Új privát üzeneted érkezett!

Szia Andi!
Nem tudom sajnos mikor érek oda, mert a fiam még csak most feküdt le, és hát nálunk is vannak dugók. Meg az anyósomat sem tudom mikorra ér ide, úgyhogy lehet, hogy ma én fogok késni. :-)
Orsi
orsi13
 
 


Sziasztok!

Jó olvasni titket, olyan bíztató, hogy nem rémtörténetek keringenek a Jánosról. Én ma voltam AFP vérvételen és kikönyörögtem egy uht is, mert nem volt egyértelmű a babuci kora, de megmondom őszintén dr. Baltschik annyira nem volt kedves, két villám mozdulattal le is zavart, és miközben kászálódtam le a vizsgálóágyról, már tuszkolta be a következőt. Szóval furcsa volt a hozzáállás, főleg miután múlt hónapban Szathmáry Gábor doktor türelmesen és kedvesen mindent elmagyarázott. Még nincs választott orvosom, viszont felhívták a figyelmem, hogy kellene egy. Gondoltam Szathmáryra, nem tudjátok véletlen, ő hol rendel, mennyibe kerül, stb... Vagy más valakit ajánlanátok?
Etnoart
 


Szia Etno,

szerintem korábban már írtak Szathmáryról, próbálj rákeresni, én róla is csak jót hallottam. Állítólag nagyon ért az UH-hoz és nagyon kedves. Személyesen tegnap találkoztam volna vele, de ezen a héten épp szabin van.

Lehet, hogy a másik doki is épp emiatt türelmetlen, mert helyettesítenie kell és tömeg van. Én őt egyáltalán nem ismerem, de úgy rémlik, hogy mint dokit, őt is dícsérték.

Andi
Andi
 

 
 

Szia Andi!
Igen jókat olvastam én is a neten a Kaszásról.Már csak arra lennék kiváncsi,hogy milyen tarifával dolgozik? A terhesgondozássi vizsgálat ára és a szülés ára érdekelne!
Köszönöm bárkinek,aki tud segiteni!
fiat
 
 


Szia,

erről inkább privátban írnék, minden hozzászólásomnál van megadva emailcím (2 katt a névre), ha oda írsz, szívesen válaszolok a kérdéseidre.

Andi
Andi
 


Szia Orsi,

megint késtem Kép De nem tudok mit tenni, a XXIII. kerületben dolgozom és több, mint egy óra volt az út. Már majdnem gutaütést kaptam a dugózástól.
Te voltál?

Andi
Andi
 


Szia Etnoart!
Szathmáry doktor Gazdagréti lakótelepen rendel. És a vizsgálat 5500 Ft. Nekem anno két helyről is őt ajánlották. Eddig elégedettek vagyunk vele. Én most a 25. héten járok. Tényleg egy türelmes ember, mindent elmagyaráz, amit kérdezel, sőt mondta is, hogy készüljünk kérdésekkel a következő vizsgálatra.

Szia Andi!
Én is késtem egy kicsit, nekem hozták be a padot, mert már nem tudtam, hová leülni. Ti hol ültetek? Hoztatok még széket? Vagy kint az asztalon?
Orsi
orsi13
 
 


Szia Orsi,

én voltam, aki széket hozott magának és egy párral együtt érkeztem. (Az én párom sajnos nagyon ritkán fog tudni eljönni.)

Akkor Te előttem érkeztél.

Legközelebb mindenképp beszéljünk meg előtte valamit.

Jó pihenést,
Andi
Andi
 


Szia Andi!
Sajos nincs előttem az arcod. Nagyon sokan voltak az előadáson, múlt héten olyan szellősen ültünk. Persze akkor kétfelé szedték a csapatot.
Jó hossszú hétvégét! És jó éjszakát!
Orsi
orsi13
 
 


Köszönöm az infókat. Szathmáry doktor nem magánban sehol nem rendel?
etnoart
 


Szia Etnoart!
Én is próbálkoztam hátha, bevállal a János Kórházban, de nem nagyon akart, tudott. Persze próbálkozhatsz, hátha téged elvállal.
Orsi
orsi13
 
 


sziasztok!

Kicsit kiegészíteném a mit vigyek listát! Vigyetek még takarót a babának, és vékony sapit a fürdetés utánra, mert nagyok a hőm. különbségek!!!
És aki teheti, menjen fizetős szobába! Megéri, mert a nyugalom csak ott van meg, ha megvan...
Sziasztok: Zsuzsa
Névtelen
 


Szia Etnoart!
Szatmáry doki engem is csak magánban vállalt be, de hát próba szerencse.
Egyébként mindezek ellenére nekem nagyon jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Már a második babámat fogom nála szülni áprilisban.
Szilvi
Szilvi
 


Szia Szilvi!
Neked milyen volt a szülés, normális, császár?
Érdekelne, hogy hogyan állt hozzá Szathmáry doki a szüléshez? Mennyit adtatok neki a szülésért?
Volt választott szülésznő?
Köszi:
Orsi
orsi13
 
 


Sziasztok!
Én is itt szültem. Csak nem birom ki, már megint annyira buta dolognak tartom. Szóval ott van nyugalom ahol megteremtjük a feltételeket. Úgy emlékszem csak egy 6 ágyas szoba van. Én nem fizetős kétágyasban voltam, szemben háromágyas volt. Szóval három ember meg tudja beszélni, hogy egyszerre ne legyent bent 3 embernél több. És igenis nézzék meg és üljenek ki beszélgetni a folyosóra. Mi a szobatársammal délelőtt/délután osztásban voltunk. De összesen hatan ha jöttek. Van szánk, ha jól választunk hangnemet bármit meg lehet beszélni.

Ja és ezt csak azért irtam le, mert a kórház hibájául szokták emlegetni, hogy teljes rooming int. Pedig sokan pont ezért választják ezt a kórházat.

Etnoart, az UH a Jánosban borzasztóan leterhelt. Ha nem az orvosod visz be akkor van, hogy 2 órát is kell várakozni. Valószinűéeg ezért sem volt csevegő állapotban a doki, mert esetleg kint kigyózik a sor. Vagy ha nem, csak két ember ül kint, de azok két órája az is elég kinos. Én is elég paprikás voltam amikor ott ültem egész délelőtt és a magánbetegek sorban vonultak be büszkén a dokijuk oldalán.

Nem tudom irták e már. A nővérek nem nyaggatnak mindennel, ha bármit szeretnétek megkérdezni (fürdetés, pelenkázás, köldökcsonk kezelés) szóljatok. Senki nem fog rákérdezni, hogy tudjátok e. A fürdetésre be lehet menni megnézni megbeszélni. Nekem a fekete göndör csecsemős volt a legszimpibb. Az idősebb bunkó se olyan bunkó, csak pár mondatot kell vele beszélni normális hangnemben.

zsunya

zsunya
 
 


A tanfolymról még az jutott eszembe, hogy a szülés/szülőszobásra megbántam, hogy bementem. Akkor még nem volt meg az egyszemélyes szülőszoba. Csak a nagy háromágyas, ahol csak egy labda van lazitásnak, régi szocreál ágyak. Jobb lett volna, ha élesben látom először, mert akkor nem érdekel, igy meg nyomasztott a szülésig.
A film meg egy ökörség. Meg lehet tekinteni, hogy angliában hogy szülnek. Semmi köze a Jánosos szokásokhoz és lehetőségekhez, csak a szülés ténye azonos. Hogy ezt miért vetitik le, azóta is titok nekem. Kép

Na most már eldugulok
Zsunya

zsunya
 
 


Sziasztok Lányok!
Én tegnap is a tornát választottam oktatás helyett. A héten vagyunk 28 hetesek, remélem semmiről sem kések le. Ha voltatok, akkor írhatnátok egy kis összefoglalót róla.

Zsunya! Tényleg rémálom lehet ez a szülőszoba.. Amúgy nem komplikált esetben hány napot kell elsenyvedni a khban? Én semmit sem tudok. És bár tudom, hogy az első szülést nem lehet lekésni, de azért szeretnék nem túl sokkal előbb odaérni.

Sziasztok: Detti
Detti
 


Szia Orsi!
Nekem "normális" szülésem volt, bár nem önszántamból szültem meg, hanem túlhordás miatt beindították. Ráadásul még fájásgyenge is voltam, tehát majdnem császár lett belőle. A doki részéről maximális odafigyelést tapasztaltam, attól függetlenül, hogy volt egy másik kismama is aki éppen akkor nála szült. Egyébként szülés előtt is meg utánna is mindennap benézett hozzám a szobába amíg bent voltam a kórházban és ez igen jól esett.
Választott szülésznőm nem volt,én Beánál szültem, nem tudom azóta ott dolgozik-e még, de nagyon rendes volt.
A pénzügyi rész szempontjából, az én esetem nem mérvadó, mert 2000.09-ben szültem nála a fiamat. De van ezügyben friss infóm, emilben megírom. A barátnőm májusban szülte nála a második bébijét, de tőle is csak jót hallottam a dokiról.
Persze az a tény sem elhanyagolható, hogy nagyon ért az uh-hoz.
Szilvi
Szilvi
 


Detti én nem senyvedtem a kórházban. Ha igy állsz hozzá nem csoda ha rossz tapasztalataid lesznek. A szülőszoba akkor mikor szülni mész tökéletesen lényegtelen. Nem attól lesz könnyű, hogy milyen a fal szine, vagy van e függöny. Viszont mikor a felkészitővel vittek minket be az nyomasztó volt. Más szemmel nézed az egészet élesben. De én relativ régen szültem, 2002 májusban. Azóta sok dolog változhatott.

ekem minden téren bevált az a mondás, hogy amilyen az adjisten olyan a fogadjisten. Ha te kedves vagy és nem hisztizel és nem elégedetlenkedsz, akkor oda fognak figyelni és kedvesek és segitőkészek lesznek.

Amit nekem nem mondtak és jól jött mikor kiderült, hogy egészen a kitolásig nem kell feküdni. Úgy vajúdhatsz ahogy tetszik, gugolva, négykézláb, állva, széken vagy labdán ülve.

Nem tudom viszont, hogy a szopatásban tudnak e segiteni, mert nem volt vele gondom.

Zsunya

zsunya
 
 


Kedves Zsunya! Totális félreértés. Engem nem nagyon érdekel az, hogy milyen az ágy színe, meg az sem, hogy 5-en szülünk egymás mellet, vagy sem. Gyanítom abszolút nem ezzel fogok foglalkozni. Hisztizni meg totál nem szoktam, és egyetértek azzal, hogy ha Te is kedves vagy, akkor Veled is olyanok lesznek.
Az, hogy írtam, hogy nem akarok sokáig khban senyvedni, csak azt takarja, hogy elég izgága vagyok, és nehezen tűröm a bezártságot, ágyhoz kötöttséget. Hát ennyi. Szeretek otthon lenni na.
Detti Kép
Detti
 


Értem, elnézést. Olyan rossz olvasni a kórházi negativ élményeket, amikből szinte süt sokszor, hogy eleve beprogramozták maguknak, hogy rossz lesz. Aztán persze tényleg.

Mégegyszer elnézést a félreértésért. Kép
Zsunya

zsunya
 
 


Sziasztok! Orsi, Szilvi, köszönöm a tájékoztatást, egyre bíztatóbb az információhalmaz Szathmáry dokiról. Annyit még meg tudnátok mondani, hogy az 5500 Ft-os magánrendelési díj mit tartalmaz és a szülésig hányszor kell menni, valamint a szülés mennyibe kerül nála? Én most a 17. hétben vagyok. Előre is köszönöm. Ha gondoljátok, írjátok meg emailben (etnoart@posta.net). Én még soha életemben nem voltam orvosnál magánrendelésen és még körülbelülre sem tudom kikalkulálni, hogy végösszegként mire számítsak. Üdv, Gabi
etnoart
 


sziasztok!

Szeretnék információkat tőletek! Elsősorban attól, aki a Molnár Doktorhoz, ill a Varga Doktonőhőz jár...
Milyen ember? Milyen szakmailag?
Hol rendel, és mi a tarifa?
Köszi a válaszokat!
Zsuzsa
Névtelen
 


Kedevs Szilvi!

Köszönöm az emailemre küldött infókat. Az uh-n lehet videot készíteni, illetve Szathmáry doktor ad uh-fotókat? Ez benne van az árban? Köszi a választ előre is.
etnoart
 


Szia Etnoart!
Képeket szokott adni minden alkalommal, legalábbis addig amíg a babó ráfér rendesen a képre, amikor már nagyobb és csak egy-egy részlet van a képen akkor már nem ad, de szerintem akkor is lehet kérni tőle. Ez benne van az árban, nem kell érte külön fizetni. Szerintem videót a gépe nem tud csinálni.
Szilvi
Szilvi
 


Szilvi! Megmondanád, hogy Szathmáry miért nem vállalt a kórházban? Egyáltalán rendel ott? Mert a nőgyógyászaton a normálisan rendelők között nem volt az ő neve.

Márkus doktor egyébként milyen? Megmondom őszintén, baromi sok pénz az összes vizsgálat+szülés+miegyebek. Ki az a Jánosban, akihez nem kötelező magánrendelésre menni? Köszi előre is a válaszokat!!
etnoart
 


Én a Szurominál szültem, mint ügyeletesnél. A másodiknál fel fogom fogadni. Mivel fiatal valószinűleg nem drága. Simán kinézem belőle, hogy beéri a kötelező vizsgálatokkal, és nem kell bemenni havonta UH-ra, hogy meggyöünyörködd 5000-ért a babát.

zsunya
 
 


Hát nem tudom, hogy ki hogy van vele, de én szívesen meggyönyörködöm a babát havonta, legalább tudom, hogy minden OK vele, és engem ez megnyugtat. Dehát embere (pénztárcája?) válogatja. Lehet, hogy azért van ez így mert az ismeretségi körömben csak ebben az évben 2 baba is elment. Szóval ha valaki megteheti akkor szerintem ne ezen spóroljon!
Bocs
Móni
Móni
 


Persze, ha nézik is. Az én ismerősei között is volt vetélés, de azt a havi UH sem szűrte ki. Inkább nézze meg háromszor, de nagyon. Mint havonta vagy kéthetente rutinból félszemmel.
Ezen kár vitát nyitni. Én irreálisnak érzem, hogy a gyerek hasban tartózkodva és a szülés eseménye kétszer, háromszor annyiba kerüljön mint a teljes kelengye.

zsunya
 
 


Hahó! Az igazság az, hogy nekem nem voltak nagyon negatív tapasztalatim az SZTK rendelésen sem. Ott találkoztam Szathmáry doktorral az uh-n és baromi alaposan és kedvesen megnézett, elmagyarázott mindent. Ezért is gondoltam rá.
Az igazság az, hogy még valahogy össze is gyűjtögetném a pénzt a magánrendelés+szülésre, csak annyi az elvi fenntartásom az egésszel, hogy a fizetésem közel fele eltűnik az állami kasszában mindenféle jogcímeken, többek között egészségügyi hozzájárulás, TB címén is, és én életemben ha 3X voltam eddig körzeti orvosnál, tehát ennyit vettem eddig igénybe a szolgáltatásból. Most, mikor szükségem volna az ellátásra, kiderül, hogy nem működik, csk külön pénzért. Ez engem nagyon felbőszít. S arról az orvosról, aki magánban kedves, az SZTK rendelésen pedig egy pokróc, na arról is megvan a véleményem, mert az ilyen ember nem hivatásból, hanem kizárólag anyagi megfontolások miatt végzi a munkáját.
etnoart
 


Én ezért szültem ügyeletesnél és jártam sztk-ba. Van akinewk nem jön be. Van akinek a fogadott orvos nem jön be. El kell dönteni, de az sem hülye felelőtlen aki nem fogad orvost.

Etnoart itt: www. halapenz.hu oldalon sok véleményt találhatsz. Jánosból is van sok doki, és van egy pár akivel lehet tarifát egyeztetni. Nem kell szerintem a legfelkapottabbhoz sem menni, mert a sok paciens a figyelem rovására mehet.

Zsunya

zsunya
 
 


Zsunya, én is ezt tenném, de úgy tűnik, nem nagyon engedik. Minden alkalommal az első kérdés, hogy ki a választott orvosom, ha pedig nincs, akkor a fejemhez vágják, hogy azonnal válasszak.A Dömötöri egyenesen ki akart dobni egyszer, de a többiek azért rendesek voltak. Az ajánlott weboldalt már átrágtam, azért köszi.
etnoart
 


Zsunya!
A "2 baba is elment" - nél nem vetélésre gondoltam. A kettőből az egyik 21 hetes terhesség volt. Az ismerősöm csak a kötelező vizsgálatokra járt SZTK-ba. Ha a 12 hetes uh-on jobban odafigyeltek volna rá (és nem csak futószalag szerűen) akkor, nem történik meg, hogy 21 hetesen halva kell megszülnie, hanem még idejében elvetethette volna. Úgyhogy szerintem ha ritkábban néznek meg az nem feltétlenül jelenti azt, hogy alaposabban történik meg a dolog.
Móni
Móni
 


Szia Etnoart!
Amit kérdeztél arra nem tudok válaszolni (de sejtem), hogy miért van így. Több dokit nem nagyon ismerek ott a kórházban. Amikor én szültem akkor a Lintnert (azt hiszem így hívják)dícsérték még nagyon,és hozzá akkor lehetett a kórházba is járni, de nem tudom, hogy ott dolgozik-e még.
Szilvi
 


Sziasztok!

Van valakinek valamilyen infója Dr. Lollokról, esetleg szült nála valaki?
Milyen véleményetek van róla?
tutu
 


Móni, akit én ismerek, ott időben észrevették a vizfejűséget, csak neki nem szóltak. Küldték ide oda, ilyen olyan vizsgálat a fogadott fizetett doki mellett. 22 hetesen halva kellett megszülnie, de csak mert csinált egy balhét, hogy mi lenne ha beavatnák. Amúgy lehet hogy kihordatják és im felneveltetik vele. Vannak bennem indulatok ezen a téren.

Nem kéne ezen vitatkozni. Én 9 hónapot végig vitatkoztam ezen, volt aki azt mondta meg fogom bánni. Hozzáteszem fiatal dokinál szültem, (nagyon nyugis gyönyörű terhesség után) amiben benne volt a róka és a sajt meséje is, ezért is ajánlom ezt a fiatal orvost. Őt még ez érdekelheti.

zsunya
 
 


Hát lehet, de ez magától halt el ez a terhesség. Ráadásul az a bosszantó, hogy kiszűrhető lett volna 12 hetesen, mert a nyaki redő vastagabb volt, amikor az AFP is magasabb lett az orvos akkor sem kezdett el aggódni. Neked szerencséd volt, hogy problémamentes nyugis terhességed volt, de ezzel nem mindenki van így. Na mindegy, de azért szerintem naívság azt gondolni, hogy ha már fizetem a TB-t akkor inkább nem kell fogadott orvos, mert ezt már kifizettem egyszer. Könyörgöm ma olyan világot élünk, hogy mindenért fizetni kell! SZTK-ban is sok esetben akkor kedvesek az emberrel, ha az orvosnak pénzt adsz, egyébként meg csak túl akarnak lenni a vizsgálaton. (Tisztelet a kivételnek)Persze magánrendelésen is előfordulhat az általad leírt eset, de ezért kell az orvost leinformálni előtte, nem csak úgy beesni egyhez. Engem (és szerintem sokan vannak ezzel így) megnyugtat, hogy tudom kinél fogok szülni és nem bízom a véletlenre. Neked Szuromival lehet, hogy szerencséd volt, hogy éppen ő volt akkor ügyeletes, de akár lehetett volna más is.
Részemről ez a kérdés lezárva!
Móni
 


Még egy szót csak. Attól nem működik a rendszer mert mindenki fizet. Ezt teszik természetessé a nők akik szülnek.

zsunya
 
 


sziasztok!

Szilvi! A Lintner a főorvos, így ott van...

Hát, végigolvastam amiket írtatok mostanság. A következőket tenném hozzá!

Én is a Jánsoban szültem 2001-ben, de az én orvosom nem volt UH mániás, 3 alkalommal voltam csak. Pénzéhesnek sem mondanám, és a szülés is kellemes élmény volt.
Én is irtózom attól, hogy egy orvos, akinek megvan a fizetése ( még ha alacsony is) ilyen összegeket tegyen zsebre egy esetenként kiszolgáltatott kismamától.
Szerintem mindenki keresse meg azt az orvost, aki szimpatikus, akiben MEGBÍZIK, és akit meg akar/ill tud fizetni.

Detti: ideális esetben 4 nap a bentlét.

Anno mi is megnéztük a szülőszobát, és a férjemet aggasztotta is a hidegség, a díszletek hiánya. Én akkor is azt mondtam már neki, hogy ez a szülésnél nem számít majd, és így is lett.
Amikor én szültem, a lila szobába nem jutottam be, mert már foglalt volt.
A 3 ágyas "nagyteremről" annyit, hogy azért egy hangoskodó anyuka igenis zavaró, de elviselhető... ( nagyüzem volt anno)

Én is 2 személyes fizetős IKEA szobában voltam, de szerintem megérte, és nem volt gond a látogatókkal sem ( csak a csajszival, aki ennek az árát behajtotta, mert előre kifizettetett 5 napot, és csak 4-et voltam. A pénz meg mivel alapítványi, nem járt vissza Kép ).

A csecsemős nővérekkel nekem is volt gondom, de most már tudom, tőlük ez várható, és ha tehetitek, készüljetek a szoptatásra. Az megéri!

most búcsúzom: Zsuzsa
Névtelen
 


Sziasztok!
Ági vagyok, 33 éves és nemrég szültem a második babámat Baltschik dr-nál. Magánba nem hozzá jártam terhesgondozásra, ezért nem sokat tudok róla és hálapénzt is annyit adtam, amennyit gondoltam. Szeretnék még egy babát is, de nőgyógyászt is váltanom kellene. Érdekelne a gondozásért és a szülésért fizetendő összeg. Tud valaki friss infoval szolgálni, hogy van-e szabott tarrifa?
Ági
 


Szia Ági!
Miért akarsz dokit váltani? Én is nála szültem, de nekem nagyon bejött.
Zsizbó30
 


Zsuzsa! Igen tudom, hogy ő a főorvos, ezzel csak arra gondoltam, hogy amikor én ott szültem már akkor sem volt egy mai eresztés.
Szilvi
 


Szia Zsizbó!
Félreértettél, én most szeretnék Baltschik rendelésére járni, mert nem hozzá jártam magánba, de az a nőgyógyász, aki "elválllata" a terhesgondozást, egy onkológus főo. nem szülhetett velem. Igy a lelkemre kötötte, csak Baltschiknál szüljek. Mindkét csemetémet nála szültem, de valahogy mindíg visszakeveredtem az eredeti orvosomhoz. Elég idétlenül sült el az egész, ráadásul elég macera volt átrohangálnom még Rózsadombra is. A főo. megöregedett, a Gábor Áronon mindíg dugó van, most már nyűg arra járkálnom. Hát ennyi. Te mikor szültél? Én az elsőt 99 júliusban, a másodikat most szeptemberben. Bár az első héten hallani sem akartam továbbiakról, most már támogatom a férjem eredeti tervét, miszerint három lenne az igazi. Nyilván még nem látunk hozzá, bár ha mégis lesz harmadik, azt hamarosan el kell döntenünk, már 33 vagyok... Igaz, mindkettőt császárral szültem!
Ági
Ági
 


Szia Ági!
Akkor jó, mert már meglepődtem. A Miklós szerintem tök jó fej. Én pont holnap megyek hozzá. Most szeptember 19.-én szültem nála az első babámat. Én már harminc vagyok, a másodikat majd vmikor 33 körül akarom. Minden adatot meg tudok adni a doki tarifáiról, de jobb lenne privátba. Az nlc-re nem vagy bejelentkezve? Mert én ott is ezen a néven levelezek és ott lehet privit írni. Ha úgy jó, akkor írj.
Üdv: Zs.
Zsizbó30
 


Szia Zsizbó!
Hova jelentkezzek be? Nem voltam eddíg nagy levelezős, csak baráti körben leveleztem eddíg.
Most ideiglenesen anyunál vagyunk elszállásolva, úgyhogy nem a saját gépemen vagyok (költözés, építkezés, meg ami kell.)Most csak egy dpg-s címem él.
Ági
Ági
 


Zsizbó, kérlet szépen írj nekem egy privit az etnoart@posta.net címre, mert holnap megyek uh-ra valószínűleg Baltschik doktor lesz, adnék még egy esélyt a dolognak. Az érdekelne különösen, hogy lehet-e hozzá a kórházba járni rendelésre, ott fizetni kell-e, mennyit illik /kell adni neki szüléskor, stb... Előre is köszönöm!!!
etnoart
 


Szia Zsizbó!
Azt leírtam, hogy csak egy címem él, de azt nem, hogy az mi: geriagi@dpg.hu
Ági
 


Szia Zsizbó!
Most is bénáskodom, mert elküldtem egy második levélben a címemet, de most nem látom...
Szóval a magán: geriagi@dpg.hu
Ági
Ági
 


Zsizbó, köszi az emailt. Voltam ma Baltschik doktornál, kedves volt, de hát kötelező a magánrendelés.
etnoart
 


etnoart!
És azt nem akarod? Ha nem, miért?
Zsizbó30
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: