Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tegnap voltunk vissza a dokinőhöz - Levi már köhög is, de a torka meggyógyult...
szerdán megyünk ismét... (most kapott köhögéscsillapítót)

Babai
Pár nap és itt az UH :P DRUKK!!!++++
Látom a vonalzó is megújult :wink:

Ez már a 35. napom - vennem kell tesztet lassan.... - még nem jött.... :roll:

Judit
Szegény kisfiú - JOBBULÁST Neki!
A randihoz DRUKK!!!
Milyen nagylányod van :shock: :P
Szereti ő is a csúszdát?
...és tényleg gratula a szopihoz.. Levi ilyenkor már néha elfelejette... Viki kéri még minden nap?

Ripley
Szépek a fiúk :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, holnap regegl várom a tesztedet!!!!!!!ANélkül nem is enged be a babanet!!!!+++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szegény kis picúrok! Jobbulást nekik!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Babai, Kia... milyen jó lesz majd, ha újra várhatunk kisbabát :))
Nekem már most három hét után hiányzik, hogy nincs a pocakomban... pedig egy gyerekes családmodellt tervezünk... a lakásunk és egyéb körülmények inkább ezt vetítik előre :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Kia, mi lett az eredmény???

Timi, én is mindig elsírtam magam az elején, most sem sokat javult a helyzet:)
Ha Vivi beadja azt az igazi szájlegörbülős, krokodilkönnyezős, széttártkarokkal hozzámszaladó sírását, hát megszakad a szívem...
Vagy ha gyermektragédiát hallok, mindig elsírom magam. De szerintem egy anyánál ez normális, nem?

Vivi már csak délben és este szopizik elalvásnál, de ez inkább a megnyugtatásról szól, nem a tejcsiről. Sokan mondják, nehezen fog elválni tőlem, nagyon ragaszkodni fog, stb..., de nem ezért vagyok az anyja???

Már lassan 14kg..., pedig tényleg nem tömöm édességgel. Sőt, a család szemébe szerintem én vagyok a gonosz, mert megtiltottam, hogy édességet kapjon. Szerintetek nem azzal teszek jót, ha az egészséges életmódra nevelem? Már így is kevesebbet eszik, abban reménykedik, hogy megkapja az egész adventi naptárat egyben:)

Ripley, gyönyörűek a fiúk, igazán büszke lehetsz rájuk!!

KépKép
b_judyt
 
 


Judit, szerintem abszolút jót teszel, hogy nem tömöd édességgel...bármennyi a súlya.
Azt olvastam, hogy minél később kezdenek el édességet enni...annál kevésbé lesznek a fogaik romlékonyak később..ami egy nagyon fontos dolog. Én is ezt a módszert szeretném bevezetni...lehet sok egészséges rágcsálnivalót kapni (kölesgolyó és társai)...ami szintén lehet nassolnivaló.

Én sajnos borzasztó rossz fogakat örököltem apukámtól...de remélem a fiamnak ennyire nem lesz rossz majd...nekem 33 évesen már csak koronáim voltak...ami saját...az is a hidat tartja :))

Én is nagyon kötődöm már most a fiamhoz...tudom, hogy egyelőre kettőnkön kívül még senki kezébe nem adnám oda...szerencsére még a szüleim sem akarják felvenni...

A karácsonytól tartok kicsit...de remélem hamar elmúlik a két nap, amikor látogatásokat teszünk a nagyszülőknél és a dédiéknél. Lehet, hogy jobb lenne, ha mindenkit magunkhoz rendelnék...de inkább én megyek...a vendégeket sajnos nehezen tolerálom...genetikai deformáltság :)))

Timi
Kép
vt72
 
 


Kia, hol a teszt?????????????????????????????????

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Igen, nagyon várjuk már a híreket!

Babai... Neked is mennek a drukkok, hogy kedden legyen mit mesélned!

Timi
Kép
vt72
 
 


KIA???!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Levi már nem köhög - lassan meggyógyul.
Most Anyós beteg - de nagyon :roll:

Tegnap vettünk tesztet - ma reggel megcsináltam.. és negatív.
...de már több, mint 2 hete olyan tüneteim vannak... és még most sem jött...

Judit
Nem vagy gonosz... Itt is én vagyok az, aki mindig mondogatja, hogy ne adjanak neki édességet.
Levi csak 11 kg.... és 87-88 cm. (nem lesz magas fiú)

Timi
A fogak.. hasonló a helyzetem :roll:

Itt szállingózik a hó :wink:

Babai
Keddre DRUKKK!!!!!!!+++++++++++

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia:hülye teszt:(

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babai
Egy másik topikban írta egy ismerős, hogy neki sem jött és neg. a teszt...
Ez már a 39. nap.. neki a 37. :roll: :shock:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


HOLNAPRA DRUKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++
Gyere - jó hírrel!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Köszi Kia.
Nem lehet, hogy csak még nem mutatja ki? 28 naposak a ciklusaid?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babai
Nem 28 napos...
Novemberben 31 volt, októberben 34.... most áll(t) be a szopi után...
...még adok neki pár napot, aztán menni kellene úgyis rákszűrésre, stb... :roll:

Holnap gondolok rád!!!!

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Babaim. ez a te napod! Én is gondolok rád!!!

KépKép
b_judyt
 
 


Csatlakozom én is...várjuk a híreket, ha újra géphez kerülsz!

Kia, Neked mennek a drukkok!!!

Nálunk sok újdonság még nincs...eszik-alszik-stb...hol rendesebben, hol rendetlenebbül. Tegnap éjjel valamiért szinte az egész éjszakát átnyöszörögte...eleve sajnos gondjaink vannak az éjszakai elalvással...irtózatosan tud bömbölni ilyenkor...a fürdést előtte élvezi, de a le és felöltözés már megbocsáthatatlan bűnnek számít a szemében...persze ezt csinálom én...apája meg a fürdést...így őt ilyenkor imádja :D

Bezzeg most 8kor letettem...5 perc sírás után elaludt...szerintem tudja, hogy este valaki biztos felveszi...apája hamarabb...én később...de úgyis ő győz :)

Szép keddet mindenkinek!

Timi
Kép
vt72
 
 


Mindenkinek nagyon köszönjük a drukkokat!A baba méhen belül :D , mi pedig nagyon boldogok vagyunk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim. gratulálok a babócához, gondtalan babavárást kívánok!!! :D :D
Mesélhetnél a terhességedről, hanyadik hétben vagy? Hogy érzed magad??
MI is veled együtt örülünk!

Kia, azért még reménykedjünk, hátha nálatok is baba lesz. Igaz nekem 28 napos ciklusaim voltak Vivi születése előtt is, de őt nem mutatta ki a 35. napon sem.

Zsoltibaba gyötri a szüleit?? :lol: :lol: :lol: Hogy altatjátok??

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt, írok privit.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babai, ez remek hír! :D szívből gratulálok!!!! Szép várandosságot kívánok, és vigyázzatok magatokra! Várjuk az új vonalzót :wink:

Kia, ha még csak most állt be a ciklus szopi után, szerintem bármi lehet. A teszt is csak akkor mutat valamit, ha van elég "olyan" hormon.

Timi, ez az éjszaka nálunk is nyöszörgős volt majdnem végig :( (Zalán babával mi kettecskén vagyunk egy szobában, a férjem külön alszik a Győzővel, de nincs könnyebb dolga :roll: .) Talán volt valami a levegőben, amit éreztek a babák...
Fürdetés és le- felöltőzés detto.

Üdv.

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Babai
GRATULA!!! :lol: :P
Ez nagyon JÓ HÍR!!
Még további boldog 33-34 :?: hetet kívánok!
2 hét múlva ismét UH?

Timi
...tényleg hogy altatjátok?
JOBB éjszakákat!

...Ripley nektek is!

...lehet a front?! :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, köszi.Ünnepek közt lesz uhu.

Újabb teszt?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...gratulálok és boldog pocakosodást kívánok Neked!

Altatás...nálunk ez úgy megy, hogy leteszem...általában hasra...nekünk az jobban bevált...akkor kicsit sirdogál még...ha abbahagyja 10-15 percen belül akkor elalszik...ha nem, akkor felveszem, mert valami gond van biztosan. És ilyenkor persze biztos átver néha...mert mosolyog...pukizik egyet és boldogan várja, hogy bevigyem hozzánk az ágyba :))

Én meg bevallom őszintén hogy lusta vagyok, ha már ott alszik...akkor az éjszakai etetésnél csak a szájába teszem a hamit...és szerintem már alszom is tovább.

Tegnap sikerült 1/2 9-től 1/2 11-ig aludnia magában...akkor én is aludtam...és sokkal jobb volt úgy az éjszaka. Úgy látszik az éjfél előtti pihenésre van szükségem. Aztán persze fent volt éjfélig...és csak velem aludt el újra...de az már nem volt olyan vészes. Nappal simán elalszik egyedül...reggel is aludt 6tól 1/2 9-ig...most meg negyed1-től alszik. Én is bealudtam úgy egy félórát...de valamiért nyöszörgött...gyorsan felkeltem...de szerencsére alszik tovább...úgyhogy én is visszamegyek egy csöppet...még egy félórácskát :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Babai,
nagyon boldog várandósságot kívánok!!! :D Még mindig a Gulyás dokihoz jársz vagy már máshoz?

Kia,
neked még mennek a drukkok, hátha...
Nálunk Petinél pozitív volt a teszt, de a kb. 6 hetes uh-n a doki még nem látta, be kellett mennem a kórházba és ott találta meg, mert jól elbújt. :)

Petinél az alvás nálunk is 2 napja elég bajos...sajnos taknyos lett és köhög is, valószínűleg Gergőtől kapta el. Gergőnek múlt héten újra begyulladt a füle, :x újra antibiotikum....ááá, nem is sorolom. Januárban valószínűleg megyünk ahhoz a dokihoz, aki megműti. De még vacillálunk, lehet hogy adunk még egy esélyt a homeopátiának. :roll: Szeretnénk elkerülni a műtétet, most kicsit tanácstalanok vagyunk.

Kia,
meggyógyultatok?

Óóó, Peti felébredt (40 perc alvás után :( ) Este még benézek...

Kép
Kép
chessy
 
 


Köszi mindenkinek.
Chessy:másképp alakultak a dolgok és máshoz járok már, de azért remélem, nem dobtok ki innét :D .

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Chessy, milyen műtétről volna szó Gergőnél?

Kép

Kép
ripley
 
 


Ripley,
orrmanduláját kéne kivetetni. Október óta háromszor gyulladt be a füle, a dobhártyája mögött folyadék van - ezért kialakult nála egy középfokú halláscsökkenés is, mert rossz a hang vezetése a fülében a folyadék miatt. Tavaly a téli időszakban is kb. 4-5 alkalommal volt középfülgyulladása. :(

Most azt olvastam, hogy homeopátiával teljes mértékben gyógyítható, de most már egy kicsit szkeptikus vagyok...viszont a műtétre se szívesen vállalkozom. :?

Babai,
persze hogy nem dobunk ki....micsoda butaság. (mondaná Gergő) :lol: Lehet, hogy még korai a kérdés, de kisfiút vagy kislányt szeretnétek? Jól számolom, hogy nyári baba lesz?

Kép
Kép
chessy
 
 


Babai...örülök, hogy minden rendben...és örülök, ha megosztod velünk a további fejleményeket is.

Január 7-én megyek 6 hetes kontrollra...igaz egy héttel később..de nem gond :)

Ma egy hónapos a Kishercegünk...voltunk ünnepi majd 1,5 órás sétán...majd lefagyott a kezem...pedig kaptam apájától kesztyűt teljesen kiment a fejemből, hogy a téli gyerekhez nem árt a kesztyű :lol

Holnap megyünk csípőszűrésre délelőtt...délután meg egyhós kontrollra gyerekorvos-védőnő párosításra...úgyhogy mozgalmas napunk lesz.

Ripley, hogy vagytok?

Chessy, Gergőnek jobbulást...drukkolok, hogy megússza a műtétet.

Judy, nálatok mi újság?

Kia, Neked is lehet gratulálni esetleg? :?:

Timi
Kép
vt72
 
 


Kia totál eltűnt!Remélem a 2-csíkos tesztjét dugdossa előlünk.++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


babaimado írta:Kia totál eltűnt!Remélem a 2-csíkos tesztjét dugdossa előlünk.++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Ja, igen, igen! :P :P :P

Kép

Kép
ripley
 
 


Azt hittem, már előjön.KIA????
Tettem képet a kaális babavárókba, ha érdekel titeket.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim... köszi hogy szóltál... már meg is néztem... minden hírt örömmel olvasok Rólad!

Mi túl vagyunk a csípőszűrésen... minden rendben volt... délután megyünk gyerekorvos-védőnő 1 hós kontrollra.

Timi
Kép
vt72
 
 


VT72, szupi, hogy minden oké veletek.Drukk du.ra is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást.. :lol:

Chessy
A műtét... :( ... de inkább ki kell venni, mint évente többször beteg legyen...

Timi
Örölük, hogy minden oké :wink:

Babai
Megnézem a képet!!!! :D

Levi szánkózott tegnap... nagyon tetszett neki...
Aztán a nagy hóba sétálgatott és kiabált nekem ha nem tudott kijönni, hogy
SEGÍTSÉL MÁR, SEGÍTSÉL MÁÁR :lol:
Olyan szövege van... néha csak ámulunk, hogy hol hallotta ezt vagy azt... :shock:

Ő már meggyógyult - a dokinő azt mondta nem erre számított , azt hitte még beteg lesz egy darabig..
azt mondta - szerencsére vannak tartalékai és hamar meggyógyult. :wink:

Nekünk ebben a hónapban sem jött össze a tesó :(
Sajnos nem a kétcsíkosat dugdostam :(
..még van 3 hónapunk a melóig...
A 40. nap előtt meg sem nézem a tesztet... pedig előtte majdnem 3 hétig minden bajom volt...
(mellfeszülés, szagok)

Már megkaptam az ajándékaimat - új telcsi és előfizetés, fülbevaló, gyűrű... :lol:

Új frizura - én voltam a fodrász:
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


(((((((((((Kia)))))))))))))))
Mutasd, milyen ajándékok?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Megvolt az egy hónapos védőnői-gyerekorvosi vizit is...mindent rendben találtak..normális, formás, egészséges kicsi fiam van :))

3750 gramm volt a súlya...a kórházból 3370el jöttünk haza...úgyhogy behoztuk a lemaradást.
Két hét múlva megyünk újra mérésre majd...akkor már biztos több lesz.
A doki szerint ez is jó...nem kell hogy túl sokat egyen. Látszik rajta, hogy jól van, jól érzi magát és ez a lényeg :))

Kia, nagyon jó frizurát csináltál Levinek!

Timi
Kép
vt72
 
 


VT örülök, hogy ilyen szupi hírekkel jöttél.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim, köszi, hogy velem örülsz...jövő ilyenkor már Te is túl leszel ezen, ha jól számoltam.
Timi

Timi
Kép
vt72
 
 


Igen, jól számoltad.Reméljük, minden rendben lesz.
A kávéfogyasztással kapcsolatban mit tudtok nekem mondnai. Leredukáltam napi 1-re, de ma már ittam egy másodikat, mert egyfolytában szédülök, ha felkelek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Timi
Gratula! ..valóban az a lényeg, hogy vidám baba legyen. :wink:

Babai
Megnéztem az UH képet... látszik a kicsi is.. ott a kis sötét csíkocska :lol:
A kávé.. jó lenne, ha letennéd, de ha jól esik...
Nem próbáltad még a 3in1-et helyette? Az nem olyan erős...

A tel. Nokia 6303, a fülbevaló és gyűrű (a felső az Anyué , a középső az Anyósé lesz, az alsó az enyém) pedig ilyen:

Kép Kép Kép

Ma becsomagoltam mindenkinek az ajándékot :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Babaim, én tejeskávét ittam reggelente amíg babás voltam...és délutánonként a 3:1-ben, ahogy Kia is írta. Nem segít sokat, de pszichésen is hat.
Erre a mennyiségre még most szoptatás alatt is szükségem van, főleg olyankor, ha napközben nem jutok vízszintbe. Mint például ma, úgyhogy itt gőzölög előttem a mai 3:1-ben.

Ja és a héten a Lidl-ben szuper olcsó ez a kávéfajta...ajánlom, ha van a közeletekben.

Kia, nagyon szép ajándékokat kaptál...bár az igazi ajándék majd a baba lesz Neked is remélem hamarosan.

Timi
Kép
vt72
 
 


Ezekben a zacsisokban van cukor, képzeljétek, még a 2in1-ban is találtam összetevőnek glükózszirupot! :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim, Neked tiltott a cukor? Szegény :(

Timi
Kép
vt72
 
 


Szeretnék az alábbi verssel mindenkinek nagyon boldog Karácsonyt kívánni!
Akik még babára várnak, nekik azt kívánom, hogy már ne kelljen sokáig várniuk!
Akik babásak, nekik kívánok egészséges kisbabát és sok boldogságot!
A boldog anyukáknak meg sok örömet kívánok a kis csemetéjükhöz!


A szeretet ünnepe

Meghitt, szép Karácsony, titoktól csillogó szemek,
Vajon a szeretteimnek mit is vegyek?
Lehet nagy ajándék, vagy csak szerényebb,
A család együttléte mégis a legszebb.

Együtt díszíteni a karácsonyfát,
sütni-főzni a finom vacsorát,
fenyőillattal teli a szoba,
megterített asztalon tányérok vannak sorba.

Örül a család apraja-nagyja,
ajándékát mindenki megkapja,
talán egy percre elkalandozunk,
olyan jó, hogy mi így együtt vagyunk.

Becsüljük meg hát, hogy együtt lehetünk,
ne múljon el soha a szeretetünk,
nem kell ide drága ajándék,
hisz a család, béke, nyugalom a legnagyobb érték.

Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


VT:inzulinrezisztenciám van (IR). Erre olyan gyógyszert szedek, mint a cukorbetegek és olyan a diétám is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...én is nagyon szép pocakos karácsonyt kívánok Neked...ennél már csak a babás karácsony lesz szebb. Bár ez még nekem is az első lesz...és szerintem egy jó alvás már szuper karácsonyi ajándéknak számít majd :D

Sajnálom a diétát...akkor gondolom nem egyszerűek a mindennapjaid...de a végcél szerintem mindent megér :)

Kia, Chessy, Judyt, Ripley és mindenki aki erre jár...Nagyon boldog és békés ünnepeket kívánok!

Timi

Timi
Kép
vt72
 
 


Vt, igen, így van!A baba MINDENT MEGÉR!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babai
A cukrot sajnálom... :(

Mi ma hóembert építettünk.. legalább 180 cm magas lett :lol:
Itt áll a ház előtt, így bentről is látja Levi :D

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, ügyesek vagytok! (A cukrom jó.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: