Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Minyuu sajnos úgy látszik én a morcos napját fogtam ki...pech....de az tény hogy Sz.ügynök az ultrahangos kütyüt azért finomabban használja Kép

Zsókuci, én most 3 injekciót kapok mind köldök alá, egyiket hogy idő elött ne repedjen meg a tüsző, másikat hogy több petécske legyen a 3. hmmmm valószinű ez is valami olyasmi Kép nem vészes amúgy, ki lehet birni Kép
Mi 12 és fél éve vagyunk együtt (29 vagyok), soha nem szedtem gyógyszert csak megszakitással védekeztünk...valahogy én mindig éreztem ez azért nem szerencse hogy nem lett belőle baba mert úgye ez nem 100%os védekezés.Én remélem, hogy mivel velem minden rendben van, csak a férjem alacsony spermaszáma miatt kell a lombik, igy én majd ügyesen beágyazom őket, puha-meleg körülményeket teszek lehetővé nekik, hogy szépen fejlődhessenek és jól érezzék magukat Kép muszáj ez a hozzáállás Kép
Ma is jobb hangulatom van Kép már ennek örülök Kép

Csajok szép az élet és babáink lesznek. Kép

Zuzmó mi holnap szerintem olyan 8:30-9 körül érünk oda, remélem nem lesz nyomor Kép
A páleszos forró fürcsi isteni ajánlat Kép én amúgy egy fincsi vörös bort ajánlanék, nekem az jött be Kép

chesti
 
 


Chesti!

Nekem elsőre sikerült (most kis testvérért küzdünk!), tehát nem lehetetlen! Sőt, akkor sem voltam egyedül, mert másnak is sikerült, azóta is tartjuk a kapcsolatot! Fel a fejjel, mindenkinek lesz pocaklakója!!!

Tüssike
tüssike
 
 


Szia Tüssike!
Mizu nálatok? Hogy halad a dolog? Ha jól gondolom, már UH-ztok, ugye? Vagy már mindenen túl vagy csak nem írtál? Van már időpont?

Kép
Kép
zuzmó
 
 

 
 

Tüssike ezt de jó volt hallani Kép ez hogy megy amugy? férjem ikreket szeretne, de gondolom attól függ mennyi ágyazódik be, és fejlődik rendesen.

chesti
 
 


Chesti
Holnap is mentek UH-ra? Minden másnap? Akkor lehet, hogy pénteken is jöttök? Mondtam Csokinak, hogy mit írtál, hogy rengetegen voltak és készüljön fel a korai indulásra. Rettenetesen lassan készül el és mindíg elkésik, úgyhogy mindíg hamarabbi időpontot kell neki mondani ha időben akarok odaérni valahová.Szegény most úgy tudja legkésőbb fél nyolcra megyünk.KépA város péntek reggel egyébként is szörnyű.
Én is szeretnék ikreket, de ha csak egy lesz azzal is beérjük, csak legyen máááár!!!!!!!!
Tüssike, Manda hol vagytok?

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Zuzmó
Még az is lehet, hogy pénteken is kell mennem... Kép
Viszont épp azt néztem reggel hogy már csak 600 puregonom van és napi 175-tel kapom, szóval most vagy ennyi és kész, vagy venni kell megint.
Valaki véletlenül nem emlékszik meddig kapta a 3 szurit? Nekem ez ma a 6. nap.
Zuzmó nem csak péntek reggel szőrnyű a város, hanem mindennap Kép

chesti
 
 


Chesti
Nekem még maradt tavalyról 300 Puregonom. Ha kell szívesen odaadom, remélem nekem már nem lesz rá szükségem. 2007-09-ig jó. Kérdezd meg a dokidat lehet-e így, mert nem volt hűtőben. Sőt van még 2 Decapeptylem is, ha kell valakinek, azok 2006-10-ig jók.
Egyébként az, hogy meddig kapod a 3 szurit az attól függ, hogy long v. short p. A punkcióig kell szurizni, utolsó este már cscak tüszőrepit kapsz kb. este 11 körül, másnap punkció, és onnantól progeszteton szuri, de legalább az csak napi 1.
Puszz

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Chesti!
Közben rájöttem, long-on vagy. Ameddig a papír szól addig biztosan kell. Én valamiért erre nem emlékszem, hogy meddig tartott.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Zuzmó!

Éppen ma voltam UH-án. Holnap kapok tüszőrepsztőt, aztán pénteken nézi meg, hogy megrepedt-e. Ha minden oké, akkor hétfőn kapom meg a kicsikéket. Valószínű pont elkerüljük egymást, mert én csak 2-1/2 3 felé megyek, Te pedig akkor már (remélem) tudni fogod a jó hírt!!!!!!!!

Chesti!

Igen, az ikrekhez, két embriónak (vagy háromnak) kell megtapadni. Tavaly ősszel ismerkedtem meg a BMC-ben egy lánnyal, aki sok-sok inszem után (magán úton) az első lombikon volt, neki egy kislánya és egy kisfia született júniusban. Írtó aranyosak.

Az utolsó stimunál 9 napig kaptam a Puregont (175-tel, 200-al) szerintem biztos elég lesz. Mondta a dokid, hogy egy patronban nem 300, hanem 400 egység van?

Tüssike
tüssike
 
 


Jaj de jó Tüssike, ez jó hír.De miért kell tüszőrepi én nem kaptam. Ugye még mindíg W.-hoz jársz?
Egyébként lehet, hogy 2-kor még ott leszünk, volt már rá példa, de nem bánom.Neked volt valami tüneted amikor sikerült még vérvétel előtt? Nekem a 2. sikerült, csak nem maradt meg és akkor nem volt semmi előtte.Na ezt jó hülyén leírtam, mindegy.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Sziasztok csajok!

Hősök vagytok, most már tuti! Kép

Chesti,
3 féle szuri a köldök alá??? Ez rettenetesen hangzik ...
De nem baj, simán ki fogom bírni, hiszen a cél itt mindenképpen szentesíti az eszközt Kép

A fagyibabákról tudtok még nekem írni valamit? Meddig tárolják ott a kicsiket - vagyis mennyi idő után lehet még beültetni őket pocakba? Anyagilag ez mit jelent (mármint a fagyasztás)? Illetve, ha van ezzel kapcsolatosan még tudni való, légyszi írjátok megKép
Sorry, hogy sokat kérdezek, de nekem még minden újdonságnak számít.

Köszke előre is! Kép
Zsókuci

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Zsókuci
A szuri egyáltalán nem olyan rettenetes, mint gondolod, egyébként 2 megy hasba , 1 popsiba, de tényleg nem kell félni tőle. Persze az elején mindenki viszolyog tőle, hogy megszúrja magát, de 1-2 nap és belejön. Általában a férjek rosszabbul viselik, amelyik nem , az meg szívesen beadja.Úgyhogy ne félj tőle.

A fagyibabák azok a megtermékenyített embriók, akik nem lettek visszaültetve.
Nekünk pl. a punkciókor 8 tüszőből 7 petesejtet sikerült leszívni.Általában nem mind jó. MÁsnap lehet telefonálni, hogy mi az eredmény, akkor megmondják mennyi termékenyült meg. Nálunk mind a hét szerencsére.A punkció után kb. 3 nappal van a transzfer=visszaültetés, ekkor a legjobbakat kapja vissza az ember, persze attól is függ, mennyi van összesen. Van olyan is, hogy 5 napot várnak,hogy minnél tovább osztódjon a petesejt, de ez azzal a rizikóval jár, hogy nem élik meg a t. napját vagy csak nagyon kevés és nem lesz mit lefagyasztani.Szóval, ha mondjuk csak 3 van, akkor mindet visszateszik. Nekem 7 volt összesen, első körben 3-at kaptam vissza és 4-et le tudtak fagyasztani.Ez azért jó, mert ha nem sikerül elsőre, nem kell teljesen elölről kezdeni az egész stimut, nincs punkció csak napi 1 szuri, de még az sem mindíg, ha van szabályos ciklus és peteérés.A fagyasztásért úgy tudom a BMC-ben nem kell fizetni 5 évig, erről alá is íratnak 1 papírt a párral.Ami esetleg rizikója a fagyasztásnak, hogy nem 100%, hogy rendesen felébrednek, 25% károsodással lehet számolni, de nem törvényszerű, tehát lehet, hogy 4-ből 1 nem ébred fel, de úgy is lehet értelmezni, hogy sejtet veszít. Az mieink 8 sejtes állapotban lettek lefagyasztva és visszajött minkettő, csak az egyik 3 sejtet veszített, amire azt mondta az embriológus, hogy nem baj még behozhatja.
Nagyjából ennyi amit tudni lehet róla, ha van még kérdésed szívesen válaszolok, ha tudok.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Sziasztok
Zuzmó
tök jó, hogy ilyen részletesen leírod mi történt veletek, egy csomó infohoz juthatunk általad. Minden nap olvasom a topicot, remélem pénteken jó híreket kaptok :-)))
monyo
 
 


Köszi Monyo!
Én is nagyon remélem és minden szorítást be is gyüjtök, mert rám fér.Kezdek kicsit betojni és persze közben nagyon várom is.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Zuzmó!

W.-hoz járok még. Ebből is látszik mindenkinek más egy kicsit. Gondolom azért kaptam tűszőrepit, mert tegnap még nem volt megrepedve a tűszőm, (három "sávos"-nak mondta, ha jól emlékszem a kifejezésre), ez biztos egy kis rásegítés. ??? Te kapod a progit, nekem meg az nem kell majd. Nem vagyunk egyformák!
Egyébként "egész jól esett" a szuri. Nem volt még lehetőségem fagyibabás beültetésre és most olyan furcsa, hogy nem kell semmit tennem, szinte semmi rákészülés. Nem hiányzik a sok szuri, de olyan hiányérzetem van, mintha nem tennék a dolog érdekében semmit.

Amikor sikerült a beültetés, mit éreztem? A melleim nagyon feszültek, annyira, hogy kellemetlen volt a hasonfekvés, de már a stimuláció alatt is! Azóta egyik próbálkozás során sem éreztem mellfeszülést (a méhenkívüli terhességnél sem). De ebből NE vonj le semmi következtetést!!! Ez is olyan dolog szerintem, ami egyénenként, sőt terhességenként változik.
Átérzem az izgalmadat! Nagyon szorítok!!!
tüssike
 
 


Szia Tüssike!

Utrogestant sem fogsz kapni? Ez kezd egyre érdekesebb lenni. Ezek szerint azonban sikerült neked is rendes petetérést produkálni, nagyon örülök.Kép Én először jól megijedtem amikor a W. csak hümmögött, hogy nem elég vastag és nekem ilyet még soha nem mondott, hogy "háromsávos" azt se, hogy kettőKép.Mindig mutogatott, hogy " látja, itt van ez, itt meg az" amiből én semmit nem tudok kinézni és utána " Katika, mondhatom? Endometrium 10". Észrevetted már, hogy szőrös a füle? Szerintem nagyon aranyos, én csípem.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Sziasztok!

Zuzmó!

Ma is tömegnyomor Kép
Pénteken megint megyek Kép azt mondja Sz.ügynök jól állok, növögetnek csak egy baj van sok kicsike tüszöm is van emellett...péntekig kapom még a szurikat, aztán hétfőn vagy kedden leszívják a "kicsiket". ugyanúgy 175tel kapom a puregont, szóval kitartok még vele. Viszont szerintem eldobhatod mert ezek hűtős cuccok, és ha nem ott voltak akkor azoknak kampó szerintem, de köszi a felajánlást Kép

Tüssike!
Igen mondták de istenigazából a férjemnek intézték ezeket mert ő döfköd Kép

Zsókuci!

Én mind a hármat köldök alá kapom. de tényleg ki lehet bírni, ne izgulj Kép

Sz.ügynök azt mondta vizeletem negativ, nemtom miért csipett akkor, mindegy a lényeg, hogy rendben vagyok totál, ja és ma még poénkodott is ami nagyon jól áll neki Kép

chesti
 
 


Chesti

Pénteken mikor jöszz? Sz. ügynöknek hol van a szobája? Én reggel a vérvételes szoba előtt fogok sorban állni, aztán majd dél körül jövünk vissza az eredményért.Tényleg mindet hasba kapod?
Mindegy, mindenkinek más. Tüssike is jön pénteken, de ő csak később, 2 körül.Neked miért kell reggel menni, így kívánja Sz. ügynök?

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Zuzmó!

Utrogestant kapok majd, W. szerint elég lesz az is. Nekem is részletesen megmutat mindent, ami tök jó, de azon kívül, hogy van sötétebb és világosabb folt nem látok semmit. Viszont most a tűszőn tényleg látszott 3 csík. Kedvelem én is a stílusát. Nem figyeltem a fülét, de majd pénteken megnézem. Ezek szerint Te írtad már róla: "szőrős fülü W.", tetszett ez a jelző.

Olvastad? Chesti mind a három szurit köldök alá kapja, ez biztosan megint valami új dolog.


Chesti!

Örülök, hogy Sz.ügynök rendben talált nálad mindent. Akkor jövőhéten Neked is meglesznek a kis pocaklakók!
tüssike
 
 


Tüssike
Igen, én is meglepődtem Chesti szuriján, de dereng valami a Menogonról vagy a Merionalról, hogy lehet azt is hasba, gondolom neki is valamelyik a kettő közül.
Úgy látom lassan hármunk beszélgetésére szűkül a topik, de az is lehet, hogy a többiek csak olvasnak minket. Na nem baj.
Addig is küldök felvilágosító képet annak aki nem tudja, honnan jönnek a kisbabák.Kép

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Sziasztok!

Sz.ügynök pénteken is akar engem Kép
Ti nem köldök alá kaptátok mind a 3at? na szép akkor engem szadiznak csak igy ?Kép Nem vészes inkább csak az a kellemetlen hogy ahol már döfött a férjem ott érzékeny meg körülötte is és hát mivel napi 3at kapok és egy pocó köldök alatt nem nagy terület hhháááttt Kép de már csak péntekig.
Én puregont meg menopurt kapok, reggel a szokásos decapeptylel.
Igen jövőhéten ha mindenki úgy akarja akkor lesznek pocaklakók Kép alig várom már Kép

chesti
 
 


Szia
A Menopurt nem ismerem, lehet,hogy ezt azóta "fedezték" fel. Mi valószínűleg azért kaptuk popsiba a harmadikat, mert nekünk más gyogyi volt.
Lányok, lehet, hogy nektek egyszerre lesz akció!!
Tüssikének transzfer, Chestinek meg punkció!!!
Megy ez mint a karikacsapás!

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Sziasztok!

Lehet Sz.ügynök újított, a Menopurral. Valóban akciózhatunk még együtt Chestivel. Úgy látom pénteken mindhárman megjelenünk a BMC-ben. Valószínű másoknak nem ilyen aktuális, mint nekünk ezért maradnak a háttérben.
tüssike
 
 


SziasztokKép
Még mindig nem köszöntött be Pirike teljesen, ez már a 37.cn-on.Kép
De mi holnap, lesz ami lesz, megyünk Sz.ügynökhöz! Terhes tuti nem vagyok, csak késik, és már szét vet az ideg. (biztos ez is közrejátszik a késésben)
Örülök, hogy mindenki jó úton halad és megy előre!

ZuzmóKép
Küldöm a babatapikat +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Te is Menogont kaptál? Azt a popsiba kellett adni, izomba. Nekem is az volt. De állítólag összel kivonták a forgalomból és valószínüleg a lányok azért kapnak mást.

Jó tali nektek péntekre!

manda
 
 


Zuzmó!

Mivel én is a "kedves" ismerőseid soraiba léptemKép kíváncsian figyelem a fejleményket. Remélem, nem haragszol érte. Kép Nagggyon drukkolok, hogy a picurkák jól érezzék magukat a pocódbanKép

Csak miattad olvasok ideKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


MoniKép
Amit a babafogadással kapcsolatban írtál és tettél fel honlap címet, ott rólatok van szó? Nagyon szép történet és örülök, hogy megtaláltátok a saját kis boldogságotokat!

manda
 
 


Szia Manda!
Asszem a másik topikba írtam neked a pálinkás, forró fürdős dolgot, nem tudom olvastad-e, de szerintem tényleg használ. Persze az is lehet, hogy ha most nem volt túl jó a p.é.-d akkor azért nem jött meg. Én úgy tudom, hogy akkor kezd el vastagodni a mnyh., ha az egyik petefészekben elkezdenek érni a petesejtek, amelyek közül 1 érik meg teljesen, ő lesz a győztes aki ovulációkor kiszabadul. Mármost, ha ez nem történt meg, nem is vastagodott a mnyh.-d és ezért nincs is nagyon minek leválnia ami ugye a mensi. Úgyhogy szerintem mindenképp jól teszed, ha mész Sz. ügynökhöz, biztos nem fogja leharapni a fejed, hanem megoldást ad a problémára. Persze az is lehet, hogy a fenti okoskodásom merő baromság.
Mindent bele Manda. Be vagy írva februári transzferre, ezt semmiképp nem lehet figyelmen kívül hagyni.
Ami a talit illeti, nem valószínű, hogy összejön, mert mindannyian más időpontban leszünk ott. Pedig de jó lenne, vicces mert fel sem ismernénk egymást, holott azt pontosan tudjuk, ki hol tart éppen.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Megnéztem a profilodat! Nagyon édes a Gergő! Kép

manda
 
 


ZuzmóKép
Köszi! Nem akarsz eljönni a másik topic talijára?
Szerintem örülnének neked is a többiek és biztos!

Nekem tudod írtam, elvileg nincs pém, de a mensim mindig megjött, igaz mostanában 34-36.napra, tehát még a 37.nap sem késő.
Bár lánykoromban is mindig 33-34 naposak voltak a ciklusaim. Hát ez van!

manda
 
 


Jaj Móni , dehogy haragszom, sőt. A kedves elől nyugodtan, hagyd el az idézőjelet, valóban az vagy és lehet, hogy pálfordulásnak tűnik, de nagyon nagyra tartalak azért, amit átéltél és tettél, teszel. Remélem még sokáig adok neked okot arra, hogy ide olvass. HA most sem sikerül, valószínüleg egy darabig nem jövök. Ebben a témában olyan vagyok, mint a strucc. Hogy ne fájjon, megpróbálom száműzni egy időre az életemből. Remélem erre nem kerül sor.
Szóval köszönöm, hogy itt vagy.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Manda
Szerintem akkor sem gáz, ha mész Sz. ügynökhöz.Végül is az a dolga, hogy segítsen. Ami a topiktalit illeti, mennék is meg nem is. Egyrész ez a pénteki eredménytől függ,- ha nem sikerül padlón leszek, ha sikerül rosszul érezném magam, bár tudom, hogy mindenki megpróbál örülni, de azt is, hogy akaratlanul irigy az ember ilyenkor, ezt az értést is ismerem, gondolom te is - mászrész ti már olyan összeszokott csapat vagytok, hogy tolakodásnak érezném, de azért nagyon jól esik az invitálásod. Kép Ari vagy !Bár tényleg jó lenne.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


ZuzmóKép
Jól van, majd meglátod! De nem szeretném, ha strucc politikát folytatnál majd! De bizti sikerülnek a bébik és kész!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

manda
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a sok-sok választ, nagyon tök jó, hogy így leírjátok, mert amit lehet pl. a neten találni írásokat a lombikról, azért azok nem ennyire "élet-szagúak".
Megírják ugyan, hogy kell stimu, de azért arról "elfelejtenek" említést tenni, hogy miként zajlik az egész... Szóval mégegyszer köszönöm nektek! Kép

Mi amúgy holnap megyünk párocskámmal, mert lesz neki még sperma-vizsgálat, meg vérvétel.
Aztán én meg majd csak február elején megyek legközelebb vérvételre, UH-ra, HSG-re, stb. Addigra remélem már mindannyian pocaklakókkal lesztek, vagy nagyon közelében a dolognak KépKép

Zuzmó! Csak semmi negatív gondolat. Olyan nincs, hogy most nem sikerül. Sikerül, és kész! KépKép

Móni!
Tegnap este én is bóklásztam, és ráakadtam az írásodra. Le a kalappal. Amiken ti átmentetek, az fantasztikus. Õszinte leszek, nekem az örökbe fogadás, egy rettentően idegen dolog volt, és egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy milyen lehet - de általad egy más "oldalt" ismertem meg erről a témáról. Jó, hogy boldogok vagytok, és hogy Gergővel egymásra találtatok - jobb mamit szerintem keresve sem talált volna nálad!! Helyesek vagytok együtt! Kép

Manda!
Neked is nagyon-nagyon szorítok, hogy minden sikerüljön! Kép

Na, megyek csicsikálni, mert holnap hajnalban ébredés, mert megyünk a közös helyünkre Kép
Amúgy miért nem rak fel mindenki képet a profiljába, és akkor, ha esetleg ütközünk BMC-ben, akkor nem mennénk el egymás mellett Kép Vélemény?

Jó éjt csajszik, legyetek jók, holnap este/éjjel jövök! Kép

Zs.

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Lányok, Ti milyen aranyosak vagytok! Köszönöm a kedves szavakat, nagyon jól esnek. Igen,amit írtam, az mind velünk történt meg.Kép Először sajnos( amikor hiába vártuk a boldogságot) aztán meg Istennek hála ( amikor szóltak, hogy útban van egy baba).

Nem olyan borzalmas az örökbefogadás és ne legyetek elkeseredve, ha nem jön össze a vérszerinti bébi, hisz sanyargatjátok eleget a szervezeteteket, nem lehet egy pillanatig sem lelkifurditok. Remélem, elhiszitek, hogy sok egészséges és tünemény bébi vár anyukára, szülőre. Lehet, hogy egyszer még nektek születik egy baba...

Nekem egy halom eü problémám elmúlt akkor, amikor elkezdtük az elérhető távolságot jelentő örökbefogadást. Pl. rendszeressé vált a peteérésem, amit előtte semmivel sem tudtak tutivá varázsolni. Nyilván kiderült, hogy pszichés oka van a dolognak.

Szóval mindegy honnan, de naaaaagy babaesőt ennek a topicnakKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Móni
Te hova a csudába jársz ilyen korán? Vagy lehet, hogy Gergőhöz keltél fel és úgy voltál vele, ha már úgy is fenn vagy megnézed mi újság itt?
Én egyébként nem tartom borzalmas dolognak az örökbefogadást, viszont valószínűleg egy szocreál kép él bennem róla, hogy borzasztó sokáig tart az ügyintézés és felnő a gyerek mire a szülőhöz kerül és egyáltalán tök bürokratikus az egész. De nektek sikerült egy hónap alatt elintézni, ugye?

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Zuzmó!

Gergő fél 5-kor evett, közben a férjem is ébredt, hogy dolgozni induljon. Ilyenkor kihasználjuk az időt, hogy kicsit beszélgessünk aztán ilyenkor van időm megnézni a méljeimet és amire még kíváncsi vagyok.

Gergő örökbefogadása valóban rövid idő alatt létrejött. Tulajdonképpen az örökbefogadási kérelem beadása 2005 július közepén történt, október 21-én hozták meg az alkalmassági határozatot és november 21-én, 5 napos korában lett Gergő a miénk.

Na, nem akarok túltengeni, tényleg olvasó üzemmódban maradok.

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok szinte minden nap és olvaslak is mindannyiótokat, sőt válaszoltam is, de rendetlenkedett a rendszer és nem ment el a levél, de hátha majd most.

Zuzmó!

Mikor lesz eredmény pontosan??? Úgy várom már, mintha a testvérem lennél...

Móni!

Én nagyon szeretnék örökbefogadni egy babát, ez olyan elhívás-féle. Érzem, hogy ez az életem része és fontos nekem. De előtte szülni szeretnék. Szerencsére egészséges vagyok, láttam a saját peteérésemet, van ciklusom, jó a nyh-m (12 mm) és úgy érzem, érzelmileg is képes vagyok egy-két terhesség kihordására. De az örökbefogadást szülés után tényleg komolyan szeretném. A procedúrától félek a legjobban én is, mert bennem is az él, hogy pokoli rosszcsont 8-10 éveseket 1-2 év alatt lehet örökbe fogadni. Leírnád nekem még egyszer - nem tudok visszaolvasni valami miatt - hogy hol találom meg azt az oldalt?!

Judit
juc81
 
 


Szia Juc81! Rég jártál erre.

Nos, holnap lesz eredményhirdetés, kb. dél és egy körül. Most még nem izgulok, nem is tudom hogy lehet ez, inkább csak tartok a holnapi naptól.Most úgy érzem jobb lenne még 2 hetet így tölteni bizakodva.Közben persze nagyon várom. Elég ellentmondásos tudom.
Fentebb már írtam, ha nem sikerül, egy darabig biztos nem lesz kedvem jönni.
Móni
örülnék és szerintem a többiek is, ha néha azért "beleszólnál" a dolgokba, másnem azért, hogy tudjuk, itt vagy, de biztos van olyan dolog amiben tapasztaltabb vagy nálunk, pl.: az adoptálás, és segíthetsz.
Bevallom én is gondoltam már rá, beszéltünk is róla Csokival, mint lehetőségről.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Juci81- azt javaslom, az örökbefogadással kezd, ha érzel erőt magadban, mert egy-két gyerekkel már hátrányok ellen is kell küzdened. Szóval a gyermekteleneket választják inkább az örökbeadókKép

http://www.manoliget.hu/index.php?fomenu=magzat&rovat=Gyermeket%20szeretn%E9nk&c ikk=115
http://www.manoliget.hu/index.php?fomenu=baba&rovat=%C9desanya%20sz%FCletik&cikk =122

Zuzmó: köszi a bizalmat: És nagyon szorítok holnapra. Bármi az eredmény, nézz szembe vele. Ne bújj el, ne keserítsd a lelkedet, ha nem jött össze a baba. Az élet megy tovább Te pedig erős vagy és megküzdesz mindennelKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kösz Móni!

Megnéztem én is az oldalakat.

Én most Mandáért aggódom, hogy mi volt Sz. ügynöknél. Még nem jelentkezett a másik topikban sem.
Kicsit kezdek ideges lenni a holnap miatt. Remélem nem lesz nagyon hideg.
Csajok hol vagytok? Mindjárt ki leszek penderítve a gép elöl, ha Csoki befejezte a vacsorát.

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Szia ZuzmóKép
Megjöttem, és már írtam a másikban. Bocs, hogy ott előbb!Kép
Vérvétel, Uh., negatív, terhes nem vagyok, de ha kérdezik, mondtam volnaKép
Csavarogtunk még Pesten, Mammutban (szokásos helyünkön), Árkádban, Sugárban és Ikeában jártunk. Az Árkád annyira nem tetszett, olyan mint a Campona szerintünk, de lehet, hogy csak meg szoktuk már a Mammutot.Kép
Aranyos vagy, hogy aggódtál értem, de minden rendben. Sz.ügynök szerint mensimnek meg kell jönni a hétvégére, de ha jövő hét közepéig nem jön meg, akkor kaptam gyógyszert, ami meghozza szedést követő 10 nap múlva.
Ne izgulj, az nem tesz jót egy leendő kismamának!!!

Várom a holnapi híreidet!

ZsókuciKép
Mikor voltatok? És kinél? Mi háromnegyed kilenctől (igaz vag húsz percig kint álltunk, vártuk, hogy sorra kerüljünk) negyed tizenegyig voltunk a BMC-ben, amiből kb. 35 percig bent voltam az UH miatt a vetközőben és a vizsgálóban. Vagyis én kb. 10 percig voltam a vizsgálóban, a többi 25 percet bent vártam az öltözőben, hogy sorra kerüljek. Na, szóval remélem érted?!Kép

SziasztokKép

manda
 
 


Szia Manda!

Örülök, hogy minden jól ment és megvagy, gondolom azért kicsit jobb, hogy tudod mire számíts és Sz. végül is segített. Olvastam a másikban is, hogy mi volt, mindíg megnézem mindkét topikot, ha leülök a gép elé.

Nem tudom hová lett Chesti és Tüssike, vártam, hogy jönnek ma.

Ma valószínűleg ez az utolsó bejelentezésem, nemsokára megyünk szurira, aztán alvás mert holnap korán kelünk.

Rendesen be vagyok tojva és köszönöm mindenkinek a sok drukkot és szorítást, begyűjtöttem mindet, hogy szerencsét hozzon.
Addig is puszi nektek!!!!Azért még küldök 1 ari képet. Azt a címet adtam neki, hogy : Ölelés. Ez amolyan virtuális ölelés tőlem - nektek.Kép

Kép
Kép
zuzmó
 
 


Sziasztok!

Szia Manda!Kép
Hú, akkor lehet, hogy láttuk is egymást? Kép
Mi negyed 8-tól 10-ig voltunk BMC-ben... És én végig a folyóson voltam, mert a párom ment vérvételre, meg spermavizsgálatra.

Most hogy ott voltam, egyfolytában az járt a buksimban, hogy lehet, hogy ott van valaki, akivel itt beszélgetek, és tényleg!!! KépKépKép
Úgyhogy arra gondoltam, hogy hétvégén mindenképpen teszek fel majd képet magunkról Kép Amúgy nekem szőkés-barnás hajam van, és jelentős túlsúllyal rendelkezem KépKépSzürke kardigán, világosbarna kabát, farmer - na, láttál? KépKépKépKépKép
Tényleg, ki tudja: az hogy túlsúlyos vagyok mennyire csökkenti az esélyeimet, vagy nem csökkenti??

Na, holnap korábban megpróbálok feljönni, vagyis holnap nem, mert céges bulin leszek, de majd lehet, hogy megpróbálok a melóhelyemről délután :D
Ha nem jön össze, akkor szombaton délután jelentkezem.

Zuzmó! Ha végeztél, könyörgöm dobj egy mailt, hogy mi van: aszegho@ept.hu - rettentően szorítok Nektek!!!!!!!!!

Cupp mindenkinek!
Zs.

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!
Márciusban kezdjük megint az inszemet, viszont februárban kell egy spermavizsgálat a férjemnek. Állítólag kell kérni időpontot, csak azt akartam kérdezni tőletek, hogy ha február közepén mennénk, akkor mennyivel előtte kell időpontot kérni, és melyik az a telefonszám amit fel is vesznek a BMC-ben? Ha tudtok segítsetek! Köszönöm
esperanza
 
 


Sziasztok
Zuzmó
délután mindenképpen jelentkezz!!!!
monyo
 
 


ZuzmóKép
Izgulok, kicsim, remélem minden ok.!
Írj, ha hazaértetek!!!

manda
 
 


Sziasztok!

Zuzmó remélem jössz és minden ok, tegnap csak késő este értem haza azért nem irtam.

Azt mondja Sz.ügynök 11-12 pete lesz ha 8at leszívnak az ok, és hogy nagyon jól állok hormonilag.

HÉTFÕN PUNKCIÓ! Kép

Ha valaki ma felismert jelezzen Kép fehér kötött pulcsi fekete nadrág, "kopogós" csizma barna válligérő haj Kép Ez volnék én Kép

chesti
 
 


Sziaztok!

Nemtom valakinek segit e az info, de múltkor olvasgattam a túl stimulálásokról. Engem is ez a veszély fenyeget, de Sz.ügynök azt mondta igyak napi 3-4 liter folyadékot és akkor kivédjük a dolgot.

Manda!
Múltkor elfeljtettem megköszönni a tanácsodat a vizesborogatással kapcsolatban, ezerhála neked, köszi Kép
Én egy kis jeges borogatással kezeltem szuri elött és akkor tényleg nem fáj úgy KépMegkérdeztem a nővéreket is, Sz.ügynököt is és mondta semmi gond ha jól esik csináljam Kép

chesti
 
 


Sziasztok!

Csak benéztem, mert rohanok.
Senki nem tud semmit Zuzmóról? Remélem jó hírt kapott!!!!!!!

Pusz nektek!
Zs. Kép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


ChestiKép
Ügyes vagy, szuper lenne, ha 8-at minimum leszívnának és meg is termékenyülne, mert akkor sok mehetne a frigoba!Kép
Én is megyek hétfőn UH-ra lehet, hogy majd látjuk egymást, neked majd nem kell sorba állni, mert beavatkozásra mész. Én kb. fél 8 felé már ott leszek, de aztán sietek haza, mert megyek dolgozni és el kell érnem gyorsan egy vonatot.

Örülök, hogy a borogatással segíthettem!

ZuzmóKép, drága
írjál, remélem sikerült a bébi!Kép

manda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: