meg. De ha úgy gondolod akkor írd meg priviben.

Köszi

Erika

mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok

Kép

Kép
erika13
 
 


Wish,
jó téged is aktívnak látni itt. :D

Neharagudj de nem tudok visszaolvasni. :oops: (munkahelyen vagyok)
Megteszed nekem, hogy röviden, tömören mesélsz magatokról? :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Wish!
EGy jótanács! Ha mégis elmész a Babyfunba akkor amikor kérdezi a faszi hogy voltál-e már ott akkor mond neki hogy igen, akkor az első kört a bugyi és az melltartó és avent részt megúszod. :) :)
Mikora lesz AFP eredmény?

Katyerina!
Hányan vagytok???????

Melcsi!
ajaja nem rossz omen az én hülyeségem az extecelt nem zártam be és nem mentettem a párom meg bezárta és ő se mentett és nem tudtam milyen firssítés maradt még ki. Ezer meg egy bocsi. :oops:

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok lányok! Kép
Ma voltunk tarkoredő vizsgálaton és minden rendben volt!
1.5mm szoval tökéletes!
Nagyon édes volt a kisbabánk cumizta az ujját!
Mindenét megnéztük részletesen ,kész voltunk teljesen töle!
Lányok én alig aludtam az éjjel annyira ideges voltam!Ez lesz végig???? :shock: Mert a kisfiamnál nem emlkészem ilyen parára! :roll:
És akkor egy sztárfoto!:
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó :D
ez rajtad múlik :D :D

gyönyörű a baba!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Mindig olvasgatlak benneteket:-).
Lenne kérdésem, remélem nem gond, hogy itt!, mert ugye én még nem tudok felmutatni babót.
Szóval, szerintetek ha 1 csepp vér jön a mensikor az vérzésnek számít?
Illetve, Orsi te biztos tudod, terhesség csak akkor lehet ha a hőd legalább 36.9?
köszi neketek a választ.
Byby
byby
 
 


Byby :)
nem... nekem sem a terhesség sem a külön beadott progeszterontól nem emelkedik a hőm. (elvileg az alaphőt a progeszteron emeli, ezért van az, hogy a második fázisban magasabb)
a nők kb. 60%nál működik csak a hőmérőzés.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Melcsi!
Jaj de jó, ki a dokid? Nekem a Bálint Sándort ajánlották ott, és kíváncsi vagyok ismered-e. Vagy ha nem, akkor Te kihez jársz? És szülésznő?

Zsebike!
Nem bosszantásból, de én is kimaradtam... :)

Lányok, hol van ez a Babyfun?

Kép

KépKép
nikso
 
 


Orsi :D
Köszi a választ!
Az 1 cseppről mi a véleményed?
Byby
byby
 
 


Byby :)
1 csepp _nem_ menstruáció.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
köszi,
Byby
byby
 
 


Byby!
Hogy vagy? Nagyondrukkolok hogy végre te is aktív topiklakó legyél. Igazán megérdemelnéd már te is a sikert.

Nikso!
De téged még nem is raktalak be nem? Vagy mostmár tényleg én vagyok nagyon elkavarodva.
Írd meg légyszí mégegyszer az adatokat és akkor téged is pótollak. Elkavarodott nagyon a dolog. :(

Anikó!
Gyönyörű a kicsi babó. :) Szeretném megkérdezni anyai megérzésed szerint kicsilányt vagy kicsifiút rejt a pocakod?
Akkor most már a régi "új" orvosodnál voltál igaz?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok, akkor itt a firss tábla remélem sikerült minden hibát javítanom, ha valakinek még mindig nem akkor írjon nyugodtan.

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Huhh csajok... hát nem tudom, mi lesz velünk :D
Levi beteg - vagyis tegnap beteg volt, erős láz és piros torok, ma már nem volt láza-, szóval ma valami olyan nyűgös volt.
egész nap cipeltem a seggét. Éjjel aludtam kb. 2 órát egyhuzamban max. 1 órát, Levi kelt és párszor keltette Mátét is.

lényeg a lényeg.... iszonyúan érzem a pocim, hűz, feszül....
benyomtam magnéziumot, majd leöblítettem egy pohár borral :D :D

szóval asszem készülnöm kell, vagyis átgondolnom, hogy mi hogy legyen.
Persze, azért nagyon ritka, hogy egész nap cipelni kelljen, de ha beteg, akkor tényleg enni sem tudok úgy, hogy leteszem közben.
jah, és a hab a tortán: délben aludtak 45 percet (a 2 óra helyett), úgy hogy éjjel Levinek kb. 3 órás mínusza keletkezett.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 



Nikso,
én is nagyon örülök, hogy jól vagy! :lol: Vonalzó egyelőre marad, majd kiderül. :lol:

Orsi,
szegényke! De a babád biztos nagyon erős, tudja, hogy neki van 2 izgő-mozgó tesója! :lol: :lol: (végre én nyugtathatlak téged :mrgreen: )

Anikó,
hát ilyen szép babót! Milyen nagy! És ez a tarkóredő! :lol:
20140901102739
 
 


Katyerina,
hűűűű, akkor nagy-nagy kitartást és szerencsét! :lol: Gratulálok ám nagyon! :lol: Ez a doktornő! :lol: :lol: :lol:
20140901102739
 
 


Orsi! :D
Sajnálom hogy a kisfiad beteg,jobbulást neki!
Szerintem a lehetö legjobbat tetted a magnéziummal és a borral!
De jol kapaszkodik a kicsike!Nem lesz baj!

Katyerina!
Hu ha! :shock:
Nem aproztad el :wink: !
Gratulálok!Hogy érzed magad?

Hajni
Köszönöm szépen!
Olyan jo volt ujra látni!!!
Cumizta az ujját!Olyan édes volt! :D
Neked mikor kell menned?

Zsebike! :D
Köszönöm szépen,az anyai megérzésem egyenlöre csak fiuba tud gondolkodni!De biztos azért mert az már van :lol: !Pedig őt meg lánynak vártam söt biztos voltam benne hogy csak lányom lehet!Még az ultrahang felvételeket is rozsaszin kazettára vettük fel és a 30-ik héten jött a nagy meglepetés! :shock: Amikor közölték:-na akkor itt bekarikázok egy gyönyörű fütyit! :shock: Nem kis meglepetést okozott! :D Amikor megszületett már annyira természetes volt hogy fiu hogy nem cseréltem volna el 100 lányért sem Kép !
De azért kiegyeznék egy kislánykával is öszintén szolva!
De hát meglátjuk!Talán 6 hét mulva a 18 hetes ultrahangon fény derül rá! :wink:

Melcsi! :D
Hogy vagy?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Katyerina!
Hát ...... nehéz helyzet. Nem irigyelelek voltam abban a cipőben amiben most te. Egyik felem örült a másik retteget a hogyan továbbtól főleg mikor azorvosok jöttek hogy milyen veszélyes a hármas ikerterhesség.
Kitartást és sok erőt kívánok neked.

Orsi!
Jobbulást és tényleg azért vigyázz magadra is nagyon. Biztos nem lesz baj a picivel de azért jó lenne ha nem emelnél ennyit. Jobbulást.

Anikó!
Na ezek után kíváncsi leszek, hogy mi van a pocakban. :) Pont 200 napod van a szülésig. Így milyen soknak tűnik aztán olyan gyorsan fog telni hogy csak na. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok!
Azért ez milyen érdekes két éve olvasom aktívána a babanetet és hármas ikrekkel Adánál találkoztam először aztán saját magamnál és most Katyerinánál. Ilyen rövid időn belül hirtelen három nem semmi.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Köszi csajok a kedves szavakat :D
nem is a Picúrt féltem, nem gondolom, hogy ártana ez neki.
csak kipurcanok :D és ez elég új érzése :D

Levi szerencsére már jól, most asszem inkább már hisztizik, mint nyűgös lenne. Az éjszaka még keltünk, remélem, holnap már normálisan tudunk aludni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Katyerina
mégegyszer nagy nagy gratula

Orsi
vigyázz nagyon magadra, nehogy megerőltesd magad
a pici fiadnak pedig jobbulást
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1162019316.18.gif[/img] mielőbbi gyógyulást a pici fiadnak

Zseboroszlán
te is vigyázz nagyon magatokra

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

pótolom a hiányosságom és bővebben beszámolok a tegnapi uh-ról.
tegnap este nagyon rosszul voltam, ugyhogy csak ezt az egy mondatot sikerült kipréselnem :roll:
Őszintén szólva egyik szemünk sír a másik nevet. Nem is mertünk belegondolni a 3 babába, kettőre koncentráltunk. Aztán tegnap az uh előtt harcika odajött és azt mondta: basszus ebéd közben lelkiszemeim előtt 3 petezsák jelent meg. Szép, mondtam, hogy nem lehet...
Aztán az uh alatt először nem láttam rendesen a képernyőt, csak azt hogy harcika lesápad, a doktornőnek megrándul az arca és a férjem nem bír semmit sem mondani. Rögtön tudtam, hogy 3 van :)
Aztán megnézegettük őket egyenként, mindegyik 5 mm-es és van szívhangjuk. Vagyis a középsőnek még nem volt egyértelmű a szívhang az ő pulzálása nem látszódott rendesen. De szépen helyezkedtek el és amugy minden oké velük.
A doktornőnek idén mi vagyunk az első 3as terhesei :)
Két hét múlva megyünk uh-ra, de akkor már a Hajdú Krisztához a szabolcs utcába, mivel úgyis ő lesz a dokim és a hármas terheseket a doktornő mindenképp elküldi hozzá...
szóval 2 hét múlva majd kiderül hogyan tovább, addig fogalmam sincs. Most egy kicsit én sem irigylem magam, mert leginkább mindenki csak meg volt ijedve a 3 babától.
bár a családom már most szétosztotta őket :)
egyenlőre pihi :), a konyhát meg már én sem bírom...
tegnap szegény barátnőm sütött csirkét nekünk, de már az ajtóban rosszul lettem az illatától... a főzés nem megy jelenleg...

zsebike!
ha majd csinálsz új táblát akkor beteszed, hogy nekem volt még 2 fagyibabás beültim is.
és az a vicces, hogy te, meg aanda lebegtetek mindig a szemem előtt, hogy nekem is sikerülni fog majd ugy mint nektek és tessék mindjárt 3-at produkáltam. Apa meg viccelődik, hogy egyszer engedett el a kaáliba egyedül és mindjárt 3 babát csináltattam :)

Anikó!

Nagyon szép az uh képed, nekem sajna a 3 nem fért egyre, de majd valahogy megoldjuk hogy fel tudjuk tenni őket. Most van A, B, és C babám :)

katyerina
 
 


Katyerina!
Megértem minden sorodat és minden érzésedet hisz ezen mentem keresztül én is.
Hajdú Krisztinánál mi is voltunk, de én úgy tudom ő "csak" genetikus nála szülni nem lehet. Szóval mi is voltunk nála megnézett meg minden.
Drukkolok és tényleg pihenjél nagyon sokat ez most nagyon fontos.

Akkor ezek szerint azt eldöntöttétek hogy mindhárom babát megtartjátok ha a természet is ezt szeretné? (Remélem nem kap rá senki erre a topikra megint és jön valami észosztó hogy hogy lehet ilyet kérdezni, mint ahogy tette Anda és az én esetemben.)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebike!

Még nem döntöttünk hogyan tovább még nagyon friss. Inkább abban döntöttünk, hogy még szeretnénk hallani a Hajdú Kriszta érveit és ellen érveit is és majd utánna döntünk.
Amugy meg nem tudom, hogy ő rendel e "szimpla" nőgyógyászként, mert valóban a genetika a fő profilja, de nekem évek óta nőgyógyászom. protekciós vagyok :) és elvállalta a terhességemet is, a 3 krumplit majd hétfőn jelentjük be, de szerintem számít rá :roll:
ha érdekel hogy kerültem hozzá, priviben szívesen megírom...

katyerina
 
 


Katyerina :D
köszi a részletes beszámolót :D
minden érzésetek maximálisan megértem, és amit Zsebinek is mondtam anno. Ezt Nektek kell eldöntenetek, és bármilyen döntést is hoztok nagyon drukkolunk, hogy minden jól alakuljon.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katyerina! Mikor írad, hogy mennyi volt a hcg, valahogy éreztem, hogy ez 3 baba lesz! Gratulálok! Pihenj sokat!
Orsi! Kitartás! sok pihentető alvást kívánok!
Zsebi!Irigyellek, hogy már a babaholmik nézegetésénél tartasz... Én is azt szeretném már, nem a dobozokat... Azt hiszem, sosem fogynak el.

Ráadásul tegnap rohantunk a bankba, és hátulról belénk jöttek, akikbe szintén belementek hátulról. A mögöttünk lévő kocsiban is nagy pocakja volt a csajnak, szerencsére senkinek nem lett semmi baja az idegességen és a kocsikon kívül. :cry: :cry: :cry: Az volt az első mondatom, hogy nem ülök többet autóba, tele van az út őrültekkel. És ha megütöm a hasam vagy kinyílik a légzsák?! (Már akartam venni övlehúzót, de nem találtam használtat...) Így most a párom autója be sem indul, az enyémnek meg lejárt a műszakija. Klassz. Ő meg kocsi nélkül nem tud dolgozni...

Melcsi! Ti hogyan éltétek/élitek meg a kamaszkor+kisbaba problémát? Priviben is jó, mert ez valószínűleg csak engem érdekel.

Szép hétvégét, sok pihenést mindenkinek!!!

dkata
 
 


Kata!
Venni még nem veszek semmit, csak nézelődöm. :) Még előbb szeretném ha a szobájuk rendbe lenne rakva jövő hétne elindul a verkli szerintem két hét és kész lesz. De utána valszeg már vásárolni is nekilátunk mert november végétől már nagyon menni fog az idő és nehogy idő elött kórházba kerüljek. no meg a csúszos utakra is gondolok előre.
Én se szívesen ülök autóba. Végre az anyós féle birgád is megérette így hát nem kell zötyögnöm 500 km oda-vissza hogy lássanak ha akar látni valaki eljön, de természtesene erre nem kerül sor. Annyira nem vagyunk érdekesek.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Aniko!
Mikor Mátét vártam, eszembe se jutott parázni, teljesen természetes volt, hogy mindene megvan, stb. Most meg, Emesével... Végigizgultam a 40 hetet! Korral járhat, vagy a lombik teszi? Majd most meglátjuk, ugye Pötty spontán ugrott be... A tarkótok tökéletes, a bébi meg gyönyörü! A lányok kedvesek, cicásak, simogatnak :D A fiuk bátrak, erősek és nagyon férfiak :D Bármelyik nem megfelelő lesz :D
Katyuska!
Ha ugy döntöttetek, hogy mindhárom babónak esélyt adtok, akkor az ugy lesz jó, Hajdu Kriszta majd vigyáz Rátok és minden rendben lesz!
Kata!
Irok majd privit csak lehet hogy 1-2 nap mulva, de nem felejtem el!
Orsi!
Jobbulást a kicsidnek! remélem már meg is van! És Te hogy vagy? Hogyan gondolkodsz erről a cipelésről?
Nikso!
Az én dokim Parragh Attila, csak jókat irhatok Róla, Ő 1 EMBER, hasonlóan Krizsához. Bálint dokival szülésfelkészitőn találkoztam, jó fej, de közelebbről nem ismerem. A szülésznőm Vastag Éva volt, Ő meg 1 tündér!
Erika!
Amikor kihevitem a turót, abban a lében hagyom kihülni, és akkor megszivja magát, még ki is kell nyomkodni. Nagyon finom tud lenni, a gyerekek imádják.
Byby!
Remélem hamarosan Te is ide kerülsz aktiv "állapotban" :D

Mi jól vagyunk, leszámitva hogy a konyhába néha nem birok bemenni. Csak van 1 kis barnázás, ami Krizsa szerint nem probléma, már 6 napja tart, kicsit aggaszt azért ez a dolog, de remélem semmi rosszat nem jelent. Már volt az UH-kor is, Krizsa látta is. Nov.8-án megyek a dokimhoz, szivhangot nézegetni.Nagyon várom! Emesével már meg is beszéltük, hogy majd segiteni fog odaadni a peluskát a babának.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi :)
a cipelésről már leírtam, mit gondolok.
_Nem_tehetem_meg_ bizonyos helyzetben, hogy ne vegyem fel. szerintem ez a babának nem árt, más lehetőségem amúgy sincs.
Kerülni néha próbálom pl. leguggolok melléjük, ha bújósak, vagy leülök a kanapéra, de ettől függetlenül a kiságyba ki-be kell tenni őket, és ha hisztiznek van, hogy azonnal vinni kell máshova (pl. nem akarok a bölcsiből hazajönni hiszti)
de mivel ált. 4-5 napot hármasban vagyunk csak így tudok eljárni. Este fürdetéskor is muszáj emelni őket.

szóval én egyelőre sokmindenen nem változtattam, nagyon nem is áll szándékomban.

Levi szerencésre jobban, bár hisztis, de kezelhető. Ma már messze nem fáradtam el annyira.

Kata :)
az öveterelő nagyon jó, én nagyon szerettem. Azonnal az elejétől használom, mert a pocaknak kényelmesebb és biztonságosabb is.
A légzsákon meg ne aggódj! :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, nekem semmi tünetem :shock: :shock:
nem érzékeny az orrom, nincs hányingerem, nem kívánok semmit extrán vagy kevésbé :D semmi :D
örülök neki :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!

szerencsés vagy, hogy nincs tüneted. Igazából nekem is csak most jelentkeztek, de most semmiféle húst nem bírok letuszkolni a torkomon, már magától a szótol is rosszul leszek, pedig most erősen fehérjét kellene tömnöm magamba....
szerintem meg te pontosen tudni fogod mikor jött el az idő amikor nem emelgeted a srácokat :D Egyébként jobbulást nekik!

Kata!
ne is gondolj semmire, mi lett volna ha! Örülök hogy nem lett semmi bajotok.

Melcsi!

ne aggódj! tudod nem tesz jót! Tök jól együtt haladunk :) valószínüleg én 10.-én megyek uh-ra

katyerina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: